STOFFEERDERU IN ASCH GELEGD CORRECT, MAAR UOü WAAKZAAM! Voortvarendheid blijft geboden UIT DEN OMTREK. KOQTWÏJKS BOSiCHEN GiTEiSÏERD RADIOPROGRAMMA Groote fabrieksbrand te Amsterdam Aanzienlijke schade aangelicht De Amsterdamsche brandweer heeft gis ter Iaat in den middag in den letterlijken zin voor een heet vuur gestaan en een zware taak gehad. In de Willebrordua- strant 41—43 bij de Van Wou straat sta\t een groot fabrieksgebouw, ongeveer 15 M. breed en 2Q M. diep. waarin gevestigd zijn de TabaksksrveriJ genaamd „De Rookeni* Moor*' van de firma Krftemeijer en Co., ca de stoffeorderlj van den heer I. Man deis. Gelijkstraats en eerste verdieping ia in gebruik bij de firma Krftemeijer en Co.; d© daarboven gelegen verdieping bij don beer Mondeis. Hoe het gebeurd is weet nion nog niet. maar gistermiddag ongeveer kwart voor 5 ontstond er plotseling brand op de tweede vcrdloping en de stoffeerderij aan den rechter-achterkant van het gebouw. Snel ler dan gezegd kan worden, grepen de vlammen om zich heen. De ongeveer 35 werklieden, die bij den heer Mendels wer ken. konden langs den gewonen weg nog vluchton, hun kleeron in het gebouw ach terlatende De heer Mendels zelf zag mon plotseling voor een geopend luik staan. Daar hing oen hijschfouw uit en lang? dit touw bereikte hij den beganen grond. Hoe snel de brandweer ook ter plaatse was, toch sloegen toen reeds de vlammen uit alle vensters van de hoogste verdie ping en de ruiten van deti glazen kap waren spoedig bezweken, zoodat het vuur lucht kreeg en weldra de bovenste verdie ping een vlammenzee was, die gevoed werd door allerlei brandbare materialen, als zeegras, paardenhaar cn niet te ver geten de houten meubelen zelf. Met duurde dan ook niet heel lang. of dikke grijze wolken rook kwamen uit de vensters van de onderliggende verdieping, waar de tabakskerverij is van de firma Erftemel.ier. Dit was een bewijs, dat ook liet vuur reeds naar die verdieping was doorgedrongen. Ook dat materiaal gaf den vlammen gretig voedsel. Ken verstikken de rook hulde do geheele straat, in het duister. Inmiddels had de brandweer, die met veel materiaal aanrukte, een aantal elangen uitgelegd. Zij kon echter het ge bouw niet binnen dringen. Van het dak van een belendend perceel on van den me- r.hariiachen ladder, zelfs op redladders. die in do vensters waren gehaakt, voerden andwachts de straalpijp. Het vuur ver minderde echter niet, de rook bemoeilijkte het blussrhingswerk en was zóó verstik kend. dat één der straal voerders oiv **1 werd. Tnrnidclels was nog een tweede n chanlsche ladder opgesteld. Ton slotte werd met twee motorspuiten mot negen slan gen en een Vechtkraan water gegeven. Het vuur verminderde toen zienderoogen, maar binnen in brandde het na een uur werken nog flink. Jooals begrijpelijk is. bleef er van deze tweede verdieping ten slott* wei nig over De bovenste étage brandde ge heel uit en de eerste verdieping voor het grootste gedeolte. De gelijkstraatsche ve» dieping, die voor het grootste deel in ge bruik is bij de heeren Krftemeijer en voor een zeer klein deel bij den heer Mendels, bleef voor het vuur gespaard De water schade, vooral voor den heer Krftemeijer, is daar aanzienlijk, omdat dc daar gebor gen tabak wel als verloren kan beschouwd worden voor de consumptie. Het