L.J. Luycx&Zoon Schoonmaak Amerikaansche Corselettes Stoomen en Verven UIT DEN OMTREK. STADSNIEUWS UIT MOOI AMERSFOORT Langesti-aat 49. Tel. 190 Wij ontvingen zoo juist een pracht-collectie van de nieuwste en Corsetten met zijsluiting. HANDEL IN GEDISTILLEERD WIJNEN EN LIKEUREN mA3S.S SC*--' „OUWE OUlJ® Aanbevelend, S. H. MASSA HAVIK 41 TELEFOON 282 Billijke prijzen, vlugge aflevering Eerste Amersfoortsche Stoompers inrichting „QUICK" Stationsstraat 16b Tel. 341 HET R00DE KRUIS TE ZEIST Het nieuwe afdeelingsmagazijn in „Bethanie" Zeist. Het afdeelingsmagazijn van 't Ned. Roode Kruis, dat vroeger gevestigd was op den zolder van het oude Gemeentehuis in de Ie Dorpsstraat, is sinds eeriige da gen verplaatst naar „Bethanie". Het Dage lijksch Bestuur van de afd. Zeist van het Ned. Roode Kruis vond hierin een aanlei ding om het nieuwe magazijn officieel l& openen, waarbij tegenwoordig waren de bestuursleden, de heeren W. M. Be>erincK en \V. H. van Haafton, resp. voorzitter cn secretaris der afdeeling en de dames Mevr van Tet3, Mevr. Beyerinck en Mevr. van Sloterdijclc, de heeren Dr. Moleraa, genees kundig adviseur van het hoofdbestuur, Ge •leraal Jhr. van Panhuys, commissaris van het Ned. Roode Kruis in de Vestinig Hol 3and, Dr. Scheffelaar Klots, chirurg te Zeist en leider van de transportcolonnes, de hee ren De Lange en Van Veen, commissaris en Inspecteur van politie. De voorzitter zette in enkele woorden uiteen, welke brancards, toestellen en zie kenramen, enz. men heeft en waar die vroeger waren ondergebracht. De kisten met dekking, ligging, enz. zijn opgeslagen op den zolder van Bethanie, terwijl de brancards en ziekenramen zijn onderge bracht in een afgeschut gedeelte van ue speelloods, die achter „Bethanie" slaat. Had men tot voor eenigen tijd alleen de rader- en fietsbrancard met de verschil lende ziekenramen „De Mooy", met steun Aan het Hoofdbestuur, van de onderafdee- Jingen Doorn en De Bilt en met do op brengst van een bazar kon men ook bet nieuwste toestel aanschaffen, dat geschikt is op alle auto's, in spourwagencoupé's en boot, enz. aangebracht te worden. Dit 2- persoons coupé-toestel i3 zoo practisch in gericht, dat een zieke of gewonde binnen 3 mlnuton kan vervoerd worden. Behalve in Zeist is dat toestel ook reeds in «enige grootere gemeenten in ons land aange schaft. De leden van do transportcolonne, die mede tegenwoordig waren, gaven met dit toestel, nadat het verklaard was. een de monstratie. Een der leden werd als gewon o'e behandeld, waarbij bleek, dat dit toestel uitstekend geschikt is om gewonden te ver voeren van de bovenverdieping af, langs de trap. Ingeregen in verbandzeil en vast gehouden door middel van riemen orn voet on schouder, kan de lijder zich niet bewe gen cn rechtop vervoerd worden. Nadat deze brancards en ziekenramen en toestellen verklaard waren, zette de voor- •liter uiteen, dat hulpverleening steeds nummer één is, waarom een sleutel van dit magazijn overhandigd werd aan den lieer De Lange. Deze sleutel wordt bewaard in het politie-posthuis aar» het station, zoo dat de politie in spoedeischende gevallen, direct brancards kan krijgen. Bovendien is