KAMPERMAN'S STRESEMANN TEGEN TREUZELEN Fa, R. VAN DEN BURG Vraagt Demonstratie B. ScSiooSeman Electriciteit op elk gebied Hebt U een Taxi of Auto noodig? Bel darsop Mo. 42 Vakkundige behandeling van uw RIJWIEL Rijwielhandel HET PLAN-YOUNG Voegler gispt de resultaten SPOEDIG VERGELIJK NOODZAAK LUCHTVAART EEN REUZEN VL1EGBG0T SN AANBOUW PIANOHANDEL 8EGHSTEIM- BLUTHNER-GROTRIAN STEIWWEG-IBACH „VHirondellé*' - W. K. VAN ROSSVM ZOMER* JAPONNEN UIT DEN OMTREK, SCHIETWEDSTRIJDEN BAARN TE v. Perseynstraat 19. Telet. 423 T£L. 132 TEL. 13 Scherpe kritiek van de West- Duitsche industrieelen Dusseldorp, S Juli (V.DDe leiden de organisatie der Rijnlandsch-Weslfaal- sche grootindustrie, de verecniging tot be scherming der gemeenschappelijke econo mische belangen in het Rijnland en West- falen, heeft heden te Dusseldorp eon buiten gewone ledenvergadering belegd ter be spreking van de resultaten van de deskun- digen-cofercntie te Parijs. Meer dan 1100 deelnemers waren aanwezig, w.o. vele voor aanstaande personen uit handels- en in- clustriekringen en vele autoriteiten, alsmede de beide leden der Duitsche delegatie te Parijs, dr. Vögler en Geheimrat Kastl. Do openingsrede werd gehouden door Paul Reusch uit Oberhausen, die den Duitschen deskundigen dank bracht voor het door hen verrichte werk. Spr. ver klaarde, dat het Duitsche volk zich niet kon neerleggen bij de opgelegde schatting. Ilij noemde het een ondraaglijke toestond, dat nog vijf generaties lang Duitschland schatplichtig zal blijven. Geen mensch gelooft, dat de Duitsche annuïteiten uit het jaarlijksche uitvoeroverschot kunnen wor den opgebracht. De Duitsche ondernemers veoren sedert jaren een verbitterden strijd om de leiding in het bedrijfsleven en zijn daarbij in een verdedigende positie gedron gen. De rijksminister \oor binnenlandsche zaJjen heeft op li April 1929 te Kiel ge zegd, dat het goedkooper maken der pro ductie en het verhoogen van de koopkracht der massa zijn eerste doel was. Dit is echter bij lange na niet bereikt. Integendeel is de productie duurder geworden, de index is gestegen en de werkloosheid is toegenomen Spr. somde deze feiten niet op om een aanval te doen op personen, van wie ieder sociaal denkend mensch do overtuiging heeft, dat zij in de omstandigheden al 't mogelijke doen, doch slechts om do regee ring er op te wijzen toch niet op don inge slagen weg voort te gaan. Spr. geloofde niet aan de mogelijkheid van tenuitvoerlegging van het plan-Young. Vervolgens werd nog het woord gevoerd door Geheimrat prof. dr. Webor uit Mün- chen. Deze kwam tot de conclusie, dat wan neer men zooveel van Duitschland eischt. daarvan het gevolg is, het spoedig ook uit dat Duitschland's economische ondergang is met de economische machtspositie van Europa, wat eveneens weer funeste ge volgen voor Amerika zou hebben. Na afloop van de vergadering heeft de vereeniging tot bescherming der gemeen schappelijke belangen in het Rijnland en NVestfalen de volgende motie aangenomen: „Het plan-Y'oung is een politieke en geen economische oplossing van het schadever- goedingsvraagstuk. De bij de vereeniging aaneengesloten Rijnlandsch-Westfaalsche bedrijfsorganisatie weigeren daarom de verantwoordelijkheid voor de mogelijkheid der uitvoering van het plan te aanvaarden." Bij het debat, hetwelk aan de aanneming r\an de resolutie vooraf ging, had dr. Voeg- Jer het slotwoord gesproken. Hij verklaarde niet van plan te zijn op deze plaats de aan vallen van de pers naar aanleiding van zijn «ntslag te Parijs te bestrijden. Spr. had het daarna over het verslag der commissie van deskundigen. De moeilijke kwestie is de aanneming of verwerping van het plan- Young. Ook hij is van