AM EDSFOOÉTSCH BAGR1AB Willem Groenhuizen DE KANS-HE VAAS. Maandag 16 Maart 1931 .DE EEMIANDER" 23e Jaargang No. 218 J. H. DE WAAL MALEFIJTt ERNSTIG ONGELUK BIJ MOTORWEDSTRIJDEN N.V. COMPAGNIE LYONNAISE PRIMA KAMEELHAAR MANTELS VANAF F 32.50 DE STILLE OMGANG TE AMSTERDAM Het gouden jubileum gevierd 'T ZAND 3 E. FRANKENHUIS JUWELIER Oudsminister van Koloniën, oudslid ïnzer Volksvertegenwoordiging en der LJtrechtsche Staten, oudsburgemeester. In den ouderdom van 79 jaren is heden morgen te Katwijk overleden de heer J. H. de Waal Male fijt, oud-burgemeester van Westbroek en Achttienhoven, oud lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht, oud-lid der Eerste Kamer en Tweede Kamer, oud minister van Koloniën en oud-burgemeester van Katwijk. Gelijk men uit de hierboven vermelde op somming van de door hem vervulde amb ten ziet, is de thans overledene in het open bare leven getreden door de aanvaarding van het burgemeesterschap der gemeenten Westbroek en Achttienhoven. Tc voren was de heer De Waal Malefijt eigenaar cener zeepziederij te Zeist. Hij bekleedde* de functie van de beide bovengenoemde Utrechtsche gemeenten van 29 April 1S90 tot 1 November 1903. In 1892 was de heer de Waal Malefijt verkozen tot lid der Pro vinciale Staten van Utrecht, in 1903 werd hij benoemd tot lid van Gedeputeerde Sta ten, waar hij speciaa. de afdcelingen Water staatszaken en Openbare werken tot zijn ressort had. Aan dit ambt kwam een einde, doordat de heer De Waal Malefijt in 1909 onder het ministerie-Heemskerk, dat een jaar tevoren aan het bewind gekomen was, benoemd werd tot minister van Koloniën, een be noeming die nog al opzien baarde, omdat de nieuwe minister van Indische zaken gce- nerlei ervaring had, tenzij men daar toe het curatorschap der Indische be- stuursacademio te Den Haag en den zendings- arbeid mocht rekenen. Niettemin heeft de heer de Waal Malefijt zich aller achting weten te verwerven door de grooto ernst en toewijding, waarmede hij het departe ment van Koloniën heeft waargenomen. Het jaar 1913 bracht een linksche overwin ning, waarmede tevens een eind was ge maakt aan des heeren De Waal Malefijt's koloniaal-politieke carrière. 13 December 1914 werd de heer De Waal Malefijt benoemd tot burgemeester van Katwijk. Hij is dit gebleven tot 1 Mei 1927 en opgevolgd door dr. Schokking. De overledene heeft ook deel uitgemaakt van de belde Kamers onzer volksverlegen woordiging; reeds in 1897 werd hij lid der Tweede Kamer voor het kiesdistrict Breu kelen; zijn senatorschap viel in de periode na zijn aftreden als minister. Hij is voorts plaatsvervangend directeur geweest der Vrije Universiteit, adviseerend lid van het Centraal Comité der Anti Revo- lutionnaire partij, en hoofdredacteur der, thans al lang weer opgeheven, Stichtsclic Courant Van de functies die hij verder nog be kleedde, noemen wij o.a. het voorzitterschap der Vereeniging „Vakschool voor dc Typo grafie" to Utrecht. De overledene was ridder van den Neder- landschen Leeuw en officier der Oranje- Nassau orde. De begrafenis vindt Woensdag plaats op 'de Ned. Herv. begraafplaats te Katwijk, op een nog nader vast te stellen uur. AMBTSAANVAARDING PROF. dr. H. M. DE BURLET. Groningen, 14 Maart. Prof. Dr. H. M. de Burlet aanvaardde heden zijn ambt als hoogleeraar in de ontleedkunde aan de Gro- ningsche Universiteit met een rede over: Onderwijs en Onderzoek in do ontleedkun de. BEBOSSCHING VAN HEIDEVELD. Het Ncderland6chc Staat6boschbcheer heeft tegen 125 per H.A. aangekocht ruim 1500 H.A. heideveld, gelegen te Elp, Grolloo en Schoonloo, in Drente, met het doel, dit groote complex gronden, na bewerking, te bebosschen. Vijf gewonden. Sloten (N.