AMERSFOOKTSCH DAGBLAD Dinsdag 26 Mei 1931 -DE EEMLANDER- 29e Jaargang No. 275 TWEEDE BLAD JONG-LIBERALE CONFE RENTIE Hoop voor de toekomst TWEE MOTORRIJDERS GEBOTST AUTO VERNIELD AUTOBUSONGELUK Fietsrijder op slag gedood BEWAART UW BONT IN MOTZAKKEN BESLIST AFDOEND A. v. d. WEG LANGESTRAAT 23 TEL. 217 Het Congres der Int. Unie van jong liberale, radicale en democratische vereenigingen. 'sGravenhage, 24 Mei. De Internatio nal Union of Young-liberal, radical and de mocratie societies houdt haar derde confe rentie te Scheveningen in het Kurhaus. Van daar vertrok gisterochtend het gezel schap naar Rotterdam, waar een rond gang door de havens werd gemaakt. Op den terugtocht naar Scheveningen werd ook Delft bezocht. Circa half vier was men in Scheveningen terug. Om half vijf verzamelden de deelnemers zich in de zittingslocaliteit, waar de con ferentie officieel geopend werd met een welkomstwoord van dr. F. Hollander voor zitter van den Bond van Jonge Liberalen en een rede van mr. H. J. Knottenbelt, lei der van de liberale fractie in do Tweede Kamer. Dr Hollander noemde dezen dag een schitterenden dag in de schoone his torie van hot liberalisme. Jonge rnenschen zijn gekomen uit alle deelen van West-, Noord- en Centraal-Europa, om te doen zien, dat het liberalisme overal zijn jeug dige aanhangers heeft. Sommigen onzer te genstanders beweren, dat het liberalisme thans aan ouderdomsgebreken stervende is. Spr. achtte het nauwelijks noodig dit tegen te spreken en wees tevens op de veel belovende opleving van het liberalis me, dat sinds eenige jaren zich openbaart in 't bijzonder onder jonge menschen. En als onze verwachtingen niet bedrogen wor den, zal zich binnen betrekkelijk korten tijd weder een sterke invloed van liberale ideeën doen gelden. Een zeer belangrijk ding voor de herwinning van dien invloed is een goede organisatie van het interna tionale liberalisme der jongeren. Dit libe ralisme is goed georganiseerd in de Inter national Union of' Young liberal, radical en and democratie Societies. Dames en heeren, zoo eindigde na ver welkoming der verschillende afgevaardig den mi". drs Hollander, de basis voor alle besprekingen, het element van onze orga nisatie is de middelen te onderzoe-ken, die de werejd. kunnen beschermen tegen con servatisme, socialisme en fascisme. Sluit dit in, dat ons werk alleen negatief is en wij alleen een defensieve houding aanne men? Zeker niet! Wij zullen hebben duide lijk te maken, dat de Europeésche liberale jeugd haar eigen weg heeft om de politie ke en sociale misstanden te bekampen, den weg van het liberalisme. Bovendien hebben wij een andere taak: als gevolg van onze jaarlijksche conferen ties scheppen, wij een volmaakten interna tionalen geest, die ons in ijder geval on misbaar is om het hoofddoel te bereiken van alle loyale internationale politiek, den eeuwigen vrede. Onze beweging is tot heden tamelijk klein, wij hebben niet over sterke krach ten de beschikking. Maar ik ben cr zeker van, dat onze macht zal toenemen! Ik her inner u aan het Engelsche gezegde: „Little strokes fell great oaks". Het liberalisme zal de wereld heroveren, hoe zwak het nu mocht zijn, als wij maar een sterk geloof hebben in zijn heilzamen en weldadigen invloed op het lot der menschheid. Spreker, wiens rede met applaus begroet werd, gaf vervolgens het woord aan mr. H. J. Knottenbelt. Rede mr. H. J. Knottenbelt. Wegens verhindering van mr. D. Fock, voorzitter der Liberale Staatspartij, die an ders de leden van de Conferentie namens de Nederlandsche liberalen zou hebben be groet, was deze taak overgenomen door den voorzitter der liberale Tweede Kamerfrac tie rar. H. J. Knottenbelt. Deze, de gasten, die vrijwel allen En- gelsch verstaan, in die taal toesprekende, heette de leden der conferentie welkom in ons land met een toepasselijk woord. Komende tot de positie, die het libera lisme tegenwoordig in het staatsbestel