Dames leest dit! Bel dan op No. 42 B. SCHOOLEMAN DE NALATENSCHAP VAN BRAMWELL BOOTH VERZEKERINGSBEDROG DE ZAAK DER VALSCHE TSJERWQNETSEN Hebt U een Taxi of Auto noodig? LORD GREY'S JONGSTE AANVAL NA HET HAAGSCH ACCOORD Commentaar der pers VALSCHE BILJETTEN VAN 100 DOLLAR VAN PESSïl JIVSTRAAT 19 TEL: 432. niet genoeg op prijs kan worden gesteld. Voor de overige betrokken mogendheden is liet van belang te weten, dat bet geheele Fransche volk achter Tardieu staat. Pessimistisch oordeel van eon Amerikaansch algevaardigde In het Amerikaansche huis van afgevaar digden hoeft het congreslid French, voorzit ter van de sub-coranjissie voor de marinebe- grooting, zich vrij pessimistisch uitgelaten over de vooruitzichten van de Londensche conferentie. Hij verklaarde dat, als de con ferentie geen vermindering van de bewa pening tot stand brengt, Amerika gedurende 15 jaar 2 milliard dollar voor den bouw van oorlogsschepen zal inooten uitgeven. French verklaarde zich voor de afschaffing van slagschepen, die door duikbooten en moe derschepen voor vliegtuigen gedwongen zijn zich naar veilige havens terug te trekken Waarom zal men slagschepen behouden, In dien men vertrouwen stelt in het Kellogg- pact? Amerika kan echter niet tot de af schaffing van slagschepen overgaan, indien fiit niet ook door de andere naties geschiedt, zoodat eerst de resultaten van de vlootcon- fcrentie moeten worden afgewacht. Ook i* overeenstemming noodig voor alle klassen van schepen, daar anders een wedstrijd zal ontstaan in den bouw van die schepen, waarvoor geen overeenstemming is bereikt. Een verklaring van den Japan- schen minister-president. Londen. 21 Jan. (V. D.) Uit Tokio ■wordt gemeld, dat dc Japansche minister president een verklaring heeft gepubliceerd, dat de Japansche regeering de voorstellen lot verlenging van den levensduur van groo te slagschepen en toi boDerking van tonnage van kruisers en onderzeeërs met grooto hoop tegemoet ziet. Japan acht het noodzakelijk, dat in overeenstemming met de conferentie van Washington van 1920 ook voor de an dere scheepstypen in het kader van de toen genomen besluiten dergelijke maatregelen worden uitgevoerd Overdracht aan Generaal Higgios Londen, 21 Jan. (V.D.) De zaak van de overdracht van de bezittingen van bet Leger des Heils werd heden te Londen voor den rechter behandeld, die na een zit ting van slechts twee uren besliste, dat de goedïren moesten worden overgedragen aan Generaal Hig/ns. Hiermede is dus de kwestie van de overdracht wettelijk gere geld, terwijl de beslissing in overeenstem ming Is met hetgeen door den Hoogen Raad van het Leger des Hails Is besloten. DE JEUGD EN EET FASCISME. Rome, 21 Jan. (V. D.) Het gisteravond verschenen mededeelingsblad van de fas cistische partij bevat een artikel ever de beteekenis van de jeugd in de partij en in den staat. Het fascisme aldus hot artikel wil een heerschappij van de jeugd blijven. Zoo wordt bij benoemingen tusscben 30- en 40- jarigen, bij gelijke verdiensten, aan de eer sten do voorkeur gegeven. Ook de pioniers troepen, die aan den opmarsch naar Rome deelnamen, waren uit jeugdige elementen samengesteld, die wisten te vechten en te sterven in het tecken der lictoren. Het fas cisme wenscht dc geheele Italiaansche jeugd voor te beroiden. Want uit deze jeugd moe ten de leidende personen van het fascistisch Italië van morgen voortkomen Daarom staan naast de fascistische burgerlijke mili tie ook de jeugdgroepen en de fascistische universiteits-afdeelingen. Meer dan anderen moeten de Jongeren gehoorzamen om hot recht, of beter gezegd den plich», om te mo gen commandeeren. te verwerven. Deze uitlating in het fascistische corres pondentie-orgaan wordt in zeker opzicht be schouwd als een antwoord op de pauselijke encycliek betreffende de opvoeding der