vy\ DE AANDEELEN DER VEENDAMMER L.J. Luycx&Zoon Astrakan, Frotté HET CONTRACT- PAARDENKOOPER Humorhoekje Kamperman's Rijwielhandel, RADIOPROGRAMMA 960 aandeelen voor 5 millioen Merkwaardige manipulaties Men meldt ons uit Amsterdam: De vijfde dag van het strafproces tegen Salomon Liebermann \ing onder weinig be langstelling aan met het verhoor van mr. M. I. N. Spaargaren, advocaat en procureur te den Haag. Get. verklaart in Jen zomer van 1927 voor de tweede maal bij de zaak betrokken te zijn geweest. Get. heeft bijstand verleend bij de transacties-Kok en die van de Bank voor Onroerende Zaken, eveneens is get. ge weest bij de voorbereidende besprekingen inzake de overeenkomst Paardenkooper. Get. werd door Liebermann betaald. Op 21 September kende get het contract Paarden kooper wel niet in finesses, doch in groote trekken wist hij wel wat die overeenkomst inhield. Gel. zag in het koopen door Paar denkooper dei- 960 „Vecndammer' -aandee len van de Discontobank voor den prijs van 5 millioen geen bezwaar: hij beschouwde Paardenkooper als de man die de zaak tot een goed einde kon brengen, hij was een man met veel relaties. Pres.- „Wist u ook dat hij surseance \an beialing had gekregen?" Get. (met een lachje): „Zoo iets heb ik in mijn praktijk wel meer meegemaakt.' Pres.: „Had deze vordering op Paarden kooper, ook al had hij op het moment geen contanten, toch volle waarde?" Gel.: .Ik was overtuigd van wel." Pres.: „Maar volgens de afspraak moest hij in een half jaar tijd deze 5 millioen ver dienen!" Get.; „U kent toch zeker ook de plannen inzake Wiesbaden en het kasteel bij Pa rijs....?" Pres.: „Ja, ja, dat het 't weelderigste Ca sino ter wereld moest worden!" (gelach). De president wijst er verder op dat de pandbrieven der „Vecndammer" vrijwel on- v «rkoopbaar waren. „U zult het wel met mij eens zijn", zegt hij, „dat de koers er niet beter op wordt, wanneer er op eens 1/2 millioen pandbrieven extra in omloop werden gebracht!' Get.: „Dat hangt er van af, wat er tegen over komt tc staan en de buitenlandsche plannen er mee .beloofden een groote winst." Pres.: „Maar die winst zou in mindering van de koopsom strekken, want dat geld Woi voor Liebermann. Get.: „Die kwam aan de Discontobank en Pres „En u wilt zeggen dat Liebermann, de Discontobank cn de „Vecndammer" eigenlijk een waren!" Get. moet dit tenslotte toegeven. Pres.* „I! hebt geweten dat door de over eenkomsten met Kok en Van Dam er 1A millioen uit de „Vecndammer" is gegaan". Get„Ia, maar daar stond de vordering op Paarclenkoper tegenover." Voorts verklaart get. op vragen van mr. Gilthav Veth. den verdediger, dat hij Lie- bermann's „Atlas'-planiien altijd als zeer serieus hee t beschouwd, dat deed iedereen in dien tijd! Teneinde de transactie Paardenkooper tot stand te kunnen brengen, moest zoo blijkt verder eerst een wijziging gebracht wor den in het bestuur van de Beleggingsmaat schappij Noord-Holland' Deze maatschap pij ging in liquidatie, waarbij Möhring en gei. Spaargaren als liquidateuren optraden. Liebermann: Get. heeft gezegd dat er mei de Beleggingmnatschappij groote winsten waren gemaakt.' (iet.; „Ach, hoe kan dat nou, dat was een