WIJNHANDEL J. A. SGHOTERMAN Zn. Gewas 1924 St. Emilion f 1.40 f 56. INTERNATIONALE WEDSTRIJD H.V.C. OHLIGSER FUSSBALLCLUB '06 0—0 UTR.STRAAT 17 Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 per flesch per ariker Een onbevredigend resultaat VELDLOOP U.P.A.B. AiViA.C. wint den vereenigingsprijs SERIEWEDSTRIJDEN,, ADVENDO" TE VEENENDAAL UIT DEN U.P.V.B. AH Ready degradeert BIJZONDER AANBEVOLEN VOETBAL Geen van beide partijen weet het vijandelijk doel te treffen. Een uitstekend debuut van den H.V.C.'doelman. Veel belangstelling. Ongetwijfeld heeft de wedstrijd H. V. C. Ohligser Fussballclub'06 bij velen een on bevredigende indruk achter gelaten cn gingen dan ook onvoldaan huiswaarts. Misschien niet zoozeer dat er geen doel punten vielen, men wil nu éénmaal graag waar voor zijn gelei hebben dan wel liet spel van de Duitschers. Van buitenlanders venvacht men altijd iets bijzonders en zijn de verwachtingen dart te hoog aange slagen komen deze categorie van men- schen eenigszins bedrogen uit Toch viel er veel goeds te aanschouwen van het spel der gasten, doch daar naast moesten wij ook enkele tekortko mingen noemen, die het'spel der Duit schers nu eenmaal kenmerkt. Als wij de balans opmaken dan alt eerst te constateereen de goede balcontróle en het uistekend plaatsen naar een medespe ler .Niet alleen met een verre schop naar de voorhoede, neen, de half-linie bracht in combinatie zelf op. Doch nu komt de fout,, men voerde dit samenspel te ver door. Voor het publiek is dit spel aardig om te zien, maar leidt zelden of nooit tot succes. Een schot van behoorlijken afstand hebben wij niet gezien, doch de schietkan sen die zij kregen waren steeds goed ge richt. Deels door pech. en door liet sublie me verdedigen van den TI. V. C. doelman bleven doelpunten achterwege. Niettemin was dit kleine spel een kolfje naar de hand van de H. V. C. achterhoede, die weifelend begon cn tegen het einde op volle kracht speelde. AI mag het buitenspel zetten van W. H. Meijer, dan niet sportief zijn, verschillende malen onderbrak hij de aanvallen er mee. Noodlottig is dit liem niet geworden, hoe wel de scheidsrechter het éénmaal niet zag, en de spelers niet verder speelden, toen eerst floot. Overigens maakte het elf tal een zeer goede indruk, een ploeg die stelselmatig getraind wordt. Een be paalde tactiek bezitten zij niet, of het moest zijn dat zij eerst cle aanvallers naar zich toelokt, om dan al haar organen open te zetten om eenige attaques te onderne men, waarbij' de half-linie zich vlak ach ter de voorhoede aansluit. In twee gelede ren zouden we het kunnen noemen, ruk ten zij dan op heet dol van H. V. C. aan. Werden de aanvallen afgeslagen, en dat viel zeer zeker te prijzen, herstelde de half-linie zich keurig om in snel tempo naar de defensie terug te trekken om deze bij te staan. In deze linie speelde de negen tienjarige Küpper een aantrekkelijk partij cn stelde zich goed op. Niet alleen aan den buitenspeler blijven kleven doch een posi tie zoeken tüsschen binnen- en buitenspe ler. De achterhoede was een goed deel van cle ploeg, waarin Bitzen met zijn stevige body veel ontzag inboezemde en trapvasl bleek te zijn. De doelman kreeg weinig moeilijks te doen. De enkele malen dat hij in moest grijpen deed hij op zekere wijze. En II. V. C.? Er moest revanche geno men worden, want de 6—2 nederlaag in Duitschland, moest zoo eenigszins moge lijk uitgewischt worden. Al zijn zij daar dan niet in geslaagd, het gelijke spel