-H.). 15 Maart. Zondagraor gen heeft op den Spaarnwouderweg tus schen den Aalsmeerdcrwcg en den Sloter weg in de gemeente Haarlemmermeer een ernstig ongeval plaats gehad. Op dezen weg werden door motorrijders wedstrijden, of althans oefenwedstrijden, gehouden. Op zeker moment toen drie motorrijders met zeer groote snelheid over den weg reden, komende uit do richting Schiphol, raakte de voorste motorrijder, doordat iemand uit het vrij talrijke publiek langs den weg plotseling den weg overstak, zijn stuur kwijt. Mij kwam te vallen en werd ernstig gewond. De tweede motorrij der kwam over hem heen en sloeg in zijn val tegen een motorrijder met duo, die langs den weg stilstond. Ook deze motor rijder werd gewond, evenals de man, die met zijn motorrijwiel langs den weg stond en de jongen, dio op de duo zat. De derde motorrijder kon niet tijdig genoeg zijn vaart inhouden en kwam op zijn beurt te vallen over de verongelukte motorrijwielen heen. Ook deze derde motorrijder werd ern slig gewond. Een der ernstige gewonden werd door een particuliere auto. die pas seerde, naar het Wilhelmiuagasthuis te Amsterdam overgebracht. Intusschen werd de G. G. en G. D te Amsterdam gewaarschuwd, die, hoewel het ongeval buiten de gemeente plaats had, on middellijk een brancardwagen zond. Hier mede werden twee der andero gewonden naar Amsterdam overgebracht. Onderweg werd door dr. Faber, die aan den Sloter weg woont, de eerste hulp verleend. Beide gewonden werden naar het Tesselschade ziekenhuis overgebracht. De toestand der drie naar de ziekenhui zen te Amsterdam overgebrachte gewonden was bij aankomst in het ziekenhuis vrij ernstig, doch voor zoo\cr wij vernamen, niet levensgevaarlijk. De beide andere licht ge wondon konden zich naar huis begeven. Amsterdam, 15 Maart. Omtrent den toestand van de slachtoffers van het onge val, dat Zondagmorgen op den Spaarnwou derweg heeft plaats gehad, vernemen wij nog dat een van de gewonden, dio naar hot Tcsselschadeziekonhuis waren overge bracht, de 24-jarige J. Fransen, na geholpen te zijn, naar huis kon worden vervoerd. De 23-jarige A Philips is ter verpleging in het Tesselschade-ziekenhuis opgenomen. Ook dc gewonde die naar het Wilhelmi- nagasthuis overgebracht is, dc 26-jarige A. v. d. Werken, moest worden opgenomen UTRECHTSCHEWEG 10 TEL. 179 AMERSFOORT Naar schatting ruim 30.000 deelnemers. Amsterdam, 15 Maart. De jaarlijksche Stille Omgang, welke in den nacht van Zaterdag op Zondag 15 Maart gehouden is droeg in verband met de herdenking van het gouden jubileum een bizonder karakter Dezen nacht kwamen de pe'.gnms uit de veretc dorpen en 6tedcn van ons land, on een groot aantal extra treinen kwam in het nachtcrlijk uur de hoof Jstad binnen Het aantal deelnemers bedroeg naar schat ling ruim dertig duizend. Alles verliep vlot dank zij de goede ordcmaairegclen van het bestuur Do deelnemers van buiten be gaven zich éérst naar de verschillende ker ken, waarna men den omgang begon. Zeer veel geestelijken liepen in den stoet mede Na den omgang gemaakt le hebben, ver deelden dc pelgrims zich over de verschil lende parochiekerken en na afloop hiervan heerschte er in het vroege m ;rgenuur een buitengewone drukte in do binnenstad. Ca fé's cn inrichtingen voor consumptie had den het al spoedig zeer druk. Do meeste be devaartgangers vertrokken tegen zeven uur met de extra-treinen naar hun woonplaat sen. Om tien uur droeg mgr. J D. J. Acnge nent, bisschop van Haarlem, in de Catha rinakerk aan den Singel een pontificale hoogmis op, waarbij assisteerden dr. G. C van Noort, deken der 6tad. presbyter-assis- tens, troondiakens waren