terrein, waar ik heelemaal niets van wist." Pres (tot gel.): „Maar hebt u tegen verd. gezegd dat de waarde der „Vecndammer" grooter was dan de balans aangaf?" Get.: „Geen sprake van, dat moet Sedevn hebben gezegd.' t Liebermann: „Maar heeft meneer Spaar garen ooir gehoord dat de Beleggingmaat- schappij een stroppenmaatschappij was? Get.: In het begin niet, eerst veel latei- hoorde ik dat. Op een waag lan Liebermann, of get. ook iets Wist omtrent de gegoedheid van van den Toorn, zegt get. dat \an den Toorn als zeer rijk bekend stond. Liebermann: „Als millionair!" Pres.: „Hoor nu eens, meneer Liebermann er is over van den Toorn altijd gesproken als over den man die er in Scheveningen een en dertig schepen op na hield, maar U moet niet vergeten dat dat visschersscheep- les waren en teen Oceaanstoomers!" (Groot gelach). Pres.: „Meneer Liebermann, ik wil U nog wat vragen over de Beleggingmaatschappij „Noord Holland". U heeft destijds Stege- mann een exposé gezonden niet?" Liebermann: „Och. dat ben ik allemaal weer kwijt..." Pres.: „O, ik zal u alles wel weer in uw herinnering brengen, luistert u maar!" De president leest dan Lieberniann's ex- pose vrijwel geheel voor en vraagt dan: „Herinnert u zich iels dergelijks \erzonden te hebben?" Liebermann: „Ik ben de Duitsche taal wel machtig, maar om zoo'n lang ding te schrij ven, neen dat kan ik niet!" (groote vreugde in de zaal). De president stapt dan van het ouder- vverp-Stegemann af en leest vervolgens een brief voor, die verd. aan mr. Schürmann heeft geschreven en concludeert dan: „Ik wil er alleen maar even op wijzen dat u in beide brieven totaal niet hebt gesproken over de overwaarde van VA millioen, die in de Beleggingmaatschappij volgens u zou hebben gezeten! Die overwaarde komt al leen maar voor in een klein zinnetje in den brief van Sedeyn!" Liebermann: „Die overwaarde was voor mij toch van het grootste belang!" De volgende getuige ia de heer M. M. Mey- nemn. zonder beroep, thans te Parijs vel- blijvende. Get. verklaart door Paardenkooper te zijn aangezocht om directeur der „Veendam- mer" te worden, dat was op 2G of 27 Sep tember 1927. In 't begin van September, ver moedelijk op den lOden. heeft get. Paarden kooper gesprokén, die toen alleen maar sprak over „een hypotheekbank". Get. kent Paardenkooper uit het begin van den oor log, de relatie is daarna heel lang verbro ken geweest. Get. heeft ook de bijeenkomst van 21 Sep tember bijgewoond en daar een protocol ge- tcekend heiaas zonder het to hebben ge lezen! De heer Meynemu, die thans als getuige \erklaringen aflegt, is twee maal tot direc teur der „Veendammer" benoemd, een keer in een vergadering op 10 November en een keer op 15 December. Al spoedig ontdekte gel., dat het met de Bank niet in orde was, zoo bleken de bock'en slecht te zijn bijge houden. Een koopprijs van 5 millioen, die Paar denkooper voor de aandeelen van de „Veen- dammer" zou betalen, vindt gel., achteraf bezien, ab9urd, maar hij stond geheel bui len die transactie. Toen get. alles wist, wat er met de Bank was gebeurd, heeft hij po gingen in het werk sresteld om aan den sen kant de partij-Wolfman en aan den anderen kant de partij