Je Veenendaal is de jaarlijksche groote bijenmarkt gehouden. Een tafreeltje tijdens het ver handelen. De dames schijnen geen vrees meer te hebben voor het prikkelbare volkje. Een Amerikaansch escadrille heeft op uitnoodiging van de Rotterdamsche Aero Club, onder leiding van den bekenden vlieger majoor James H. Doolittle, met vier Curtius-vliegtuigen een demonstratie boven Waalhaven gegeven. Vice-adm. Quant en oud-generaal Snijders bekijken de toestellen, Een leerlinge van den Duitschen zeilvlieger Hans Richter oefent met een naar het model-Lilienthal De Federatie van verecniglngen voor lichamelijke opvoeding heeft te Porte d'lvry een sportteest gebouwd toestel, op dezelfde plaats waar Lilienthal neerstortte. Bij het proefvliegen varj een gehoudon. Een voetbalmatch te fiets tusschen twee ploegen van cU> fietsclub te Schiltighcini der heuvels ar. by straatsburg. ROODE ROZEN EN BLOZENDE KOONEN. Door de blakende zon worden de kinderen in hun schooltuintjes geroosterd. Zc nemen den geur der teere bloemen met volle teugen In zich op. SPECTATUM VENIUNT De traditioneele rennen In Ascot hadden ook dit jaar weer de belangstelling van de koninklijke familie van Engeland. Een opvallend chique toiletje van een der bezoeksters. Nog een foto van de bijenmarkt te Veenendaal. De han- De Siameesche prins Damrong heeft met zijn den vol leven en bedrijvigheid toont de imker zijn dochters een bezoek gebracht aan de diamant- levende have aan den kooper. slijperij van de fa. Asscher. In bewondering voor de edelgesteenten.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1930 | | pagina 8