een sleutel in het bezit van den heer Dor iestc-:-n op Bethanie. Voir ziekenvervoer, enz. kan men een ziekenraam aanvragen aan het Bestuur, vsaarvoor men zich kan wanden tot een bestuurslid of anders een desbetreffend ver zoekschrift deponeert in de brievenbus, die is aangebracht in de deur van het maga zijn achter „Bethanie". Ook aanvragen om trent hulpverleening, enz. bij optochten, enz. kan men hier bezorgen. Bovenstaande zal wel voldoende zijn, om aan te toonen, wat het Roode Kruis doet en waartoe het in stoat is. Een reden dus voor ieder om dep arbeid van het Ropdo Kruis naar vermogen te steunen MUZIEKCONCOURS TE BARNEVELD. Barueveld. In het mooie Schaffe- laarsche Bosch, dat, in Lentedos gestoken, en electrisch verlicht, vooral bij avond een fantaslischen aanblik oplevert, Is aan den vooravond van Hemelvaartsdag het door „Kunst Veredelt" uitgeschreven muziekcon cours geopend. Aan het einde van een breede oprijlaan, omzoomd door kaars rechte, torenhooge beuken, is een artistieke muziektent geplaatst, waarin de korpsen uit verschillende plaatsen den strijd tegen elkaar zullen aanbinden. De opening geschiedde door den eigenaar van het landgoed, den heer W. baron van Nagell, oud-burgemecster dezer gemeente. In een geestige rede gaf spreker een over zicht van ons muziekgezelschap, dat thans zijn 10-jarig bestaan herdacht. Toch heeft Barneveld reeds lang voor 1919 een mu ziekcorps gehad. Reeds van 1859 tot 1806 heeft deze gemeente zich in een dergelijk gezelschap mogen verheugen. Door naams verandering en tijdelijke opheffing van het corps, worden de jaren vóór 1919 echter niet medegerekend in het leven van de thans jubileerende muziekvereeniging. Voorst dankte spreker voor de prachtige bloemen door „Kunst Veredelt" aan mevrouw de baronesse van Nagell, zijn echtgenoote, aan geboden. Met de beste wenschen voor dit concours en den verderen bloei van het muziekgezelschap, verklaarde spreker Let concours voor geopend. De Voorzitter van „Kunst Veredelt", de heer H. J. Burgering, bracht Baron van Nagell dank voor bet afstaan van zijn prachtige bank en voor de vriendelijke woorden door hem gesproken. Daarna werd een concert gegeven, dat in dezen tempel van onverkorven hout uitste kend tot zijn recht kwam. Do eerste dag van het Muziekconcours alhier mag volkomen geslaagd heeten. Trouwens alle factoren werkten hiertoe me de. Het weder, dat Woensdagavond nogal te wenschen overliet, liad zich ten goede ge keerd en een heerlijk Mei-zonnetje speelde door het nog eenigszins schaarsche loovei der eeuwenoude beukenboomen. Alvorens het concours aanving, kwamen de mededingende vereenigingen en vele be langstellenden in het hotel „De Roskam alhier bijeen, waar de Eerè-Voorzitter van „Kunst Veredelt", de heer J. C. van Heuven, allen het welkom toeriep en de beste wen schen voor het welslagen aan het concours uitsprak, waarna de eerewijn werd aange boden. Daarna werd nog het woord gevoerd door den heer P. J. v. d. Leur, uit Delft, namens de Algemeene Federatie voor Harmonie- en Fanfaregezelschappen. Vervolgens trokken de gezlschappen al spelende naar liet ter rain van den wedstrijd, het in eerste lente