Liebermann te be wegen om terug te geven datgene, wat zij uit de Bank hadden gehaald. Get. vertelt aan tenslotte \an een onder houd, waarbij mr. Spaargaren zich tenslot te erg kwaad maakte en tegen Paardenkoo per zei „maakt den koop dan ongedaan" Maar hij wist wel, dat Paardenkooper dal n:*it kon, omdat hij al zijn geld voor andere zaken gebruikt had. Mr. Van Gigch en mr. Sohiirmann hebben get. een viertal punten .villen laten onderteekenen cn als hij dat gedaan zou hebben, had hij gehangen (ge- inch). Get. zou dun voor de „Veendammer" geen cent meer te \orderen hebben gehad. „Ik heb den indruk gekregen", aldus get, lat mijn heele directeurschap maar schijn was, ik was de strooman, die alle ongeluk ken op zijn rug moest nemen en dan wel gestraft zou worden. Maar de heeren heb ben zich vergist!" Op 21 October zei Liebermann tegen get. „ga naar Parijs, 'i is een vies vuil zaakje!" Pres.„Liet hij doorschemeren dat er dan nog wel een douceurtje zou overschie ten0" Get.„Ja, zoo ongeveer. Mijn indruk is •Jat Liebermann mij wilde omkoope» on» de zaak te laten liggen en weg te gaan.' Liebermann: „Mag ik ook eens wat zeg gen, mijnheer de president? "t Is wel erg mooi, dat deze getuige die hier nu eigen- IJzerhandelaar -Ja öet o, deze gieter ls een geheel nieuwe uitvinding. Bet ia een teIIvuiler weet oals o hem tn den regen zet, ruit WJ achzeH". (London Opinion) 'ijk had moeten zitten, dat nu aliemaal zoo vertelt, maar de zaak is geheel anders ge gaan!" Get. Meynema zegt d;yi dat hij het als zijn plicht van directeur beschouwde, de hee- hen te overtuigen dat het beste wat zij doen konden was, het geld dat zij uit de Bank ge haald hadden, zoo gauw mogelijk terug te storten. Even later wijst gel. ér op dat mr. Van Gigch zich zelfs niet ontzag om in get.'s tegenwoordigheid Liebermann te advisee- ren, hem (get) geen geld te geven. Want, aldus get., mr. van Gigch zei „als je hem (dat was ik) vandaag een ton geeft, komt hij morgen terug! (vreugde). En dan zei Liebermann „Ik doe het niet (groote vroo» lijkheid). Zoo was nou mr. Van Gigch!" (luid ge lach). De mare, dat getuige Meynema, wiens hu moristische wijze van verklaren nog van verleden jaar bekend is, voor het hekji staat, heeft zich spoedig verspreid, zoodrt al heel gauw de advocatcnbanken dich zijn bezet. Nadat als laatste getuige van den morgep de heer W. van der Giessen, die kantoor bediende bij de „Veendammer" is geweest, gehoord is. ondervraagt de president Lie bermann geruimen tijd over verschillende cnderdeelcn van de transacties met Paar denkooper. De president maakt daarbij o.m. ne opmerking, dat verd. maar niet schijnt te kunnen begrijpen, dat hij met geld van zichzelf had moeten betalen en niet met geld en hypotheken van de Bank. President„En per slot van rekening kwam liet er toch maar op neer dat. na het contract. Paardenkooper van de zaak af was, dat hebt u zelf laten uitkomen toen o.m. Kloppenburg het u lastig ging mak«»i!" Te kwart voor een schorst de president de zitting tot twee uur De middagzitliag. Na de pauze wordt gehoord de heer F. I. F. Vismans, directeur van de Incasso- bank Ie Rotterdam. Get. verklaart, dal in Juni 1927 mevrouw