jeugd, aangezien hier nogmaals de nadruk erop wordt gelegd, dat de staat In de aller eerste plaats rechten heeft op dc opvoeding van de jeugd. HET INCIDENT TUSSCHEN BOLIVIA EN PARAGUAY. Londen, 21 Jan. (V.D). In verband met een grensincident tusschcn Bolivia en Pa raguay publiceert het Boliviaansch gezant schap te Buenos Aires een offlcieele ver klaring. Daarin wordt meegedeeld, dat op 16 Ja nuari ze6tig soldaten uit Paraguay met machinegeweren een aanval hebben ge daan op het fort Boqueron, dat door vijf tien Boliviaansche soldaten was bezet. Hierbij werd een Boliviaan gedood. Met moedwil een woning in brand gestoken Een der daders omgekomen Par ij s, 21 Jan. (V. D.) Een verzeke-, rrngsbedrog, dat drie broers te Bordeaux geruimen tijd hadden voorbereid, is nood lottig geëindigd. In December van het af geloopcn jaar huurde de 35-jarlge Bordas, kantoorbediende op een suikerfabriek, een huisje te Courrejean. Kort geleden liet hij de woning meubileeron en betaalde voor de meubels een stortingsbedrag van 8000 fres. Tezelfdertijd sloot hij een brandverzekering van 30,000 franc, met de bodoeling brand te stichten en do premie van 30,000 franc te innen. Zijn beide broers zouden hem bij de uitvoering van dit plan behulpzaam zijn Zaterdag werden de laatste voorbereidin gen getroffen. 0je beide helpers begoten de meubels, het houtwerk en dc muren mei een makkelijk brandbare vloeistof, terwijl de huurder naar zijn werk ging om zich een alibi te verschaffen. Maandagmorgen te twee uur, terwijl do oudste broer op de suikerfabriek was, sloegen de belde andere broers een ruit in en wierpen een branden Je lucifer naar binnen. Onmiddellijk vond een hevige ontploffing plaats, waardoor het teheele huis vernield werd. De jongste broei werd onder de brandende pulnhoopen be dolven, terwijl de andere kon vluchten. Het vuur breidde zich met grooto snelheid ook naar de belendende buizen uit, doch dank zi.' het onmiddellijk krachtig aangepakte b usschingswcrk was men het vuur spoedig meester. Onder de puinhoopen werd het ge heel verkoolde lijk van den jongsten broer gevonden. Aangezien de ontploffing onmid dellijk argwaan had gewekt, stelde de jus titie een onderzoek in. De huurder van het huis huichelde smartelijke verbazing, doch de andere broer legde een volledige beken tenis af. Ook de bekende kapitein Ehrhardt bij de Georgische beweging betrokken De man, d e niet consul Icon worden Men meldt d.d. 20 Jan. uit Berlijn aan de X.R.C.: Na een onderbreking van eenige dagen is beden het tsjerwonetsproces hervat. De be langstelling van den kant van het publiek was weder buitengewoon groot. Bij het be gin van de zitting stelde de verdediger van Karoemidze voor, den bekenden kapitein Ehrhardt, ie München, als getuige te dag vaarden. Het gerechtshof zal hieromtrent nog een besluit nemen. De verdediger verklaart in aansluiting op zijn verzoek kapitein Erhardt als getuigo te dagvaarden, dat cindo 1920 te Müncficn en eind 1927 te Berlijn onderhandelingen tus schcn Ehrhardt en Karoemidze zijn gevoerd Bij deze gelegenheid werd de mogelijkheid tot een gemeenschappelijke actie van de anti-bolsjewistische Georgiêrs en dd iu ver binding met Ehrhardt staande Duitscho ra dicalen van rechts onderzocht. Tevens had Karoemidze Ehrhardt op de hoogte gesteld van zijn plannen tot het vervaardigen van valsche tsjerwonetsen. Ehrhardt zou bot niet alleen met deze plannen eens zijn ge weest, maar ook hebben betreurd zich bij gebrek aan geld niet persoonlijk aan de on derneming to kunnen interesseeren. Over eengekomen was, dat Karoemidze een groot bedrag valsche tsjerwonetsen ter beschik king van Ehrhardt zou stellen. Zoo zou men niet alleen de communistische beweging In Rusland, maar ook in Duitschland hebben kunnen ondermijnen Een koopman uit Neurenberg, die als