WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. Gewas 1924 St. Emiiion f 1.40 f 56.- rjsrjrsiïsêi - UTR.STRAAT 17 Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 AANSLAG OP EEN VERPLEEGSTER Verdachte niet toerekenbaar KUNSTZIJDE INDUSTRIE Humorhoekje PRINSESSEDAG IN DEN HAAG EEN RAADHUISKELDER GEOPEND WEEREEN BRAND Groote bedrijfsschade BIJZONDER AANBEVOLEN por flesch per anker Moordpoging voor de Haag- sche rechtbank Voor de Haagsche rechtbank heelt gis teren terecht gestaan de slager J. Chr. van O., uit Den Haag, thans gedetineerd, ter zake van poging tot moord, subs, tot dood slag of zware mishandeling en meer subs, bedreiging met doodslag of zware mishan deling, gepleegd op 16 Januari j.l. ten aan zien van een zuster van het krankzinnigen gesticht Oud-Rosenburg. Verdachte zou n.l. op dien datum op be doelde zuster van korten afstand üit een met scherp geladen revolver een schot heb ben gelost. De zu3ter werd echter niet ge troffen, daar zij kans zag zich met een stoel te beschermen. In deze zaak werden allereerst als des kundigen gehoord de psychiaters dr. Schol- tens en dr. Sap, die een onderzoek naar verdachte's geestvermogens hebben inge steld. Zij zijn daarbij tot de conclusie ge komen, dat verdachte niet ontoerekenbaar is, maar dat er op grond van iutellectueele en moreele defecten sprake is van vermin derde toerekeningsvatbaarheid. Verdachte moet gevaarlijk worden geacht voor de maatschappij en er bestaat vrees voor her haling. Daarom i3 zijn plaatsing in een psychopateninrichting gewenscht. Tegen strafoplegging verklaarden de deskundigen echter geen bezwaar te hebben. Verdachte ontkende met een revolver ge schoten te hebben. Hij zou een alarmpistool gebruikt hebben. Een wachtmeester der marechaussee, die rer plaatse een onderzoek heeft ingesteld, heeft in de kamer, waarin de aanslag ge beurd moet zijn, een revolverkogel in be slag genomen en legde verklaringen af omtrent door hem geconstateerde gaten in den muur en beschadiging van een stoel. Een deskundige, die den in beslag geno men kogel heeft onderzocht, verklaarde dat •leze afkomstig was uit een cylinderrevol- ver. Dergelijke kogels, die een kaliber heb ben van 7 m.M., kunnen iemand zeer zeker doodelijk troffen. Gezien de gaten in den muur, moet de lading van de revolver goed geweest zijn. Uit een alarmpistool kan niet met een kogel geschoten worden. Uit het getuigenverhoor bleek, dat ver dachte in den avond van den 16en Januari J.l op het terrein van de stichting Oud- Rosenburg is gekomen, hoewel dat verbo den terrein voor hem was. Iemand van het personeel maakte hem hier opmerk zaam. Verdachte antwoordde hierop, dat hij kwam waarschuwen, omdat er een aanslag gepleegd zou worden op een door hem met name genoemde zuster. Hoewel hij de „pest" aan die zuster had, wilde hij toch komen waarschuwen. Eenigen tijd later hoorde degene van het personeel, met wien dit gesprek plaats had, dat er met scherp op bedoelde zuster geschoten was. Ver dachte vertoonde zich de laatste dagen voor den aanslag veel in de omgeving van het gesticht. De portier van het gesticht heeft ver dachte op den bewusten avond het hoofd gebouw zien binnenkomen. Deze getuige bevond zich op dat oogenblik in de deur opening van een telefooncel. Verdachte hield zijn rechterarm recht vooruit ge strekt en had een wapen in zijn hand. Ver dachte liep getuige voorbij onder het uiten van de woorden: „Zij gaat er aan". Getuige was nog een oogenblik bevreesd voor zijn eigen leven en heeft, toen verdachte voorbij was, nog getracht do zuster telefonisch te waarschuwen. Hij kreeg echter geen ge hoor. Even later hoorde getuige een schot. Verdachte is vroeger bij het gesticht in be trekking geweest en heeft na zijn ontslag de zuster herhaaldelijk lastig gevallen. Verdachte