oordeel, dat te Parijs niet meer bereikt had kunnen worden dan bereikt is. Het resultaat is aan de Duit sche delegatie te danken. Het schijnt hem boven het verantwoordelijkheidsvermogen van een enkling uit te gaan het vaderland voor 60 jaren le belasten. Hij was van ge voelen, dat de terugkeer tot het plan-Dawe? wel een crisis gebracht zou hebben, maar geloofde, dat deze overwonnen had kunnen worden. Dr. Vóegler stelde het plan-Y'oung tegenover het plan-Dawes en concludeerde gat het plai>Young een steeds groeiende schuld na zich moet slecpon. Hij hoopte, dat de voorstanders van het plan niet de fout zullen begaan een sluier to werpen over de ware toestanden. Hij uitte voorts de hoop, dat men spoedig een oplossing zal vinden, die een belasting voor vele jaren uitsluit. DE KONINGSSTOEL TE RHENS. Naar een hoogte verplaatst. Sedert jaren zoo meldt de N. R. Ct. was het oude monument de Koningsstoel hij Rhens aan den Rijn ten zuiden van Ko- blentz in de schaduw van een nieuwe mi- neraalwaterfabriek komen te staan, zoodat het niet meer in het oog viel. Op de plaats kwamen in vroegor eeuwen do keurvorsten van hot heilige Roomsche Rijk bijeen om de Duitsche keizers of koningen te kiezen en in 1376 had keizer Karei IV daarom daar het steenen gestoelte geplaatst dat, toen het geheel vervallen was in onzen tijd gerestau reerd werd. De Koningsstoel (van den ouden stoel kan men moeilijk meer spreken, want vrijwel alle steenen ervan zijn vernieuwd) is nu van zijn vroegere plaats naar een hoogte ten Weston van Rhens overgebracht, zoo dat hij van verre te zien is. Het oude stadje Rhens en de omliggende hoogten waren 's avonds ter viering van dit feit verlicht en er werd een historisch spel vertoond, dal de bekrachtiging van de verkiezing van Lodewijk van Beieren tot Keizer in 1311 voorstelde. De tegen- candidaat van dezen Lodewijk was de toen malige Fransche koning Op de plaats waar de stoel zoovele eeuwen gestaan heeft, grensden de geeste- Lijke keurvorsten van Mainz, Trier en Keu len met hun gebied aan elkaar. De geheele oorlog moei worden geliquideerd. Ook regeling der Saar-kwestie Borlijn, 8 Juli (H.N.) Dr. Stresemann, die op het oogenhlik met vacantie te Dühlerliohe bij Badcn-Badcn is, heeft den bekenden correspondent van do Matin Ju les Saucrwein ontvangen en zich door hem laten interviewen. Dr. Stresemann ver klaarde. dat volgens zijn mocning reeds rijkelijk veel tijd besteed was aan de zuiver formeele voorloopigu onderhandelingen over het bijeonroepen van de diplomatieke conferentie. De openbaro mecning van de wereld kan het niet als een gelukkige in leiding tot de conferentie beschouwen, dat er nog steeds zooveel verschil van opvat ting omtrent plaats en tijd van de confe rentie bestaat. Dr. Stresemann hoopte daar om, dat deze besprekingen, die in verband met het belang van de te regelen vraag stukken toch slechts van ondergeschikte beteekenis zijn, thans spoedig ten einde ge bracht zullen worden. Volgens zijn opvat ting staat men thans voor oplossingen, die de hoogste levensbelangen van de betrok ken volken raken cn daarom schijnt hot dr. Stresemann niet goed toe, als de sterke politieke spanning, waarin dc openbare meening cn de pariemenen van de ver schillende lq.ndcn thans reeds meer dan een half jaar gehouden worden, zonder noodzaak nog langer wordt verlengd. Ook het economische leven mag eischen, dat de drukkende onzekerheid wordt weggenomen en de mogelijkheid gegeven wordt om nieuwe activiteit te ontwikkelen. Daarom acht dr. Stresemann het ook niet doelmatig orn de diplomatieke onderhande lingen stuksgewijze te doen plaats hebben, waartoe volgens ds berichten in de bladen hij vele instanties