H.V.C. NAAR DE DERDE KLASSE H.V.C.IT.O.G. 1-6 Voetbalvreugde en leed VOOR DE ZESDE MAAL ONZE SINGELS ROND Fa. M. A. RAMSELAAR Nationale Wedstrijden op Birkhoven De regen als spelbreker Go-Ahead kampioen van Nederland VOETBAL BBSBaSfl^SESESKiKfiSaSKeBBBBSIBBSS p s SI Door beier aanpassings vermogen zegevieren de Amsterdammers Voor den wedstrijd H.V.C.T.O.G. in het Gemeentelijk Sportpark te Hilversum be stond zoowel uit Hilversum als uit Am sterdam en Amersfoort z^er groote belang- stelling, hetgeen niet te verwonderen was, daar dit een beslissingswedstrijd gold, voor H.V.C. bij eventueel winnen het behoud van bet tweide klaesesohap en een poging van T.O.G. om een sport hooger te klauteren op den voetbal ladder. Er waren in het Sport- parK uitgsbreide maatregelen getroffen om de vele supporters van beide vereenigin- gen, benevens de objectieve toesohouwers, te bergen. Alles liep dan ook voortreffelijk zoodat allen den strijd goed hebben kun nen •volgen. Reeds vóór het terrein traolit ten kooplui zaken tc maken met rood-witte eu blauw-witte speldjes. Zelfs zagen wij verschillende H.V.C.-aanhangers met rood witte \laggetjes getooid, wat iemand ach ter ons deed opmerken, dat dit een landen- wertstrljd in miniatuur was. Het was waar te hemen, dat de stemming om de lijnen nerveus was; hoewel H.V.C. de vorige week in een sensationeele kamp gewonnen had, viel uit de gesprekken toch wel af te lei den, dat H.V.C. het ditmaal niet gemakke lijk zou krijgen. Dj H.V.C.'ers zouden mogelijk niet zoo'n groole nederlaag geleden hebben als de weei-sometandigheden gunstiger waren weest. Reeds voor dat de ontmoeting een aanvang nam, regende het flink, met het gevolg, dat het terrein zeer glad werd. Dit werd nog erger, toen onmiddellijk na den aftrap -een geweldige regenbui zich boven het terrein ontlastte, waardoor bet er niet beter op werd. Vooral de H.V.C.'ers konden zich moeilijk aan de omstandigheden aan passen, daarentegen ontwikkelde T. O. G. een goed sluitend spel. Was het de vorige •week H.V.C. dat T.O.G. overrompelde, thans waren de rollen omgekeerd; precies 5 mi nuten na het begin hadden zij een goeden ruggesteun van twee doelpunten. Alzoo een moreele steun, waar stevig op verder werd gebouwd. Alleen dc Haan herstelde zich spoedig, docih dc overigen hadden het veel al te kwaad met het terrein. Verschillende val- en glijpartijen waren oorzaak, dat de T.O.G.'ers steeds in het offensief bleven en den verdedigers geen kans gaven om zich te herstellen. Indien deze ontmoeting on der normale weersomstandigheden had plaats gevonden, dan had men wellicht een andere uitslag gekregen. Geenszins is het onze bedoeling om deze nederlaag goed te praten, T.O.G. kwam de overwinning toe, dooh wij beoogen er alleen maar mee, dat H.V.C. onder eigenaardige omstandigheden waar tenslot/te niemand wat aan kan ver anderen, uit de tweede klasse verdwijnt. Ondanks het feit, dat II.V.C. goed blijft aanvallen en meermalen het doel belaagt, kunnen de spelers den gladden bal niet direct onder contróle krijgen waar de T. O. G.'ers, die enthousiast speelden, pro fijt van trokken -en de snelle vleugelspelers steed6 aan het werk zetten. Ook het derde doelpunt ontstond uit -een mistrap en wel van de jongste Meijer, zoodat Westendorp ipen vrij veld voor zich kreeg en doelpunt. Er waren toen 15 min. gespeeld. Toen be grepen wij al, dat H.V.C. het niet meer