Een praktisch en elegant reiscostuum, waarvan mantel en japon van grijs wollen stof zijn gemaakt met biezen van marine-blauw en wit laken. Groote, grijze beenen knoopen. In het Oosterdok te Amsterdam is de sleepboot .Concurrent" van de Amsterdamsche Droogdok Mij. in aanvaring gekomen met een paal en gezonken. Dh HEER M. KALLIO, de nieuwe premier van de repu' bliek Finland. Tusschen de opgeslagen tenten en kraampjes der Parijsche kermis, hield een In Londen maakt men op het oogenblik weer een geweldige hittegolf door. De Tijdens de hittegolf te New York waren er in de stad vele vooruit- zwaarlijvig acteur zijn ochtendrepetitie, leder had plezier in de kunstverrichtingen, stedelingen zijn blij wat verkoeling te vinden in de openbare zweminrichtingen. strevende burgers, die hun kleeren rustig thuis lieten en in hun pyjama L-.i* uit wandelen gingen. Vanzelfsprekend haddon deze helden der kleeding- behalve waarschijnlijk het dier zelf. Zelfs de kleinste van het gezin deelt in het frissche genot. 3 3 revolutie veel bekijks GEVAARL IJK WERK. De Moerdijk-brug en de telefoonpalen, die er buiten uitsteken, worden op 't oogenblik geschilderd. Waar men anders musschcn ziet uitrusten, nemen th ans menschen een wankele zitplaats in. Stockholms stadhuis is een schoon getuigenis van het kun nen der jongere Zweedschc bouwmeesters en plastisch# kunstenaars. Onze foto vertoont een der gale rijen met reliefs van den beelhouwer J. A. Acke.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 8