ontkende, dat hij een wapen in de hand had, toen hij bij den portier was. Ook heeft hij geen bedreiging geuit. Vol gens verdachte heeft de portier hem ge woon doorgelaten en zou zelfs naar boven gewezen hebben om te kennen te geven, dat de zuster daar was. De zuster, op wie de aanslag gepleegd is, Is hoofd van de huishouding In het gesticht Zij zat op den bewusten avond aan baar lessenaar te schrijven, toen verdachte plot seling haar karner binnenkwam. Op het zelfde oogenblik ging de telefoonbel. Ver dachte hield zijn rechterarm voor uitgestrekt en uitte de woordenNu heb ik je einde lijk. Getuige greep een stoel en beschermde daarmede het hoofd. Tegelijkertijd schoot verdachte ln getuige's richting. Zij Is daar na haar slaapkamer binnengevlucht en heeft de deur daarvan op slot gedaan. Ver dachte heeft nog een tweede séhot gelost ook. Verdachte heeft in Maart 1925 zijn ontslag gekregen als huisknecht in het gesticht Getuige was daarbij tegenwoordig. Na dien is hij haar herhaaldelijk lastig gevallen en heeft haar bedreigd. Meermalen liet hij zich in dien zin uit, dat hij haar getuige wel zou krijgen. In den regel ging dit per telefoon. Buiten het gesticht heeft getuige twee keer last van verdachte gehad. Verdachte bleef zijn onschuld volhouden. Hij heeft ook nooit met moordplannen ten aanzien van de zuster rondgeloopen. Vol gens verdachte zou de zuster echter wrok tegenover hem gehad hebben en hem steeds gepest en gesard hebbeu. Hij ontkende ech ter, dat bij haar lastig gevallen zou heb ben. Verdachte gaf toe wel vaak in de om geving van het gesticht geweest te zijn. maar dat kwam, omdat hij veel in die buurt ging visschen. Mr. Rijkens, vertegenwoordiger van het O. M„ merkte op, dat alle mogelijke naspo ringen zijn gedaan, maar vruchteloos. Verdachte zeide op don bewusten avoua alleen naar het gesticht te zijn gegaan om de zuster te vragen, waarom zij hem altijd zoo peste. Het afschieten van het alarm pistool kon hij niet verklaren. Mr. Rijkens, requisitoir nemende, achtte do poging tot moord door de getuigenver klaringen volkomen bewezen. Verdachte moet al6 een zeer gevaarlijk man worden beschouwd. Mede in verband met het rapport der des kundigen etschte spr. tegen den verdachte 6 jaren gevangenisstraf nfet zijn ter be schikking stelling van de regsering na af loop daarvan. Verdachte's verdediger, mr. Schaap, be streed de bewijsvoering en achtte het ten laste gelegde niet bewezen, in geen geval de voorbedachte rade. Subs pleitte spreker dementie en drong hij aan op een voor waar! Ijk e ter beschikking stelling. Uitspraak 13 Mei a.s. JER. LOUDON ONGESTELD. Men seint ons uit Genève De voorzitter der voorbereidende ontwa peningscommissie, de Nederlandsche gezant te Parijs, Jhr. Loudon, is heden wegens on gesteldheid als voorzitter der voorbereiden de ontwapeningsconferentie vervangen door den Griekschen gezant Politis, die de zit ting van heden presideert TWEE VERLOREN GEWAANDE CHèQUES TERECHT. Een tiental dagen geleden hebben wij meegedeeld, dat do N.V. Gebrs. Catz' ITan- delsvereeniging te Amsterdam twee cheques, respectievelijk van 117 en 265 dollar per aangeteekenden brief naar Rotterdam had gezonden, maar dat de chèques niet in don brief bij aankomst werden aangetroffen. Het vermoeden bestond toen reeds dat de beide chèques in een verkeerden brief wa ren gedaan. Thans is bij de firma Catz uit New York bericht gekomen, dat de beide chèques daar zijn aangekomen. Redevoeringen van Jhr. Reuchlin en dr. Qartogs Samengaan der beide vennootschappen -• Tm tarte. kerel I TweeUngen MI Je hnü&ouden too maai In de gister gehouden algemeene verga dering van aandeelhouders der Holland- sche Kunstzijde-Industrie te Breda, werd op voorstel van het bestuur in de vacature- De Greve de heer dr. Hartogs, directeur