AHEOSFOOKTSCH DAGBLAD Mantelcostuums en Complets Willem Groenhuizen DE KANG-HE VAAS. Zaterdag 4 April 1931 -DE EEMLAISDEET 29e Jaargang No. 234 TWEEDE BLAD Birnieelamd UITVOERING TARWEWET ÉN.V. COMPAGNIE LYONNAISE E. FRANKENHUIS 'X ZAND 3 VINETUM Thans ruim 65 inzendingen JUWELIER VERF ZELF UW HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN A. V. a. WEG LANGESTRAAT 23 TEL. 217 Feuilleton f <- 5 Samenstelling der commissie van advies 's-Gravenhage, 2 April. Van betrouw bare rijde wordt vernamen, dat thans is samengesteld de commissie van advies in gevolge art. 4 van de tarwewet 1931. Deze samenstelling is als volgt* Lid en voorzitter Ir. S. L. Louw es, secre tarie van de Overijsselsche Maatschappij voor Landbouw, regeeringscommdssaris voor de uitvoering van de tarwe-wet 1931 te Zwolle. Leden: K. I. B. A. De Coster, Rijksbezuinigings- inspecteur te '6-Gravenhage. Mr. Dr. R. W. Graaf van Lijnden, secre taris van den polder Walcheren te Koude- kerke. Professor Dr. Ir. G. Minderhoud, hoog leeraar te Wageningen. Mr. J. A. van Sonsbeeck, oud-algemeen secretaris van do Vereeniging voor den Effectenhandel te Amsterdam. C. Th. L. Moors, voorzitter van den Noord- Brabantschen Christelijken Boerenbond te Nieuw-Vosmeer. D. Ubbens, landbouwer te Oldenzijl. J. Hilgenga, secretaris van den Ned. Bond van Arbeiders in het landbouw-, tuinbouw- en zuivelbedrijf te Utrecht. Joh. Laan, directeur van de Naaml. Venn. Westzanen en Laan's Koninkl. fabrieken te Bioemendaal. F. J. van der Reijst, voorzitter van den R.K. Molenaarsbond te Made. J. P. Meurs, directeur van Luchsinjer, Meurs en Co's Handelsbank, te Alkmaar. A. C. G. Schuiten, voorzitter van de Ned. Vereen, van Werkgevers in het bakkersbe drijf te Rotterdam. J. A. E. Verkade, fabrikant te Zaandam. H. R. Hetzel, lid van het bestuur van den R.K. Bakkersbond te 's-Gravcnhage. Adviseerende leden, toe te voegen aan bovengenoemde commissie zijn: A. Boon6tra te Wageningen; L. Snapper te Amsterdam; J. K. P. Kraan te Rotterdam; J. L. v. Walbeek te Dordrecht; J. C. A. Nieboer te Groningen. A. L. van Eek te Zevenbergen. UIT DE STAATSCOURANT. Benoemd tot Ridder der Oranje Nassau- orde A. C. van der Wyst gemeente-ontvan ger van Semarang; benoemd met ingang van 1 April 1931 tot rijkszuivelvisiteur L. Ch. P. de Bruyn te Rotterdam thans tijdelijk rijkszuivelvisi teur; met ingang van 1 November 1931 is aan W. Woldendorp te Groningen op zijn ver zoek eervol ontslag verleend als leeraar aan de Middelbare Landbouwschool al hier; bevorderd bij het Staatsboschbeheer tot commies ter standplaats Utrecht de adjunct commies J. Chr. Singelenberg en tot bosch wachter le klasse ter standplaats Appel scha de boschwachter M. van Ernst; met ingang van 1 April 1931 is de inspec teur van het landbouwonderwijs mr. J. J. Wintermans belast met de waarneming van de functie van rijkszuivelinspecteur; met ingang van 1 Mei 1931 is aan mr. J J. Neuman de Loos op verzoek onder dank zegging eervol ontslag verleend als grif fier van het kantongerecht Leiden; op verzoek met ingang van 27 April 1931 eorvol ontslagen J. H. A. Alpherts als no taris te Wijhe; benoemd tot ridder der Oranje Nassau- orde met de zwaarden de kapitein P. M. R. Versteegh van het wapen der Koninklijke marechaussee; toegekend de zilveren eeremcdaille met de zwaarden van de Oranje Nassau-orde aan den adjudant onderofficier admini strateur A. van 't Leven en aan den mees ter zwaardveger H. Huisman beiden van het 3c regiment veldartillerie. Bij K.B. zijn bij het dipartement van fi nanciën met ingang van 1 Januari 1931 be vorderd tot commies J. M. Fleurbaay, thans adj.