van verschillende landen inneemt, constateer de Spr. een vermindering van invloed, wel ke hij o.a. meende te moeten wijten aan het ijdele vertrouwen, dat de menigte in de vermeende almacht van den Staat stelt, welk vertrouwen de zelf-verantwoordelijk- heid, een postulaat van het liberalisme, doet verminderen, terwijl ook het liberalis me niet gedoogt aan de kiezers beloften voor te spiegelen, waarvan de werkelijk heid de vervulling niet verdragen kan. Evenwel sprak mr. Knottenbelt zijn ver trouwen uit, dat het liberalisme zijn heil zamen invloed op de politiek zal blijven uitoefenen en zelfs, dat die invloed in de naaste toekomst zal toenemen, en wel om dat men tot de erkenning zal komen, dat het liberalisme voortkomt uit de nobele beweegkrachten der menschheid en op be trouwbaren, wetenschappelijken en practi- schen grondslag is gevestigd. Als voorbeeld noemde hij den vrijhandel die, nu de we reld onder de ellende van hooge tolmuren gebukt gaat, vrij algemeen als geneesmid del van de economische kwaal, waaraan de wereld lijdt, wordt aangemerkt. Ook de omstandigheid, dat de jonge ge neratie meer en meer belangstelling voor liberale politiek toont, geeft Spr. hoop voor de toekomst. Nadat mr. Knottenbelt zijn rede had be ëindigd, voerden afgevaardigden van ver schillende landen het woord. De afgevaar digden gaven allen uiting aan groote er kentelijkheid en dankbaarheid voor de schitterende ontvangst, die hun in Holland was ten deel gevallen. Tenslotte sprak mr. R. P. s'Ja cob, voorzitter van den Bond van Jonge Libe ralen. afd. Den Haag, nog een welkomst woord tot de delegaties. De opening der conferentie werd o.m. bij gewoond door de leden der Tweede Kamer prof. ir. v. d. Bilt en mej. Westerman, het Eerste Kamerlid v. d. Bergh, het lid van den Haagschen gemeenteraad mej. Blauw, mr. De Boer, wethouder van Utrecht, lid van het hoofdbestuur van den Vrijheids bond, voorts door de heeren mr. J. J. Be- linfante namens de redactie van „De Vrij heid", het officieel orgaan van den Vrij heidsbond, S. Cohen Fzn., lid van den af- deelingsraad en mevr. Cohen, lid van de Prov. Staten van Zuid-Holland. Van den Voorzitter van den Vrijheids bond, mr. D. Fock, was een telegram inge komen van verhindering, in welk telegram hij de conferentie goed succes toewenschte. De voorzitter der conferentie, dr. Hollan der, wijdde eenige gevoelvolle woorden aan het overlijden van de echtgenoote van mr. Fock. Voorts waren nog telegrammen ingekomen van mr. Rink, vice-voorzitter van den Vrijheidsbond en van het Demo cratisch Jeugd-Verbond in Zweden. Ter gelegenheid van het Congres heeft de Bond van Jonge Liberalen in een der zalen van het Kurhaus gisteravond een re ceptie gegeven, ter eere van de gedelegeer den. Een rijk voorzien buffet voorzag dc ge- noodigden van vervcrschingen en een uit nemend strijkje verzorgde het muzikale gedeelte. O.m. waren ook aanwezig mejuffrouw Westerman, mr. Knottenbelt, prof. v. d. Bilt, leden der Tweede Kamer, mr. J. J. van Bolhuis, hoofdredacteur van De Vrijheid, mr. Crena dc long, lid van Ge deputeerde Staten e.a. Er heerschte een zeer opgewekte stem ming. Zeker is de smalle weg der plicht. SCHILLER. Naar het Engelsch van BERTA RUCK door Mr. G. KELLER. 25 Nu, dan hoop ik, dat u het eens zal winnen, zei Sheila, terwijl zij het prospec tus van den wedstrijd inkeek, overtuigd, dat de jongen in het winnen van die tweedui zend Pond evenveel plezier zou hebben als wanneer hij dat geld werkelijk van noode had gehad. De jongen!.... Zij noemde hem altijd in haar gedachten zoo en toch moest hij wel om en bij de dertig zijn, juist de leeftijd van Darol Farquhar. Ik zou mijn antwoord zoo gaarne in zenden onder uw naam, vervolgde hij iet wat schuchter. Misschien keert dan eens voor 'n enkele maal de kans te mijnen gun ste. Men kan nooit weten, niet waar? Maar waar heb ik het ding gelaten? Hij haalde uit zijn borstzak een bundel