SIERKUNST Fa.M.R.W. OOSTERVEEM Luchtvaart Bimeeolaed Stadsnieuws VOOR ONZE HUISVROUWEN Langestraat 42 - Teil. 77 SOC. DEMOCRATISCHE RAADS- EN STATENLEDEN Algemeene vergadering te Amsterdam ARRESTATIE VAN TWEE OPLICHTERS „SCHADE AAN DERDEN" BAARNSGNE GEMEENTE ZAKEN UTRECHTSCHE WEG KOFFIETAFSL: Rookvleescli MIDDAGTAFEL. Roode kool. Gestoofde runderlappen Watergrucl MARMITE PLANTAARDIGE BOUILLON in prijzen van: f 0.40-f 0.70-f 1.25-f 2.20 f 3.85. DE P H.-A.E.Z. IN BELGRADO. Aneta Vaz Dias meldt Bij de K.L.M. is bericht binnengekomen dat de P.II. A.K.Z. om 15 uur plaatselijke» tjjcl te Belgrado is geland. Eet 11e reiourvliegtuig. Bij de K.L.M. is bericht ingekomen dat de P.II. A.G.R. om G.06 uur uit Calcutta is vertrokken en om 10.20 uur te Alahabad is geland. Vandaar vertrok het toestel om 11.20 en landde om 1G.48 uur te Jodphur. De heer A. de Zeeuw over de financiering der crisis' maatregelen Amsterdam, 22 Fehr. Gisteren en van- daag heeft, onder leiding van den heer Ed. Polak, in het' Muzieklyceum alhier de algemeene vergadering plaats gehad van de Vereeniging van Sociaal-demokratische leden van Gemeenteraden en Provinciale Staten. I In de bijeenkomst van gisterenavond is het bestuur der vereeniging bij acclamatio herkozen. Voorzitter is de heer Ed. Polak, secretaris en penningmeester zijn resp. do heeren S. de Wolff en J. Reijnders, de laat ste te Utrecht. Voorts werd besloten tot reorganisatie van het blad der Vereeniging „De Gemeen te". Zoolang deze reorganisatie nog geen feit is geworden, zal de heer G. A. Anker smit als redacteur aanblijven: na de reorga nisatie zal de redactie door den heer Ed Polak worden waargenomen. In de heden te 10 uur heropende ver gadering heeft de heer S. R. de Miranda een rede gehouden over de a.s. Raads- en Sta tenverkiezingen. Vervolgens heeft de heer A. de Zeeuw, wethouder te Rotterdam, het woord gevoerd over de „Financiering van de crisismaatregelen". Spr. heeft daarbij ge wezen op de ondragelijke lasten, waaron der de gemeenten door de uitgaven voor de crisis gebukt gaan en het recht uiteenge zet, dat de gemeenten hebben op een andere financiering van de crisis-uitgaven. Spr. deed voorts uitkomen, dat het verschijnsel der crisis periodiek terugkeert, zij het ook, dat de mate van hevigheid, waarin zij op treedt, verschillen kan. Spr. betoogde ten slotte, dat zoolang geen regeling is bereikt, \va«. bij de regeering de crisis-uitgaven op zich neemt, voor de gemeenten voorloopig een uitweg kan worden bereikt door de vor ming van een crisisfonds, dat gevuld zal worden met geldon. welke op korten termijn zijn geleend, hetgeen dus neerkomt op over brenging van de crisisuitgaven op de kapi taalrekening. De voorgenomen huldiging door de ver eeniging van dr. E. M Wibaut kon in ver band met het vertrek van den Amsterdam- schen wethouder voor de Financiën naar Zurich niet doorgaan. waarop de vergadering, na afloop der lezing, haar erkentelijkheid toonde. Ds. Visser van Ruimzicht n.l., onder wiens leiding de bijeenkomst stond, heeft, volgens dc „Ned.", in zijn slotwoord op wel zeer origineele wijze den dank van het publiek gesymboliseerd door den heer Visser voor Patiola, den trouwen hond der expeditie, een echt Achterhocksch product, een Gel-i derschen rookworst aan te bieden. Wij willen hiermee aldus spreker, in het dier den meester huldigen en vragen dezen krachttoer van uw fantasie, m dit ovale voorwerp, den eerekrans, dien wij u vlechten, te willen zien en in den rook, die dit product zijn smaak verleende, den wie rook onzer dankbaarheid. Beruchte klanten op het ges bied van wisseltrucs Amsterdam, 23 Febr. Twee agenten in burgcrkleeding