op zou halen, temeer, daar de T.O.G.'ers in techniek boven H.V.C. 6tonden. Dat waren de H.V.C.'ers van de vorige week niet meer, zij konden 'hun spel niet meer ontplooien, T.O.G. verhinderde dat met 6uocee. Welis waar worden de attaques, welke soms erg doorzichtig werden opgezet, met eenige cor ners, beloond, dooh deze .leveren geen resul taat op. Enkele malen moet de leider het spel voor overtredingen onderbreken. Een vrije soliop schiet Bernseai op -doel, welke Winterswijk corner slaat. Uit dezen hoek schop ontstaat het vierde doelpunt. Keurig wordt de bal voor het doel gezet, waar Ootet- wal onhoudbaar doelpunt. Inmiddels zakt het tempo iet6. De T.O.G.-supporters blijven luidruchtig hun favorieten aanmoedigen. Waar bleven de H.V.C.-aanhangers? Kort voordat de rust aangekondigd werd, ver keert het H.V.C.-doel nog in gevaar, doch Winterswijk veiTic-ht tussohen de palen zijn werk ru6tig. Met een veilige 40 voor sprong voor T.O.G. gaat de tweede helft in De tweode helft. Aanvankelijk zag -fiet er naar uit, dat II V.C. zich zou hei-stellen, wam binnen 60 seconden manoeuvreerde Snijders in com binatie met Apoldoorn door de verdediging been, niet als resultaat een doelpunt (14). Ook na dit doelpunt blijft H.V.C. sterk in den aanval, dooh als zij zien, dal het niet wil lukken, zakt het H.V.C.-team ineen. De achterhoede krijgt -veel te doen, wisselt goede met zwakke momenten af. Win tens- wijk moet steeds handelend optreden, dooh wekt vertrouwen. De reohter-vleugel van de rood-witten combineert aardig; zij heeft iri Sliphorst een tegenstander, die zijn taak uiictekend verstoat. Ook da rechtsback, nog wel een invaller de speler Tanis. kan op oen goeden wedstrijd terug zien. Het spel wordt nu siaeds forscher, waar de heer I-aarmans flink tegen optrad en de spelers tot kalmte aanmaande. L il een rijen soliop dachten wij II.V.C. Ie zien scoren, doch wegens ecn overtrading tegen den doelman 'loopt dit op niets uit. Er zijn 26 minuten gespeeld als voor de tweede maal PJuvius eens een kijkje komt. nemen. Nu acht de arbiter het wcnsohelijker het spel te steken. N'a de hervatting neemt T.O.G. het spel on middellijk in handen en wanneer Winters wijk den gladden bal laat vallen, ontstaat een scrimmage voor bat doel, waaruit Bernsen den 6tand op 51 brengt. De H.V.C.ers 6pelen nu een verloren 6pel. Wij kunnen het ons eenigszins be grijpen en vooral voor een speler als J. v. d. Pol, die al zooveel jaren voor H.V.C uitkomt, moet het niet prettig geweest zijn. De linksbuiten OostwaJ verlaat dan wegen6 een ongeval het terrein en wordt vervangen door Nordman. Niets wil den H.V.C.ers lukken, want als Snijders de geheele ach terhoede, incluis doelman Ohm passeert, komt zijn schot tegen den staan der; de doelman werkt het Ieder daarna weg. Het publiek verlaat re-jds de tribune; de Amsterdammens om hun spelers te hul digen, de anderen om stilletjes af te drui pen. Tevreden zijn de T.O.G.ere nog niet, kort voor het einde maken zij het halve dozijn vol. En wanneer de heer Laarmans, bijgestaan door dc heeren van Woerkom en Maas, einde fluit, i6 het pleit beslecht. H.V.C. degradeert! In triomf worden de T.O.G.ers op de schoudersvan hun aanhan gers naar de kleedkamer gedragen. Troos teloos verlaten de H.V.C.ers het terrein. Een schril contrast, voetbalvreugde en voet balleed. Een woord van lof mag hier niet adhtèrwege blijven voor de zeer