STADSNIEUWS. BERICHT L. J. Luycx Zn. Zijden Sjaals vanaf f2.75 Lavalières en Slips S. H. MASSA In groote sorteering PLEZIERVLÜCHTEN DER K. L. M. BOVEN UTRECHT EN OMGEVING. Van 28 Maart tot 1 ApriL Verleden jaar besloot de K. L. M., bij wijze van proef, de passagiersvluchten boven Utrecht en omstreken niet tijdens de Jaarbeurs, zooals dat de laatste jaren ge-j woonte was geworden, doch tijdens de Paa.schdagen te organiseeren. Deze proef is dermate goed geslaagd, dat men er toe over is gegaan ook dit jaar tijdens de Paschen, en wei van 28 Maart tot en met 1 April, vanaf het vliegveld Soes- terberg vluchten boven Utrecht en omge ving te organiseeren; hierdoor zijn de in woners van deze streek weder in de ge legenheid met het meest moderne ver keersmiddel: het vliegtuig, kfennis te ma ken, en gezeten in een gemakkelijken fauteuil in de luxueus ingerichte cabine van een der K. L. M.-vliegtuigen de prach tige omgeving van Utrecht, Zeist en het Gooi vanuit de lucht te zien. Velen maak ten reeds dit schitterende tochtje, doch zij zullen wederom van het prachtige pano rama, dat zich onder hen ontrolt, willen genieten; velen ook konden tot nu toe niet besluiten eens met deze nieuwe wijze van vervoer kennis te maken, zij stonden er nog eenigszins vreemd tegenover, doch deze twijfelaars zullen nu, na gelezen te heb ben van de groote vluchten naar Indié, die de K. L. M. het laatste halfjaar van 1928 met zoo'n groot succes organiseerde, en die bewezen hebben tot welk een graad van volmaaktheid het vliegtuig is gekomen, hun laatste vooroordeel laten varen, en ook be sluiten thans eens van de geboden ge legenheid gebruik te maken. De prijs der vluchten is zoo laag moge lijk gesteld, zoodat dit ook voor niemand meer oen bezwaar behoeft te zijn. De K. L. M. rekent op een zeer grooten toeloop van vlieglustigen! THEOSOFISCHE VEREENIGING. Openbare voordracht van mej. Tony de Ridder. In het gebouw van de Theosofische Ver- eeniging aan de Regentesselaan sprak gis teravond voor de Amersfoortsche Ipge dezer vereeniging mej. Tony de Ridder uit Ooster heek over „het innerlijk leven". Na een in leidend woord van den voorzitter, den heer Bolt, brachten mevrouw C. Groneman ba ronnesse van Boecop (zang), de heer Dr. F. Groneman (cello) cn mej. L. van Veen (piano) enkele muzieknummers ten gehoore. Hierna ving mej. de Ridder haar lezing aan met een wijzang van Tagore. Mej. de Ridder wees er in den aanvang op, dat zeer velen in de huidige drukke da gen, waarin zoo weinig tijd overblijft voor de eeuwige dingen, in het geheel niet we ten de beteekenis van onze bestemming, van ons leven hier op aarde. Men wordt mede- gesleept in den donkeren stroom van het materialisme, men gaat op in de groote vor deringen van de techniek, doch voor het geen oneindig veel hooger staat dan deze dagelijksche dingen, voor hetgeen behoort tot de verheffing van onze ziel en ons lichaam, voor hetgeen God tot de menschen te zeggen heeft, voor dat alles blijft er bij de meesten geen tijd over naast alle be slommeringen van den dagelijkschcn arbeid. En toch is voor den jachtenden rnensch, voor den raensch die jaagt door de dagen, deze rust meer noodzakelijk dan zijn dage lijksche voedsel. Het is noodig dat ieder mensch een