dient als maatstaf dat zij de Duitschers niet be hoeven te vreezen. Wel nam men in het begin een verdedigende houding doch toen aan het licht kwam, dat de voorhoede goen kans zag om te scoren en Vrouwe Fortuna haar niet gunstig was, drong de achterhoede naar voren met als resultaat dat de Duitschers langzaam moesten reti- reeren. Dat de thuisclub in deze perioden van overwicht niet kon scoren, was alleen omdat ze geen middenvoor hadden. Niets willen we van de capaciteiten van Snijders als middenvoor afdoen, zijn balcontróle cn zijn dribbelen en pnsseeren stempelt hem tot een speler van klasse, doch een mid denvoor is hij niet. De taak van de mid denvoor is om de aanval te leiden cn een positie te kiezen vlak bij de verdedigers. De zelfde fout maakte de Duitschers echter ook. O. i. Ie Vos beter voor deze plaats ge schikt. Uit olies blijkt dat Snijders zich heelemaa) aan de binnenplaats heeft aan gepast, door enkele malen, als taak van de binnenspeler, de bal uit dc verdediging op te halen. Dubbel jammer was het voor Vos, door in de eerste helft van zeer dichtbij uit een voorzet van van Nimwegen tegen de paal te schieten. Had dit doelpunt gezeten, zeer waarschijnlijk hadden wij een geheel ander beeld van den strijd te zien gekregen. Een tweede belangrijke aanwinst is de spil. die er niet tegen opziet om «achter zijn -oor- hoede aan te gaan en het spel dikwijls naar de vleugels opent. Aanvoerder v. d. Pol had het heel moeilijk tegen het korte spel en wei d dan ook nog al eens gepasseerd. Vermoedelijk zal de vreemde plaats hier ook niet vreemd aan zijn. De Kort deed verdedigend als aanvallend uitstekend werk. De achterhoede begon weifelend, Steenbeek zocht het steeds maar in de lucht en raakte eenige malen de hal half, waardoor YV. H. Meijer moest assisteeren om dan terug te spelen op den doelman. Enkele malen werd ook hij door het slui tend samenspel gepasseerd clocli nadeelige gevolgen heeft dit gelukkig voor H. V. C. niet gehad. En tot slot de doelman. Tol tweemaal toe hebben we in cle competitie een andere keeper aan het werk gezien, doch het beste vonden we Winterswijk. Met voldoening lean de elftalcommissie van H. V. C. en zeer zeker de doelman zelf op zijn debuut terug zien. Hier behoeft men geen an der voor te hebben. Vooral de laatste mi nuten toen de Duitschers op kwamen zetten om te trachten dee punten binnen te halen, stond hij pal door eenige fraaie saves te maken cn zijn doel voor doorboringen te bewaren. Slechts één fout maakte hij toen hij over een bal heen sloeg en Boes alleen voor het open doel kwam te staan, doch helaas de hal er insloeg. Scheidsrechter Brits, leidde deze ont moeting op een enkele uitzondering na goed. Voor den aanvang. Om ruim 11.30 uur is het. terrein van II. V. C. door een dichte haag Aan menschen omzoomd. De gebeurtenis van 't seizoen, het evenement dat het bestuur van II. V. C. aan haar supporters en publiek voorzet wil men niet graag missen. Steeds pas- seeren maar toeschouwers de contróle. Eindelijk komen de adspiranten die cn haie aangeschaard worden en even daar na komen de Duitschers op een drafje het veld in onder luid applaus spoedig ge volgd door de spelers \an de thuisclub die eveneens oj) hartelijke wijze worden ver welkomd. Wederzijdsche van bloemen. aanbieding Hierna verzamelen zich spelers en offi cials zich op het middenterrein, waar de heer Dijkhuizen, voorzitter van H. V. C. het woord nam en zeicle blij te zijn om een return-wedstrijd te mogen