der E.N.K.A. le Arnhem, tot lid van den Raad van Bestuur gekozen. Tevoren had het bestuur de verblijdende verklaring af gelegd, dat de onderhandelingen met de E.N.K.A. tot een alleszins bevredigend re sultaat hebben geleid en dat binnenkort een voorstel tot statuten-wijziging inzake kapitaals-uitbreiding zal worden gedaan. De heer Hartogs aloot zich daarbij op hartelijke wijze aan. Met luid applaus be groette de vergadering dit evenement ln de Nederlandsche Kunstzijde-industrie. De heer Hartogs werd als commissaris gekozen. Balans en winst- en verliesreke ning werden met algemeene stemmen goed gekeurd. Nader moldt men ons Tijdens de vergadering der Hollandsche Kunstzijde Industrie, heeft de heer Jhr. Reuchlin de volgende rede uitgesproken Het is van algemeene bekendheid, dat de Enka-groep vqor een belangrijk bedrag in ons gewone aandeoleïi-kapitaal is geïnte resseerd. Het is ons recht aangenaam te kunnen mededeelen, dat de reeds geruimen tijd met de Enka gevoerde onderhandelin gen tot een resultaat hebben geleid, waar door is bereikt, dat mot volkomen behoud van ieders zelfstandigheid samenwerking wordt verkregen, waar en voor zoover dit iu beider belang zal worden geacht. In ver band hiermede hebben de houders van prior!teits-aandeelen conform de wenschen van den Raad van Bestuur den heer Dr. J. C. Hartogs dan ook als no. 1 geplaatst op de voordracht voor het vervullen der va cature in den Raad ontstaan door het be danken van den heer De Greve. Voorts kan worden medegedeeld, dat het in de bedoe ling ligt van het Bestuur om binnen kor ten tijd het voorstel tot statuten-wqziging te doen, waardoor de mogelijkheid wordt verkregen om tot kapltaalsuitbreiding te geraken, met dien verstande, dat aan be staande aandeelhouders recht van voorkeur bij inschrijving zal worden gegeven en ove rigens de statuten uitsluitend aan de nieu we wetgeving zullen worden aangepast. Te vens zal dan worden overwogen het voor stel van don Raad van Bestuur met één lid aan te vullen. Hierna nam Dr. Hartogs bet woord, die o.m. zeide In aansluiting op de woorden, esproken door den voorzitter van den Raad van Bestuur der Holl. Kunstzijde In dustrie, den heer Reuchlin, verklaar ook ik gaarne mijnerzijds als directeur der En ka, dat het ons verheugt, dat de samenwer king. die door beide vennootschappen als noodzakelijk werd gevoeld, thans haar be slag heeft gekregen en een modus vivendi is getroffen, waardoor deze beide Neder landsche industrieöu samen zullen gaan. Het zou jammer geweest zijn als door ge brek aan samenwerking en dientengevolge verscherpte concurrentie onze Nederland sche kunstzijde-nijverheid zou geleden heb ben want wij kunnen er trotscb op zijn, dat dank zij de Enka en de H. K. I. Holland niet alleen in kwaliteit vooraan gaat, doch ook dat ons vaderland eenige malen meer kilogrammen kunstzijde in verhouding tot hare bevolking produceert dan alle andere landen ter wereld. Mij rest slochts den wensch uit te spreken, dat dit samengaan voor onze beide vennootschappen zich op aangename wijze zal ontwikkelen en die vruchten zal afwerpen, welke wij daarvan verwachten De Residentie in vlaggentooi Men meldt ons uit Den Haag Ter gelegenheid van den 20sten verjaar dag van Prinses Juliana was gister de resi dentie weder in vlaggentooi gestoken. Aan gezien het bekende „Oranjezonnetje" dit maal ontbrak, en de dag was ingezet met een aanhoudenden regen, was de aanblik van het geheel niet zoo fleurig als anders. In het Lange Voorhout was de gebrui kelijke vlaggenversiering aangebracht, ter wijl det rams van do H. T. M., de wagens der blauwe tram, en de autobussen op de be kende wijze waren gepavoiseerd. Aan alle rijks-, provinciale- en gemeente gebouwen was de nationale driekleur uit gestoken. en ook de verschillende