gedeelte van eiken dag be schikbaar stelt voor de hoogere dingen des levens. Wij hebben te luisteren naar het lied Gods, dat over de aarde door Hem wordt uitgezongen, wil niet onze ziel een ernstige schade lijden. Immers, onder vele ingespannen arbeid van het. leven kan men niet missen de stille vreugde des harten. Klaarheid moeten we blijven zien en daar voor moeten we opeischen, moeten we be vechten die enkele oogenblikken van stille rust, van ernstige inkeer. Hoe harder wij werken, des te dringender en des te meer hebben we God noodig. Hoe harder we wer ken, des te harder groeit in ons het ver langen onzer ziel. Het innerlijk leven wil zeggen de voortdurende aanwezigheid te we ten van Gods geest. Het innerlijk leven toont zich alleen in zijn uitingen. Velen zijn van meening dat men, om het innerlijk leven te gedenken, immer moet rondloopen met een ernstig gezicht: dat zij, die den weg van het innerlijk leven kozen, moeten leven als een asceet; dat ze niet mogen genieten van alle schoonheid en van alle genoegens van dit leven. Spreekster betoogt dat deze meening geheel en al onjuist is. De mensch, voor wie het innerlijk leven even gewich tig of nog gewichtiger is dan het uiterlijk leven, is geen somber mensch, is geen asceet maar hij is een vreugdevol mensch, die ge vonden heeft wat in het leven het meest waardevolle en het meest blijvende is. En wanneer men don weg van het innerlijk leven inslaat, dan is het alsof een sluier voor de oogen wordt weggevaagd, als of men komt in een andere wereld, waarvan men het bestaan niet kende. Het eenig doel van het leven is het innerlijk leven te doen groeien. In het laatste gedeelte van haar inleiding ontwikkelt spreekster deze gedach te om te komen tot de conclusie, dat het innerlijk leven van den mensch van de al lergrootste beteekenis is. Nadat mej. de Ridder haar voordracht had geëindigd, dankte de heer Bolt haar voor de inleiding over dit, vooral in theosofische kringen, zoo belangrijke onderwerp. Met pianospel van mej. L. van Veen werd de drukbezochte bijeenkomst gesloten. VEREENIGING VOOR VREEMDELINGENVERKEER. Een oproep aan onze stad- genooten. De vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer alhier heeft zich met een circulaire gewend tot onze stad- genooten Wij lezen in dezen oproep o.a. het vol gende- herleefde de V. v. V. weer in 1924. Het bleek toen alras, dat stadgenoot zoowel als gemeentebestuur de actie der vereeniging op prijs stelden. De gemeente zal de vereeniging over 1929 met f 1500 subsidieeren, doch zij heeft hier en terecht een voorwaarde aan verbonden, n.l. dat geen hooger bedrag zal worden uitgekeerd, dan door de leden bij een gebracht wordt. Willen wij dus over het volle subsidie kunnen beschikken, dan zal het contribu tiebedrag met minstens 229 moeten stij gen, daar de leden in 1928 1271 bijeen brachten. ïn aanmerking nemende, dat er altijd en kelen zijn, die door vertrek bedanken bedanken om andere redenen kwam zoo goed als nooit voor en daar de mini mum contributie 2,50 per jaar bedraagt, moeten er dus „rond" honderd nieuwe le den toetreden. Vóór het bestuur besloot tot de rondzen ding dezer circulaire, vroeg het zich af, of zulk een toename mogelijk was. Het ant woord hierop was echter