pastoor L. Stoik en J. Th. Lagerwey. Het hoofdaltaar was prachtig versierd Na het Evangelie hield Haarlems bisschop een rede. Het zangkoor vocrue onder lei ding van zijn directeur, den heer P. van der Velde, de vierstemmige mis Pontificalis van L. Perosi uit. In het Concertgebouw vond 6 middags te twee uur een groote herdenkingsvergade ring plaats. De groote zaal was geheel uit verkocht. Medewerking verleenden een 700- tal Amsterdarusche kerkzangers onder lei ding van Anton ter Steegc, aan het orgel Jan Nieland. Het podium was rijk versierd en achter dc bestuurstafel hadden mgr. J. D. J. Aen genent, bisschop van Haarlem, plaats ge nomen, alsmede deken G. C, van Noort, pastoor L. Stolk en hët bestuur van den Stillen Omgang. Na het openingswoord van deken van Noort, hield pater F. X Uuynslee, O.E.S.A., pastoor te Utrecht, een feestrede, waarin liij een uitvoerig ovel zicht gaf van de vele bizonderheden, welke in den loop der jaren waren voorgekomen, in verband met don Stillen Omgang. Spr bracht hulde aan den nog in leven zijnden oprichter, de 80-jarige heer Carl Elsenburg. die trots zijn hoogen leeftijd aanwezig was en gezeten in de solistcnloge de groote bij eenkomst medemaakte. De vergadering bracht den heer JCIsenburg een stormach tig applaus. Na de pauze werd liet woord gevoerd door mgr. Acngenent, die eveneens hulde bracht aan den oprichter en het huidige be stuur. De hoeren Fr. Kristen, J. B. Takes en A. Elscnburg werden voor hun groote verdiensten door Z.H. den paus begiftigd met het gouden eere-kruis. dio et clesi et Pontificc. Eveneens deelde de Haailemsche Bisschop mede, dat pastoor L. Stolk was benoemd tot kanunnik van het Ilaarlcmsch kapittel. De vergadering werd bijgewoond door den minister van arbeicl handel en nijver heid, den heer Verschuur. Er waren tal van bekende katholieke personen uit Amster Het oudste en vertrouwdste adres voor goud-, zilver-, diamant en Uurwerken. Aanbevelend, dam en omgeving aanwezig, een deputatie van Volendammers en besturen van afdee- lingen buiten de 6tad. Aan het einde der bijeenkomst werd de bisschoppelijke zegen gegeven cn het mirakellied gezongen. MOTOR-ONGELUKKEN. Motorrijder geslipt. Groningen, 15 Maart. Hedenavond om half zeven is de ongeveer 18-jarige H. Mul der, wonende te Haren, op den Verlengden Ilcercnweg te Groningen met zijn motorrij wiel geslipt. Hij w^rd er af geslingerd en met een ernstige hoofdwonde naar het Aca demisch Ziekenhuis te Groningen vervoerd. Vermoedelijk heeft hij ook een hersenschud ding. Tegen een auto opgereden. Heemstede, 15 Maart. Hedenmiddag reed de motorrijder YV. W., wonende aan de Vondelkado te Heemstede, mét zijn broer C. W., die op de duo had plaats genomen uit dc Zandvoortsche Laan in de richting Bcnncbroek. Den Heeren weg willende ne men, raakte hij vermoedelijk zijn stuur kwijt cn reed tegen een juist van de rich ting Bennebrock komende auto. Dc gebroe ders W. werden van liet motorrijwiel ge slingerd. W. W. kreeg een ernstige been- kwetsuur, terwijl C. W. een lichte hersen schudding en inwendige kneuzingen be kwam. Beiden werden per autobrancard naar het ziekenhuis in Haarlem vervoerd. liet motorrijwiel werd geheel vernield. De auto werd licht beschadigd. De inzitten den van den wagen bleven ongedeerd. WEER EEN ONGELUK OP EEN ONBEWAAKTEN OVERWEG. Een 79-jarige man overreden. Zaterdagmiddag is op den onbewaakten overweg nabij de spoorbrug over de haven van Beverwijk de 79-jarige K. G. F. door een uit de richting Uitgeest naderenden trein overreden en gedood. De machinist, die het ongeluk zag aankomen, bracht den trein onmiddellijk tot stilstand, doch het was reeds te laat. De