tooi gestoken, voor natuurminnaars onvol prezen boscli van het landgoed ..De Schar- felaar", dat voor deze gelegenheid door den eigenaar en bewoner, den heer W. baron van Nagell, geheel was opengesteld. Voor al de prachtige waterpartijen, omringd door alle soorten loof- en naaldhout, en het punt waaiersgewijze, li lanen op uitloopen. trokken honderden bezoekers. De uitslag van het concours was den eer sten dag (Hemelvaartsdag) als volgt: Marschwedstrijd, 3e afdeeling Fanfare: le A :js „T. O. G.", 't Harde, bij Elburg, met 32 punten, en Afdeeling Fanfare, 2e pr. „Kunst na Arbeid", Ugchelen, met 31 p. Concertwedstriid 2e Afdeeling Fanfare. Ie pr. „Kunst na Arbeid", Ugchelen, met 51 p.; 2o Afdeeling Harmonie: 2e pr. „Concor dia", Overdinkel, met 42 p.; Ie Afdeeling Harmonie, 2e pr. „Semper Crescendo" Laag Soeren, rnet 46 p., en -ie afdeeling Fanfare, 2e pr. ,.T. O. G.", 't Harde, met 44 p. Bovendien ontving T. O. G. in den marschwedslrijd voor het hoogste aantal punten een extra-prijs. EEN ONDOORDACHTE DAAD. Van eon zwakzinnige. Barneveld. Woensdagmorgen vroeg, nog vóór den aanvang der eiermarkt, toen echter toch reeds heel veel kippenproduc- ten waren aangevoerd, stapte o.m. ook een verpleegde uit het Proveniers- cn Armen huis alhier, die ten volle toerekeningsvat baar kan worden geacht, de eierhal binnen. Zonder een woord te spreken, liep hij op een der met eieren gevulde manden toe en gaf hierin moedwillig, tot tweemaal toe.met zijn in klompen gestoken voeten een krach- tigen trap, tengevolge waarvan ongeveer alle eitjes vermorzeld werden. Naar wij vernemen, zal de eigenaar der eieren trachten van liet bestuur der in richting, waarin de 68- jarige zonderling wordt verpleegd, de schade vergoed te krijgen VEILINGNIEUWS. Barneveld. De laatste dagen zijn hier heel wat vaste goederen in andere handen overgegaan. Zoo zijn de \olgende boerde rijtjes of landerijen, -geveild door notaris Bok alhier, aangekocht ls volgt De massa der perceelon 1—5 vun het boerderijtje van R. van Beek te Garderen, door Joh. Hellema te Putten, voor 2740, peerceel 6 door de Diaconie der Ned. Herv. Gemeente te Garderen voor 350 en per ceel 7 door D. Stapel, te 's Gravenliage, voor 180. Het boerderijtje te Koonvijkerbroek van A Nuijen, door II. van Hierden Hzn., Ie KootwJj keibroek, voor 6590. Peerceel 1 der goederen te Terschuur, car» de erven C. Roersen en J. Gaasbeek, door H. Endendijk te Terschuur voor ƒ1850 en perceel 2 door II. v. d. Voort, al daar, voor 1030. Het burgerwoonhuis van den heer M- L Fick te Voorthuizen, door L. Zevenbergen, te Garderbroek, voor 4760. Verder is het aan do Amersfoortsche- straat alhier gelegen woonhis van mej. de wed IL Bunt uit de hand verkocht aan den J. Wapstra, rijksambtenaar alhier. 