-comraiee; met ingang van 1 Maart tot hoofdcommies M. H. v. Kleef, thans com mies; tot commies G. A. Risseel, thans adj- commic6; met ingang van 1 Juli tot com mies J. W. Metsk»s, thans adj. commies; is benoemd tot scheikundige bij het Rijks- sereologiseh instituut Dr. A. Tasman, thans tijdelijk als zoodanig werkzaam, zijn bij het departement van onderwijs, kunsten en wetenschappen benoemd tot n- ferendaris, J. M. Erdman en Mr. H. J. Tap, thans hoofdcommies; tot hoofdcommies Mej. Mr. B. A. M. de Groot, thans commies, met de persoonlijke titel van hoofdcom mies; tot commies Mij. M. A. Heidema, F. W. J. Rosenberg, J. B. Wesseling en J. Platteel, allen thans adj. commies en tot adj. commies Jhr Mr. C. J. A. de Ranitz, thans tijdelijk als zoodanig werkzaam en H. G. Jongtien, thans klerk. DOODELIJKE VAL. Princanhage, 2 April. De 69-jarige metselaar H. de K. alhier, die j.l. Woens dagvoormiddag bezig was met het afbreken van een tuinkamer bij notaris Essen, viel van ongeveer 3 M hoogtè en kwam met zijn hoofd op oen hoop steenen terecht. 's Namiddags om 4 uur is hij aan de ge volgen overladen. DE MOORDAANSLAG TE BLOEMENDAAL. De dader tot 2 jaar gevangenis straf veroordeeld. Haarlem, 2 April De Ilaarlemsche rechtbank deed heden uitspraak in de zaak tegen E. F. C. uit Leiden, die op 5 ,Jan. te Bioemendaal een moordaanslag pleegde op zijn vrouw met wie hij niet samenleefde. Da vrouw werd daarbij niet gevaarlijk ge wond. De rechtbank veroordeelde verdach te tot 2 jaar gevangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis conform den eisch. EEN DURE ARTS. Het kantongerecht te Schoonhoven heeft uitspraak gedaan in de civiele procedure van dr. M. B. te Rotterdam tegen A. G. te Schoonhoven. Bij het verhoor bleek, dat dr. B. per visite gerekend had 35, ƒ50, 55, 70 en dergelijke, volgens den gedaagde tot een bedrag van ruim 800. De laatste vordering van 52 weigerde G. te betalen, voor welke vordering hij thans gedagvaard was. De eischer beweerde, dat hij ter be handeling van dezen patiënt, wien hij on- dcrhuidsche injecties toegediend had, een nieuw instrumentarium had aangeschaft. De kantonrechter ontzegde den eischer zijn vordering en veroordeelde hem tevens tot betaling van de kosten. (N.R.Ct.) UTRECHTSCHEWEG 10 TEL. 179 AMERSFOORT IP? Nieuwste modellen Trouw- en verlovingsringen reeds vanaf f 6.-. HANDELS- EN LANDBOUWBANK. Het faillissement van de Spaar bank. De 2e kamer der IJaagsche rechtbank heeft uitspraak gedaan in zake het verzet van iemand uit Groningen tegen het uitgespro ken faillissement van de Spaarbank der eveneens gefailleerde Handels- en Land bouwbank. Requestrant werd niet-ontvankelijk ver klaard in zijn verzet op grond, dat hij bij dit faillissemant geen „belanghebbende" is in den zin der Faillissementswet, zoodat het faillissement van genoemde Spaarbank ge handhaafd blijft. ELISABETH POONS-VAN BIENE OVERLEDEN. Bekood Amstcrdamsch actrice. Amsterdam, 2 April. Hedenaond te acht uur is op 66-jarigen leeftijd in de Cen traal Israëlictische Ziekenverpleging in de Jacob Obrechtstraat overleden, de bekendo Amsterdamsche actrice Elisabeth Poons van Biene. De begrafenis zal Maandag a.s. op de Israëlietische begraafplaats te Diemen plaats hebben. De thans ontslapene werd 4 October 1864 geboren. Reeds op jeugdigen leeftijd voelde zij zich tot het toonccl aangetrokken. Zij heeft geruimen tijd hij Prot (de latere