Liebermann bij de Bank is geweest om effecten te verkoopen; later kwam Liebermann zelf om een rekening te openen. Lenigen tijd later verklaarde de Bank zich bereid om een millioen tc ver schaffen op courante fondsen. Zoo werden o.m. aan den boedel der „Veendammer" onttrokken: omslreeks Juni of Juli 1927 een aantal effecten, als obliga tion 3 pet. Gemeente Crediet, 3'A H. IJ. S. M.. 4 pet. en 3'A pet. gem. Amsterdam 1895 en 1914, 3A pet. geni. den Haag. 3 pet. en 3'A pet. gem. Rotterdam. 3XA pet. gem Utrecht. 6 pet. Jurgens Vereenigde Fabrie ken, 5 pet. Centrale Bank, pandbrieven VA pet., 5 pet., 0 pet. cn 7 pet. Ned. Midden standshypotheekbank, 5 pet. Int. Hypotheek bank. 3 pet. Rotterdam-Canada Hypotheek bank en 5 pel. Wester Hypotheekbank, cer- tificafen van aandeelen Tvventsche Bank en certificaten van aandeelen Nederlandsche Handelmaatschappij. Get. heeft van de „Veendammer" per brief vernomen, dat de stukken van haar af komstig waren. Volgende getuige is mr. L. P. Denekamp. advocaat en procureur te den Haag. Mr. Veth (de verdediger) Hoe was Van den Toorn's gegoedheid in 1927? Get.: Destijds heb ik van iemand, dien ik goed ken. de opmerking gehoord: „Van don Toorn is goed voor elk bedrag." Mr. Vetli Weet get. iets mee te deeleti omtrent het eerste contract Stegemann. dat get heeft meegeteekend? Heeft get. toen niet vernomen dat de Pruisische staat een garantie zou geven voor de pandbrieven? Get.Daar weet ik niets van. Vervolgens zet get. op verzoek van mr. Veth uiteen, op welke wijze men de „Veen dammer" dacht zaken te laten doen. Dat kon o.a. gebeurèn in verband met de om standigheid. dat men in Duitschlann f 250.000 uitleent op vaste goederen en voor f 300.000 laat teekenen: dat was tenminste zoo in den inflatie-tijd! Voorts zegt get. dat hij ervan overtuigd waS dal. als Kloppenburg niet zijn parti culiere belangen had laien gelden. Paar denkooper in staat geweest zou zijn de „Veendammer te saneeren. Alles hing ech ter af van den beschikbaren tijd; in zes maanden zou natuurlijk geen saneering verwezenlijkt kunnen worden! Wanneer dan hei getuigenverhoor zal worden vervolgd, blijkt dat. de heer I.. W S. Paardenkooper, die voor heden wa3 ge dagvaard. niet is verschenen. De Rechtbank schorst in verband hierme de de zitting tot half vier. Te half vier wordt als getuige-deskundige gehoord dr. H. J. Overbeek, die Liebermanu psychiatrisch heeft onderzocht. Op vragen van mr. Giltay Veth. den verdediger, deelt get. mede, dat hij dén indruk beeft, gekre gen, dat Liebermann. behalve dat hij an deren spoedig beïnvloedt, ook zelf gauw be ïnvloed wordt Mr. Veth: „En is hij niet zeer gevoelig voor uiterlijk vertoon, als titels, relaties, enz.? Desk.: Dat heb ik niet kunnen merken. Verdediger: Heeft hij niet een verhoogd zelfgevoel? Desk.: Ja, dien indruk heb ik wel ge kregen. Verdediger: En heeft hij niet een gemis aan gévoél voor proporties? Desk.: Neen, dat heb ik niet bemerkt. Verdédigen Meeil't dr. Overbeek niét, dat Liebermann een mensch is, die men hier te lande feitelijk niet kent. een typische Oost-Europeaan, die men bij beoordeelirig met andere maatstaven moet meten? Desk.: Ik heb geen speciale