150 KUIKENS VERBRAND. De knnstmoeder schuldige 7 Barneveld. Toen de kuikensfokker G. B., te Wolderveen, een dezer dagen, als naar gewoonte, zijn fokinrichting bezocht, oni do jonge diertjes te verzorgen, bemerk te hij tot zijn schrik, dat in een der afdee- lingen brand was ontstaan, waardoor 150 kuikentjes den dood in de vlammen had den gevonden. Hoewel de oorzaak van den brand niet met zekerheid kan worden vastgesteld, moet toch waarschijnlijk de kunstmoedcr als de „schuldige" worden beschouwd. EEN PREVENTIEVE MAATREGEL. Barnevelds gemeentebestuur laat steekproeven nomen. Barneveld. Ons ijverig gemeente bestuur laat niets na om de reputatie van het marktwezen alhier zoo hoog mogelijk to houden. En mede hieraan is het dan ook ongetwijfeld te danken, dat onze eier markt niet alleen de grootste van Europa kan worden genoemd, doch dat de aange voerde eitjes, ten opzichte van verscliheid en deugdelijkheid, zich tevens in een goe den naam mogen verheugen. Zoo worden van gemeentewege sedert enkele weken geregeld steekproeven genomen, of zich on der de kippenprodueten ook exemplaren bevinden, die soms niet aan de hoogste eischcn voldoen. Nu eens van dezen en dan weer van genen aanvoerder worden de eieren, onder deskundig toezicht, in de voor rekening der gemeente aangeschafte schouwinrichting met krachtige elcctrische lampen doorlicht, doch tot heden is nog geen fraude ontdekt, wat zeker pleit voor het aangevoerde kippenproduct. Toch zul len de steekproeven ook in do toekomst worden herhaald, daar het gemeentebe stuur overtuigd is, dat deze maatregel, als preventief middel, zijn gunstige uitwerking moet hebben. BAARNSCH LYCEUM. B a a r n. In het Baarnsch Lyceum zal van 11 Mei tot 1 Juni a.s. een expositie worden gehouden van werken van Valentijn Edgar van Nijtvanck. GOOI-EXPRESS EN STOOMTRAM. Do concsssic-quoestie. Beschikkende op de beroepen, ingesteld door de directie der Nederl. Spoorwegen, den directeur edr N.V. Gooische Stoomtram te Amsterdam en de N.V. Motorbus-exploi tatie „Do Gooi-Expres" te Hilversum te gen de beschikking van Gedep Staten van Noord-Holland van 20 Juli 1927, waarbij aan laatstgenoemde N.V. voor den tijd van driei jaren vergunning is verleend tot het in werking houden van een autobusdienst tusschen Amsterdam en Hilversum, is bij K. B. de „Gooi Express" niet ontvankelijk verklaard in haar beroep, het beroep van de directie der Nedefl. Spoorwegen onge grond verklaard, en nader bepaald dat de Verleende vergunning vervalt zes maanden na het tijdstip, waarop do minister van Waterstaat zal hebben verklaard dat de N.V. Gooische Stoomtram te zijnen genoe gen op hare lijn Amsterdam—Laren de voor versnelling en moderniseering van hare reizigorsdie.ast noodige wijzigingen heeft ingevoerd. A. Z. C. NEPTUNUS. Jaarvergadering. Men schrijft ons De A. Z. C. Neptunus hield dezer dagen haar jaarvergadering in Lunchroom Prin- cosse. Na opening der vergadering door den voorzitter, die de aanwezigen hartelijk wel kom heet, worden de notulen der laatste algem. vergadering onveranderd goedge keurd. Aan het jaarverslag wordt het volgende ontleend De vervuiling van de Luntersche Beek heeft aan de vereeniging veel nadeel ge bracht en beeft het bestuur, dat juist dit jaar, in verband met de herdenking van liet 15-jarig bestaan, nationale wedstrijden had uitgeschreven, voor zeer groote moei lijkheden geplaatst. Mede door het samen vallen dezer wedstrijden met de huldiging van luitenant Pahud de Mortagnes, lever de dezen wedstrijd een zeer groot nadee- lig saldo voor de vereeniging