trein had 6 minuten vertraging. Het stoffelijk overschot is naar< de algemecnc begraafplaats overgebracht VERDACHTE ZIEKTEGEVALLEN. Rotterdam, 15 Maart. Vandaag is in de Rotterdamsche haven aangekomen het Engeischc stoomschip Clan-Buchannn, dal cenige verdachte ziektegevallen, waar schijnlijk pokken, aan boord gehad heeft. Het schip blijft voorloopig in quarantaine; de geneeskundige dienst heeft de noodigc maatregelen genomen. De rivierpolitie draagt zorg voor dc isolatie. BEGRAFENIS LEO LAUER. Zaterdagmiddag hebben vele vrienden en bekenden den enkele dagen geleden, tenge volge van een .motorongeluk om het leven gekomen sport-journalist Leo Lauer, te Zandvoort naar zijn laatste rustplaats ge bracht. Er waren vertegenwoordigers cn uitgevers van sportbladen en voorts eenige bekende figuren op sportgebied. Er werden geen toespraken gehouden. BOERDERIJ AFGEBRAND. Blokzijl. 14 Maart. Hedenmorgen on geveer 10 uur brak brand uit iu de kapitale boerderij van den heer G. Buis, to Blanken ham. Het vee kon grootendecls worden go- red. Vier kalveren kwamen in de vlammen om en eenige dieren liepen brandwonden op. Vermoedelijk is de brand ontstaan door het spelen met lucifers door kinderen. Ver zekering dekt dc schade. STRATENMAKER VÓ6R! In de Barchman Wuytierslaan Zitten gaten, groot en klein Die er heusch naar mijne meening Niet beslist hoog noodig zijn! Keurig huppelt g in een auto Over d'ongclijkc straat cn wanneer U bij nat weer soms Via deez' laan Sticht-waarts gaat, Krijgt U 't volle pond genot want Uwe auto foxtrott hier Dan een eindje werk'lijk rijden cn dan komt het springplcizicr! Zeg me waar zulks wordt geboden 't Is beslist een unicum Het genot is op dit reisje opgevoerd tot 't maximum! Leguit's grootsche rcis-rairakel Danst ondanks z'n zwaarte mee Moet U kijken wat 'n oud Fordje Malle kromme sprongen deè! Motorfietsen zeilen springend Van het een in 't and'ro gat Doodsbenauwd voor harde keien Onzer goede keien6tad! Als ze niet echt zadolvast zijn Volgt een vreesclijkc stond Want ze „zoenen" onvrijwillig onze vadcrstadscho grond. Gaten, gaten, niets dan gaten In deez' toch zoo mooie laan Gaatjes die men met geen praatjes Zoo maar kan vcrbeet'ren gaan Slechts dc stadsche stratonmolcer Kan hier doen wat noodig moet en 't is zaak dat hij het spoedig cn wat heel voortvarend doet! Als 't seizoen weer daar is hoop ik Dat deez' nare gaten-6traat Zich door vlugge reparatie, Weer gewoon berijden laat. Nu is „steppen" in een auto 't Onbegeerde rijders deel En men krijgt daar van dat goede Toch wel eventjes te veel! Nu nog loopen w'in de gaten Door de gaten in deez' straat Laat de stratenmaker straten! 't Stratengatcnkwaad dat schaadt! GROEGROE. (Alle rechten voorbehouden). TWEE OPLICHTERS GEARRESTEERD. Amsterdam, 11 Maart Dc politie hier ter stede heeft een zaak behandeld tegen een 61-jarigen promotor en diens 33-jarlgen zoon. Zij worden ervan verdacht een wijn eigenares, wonende te Leipzig, voor 10.000 Mark en twee in Duitschland wonende fa brikanten eveneens voor 10.000 Mark te hebben opgei i'hl. Voorts zouden zij een bankdirecteur te Leipzig eveneens getracht hebben op te lichten voor 10.000 Mark. AUTO TE WATER. Amsterdam, 15 Maart. Gisteravond is een auto in den O. Z. Achterburgwal bij den Korten Niezel gereden. De eigenaar, de heer F Kerkhoven, zat in den wagen en is vermoedelijk onwel geworden. Op het laatste oogenblik kon hij zien echter nog uit de auto laten vallen. IIij bleef bewuste loos op den wal liggen. Door den G.G. en G.D. is hij naar het Wilhelminagasthuis vervoerd Een puar uur later kon hij weer huiswaarts kecren. Dc auto is in den loop van den nacht door de brandweer op den wal gebracht. Tel. 852. Gevestigd 1885 VERTROUWENSHUIS. Zwak zijn is de ware ellende. MILTON. Uit het Engelsch door J. S. FLETSCHER. 