kleurige kaart jes en papieren, al mompelend waar hij het ding had gestopt. Ten slotte had hij het ge vonden: In het zakje van mijn opschrijf boekje. Ik heb het al geheel ingevuld. De eerste prijs bedraagt twee duizeild Pond maar ik weet toch iets, dat ik nog liever dan twee duizend Pond zou willen heb ben Sheila lachte zonder verlegenheid. Bob bie Clarke nam zij nooit ernstig op. Wat daarom nog geen bewijs mag heeten, zooals juffrouw Woffington plotseling vreesde, dat de jonge man toch niet de ware Jozef zou zijn Moet ik hier teekenen? vroeg Sheila. Zij gebruikte haar vulpen om haar naam te zetten cn met groote letters schreef zij: Sheila Curtis. En plotseling dook de herinnering bij haar op aan den laatsten keer, dat zij haar naam had gezetop het ontvangstbewijs voor de verdwenen parels. Weet u wel, dat dit dc eerste maal is, zeidc Bobbie Clarke vriendelijk, dat ik uw naam op schrift zie staan? Ik heb zelfs nog nooit een enkel regeltje van u ontvan gen. Waarom ook? We wonen onder één dak, boven elkander en dan hebben we toch altijd de telefoon bij de hand Ja zeker, zeker, maar er is toch iets Zijn blauwe oogen wierpen nog steeds verliefde blikken op het stukje papier, dat haar handteekening droeg en hij staarde er nog op toen juffrouw Woffington en haar secretaresse reeds lang weg waren. Hij kreeg een oogenblik een opwelling het pa pier niet in te zenden en het te bewaren omdat haar handteekening er op stond en hij daar bijna gevolg aan gegeven. Maar: Neen, dat zou te mal zijn! be peinsde hij. Ik heb op me genomen 't stuk in te zenden op den prijsvraag betreffende de voetbalcompetitie en, wie weet, of het meisje niet den prijs wint. Kans heeft zij toch in ieder geval en die mag ik haar niet ontnemen. Beiden overleden. Den Bosch, 25 Mei. Zondagavond te omstreeks half twaalf heeft op de Vughter- brug alhier een botsing tusschen twee mo torrijders plaats gehad, welke aan beiden het leven heeft gekost. De toedracht van het ongeval is niet met zekerheid vast te stellen, daar er eeen oog getuigen bij aanwezig zijn geweest. Slechts is komen vast te staan, dat de motorrij der B. van Berkel uit Rosmalen, die in de richting '6 Hertogenbosch reed, een voor hem rijdende auto wilde passeeren. Op het oogenblik, dat hij deze auto voorbij reed, kwam hij met zijn motorrijwiel in botsing met den 34-jarigen motorrijder G. van Ant werpen uit Amsterdam^ die van dc tegen overgestelde richting kwam. De botsing was zoo hevig, dat de motoren en hun berijders ongeveer acht meter van elkaar werden ge slingerd. Van B. bleef bewegingloos liggen. Van A. kon nog opstaan, doch op hetzelfde moment, dat hij dit wilde doen, vloog zijn motorrijwiel, waarvan de benzinetank was gescheurd, in brand, waardoor ook zijn klecren vlam vatten. F.enigc oogenblikken liep Van A. als een brandende faksel over de brug. Inmiddels snelden enkele voorbij gangers toe, die er in slaagden het vuur te dooven. Nu eerst bleek, dat de heer Van A. nog een duorijdster bij zich had, n.l. zijn zuster. Deze had het ongeluk zien aanko men en kon op het laatste moment nog van den motor, die een zeer kalmen gang had, afspringen. Zij kwam met den 6chriK vrij en kreeg enkele ontvellingen. Beide slacht offers zijn naar het Protestants'clie Zieken huis overgebracht, waar Van B. bij aan komst reeds bleek te zijn overleden. De heer Van A. is in den loop van den nacht aan de bekomen verwondingen bezweken. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat Van B. zeer woest moet hebben gereden en waarschijnlijk onder den invloed van ster ken drank heeft verkeerd. Twee inzittenden gedood. S n e e k, 25 Mei. Hedenmorgen is op den weg van Horniriert6 naar Sneek een auto, waarin vijf personen uit Sneek waren ge zeten, tegen een boom gereden. De auto werd geheel vernield. De bestuurder, de 25-jarige T. Bergstra en de naast hem gezeten, eveneens onge veer 25-jarige J. Boersma, werden op 6lag gedood. De overige inzittenden werden slechts licht gewond. 