goede lei ding van den heer Laarmans. Tenslotte laten,wij hier do. elftallen nog volgen: H.V.C.: Winterswijk (d); Gebr. Meijer (a); de Haan, Sleeking en de Kort (m); Apel doorn; Ramselaar, Snijders Houtkamp, J. v. d. Pol (v); T.O.G. met invaller: Ohm (a); Tanis, de Hen (a); J. v. Driel, Lagcher en Sllphorst (ni): Bernsen, Walthie, Wessendorp, P. Beest, P. Oostwal (v). Toen H.V.C. degradatie-wedstrijden moest spelen, hadden wij nog hoop, dat de H.V.C. ers sterk genoeg zouden zijn om den strijd met succes tegen de kampioenen aan te binden. Hoezeer is ons optimisme bestraft gewerden. Moesten wij bij de laatste twee wedstrijden tegen Holland en T.O.G. een verslag schrijven met vele vreugdeklanken, thans zijn wij droevig gestemd, daar één van do meest vooraanstaande eportveree- nigingen in onze stad degradeert naar de derde klasse. Wie had dat ooit kunnen den ken! De ooi-zaken! Wij hebben daar meer malen op gewezen, dooh achten het nu niet op onzen weg te liggen hier nog eens die per op in te gaan. Het bestuur van H. V. C zal dit hu zelf ook wel inzien en maatre gelen treffen voor de toekomst. De leden van H.V.C. zijn het aan den naam van hun club verplicht, om allen de schouders er onder te zetten. Woorden van deernis en medelijden zeggen nu zoo bitter weinig. Het feit ligt er nu eenmaal. Tooh willen wij H.V.C. nog een raad geven, n.l. dit: la ten alle leden H.V.C. trouw blijven, op dat het verblijf in de derde klasse 6leohta ■tijdelijk mag zijn. Dus niet bij de pakken neer zitten, fier het hoofd omhoog houden. Na -tegenspoed komt dikwijls een periode van voorspoed. Komaan H.V.C.'ers, zelfver trouwen en hardwerken. Dan kunnen we wellicht na afloop van 'het seizoen 1930— 1931 H.V.C. weer als tweede klaeser begroe ten. JAN ZEEGERS FOR EVER DE GROOTE MODE VAN DIT SEIZOEN BLOUSES met PLOOIROKJE p U vindt hierin bij ons een groote sorteering. LANQESTRAAT 52 - TEL. 341 U (5 lijnen) WIELRENNEN. Thiel en v. Breukelen winnen den koppelwedstrijd over 75 ronden VOETBALOVERZICHT r H. V. C. verliest den bes slissingwedstrijd en degradeert Go ahead is, zooals wel de algemeene ver wachting was, landskampioen geworden. Velocitas had op papier de beste kansen (de minste verliespunten) doch de Groningers konden het tegen de Dcventernaren niet volhouden, en moesten op eigen terrein aan lien met 1—4 de beide punten laten, wat aan Go ahead meteen het kampioenschap bracht. Ajax deed nog wat het kon, klopte Willem II met 7—2, doch de Amsterdam mers konden het al niet verder brengen dan de tweede plaats. De stand is nu Go ahead Ajax Velocitas Willem II Blauw Wit 8 4 2 2 10 8 4 13 9 7 2 3 2 7 7 2 2 3 6 8 2 2 4 6 19—14 19—8 10—16 14—15 8—17 U. V. V. heeft haar laatsten wedstrijd in de tweede klasse gespeeld, n.l. de nog res- teerende ontmoeting tegen Coal, en wist deze met 3—2 te winnen. De eindstand luidt hier I-Iollandiaan U. V. V. Coal 4 4 4 2 4 -24 4 13—7 11—10 6—14 H. V. C. heeft haar kans, om in de tweede klas tc blijven, niet benut. In het Hilver- sumschc sportpark verloren de Amersfoor- ters den beslissingswedstrijd tegen T.O.G. met niet minder dan 61, zoodat zij degra- deeren naar de derde klasse. Jammer voor Amersfoort en voor II. V. C., dat altoos met eere in dc 2e klasse gespeeld heeft Do eerste van de viel' wedstrijd-Zondagen, die door do A.R. en F.C. „De Pedaalridders' op Birkhoven worden georganiseerd, is al vv eer achter