spelen om te laten toonen dat het voetbalspel ook hier op een goecle hoogte staat. Spreker hoopt dat zij een goecle indruk van IT. V. C. heb ben gekregen en overhandigd daarna een bouquet met linten in de kleuren van zijn vereeniging. De heer Wagner voorzitter van cle Ohligser Fussballclub '06 dankt voor cle gastvrijheid en de ontvangst. Ner gens, aldus spreker hebben wij zoo harte lijke ontvangst gehad en als blijk van er kentelijkheid bood spreker een fraaie rui ker aan terwijl de woorden van den voor zitter met een driewerf hoera werden on derstreept- De lieei Dijkhuizen dankt voor de ge sproken woorden en laat eveneens een driewerf hoera uitbrengen. Het officieele gedeelte is afgeloopen en de heer Brits laat tossen. De gasten zijn de gelukkigste en hebben eerst het voordeel van den wind De opstelling. Ohligser Fussballclub'06 Winkler Heidelberg, Bitzen, Küpper, Demmer, Wagner. Becker, Mauersbergen, Boes, Spieckei-, Schrön. van Nimwegen. Vos. Snijders, Sleeking, Meijer Sr.., de Kort, Vossenberg, v.d. Pol Steenbeek W. H. Meijer, Winterswijk. H. V. C. De wedstrijd begint met een overzicht van de Duit schers. Herhaaldelijk is het spel op de lin kervleugel; waar het leder steeds out loopt. De eerste goede aanval loopt naast. Mede door het wind-voordeel zijn de in het zwart gestoken Duitschers sterker. Eindelijk brengt Vossenberg opluchting door een verre pass aan Meijer te geven: de bal gaat echter out. Spieker schiet aan den anderen kant naast. De Duitschers probeeren het tempo op te voeren, doch de H. V. C.-ers krijgen de eerste kans, als Snijders hoog over schiet uit een aangegeven bal van Meijer. Nog steeds hebben de bezoekers het spel in handen, de Kort snelt te hulp als Meijer gepasseerd is en weet te redden. Dan komt" eindelijk de rechtervleugel in actie: Küpper valt hier onmiddellijk op door zijn intelligent spel De linksbuiten Schrön lost het eerste schot' dat goed op doel gericht, hetwelk Winterswijk vangt Oók een cornevbal heeft ge.en succes. De achterhoede der tïvtnseHib dlingt ver naar voren \vaaV Vö's de bul vrij maakt en aan v. Nimwegen geeft, 'tïie echtet* naast schiet. AIS de keèper van de Duitschers een voor zet onderschept hoeft komen de H. V. C.- ers weer terug. Snel brengt v. Nimwegen op, gééft over aan Vos. die tegen de paal sx-ïiiet, de bal gaat weer out. Phenomenaal werk van den H. V. C. doelman. Er komt nu weer een periode waarin de Ohligser Fussballclub de sterkste is, doch. cle II. V. C.-doelman verricht wonderen in zijn doel, terwijl pech eveneens niet achter wege blijft. Een drietal corners nemen zij kort achtereen, zonder dat er gescoord wordt. H. V. C. probeert het ook nog eenige malen doch als de scheidsrechter voor rus ten fluit is de stand nog 00. De eerste helft is ontegenzeggelijk het mooiste geweest, waarin van beide zijden soms goed spel viel waar te nemen. Zooals men ziet waren de resp. achterhoedons de voorhoedens verre clcn haas, zoodat er geen doelpunten konden genoteerd worden, hoewel de Duitschers zeer zeker één doelpunt verdienden. Da tweede helft. Nu II. V. C. wind mee heeft zijn zij hel meest aanvallend. Slechts tot een schot van Vos dat naast gaat brengen zij het, daar de verdedigers hun taak naar beliooren vervullen. Hoe of Snijders ook om zijn te genstanders heen goochelt het beslissende schot ontbreekt terwijl Vos loopt te wach ten lot de bal eens toegespeeld wordt. Meestal geschiedde dit te kort, zoodat Bitzen of Heidelberg opluchting konden