ge tuige werd gehoord, verklaarde, dat be klaagden hem voor 'duizend mark hadden opgelicht. Hij had hun geld gegeven, daar ze beloofd hadden hem tot Bulgaarsch consul te benoemen. Men had hem zelfs medegedeeld, dat hij reeds benoemd was. Onder algeraecne hilariteit vertelt getuige r.u, hoe hij daarop naar Sofia roisdc en daar vernam, dat hij bedrogen was. Hij was echter m de Bulgaarsche hoofdstad door andere kringen nog voor tienduizend mark opgelicht, maar consul is hij nimmer geworden. Op een vraag van den voorzit ter antwoordt getuige, vertrouwen te heb ben gesteld in dc Georgische vrijheidsbe- ging, nadat hij vernomen had, dat ook ge neraal Kress von Kressenstein, opperbe velhebber van de rijksweerbaarheid in Beie ren, -zich voor deze beweging interesseerde. Dat dit laatste juist was. blijkt uit een artikel, dat in de Munchener Zeitung is verschenen en waarin een zekere von Nor man, vermoedelijk een gewezen officier, verklaart betrekkingen tusschen Georgicrs en generaal Kress von Kressonstoin tot stand te hebben gebracht. Door tusschcn- komst van Norman werd Karoemidze zelfs door den generaal ten eten gevraagd. Bij het maal en ook bij latere besprekingen was von Norman als tolk aanweizg. Gene- rcad Kress von Kressenstein zou Karoe midze te verstaan hebben gegeven, dat hij de plannen, zooals Karoemidze deze opvat te, als een utopie beschouwde. DE KABINETSCRISIS IN PORTUGAL OPGELOST. Lissabon, 21 Jan Generaal Olivera, die gisteren belast word met het vormen van een nieuw ministerie, is er in geslaagd een kabinet onder zijn leiding 6amon te stellen. VRAAGT UWElNW^WINKELIER of NV HULSKO rzhzoo AMERSFOORT Aangezien het seizoen teneinde is bren gen wij dc restanten wintennantels, hoeden en japonnert tot zeer verlaagde prijzen In den verkoop. Ook de allernieuwste welke pas enkele weken in ons bezit zijn vallen daaronder Komt U eens binnen zien, wij toonen gaarne alles zonder eenige koop dwang „I'Hirondelle" W. K. VAN ROS SUM. 1618 Langostraat. Lloyd George laakt diens optreden In een toespraak heeft Lloyd. George, wat de jongste rede van lord Grey betrof, verklaard het te betreuren, dat deze oude liberale staatsman dit moment gekozan had om zijn bekendo grieven nogmaals te luchten. Lord Grey" had niets nieuws ge zegd en epr. kan dus kort zijn in zijn ant woord. Feitelijk bleef lord Grey doorhame ren op twee punten- de parlljfondsen en hot leiderschap. Wat het eerste aanging merkte Lloyd George op. dat de cömm'.i sio tot bcheor der partijfondsen indertijd door lord Oxford zelf in het leveu was ge roepen, die tenminste dezelfde bevoegdheid en contróle over tic uitgaven had gehad als spreker. Het vraagstuk van het leider schap der partij was er eveneens geen, dat in het openbaar door een partijgenoot, op de wijze zooals lord Grey bad gedaan, mocht behandeld worden. Dc aangewezen weg om tot verandering in het leider schap te komen, was een beroep op de jaarlijksche vergadering met een vooreiel van een of meer nieuwe candidaten. Spr. wenschte echter niet met lord Grey In dis puut te treden en noopte, dat de liberale oud-minister zich zijn traditie zou blijven herinneren en niet duizenden poxtijgonoo- len door het werpen van een persoonlijken twistappel zou ontmoedigen op een oogen- blik. dat de partij allerwegen in den lande nieuwe aanhangers won of oude tot haar vanen zag terugkeeren. DE TOEKOMST VAN EET ERITSCHE RIJK. Baldwin over Engeland's verantwoordelijkheid. Baldwin, dc oud-premier, heeft bij zijn installatie tot lord-rector van de univer siteit van Glasgow een rede gehouden, waarin hij o.a. zei, dat het mogelijk is, dat binnen niet al te langen tijd de verande ringen. die binnen het Briteche rijk over zee hadden plaats gegrepen, de wereld zouden bezig houden. De dominions zijn autonoom geworden. Zij zijn in