den rug. Al is dc organisatie op zichzelf ook geslaagd te noemen, toch waren er enkele factoren in het spel, die voor de plaatselijke rennersclub belemme rend hebben gewerkt. We denken daarbij in de eerste plaats aan de matige publieke belangstelling, die grootcndeels toegeschreven moot worden aan de omstandigheid, dat in Hilversum dc degradatie-wedstrijd H.V.C—T.O.G. plaats vond, welkr- drommen stadgenooten, die an ders op Birkhoven verschenen zouden zijn thans meegenomen had naar het Gooi. Daar kwam nog bij als tweede oorzaak voor het minder groote bezoek dat het weer zich 's middags van eon slechte zijde liet kennen. Kort voor den aanvang begon het dusdanig tc regenen, dat dc wedstrijd- commissie besloot een half uur met het be ginnen der wedstrijden te wachten in de hoop „op beter"'. Veelbeter is het weer evenwel niet geworden, want al was het vaak droog, toch bleek Pluvius voorloopig geen afscheid van Bu-kboven te willen ne men en liet zich dan ook nog meeermalcn op overduidelijke wijzo gelden. Gelukkig heeft dit geen ernstige valpartijen, die men als gevolg daarvan verwachten moet, te- gebracht. Werd er eens een „slipper tje" gemaakt, dan bleek dit van zeer on- schuldigen aard te zijn. Hetr succes voor onze stadgenooten is niet groot geweest. Wij meénen tc moeten con- stateeren, dat op een enkele uitzondering na onze plaatselijke rijders nog niet al te best in vorm waren. Ernstige training voor ben dan ook eer. eerste vereischte om dezen zomer, hetzij hier of elders, als overwinnaars een „bioeraen-eereronde"' te mogen rijden. Na afloop van de wedstrijden had bij de tribune do prijsuitreiking plaats door den beer C. J. Bottemanne, 'voorzitter der „Pe daalridders' Het was een overigens goed geslaagde middag, die spoedig met beter weer en on der grooterc publieke belangstelling moge worden herhaald. De wielersport is een al gemeene, bekendheid zeker waard. De uitslagen luiden als volgt: Sprintwed strijden amateurs (3 ronden): 1. H. J. Thiel (Hilversum), 2. H. v. Wijk (Amersfoort), 3. G. Brom (idem). Afvalrace Nieuwelingen (per rondo): 1. L. v. Aart (A'dam), 2. J. v. d. Hulst (Huizen), N. Walst (A'dam), 4. J. A. Zeeman (Hui zen), 5. J. v. d. Horst (A'dam). Tien ronden race Nieuwelingen (Klasse ment). 1. B. Cornelisse (Arnhem) 17 punten; 2. L. v. Aart (A'dam) 16 punten; 3. N. de Vries (A'foort) 8 punten; i. N. Walst (A'dam); 5. J- Wijnands (A'foort). 6. C. Rijnders (idem). Koppelwedstrijd-amateurs (75 ronden) met 5 klassementen. 1. H. J. Thiel en G. v. Breukelen 22 pun ten; 2. H. v. Wijk en T. Veldman 20 pun ten; 3. N. v. Hengel en J. Piek 13 punten. De overige deelnemers hebben allen tus- schenlijds opgegeven. Deze koppolrace was bijzonder spannend; do concurrenten lieten elkander geen oogen- blik los en niet voor de laatste ronde viel het winnende koppel aan te wijzen. Dit pro gramma-onderdeel was zeker wel de clou van deze nationale grasbaanwedstrijden. In verband met het slechte weer werd deze koppelwedstrijd, oorspronkelijk bepaald op 100 ronden, teruggebracht op 75 ronden. Tenslotte kan nog worden opgemerkt, dat oorzltler der jury-was de heer J. Daal- dcrop en secretaris de heer D. v. Wijk. Als slortcr fungeerde de heer C. D. v. d. Bie- zenbos en nis ronden teller en speaker dc heer L Hoek Jr. De wedstrijden werden opgeluisterd door rlraaiorgel-muziek. Een afwisseling die tot lo prettige stemming