studie ge maakt van Oost-Joden; voor zoover mijn conclusie betreft, is hij een man met ruime fantasie, waarvan hij geen geoorloofd ge bruik maakt. Pres.: Is voor eéu man van de geestes gesteldheid van 'Liébermann gevangenis straf bijzonder zwaar? Desk.: Absoluut.Tiij'is een man. die even tueel in aanmerking komt voor dé bijzon dere strafgevangenis^ Als dan het verhoor van dr. Overbeek is geëindigd. merkt de verdediger óp. dat hij van dr. Friedmann in Finland een tele gram heeft ontvangen, waarin deze hem mededeelt, dat hij bereid is. alsnog als ge tuige te worden gehoor-1. (Dr Friedmaim naar men weet in Finland als raadsman van Liebermann opgetreden). De president zegt dan dat de beste gang van zaken zou zijn, indien dr. Friedmann Maandagmorjen a.s. met behulp van een tolk wordt gehoord. In elk geval zal dien dag het O. M. requisitoir nemen. Te vier uur schorst president mr. Huv- singa de verdere behandeling der zaak tot Maandagmorgen a.s. te 10 uur. ,DE V0LHARD1NGSP0LITIEK VAN WILLEM I" Groote woorden in de Indépendance De Brussclsche correspondent der Msb. meldt: Over wat het noemt „de buitensporigheid van den Hollandschen senator van der Lan de", schrijft de „Indépendance beige", het blad van minister 11 ymans, heden. Donder dag: „De heer van der Lande moet, naar onze meening, gekant zijn tegen gelijk welk tractaat met België. Hij verkondigt niets anders dan woorden, maar achter dio woor den leest men clcn duidelijk uitgeproken wil om niets af te staan, om de meest for- meele rechten van Beligë niet te erkennen en om met alle middelen te trachten Bel gië en zijn nationale haven te benadeelen. Als minister Beelaerls ons voorstelt „een slecht kanaal te bouwen in de plaats van een goed", zooals minister llymans dat treffend karakteriseerde, dan gaat hij uit van het zelfde principe als de heer van der Lande, die ons alles weigert onder voor wendsel, dat wij niets noodlg hebben. Au fond is dit een voortzetting van de volhar- dingspolitiek van Willem I en die nu reeds tien jaar duurt, in de hoop. dat België er zich bij zal neerleggen. Doch wij zullen niet ophouden onze onaantastbare rechten te verdedigen en hel levensrecht, dat elke staat bezit, die zich van zijn verplichtingen een uiterste gematigdheid aan clcn dag ge- bewust is. Wij zouden ons niet verder met de rede van den lieer van der Lande hebben inge laten (een rede, die bij de laatste voorstan ders van een directe entente met Neder land en ook bij de Belgische katholieken nu wel de oogen zal hebben geopend), indien deze hier niet, met een gebrek aan tact, dat vreemd aandoet bij een politicus, in het buitenland het bestuur van de Antworp- sche haven had becritiseerd. Daarmede heeft hij duidelijk aangegeven de ware gees- lesgesteltenis der Nederlanders, die tegen elke entente met. België gekant zijn. Deze houding spruit voort uit jaloezie en lag- afkammerij. Doch daarmede heeft hij toch ook aan de Nederlandsch-Belgische betrek kingen een goeden dienst bewezen. Want de nederlaag, die Nederland beslist voor een internationaal gerechtshof tegemoet gaat, zal de openbare meening in Nederland, dia tien jaar lang bedrogen en opgezweept werd. tot een