Frascatie-schouwburg in de Plantage) met succes allerlei rollen vervuld. Bekend was haar optreden als „Garnaaltje" en Jodenjet in Israel Querido Jordaan. De laatste jaren hield zij zich bezig met het schrijven van kinderoperettes. DE SUBSIDIE AAN HET NED. TOONEEL. Bezwaarschrift bij Ged. Staten van Noord-Holland. Amsterdam, 1 April. Dc heeren A. Weies cn A. F. Bruinsma, leden van den gemeenteraad van Amsterdam, hebben bij Gedeputeerde Staten een bezwaarschrift ingezonden tegen het besluit van den ge meenteraad van Amsterdam, strekkende o. m. tot het verlcenen in het seizoen 1930— 31 van een extra subsidie van ten hoogste 50,000 aan dc Koninklijko Vereen. Het Nederlandsch Tooricel, directeur L. Saal- born en Dirk Verbeek. Door Gedeputeerde Staten van Noord- Holland zal op Woensdag 8 April 1931, des namiddags te 2 uur, in het gebouw der provinciale griffie, Dreef 3 te Haarlem, een openbare vergadering worden gehouden ter mondelinge behandeling van dit bezwaar schrift. COLLECTIEVE ARBEIDSOVER EENKOMST ZEEVAARTBEDRIJF. Opgezegd door den bond van werkgevers. De bond van werkgevers in de koopvaar dij heeft naar liet Hbld. meldt, per dato 1 April het navolgende schrijven gericht tot de Centrale van koopvaardijofficicren, den centralen bond van transportarbeiders, den Ned. R.-K. bond van transportarbeiders St. Bonifacius en den Nederl Bond van Chr- brieks- en transportarbeiders. Hiermede doelen wij u mede, dat wij de tusschen u en ons beslaande collectieve ar beidsovereenkomst met inachtneming van een termijn van drie maanden opzeggen, zoodat deze in overeenstemming met het in artikel 13 bepaalde op 30 Juni a.s. af loopt. Wij zijn gaarne bereid met u over de afsluiting eener nieuwe overeenkomst in overleg to treden en zijn voornemens u daartoe spoedig uit te noodigen. De vierde natuurhistorische tem toonstelling te Arnhem Het aantal inzendingen voor de Vierde Natuur-historische Tentoonstelling te Arn hem, is thans ruim 65, waardoor de grobt zaal van Musis Sacrum, alsook de s&rëi de varanda en de beide galerijen geheel ge vuld zijn, zoodat het de rcgelingscommissio niet mogelijk is meer inzendingen te plaat sen. Als voornaamste inzendingen kunnen genoemd worden: een plantengroep uit hot park van het Koninklijk Domein; uit de Koninklijke houtvesterijen, gewijen, zoowal van een normaio vorming ale monstrueuze gewijen, verder bodemprofielen, en verschil lende houtsoorten. Deze inzendingen zullen geflankeerd wor den door een boschinzending van het Staatsboschbeheer en een veen van de Ne- derlandsche Heidemaatschappij. Aan de achterzijde hiervan bevinden zich twee rijen aquaria, zoo opgesteld, dat alléén de verlichte voorwanden voor den toeschou wer zichtbaar zijn. Op het tooneel wordt door eenige afdeelingcn van de Nederl. Na- tuurhist. Vereeniging een diorama van een duinlandschap opgesteld, terwijl op cent reeks tafels verschillende planten en dieren 4 van strand en duinen tentoongesteld zijp. Zoo voortgaande, wordt verder do ge- heelc zaal ingenomon door de talrijke in zondingen, zooals die van: dc Vereeniging tot Behoud van Natuurmonumenten, de*Ne derl. Vereeniging tot Bescherming van Vo gels, het Comité tot bestrijding van Iepen- ziekten, de Plantcnziektekundigcn Dienst en vele andere inzendingen van Staatsin stellingen en vereenigingen, waarop wij la ter uitvoerig hopen terug te komen. De geheele serre cn veranda worden in beslag genomen, door de Arnhemsche Ver eeniging van Aquarium- en Terrarium lief- habbers met een groot