gebouw, waarvan de firma Krfte meijer en Co. eigenaresse is. Is verzekerd voor 60 00D. de inventaris voor 40 000. De heer Mendels is verzekerd voor 65000. De burgemeester, de heer W. de Vlugt, was eenigen tijd op het terrein van den brand aanwezig, zoomede de hoofdcommis saris van politie de heer Versteegh De brandweer werkte aanvankelijk on- dur leiding van de hoofdbrandmeesters Förch en Brunet de Bochebrune. later on der bevel van den commandant, den heer Gordijn. Een talrijk publiek was getuige van de zen feilen brand. Het werd echter door de politie onder leiding van cocmmissarls de Jong op een behoorlijken afstand gehou den. HET GRONINGSCHE GROENE KRUIS. Benoeming van oen kinderarts. Op de vragen van het Tweede Kamerlid den heer I. H. J. Vos, in verband met de benoeming van een districts-kinderarts door het hoofdbestuur van de Prov. Vereen. „Het Groene Kruis" in Groningen cn be treffende de besteding van het haar toe gezegde Rijkssuhsidie, heeft de minister van Arbeid, H en N. verklaard dat uit het he perkt aantal sollicitanten is gekozen de per soon, die in verband met alle in aanmerking komende omstandigheden de meest ge schikte werd geacht. Op gelijke wijze is reeds herhaaldelijk ge handeld o a met betrekking tot to vestigen consultatiebureaux voor tuberculosebestrl» ding. Ter beschikking van het Groningsch Groene Kruis is eon bedrag gesteld, dat in overleg met de inspectie voor de volksge zondheid moet worden gebruikt voor d" noodzakelijke kosten van Inrichting van ha» consultatiebureau met toebehooren en voor het voeren van de propaganda. Er is geen sprake van gelden, die niet volgons de subsidievoorwaarden werden be 6leed WEER EEN BOSCHBRAND Vijf H.A. onder Bathmen ver brand. Doordat arbeiders, onder leiding van een opzichter van de Heide Maatschappij, voor ontginning bezig waren stukken hei af te branden, ontstond 'n boschbrand iu de ge meente Bathmen. Ongeveer twee H.A. bosch voornamelijk dennen, en hei gingen reeds In vlammen op. Men vreest, dat de brand zich nog verder zal uitbreiden en op Gors- selsch gebied zal overslaan, waardoor een huis reeds gevaar loopt. De brandweer uit Zutfen is reeds ter plaatse. Het laat zich aanzien, dat zeker vijf H.A. bosch en heide zullen verbranden. Nader wordt gemeld, dat het de Zutphcn- sohe brandweer is gelukt het vuur te be dwingen. De brand kon tot bovenbedoelde vijf hectaren beperkt worden De diplomatie in hel Holland' Belgische geschil De heer Nijpels fulmineerde onlungs in het Handelsblad tegon de ouderwetsche correctheid onzer regeering op diplomatiek gebied, en hij slaakte daarbij de verzuch ting: „Moelang nog zullen wij nl deze slagen, in hel diplomatiek strijdperk, blijven ver liezen?" „De Nederlander" waarschuwt tegen zoo danige beschouwingen: Van ganscher harte hopen wij zegt het christ.-hist. dagblad dat de Nederlandsche Regeering, ook tegen over het Buitenland, zal blijven schu wen alle „valsche indiscreties" en „ten dentieuze gewiekstheid"; en dat zij zal volharden bij hare „ouderwetsche cor rectheid" en „naïeve eerlijkheid De door de Nederlandsche regeering gevolgde gedragslijn verdient lof, in stede van blaam. Het is Christclijk-na- tionale politiek' Christelijk, wijl cor rect, eerlijk en onbaatzuchtig natio naal, wijl rekening houdend met de be langen, maar ook met de beste oigen- schnppen van ons volk. Zulk een politiek is ten slotte de eenig juiste en bij deze politiek mug op Gods zegen worden gehoopt. Wij gaan in dezen met de „Ned." ac- soord; corrode eerlijkheid duurt, óók in de internationale politiek, het langst, aldus de (R.