op. De wensch werd geuit dat de Vereeniging Vreemde lingenverkeer in den vervolge meer reke ning zal houden met het gebeuren te Amersfoort zelve en niet onbewust eene vereeniging, die door hare wedstrijden een 150-tal vreemdelingen in Amersfoort haalt, zal tegenwerken. Een bijzonder woord van dank werd ge bracht aan den heer commandant van het le Regt. Huzaren voor het, voor de wed strijden beschikbaar stellen van de kleed gelegenheid, bij de militaire zwemplaat-s, en aan het muziekcorps van het R. O. G., voor de ondervonden medewerking. De laatst gehouden propaganda-avond was een succes, daar dien avond 14 nieuwe leden cn donateurs zijn geworven. Het orgaan, dat door den minder gunsti- gen financieelen toestand der vereeniging niet regelmatig kon uitkomen, zal dit sei zoen op ongeregelde tijdstippen verschij nen. ITet lidmaatschap van de U. P. Z. B. werd opgezegd, daar na de reorganisatie de U.P.Z.B. ophoudt een zelfstandig lichaam te zijn. De propaganda zal dit jaar flink worden aangepakt en inderdaad kan worden ge zegd, dat bij doorvoering van de voorstel len Amersfoort gedurende eenige dagen het zwemmen op allerlei wijzen zal kun nen aanschouwen. Zoo bevat het voorloopig programma op 8 Augustus 1929 demonstraties red dend zwemmen bp een nader te bepalen plaats te houden op 9 Augustus 1929 volkswedstrijden in de zweminrichting op 10 Augustus 1929 nationale 1 K.M. wedstrijd met bijprogramma. Daar de organisatie van een en ander veel tijd vordert, was thans reeds hiermede begonnen. Ter dekking der kosten werd met toe stemming van B. en W. dezer gemeente een loterij georganiseerd. De verkoop der loten zal in hoofdzaak door de leden ge schieden, terwijl de loten ook op enkele plaatsen in deze gemeente verkrijgbaar zullen worden gesteld. Wij wekken een ieder op het streven van deze vereeniging te steunen door loten te koopen. De bestuursverkiezing had tot resultaat dat het bestuur thans bestaat uit de hee ren J. van Doorn voorz., L. de Voogd secr., S. Houtman penningm.. R. Onvlee, K. Jur- ritsma, O. v. d. Linde en mej. G. Alvers. Bij monde van den heer Eijmann werd den scheidenden voorzitter, die zich niet herkiesbaar had gesteld, dank gebracht voor het vele, door hem voor de vereeni ging gedaan. Onderzocht zal worden of door Neptu nus dezen zomer enkele propagandatoch- ten naar Loosdrecht of de Zuiderzee kun nen worden georganiseerd. Na de rondvraag, die geen belangrijke punten meer opleverde, werd de Vergade ring door den voorzitter gesloten. BOUWOPDRACHT. Pakhuis on machinekamer. Aan de firma F. van Keulen, Soesterweg 96 alhier is opgedragen den bouw van een pakhuis met kantoren en machinekamer op een gemaakte betonfundeering voor het bestuur der Coöperatieve Handelsvereeni- •ging te Leusden en Omstreken bij de spoor weglosplaats te Leusden. Architect is de heer J. Pothoven Azn. te Leusden. VRIJZINNIGE JEUGDKERK. A.s. Zondag dienst. Voor de Vrijzinnige Jeugdkerk zal a.s. Zondagochtend le half elf in het gebouw aan de Regentosselaan 21 optreden Ds. A. P. van de Water uit Baam. DE SCHEEPVAARTWEG AMSTERDAM— BOVENRIJN. Het pian-Mussert. Op de vragen van den heer Van der Waerden