hebben te dezer stede ge arreSteerd een Tsjech en een Zwitser, twee internationale, zeer beruchte misdadigers op het gebied van wisseltrucs Gebleken is dat eén van hen den kassier \an hotel „Victoria" aan het Damrak een z.g. traveller cheque ter waarde van hou derd dollar heeft aangeboden, welke che que die later valsch bleek te zijn door hem was ingewisseld. Natuurlijk volgde .aangifte bij de politie. Toen de persoon.die aan het Damrak zijn slag had geslagen, kort daarna dezelfde truc wilde uithalen bij den kassier van hotel de 1"Europe aan de Doelenstraat, liep hij in den val. De kassier waarschuwde n 1. do politie van het bureau Singel, waarna twee agehten in burgerkleeding er in slaag den, den man te arresteeren. Daar de zekerheid bestond, dat een twee de man op den uitkijk had gestaan, gingen de agenten er opnieuw opuit, waarbij zij het genoegen mochten smaken, ook dezen per soon aan te houden. Beiden zijn voorloo pig opgesloten in het bureau Singel. Er is komen vast te staan, dat de Zwitser met een valsch Amorikaansch paspoort reis de, voorts had de laatst aangehoudene on geveer een bedrag ter waarde van twee duizend gulden bij zich, waarvan duizend gulden aan Ilollandsch geld. Aan het Cen traal Station is de keffer der beide heeren in beslag genomen, welker inhoud o.m. be stond uit ingrediënten, dienende voor het wegradeeren van cijfers en het aanbrengen van andere vervalschingen. De arrestanten die van verschillende in ternationale wisseltrucs worden verdacht, zullen ter beschikking van de justitie wor den gesteld Nader vernemen wij nog, dat de cheques waren ontvreemd ten nadeele van den Ame rikaan Coolidge te Parijs. Deze had het bu reau van de American Express in Parijs van de vermissing aangifte gedaan, waarop het Parijsche bureau al zijn agentschappen in Europa waarschuwde. Het bureau te Amsterdam waarschuwde de politie. Er worden nog vijf cheques vermist, die of door do beide misdadigers zijn verscheurd of zijn zoek geraakt. Deze cheques staan ten name van H. M. Coolidge en de mogelijk heid is natuurlijk niet uitgesloten, dat een ander deze cheques zal trachten te innen. Nadar wordt gemeld: De twee internationale oplichters, die hier ter slede zijn aangehouden, toen zij chèques aanboden in hotel 1' Europe met een val stiie handteekemng van den Amerikaan H M. Coolidge te Parijs, hebben, naar thans reeds is gebleken, ook te Weenen geope reord. Hier ter stede zouden hun namen zijn, volgens de op hen ge-vonden passen. Ernil Soaler. geboren te Thalwil (Zwitser land) en Alfred Braun. geboren te Aussig (Tsjecho-Slowakije). In Weenen staan zij onder andere namen bekend. Vermoedelijk zullen zij ook nog wel in andere landen hun werk hebben uitgeoefend. Zooals men weel worden 14 chèques vermist. Negen van deze chèques, waarvan twee in Rotter dam wer Jen uitgegeven, twee hier ter stede verzilverd cn \ijf nog op hun gevonden zijn, zijn dus terecht Hedenmorgen waren van de vijf overigen nog geen spooi gevonden. Een adres van den Bond van Bedrijfsautohouders Verzekeringsplicht verzocht De Bond van Bedrijfsautohouders in Ne derland heeft zich tot dc Ministers van Waterstaat en Justitie gewend mét een uit voerig adres, waarin gepleit wordt voor de invoering eener wettelijke verplichting tot aansprakelijkheidsverzekering voor alle autobezitters. Dc toeneming van het verkeer en de ver keerssnelheid doet de kans op ongelukken steeds grooter worden en verreweg do mees te automobilisten hebben dan ook het risi co, dat ten aanzien van derden uit het be sturen van een auto voorkomt, door het afsluiten van een aansprakelijkheidsverze kering overgedragen aan een verzekeraar, die