spoedig gegeven: Te Leeuwarden, dat weinig grooter is dan Amersfoort, telt V. v. V. ruim 1000 leden. Zouden wij dan dit jaar de 500 niet kun nen overschrijden? Nu zullen we al hetgeen V. v. V. doet, buiten het bestek dezer circulaire laten, overtuigd als we zijn, dat ieder dat wel weet. Doch wat wij in 't bijzonder onder uw aandacht brengen is dit: Wil V. v. V. haar steeds groeiende taak in het belang van Amersfoort naar behooren blijven vervul len, dan is er geld noodig en dan is het wenschelijk, dat iedereen die iels voor ons streven gevoelt, als lid toetrede. Zooals men weet, opende V. V. V. hierin krachtdadig door de gemeente ge steund op 1 Mei j.l. een Verkeersbureau. In zijn kort bestaan heeft dit bureau zich reeds ontwikkeld tot een betrouwbare vraagbaak voor vreemdeling en stadge noot, Was het aantal gevraagde inlichtin gen de laatste jaren voortdurend sterk stij gende, thans wijzen de registers uit, dat dit in 1928 meer dan het dubbele van 1927 be draagt. Ook de ^fdeeling reisbureau, bagage- en reisongevallenverzekerlng bleek in een be hoefte te voorzien, getuige de velen die sedert de opening reeds gebruik maakten van de diensten dier afdeeling. V. v. V. is een neutrale vereeniging. Ze beoogt uitsluitend den bloei van een steeds mooier wordend Amersfoort en de welvaart der inwoners. SPIRITISTISCHE VEREENIGING „HARMONIA". Psychometrische avond. De Spiritistische Vereeniging Harmonia houdt a.s. Donderdag te 8 uur wederom een psychometrischen avond in het gebouw der Theosofische Vereeniging aan de Re gentesselaan. Als spreekster treedt op mevr. de wed. dr. Akkeringa, GARNIZOEN. De adjudant-onderofficier-instructeur A. Katerberg, van het 21e R. I. te Amersfoort, wordt op 13 Mei a.s. gedetacheerd bij de Kon. Militaire Academie te Breda tot het volgen van een herhalingscursus voor laeofdonderwijzers in lichaamsoefeningen. Leger wedstrij den. De Legerwedstrijden zullen dit jaar wor den gehouden te Venlo op 18 en 19 Juni a.s.; aan deze wedstrijden mag per regiment worden deelgenomen door ten hoogste 10 militairen. Bij Kon. Besluit is benoemd: met ingang van 1 Mei 1923, tot gcneraal- majoor commandant van de 1ste divisie, de kolonel jhr. W. Röell, commandant van de IVde Artilleriebrigade. Bij het wapen der artillerie, en met in gang van 1 Mei 1929, lo. tot kolonel, com mandant van de IVde Artillerie-brigade, de luitenant-kolonel M. Ridder v. Rappard commandant van het 2e regiment veld-ar- tillerie; tot luitenant-kolonel de majoor J. H. van Reede, van het wapen, directeur van de Rijschool. KAMER VAN KOOPHANDEL. Verkiezing van een lid voor het kleinbedrijf. Het Hoofdstembureau heeft gisteren tot lid der Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Geldersche Vallei voor de af deeling klein-bedrijf in de vacature van Ettikhoven (Ede) bij enkele candidaats- stelling gekozen verklaard den heer A. P. Hardeman (Ede). ONS FOTOBORD. In ons fotobord aan de Utrechtschestraat komen o.m. foto's voor van Treinbotsing in Amsterdam. De Leuvensche studenten in de hoofd stad. De Cross-Country der Kon. Militaire Sportvereeniging. MARKTBERICHT. Amersfoort, 22 Maart 1929. Hoendereieren 66.60, eendeneieren 5.105.60 per 100 stuks; booiboter 2.30 —2.40 per K.G.; kippen 2—3.25, hanen 