betreffende de beoordeeling van het z.g. plan-Mussert in zake den scheep vaartweg AmsterdamBoven-Rijn, heeft den heer Van der Vegte, minister van Wa terstaat, het volgende geantwoord: Burgemeester en Wethouders van Am sterdam hebben den ondergeteekende het besluit van den gemeenteraad medege deeld, waarbij de gemeente zich bereid verklaart haar medewerking te verleenei» voor de totstandkoming van een verbinding van Amsterdam met den Bovcn-Rijn vol gens het tracé door de Geldersche Vallei. Ter zake van 't nader opgekomen derik- beeld-Mussert heeft de ondergeteekende zich alsnog met het gemeentebestuur ver staan. Het schijnt hem regelmatig toe, dat bij gelegenheid van de indiening van liet definitief voorstel tevens blijkt, hoe liij denkt over de onderscheiden oplossingen, welke voor dit vraagstuk aan de hand zijn gedaan, doch niet gekozen mochten blijken. Het jongste plan komt dan mede ter sprake. GARNIZOEN. Mutalio's. Het voor-detachement van het Regiment Grenadiers uit den Haag wordt op 22 Au gustus a.s. naar hier gedirigeerd. De eerste-luitenant R. J. Prinsen Geer- ligs, van het 21 R. I.. wordt op 6 Juni a.s. gedetacheerd bij de Normaal Schietschool te Den Haag, tot het volgen van een schiet cursus. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Morgen hebben dienst de doktoren Van Ensi, Batenburg en Nicolai. ZONDAGSDIENST EN NACHTDIENST APOTHEKERS. Morgen en de geheele week 's nachts heeft dienst de apotheek firma ten Brink en Vermolen (Varkensmarkti. RIJKSPOSTSPAARBANK. Opgave betreffende het postkantoor Amersfoort. Aan bovengenoemde kantoren werd, ih den loop der maand, op spaarbankboekjes ingelgd 34630,03 en terugbetaald 44131.19 Derhal\e minder ingelegd dan terugbe taald 9501.16. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbank boekjes bedroeg 33. Door tusschcnkomst dezer kantoren werd ter Directie op staatsschuldboekjes inge: schreven nominaal 1100.—. Derhalve meer in- dan afgeschreven 1100.-. FRUIT- EN GROENTENVEILÏNG. Prijsnoieering Veiling 10 Mei '29. W itlof 1013 ct. per pond. Bloemkool 2944 ct., Komkommers 3233 ct., Tomaten 1213 ct. per stuk. Snijboonen 150 ct. per K.G. Spinazie 812 ct. per id. Postelein 35—38 ct. per id. Seldery 4045 ct., Peter selie 54—55 ct., Radijs 4150 ct., Raapsteel 22S5 ct. per 10 bos. Rapen 2931 ct., Bie ten 4345 ct. per 10 K.G. Kropsla 71125 ct. per 10 stuks. Rabarber 35 ct. per bos. De eerste snijboonen werden hedenmid dag aangevoerd door den Heer J. J. Bunnik te Amersfoort. De prijs bedroeg 1,50 per K.G. LEEUWENKUILEN. Nu moet u niet meenen, dat ik een loopje met u wil nemen, als ik u ga vertellen, dat in mooi Amersfoort leeuwen zijn, als ik na^ melijk ga beweren, dat er heel wat leeu wenkuilen voorkomen en dat in elk zoo'n kuil een leeuw zit. Heusch, u behoeft ook nog niet aan des schrijvers verstand te twij felen. U moet alleen bedenken dat er zijn: leeuwen cn leeuwen. Ik beloof u. dat ik geen oogenblik de illusie beb gehad, dat ik u den geduchten woestijnroovcr heb doen denken. Toch is mijn leeuw niet minder moord dadig cn zijn werk huiveringwekkend ge-; noeg. De leeuw, door mij bedoeld, is de Mieren* leeuw, eigenlijk de larve van