12 „Ik heb nooit gezegd, dat het om vijf uur des morgens was", viel Keziah in de rede „Wat ik wel gezegd heb, is, dat hij om vijf uur vertrokken was, omdat ik naar ge woonte om vijf uur op was. Het kan zijn, dat hij om drie uur is gegaan of om twee uur of om een uur. Dat weet ik niet. Wat ik wel weet, is, dat hij ons huis verliet. Hij heeft het heilige kruis mede." ,.U denkt niet vriendelijk over uw fami lie, juffrouw Heckitt!" merkte Cherry lachend op. „Precies! Ik begrijp het. Hij ging 's nachts heen en voor zijn vertrek heeft u hem verteld, wat er gebeurd is wat u en uw broer gezien hebben!" „Juist, dat deden we en hij schrok zich dood!" antwoordde Keziah. Zij vertelde ver der van oom Joseph's attaque cn van zijn beweren, dat hij den doode niet kende. „Toch is het best mogelijk, dat hij hern wel heeft gekend", besloot zij. „Hij mag van ons vleesch en bloed zijn, alles goed en wel. maar Joe Krevin is een slecht mensch! En u kunt er van op aan, dat hij niet met goede bedoelingen hier in deze buurt kwam. „Dat Is een heerlijk kopie thee., juffrouw Heckitt", zeide onze bezoeker. „Mag ik nog een kopje vragen? Wat een geheimzinnig heden; alles wat wij kunnen doen is te blijven zoeken naar een stukje van de puzzle cn het aan te passen aan een ander en zoo voort! Heeft u tot nog toe van die stuk jes gevonden?" vroeg hij glimlachend. „liet is een duistere zaak. Ik vernam, dat u bei den riemslagen had gehoord „Die hoorden wij", zeide ik, mij voor het eerst in het gesprek mengend. „Daaraan is geen twijfel! Wij hoorden dat geluid heel duidelijk." „Dicht bij?" Van de plaats, waar wij zaten hadden wij een ruim uitzicht over den geheelen inham en ik wees uit het raam. „Ziet u die groote zwarte paal op de rot sen Dat is Gallowstreet Point, waar wij den man vastgebonden vonden. En ziet u de schoorsteenen en gevels van dat groote huis tusschen de boomen? dat is Middle- bourne Grange. En ziet u daar het voorge bergte daar aan den Westkant? dat is Fliman's End. Nu, de boot hoorden wij daar tusschen Gallowstree Point en Fliman's End, ik zou zeggen halverwege. En wij hoorden een enkel paar riemen!" Hij luisterde met groote aandacht en knikte met zijn hoofd bij elke aanduiding, die ik maakte. Hij maakte echter geen op merkingen en toen hij zijn tweede kopje thee had leeggedronken, bedankte hij Ke ziah voor haar gastvrijheid en deed de be lofte, dat zij zoo veel mogelijk buiten alles zou worden gehouden en maakte daarna aanstalten om heen te gaan. Toen hij zijn hoed had opgenomen, wendde hij zich door een plotseling ingevallen gedachte tot ons. „Weet u misschien het adres van mijn heer Krevin? Dat zou zijn nut kunnen heb ben." „Neen!" antwoordde Keziah met nadruk. „We kennen zijn adres niet als hij er ten minste een heeft. Mijn oordeel is, dat hij rondzwerft, als iemand dien wij niet behoeven te noemen om op te slokken, wat hij kan vinden. Wij hebben geen flauw idéé, waar je inlichtingen over hem kunt krijgen Daar schoot mij in eens iets in de ge dachte. „Keziah!" riep ik uit. „Die kaartjes!" Keziah herinnerde zich dat nu ook. Zij keek naar het theekistje. „O", zeide zij, „je kunt hem dio geven, Ben!" Nadat ik de kaartjes aan Cherry had ge geven en hem had medegedeeld, hoe en waar ik ze had gevonden, scheen het mij toe, dat ze zeer goed van pas kwamen. Hij stak ze bij zich, nam afscheid van Keziah en ging heen. Ik wandelde met hem den tuin door en toen wij bij do waranda kwa men, keek hij mij scherp aan. „Veller heeft mij