eik opzicht gelijkwaardig geworden met het moeder land. Do eenige schakel is de kroon en niet het parlement Brltsch-Indiu doet de eerste stoppen, die het na verloop van tijd tot zelfbestuur zul len leiden. De meeste beschaafde naties wenschon op het oogenblik vrede. Op ons, vervolgde Baldwin, rust een grooter verantwoordelijkheid, dan op eenig ander land. want wfj moeten niet alleen leeron ons zelf te rejjeeren, maar ook tal van rassen, die met ons verbonden zijn, de methoden van zelfbestuur bijbrengen. DE RUSSISCHE OORLOGSSCHEPEN DOOR DE DARDANELLEN. De Indruk in Geneve. Genève, 20 Jan. De doortocht van Rus sische oorlogsschepen door de zeeëngten bij Constantinopel wordt in Volkenbondskrin- gen zeer rustig beoordeeld. De vaart door de zeeëngten is in lijd van vrede voor oeverstaten van de Zwarte Zee vrij. De controle moet slechts verhinderen, dat een oeverstaat van de Zwarte Zee in t||d van oorlog plotseling van een andere mogend heid steun krijgt Buitendien is Rusland door deze overeenkomst niet gebonden. In Genève is nog geen protest der commissie voor de zeeëngten binnengekomen cn men neemt in Genève ook_ niet aan, dat Enge land alleen zulk een protest zal indienen. DR. MAX QUAP.CK. t Frankfort a. d. bU 21 Jan. (H.N.) Te Frankfort is in den ouderdom van 69 Jaar de sociaal-dcmocratisphe politicus dr. Max Ouarck overleden. Na. in de rechten te heb ben gestudeerd, trad hij in staatsdienst, doch werd in 1S86 al£ referendaris ontsla gen wegens zijn werken voor dc arbeiders beweging. Daarna was hij 4 jaar als re- decteur te Genève werkzaam en kwam ver volgens bij de Frankfurter Zeitung. Ouarck behoorde tot de oprichters van de ..Blatter für soziale Praxis" ew was van 1895 af 22 Jaar lang hoofdredacteur van de socialis tische Frankfurter Volksstiriicne. Van 1912 tot 1918 was hij lid vin den rijksdag. Ook werd hij tot lid van de nationale vergade ring gekozen. De laatste jaren was hij do cent aan dc universiteit van Frankfort. Tevredenheid aan allen kant Londen. 21 Jan. (V. D.) In een slot artikel over de Haagscbo conferentie schrijft dc Times, dat thans een lang en moeilijk hoofdstuk van de oorlORSgeschio denis is afgesloten. Het te Den Haag be reikte resultaat is de gelukkigste inleiding voor de heden te Londen beginnende vloot- cnferenlie. Na besprekingen, die meer dan eon jaar duurden, is het berstclvraagstuk eindelijk uit het politieke moeras terecht gekomen op den vasten bodem van 't inter nationale geldwezen. De tijd van sancties is op grond vah het plan-Young goed voor bij. De zeer grooto politieke beteekenis van het te Den Haag bereikte zal eerst later blijken. Het lijdt echter geen twijfel, dat de Haagsche overeenkomst zoowel politiek als economisch de belangrijkste stap is, die se dert 1919 voor het vestigen van don vredo werd ondernomen. Overigens moet ook het plan-Young. evenals liet Dawes-plan. wat betreft de belangrijkste gedeelten als ecu experiment beschouwd worden. Maar de Times acht het nu wel zeker, dat het Young plan door de Duitsche regcenng en door den Duitschen rijksdag zal worden aan vaard Ween en, 21 Jan. (V D.) De Wcensche ochtcndblndon wijden beden uitvoerige be schouwingen aan het slot der Haagsche conferentie. In het algemeen achten ztj het resultaat der conferentie bevredigend voor Duitschland, Oostenrijk, Hongarije en Bul garije en in het belang van den Europee- schen vrede. Ten aanzien van het Oosten- rijksche aandeel in de besprekingen wordt vooral do persoonlijko verdiensto van Schober geroemd. De christelijk-sociale Reickspost schrijft, dat het Haagsche portocol in een geest van hartelijke vriendschap en wederzijds reko- ning houden met eikaars wenschcn is tot stand gekomen en wel met voorbijgaan van elk mach smiddcl cn van met het woord sanctie omschreven geweld. De Neuo