gezant schapsgebouwen hadden de vlaggen ont plooid. Verder werd van particuliere zijde druk gevlagd, vooral in de binnenstad. Op de ten paleize liggende felicitatie- registers werd in den loop van den dag druk get eekend. Hot Haagsch Comité voor Volksfeesten had ook voor dezen dag een groot vuur werk in het Malieveld georganiseerd, waar mede de dag besloten- zal worden. Verder waren nog in eenige kerken en andera gebouwen feestelijke bijeenkomsten belegd, terwijl in verschillende stadsgedeel ten muziekuitvoeringen werden gegeven. Aan de departementen en eeniee andere openbare gebouwen was de gebruikelijke verlichting aangebracht. Bij het vuurwerk heden avond op het j Malieveld ter eere der verjarende Prinses j werd vorstelijk bezoek verwacht- JHR. D. RUTGERS VAN ROZEN BURG T Te Arnhem is overleden Jhr. D. Rutgers van Rozenburg, Ridder in de Orde van den Ned. Leeuw en Officier in de Orde van Oranje Nassau. EEN KIPPENHOK ALS WONING Het gezin van de weduwe H. te Haarlem werd uit zijn woning aan den Burgwal al daar gezet. De 77-jarige weduwe en haar 40-jarige dochter staan nu wegens een ver schil van meening met den hulsbaas, op straat. De vróuwen vertoeven dag en nacht in een schuurtje, staandö aan den Leid schenvaartweg 104. Het schuurtje dient te vens voor kippenhok. Aan haar is door het burgerlijk armbestuur een kosteloos onder dak in een logement aangeboden zij wei gerden dit en vertoeven nu nog steeds in het kippenhok. De Stadstaveerne te 's-Hertogenbosch Een nnicum in ons land Maandagmiddag is de Bossche Stadsta veerne door den burgemeester inr. F. J. van Lanachot officieel geopend. Stadstaveerne is dc nieuwe naamvoorden gotbischen raadhuiskelder (1529), die ook bij de vreemdelingen en niet het minst de luistervinken goed bekend is om de Bra- bantsche koffiemaaltijden, die daar werden gehouden. In 1908 is deze kelder door den oudheidkundige Jan Mosmans ontdekt. Er kwam een voorstel om dezen kelder tot raadhuiskelder naar Duitschen trant in te richten, doch de raad voelde er op dat oogenblik niets voor. Toen de kelder echter door de Brabantscbe koffiemaaltijden een maal vermaarheid had verkregen, had de leider dier maaltijden, de bekende Bossche bakker Piet Hendrix, niet veel moeite om toestemming van den gemeenteraad te be komen om den kelder als café on lunch room te mogen cxploiteeren. Zelfs voteerde de raad een bedrag om eenige veranderin gen aan te brengen en de oude schouw te restaureeren, doch dat was slechts een peulschilletje tegenover hetgeen de heer Hendrix zelf aan de inrichting heeft moe ten ten koste leggen. Hij heeft daarvoor de medewerking gehad verschillende kun stenaars. De technische leiding berustte bij den onderdirecteur van gemeentewerken, den heer J. van Baaien, terwijl de kunst schilder Jan van Anrooy de verbouwing en inrichting ontwierp en er de artistieke lei der van was. Er is veel aan de kelder veranderd zoo meldt de N.R.C. en daardoor heeft het oude karakter -wel wat ingeboet,-Er - is boel wat moderns in aangebracht, doch ook veel „antiek" en men heeft er naai* gestreefd om den indruk van den ouden gothischon kelder zoo weinig mogelijk te schaden, zoo ver dat met hot nieuwe doel. waarvoor hij gebruikt zal worden, was overeen te bren gen. De groote schouw is met veel zorg gerestaureerd. Langs de muren van de groote zaal is een eikenhouten betimme ring aangebracht met triptieken van Rei- nier Pijnenburg, André Verhorst en Frans Slager, terwijl ook Herman Moerkerk en Jan van Anrooy er nog zullen aanbrengen. Het schenkhlok ziet er heel eigenaardig uit en de bierzuil is uit antieke tegels op getrokken. Er zijn hier heel aardige hoek jes en plekjes onder de kruisgewelven met den roodsteenen vloer. Achter de taveerne vindt men den wijn kelder, tevens restaurant De