dit risico wel kan dragen Na niet alleen wclgestelden bezitters van een auto zijn, maar vele minder en in het geheel niet financieel draagkrachtige per son en mede in het bezit van automobielen zijn, is het wenschelijk, dat allen een dergelijke verzekering afsluiten, opdat de kans op schadeloosstelling voor een bena deelde niet illusoir worde De grondslag voor een wettelijk verplichte verzekering ligt In dc bescherming van dc rechten van derden en deze rechten dienen zoo goed mogelijk beschermd to worden. Aan een wettelijke verplichting zijn bczondere geVolgen ver bonden, welke echter bij een goede practi- sche uitwerking der wettelijke regeling on dervangen kunnen worden, voor zoover zij oen bezwaar tegen deze regeling zouden kunnen opleveren. Het adres van den B.B.N. wijst op de ervaring in den Amerikaanschen Slaat Massachusetts, waar do rcgecring te diep heeft ingegrepen in het verzekering}* vvc-zert onder meer door aan de verzekeraars do verplichte aanvaarding van het aange boden risico voor te schrijven, zij het dan met gelegenheid tot beroep. Verhooging der premies kon daardoor niet uitblijven. In andere lauden voldoet do wettelijke verplichting alleszins. In Nederland heeft het particuliero verzekeringsbedrijf zijn spo ren verdiend; het heeft zich aan de behoef ten aangepast en hot werkt bcvredicond Voor den Staat moge dit een reden zijn om dit bedrijf vrij te laten, temeer waar de onderlinge concurrentie tusschen verzekc- raarp opdrijving dor premies stellig binnen grenzen zal houden. Vaststelling der pre mies zal overbodig zijn: slechts gedacht kan worden aan een regeling, waarbij de ver zekering alleen ware onder te brengen bij door den Staat erkende verzekeraars. Vast stelling van minima der verzekerde sommen ware onvermijdelijk, om dc verzekering niet illusoir te maken. In dit verband wijst liet adres op de autobussen, ten aanzien waar van Gedeputeerde Staten reeds plegen te waken, dat de verzekerde sommen niet te laag zijn. Voorts zal het noodig zijn. de honadceldon er tegen te beschermen, dat de verzekeraar zich zou kunnen beroepen op het niet-nale- ven van bepaalde verplichtingen door den verzekerde. De verzekeraar krijge het recht de schade, die daaruit voortvloeit, te ver halen op den verzekerde, zoo goed als de benadeelde het recht krijgen moet, recht streeks den verzekeraar aan te spreken. De verzekering dekke niet alleen de ge volgen van lichamelijk letsel, maar ook de zaakschade als gevolg van het ongeluk ont staan. Resumeerende vraagt het adres dus: een wettelijke aansprakelijkheids-verzekering, die bij particuliere verzekeraars dient te worden ondergebracht. Dc vaststelling der premies dient aan verzekerden en verzeke raars te worden overgelaten; de benadeelde krijgt het recht, een vordering tegen den verzekeraar in te stellen; de verzekeraar zal zich niet tegenover de benadeelde op niet- inachtnerning der polisvoorwaarden door den verzekerde kunnen beroepen; de ver zekering dekt zoowel persoons- als zaak- schade. hotel, om vrijstelling van den bebouwings afstand voor zijn hotel. Voorstel tot verhooging van de bijdrage aan de Provincie in verband met de verbe tering van de rivier de Eem. De raming van de verbeteringen, ad 200.000.is met een bedrag van 14071.68 overschreden. Het komt B. en W. wenschelijk voor de aanvankelijk toegekende bijdrage van 5000.— te verhoogen met 4S9.