2—3.25, hennen 34, jonge hanen 1.50 2, tamme konijnen 1.503.40, wilde ko nijnen 0.80—0.90 per stuk; tamme duiven 0.50—0.70 per paar; magere varkens 35 —52, zeugen drachtige 150—225, biggen 18—32, zeugen guste 90—140 per stuk Aangevoerd waren ongeveer: 580.000 stuks hoendereieren, 800 stuks eendeneieren, 60 K.G. hooiboter, 60 magere varkens, 22 zeu- geD drachtige, °80 biggen, o zeugen gu*:e, 4 koeien, 4 geiten. HEDEN is de verlaagde prijs vanhet Gedistilleerd ingegaan in de SLIJTERIJ van HAVIK 41 Telefoon 292 Handel in Gedistilleerd, Wijnen en Likeuren. Zij,die zich met ingang van I April a.s. abonneeren op het Amers- foortsch Dagblad als kwartaal- of maandabonné ontvangen de tot dien datum verschijnende num mers gratis. VOORDRACHT MET LICHTBEELDEN OVER ODILON REDON. Door Dr. Miedema in de Re- monstrantsche kerk. 'Gisteravond hield in het geheel gevulde kerkgebouw der Remonstrantsche Gemeente alhier dr. Miedema over den Franschen Schilder Odilon Redon een voordracht met lichtbeelden. Hij begon met te wijzen op de beteekenis van de kennis van kunstuitingen voor het godsdienstig leven en denken. Er is nog een andere waardeering moge lijk dan de esthetische. Kunst spreekt niet alleen van „kunnen" doch ook van „wil len". Te beluisteren wat gewild wordt kan hij den opbouw van godsdienstige overtui ging van groot belang zijn. Spreker teeken- de daarop in korte trekken den toestand van Frankrijk in de 19e eeuw, wees op twee belangrijke keerpunten, de revolutie van 1S48 en de oorlog van 1870 en gaf aan hoe de Fransche beeldende kunst van dien tijd in drie hoofdstroomingen kan worden onderscheiden: de figuristen (w.o. Delacroix Bonnat, Gérome, J. P. Laurens, Henner, Dé- taille, e.a.), de luministen (w.o. Fantin La- tour, Manet, Claude Monet, Sézanne, Gaston la Tonche, Seurat, Signac e.a.) en de idea listen (w.o. Puvis de Chavannes, Carrière, Denis), tot welke laatste groep ook Redon gerekend kan worden. Het leven van de zen kunstenaar verloopt vrij kalm. In 1840 geboren te Bordeaux, zwak van gezondheid in de eerste levensjaren, wijdt hij zich al spoedig aan de schilderkunst, maakt in 1870 den Fransch-Duitschen oorlog mede, waar in zijn visioenaire aanleg vertiendubbeld wordt, huwt in 1880 met Camile Falte en sterft in 1916. Vóór 1900 uit hij zich zoo goed als alleen in lithografieën, waarvan verschillende series ontstaan: Dans le rève, Hommage a Goya, Openbaring van Johan nes e.a. Hij is ook op deooratief gebied een belangrijk kunstenaar, ontwerpt tapijten, meubels, enz. Tevens is hij fijn stylist, hetgeen in zijn: soi-même en zijn brieven duidelijk aan den dag treedt. Zijn werk is diep-religieus. ook al geeft hij weinig religieuze voorstel lingen. Hij is Katholiek doch hij gaat ver bóven het Roomsch-Katholieke uit. Met de kerkelijke pracüjken wilde hij niets te ma ken hebben. Spinoza en Pascal hadden grooten invloed op zijn denken. Na deze inleiding toonde dr. Miedema door middel van een aantal fraaie licht beelden zijn werk, na eerst enkele portret ten van den kunstenaar te hebben laten zien en eenige figuren, die invloed hebben uitgeoefend op 't leven van Redon. Zoo o.a. Albrecht Dürer, wiens „Melancholie" op Redon's atelier niet mocht ontbreken Achtereenvolgens