verschillende hoogte van den vloer hoeft men hier prac- tisch gebruikt om aardige zitjes te schep pen. Op de tongewelven en muren hebben J. van Anrooy en Piet Koppers „fresco's" uit de Bossche historie aange bracht. Verder treft men hier verschillende provinciale en familiewapens aan. Met een trapje komt men in het oude „Stadsge- vang" waar men voor de getraliede ven sters gezeten een wel zeer eigenaardige in druk zal krijgen. Op verschillende plaatsen in de taveerne ziet men antiquiteiten, schil derijen van van Anrooy, Vogelaar, Frans Oerder enz. Er ligt een geboorte- en trouwregister ter teekening, voor wie na de plechtigheid boven in het Stadhuis even in den kelder willen verpoozen. Bij de opeDing gisteren waren verschil lende autoriteiten aanwezig. Wij merkten op het college van B. en W. en het lid van Gedeputeerde Staten jhr. mr. van Rijckevorsel. De burgemeester herinnerde er in zijn openingsrede aan, dat in vroeger eeuwen aan het stadhuis verbonden was het Gaf- folhuis, waar wijn werd geschonken en de officieele maaltijden plaats hebben. De Prins van Oranje en Alva behoorden daar tot de gasten van den Stadstaveerne onder het stadhuis. Spreker verwachtte dat de raadskelder een attractie van de stad zal worden. De burgemeester verzocht toen wat tabak, om als eerste den Gouwenaar op te steken. De firma Van Vollenhoven bood den burgemeester een biergias met zilveren deksel aan; de brouwerij, die het bier levert, schonk hem een fraaie pul. Ver schillende sprekers voerde nog het woord en onder do oude gewelven hing weer de echt Breugheliaansche stemming. Allen plaatsten hun handteekening in het gulden boek dat door André Verhorst is ontworpen, terwijl reeds bet eerste Bore- lingske werd aangekondigd voor het ge boorteregister dat door Gerard Gerrits is uitgevoerd. De heer P. Hendrix heeft een toespraak gehouden om allen te danken die hun me- dewerking aan de totstandkoming van dezen eersten Nederlandschen Raadskelder hadden verleend. O.m. dankte hij daarbij den heer Van Heeswijk, den architect van Monumentenzorg. Aan den heeren Van Anrooy en Van Baaien bood bil gouden her- Innerilngs-medaines aan. Timmerfabriek in vlammen Men meldt ons uit Apeldoorn. Maandagnacht te half drie werd branef ontdekt ln de houtzagerij en timmerfabriek van de Gebr. Westrik nabij het station Beekbergen. Een beambte van het station belde de politie te Apeldoorn op, waarna de Apeldoornsche brandweer met groot mate riaal uitrukte. Te drie uur was zij ter plaatse. De fabriek, met haar groote voor raad hout, welke de vlammen rijkelijk voedsel bood, stond toen reeds in licht'-' laaie en het was duidelijk te zien, dat hier niet veel meer te redden viel. mede door dat men gebrek aan water had Over het stationsemplacement was x ongeveer dui zend meter slang uitgelegd om de Lierder- beek te bereiken. De brandweer van Apel doorn en van Beekbergen gaf met drie stra len water. Te zes uur hedenmorgen kon de brandweer Inrukken. Zij bad niet kunnen voorkomen, dat de fabriek geheel uitbrand de. Met de machines ging een groote hoe veelheid deuren en ander hout verloren. Omtrent de oorzaak is niets bekend. DE STAKING TE ZAANDAM. Werkwilligen aangekomen. Gistermorgen is het eerste contingent werkwilligen uit Spakenburg en Bunscho ten te Zaandam aangekomen. Zij zullen te werk worden gesteld bij de firma Willien Pont op Het Eiland. Voor de hulsvesting van deze menschen wordt door de firma alles in gereedheid gebracht. Toen de werkwilligen, die van Amsterdam op een overdekte dekschuit aankwamen. Het Eiland naderden, werden zij door de in grooten getale samengestroomde etakende houtbewerkers ontvangen. De politie, die njet een aantal rijksveldwachters was ver sterkt, zorgde dat geen ongeregeldheden plaats hadden. Naar verluidt zullen spoe dig