-KTijd. Maar het moge ons vergund zijn aan de juiste opmerkingen van do „Ned" iets toe te voegen: correctheid sluit waakzaamheid en voortvarendheid niet uit! Wij weten, dat men aan Buitenland- sche Zaken in Den Haag ondanks alles cor rect zal blijven; maar in de voortvarend heid van de heeren aan het Plein is ook on? vertrouwen iets minder sterk Wat is de Brusselsch© toeleg? De Belgische regeering wil ingaan op het Nederlandsche voorstel tot publicatie, mlt? Belgié daarbij bet laatste woord krijgt. Mi nister Hymans durft het Belgisch memo randum en de Nederlandsche antwoord nota niet zonder commentaar aan de open bare meening voorleggen. Omdat daaruit tè duidelijk zou blijken aan welke zijde liet recht staat. Daarom wil Belgiö de Neder landsche nota tegelijk met de publicatie ontkrachten. Moet Nederland zich dit laten aanleu nen? Wanneer Brussel met de toestemming tot publicatie wacht tot een nieuwe Bel gische uiteenzetting is gefabriceerd, zal Den Haag dan geen tegenmaatregelen moeten treffen om misleiding te voorkomen? Door óf het tijdstip der publicatie uit te stellen totdat het Nederlandsche antwoord op de nieuwe Belgische versie klaar is, óf door spoedig materiaal te verschaffen tot onver wijlde rechtzetting in de binnen- en buitcn- landsche pers van eventueele onjuistheden uit Belgischen koker? Correct moet Nederland blijven, natuur lijk. Maar óók waakzaam en voortvarend! Dat is nationaal cn niet onchristelijk. ONTEVREDENHEID OVER DE V. P. R. O. Een motie. In de te Hoorn gehouden vergadering van Vrijz. Hervormden in Noord-Holland is be sproken de motie betreffende den Vrijz. Prot. Radio-Omroep, ingediend door de Hoornsche predikanten van Lunzen, Zwiep cn Klaassen, overgenomen door het Prov bestuur en strekkende om ter kennis van het V. P. R. O.-bestuur te brengen, dat er ernstige ontevredenheid is over het feit dat de voor den V. P. R O. optredende spre kers voor een onevenredig groot gedeelte uit de kleinere kerkgenootschappen worden gekozen en te weinig uit den kring der Hervormde predikanten. Ds Van Lunzen licht deze motie uitvoerig toe, cn zet uiteen dat door hem en anderen nu al twee jaren lang zonder succes op deze dingen gewezen is en dat z. i. de eer der Vrijz. Hervormden, wier getalsterkte ongeveer zeven maal zoo groot is als ander© Vrijz Prot groepen te zamen, eischt dat hun predikanten een evenredig deel der radio-beurten vervullen. Znoals het nu gaat wordt, volgens de indie ners der motio, naar buiten de gedachte ge wekt als zou bij uitstek een kleine groep niel-Hervormde Vrijzinnigen, de draagster der Vrijz. Protestantsche gedachte zijn. Ook betoogt hij dat, mede als gevolg van deze sprekerskeuze, het peil der uitzendin gen geheel niet past bij de geestelijke be hoefte der groote massa. Hierop volgt uitgebreide discussie. Velen vinden het oogenblik der behandeling wei nig gunstig gekozen. Algemeen vond de grondgedachte echter instemming Men besloot de motie eenigs- zins verzacht, en met een toevoeging om trent het intellectueel te hooge peil der uit zendingen. ter kennis van het V. P. R. O.