beter inzicht brengen. Zoo zal dan ten slotte de door clcn heer van der Lande aan het einde van zijn rede g* wenschte goede nabuurschap een feit wor den Langestraat 49. Tel. 190 55 cant per knot. HAAKZIJDE 10 cent p. kluw. KNOTTEN ZIJDE 60 cent N. A. M. VAN DEN THOORN. t Op 78-jarigcn ouderdom is te 's Graven- hage overleden de heer N A. M. van den Thoorn, oud-hoofdingenieur van den Rijks waterstaat, ridder in de orde van den Ne- derlandschen Leeuw. DE VERWISSELDE ALBERT CUYP. Een compromis. In een schrijven aan den Raad herinne ren B. en W. van den Haag er aan, dat de Stiafvervolging ingesteld tegen den per soon. aan vvien destijd abusievelijk een schilderij naar Albert Cuyp werd afgege ven, niet een zooclanigen afloop heeft ge had. dat bedoeld schilderij in de macht van de Bank van Leening is teruggekeerd. Het behoeft geen beloog, dat de gemeente belang heeft bij het weder verkrijgen van dit pand. De tegenwoordige bezitter van het schil derij is bereid gebleken, dit aan de ge meente uit te leveren tegen afgiüe aan hern van het schilderij, dat hem inplaats van de „Albert Cuvp had moeten zijn overhan digd, met bijbetaling van 5200. Mede gezien het rechtsgeleerd advies'zijn B. en W. van meening, dat het overweging verdient hierop in te gaan. Er zal derhalve een dading dienen te worden aangegaan, waartoe B. en W. den Raad voorstellen te besluiten. WAT IN NEDERLAND MAG GEZEGD WORDEN. Misdadig gepraat van Lou do Visser. Tot welke grofheden de communisten in deze dagen hun toevlqcht durven nemen kan men afleiden uil een verslag dat „Tribune" geeft van een rede van het Tweede Kamerlid dat Moskou in het Neder landsch parlement (nog) vertegenwoordigt L. de Visser zei ongeveer o.a.: stel jullie je nu eens voor, dat hier. in mijn plaats, Colijn voor jullie sprak en dat hij de waarheid tot jullie zou spreken. Wat zou hij dan wel moeten zeggen? En toen liet hij den echten ongemas kerden Colijn zijn eigen daden vertel len: ik heb de Indonesiërs uitge moord; toen heb ik met mijn olietrust de arbeiders uitgeplunderd; toen werd ik minister cn heb ik de ambtenaren bestolen en hun artikel 10 afgenomen èn zoo ging het verder, tot groot ver maak, maar ook tot leering van de aan wezige arbeiders." En zoo iets mag in Nederland maar in hel openbaar gezegd wordenl HANDEL IN GEDESTILLEERD - WIJNEN EN LIKEUREN - ASSft'S SCHILLETJE OU«E OUIJS Aanbevelend, S. H. MASSA HAVIK 41 - TELEFOON IBS Onze meet- dan 25 jarige on dervinding oprijwielgebied waar borgt U vakkundige behandeling van Uw rijwiel. Wij verkoopen uitsluitend soliede merken. Kamp 4. Tel. 132. AUTO RIJDT DOOR DE AFSLUITBOOMEN Een ernstig gewoude. Donderdagavond tegen 11 u. is 'n auto uit Haaksbergen bij clen spoorwegovergang bij Lochem door de afsluitboomen, die geslo ten waren, heengereden, waardoor de auto op de spoorbaan terecht kwam. De baan wachter, die clen naderenden trein tot stil stand trachtte te brengen, kon niet verhin deren dat de vernielde auto nog juist door den trein gegrepen werd. Van de inzittenden werd een meisje ern stig gewond. TOEZICHT OP DE NOTARISSEN. Het rapport der commissie- Polak gereed. Naar wij vernemen, heeft de commissie- Polak, 'ingesteld door den Minister van Ju stitie. met de opdracht te onderzoeken, of, cn zoo ja welke maatregelen moeten wor den genomen, tot meerderen waarborg voor hen, die belangen toevertrouwen aan nota rissen, haar verslag hij den Minister van Justitie ingediend Zondag 16 Juni. H 1 v e i sum. V.A.R.A. 9.