veel bijgedragen beeft. Enorme belangstelling van de zijde van het publiek Negentig deelnemers bereiken de finish U t r e c h t, 31 Mei. Het is wel of ieder jaar de belangstelling voor onzen Utrechtschen Singelloop nog toeneemt. Aan alles kan men bemerken, dat de Utrechtenaren hun jaar lijks terugkeerend .athletiek-festijn, op den laatsten Zaterdag van demooio Meimaand, niet hneer willen missen Wij hebben wel eens een oogenblik gedacht, dat de inte resse van de zijde van bet publiek eerder een beetje zou gaan luwen, nu men het houden van dezen loop eenmaal als een vanzelfsprekend feit is gaan beschouwen. Maar niels van dat alles. Integendeel, wij durven zonder eenigen twijfel verklaren, dat een dergelijke reusachtige toeloop van belangstellenden, als thans bij dezen zes den Singelloop plaats had, nog nimmer is voorgekomen. Niet alleen bij start en vooral bij finish, neen langs den geheclcn weg, 6tond met in gesloten gelederen, naast el kaar om de loopers gade te slaan. Telkens en telkens hoort men allervvoge ook in de riet-plaatselijke sportbladen noodkreten over het tanende sportle ven in onze stad. Men vergevc het ons, dat wij deze gelegenheid weer even aanvatten om ons hart tc luchten, maar als- men die geweldige menschenmenigte Zaterdagmid dag langs onze mooie Singels zag opgesteld om met en déér komt het vooral op aan ingespannen aandacht de prestaties van de athleten te volgen, dan wil het er bij ons nog maar steeds niet in, dat de Utrechtenaren op sportgebied, niet op een hooger plan kunnen komen. Aan goede lei ding ontbreekt het hier. over het alge meen, toch ook niet en hier denken wij nu m dit speciaal geval b.v. aan de voortreffe lijke organisators van onzen Singelloop. Misschien is het wel een noodlot, dat op onze oude Bisschopsstad rust. Met vereen de krachten dan den strijd aanvaard om dat noodlot te ovcrwinnenl Er waren dit jaar niet minder dan 103 inschrijvingen voor den Singelloop bin nengekomen. Zooals men weet, had de firma Douws Egberts bereidwillig hare lokaliteiten voor kleedgelegenheid ten dienste van de deel nemers. aan het Singeloopcomitó afge staan. Reeds om vier uur meldden zich daar de eerste loopers. Dr. Imliof heeft d-; deelnemers hier allen aan een geneeskundig onderzoek onderworpen. Nadat alle voor geschreven formaliteiten waren vervuld, trok men gezamenlijk naar het autobussta tion, aan de Rijnkade, waar de 6tart weder om zou plaats vinden. Wel geteld verschenen 94 loopers aan dit beginpunt. De deelnemers werden hier in rijen van 8 achter elkaar opgesteld. Om precies vijf uur klonk het startschot en nam den strijd een aanvang. I-Iet is altijd merkwaardig om te zien hoe do groote groap deelnemers in het begin nauw opééngedrongen langzaam, maar zeker als een elastieken band wordt uitge rekt. Aan beide uiteinden wordt, als 't ware getrokken, achteraan loopt men wel iswaar ook wel vooruit, maar in dit geval s dat. doordat het met minder snelheid gebeurt, feitelijk een achteruitgang! Bij de Bartholomcusbrug had E. Rooiak kers van D.H.C. de leiding. Deze loopcr was hier een flink stukje uitgeloopen. Op een afstand van ruim 10 meter volgden met. on derling miniem verschil Baars van Pro Pa- tria, Hartman van D.0.S., Zeegers van A.V. 1923 en M. E. Versteeg van K.V.A.Z. Rooi- akkers moest echter reeds spoedig retiree- ren. Ter hoogte van de ziekenhuizen had Baars de leiding overgenomen, op