- bestuur te brengen. DE PRINS TE EINDHOVEN Bezoek aan Philips' fabrieken Zondagmiddag om half vijf arriveerde nrins Hendrik, vergezeld van zijn adjudant ihr. W. Larnan Trip, per auto te Eindhoven Nog dienzelfden avond werd per auto een rondrit gemaakt en de gevelverlichting der Philips-fabrieken en gebouwen in oogeo- •ichottw genomen. De prins overnachtte op huize De Laak Maandagmorgen om half tien kwam de prins, begeleid door dr A. Philips, aan het hoofdkantoor aan. waar in de commissaris kamer de onder-directeuren aan den prins werden voorgesteld. Nadat een bezoek ge-? bracht was aan de belijfsschool, werd naar de mechanische glasfabriek gereden, waar de prins met bijzondere belangstelling de ballonblnasmachinies en de buizentrekma- chines in werking zag. Vervolgens werd in de eerste opparatenfabriek de fabricage van het vieHamps-ontvangtoestcl bezichtigd, waarna eon kijkje genomen werd in de In aanbouw zijnde tweede npparatenfabriek Daarna werden de afdeeling luidsprekers- 'abricago en het laboratorium bezocht- waar verschillende demonstraties gehouden werden. Nadat een bezoek was gebracht aan ie psycho-technische afdeeling, werd het noenmaal gebruikt in de aula der kleuter school, waarbij de Philips-staf aanwezig was. In een korte rede heette dr. A. Philips '.ijn gast welkom, waarop prins Hendrik •ntwoorddo met den wensch, dat de Phi- lips-fnbrieken steeds inbloei zullen toene men. Door dr. A. Philips werd hierna met toestemming van prins Hendrik namens het geheele Philips-personcel een tolegram van hulde aan de koningin en prinses Ju liana verzonden. Na afloop verzamelde het gezelschap zich in den tuin. waar de Philips-hnrmonie zich hooren deed. Tot slot werd nog een rondrit gemaakt door het z.g Drentsche dorp en de omstreken van Kindhoven, waarbij te vens de nieuwe woningbouw werd bezich tigd. Barneveld cn Ede in rep en roer Felle bracd op de Veluwe Barneveld. Gistermiddag is te Koot wijk een brand uitgebroken in de Staats- bosschen, die, aangewakkerd door den krachtigen Noordelijken wind, al dadelijk zulk een afmeting aannam, dat aan blus- schen niet te denken viel. Als een vloedgolf joegen do vlammen door de dennenbos- schen en hoewel al spoedig uit do omliggen de plaatsen hulp werd ingeroepen en bin- non korten tijd honderden militairen aan wezig waren, stond men tegon den elk oogenblik toenemenden vuurgloed totaal machteloos. Toen wij het terrein verlieten, waren er, zoover bekend, nog geen huizen een prooi der vlammen geworden. Tegen half zes is ook de Barnevelsche Vrijwillige Brandweer naar het terrein van den brand vertrokken. 5^35333 Nader vernemen wij nog: Wat men nauwelijks had durven hopon is dank zij de krachtige hulp van militairen cn burgers toch gelukt. Tegen acht uur was men den brand, die zulke ontzaglijke ver woestingen in de staatsbosachen bij Koot wijk heeft aangericht, geheel meester. Even wel valt het aantal Hectaren, meestal be plant met 30-jarige dennen, nog niet op te geven, doch aangenomen kan worden, dat honderden bunders verwoest zijn. Verwon derlijk mag het boeten, dat slechts een paar schuurtjes zijn verbrand. Verschillende ar beiders van staatsboschbeheer, die te mid den der bosschen wonen, hadden hun in- boelels reeds