Freie Prcssc verklarfrt, dat bondskanselier Schober thans voor do vier de maal geduronde z|jn regeenngspcriocle de prijs heeft gewonnen. Na den strijd om de grondwctherzicriing, na de ineenstorting von de Bodenkredilanstnll. na de onder handelingen met Italië, heeft Schober thans ècn strijd gevoerd, die wel de zwaarste van allo geweest is sedert den arbeid voor de saneerlng van Oostenrijk. Daarom ver heugt het blad zich ditmaal ook om den persoon van den bondskanselier. Dc sociaal-democratische Arheitcr-Zei tung bekijkt de zaak voornamelijk uit een oogpunt van binncnlandsche politiek en be toogt, dat door de bevrijding van do hcr- stelschuld en door een aans nando leening de strijd tegen de werkloosheid mogelijk zal worden. Boedapest, 21 Jan. (VD.) Alle och tendbladen wijden uitvoerige beschouwm- gon en hoofdartikelen aan do te Den Haag tot stand gekomen overeenkomst. De offi- cieuse Posli Xirlap cn de Pester Lloyd noe men het bereikte resultaat een succes voor de regeering-Dethlen en in het algemeen voor het Hongaarsche standpunt De ove rige bladen zijn tamelijk terughoudend, doch zijn het er in olk geval over eens, dat het weer terugkrijgen van de flnancleele zelf standigheid van Hongarije een werkelijk succes is. Terugkeer der Duitscho de legatie uit den Haag te Ber lijn. Berlijn, 21 Jan (V. D.) De Duitsche delegatie ter Haagsche conferentie is heden morgen te 8 uur te Bei lijn aangekomen. In verband met h6t vroege ochtenduur was van een min of meer officiecle ontvangst aan het station afgozien. Een telegram der Koningin aan Jaspar. II. M. de Koningin heeft het volgende telegram verzonden aan Minister Jaspar, den president van de internationale confe rentie van '8-Gravenhage: „Uwe Excellentie dank zeggende voor do uitdrukking der gevoelens, welke gij mij wol hebt willen betuigen in naam van de gedelegeerden, ter conferentie bijeen, ver zoek ik U mijn oprechte gelukwcnscbcn te aanvaarden op het oogenblik, waarop de werkzaamheden der conferentie tot een zoo gelukkig resultaat hebben geleid." WEGENS WARMTE GEEN WINTER SPELEN? Stockholm, 20 Jan. (H.N.) Naar een Zweedsch sportblad uit de kringen van de commissie van de Noorsche wintersport- spelen verneemt, wordt ernstig do vrnig overwogen om de groote feesten, die an ders van 12 tot 16 Februari gehoudeu zou den worden, dit jaar te laten vervallen in verband met de buitengewoon warme weergesteldheid, waarin voorioopig geen verandering wordt verwacht. ERNSTIGE ONTPLOFFING. Roeds drie dooden. Londen. 21 Jan. (V.D.) Bij de kana- lisatiewerken te Huil zijn zes arbeiders het slachtoffer geworden van een gasontplof fing. Drie hunner zijn reeds aan dc gevol gen oveWeden, terwijl twee zich nog in le vensgevaar bevinden. SPOORWEGONGELUK IN AMERIKA. Twee dooden en talrijko gewonden. Birmingham, (Alabama), 21 Jan. Bij oen spoorwegongeval nabij Trafford, tus schen Louisville en Nashville, zijn twee per senen gedood en 25 k 40 gewond, van wio tien ernstig. Zaoger-r/ Wybcrt-tabletten on der het oefenen ter bescherming van de keel, vóór het op treden ter zuivering van de stem. Voor een bedrag van millioenen uitgegeven Een Duilscb Communist getocht B e r 1 ij n, 2 1 1 a n (H N.) Naar het blad Tempo meldt, is de polilie van 2 continen ten sedert maanden In dc weer om ophelde ring te brengen in een vervalschingszaak, waarvan de omvang nog niet geheel is te i.verzien Het gaat om Amerikaansche bank biljetten van 100, die zoo uitstekend zijn nagomaakt, dat zij door geen der groote l'uropeesche bankinstellingen als valsch Lijn herkend. Eerst toen de biljetten bij de federale reservebank ter inwisseling wer den aangeboden, is Je vervalscbing aan bet licht gekomen. De biljetten, die klaarblij kelijk langen lijd iD omloop zijn geweest, vertoonen slechts op één plaats een nauwe lijks