brengen. Te zacht terugspelen van Meijer wordt H. V. C. bijna noodlottig, doch Boes slaat de bal in het doel, wat den scheidsrechter niet ontgaat. Mauersbergen verlaat door een blessure dan het terrein cn wordt vervangen door Kamps. Het tempo verslapt nu aanmerke lijk. Do eerste helft heeft te veel van de krachten der spelers gevergd. Gelukkig maar dat cle H.V.C. achterhoede zich her steld heeft, want gevaarlijk komen cle Duitschers opzetten. Alleen van schieten hebben de heeren geen kaas gegeten. Ze willen a.h.w. de bal in het net loopen. Juist hierdoor komt Winterswijk voor moei lijke situaties te staan. Verschillende ma len rnoet hij handelend optreden en doet dat met veel bravour. Het laatste gedeelte trekken de Duitschers allen naar voren. Teerst nu toont Winterswijk zijn plaats waardig. Stompend en grabbelend houdt hij zijn doel schoon en wij zeggen niets te veel als we beweren dat hij de laatste minuten H. V. C. voor een nederlaag heeft behoed. Nog éénmaal brengt H. V. C. een bezoek aan de Aijandelijke defensie en dan fluit cle heer Brits einde. Of de uitslag 00 de juiste verhouding weergeeft, moeten wij in twijfel trekken. O, i. zou een 1—O-overwinning van Ohligser Fussballclub den strijd duidelijker illustree- ren. Er werd in prettige cn aangename verhouding gespeeld. De Duitschers zullen zeer zeker een goeden indruk van Amers foort meenemen. Des morgens werd een autotocht naat Harderwijk gemaakt om cle Zuiderzee in oogenschouw tc nemen. Zondagavond ver trokken cle gasten naar Bussum om twee den Pinksterdag tegen B. F. C. te spelen. 1—1; Advendo-—Swift 10. (Swift laaste 10 min. teruggetrokken.) Afd. B. Onder Ons—Amersfoort 11; D.V.S.—Amersfoort U—2; onder Ons—D.V.S. 10; Beslissing: Advendo—Amersfoort 1 -3; Onder OnsSamos 2—1. ATHLET 1 EK Zaterdag j.l. gehouden onder groote belangstelling Een slechte regeling. KORFBAL „Amersfoort" wint den eersten prijs Oncler begunstiging van schitterend len teweer, \onden 2den Pinksterdag, op de fraai gelegen terreinen nabij hotel „Berg en Bosch" te Veenendaal, de seriewedstrij den, uitgeschreven door de plaatselijke korfbalclub „Advendo", plaats. Deelnemende vereenigingen waren: Afd. A. Advendo (Veenendaal), De To- vers (Zeist), Samos (Utrecht) cn Swift (Wa- geningen). Afd. B. Amersfoort (Amersfoort), Onder Ons (Oosterbeek), cn D.V.S. (Wolphezen). Baerne (Baarn), dat ook ingeschreven had, kon niet uitkomen, daar zij een competitie wedstrijd moest spelen. In elke afd. werd eo^ halve competitie gespeeld,, waarna de heide afdeelingskam- pioenen om den eersten en tweeden prijs zouden spelen en beide nummers twee om den derden prijs. Het is „Amersfoort", dat niet het. ver sterkte 2de twaalftal verscheen, mogen ge lukken, na heftigen strijd, den eersten prijs een grooten zilveren beker, te veroveren. En dat zij zegevierend uit den eindstrijd kwam heeft deze jonge ploeg te danken aan het groote enthousiasme waarmee zij zich in den strijd wierp. Het succes was volkomen verdiend. De eerste wedstrijd, tegen „Onder Ons", bracht een gelijk spel (1—1). De tweede werd met 2—0 van D.V.S. gewonnen, waarna de wedstrijd Onder Ons—D.V.S. de beslis sing zou brengen, daar het doelgemiddelde besliste. Onder Ons won met 1—0, zoodat A'foort kampioen werd. In de andere Afd. werd „Avendokam pioen, waarna de einstrijd „Advendo"— Amersfoort met 3—1 door Iaastgenoemde gewonnen werd. De volledige uitslagen luiden: Afd. A. Avendo—Samos 11; Swift Samos 10; SamosDe Tovers 20; Dei