besprak dr. Miedema daarop het visioenaire werk van den kun stenaar, zijn liefde voor de natuur in flora en fauna, zijn bewondering voor het vrou weleven en voor het kind, om te eindigen met eenige afbeeldingen van den Christus van aangrijpende schoonheid. RADIONIEUWS. De Melodium-gramofoonver- sterker. Naast de thans algemeen populaire ra dio ziet men den laatsten tijd een groote belangstelling voor de electrische weerga ve en versterking van gramofoonmuziek. Van de firma F. H. Lomans in de Utrecht schestraat ontvingen wij een uitnoodiging om eens kennis te maken met het aller nieuwste op dit gebied, n.l. de dubbele „Melodium" gramofoonversterker. Dit ap paraat, dat bedoeld is voor gebruik in restaurants, dancings en dergelijke gele genheden is een combinatie van een dub bele gramofoon en een lampversterker, zooals die ook voor radio-doeleinden wordt gebruikt. Op de bovenplaats vindt men twee draaischijven voor gramofoonplaten met een tweetal electrische weergevers. Hierdoor is het mogelijk een concertstuk of groot werk, dat b.v. uit twee platen be staat, achter elkaar ten gehoore te brengen zonder onderbreking. Het apparaat is voor zien van een vijf-lamp versterker (25 Watt) en een electrodynamischen luidspreker. Door een eenvoudige inrichting kan het toestel worden overgeschakeld en dienst doen als normaal radio-ontvang-apparaat. De werking is buitengewoon zuiver en krachtig, zoowel voor gramofoonplaten als voor radio-muziek. Het geheele apparaat is ingebouwd in een fraaie eikenhouten meubel. NEDERLANDSCHE REISVEREENIGING. Naar de Rivièra. De Nederlandsche Reisvereeniging alhier houdt op Woensdag, 27 Maart a.s. een film avond in de Valk. De heer Pieters, direc teur van het Centraal Bureau der Vereeni ging te den Haag zal een lezing met licht beelden houden over: „De „generale"-ver- eenigingsreis van 1929 naar de Rivièra Tevens zal over dit onderwerp een film worden vertoond. GEMEENTEWONINGEN. De bouw gegund. De bouw der 83 gemeentewoningen aan den Soesterweg nabij de Isr. Begraafplaats is Vrijdag door B. en W. gegund aan J. Zwarts, te Groningen, inschrijver met 167.700 bij de aanbesteding van 15 Fe- intarL -• HANDEL EN INDUSTRIE. Het Motorhals exposeert de - Whippet 4 en 8 cylinder en de Willys Knight De Willys-Overland automobielen, welke in Nederland geïmporteerd worden door de firma H. C L. Sieberg, te Amsterdam, worden te Amersfoort, gelijk bekend, verte genwoordigd door het Motorhuis, Lange straat 112. Vanaf heden fcofc en met 26 Maart is een speciale expositie georganiseerd in de showroom, waar men de verschillende nieuwste modellen in oogenschouw kan nemen. Van de vele modellen noemen wij de Whippet-Sédan, 4 cylinder, type 96 A, een 4 deurs-auto, waarvan, gelijk bij alle types, de sierlijke lijn der carrosserie de aan dacht trekt. Voorts de Whippet-Coach, een 2 deurswagen. Zoowel de motor, als alle onderdeelen hebben dezelfde afmetingen, terwijl ook de carrosserie en bekleeding voor beide modellen gelijk zijn. Een aardig model is ook de Whippet-Roadski, het sporttype, 2 persoons, met ruime dicky-seat Bij de 6 cylinder Whippets zijn eveneens de Sédan en Coach in trek. Ook bij deze auto's treedt de fraaie afwerking sterk naar voren. Zoowel bij de 4 als 6 cylinder