korten afstand gevolgd door M. E. Versteeg on Zeegers. Hartman was bier iets achterop geraakt. Op het Ledig Erf had even een change ment de décor plaats. Hier nam Versteeg even den kop. vóór Baais, Zeegers en Rooiakkers, maar lang duurde deze rang orde niet. Reeds bij de Abstederbrug was de volgorde dan ook gewijzigd. Nu had Baars weer de leiding, respectievelijk ge- oigd door Zeegers (op een afstand van eau tiental meters), M. E. Versteeg, Rooiakkers, M. Versteeg Jr.. Hartman en Schenk. Het bleek hier reeds dat de andere loopers al veel te ver achter waren, om nog in aan merking te kunnen komen voor de bezet ting van één van de leidende plaatsen. Bij het bereiken van dn Lucasbrug bleek de rangorde van het leidende drietal nog onveranderd te zijn. Wij noteerden hier n.l. 1. Baars, 2. Zeegers en 3. M. E. Versteeg. Wij 6praken zoo juist van een leidend drietal, dat was echter niet geheel juist, ant no 3 Versteeg was reeds ver achter geraakt. Hij voerde hier, als het ware me-'r bet tweede peleton aan. De groote strijd ging nog slechts tusschcn Baars en Zee gers. Tot vlak bij de finish heeft Zeegers Je tweede positie ingenomen. Bij de Koning straat pas ging Zeegers in een snellen spurt Baars voorbij. Deze laatste kon de eindspurt van den Amsterdammer niet volgen, maar hij verdient alle hulde \oor zijn schitterend loopen. Zoo ging ook dit maal de man, die gedurende het gelieele parcours geen oogenblik nummer één had go'loopon. niettemin als eerste door de fi nish. De tijd van Jan Zecsrers was li min. 37sec., die van Baars 14 min. 41% sec. Verleden jaar waren beide loopers ook resp. no. 1 en 2. Ilun tijden waren toen: li min. 34% sec. en 14 min. 10 sec. Hieruit blijkt dus, dat van, een recordverbetering 35 wel geen sprake was. maar tevons. dat het onderlinge verschil tusschcn dc nummers één en twee dit jaar geringer was, dan het vorige. Als derde binnenkomende ging hierna M. E. Versteeg door de finish. Zijn tijd was 15 min. 26% sec. De nummers vier en vijf M. Versteeg Jr. en Kemp zorgden voor een merkwaardige dead beat. Beiden hadden een tijd van 15 min. 30% sec. noodig gehad om hot parcours at te leggen. Na genoemd vijftal gingen hierna Rooi akkers, v. Yperen en Hartman over de eindstreep. Als no. 9 arriveerde A. A. W. Wolf van. Hellas. Deze was dus hot eerstbinnenko- mende U P.A.B.-lid. Wolf is geen onbeken de bij det Singelloop. In 1928 was hij zelfs winnaar van den Cara vopoulo-beker, hij leverde toen een zeer verdienstelijke prés tatie, ook al houdt men rekening met het- fjit, dat de cracks in dat iaar in verband met de fi tuning voor de Olympische Spe len onttraken. Dit jaar startte Wolf voor Hellas, andere jaren was hij altijd verte genwoordiger v(an Vlug cn Lenig uit Den Haag. Als eerste U.PA.B.-lid ontving Wolf aan de finish een krans met linten in de rood-gelc bondskleuren Jan Zeegers had als winnaar, een dito met'rood-wii'.e kleuren in ontvangst te nemen. Dc tweede U.P.A.B.-er, die de eindstreep voorbij ging was no. 24 II. Hoogervverf van Hellas, die echter evenals Wolf niet in Utrecht woonachtig is. De eerste rasechte Utrechtenaar, was W. G. de Soeten eveneens van Hellas, die als nummer 25 door de fi nish ging. Kuilenburg, de bekende loopcr, die vaak de eerste Utrechter was, speelde ditmaal geen rol. Nog willen wij even op merken, dat het, meerendcel van de loopers in goede conditie het eindpunt bereikte. Van de autoriteiten, die van hun belang stelling blijk gaven, noemen wij: Burge meester Lambooy van Hilversum en voorts de burgemeesters' v$n Viancn cn van Cu- lemborg. Aan de finish troffen wij voorts onzen wethouder den heer Smulders aan. Van K.N.A.U.