ÜU. Bond van Postduiven. 9.02 Giamafoonplaten. 9.10—9.20 Mededeel ingen in Esperanto 9.20—10.31. Concert V P. R. O 10.30 Kelkuitzending. 12.00—12.00 lezing. 12.30—2.00 Lunchmuziek. 2.00—2.30 Tooneel halfuurtje 2.30—4.15 Con cert. -4.15—5.00 vvedstrijduitkigcn en Gramo- foonmuziek V A. R. 5.00— 6.10 Kleuter uurtje 6.00-7.30 Concert A.V.R.O 7.30—8.00 Gramafoonmuziek. 8.00 Tijdsein. 8.15 Aan sluiting Kurhaus, daarna gramafoonmuziek 11.30 Sluiting. Huizen N.C.R.V. S.25—9.20 Morgenwij ding. K, R, O. 9.30—1.30 Uitzending van de Hoogmis. 12.30—1.30 Lunchmuziek. 1.30 2.00 Spreker J B M. Veraart. 2.00-2.30 Pa ter P. v. d Scheer. 2.30—4.30 Concert 4.30 5.00 Ziekenhalfuurtje N.C.R.V. 5.50 Kerk dienst. Na 6.00 Xvcmd uitzending door K R. O. Maandag 17 Juni. Hilversum. A.V.R.O 10.00 Tijdsein. 10.00—10.15 Morgenwijding. 12.00 Politiebe richten. 12.15—2.00 Lunchmuziek. 2.00—2.30 Gramofoonmuziek 2.30—4.30 Aansluiting Rembrandt Theater te Amsterdam. 5 00— 6.00 Kinderuurtje. 6.00 Tijdsein 6.01—7.15 Dinermuziek. 7.15—7.30 verkiezingsredevoe- ringen 7.30 voortz Dinermuziek 7.45 Poli tieberichten. S.00 Tijdsein. 8.00—9.15 Con cert. 9.15—11.00 Concert Omroep Orkest. 10.15 Persberichten. 11.00—11.30 Gramafoon muziek. Huizen. N.C.R.V 11.00 Tijdsein. 11.00— 11.30 Ziekendicnst. 12.30 Tijdsein. 12.30—1.43 Orgelconcert. 4.00—Tijdsein 4.00—5.00 Zie- kenuurfcje 5.00—6.30 Gramafoonplaten. 6.30 Tijdsein. 630—7.00 Lezing 7.007.30 Grama- foonplalcn. 7.30 Uitzendavond. Dinsdag 18 Juni. II i l v ers u m A.V.R.O. 10 00. Tijdsein. 1001—10.15 Morgenwijding 12.00. Politie berichten 12.15—2.00. Lunchmuziek. 2.00 2.45. Lezing over Kookkunst 2.45—3.00. Gra mafoonmuziek. 3.00—4.00 Knipcursus 4.00— 5.00 Microfoon debutanten. 5 30—7.00 Con cert 6.00 Tijdsein. 7.00—7.30. Verkiezings redevoeringen 7.30. Voortzetting concert. 7.45. Politieberichten. 8.00. Tijdsein. 8.01 8.30. Boekenhalfuurtje. 8.30. Concert 10.00. Persberichten. Daarna gramafoonmuziek. 11.30 Sluiting. Huizen. K.R.O. 11.301200. Godsdien stig halfuurtje. 12.00 Tijdsein. 12.15—1 15. Lunchmuziek 2.00—2.20. Knipcursus. 2.20 3.20. Vrouwenuurlje. 5.00—7 00. Concert. Daarna avonduitzending Woensdag 19 Junii. II11 v e r s u m. A.V.R.O 10.00 Tijdsein. 10.00—10.15. Morgenwijding. 12.00 Politiebe richten. 12.15—2.00 Lunchmuziek 2.00 300. Gramafoonmuziek 3.00—4.00 Maak- het-zelf 4.00—5.00 Lezing. 530—7.15. Con cern. 6 00 Tijdsein. 7.15—7.30 Verkiezings- redevoerihgqn. 7.30—7.45. Gramafoonmu ziek 7.15 Politieberichten 8.01—3.15. Gra mafoonmuziek. 8.15 Aansluiting Kurhaus. Daarna Persberichten en Gramafoonmu ziek. 12.00. Sluiting. Huizen. V.C.R.V. 11.00 Tijdsein. 11.00 11.30. Ziekendienst 12,30. Tijdsein 12.30— 1.43. Concert 1.45—3.00 Graniafoonplaten. 3.00—3.00. Concert 3,00(-fi.00. Kinderuurtje. 6.00. Tijdsein. Na 6.00 Avonduitzending.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 6