een heel tet£ libel-achtig insect, dat echter zelfs in do verte geen familie is van de libellen. Wie de Mierenleeuwen aan het werk wit zien, rnoet gaan zoeken onder overhangen de kanten van boschwalletjes, heidekanten, etc. Vindt men daaronder in het droge, rulle zand mooie trechtervormige kuiltjes met een middellijn van een centimeter of zes (soms meer, soms minder) dan zal men bij heel nauwkeurig toezien op den boclem van die trechtertjes een paar uiterst fijne tan getjes bemerken. Dit zijn de kaaktasters van een dier, dat overigens geheel onder liet zand verscholen is en de grootte heeft van een klein boontje. Dit dier is een buitenge* woon wreed schepsel, vooral tegenover mie ren. Zoodra een mier het ongeluk heeft over den rond van de kuil te stappen, dan rolt ze op het mulle zand naar beneden en komt terecht tusschen de moorddadige tan- gon, waar liet dier bij levenden lijve wordt! uitgezogen. Dit en de manier, waarop de larve z'n kuil maakt en de prooi soms met zand gaat bespuiten of eigenlijk smijten, dit alles is buitengewoon interessant om te zien. Neemt u maar eens zoo'n leeuw mee cn zet die thuis in een kistje met zand met een glas* ruit afgedekt. Ik verzeker u, dat ge dagen lang stof hebt, die u zal bezig liouden. PREDIKBEURTEN. AMERSFOORT. Zondag 12 Mot. Ned. Herv. Kerk. St Joriskerk. 10 uur Dienst. 6 uur Dienst. Nieuwe Kerk. 10 uur: Ds. Pannebakker. 6 uur Dienst. Bethelkerk. 10 uurDienst Gasthuiskerk 10 uurDienst. Gebouw „Eben-Haözer". 10 uur Jeugdkerk. Wijkgebouw Monnikenpad. 10 uur Kinderkerk. Gebouw „Het Sluisje". 10 uur: Kinderkerk Chr. School aaD de Rozenstraat. 10 uurKinderkerk. Remonstranlsche Kerk. f lO/j uur Ds.F. Ivleyn, van 's-Gravenliagef Vrijz. Jeugdkerk. Gebouw Regentesselaan 216. 10 Ti uurDs. A'. P. van de Water tti Baarn. Doopsgezinde Kerk. 101; uur: Ds. Hylkema. Evang Luthersche Kerk. 10,'b uur Ds. Bleeker, van Apeldoorn. Gere* Kerk (Langegracht). 10 uur Ds. den Boeft. 514 uur Ds. J. J. Impeta, van Kampen. Geref. Kerk (Zuidsingel). 10 uur Ds. J. J. Impeta. 5Yi uur: Ds. den Booft Geref. Kerk in Hersteld Kerkverband. Appelweg. 10 en 5 uurde heer Fokkema te Am-' sterdam. Christ Geref Kerk, T0 uur Godsdienstoefening. 5.'-i uur Godsdienstoefening. Vrije Geref. Gemeente. 9y> uur Godsdienstoefening. 5 uur: Godsdienstoefening Oud Kalh. Gemeente (Zand 13). 10 uur: H. Dienst. Vrije Kath. Kerk, (Gebouw Tlieos. Ver., Regentesselaan). Geen dienst. Leger des Heils (Langestraat 94). Leider H. Hordijk. 10 uur Heiligingssamenkomst 8 uurHeilssamenkomst. Christian Science (Laantje 3). 10.'X uur Engelsche dienst. BUITENGEMEENTEN. BAARN en EF.MBRUGGE. 10 uur: Ds. J.'S. Hartjes, van Vlissingell, 0 uurDs. Kievit BARNEVELD Geen opgave ontvangen. HOEVELAKEN. 9'/? uur: Ds van Boven 2To uur Ds. van Boven. HOOGLAND. 10 uurDs. Reeser. LEUSDEN. 10 uur Ds. Schallenberg. NIJKERK. 9y2 uurDs. Veenhuysen, van Harder* wijk. SCHERPENZEEL. 9uur Ds. Warmolts. 6 uur Ds. Warmolts. SOEST. Geen opgave ontvangen. SOESTERBERG. Geen opgave ontvangen. DE VUURSCHE. 91* uur Ds. Adriani, van Baarn. WOUDENBERG. 9Vo uur Ds Klomp, 6 uurDs. Klomp,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 10