-zijde, merkten wij op den heer A. Pijper, den nieuwbenoemdon secre taris van den Bond en den heer H. Vuyk als voorzitter van de Technische Commissie Om zeven uur des avonds heeft de voor zitter van den U.P.A.B., de heer J. W. W al- smit, in oen der biljartzalen van het hotel Noord-Brabant, met een toepasselijk woord de prijzen uitgereikt. Spreker begon niet zier vele bedankjes aan alle medewerkers aan dezen zoo schitterend geslaagden sin gelloop. Het zou ons te ver voeren alle per sonen en corporaties, aan wie de heer Wal- smrt zijn oprechten dank betuigde te ver melden. Alleen dit: men kreeg door dezp - toespraak van den U.P.A.B.-pracsès wel een goed beeld, hoe talloos velen hun mede werking aan een sportfestijn als dit, moeten verleenen, wil de zaak goed marcheercn. Denken wij hierbij slechts b.v. even aan do politie, die altijd zoo keurig liaar taak ver vuld heeft. ZooaPs men weet heeft Zeegers, de eeuwi ge triomplialor van dezen kamp verleden jaar definitief den Caravopoulobeker ge wonnen. Do firma Kerkhoff en Co., de ver tegenwoordiger van de bekende Zvvitsersche fabriek van dc Ovomaltine-producten te Bern, had echter dit jaar zeer welwillend een prafcht'ge Ovomaltine-cup, als nieuwe wisselprijs voor den Ulrechtschen Singel loop beschikbaar gesteld. Bovendien had bovengenoemde firma, voor iederen looper, die het parcours zou afleggen, een busje Ovomaltine geschonken. Dat een en ander zeer gewaardeerd werd, behoeft zeker geen betoog. Aan 90 loopers kon een busje wor den uitgereikt. De gedetailleerde uitslagen laten wij hier onder volgen: Vcrecnigingsprijzen. 1. D.O.S. (Rotterdam) 39 punten. 2 Hellas (Utrecht) 87 punten. 3. A.AC. (Amsterdam) 96 punten. Porsoneele 'prijzen. 1. J. Zeegers, A.V. 1923, Amsterdam, 14 min. 37% sec. 2. N. G. Baars Steijnoman, Pro Patria, Rotterdam, 14 mm 41% sec. 3. M. E. Versteeg, K.V.A.Z., Amsterdam, 15 min. 26% sec. 4. M. Versteeg Jr., K.V.A.Z., Amsterdam, 15 min. 30% sec. J. Kemp, D.O.SRotterdam, 15 min. 30% sec. 6 E. Rooiakkers, D.H.C., Delft, 15* min. 38% sec. 7 D. v. Yperen Jzn., D.O.S., Rotterdam, .5 min. 41 sec. 8. P. Hallman Jr.. DO.S., Rotterdam. 9. A. A. W. Wolf, Hellas, Utrecht, 15 min. 43% sec. 10. W. v. Doorn. Baernc, Baarn. 11. A. Macs, de Zwaluwen, den Haag. A. Grueneweg, Pro Patria, Rotterdam. P. de Vries, A.AC., Amsterdam. W. Zaal, N.l.O., Driebergen. F. W. v. d. Steen, Z.A.V., Wormerveer. J. Wolzak, de Volevvljckcrs, Amsterdam A. Muider, A.V.A.C., Amsterdam. F. Jansen, Victoria, Amersfoort. P. y. Lcenen, D.O.S., Rotterdam. Fr. Grossen, A.A.C., Amsterdam J. Wolf. Vlug cn Lenig, Den Haag. J. de Vos. A.V.A.C., Amsterdam. G. Bij 'i Vuur, F. L. Jalin, Edam. I-I. I-loogeiweg, I-Iellas, Ulrcchf. W. G. de Soeten, Hellas, Utrecht. W. Vermeer. A Iv.C. de Wester A'dam. W. Bruggemans, de Zwaluwen, den Haag. J Hoogcvecn, D.O.SRotterdam. L. J. Laven, Hellas, Utrecht. P. Scherpenzeel, Hellas, Utrecht. F. Douvve, A.A.C., Amsterdam. W. Hangen Sr., A.A.C., Amsterdam R. Zonneveld, O.B., Delft. C. J. Vrijnioct, D.II.C., Delft G. v. Laar, Amersfoort.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1930 | | pagina 5