Whip pets geschiedt alles per z.g. vingertipcon- tróle, hetgeen zeggen wil, dat men door één knop aan het stuur de claxon, de lichten en de starter kan bedienen. Een geheel ander type brengt ons de Willys Knight, met de bekende schuiven- motor, welke slechts door enkele andere be roemde Europeesche merken wordt ge voerd. Deze auto is luxieuser uitgevoerd, heeft spaakwielen, voert het reservewiel opzij gemonteerd mede en heeft het ba gagerek achterop. Bijzonder chique is de hekleeding van het interieur. De Willys Overland brengt fevens sinds kort een speciale vrachtwagen. De truck, genaamd Manchester, is geheel Engelsch fabrikaat, door en door solied gebouwd. Ondanks de prijs en het feit, dat deze truck eerst een half jaar in Holland is geïmpor teerd, heeft zij reeds een ruim afzetgebied gevonden. Wij zijn in de gelegenheid gesteld met alle types een proefrit te maken, waarbij ons bleek dat men vol vertrouwen de Whip pets en Willys Knights kan berijden, ter wijl het overgaan van de langzaamste in de snelste gang en omgekeerd een kwestie van eenige seconden is. Gaarne zal de directie van het Motorhuis alle belangstellenden tijdens deze expositie de wagens tot in détails toonen en de wer king verklaren. DIERENBESCHERMING. Algemeene ledenvergadering. De afdeeling Amersfoort van de Neder landsche Vereeniging tot Bescherming van Dieren houdt haar jaarlijksche algemeene ledenvergadering op Woensdag a.s., 's mid dags te half drie, in hotel „de Witte". WIJDINGSAVOND. In de Luthersche kerk. Maandagavond te kwart over 8 wordt in de Luthersche kerk een wijdingsavond ge houden. Als sprekers treden op de heeren ds. J. v. d. Woude, ds. E. Reeser en prof. A. Rinkel. Wij verwijzen voor nadere bij zonderheden naar de desbetreffende adver tentie in dit nummer. VRIJHEIDSBOND. Filmavond. De Vrijheidsbond alhier geeft Maandag avond een filmavond in Amicitia, die aan vangt te 8 uur. Vertoond zal worden een propaganda film over de parlementaire gebeurtenissen. Nadere bijzonderheden vindt men in de desbetreffende advertentie in dit nummer. ONZE WINKELS. Fixma J. P. Steenbeek en Zoon. Een moderne sanitaire show room. De firma J. P. Steenbeek cn Zoon, West singel 29, heeft haar sinds jaren bestaande zaak verbouwd en ingericht tot een mo derne showroom voor sanitaire artikelen. De verlichting en beschildering past geheel aan bij het fraai milieu. Naast een uitgebreide collectie baden, geysers en closets, zijn het vooral de Engel- sche wascktafels, welke de aandacht vra gen. Hedenmiddag had de heropening plaats, waarbij reeds aanstonds de belangstelling groot was. Vermelden wij nog dat het schilderwerk is uitgevoerd door de firma Veluw. Magazijn Tonello. Van produ cent tot consument. De magazijnen van de firma Tonello heb ben thans te Amersfoort twee verkoophui zen geopend, en wel Langestraat 80 en Utrechtschestraat 12, waar men chocolade cn andere lekkernijen kan koopen. Een aardige reclame is, dat iederen lOen kooper gratis naar Cinema Royal mag. J.l. Donderdag was de bioscoop geheel bezet, alle aanwezigen werden onthaald en kre gen na afloop der voorstelling een zakje Paascheitjes. Het ligt in de bedoeling der directie der Tonello-magazijnen voorloopig deze recla me t8 handhaven en eiken