1-Iet ongeluk geschied de bij het passeeren van een andero auto. Waarschijnlijk heeft de chauffeur te ver naar links» uitgehaald, waardoor -Ie wagen met volle vaart tegen een langs den weg slaanden boom is opgereden. Even nadat het ongeluk was gebeurd, passeerde een ziekenauto, die met twee zus ters en een patiënt op weg was naar het St. Anthoniusziekenhuis te Sneek. Een der zusters heeft onmiddellijk de eerste hulp verleend en de noodige maatregelen getrof fen om de slachtoffers naar genoemd zie kenhuis te doen vervoeren. De namen der onden zijn: P. Slilma, J. Damstra cn -V ierda. Laatstgenoemde kon na verbonden te zijn, naar huis gaan, terwijl ook de heer Damstra, die een lichte schouderfractuur had bekomen, na te zijn behandeld uit het ziekenhuis kon worden ontslagen. De heer Stilma, die klaagde over pijn in de borstkas, is ter verpleging in het ziekenhuis opgenomen. Hij zond het papier in en vier weken la ter werd de uitslag bekend. HOOFDSTUK XIV. Het blauwtje. In die weken gebeurde er genoeg om een jonge vrouw te doen vergeten, dat zij haar naam had gezet op een strook papier, inge zonden als antwoord op een af andere malle prijsvraag van een krant. De eerste gebeurtenis van belang was, dat Sheila een formeel huwelijksaanzoek ont ving van Bobbie Clarke. Ja, het was een aanzoek in optima forma, want al mocht juffrouw Woffington ook beweren, dat de meeste van haar jonge bekenden meer ver vuld waren met de gedachte aan het merk van de nieuwe auto die zij wilden koopen, dan over de formuleering van een huwe lijksaanzoek, met Bobbie Clarke was dit toch niet het geval. Op een namiddag keer de hij huiswaarts van zijn academie aan de andere zijde van de Seine. Hij was de brug overgegaan en slenterde over de arcades van de rue Rivoli, het hoofd vervuld aan die zoo wonderlijk aantrekkelijke Sheila Curtis, toen hij onverwachts het persoontje, dat zoozeer beslag had gelegd op zijn ge dachten, in het oog kreeg. Dat meisje in het rood, met dien hoed op, ja, dat was zij! Zij liep naar hem toe, zich een weg banend tusschen de schare van straatslijpers, voort spoedende boodschaploopers en winkelen de menschen, en hij stevende op haar af. Goedenmiddag riep hij haar toe, ter wijl hij haastig een hand vrijmaakte om zijn hoed af te nemen. Welken kant uit? Sheila keerde haastig terug van een mo depaleis op de Place Vendome, waar zij voor juffrouw een afspraak omtrent een modeshow had gemaakt. Zij wilde gauw BESCHERMING VAN NEDERLANDSCHE WERKKRACHTEN. Naar de Tel. verneemt, is de interdepar tementale commissie, welke destijds is in gesteld met de opdracht een onderzoek in to stellen naar de te werkstelling van vreemde werkkrachten in Nederland, met het onder zoek gereed gekomen cn kan de indiening van het rapport binnenkort worden tege moet gezien. Naar wij meenen te weten, strekt het advies tot sterkere bescherming van Nederlandsche werkkrachten cn slechts in geval dat geen Nederlandsche werkkrach ten te verkrijgen zijn, kunnen buitcnland- sche werkkrachten in Nederland toegelaten worden, op den voet zooals België onlangs heeft afgekondigd. De bestuurder plotseling onwel geworden Enschedé, 23 Mei. Gisteravond laat is op den weg van Enschedé naar Hengelo (O.) een autobus van de T.E.T., doordat de bestuurder van de bus plotseling onwel werd, tegen een boom gereden. Een langs den weg fietsenden brandstoffenhandelaar de 6i-jarige heer Schipper uit Enschedé, werd door de bus gegrepen en op slag ge dood. De chauffeur i6 met ernstige wonden naar een ziekenhuis vervoerd. De passa giers van de bus werden licht gewond. Eén hunner moest eveneens in het zieken huis worden opgenomen. DE VIJF PUNTEN VAN HET ERGSTE AUTOGEVAAR. ITet tijdschrift „Wegen" geeft een uitvoe rige bespreking van dc ongevallenstatistiek van 1929. In dit jaar hebben in 't geheel 1259 verkeersongevallen plaats