neiging schijnt te be- taari. Dat zou dc bestaande spanning nog doen toenemen en voor alle betrokken lan den govaren zoowel van binnen- als buiten- landschen polieken aard met zich brengen U kent, aldus zeide Stresemann, den zin cn do richting van de door mij vertegenwoor digde buitenlandsche politiek te goed dan dat ik nog behoef uiteen le zetten waarom ik in de a.s. conferentie een beslissend punt voor de geheele ontwikkeling der interna tionale betrekkingen zie. Het oogenblik is thans gekomen om uit de politieke ontwik keling der laatste jaren de slotsom te trek ken. Deze is door den toestand der dingen zoo nauwkeurig uitgestippeld, dat daarover geen diepgaande meeningsverschillcn mo gelijk zouden kunnen zijn. Het is Duitschland ernst mot dc uitvoering zijner linancieelo ver- plichtingen. De voornaamste betrokken regeeringen hebben hot vraagstuk der schadevergoe ding eerst in de handen der deskundigen gelegd en zij zijn thans in het bezit van de door de deskundigen met algemeen© stem men aangenomen voorstellen. Niemand kon verwachten, dat deze voorstellen door de Duitsche regeering en het parlement met jubel zouden worden ontvangen. De zeer" ernstige bedenkingen, die in Duitschland zijn geuit tegen den omvang der toekomsti ge lasten, kunnen slechts als een bewijs daarvoor gelden, dat het Duitschland met de uitvoering van zijn financieele verplich tingen ernst is. Slechts een schuldenaar, wien het alleen om oogcnblikkelijke en tij delijke verlichting is te doen, zal geneigd zijn om lichtvaardig heen te loopen over het totaal der lasten, welke hem voor een langen termijn worden opgelegd. De woor den, die ik in dit opzicht bij de laatste be raadslagingen in den rijksdag lieb gespro ken, zijn tengevolge van een geheel ver keerde verslaggeving gebezigd, vooral door het Ilavasagcntschap, om kritiek uit te oe fenen op mijn standpunt ten opzichte van bet Youngplan. Dr. Stresemann klaagde erover, dat het niet voor het eerst is, dat een redevoering over de buitenlandsche politiek van hem op beslissende punten dusdanig in de pers weergegeven is, dat hij een dergelijke wijze van verslag geven slechts als zeer licht vaardig kon bestempelen. Men kan de hou ding welke de Duitsche regeering cn de o- vergroote meerderheid van den rijksdag te genover het plan aanneemt, niet beter weergeven dan dr. Schacht zelf dit onlangs te München heeft gedaan. Dr. Schacht wees er op, dat hot foit, dat de Duitsche deskun digen zich bij het oordeel der overige lan den op de conferentie omtrent de economi sche draagbaarheid van de annuïteiten van het Youngplan niet hebbon kunnen aan sluiten, de Duitsche deskundigen en alle verantwoordelijke instanties in Duitschland niet van de verplichting ontslaat eerlijk en met allen nadruk alle pogingen daarop te richten, de betalingen van het Youngplan op te brengen. Echter is het ook duidelijk en dr. Schachtheeft daarop mot nadruk ge wezen, dat het succes der Duitsche pogin gen om het plan icn uitvoer te brengen, niet alleen van Duitschland zal afhangen. Dit zal daarvan afhangen, of de internatio nale samenwerking de overige mogendhe den aanleiding zal geven om tegenover Duitschland een economische politiek te voeren, welke een verhooging van den Duitschen uitvoer toelaat. Regeling van alle politieke vraag- stukkon. Volledig herstel van Duitse hlands souvereiniteit. Verder zal dit ook daarvan afhangen, of het Youngplan ons ook op politiek gebied een stap vooruit brengt. Wij kunnen een regeling van het vraagstuk der schadever goeding op den grondslag van het Young plan niet als een op zich zelf staand vraag stuk bechouwen. Wat wij als de taak der conferentie beschouwen, is veeleer, behalve