aantal aquaria voort tropische visschen cn terraria voor reptie len en amphibiën. „OPENBARE WERKEN". Een nienw orgaan. Het Bestuur der Vereeniging van Direc teuren van Gemeente-werken (Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Wo- ningdienst), deelt ons mede, dat de Ver- ocniging heeft besloten over tc gaan tot uit gifte van een officieel vereenigings-orgaan, onder den naam Openbare Werken, dat aanvankelijk ééns, later tweemaal per maand bij Sijthoff's Uitgeversmaatschappij te Leiden zal verschijnen. In dit tijdschrift zullen onderwerpen worden behandeld om trent havenwerken, brugbouw, architectuur, wegenbouw, rioleering, zuivering van riool water, waterwerken, kortom omtrent alles, wat op het gebied van openbare werken voorkomt. Het eerste nummer zal reeds binnenkort verschijnen. De Redactie wordt gevormd door de heeren Ir. F. Joh. Blom adj-directeur Gemeentewerken te Rot terdam; Ir. J. Gerber b.i., directeur Gemeen tewerken te Bussum; Ir. L. N Holsboer c.4.7 directeur Gemeentewerken te Utrecht; G. C. Kools, directeur Gemeentewerken te Eindhoven, en P. Nauta, hoofdingenieur bij den Dienst der Publieke Werken te Ara- sterdam, hoofd der Afd. Rioleering en Wa- terverversching. Tet. 852. Langestraat 43. GOUDEN TROUW- EN VERLOVINGSRINGEN. MODERNE MODELLEN. DE VERDWENEN 13 MILLE. Effecten in beslag genomen. Amsterdam, 3 April. Men zal zich herinneren, zegt het Hbld., dat eind verle den jaar ten nadccle van een effecten-fir ma van een fietsjongen in de Hartenstraat 13.000 gestolen werd, in verband waar mede een fietsenhandelaar uit de Harten- straat eA later nog twee medeplichtigen ge arresteerd cn in het Iluis van Bewaring op gesloten werden. Op een der verdachten werd een stuk van een prospectus eener provinciale leeningsuitgiftc gevonden, mèt verschillende calculaties, welke cr op we zen, dat degcen, dio deze berekeningen ge maakt had, voornemens was bepaalde ef fecten ter waarde van 2000 te koopen. De commissaris van politie, die het onder zoek in deze zaak leidt, de heer II. Pijper, liet een fotografische reproductie van pros pectus en berekeningen maken o.a. op de Effectenbeurs ophangen, met het verzoek VEENBRAND TE EMMEN-ERFSCHEIDER* VEEN. De brandweer uit Emmen ter assistentie. E m m e n, 2 April. De brandweer van Em men is hedenvoormiddag gerequireerd ter assistentie bij een veenbrand te Emmen Krf- schciderveen. Omtrent den omvang van den brand is hier nog niets bekend Het weer is echter uiterst gevaarlijk. AUTO-AVONTUUR. Een slecht afgeloopen pleizierritjo Amsterdam, 2 April. Hedenavond te ongeveer negen uur hebben twee jongeman nen, die in do omgeving van het Leid6ohc-i plein een auto hadden ontvreemd, een rit je gemaakt door plan-Zuid In de Apollo- laan zagen zij twee meisjes, zusters een van 21 en een van 18 jaar, die zij uitnoo- digden mede te rijden. ITct ging in den richting van den Amsteldijk en vandaar de jKalfjeslaan door naar den Amstelveen- |öchen weg. In de Kalfjeslaan evenwel reed de chauf-j feur togen een boom aan de linkerzijde van den weg. De botsing was zoo hevig dat dc auto geheel werd vernield terwijl de meisjes verwondingen opliepen. Zij wer den in het Wilhelmina Gasthuis verbon den en konden vandaar huiswaarts kee- ren. De jongens kwamen er beter af. In het duister zijn zij ontkomen. De politie stelt een onderzoek in. STEEK NIET HET HOOFD BUITEN DE TRAM. 0eg6tgcest, 3 April. Hedenmorgen om 8 uur stond de 20 jarige Van Harmeien to Oegstgeest op het balkon van dc 6toomtram HaarlemLeiden. De jongeman had de on voorzichtigheid zijn hoofd buiten de tram te steken cn kwam, terwijl de tram in vol le vaart was, in aanraking met een van de ïjzerenpalen die zich voor do electrische tram, die ter plaatse over hetzelfde traject rijdt, langs den weg bevinden. Do jonge man was onmiddellijk dood. RUBENS verven maken U dit gemakkelijk, per pond 40 ct. ELCO waterverf is de beste, pakken vanaf 25 ct. Van een keersc zonder vlam, nooit een ander keerse licht en nam. CATS. Uit het Engelsch door J. S. FLETSCHER. 