naar buiten gebracht, doch, zooals gezegd, hun woningen bleven behou den. De brandweeren van Barneveld, Ede en Apeldoorn konden door watergebrek niets uitrichten. De militairen en burgers hadden zich gewapend met schoppen, waarmede het hen is gelukt het vuur te bedwingen. Burgemeester Westrik had niet alleen de leiding van het blusschingswerk, doch werkte zelf uit alle macht mee. Omtrent de oorzaak van den brand is slechts bekend, dat hij nabij een fietspad is ontstaan. Onze Ede'sche correspondent meldt ons nog: Gistermiddag ongeveer 2A uur waren er aan den wolkenhemel zware rookwolken te bespeuren, welke, op een grooten brand wezen. Aanvankelijk zou de brandweer direct gewaarschuwd worden, doch men was inmiddels ter oore gekomen dat er een enorme boschbrand woedde nabij Stroe en wel op Bnrneveldsch grondgebied. Tegen 5 uur echter bleek de brand zulk een ernstige afmeting te nemen, dat de Edesche brand weer ter assistentie werd geroepen. Voor de tweede maal deed de groote klok haar on heilspellend geluid hooren. In een mini mum van tijd was de Edescho brandweer te Harskamp gearriveerd, waar net voor de Edesche grens het vuur in het bosch danig huis hield. Het vuur werd sterk aangewak kerd door den feilen wind. De brigadier-majoor der RijUsvcldwacht de heer C. cle Vree uit Ede, en de gemeente veldwachter Wassink uit Wekerom waren bijna een prooi van het vernielend element geworden, daar op een gegeven moment beiden geheel door de vlammen waren in gesloten. Zij moesten zich snel uit de voe ten maken, waarbij de heer de Vree nog kwam te vallen. Up de grens van Harskamp hadden een groot aantal militairen de wacht genomen om tc trachten te voorkomen dat de in dringer niet op het grensgebied der ge meente zou komen. Aanvankelijk deed het gerucht de ronde dat een militair door den rook in het bosch zou. zijn gesticht, doch dit bleek niet waar te zijn. Zelfs over het dorp Ede trokken do dikke rookwolken, cn verduisterde voor een geheelen tijd de zon. Te ongeveer 8 uur kon de Edesche brand weer inrukken. De militairen stonden In hoofdzaak onder leiding van kapitein van Duuren. EEN DIJKBREUK TE BARNEVELD. Do Grooto Beek spoolt eoii groote opening in een waterkeorlng. Barneveld. De Groote, of Barneveld- sche Beek heeft over haar geheelen loop, vanaf de gemeente Ede, waar zij ontstaat, lot haar uitloop in de rivier do Kom, te Amersfoort, nog twee molens, die door waterkracht in beweging worden gebracht. En eigenaardig is, dat beide molens op Barneveldsch gebied zijn gelegen, en nog opmerkelijker is, dat deze molens, algemeen bekend onder den naam van Watermolen en IMmolen, zich op nauwelijks VA K M. af stand van elkaar bevinden, terwijl voor heen nog een derde molen, genaamd de Oliemolen, in de zelfde beek werd aange troffen, die ongeveer 2 K.M. van den Pel molen was verwijderd. Do Oliemolen is echter jpren geleden afgebroken Het spreekt wel van zelf, dat bij den Water- cn Pelmolen stuwen in de beek zijn aange bracht, ten einde het water van eenigo hoogte op do schepraderen te doen vallen, waardoor het groote wiel en tevens de ge heele molen in beweging wordt gebracht. Tevens splitst de beek zich juist vóór don molen in tweeën, om den molenaar, als hij niet wenscht te malen, gelegenheid te ge ven hel water langs een tweede beek