de regeling van de schadevergoeding, ook de regeling van alle politieke vraagstuk ken, die uit den wereldoorlog voortvloeien en sedert lang a ecu ut zijn, doch tot. nu toe niet tot oplossing konden worden gebracht. Dit is de Inhoucl van het bekende besluit, waarin de Duitsche regeering haar stand punt ten opzichte van het rapport der des kundigen heeft bepaald. Iedereen weet, dat wij daarmede de regeling van het vraag stuk van het Rijnland en van het Snarge- bicd bedoelden cn de laatste beraadslagin gen in den rijksdag hebben de geheele we reld getoond, dat in dit opzicht het parle ment aaneengesloten .achter de rogccnng staAl.' Duitschland kan er aanspraak op maken, dat zijn staatsgebied eindelijk zal worden bevrijd en zijn souvereiniteit volle dig hersteld wordt Nu do ovtrige buitenlandsche regcoringcn van hun kant niet bereid zijn gebleken dGzo Duitsche eischen in te willigen, voor dat 't vraagstuk der schadevergoeding is ge regeld, kan men van Duitschland niet ver langen, dat het bij dc regeling van de schadevergoeding afstand doet van dc poli- tioke eischen, welke het reeds sedert lang heeft gesteld. Stresemann sprak zijn ver wondering uit, dat men zich in het buiten land verrast heeft betoond, dat Duischland ook de regeling van het Saarvraagstuk aan de orde heeft gesteld. Wil do a.s. conferen- tie werkelijk de totale liquidatie van alle nog uit den oorlog afkomstige vraagstuk ken brengen, dan kan in geen geval het Saarvraagstuk worden gepasseerd. Onder het ihans geldende regime js het Soarge- bied geen brug tusschen Duitschland en Frankrijk, doch integendeel een oorzaak van wrijving, welke door de bevrijding van het Rijnland niet zal verliezen van de ge varen, die het in zich bevat. Het Saarge- bied moest volgens het verdrag van Ver sailles dienen als vergoeding voor de in Frankrijk vernielde kolenmijnen. Men kan derhalve niet ontkennen, dat het Saarge- bif d in de eerste plaats een object voor de schadevergoeding is. Het is niet noodig, dat dit probleem op de a.s. conferentie reeds in alle details definitief geregeld wordt. Noodig is, dat Duitschland cn Frankrijk met goeden wil aan de tafel plaats nemen. Is die wil aanwezig, dan zal de te treffen overeenkomst geen moeilijkheden opleve ren. Zij lean in 7 geheel 6300 P.K, ontwikkelen Proefvluchten over enkele weken F r i c d r i c h» h af e n, 9 Juli. (EI. N.) Op de werf der Rohrbach-fabrieken op het Zwitsersche gedeelte van het meer van Constanz is een nieuwe reusachtige vlieg- boot gebouwd, die vandaag voor een groot aantal genoodigden ter bezichtiging zal worden gesteld. Met de proefvluchten zal echter eerst over eenigc weken worden be gonnen. De vliegboot is zoo groot, dat mon, indien men er voor staat, eerdei1 den indruk heeft een kleine torpedoboot dan een vlieg tuig voor zich te zien. De romp is geheel van metaal gebouwd en bezit eer groot weerstandsvermogen, wat vooral j^j een daling op zee van veel belang kan fijn. Na tuurlijk zijn alle nieuwste .vindingen yan GEVESTIGD SEDERT 1887 VERTEGENWOORDIGERS VAN VRAAGT CATALOGI EN CONDITIES AAN. 16118 LANGES1RAAT. ONTVANGEN NIEUWE COLLECTIE OOK VOOR OUDERE DAMES de moderne techniek toegepast. De afme tingen van de vliegboot zijn: lengte 40 M., breedte 48 M.' hoogte 10 M. De vliegboot zal worden voorzien van 12 motoren, elk van 525 P.K., zoodat in het geheel 6300 P.K. ontwikkeld kunnen worden. De groot ste te bereiken snelheid zal 250 K.M. per uur bedragen on men verwacht op de vluchten een gemiddeldo snelheid van 190 K.M. per uur tc kunnen halen. Do boot is. om zoo te zeggen, in drie dek- kon verdeeld. Het benodendek is bestemd voor berging van de brandstoffen van de groote bagage der