verteld, dat jij in de rechten gaat studeeren." „Ja, zoodra ik geheel beter ben." „Interesseert jo deze zaak?" vroeg hij. „Wat denk je er van?" Ik was zeer gevleid, dat dio vraag mij werd gedaan door iemand, die hoewel nog jong, toch een echte detective was. Hij voelde dat en gaf mij een bemoedigend knikje. „Je bent oud genoeg om een oordeel te hebben! Vooruit dus!" „Nu dan, ik vind het zeer verdacht, dat het juist gebeurd is, terwijl oom Joseph hier was!" antwoordde ik na eenig na denken. „Daar komt bij, dat het doen en laten van oom Joseph zeer vreemd was." Ik vertelde hem van het nachtelijk bezoek, van de tasch cn wat er verder gebeurde. „En waar ging hij heen, toen hij uitging twee malen dien dag, dat hij bij ons was? Als wij dat wisten „Daar kom ik wel achter. Dat zal ik wel uitvisschen. Hij ging ergens heen! Hij bezocht iemand! In orde wij zullen daar wel achter komen. Je zuster mag oom Jo seph niet graag, hè?" Hij lachte weer, wuifde met zijn hand en ging in de richting van het huis van Vel ler. Wij zagen noch hoorden iets van hem gedurende het overige van dien dag en ook niet den volgenden morgen, totdat hij na etenstijd den tuin binnen kwam en op het open raam van de huisdeur toetrad waar voor ik zat „Hoe gevoel jij jo vandaag?" vroeg hij, leunend op de vensterbank, „ik kwam juist langs om te vertellen, dat ik in verban.i met mijn onderzoek een paar mijlen langs de kust ga een wagen wacht mij in de laan. Zou je graag meegaan?" „Zeker, neem hem mee, mijnheer!" zeide Keziah, die achter mij was komen staan. „Een ritje zal hem goed doen. Doe je over jas aan, Ben het is koud in een auto. Heeft u wat nieuws?" vroeg zij aan Cherry, terwijl ik mij klaar maakte. „Is er iets ge vonden?" „Niet veel, juffrouw Heckitt. Het spelletje gaat langzaam maar zeker. Wij hebben hoop, weet u." „Daaraan heb je niet veel!" zeide Keziah. „In de couranten stond vanmorgen heel wat over deze zaak; die courantenmenschen ma ken uit niets heel wat, dat is zeker. Wat mij verwondert is, dat de familie van den vermoorde, na al de drukte, die er over gemaakt wordt, het lijk niet komt opeischen! Niet waar?" „Zij zal wel goede redenen hebben om zich stil te houden. Als er een slecht ei bij het broedsel is, dan doe je het beste met het weg te gooien, weet u. Misschien is d? familie van dezen man er niet erg op ge steld om haar verwantschap te erkennen. Er zal wel niemand komen opdagen, die iets van hem afweet." Ik was gereed en Cherry en ik gingen op weg met de auto, die aan het einde van de laan stond to wachten. Toen wij de laan achter den rug hadden, keek hij mij aan. „Ik wilde niets zeggen in het -bijzijn van je zuster, maar ik kan je raededeelen, dat ik eenige inlichtingen kreeg, ofschoon ik niet weet of ze van eenige waarde zijn kijk eens dit werd hedenmorgen aan den inspecteur van politie gezonden." Hij gaf mij ten velletje grof, goedkoop papier, waarop een paar regels waren ge krabbeld met blauwe inkt, door een hand, die niet gewend was do pen te voeren. Herberg „De Roode Kreeft", Fishampton. Geachte heer. Ik hoorde van die moord in Middlebourne *n ben zoo vrij u te schrijven da» als u eens hier wilt komen wanneer u wilt, want ik ben altijd thuis, ik u niets kan vertellen dat er mee te maken heeft maar het is te veel om te schrijven. Achtend Sarah Tappan, „Ik heb zoo'n idee, dat het „Iets", waar over Sarah Tappen het heeft, betrekking heeft op je oom', zeide Cherry. Daarom vroeg ik je om mee te gaan als we een beschrijving krijgen van iemand, kun jij vertellen, of dat je oom is. Waar ligt F ta li amp ton?" (Wordt vervolgd^

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 5