— Voorstel om het ten behoeve van dc elee trificatie van het Gemeentehuis toegestane crediet van 2G00met 500.te verhoo gen. Dit bedrag is noodig om, inplaats van tot het veranderen van de verschillende aanwezige verouderde harp- en wandlam- pen voor gas in eloctrische over te gaan, uniforme kantoorarmaturen van Philips fabrikaat te kunnen aanbrengen. Voorstel tot herbenoeming van H. L. Pe ters en M. B. Meijer in de Commissie van Advies voor do Werkloosheidsverzekering Voordracht voor do benoeming van een onderwijzer aan de Prinses Julianaschool. 1 Tj. Sjoerds, te Purmcrend; 2. J. de Boer, te ïngen; 3. S. Bark. te Rhenen. Vaststelling van de teekeningen en het bestek en de voorwaarden voor den bouw van een gymnastieklokaal bij de scholende Oorsprong. B. en W stellen voor den bouw in het oponbaar aan te besteden. Voorstel tot benoeming in het Hoofdstem bureau voor de aanstaande verkiezingen van G. van Bleek, T. Haarman, J. Braken- hoff en P. H. van Calmthout. Voorstel tot benoeming in de sterubu- reaux van de volgende leden: Stembureau Gemeentebuis: D. Eggink en A. W. van Kleeff. (Burgemeester is hier voorzitter). Stembureau Politiebureau: Voorzitter W van Leersumleden H B. Alers en L. Belt Stembureau Oosterschool: Voorzitter J Brakenhoff; leden Mevr. do Wed. J. D. D de Smitde Heer en G. P. van der Betk. Stembureau Prinses Julianaschool; Voor zitter P. H van Calmthout; leden A. C Schram de Jong cn P. J. de Die. Stembureau Lonteleven; Voorzitter G. A Benders; leden J. Dijxhoorn en J. T. P Renes. Stembureau Westerschool: Voorzitter Ir G. F. H. Houben; leden II. C. Veldwijk en 1. Radstake. Stembureau Ireno: Voorzitter E. Ilartog leden G. van Merkestijn en P. II. Burg' graaf. Stembureau Lage Vuursche: Voorzitter 1 Haarman; leden E. H. D. I rising er cn M. J Snellen. Voorstel B. cn W. te machtigen tot het aangaan van overeenkomsten met de ge meenten Amersfoort. Bunschoten, Eemnes, Hoogland, Maartensdijk, Soest, en Utrecht omtrent hulpverleening hij brand. In verband hiermede heeft, de Utrecht- sche Provinciale Brandweerbond een indee- lmg gemaakt, waarbij is vooropgesteld, dat alleen gemeenten, waarvan de brandweer over motorische en of 6toombrandspuiten beschikt, voor hulpverleening in, aanmer king komen. Daardoor zal Baarn hulp heb ben te verleen en aan Amersfoort, Bunscho ten, Eemnes, Hoogland cn .Soest en zal Baarn hulp verkrijgen van Amersfoort, Maartensdijk en Soest. Het plan voor hulpverleening hij brand omvat ook de hulp, te ver leen en door dc z.g. Sectie-Brandweer, d.w.z. van een ge meente, die over groot brandbluschmateri- oel beschikt, waarvoor in hoofdzaak, ook voor Baarn, de gemeente Utrecht is aange wezen. LEGATEN. Wijlen mej. A. Meyer, overleden te Veljn heeft Ap volgende Legaten, vrij van succes sierechten vermaakt: aan de diakonie der Ned. Herv. Gem. te Velp f 1000.—, aan de Ned. I-Ierv. Kerk te Vein f 1000aan de stichting Qosterwolde te Velp f 500.cn aan de stichting Naderbij te Velp f 500. GELDERSCHE WORST ALS EEREKRANS. Een origineele hulde. De heer Ph. C. Visser heeft ook te Doe- tinchem een lezing gehouden over zijn Kara- korumreis. Vermeldenswaard is de wijze, DE ZAKELIJKE BEDRITSBELASTING TE ALMELO. De werkgevers tot een becpreking ge- geneigd. Almelo, 21 Febr. In antwoord op het dringend telegram van dc drie samenwer kende texticlorganjsaties, om naar aanlei ding van de komende algemeene loonsver laging van 1 pet. van de arbeiders, werk zaam op de bedrijven aangesloten bij de Fa- brikantenvereeniging, een conferentie toe to staan, hebben de werkgevers geantwoord thans wel bereid te zijn tot een bespreking. Deze zal Dinsdag a.s. plaats hebben. Namens de raadsfractie van den Vrijheidsbond is een voorstel ingediend, waarin den raad ver zocht wordt tot afschaffing van de zakelijke bedrijfsbelasting te besluiten, in verband met ëventueelc ernstige conflicten. AGRARITp PROGRAM VAN MINISTER SCHIELE. Vergadering