meerdere werkwilligen volgen. UIT DE STAATSCOURANT. De voornaamste Koninklijke Besluiten. Bij K. B. is benoemd tot Commandant in de Orde van den Nederlandschen Leeuw Dr. Ir. H. Wortman te 's-Gravenhage, in-" specteur-generaal van den Rijkswaterstaat met verlof, directeur-generaal van de Zui derzeewerken. DE KONINKLIJKE FAMILIE. De koninklijke familie heeft het voorne men Zaterdag S Juni a.s. het paleis te Am sterdam te betrekken voor het jaarlijksch verblijf in de hoofdstad. In verband met de feesten ter huldiging van H. M. de Koningin-Moeder, zal de ko ningin ditmaal niet in de gelegenheid zijn de gebruikelijke audiënties te verleenen en zal er geen avondfeest ten paleize plaats hebben. 450' STAATSLOTERIJ. Vierde Klasse. Tweede Lijst- Trekking van 30 April. j 1500 No. IG230. t 1001) No. 555, 6201. 1 dOO No. 11939. <i 200 No. 159. 100 No. 284, 14909, 20IC5. l'RIJZEN VAN 65. -* 61 3027 575.5 62 3130 5949 86 3153 5958 59 3220 5981 184 8312 6094 228 8320 6129 24S 338# 6140 304 JJ&V» 6193 340 336# 6226 483 8421 6243 487 3474 6267 525 8517 6283 546 3533 6298 670 3.:S6 6449 690 3632 6*16 748 8637 6c69 864 3697 6644 921 3701 6651 1007 3718 6735 1029 3764 6754 1043 3832 6764 1058 3957 6785 1158 31 89 6813 1210 4010 6841 1305 4042 6939 1319 4055 7014 1443 4086 7041 1446 4104 7082 1595 4166 7227 1732 4207 7273 1769 4331 7275 1739 4374 7802 1802 4404 7S42 13.6 4407 7361 1916 4409 7363 2003 4416 7561 2059 4430 7589 2035 4436 7625 2173 4519 7711 2175 4725 7817 2203 4771 7PS9 2296 4799 7841 2325 4«15 7857 2343 4865 7899 2359 4954 7903 2361 5028 7918 2370 5071 7''41 2374 5163 7968 2472 5170 7976 2524 5193 fcOol 2568 5205 8238 2581 5210 8248 2621 5267 8397 2635 5354 8393 2783 5426 8434 2525 5436 8436 2880 54 59 84 72 2919 54#0 847S 2923 56IC 8576 2916 5653 8611 2959 5685 8678 2982 5696 8679 S751 8*21 8857 9075 9141 9143 914-5 9236 9286 9328 9340 9377 9397 91-3 9504 9509 9530 9540 9583 9610 9664 9698 9734 9903 9905 9907 9923 9945 10044 10075 10169 10186 10268 10999 10324 10350 10363 10405 10424 1045,5 10464 10505 10523 10569 1058-5 10696 10702 10757 10777 10=19 1CA4S 11106 11204 H255 11311 114-17 11491 11501 11526 11 589 11671 11683 11698 11786 11865 11880 11927 11934 11942 11989 11996 12004 12C07 12015 12032 12043 12051 12110 12151 12250 12259 12290 12304 12322 123»! 12424 12641 12662 12711 12768 12914 12922 12973 12976 13075 13111 1S133 18177 13208 13304 13359 13386 13392 13426 13335 13553 13-582 13584 13-587 13606 18610 13652 13684 13790 13845 13SS6 13916 13932 18935 13953 13972 14010 14043 14090 14117 14121 14163 14169 14210 14218 1429] 14351 143-54 ■14382 14385 14396 14413 14170 14481 14096 14715 14731 14772 14796 14910 149.36 14962 14065 14976 14978 15020 15070 1.5108 15120 151.58 15194 1520.5 15206 1-5233 15240 15282 15288 15313 1-5341 15365 1.5370 15394 15307 15430 15510 15566 15603 15647 15695 15754 15790 1-5804 15985 16007 16089 16153 16173 16179 16193 16216 185 16222 18664 16328 18684 16334 18713 16885 18819 16414 1S82Ö 16437 18882 16476 18890 16601 18899 16&51 18958 166-52 19031 167.55 10103 16761 19105 16766 19225 169.no 192321 16S07 19289 16*23 19440 16904 19444, 16973 19487 17034 19534; 17068 19555 17093 19612) 17123 19627, 17174 19629 17190 19630 17226 197II 17265 19749 17273 19753 17320 197655 17:137 1977$ 173.50 1976? 17378 198471 1738S 19956 17420 19994 17444 2000G 17478 2C006 17567 20068 17568 20107, 1'579 20121 17670 20171 17682 20189 17739 20201 17756 202» 17805 20:aa 17847 20844 17887 20419 17906 2(1524. 17919 20529 17976 20549 17986 20555 18001 20585 18003 20-594 18026 20630 18084 20635 18200 20679 18216 20687 1822? 20694 18327 20778 184-56 20814 18473 20865 18514 20940 ln <ie vongp lijst stond: 648? m, a. 64971 11974 m. z. Ilüa7» -

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 6