merkbare afwijking van de echte In- 'usschen schijnt er voor een bedrag aan mil lioenen aan deze biljetten in omloop te zijn gebracht De verscherpte contrólemaatrcge- len van de detectives der Amerlkaanscbo banken en der F.uropeesche politie brengen tbans dagelijks nieuwe valsche biljetten aan het Jicht. Te Berliin heeft het onderzoek, dot de politie naar de centrale dor verval st hers, die kloarb'ijkelijk over onbeperklo middelen beschikken, heeft ingesteld, reeds tot een positief icsultaut geleid Men kent een der personen, die de vervalschte biljet ten in omloop heeft gebracht. Dit is de com munist Franz Fischer, die gewoonlijk on der den naam Vn'gt optreedt en vroeger eon tijd 'ang een rol in Je partijbeweging heeft gespeeld. Fischer is ook eon tijd in Rusland geweest en later langs een omweg naar Duitschland teruggekeerd, waar hij verle den jaar October met de nog onbekende ver- valscheis in verbinding is gekomen. Naar hot genoemde blad verder bericht, zochten cie vervalschera do geziene en oude Berlijn- sche bankfirma Sass en Martini 'n de Jager- strasse uit om hun valsche biljetten te ver zilveren. Deze firma deed in November een betaling aan de Dirtscha -Bank in biljetten van $100. Deze bi;jetten belandden ten slot te, nadat zij door verscheidene banken voor echt geaccepteerd waren bij de federale re servebank te New-York, waar de vcrval- scbing v erd gecons'.atcerd. De communist Fischci. van vvicn de biljetten afkomstig waren, is spoorloos verdwenen, doch men neemt aan, dat hij zich nog te Berlijn op houdt. Een belooning nltgeloofd. Voor de aanhouding van den communist Fischer is een belooning van Mk. 1000 uitge loofd, Volgens eon mededeeling van het de partement van de schatkist te Washington zijn reeds vervalschte bankbiljetten van $100 in verschillende Europecsche landon opgedoken. Fischer was onder den naam van Voigt bij de bank, waar de biljetten ingewisseld werden, docr den redacteur van een financieel blad geïntroduceerd. HET JAPANSCHE PARLEMENT ONTBONDEN. Tokio 21 Jan. (V.D.) De ksizer van Japan heeft een besluit onderteekend tot on middellijke ontbinding van het parlement. De reden, die tot dit besluit heeft gsleid. is waarschijnlijk het mislukken van de onder handelingen van den Japanschen minister president Hamagoeteji met de oppositie partij Sejukal. Deze onderhandelingen le verden geen onkel resultaat op en de op positie weigerde de regeering te steunen. DE SAAR-BESPREKINGEN HEROPEND. Parijs, 2 1 Jan. (V.D.) De 1 aider van de Duitsche Saar-delegatie, staatssecretaris Von Simson. is hedenmiddag te Parijs ge arriveerd ter voortzetting van de bespre kingen over het Saargebied. Onmiddellijk na zijn aankomst had hij een onderhoud met den leider der Fran sche delegatie, den minister van openbare werken Pernot, HEVIGE ONTPLOFFING IN EEN FABRIEK, Twoo dooden, drie zwaar gewonden. Stockholm. 21 Jan. (V.D.) In de ma chinefabriek „Atlas-Dlesal" in Sickla (Zwe den) heeft hedenmiddag een ernstige ont ploffing plaats gehad, tengevolge waarvan twee personen gedood cn drla zwaar ge wond werden. Door onbekend gebleven oor zaak explodeerde een motor In de montage hall. waar ruim 100 werklieden bezig wa ren. Een vvjrkmcester werd door den he- vigon luchtdruk wel 15 Meter ver wegge slingerd en kwam op een anderen arbeider terecht; beiden bekwamen zwaar letsel. De overigon weiden door in het rond vliegen de machinadeelen getroffen cn bekwamen voor het meerendeel lichte kwetsuren. In het fabrieksgebouw werd aanzienlijke scha de aangericht» COM. MITCHELL OVERLEDEN. Londen. 21 Jan. (V.D Heden i6 alhier plotseling overleden op 58-jarig»n leeftijd commandant Mitchell van het Leger des Heil6. De overledene was internationaal se cretaris voor Europa.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1930 | | pagina 2