Comité van Eco nomisch Verweer. Het Comité van Economisch Verweer, sa mengesteld uit den Algemeenen Nederland- rchen Zuivelbond, den Bond van Kaaspro uucenten, den Christelijken Boeren- en 1 uinriersbond in Nederland, den Kath. Ne- c'crl. Boeren- en Tuindersbond en den Ne- aerlandschen Tulnbouwraad, heeft tegen Donderdag 26 Februari a.s. een vergadering bijeengeroepen in verband met de bij de Duitsche Regering aanhangig zijnde voor stellen van Minister Schiele om nogmaals tot verhootring der invoerrechten op land en tuinbouwproducten over te gaan. Voorstellen tot subsidies verhooging Baarn. Do Burgemeester dezer ge meente heeft een openbare vergadering van den Gemeenteraad belegd tegen Vrijdag 27 Februari a.s,, des voormiddags tc 10 uur. In deze vergadering zal het volgende aan de orde komen. Voorstel tot aanvaarding van een strook grond aan de Laanstraat en tot het aan leggen van een trottoir daarop, waarvan de kosten 350.zullen zijn. Voorstel tot vaststelling van nieuwe rooi lijnen voor den Amsterdamschestraatweg, zulks in verband met do vrijheid en veilig heid van het verkeer Voorstel tot vaststelling van rooilijnen (in verband met het verzoek van E. H. D. Insinger) voor een deel van den weg Soest- dijk-Bilthoven, op 35 Meter uit de scheiding van den weg en in verband daarmede voor stel tot vaststelling van den zijdelingschcn bebouwingsafstand op 40 Meter. Voorstel tot inwilliging van het verzoek van H. de Graaff, Directeur van het Bad UTR. STEDELIJK ORKEST. Abonnementsconcert. Het programma voor het abonnements concert van het U.S.O., op Woensdag a.s. vermeldt de volgende nummers: 1. Symphonic no. VI Pastorale. L. van Beethoven. 2. „Une nuit sur le mont chauve" M. Moessorgski. geïnstrumenteerd door N. Rimsky-Korsa- kovv. 3. Aus Bömens Ilain und Flur F. Smetana. {eerst opvoering). 4. Slavische dansen A. Dvorsjak. SPREEKUUR BURGEMEESTER. De burgemeester is verhinderd morgen zijn gewone spreokuur tc houden. VEREENIGING „OOST EN WEST" Wij vestigen de aandacht onzer lezeres sen en lezers op de in dit blad voorkomen de advertentie der Vereeniging „Oost en West'", die Vrijdagavond 27 dezer in dc Foyer van Amicitia als gast ontvangt don Heer Hans Martin, Secretaris der Kon. Ned. Luchtvaart Mij. De Heer Martin, die het eerst als passa gier van de K.N.L.M. de reis naar Ned. In- dié en terug per vliegmacnine heeft vol bracht, zal voor de Leden der Vereeniging en andere belangstellenden ecne lezing met lichtbeelden houden over zijne ondervia dingen op die reis opgedaan. AUTO VERERAND. Tengevolge van den mist in een sloot gereden. In den afgeloopen nacht omstreeks 12 uur :s een personenauto, bestuurd door een handelsreiziger uit Utrecht, nabij Hotel Birkhoven tengevolge van den mist in een sloot gereden. Het resultaat van deze nood lottige manoeuvre was, dat dc wagen m brand vloog cn geheel uitbrandde. De bestuurder is er echter ongedeerd af gekomen. De smeulende overblijfselen zijn door de politie met slootwater gebluscht. Het wrak van de auto ligt achter de hoo rnen, zoodat het geen verkeersstagnatie veroorzaakt. De auto was niet verzekerd, j Nieuwe patronen In geruite stoffen om te borduren voor ontbijtlakens 1.70 M. breed vanaf f 2.90 p. m. Bijpassend mouliné en perlé. TEL. 1235 WATERLEIDINGBUIS GESPRONGEN. Gistermiddag is op den Leusderweg, na bij den spoorwegovergang een waterlei dingbuis gesprongen waardoor ter plaatse de grond begon in tc zakken. Het verkeer is tijdelijk omgelegd, terwijl het lek weer vrij spoedig is gerepareerd. POLITIENIEUWS. Laat Uw maten en gewich ten ijken. Gisteren is een winkelier verbaliseerd omdat zijn maten en gewichten niet van liet