29 Dat was een plotselinge en verrassende mededeeling; toch besloot ik bij mijn plan te blijven ik wilde hém laten zien hoe hij in de klem zat. „Gherry weet zeer veel!" antwoordde ik. „Hij weet, om mede te beginnen, dat u en Cousins elkaar ontmoet hebben in „De Roode Kreeft" in Fishampton. „Dat Is heel wat. En wat verder?" „En dat u kaartjes achterliet btj ons met den naam van Crippe, Old Gravel Lane, London. Hij heeft Crippe gesproken." „Hij zal wel niet veel uit Crippe hebben gekregen", mompelde hij. „U heeft een cognacflesch achtergelaten in de grot bij Fliman's End. En daarop was een etiket Zetterquist en Vanderpant, St- George Street Cherry is daar ook geweest en hij kreeg daar iets." „Wat?" „Het adres van uw kamers in Calthorpe Street!" j,Zoo, zoo! En ging hij daarheen?'1 „Ja, en hij deed daar een mooie vondst", zeide ik, nauwelijks in staat een triomf kreet te onderdrukken. „Een mooie vondst? En wat mag dat ge weest zijn?" „Hij vond twee dingen. Hij vond een af levering van de Lady's Circle, waaruit u de bladzijde heeft gescheurd met de afbeel ding van de Chineesche vaas van juffrouw Ellingham cn hij vond ook een enveloppe met het postmerk Middlebourne." Ik keek of hij wellicht een blik wisselde met Getch. Dat was niet het geval. Zij sche nen zich daarvan niets aan te trekken. De stem van oom Joseph werd weer zalvend. „Zoo, zoo, Benjamin! en wat ontdekte dat slimme jongmensch nog meer?" „Niets meer!" „Neen? Zijn er geen andere aanwijzin gen?" Daarna besloot ik hem een laatsten reser- veklap toe te dienen. „U heeft zeker wel eens den naam ge hoord van mijnheer Spelwyn, den beroem den verzamelaar?" vroeg ik, terwijl ik hem goed opnam. „Spehvyfi expert in dat zeld zame Chineesche goed!" „Die naam is mij niet onbekend, Benja min. Ik heb wel eens over hem hooren spre ken in Londen en elders." „Spelwyn zegt, dat u hem bezocht heeft om een Kang-he vaas te koop aan te bie den", zeide ik langzaam. „Hij vertelde dat aan Cherry! Ja, u!" Ik zag een eigenaardigen glimlach om zijn mondhoeken te voorschijn komen. Hij spande zijn gelaatstrekken weer onmiddel lijk en hij werd nu zalvend en grappig. „Dat is iets nieuws!" zeide hij langzaam. Wel, lieve hemel! Ik dacht wel, dat er nog iets bizonders zou komen. Dus ik bezocht mijnheer Spelwyn en bood hem te koop aan hoe heet zoo'n ding? een Kang-he vaas? Zoo, zoo! Benjamin, men is nooit te oud om wat te leeren! Zoo is het!" „Deed u dat dan niet?" Hij antwoordde niet. In plaats daarvan stond hij op cn keek naar Getch. „Ik geloof, mijnheer Getch, dat het tijd wordt, dat deze jongelui hun thee krijgen", zeide hij, „en een stukje \an die smakelijke cake van uw huishoudster. En intusschen kunnen u cn ik eens nadenken over hetgeen wij gehoord hebben. Dus Hij ging naar de deur en Getch eveneens. „En wij dan?" vroeg ik. „U deed een be lofte! En dit meisje „Haar zal geen leed gedaan worden. Ben jamin, en jou ook niet", antwoordde oom Joseph over zijn schouder. „Jullie krijgt je thee terwijl ik