passagiers, terwijl zich daar bovendien do slaapgelegenheid voor de bemanning, die uit ongeveer 10 perso nen zal bestaan, bevindt. Het middendek is het z.g. passagiersdek, waar zich slaapgele genheid, in groote cabines, en een schrijf- zaol van behoorlijke afmetingen bevinden. Het bovenste dek is geheel voor de be stuurders bestemd. Van voren is de plaats voor de bestuurders. Daarnaast bevindt zich het kaartenhuis. Dan volgt do machine-cenlralo en ten slotte do cabine voor do marconisten. Bijzonder belangwek kend is de bcdrijfscentrole, van waaruit de motoren bediend worden. Van hier uit loo pen de leidingen naar de motoren, die allo afzonderlijk gedreven worden, doch ook alle samengekoppeld kunnen worden. De bestuurders hebben eigenlijk met het con troleeren an de motoren direct in het ge heel niets meer te doen. Zij kunnen hun be velen door een telegraaf aan de machinis ten geven. Voorts is ook eea huisleiding aangebracht, waardoor geschreven papie ren door middel van samengeperste lucht overgebracht worden. K. L. M.-COURANTENDIENST. Dc Engclscho ochtendbladen bij het krieken van den dog in Ostende. Gisterochtend is de speciale couranten- oionst van de Kon. Luchtvaart Mij. van Lympnc in Zuid-Engeland naar Ostende geopend. Deze dienst zal dagelijks tot 15 September 1000 Kg. Engelscho ochtend bladen, welke des nachts te Londen worden afgehaald en per auto naar Lympne wor den vervoerd, bij het krieken van den dag naar Ostende brengen, waar de Engelsche nndgasten hun couranten aan het ontbijt vinden, ovenals zij dat thuis gewend zijn. De K. L. M. mag liet zich tot een eer re kenen, dat zij, evenals verleden jaar, voor de uitvoering dezer belangrijke opdracht, boven andere luchtvaartmaatschappijen verkozen is. BAARNSCHLYCEUM Uitslag der overgangsexamens Ba am. De bevorderingen op het Baarn- sche Lyceum hebben als volgt plaats gehad: van klasse 1 naar klasse 2: Greta A. J. Amesz, J. J. Ball. J. A. van Beusekom, Ma ria J. Blom, A. W. Boeke, Sally Boon, Eli sabeth J. A. Broekhuijsen, N. C. Burgers. A. S. Carpentier Alting, U. E. C. Cazius. P. A. van Dorp, D. Doyer, I-I. Hartjens, W. J. van Hasselt, Carolina Hillers, J. Ilobbel, A. P. Iburg, J. D. Janssen, Lambertha H. B Kist, J. de Knokke van der Meulen, G. Kor- tenbout van der Sluijs, Judith E. Kruijs, Bertie Macdonald, E. Meijer, Marie L. van Nierop, W. O. J. Nieuwenkainp, J. N. A. Notten .Maria C. van Rnndwijck, P. E. H. V. L. van Rijssen, Marie H. van de Riviere, Waltera M. van Rossem, Angenita E. Seijf- fardt, A. A. Visser, Suzanna H. de Vlieger, Hendrika Vor der Hake, F. Voskuijl, G. .1 Wirtjes, Nora Zaalberg van Zelst, Elisabeth M. Zuur. Niet bevorderd 6 jongens en 4 meisjes, van klasse 2 naar klasse 3: E. van As, Alida M. Baarslag, H. A. de Beaufort. Jo hanna J. II. Bisschop, C. D. Boeke, Wilhel mina H. A. Coerman, J. D. van Dorp, Babet E. P. Eeuwens, W. C. J. van Goor, Wietske R. F. de Groot, Elisabeth Havelaar (vakleer- linge), J. P. Havinga, C. van Ileerdt, H. A R. Hellmers, H. G. Jurriaans, A. A. Kimball Lena de Loozc, II. J. Middendorp, R. W. van Nordheim, E..J. Ostermanri, G. E van Pelt. F. J. Polak, Catharina J. Pothast, R. Ritse- ma van Eek, B. R. Röntgen, Jeanne W. Scholten, Isabello M. Versluijs, J. H. van do Wall, Toos Wirtjes, Lucy Ch. Wolff Schoemaker, C. Za^peij. Niet bevorderd 5 jongens cn 3 meisjes, van klasse 3 gymnasium naar klasse 4 gymnasium: Jetske S. Bloemhof, F. Broek man (vakleerling), C. J. Deketh, E. W. de Jong, Mia Korthals Altes, Jacoba M. de Looze, Ada van Rossem, D. Vor der Hakc. Niet bevorderd 2 meisjes, van klasse 4 gymnasium naar klasse 5 gymnasium: Catharina M. van As, Annie P. Blok, J. van Buuicn, Maria A. vuu