ToversAdvendo 0—0 SwiftDe 'lovers' Ondanks de zware eischeü die cle K.N.A.U. stelt aan de organisatoren san deze wed strijden en den korten tijd van inschrijven vecsrhenen cr toch nog 36 deelnemers aan de start, verdeeld 10 in de A-Klasse en 25 in de B-Klasse. Een deelname die nog bevredigd genoemd kan wordon. De organisatie op het veld was echter niet bevredigd. Wij prijzen de activiteit van de Pers- cn Propaganda- commissie, doch dat een wedstrijd één uur, zegge één uur over het bepaalde aanvangs- uur begint mag niet voorkomen. Ten eerste is het wachten voor cle deel nemers niet prettig en secundo wordt de belangstelling, die nu juist voor cteze tak van sport in opkomst is. er niet beter op. Een eerste vereischte is dus dat op tijd be gonnen wordt. Mogelijk dat hier in het ver volg rekening mee wordt gehouden en de wedstrijden op het vastgestelde aanvangs- uur zullen aanvangen. Overigens verliepen de wedstrijden regelmatig, liet parcours was het zelfde als over 2 jaren terug. Ook nu legde A.V.A.C. weer beslag op den wis selbeker. ondanks dat zij de steun moesten ontberen van de bekende loopers Jan en Guus Zeegers. Het Utrechtsche Hellas, was een goecle tweede met slechts 6 punten meer dan de Amsterdammers. In totaal vielen van de 35 deelnemers er l uit w.o. Kuilenburg uit Utrecht. De uitslagen zijn: cracks 5 K. M.: 1 J. E. Wolzaak 17 min. 35 sec; 2 M. J. van lieu yen 17 min. 41 ^/s sec.; 3 C. Boos allen A.V.A.C., Amsterdam; 4 .1. G. cle Graaf (Kandatie Utrecht); 5 B. Plante (Excelsior Amersfoort); 6 C. J. Th. Kuycr (Excelsior Amersfoort): 7 J. Smit (A.V.A.C., Amster dam). Nieuwelingen 3H K.M.: 1 H. Bouman Zeist 12.227»; 2 W. v. Haaien, (D.V.S. Cu- lemborg; 3. L. A. Lavön (Hellas Utrecht); 4. P. Scherpenzeel <Hellas)5. G. Kuyk (D.V.S.) 6. B. Hendriks (Hellas Utrecht); 7. G. de Geyter (Kon. Marechaussees Apeldoorn); 3. W. Loman Kreukelen: 9 II. de Bruin (Hellas); 10 J. Hoogeweg (B. V.C. de Bilt) 11 W. J. Boone (Hellas); 12 IT. van Ifaaren (D.V.S.); 13 J. Brouwer. Zeist: li Hendriks Fransen (Kon. Marech. Apeldoorn); 15 N. J. van Baaren (Hellas). Dc- personeele wisselbeker werd gewon nen door J. E. Wolzaak (A.V.A.C.). Vereenigingsprijzcn: 1 A.V.A.C. (Amster dam) 27 pnt; 2 Hellas (Utrecht) 33 punten. Afdeeling I. Promotie 2e klas. Amsterdam Zeeburgia— L'. V. V. l-r-0 Promotie 3e klas. Amsterdam D. W. S.—Rapiditas 1—2 Beslissingswedstrijd. Hilversum: 't Gooi IIVelos II 7— Afdeeling II. Promotie 3e klasse. Gouda Olympia—Vriendenschaar 1—2 Afdeeling IV Beslissingswedstrijd. Deri Bosch B, V. V.—Willielmina 2(J Vriendschappelijk. De Zwaluwen—Dusseldorfsch elftal 1—0 Sportclub Enschede—West Ham United 3-3 E. D. O.— Ballspielverein Union '05 1—1 Boermand—Homburger Spielvereni 1i Willem 2—Duisburger Spielverein 2—6 Voor gisteren was slechts een klein pro gramma vastgesteld, de competitie is in de meeste afdeelingèn zoo goed als afgewerkt. In de eerste klasse verloor All Beady den uitwedstrijd tegen Harderwijker Boys en daarmee tevens het eerste klasseschap. De stand is OVERZICHT. Utrecht heeft geen eerste klasser meer. Dat is het resultaat van de Pinkstercom petitie. We hadden nog hoop dat U.V.V. zich door een overwinning op Zeeburgia nog opnieuw een kans zou scheppen, maar de Amsterdammers hebbon door één doel punt een einde gemaakt aan het eerste klosseschap van U.V.V. Elders in dit blad vindt men een verslag van dezen wed strijd. De stand is Haarlem 2 11 3 6—3 Zeeburgia 3 12 4 3—2 U. V. V. 3—1 21 1-5 In de