en mijnheer Getch ook thee gaan drinken en een beetje over alles nadenken. Daarna Zij waren in een oogenblik buiten de deur en deze werd weder afgesloten cn gegren deld. Ons viel niets te doen, dan kalm af te wachten. Keziah had mij eens medegenomen naar den dierentuin, waar ik zeer onder den in druk kwam van de wilde dieren, die steeds heen en weer liepen in de getraliede kooien, waaruit zij, arme beesten, niet konden ont snappen met hen vergeleek ik mij. En ik vloekte inwendig. „Ik zeg je, Ben", merkte Pepita op, „dat het je niets geeft om dien dikken schurk uit te schelden. Dat is niet de manier om iemand voor je te winnen. Waarom bestrijdt je hem niet met zijn eigen wapens?" „Omdat ik niet in staat ben ze te gebrui ken. Ik ben geen mensch voor sluwheden en uitvluchten en leugens en al die dingen! Wat ik zegik vervloek hem en Getch ook!" „Ik dacht, dat je rechtsgeleerde wilde worden, 3cn. Je behoeft niet sluw te z.kjn, maar je kunt wat ze noemen diploma lisch zijn." „Hoe kun je diplomatisch zijn met dién ouden schurk? Hij is zoo geslepen als eën vos!" „Dat doet er niet toe, als hij terugkomt zou ik probeeren hem voor je in te nemen, want pen, denk er eens aan, dat ze ons den geheelen nacht hier hielden cn ook morgen „Hij beloofde, dat jou geen kwaad zou ge daan worden, Pepita. En ik kan me niet voorstellen, dat ze ons hier lang zullen hou den. Ze zullen ons wel laten gaan, als het duister wordt." „Het wordt al duister", merkte zij op, ter wijl zij in dc sombere kamer rondkeek. „Wat zullen wij doen, als ze ons zonder licht laten, Ben? Dan word ik doodsbang!" Op dat oogenblik werd de ons reeds be kende vrouw weder vlug binnengelaten. Zij bracht een lamp en thee met smakelijk ge bak. Wij deden ons daaraan te goed. Pefiïte merkte op, dat ooin Joseph toch ook wel goede eigenschappen had en ons niet zou laten verhongeren. Zij sprak de hoop uit, dat de overpeinzingen van hom en Getch gunstig voor ons zouden zijn en gevolgd zouden worden door een spoedige vrijlating. „Zooals ik zeide misschien als het don ker is", bracht ik in het midden. „Al?' het donker is Ik keek naar het raam en mijn tong wei gerde haar dienst. Daar loerende door hel raampje, zag ik duidelijk Mandhu Khap, de Hindoe-bediende van iuffrouw Ellingharo, mij aanstaren. IIOOFDDSTUK XV.. Meslie eiland. Ik gooide do theeboel bijna om, toen ik naar het raam vloog Dat plotselinge op stuiven ontlokte Pepita een gil; zij draai de met een ruk in haar stoel om cn had nog juist de gelegenhid hem ook te zien. Toen ik bij het venster kwam was zijn ge zicht weer verdwenen. „Heb je dat gezien, Pepita?" riep ik uit. „Ja zeker! Die bruine bediende van juf frouw Ellingham! O, Ben, wat zou hij wil len?" „Hij is aan het spionneeren, Pepita, Ik durf er om te wedden, dat die kerel op zoek is naar oom Joseph. Dat is zoo zeker als tweemaal twee vier is!" „Zeg jc dat aan hen?" vroeg zij met een knik naar de deur. Daaraan had ik reeds gedacht. „Geen woord!" riep ik uit. „We zullen dat voor ons houden. Ik ben niet bang v>or Mandhu Khan juffrouw Ellingham heeft gezegd, dat hij een trouwe, aanhankelijke bediende is Weet je wat ik denk? Ik geloof dat Mandhu Khan oom Joseph op het spoor is. Zij zijn slim, die kerels, zooals ik hoor zij zien dingen, die wij niet zien en ik veronderstel, dat hij zoekt naar do gestolen eigendommen van juffrouw Ellingham en dat hij een idéé heeft dat oom Joseph ze heeft en dat hij hier is." (Wordt vervolgd)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 5