Hall, II. R. Hoekstra, M. W. C. de Jonge, D. F. \V. Langelaan, Adriana E. Leeuwenburg, Maria Nieuwenkamp, F. C. Bendorp, Johan na M. van de Riviere, J. Pb. van der Ros. b J. Slingenberg, J. F. Straatman, A. J. Ch. Taininens, J. G. Veening, Johanna A. Velh. Niet bevorderd 1 jongen en 3 meisjes, van klasse 5 gymnasium naar klasse 6 gymnasium: M. C. Üreesnee, Augusta K. W. van Dorp, Jeanne A. von der Feltz, J. van der Hoeven, Albertine W. G. van Lidth de Jeude, Engelina A. Otten, Eline E. M. Po- per, Sonja Prins (vakleerlingc), Hilda Schuuring, Gorda A. Slagmolen, Johanna Soraer, Elsa M. Valeton, Wilhelmina A. Vinke, Elisabeth M. de Vlieger, Elino Worp on Jacoba W. E. J. Wüst. Niet bevorderd 2 jongens, van klasse 3 H.B.S. naar klasse 4 H.B.S.: Jeannette H. A. Beeke, D. L. Bruijne, Lizi Driebergen, A. Elisabeth Dros, D. F. van der Es, M. L. van der Es, R. Louise Kamer ling, J. D. Koning, J. Ch. de Marez Oyens, F. de Miranda, G. A. M. van den Muijzen- berg, Petronella J. Wij'gh,Elsa Ortt, A. A. Posthumus, A. Prins, A. W. Schuuring, Johanna Sirag en Ch. F. Zeiler. Niet bevorderd 8 jongens en 5 meisjes, van klasse 4 H.B.S. naar klasse 5 H.B.S.: P. C. Andre de la Porte. Marie dc Bas, W. F. A. de Beaufort, Ilse Dermont, Chr Harm- se, J. Jacqueline, C van Hasselt, Arnoldine A. de Jonge, R. A. de Kroes, C. E. Landweer, Annemarie Langelaan, C. Loeff, Cecilia W. C van Lijnden, Amelia Nos, M. P. van Om meren, P. Adriana Ooms, J. Oyens. Johanna C. H. Scholten, Henrietta A. Th. S. van der Stole Niet bevorderd 1 jongen cn 1 meisje. De prijsuitreiking B a a r n. In Hotel Novum werden de prijzen op de onlangs gehouden Nationale Schietwedstrijden van de Schietvereeni- ging Baarn cn Omstreken behaald, uitge reikt. Deze uitreiking zou plaats vinden door den Burgemeester, welke echter op het laatste oogenblik bericht van verhin dering zond. Van het eere-Comité was aan wezig de heer Mr. Dr. A. E. Schouten: de overige leden hadden bericht van verhin dering gezonden. Wegens verhindering van den Burge meester reikte de Voorzitter dor Vereeni ging, de heer Bakkenes, de prijzen uit. Deze heette allereerst alle schutters wel kom cn richtte woorden van dank tot Hare Majesteit de Koningin-Moeder, onder wier bescherming de wedstrijden in de bossc-hen van het Koninklijk Domein plaats vonden, tot de leden van het Eere-Comite voor de ondervonden steun en tot alle anderen, die tot het welslagen vnn de wedstrijden had den medegewerkt. Zoo werden o.a nog be dankt het kuilporsoneel, dat op buitenge woon nauwkeurige wijze tot volle tevredon- heid de aanwijzingen verrichtte en de be stuursleden van de K.V. v. N. S., die hot bestuur der vereeniging bij het treffen dor voorbereidingen bijstonden. Daarop gaat do voorzitter tot de uitrei king over. Daar de Schietvereeniging Oran je Nassau uit den Haag afwezig was, volg de direct de 2de prijs Korps geweer, welke werd overhandigd aan de Utrechtsche Bur gerwacht. Deze prijs werd in ontvangst ge nomen door den heer N. J. Wetter, Secreta ris der K.V.v.N.S., die een woord van hulde richt tot het bestuur der Schietvereeniging Baarn en Omstreken namens de Utrecht sche schutters. Hij uit zijn groote tevreden heid over de goed ingerichte banen, dc hartelijke ontvangst cn de hulpvaardigheid van het Bestuur. In volgorde worden dan de zilveren tak en medaille uitgereikt, terwijl de Voorzit ter nog even stil staat bij de prijzen, be schikbaar gesteld door het Koninklijk Hqis, waarbij hij de vereenigingen, lie deze prij zen gewonnen hebben, feliciteert met het mooie succes. In het bijzonder worden nog toegespro ken de schutters, die bijzondere onderschei-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 2