Radion! de 'merkwaardige nieuwe ontdekking. Radion maakt voor goed een eind aan de vvaschdagzorgen! Bekwame scheikundigen zijn erin geslaagd om dit nieuwe waschmiddel dezelfde reinigende kracht te geven die zonlicht en buitenlucht bezitten! U zult nooit meer tevreden behoeven te zijn met goed dat niet absoluut witis.ofkleurendie niet frischzijn. Boenen en wrijven hebben afgedaan. Bleekpoeder, soda en blauwsel zullen Uw werk niet meer vertragen, want Radion doet alles wat deze ingrediënten vroeger moesten doen! Boenen en wrijven met zeep en water bederft Uw goed en is afmattend werk. Radion maakt hier een eind aan! Zoowel het witte als het gekleurde goed zullen helderder dan ooit te voren uit de wasch komen. Het Radion sop werkt door millioenen kleine zeepbellen met de natuurlijke reinigende kracht van zonneschijn en buitenlucht. Deze millioenen bellen zijn in volle actie en zóó klein dat zij diep in het weefsel doordringen en al die vuildeeltjes verwijderen, die door boenen alleen dieper in het weefsel worden geboend. Wat zult U blij zijn als eiken waschdag Uw linnengoed schitterend wit is en Uw gekleurde goed prachtig helder, terwijl U bovendien weet dat door het gebruik van Radion alles zoo hygiënisch mogelijk schoon is. Besluit dadelijk te' een proef met Radion heeft U het eenmaal geprobeerd, U blijit het gebruiken! Uw winkelier heeft Radion in voorraad. Koop nog heden een pak van dit buitengewone waschmiddel. Zoodra het waschdag is zult U er dankbaar voor zijn. Het kost maar 22'/2 ct., maar al kostte het dubbel zooveel, dan was het zijn geld nog dubbel en dwars waard!

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 4