af te voeren Kort geleden is nu echter, na hevige stortregens, de dijk tusschen het kanaal, dat het water naar den Pelmolen brengt, en het gedeelte beek, waardooi het water zijn weg vervolgt, als de molen niet in wer king is, doorgebroken, wat mpt zooveel kracht gepaard, dat zelfs zware boomen met geweldige voetstukken uil den grond werden 'gerukt cn meegesleurd En eerst thans, nu rnen bezig is de bres to herstel- In, blijkt eerst duidelijk tot op welk een diepte hel zand is weggespoeld. Immers, om de betrekkelijk smalle opening te vullen, zullen ministens 1000 panrdevrnchten grond noodig zijn, naar ons d8 werklieden verze kerden, die met dit waterwerk belast zijn. Z. K. H. PRINS HENDRIK DONDERDAG IN BARNEVELD. Do eiermarkt zal bezichtigd worden. Barneveld. Z. K. H. Prins Hendrik, die, zooals we reeds eerder hebben gemeld, Donderdag deze gemeente zal bezoeken, hoopt reeds 's morgens om 7.45 ten gemeen tehuize te arriveeren. waar hij door het ge meentebestuur zal worden ontvangen. Ver volgens begeeft Z K. H. zich naar het kasteel „De Schaffelaar", om tegon kwart na acht de eiermarkt, die op dut uur in vollen gang is, te bezoeken. Behalve aan de kippenmarkt, zal Z. K. H de Prins ook nog een bezoek brengen aan „Schimmel's Broederij' en aan cle kuikenopfokinrichting van den heer Bremer. Alvorens onze gemeente te verlaten, zal Z K. H. Prins Hendrik het dejeuner gebrui ken bij baron en baronesse van Nagefl var» de Schaffelaar. SCHUUR AGEBRAND. Eenig vee In do vlammen om gekomen. Barneveld. Door een onbekende oor zaak is een schuur van den landbouwer E. J. v. d. Brink, te Kootwijkerbroek, totaal afgebrand. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat een koe, twee kalveren, een geit en ecnige kippen mede een prooi van het vernielend element werden. Het verbrande was slechts laag verzo- kord. Donderdag 30 Mei Hilversum. A.V.R.O. 10.00. Morgen wijding. 12.00 Politieberichten. 12.15 Lunch- inuziek. 2.00 Lezing „Klectrfciteit In huls" 30 Gramofoonmuziek 3.00 Knipcursus. 4.00 Ziekenuurtjo mevr. Ant. van Dijk. 5 00 Sporlprognose. 6 00 Concert Omroeporkest 7.15 Lezing Huib Luns. 7.45 Politieberichten 7.50 Uitzending uit Aben-Opera „Des R'>sen- kavalier" In de pauze persberichten. Daar na dansmuziek. Huizen. N.CR.V. 11.00 Korte Zieken- dienst 12.30 Middagconcert. 5.00 Vooravond concert. 6.30 Muziekprantje. 7.00 Orgelcon cert. Vanaf 8.00 n.m. uitzending. Vrijdag 31 Mei Hilversum. A.V.R.O. 10 00 Morgenwij- ling. 12.00 Politieberichten. 2 00 Uitzending voor scholen. 2.45 Gramofoonmuziek 4 00 Lezing. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 Orgel recital Pierré Palla 600 Dinermuziek 7.15 Spreekuur Radiodokter. 7.45 Politieberich ten 8.00 Concert Holl. Ver. van Oude In strumenten. 0.30 Concert Omroeporkest, 10.00 Persberichten Vaz Dias. Daarna voort zetting concert. 11.00 Dansmuziek. 12.00 Sluiting. Huizen. N.C.R.V.. 11.00 Korte Zicken- dlenst. K.R.O, 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 LunchmuzieU. 1 15 Nieuwste Gramo- fnonplaten. 3 00 Vrouwen uurtje. N.C li V. 4.00 Gramofoonmuziek. 5 00 Concert. KRO. Lezing „Mooi Zeeland 7.00 Lezing ..Kin der bescherming". V.P.R.O. Week uitzending 7-40 V.P R.O.-cyclus 8 15 Concert. 8.50 Cur- sos 0.30. Concert Moderne Avond. 10.00 Le zing over Moderne muziek. 