laatste ijkmerk waren voorzien. Rocken door kinderen. Een drietal kindoren, beneden den leef tijd van 16 jaar liepen gisteren lustig tc genieten van een cigaretje De jeugdige rookers, die nog een poosje moeten wach ten voor zij de genoegens van het rooken mogen smaken, zijn door de politie gewaar schuwd. I Verkeersgevaren. I Een bestuurder van een paard en wagen werd door de politie gewaarschuwd omdat hij op de Varkensmarkt links reod. I Een automobilist werd bekeurd wegens bet niet rechts houden in een bocht; hij liep „en passant" ook nog een verbaal op wegens hut niet kunnen toonen van een geldige wegenbelastingkaart. Denk om Uw rijwielbelas- tingmerk. Gisteren zijn twee wielrijders verbali seerd omdat zij geen rijwielbelastingmerk op hun fiets hadden. Men lette erop, dat dit op Uw fiets is voor men wegrijdt! PERSONALIA Op het te Zwolle gehouden examen Ne- derlandsche Modevakschool is het diploma voor leerares coupeeusc behaald door de dames J. Leyenhorst cn N. Stekclenburg al hier. Aan de Leidsche Universiteit is geslaagd voor het voorbereidend Kerkelijk examen de heer W. J. Klaar alhier. HET KIEZERSAANTAL IN ONZE GEMEENTE Op de kiezerslijst, zooals die op 23 Febr. j.l. door Burg. en Weth. word vastgesteld, komon voor de namen van 19024 kiezers voor de Tweede Kamer, 18111 voor de Prov. Staten en 17828 voor den Gemeenteraad. In 1927 bedroeg het aantal kiezers voor Prov. Staten en Raad respectievelijk 16109 on 16200, Sedert de vorige verkiezingen voor de Staten cn Raad is hot aantal kiezers ver meerderd met 1705 voor de Staten en 1628 voor den Raad. GARNIZOEN Een detachement van het 5e regiment veldartillerie alhier, zal van 17 tot en met 20 Maart a.s. schietoefeningenn houden in de legerplaats bij Oldebroek. „DE WANDELAAR". Zooeven verscheen bij dc uitgever A. G.^ Schoonderbeek te Laren, onder redactie van Rinke Tolman, de Fcbruari-afleverihg van „De Wandelaar', maandblad, gewijd aan natuurstudio, natuurbescherming, heemschut, geologie, folklore, buitenleven cn toerisme. Henk Vink voert ons weer de boeiende wildernissen van de Biesbösch binnen en met G. van Bcusekom roeien wij op een Februaridag op onze vogelrijke plassen. In een artikel over vlinders rept ook G. J. Klokman J. Azn. van hot talrijk voorko men der gehakkelde aurelia's in 1930. tor- wel dr. J. F. Steenhuis een beschouwing ten beste geeft over het gebruik der nieuwe geologisehe kaart van Nederland. H. F. Wiegman vraagt, vooral ook in verband met onzo vogels, aandacht voor allerlei groenblijvende en besdragende heesters. Met dr. H. van Capello reizen wij opnieuw naar de tuinen van Ollioules in Zuid-Frank rijk, terwijl H. Clewjts dichter bij de deur blijft, wanneer hij ons inlicht over het werk van 't Staatsboschbeheer in Drenthe. Prof. dr. A. M. Brouwer vertelt smake lijk van oudheidkundige opgravingen in Zuid-Limburg en D. J. Holsteyn deelt het een cn ander mee over het Yokohama-hoen. De verschijning van het rijk-geïllustreerde natuur-historische verzamelwerk „De luis ter van het land" gaf ten 6lotte C. A. Schilp een geestdriftig artikel in dc pen. Zeer uitvoerig is de rubriek „Van en voor de lezers". Tientallen illustraties zijn oudergewoonte tuescheu de afwisselenden tekst gestrooid. FRUIT- EN GROENVEILING. Veiling van 23 Februari. Spruiten 25—26 ct., Spinazie 42—46 et. per K.G.; Wortels 18—20 ct„ Rapen 16—19 ct, Uien 20—21 ct. per 10 K.G.; Boerenkoop 36— 51 ct. per 10 stuks; Geie kool 48 ct., ifoode kool 78 ct. per stuk; Rabarber 10 ct. por bos; Dunsel 25—30 ct, per bakje; Volvette kaas 41 ct. per pond. Edammer kaas 106— 110 ct. per stuk.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 2