competie om het landskampioen schap begint meer teekening te komen. Het staat wel vast. dat Velocitas is uitg*. schakeld door de beide nederlagen tegen Go Ahead. Merkwaardig is zeker het feit. dat Zondag Feijenoord met 3—0 Philips de baas bleef, maar dat de Botterdammers Maandag in Eindhoven met 40 klop kre gen Een aardige revanche van P.S.V. Hier is de volgorde Feijenoord 4 3 1 6 10—6 P. S. V. 5 3 2 6 17—7 Go Ahead 4 2 2 4 96 Sparta 2 1 1—3 2—1 Velocitas 5—141 1—22 In de promotiecompetitie, waaraan ook Hercules deelneemt, heeft Olympia opnieuw een nederlaag te slikken gehad. n.l. van Vriendenschaar Hier is de stand Hercules 1 Vriendenschaar 1 Olympia 2 2 61 - 2 2-1 2 2-2 DE UITSLAGEN. lst« Pinksterdag. Landskampioenschap Soest 18 11 P Ot 30 67-29 Elinkwijk 18 13 1 4 27 89—31 Bussum 17 9 3 5 21 48—37 En Avant IS 7 5 6 19 56—37 Sopla 18 7 3 8 17 53—51 a-Gravenl 18 5 3 10 13 37—52 Hard. boys 17 5 4 8 15 37-61 Am. Boys') 18 6 3 9 13 36-65 St. Boys 18 5 O 11 12 29—57 All Ready 18 4 O 12 10 33-74 2 verliespunten w.n.o. De tweede klasse A is uitgespeeld, Bie derodes is na felle strijd met de Biltsche club tenslotte kampioen geworden van deze afdeeling en speelt volgend seizoen dus in de hoogste afdeeling. D, E V. uit Doorn slaat onderaan, het verschil met de volgende vijf clubs is niet zoo heel groot. De stand is Brederodes 16 15 0 1 30 58—1$ B. V*. C. 16 14 0 o 28 58-21 N. I. O. 16 8 o 6 18 38-31 Breukelen 16 4 5 7 13 3439 Minerva 16 4 4 8 12 36-47 Vreeswijk 16 5 o 9 12 29—37 Woerden 16 5 1 10 11 29—47 D. U. C. 16 4 3 9 11 34—48 D. E. V. 16 3 3 10 9 32—4? In afdeeling B is de beslissing eveneens 16 10 3 3 23 54—27 15 10 3 o 23 49-24 16 9 2 5 20 48-2? 15 7 4 4 18 34—22 16 8 1 7 17 38-26 16 5 2 9 12 20-41 15 4 8 10 16-23 13 3 3 7 9 25—37 14 2 1 11 0 14—63 Deventer Go Ahead—Velocitas Botterdam Feijenoord—P. S. V. 7—0 3-0 Afdeeling II. Promotie 2e klasse Botterdam Xerxes—Fortuna i3 Afdeeling IIT. Promotie 2e klasse Enschede Ensch. Boys—N. E. C. 1—3 2a Pinksterdag. Landskampioenschap. Groningen Velocitas—Go Ahead 0—2 Eindhoven P. S. V.Feijenoord 40 gevallen, wel staan Veenendaal en Soes- terberg in puntenaantal gelijk doch beide clubs promoveeren naar do eerste klasse. Woudenberg is voorloopig uitgesloten we gens herhaaldelijk voorkomende ongere geldheden op het speelveld van deze ver eeniging. De stand is hier A. V. C. Patria Scherpenze Rood Wit Hilvert4) 8 verliespunten w.n.o. Voor de reserve eerste klasse heeft het tweede elftal van Utrecht de kans op de bovenste plaats vrijwel verspeeld, B. F. C. 2 zal hier wel kampioen worden. Voor de laatste plaats komt En Avant 2 zeer sterk in aanmerking. Utrecht 3 is kampioen van de derde klasse A, een fraaie prestatie van de re serves van roodzwart. UITSLAGEN. Ie klasse. Hard. Boys—AU Ready 2—4 3e klasse B. St. Voorwaarts—S. D. O. 2—1 Reserve le klasse. Velox 3—A. P. W. C. 2 4-1 H. V. C. 3—En Avant 2 5-4 Z. N. C. 2—St. Boys 2 2-4 B F. C. 2—Dollar 2 6—2 T GOOI 2—VELOX 2 7—f A De beslissingswedstrijd 't Gooi 2-Velox 2 gisteren op Birkhoven gespeeld eindigde in een stevige overwinning Toor de Hilver summers. Na de rust toonde de Gooi-voor- hoede haai- schotvaardigheid door in den tijd van 20 min. 5 maal te scoren terwijl zij voor het einde aanbrak hier nog twee doelpunten toevoegde. De geel-zwarten zagen geen kans om de traditioneele eer te redden, zoodat het emde kam met een 7—0 overwinning voor het 't Gooi 2.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 7