10.20 Voortzet ting concert. Zaterdag 1 Juni. Hilversum. A.V.R.O. 10.00 Morgenwij ding. 12.00 Politieberichten 12 15 Lunchmu- ziek 2.00 Filmpranlje Max Tak. 2.30 Aan sluiting Tuscbinsky, Amsterdam. 330 Le zingreeks Prof. Dr. A A Nijland. 5.45-Cira- mofoonmuziek 6.01 Concert stnfmuziek Amersfoort. 7.45 Politieberichten. V.A R A- 8 00 Toespraak mevr. Suze Groene weg 8.20 Programma Alg. Ned Typografen Bond. 10.30 Persberichten Vaz Dias. Huizen. K.R.O. 11.30 Godsdienstig half uurtje 12.15 Lunchmuzlek. 1.15 Gramofoon muziek. 2.00 Middagconcert uit IJsselstein. 4.00 Kinderuurtje. 5.00 Dinermuziek. 6.30 Vei lelkwortiertjo. C.45 Journalistiek Week overzicht 7.00 Gramofoonmuziek. 7.30 Le zing. 8.00 Concertavond. 11.00 Amsterdam- scbe Mandolineclub „lntor Nos". 12.00 Slui ting. 9.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. 3FT'" (Ni et. Officieel) 4E0sre STAATSLOTERIJ. ,-A;Treftldn? van Dlnsc'as 28 Mei 1929. Ee Klasse lOo Lijst, Hoozc prljzca: -i>4' -1377 f 25000 •- 17295 5100. 9S7 11537 15919 19210 1000. 6300 7570 8843 9655 14732 19455 400. 1411 12308 14726 17773 19719 200. 890 6961 9246 12610 13827 16642 17984 18114 19797 J 100. Prijzen van 70.—: 51 76 141 166 271 280 437 504 620 715 887 1082 1093 1302 1330 1382 1499 1554 1652 1712 1835 2022 2054 2060 2064 2117 2164 2284 2336 2362 2403 2404 2412 2458 26 OU 2711 2760 2861 3249 3490 353? 3596 3684 3694 3732 3843 3987 3991 4051 4081 4271 4316 43S6 4411 4481 4620 4762 4784 5026 5030 5145 5213 5327 6374 5423 5449 5581 5641 5652 5683 5698 5901 5935 6075 6168 6204 62,58 6266 6331 6350 6370 6107 6533 6558 6719 6724 6809 7017 7097 7 ICO 7190 7199 75.09 7523 7592 7731 7765 7813 7881 7945 7970 8115 8221 8276 8.10-1 6461 8183 8773 8867 8875 9171 .9203 9239 9277 9321 9424 9-154 9469 9517 9672 9839 9857 9870 9890 10127 10293 10338 10357; 10529 10592 1071/ 10759 10822 10922 10947 1112U 11149 11203 11225 11362 11391 11412 11561 110?! 11777 11962 HORS 12139 12163 12195 12214 12293 12317 12325 12547 12521 12701 12716 12776 12833 13195 13^48 13469 13504 13572 13719 13757 13771: 13762 13797 I3fe5 13685 13954 14014 14021 14023 14153 14227 14249 14335 1436S 14389 14404 14447: 14483 14512 14547 14606 14619 14644 14859 14869' 14*47 14985 |*2', 6 1*2*5 15312 15343 15439 15506 15590 J5722 15765 15852 158*6 15891 15923 16010 16333 16381 164*3 16523 16734 168.31 16836 16S9* 17032 17061 17180 17353 17469 17480 17622 17748 17770 17920 18301 1*373 18396 18402 18.545 186-14 18654 18729 16749 18812 18963 Ï9G27 19065 19133 I9J67 19272 19366 19454 19479 19572 19637 19681 19832 1999.3 20039 20198 20295 20361 20392 2C519 20745 20917 20921 20961 NIETEN 14 54 92 148 156 215 243 247 306 309 357 361 408 423 444 45? 54? 554 573 627 645 691 -91 733 756 796 808 862 872 878 911 952 969 1020 1044 1075 1105 II10 1116 1149 1190 1199 1201 1261 1339 J347 1360 1393 1413 1420 1501 1515 1517 152S 1546 1560 1562 1605 1620 1651 1660 1668 1698 1702 1718 1723 1794 1832 1842 1864 1865 1868 1876 1910 1956 1970 2025 2138 2280 2324 2390 24C8 2486 2542 2544 2583 2663 2728 2782 2840 2853 2881 2885 2888 2904 2927 I 2955 2992 2996 3054 3074 3162 5166 319J 3277 3.03 3388 3393 3414 3480 2488 3508 3527 3530 3567 3594 3609 3737 3754 3839 3880 3910 3937 3960 3962 3954 3965 3982' 4013 4097 4102 4116 4137 4191 4206 42231 4253 4257 4274 42S5 