Donderdag de Cinema Royal gratis ter beschikking van haar klanten te stellen. CINEMA ROYAL. Het programma. De Cinema Royal geeft als eerste hoofd nummer dö film „De Wolvenjagers" met de bekende Watt en Half-Watt in de hoofd rollen. Een allergrappigste film, waarom men hartelijk kan lachen. In het „Cireuswonder" ziet men wederom Tom Mix en zijn wonderpaard Tony op treden. „Zeema.nsvuisten" is een sensatio neel dramatisch filmwerk, dat vanaf Maan dag als hoofdnummer wordt gegeven. De vereeniging bestaat thans 30 jaar. Na dat godurende den oorlog en nog lang daar na de werkzaamheden vrijwel stil lagen, WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 6 uur 35 min. LANGESTR. 49 - TEL. 190 ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Morgen hebben dienst de doktoren Van Enst, Morren en Nicolai. ZONDAGSDIENST EN NACHTDIENST APOTHEKERS. Morgen en, de geheele week 's nachts heeft dienst de apotheek W. A. van den Bovenkamp. PREDIKBEURTEN. AMERSFOORT. Zondag 24 Maart. Ned. Herv. Kerk. j St. Joriskerk. I 10 uur Dienst. 6 uur Dienst. Nieuwe Kerk. 10 uurDienst. 6 uurDs. Pannebakker. Bethel kerk. 10 uurGeen dienst. Gasthuiskerk. 10 uurGeen dienst. Gebouw „Ebcn-Haëzer". 10 uur Jeugdkerk. Gebouw ..I-Iet Sluisje". 10 uur Kinderkerk. Chr. School aan de Rozenstraat. 10 uur Kinderkerk Remonstrantsche Kerk. 1034 uur Dr. R Miedema. „Vrijzinnige Jeugdkerk". Gebouw Regen tesse'aan 21. 1014 uurGeen dienst. Doopsgezinde Kerk. 1034 uur: Ds. T. O. Hylkema. Vrijzinnig Hervormden. (Doopsgezinde Kerk). 1034 uurGeen dienst. Ev. Luthersche Kerk. 1034 uur Ds. de Jongb Geref Kerk Langegracht). 10 uur Ds. Schouten. 5 34 uurDs. S. van Dijken te N ij verdal. Geref Kerk (Zuidsingel). 10 uurDs. A, Hoeneveld te Nijkerk. 534 uur Ds, den Boeft. Geref Kerk (Irene). 10 uurDs. den Boeft. 534 uur Ds. Schouten. Geref. Kerk in Hersteld Verband 10 uurde heer Diepersloot te Zaandam. 5 uurde heer Diepersloot te Zaandam. Christ. Geref. Kerk. 10 uur Dienst. 6 uur Dienst Vrije Geref. Gemeente. 934 uur Godsdienstoefening. 5 uur Godsdienstoefening. Oud-Kath Gemeente (Zand 13) 10 uur H Dienst. Vrije Kath.) Kerk. (Gebouw Theos. Ver.. Regentesselaan). 1034 uur Gezongen Mis. 434 uur Vesper en Lof. Leger des Heils (Langestraat 94). Leider H. Hordijk. 10 uur Heiligingssamenkomst 8 uur Heilssamenkomst. Christian Science (Laantje S). 103a uur Engelsche Dienst BUITENGEMEENTEN. BAARN en EEMBRUGGE, 10 uur ©s. AdrianL 6 uur Ds. Kievit. BARNEVELD 934 uur Ds. Batelaan. 5 uurDs. van Montfrans. HOEVELAKEN 934 uur D9 van Boven. 2 uur Dienst HOOGLAND. 10 uur Ds. Reeser. HUIS TER HEIDE. Geen opgave ontvangen LEUSDEN 10 uurDs. Schallenberg. NIJKERK. 934 uur Ds. van Melle. 2 uurGeen dienst. 5 uurDs. van der Graaf f. SCHERPENZEEL 934 uur Ds. Warmolts. 6 uur Geen dienst. SOEST. 10 uurDs. Kruishoop. 6 uurDs. van Schaick. Ver van Vrijzinnig Godsdienstigeii Gebouw „Religie en Kunst", 1034 uurGeen dienst. SOESTDIJK Rembrandtzaal. 10 uurDs. van Schaick, 6 uur Ds. Kruishoop. SOESTERBERG. 10 uur Ds. Tuinstra. 6 uurDs. Tuinstra. 1 DEN DOLDKR. Kerkzaal Zeepfabriek. 10 uurDienst. DE VUURSCHE. 2 uurDs. Barendrecht te Au8twli4«. WOUDENBERG. j 934 uur Ds. Klomp. 6 uurDs. Klomp, j Sk

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 10