4428 4431 4-163 4566, 4558 4601 4616 4627 4671 4733 4743 4759 4766 4780 4S?6 4852 4869 4895 4899 4922 4939 4978 5047 5120 5143 5147 5149 5150 5178 5179 5181 5257 5294 5322 5409 5453 5467 5486 5516 5611 5633 5659 5722 5724 5756 5793 5814 5892 5918 5950 5993 6004 6039 6067 6096 6100 6127 6152 6160 6176 6209 6246 6259 6280 6299 6378 6389 6302 6395 6438 6440 6459 6337 6574 6616 667 li 67.15 6777 6808 6812 68.30 6876 6877 6373 6950 6977 7045 7103 71II 7125 7162 7165 7179 7202 7228 7267 7314 7335 73.r0 7360 7364 7380 7391 7455 7462 7496 7510 7534 7542 7.676 7651 7671 7687 7691 7694 77621 7769 7776 7811 7863 7889 7892 7894 7926, 7928 7044 7954 7979 7995 8006 8030 8034 8042 8078 8095 8146 8174 8203 8245 8249 8253 8299 8310 8230 8333 8423 8508 8522 8576 8652 8659 8673 8766 8778 8819 8840 8544 8942 9007 5012 9015 9045 5071 9064 9153 9201 9206 9220 9230 9241 9256 9268: 9273 9304 9306 9323 9349 9402 9422 9430 9556 9577 9673 9718 9785 9885 9972 10013' 10028 10099 10148 I0J8I 10315 10328 10337 10394 10402 10431 10146 1Ö4r6 10544 10556 10579 10619 10644 10694 10720 10755 I0S41 10844 10855 10875 10932 10980 11039 M'OO 11148 11173 11233 11218 11249 11333 11338 11352 11360 11379 11413 11451 11457 11461 11473 11502 11506 11572 11591 11606 11619 11639 11707 11718 11747 11748 11772 11781 11837 0848 11850 11963 11976 12022 12086 12105 12144 12158 12164 12225 12253 15262 15283 12336 12344 12371 12373 12398 12414 12434 12464 12497 12526 12632 12657 12o82 12684 12689 12693 12706 12712 12723 12/23 12735 1274! 12,83 12795 12816 121:50 12911 12978 1312© 13139 13173 13174 13317 13356 13358 13363 IJ40I 13415 13456 13458 13476 13483 13484 13495 13514 13522 13541 13633 13660 13720 13744 13778 13806 13807 13908 13926 14015 14039 14043 14064 14118 14143 14171 14195 142.9 14240 14245 I4?73 14299 14300 14329 14349 14365 14376 14-180 I44S5 14487 14491 14494 14524 14550 14569 I46U1 14604 14616 14642 14662 14727 14748 14751 14752 14346 14*66 14971 15033 15053 I5C57 15076 lol60 15216 15238 15281 15284 15309 15328 15345 15348 15382 15403 15412 15426 1.5455 15502 J5515 15329 15586 15599 15609 15655 15671 15699 15705 157S6 15844 15855 15863 15922 15958 15993 16049 16079 16100 16172 16181 16268 16292! 16308 16315 16340 16401 16141 16461 16500 16522i 16531 16568 16647 16738 16753 16773 16832 16833 16867 16910 16917 16944 16951 16953 16938 16969 16983 17042 17088 17103 17104 17138 17147 17154 17222 17355 17409 17440 17442 17498 17509 17551 17564 17653 17721 17746 17771 17781 17*03 175 6 17860 17864 I790.X 17910 17918 17937 17952 17904 18000 IfcOIO 18021 18052 18076 18102 16158 18209; 18265 18310 18236 18351 18472 18509 18559 18575 1S739 18766 18767 18814 I8S23 18858 18939 189b7 18989 19016 19085 19100 19120 19152 19177 19166 19220 19292 19348 19376 19393 19427 19452 19501' 19502 19528 19535 19569 19604 19622 19695 196981 19730 19763 19770 19786 19829 19833 19884 19887! 19895 19948 20009 20020 20090 20096 20160 20173 20208 20218 20221 20238 20260 20278 20286 20208 20307 20329 20405 20462 20-187 10r00 20522 2061? 20618 20623 20629 20649 20654 20660 20763 20782 20797 20843 20862 20869 2087© 20928 20984 20937 VERSETERINGFN. Ee fcl. - 9c lijst. 20393 m z 20391. 13725 m. 7- 13725 ƒ70 /j' 19657 70 m. i- niet niet.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 7