gehad, waar van 113 met doodelijken afloop, Het vol gende lijstje geeft de gevaarlijkste punten. Tengevolge van plaatselijke ongunstige toestanden der wegen hadden 'n aantal onge vallen op eenzelfde of nagenoeg eenzelfde punt van den weg plaats, b.v.: a. 18 op den weg LeeuwardenHarlin- gen (K.M. en 408 meter) ter plaatse van een dwarsweg met onvoldoende uitzicht; b. 14 bij bochtig en smal wegdeel om Fort de Bilt (K. M. 72.8—73.2) (100 meter lengte); c. 13 op den weg Utrecht—de Grebbe (K. M. 90.2) bij scherpe bocht met onvol doende uitzicht. d. 10 op den weg AmsterdamHalfweg (K.M. 86408800, rn een plaatselijke ver nauwing);' e. 10 op den weg DelftOverschie (K. M. 52005290 bij een plaatselijke vernauwing te De Zweth. DE AANRANDING TE AZEWIJN. In verband met de poging tot bcrooving op den heer Brants te Azewijn wordt mc- dcgeleeld, dat de politie nog denzelfden nacht tot een arrestatie is overgegaan, maar dezen persoon weer moest vrij laten, daar een volledig alibi aanwezig was. In den tuin der R.-K. pastorie te Azewijn is een zak met ongebluschte kalk gevonden, waar uit wordt afgeleid, dat men eerst dit punt voor den overval had uitgekozen. De heer B. was toen echter nog in gezelschap van zijn zwager. De slagen zijn toegebracht mei een stuk gaspijp. dat op het erf van den heer B. is teruggevonden. EEN PLUIMPJE EN EEN VERZOEK. Ijverige crticasters Kank'ren per abonnement, Op 't verkeer en óók-natuurlijk!!!! Op des regelaars talent! En ze gaan als leek vertellen Wat cr hier of daar mankeert. Hoe het wel moet, wordt verzwegen, Dat wordt niet door hen geleerd! 't Gaat met deze zaak zooals met Menig uitgebuit geval: Hier staan ook de beste stuurlui Ongetwijfeld aan den wal! Wie het machtige verkeer hier Dezer dagen heeft gezien, Heeft respect voor hen die 't leiden En is dankbaar bovendien, Omdat duizenden vehikels Door onz' veste zijn geleid En toch ongevaarlijk bleken Voor ons aller veiligheid!!!! Naast dit pluimpje een verzoekje: Bij de Kamperbinnenpoort, Gaat het met zoo'n helsche drpkte Niet precies zoolas het hoort! Waarom geen verkeersagent hier? Permanent zelfs als het kan! Wie de tosetand hier een6 opneemt Wordt er wcrk'lijk angstig van! Wie een uurtje hire blijft.kijken Geeft dit toe! Want hcu6ch het is Honderd malen raak'lings raak of, Wilt U liever raak'lings mis! Onz' verkeersautoriteitcn Thans berekend voor hun taak, Dienen zich te intresseeren Voor deez' hoogst urgente zaak! Mocht het niet in orde komen: Amersfoorter6 blijf mo trouw! Doe wat ik hier in m'n liedje U zoo gaarne raden zou: Laten we stil op een nachtje Mob'liseeren! Zegt het voort.1!!! We gaan saam „verdonk'remanen" Onze Kamperbinnenpoort! U bent met mij toch ook het tobben Met dit „stadsschandaaltje" moe! Daarom sloopen en we brengen 't Stiekum naar „Flehitc" toe! GROEGROE. (Alle rechten voorbehouden) PINKSTERNUMMER VAN „DE KAMPIOEN." „De Kampioen" van deze week is als Pinksternummcr uitgegeven. De gewone omslag heeft moeten wijken voor een tee- kening van Willy Sluiter. Dit nummer wordt geopend met een ge dicht „Pinksterfeest" van J. Cats Jr., waar na achtereenvolgens aan het woord zijn: mr. J. C. de Wit over onze duinlandschap pen, Rinke Tolman over de vreugden van Mei, Jan Feith (de hoofdredacteur van het Bondsorgaan) over de luchten boven ons land, A. B. Wigman over de heide, Henri Dekking over den ITollandschen polder, H. C. A. van Kampen over stille wateren, Jac. Gazenbeek over molens, Luc. Willink over ons Ilollandsche strand, Hcnvi van Booven over ophaalbruggetjes, M. dc Koning over het bosch, M. J. Brusse over paadjes-rijden, dr. E. J. Haslinghuis over onze stadspoor ten Bij elk artikel is een fraaie foto afge drukt. weer thuis zijn verzekerde zij Bobbie, daar zij na de thee de nieuwe novelle van juf frouw Woffington nog wilde overschrijven Het is pure tijdsbesparing als je nu even met mij thee gaat drinken. Kijk, we zijn hier vlak bij Rumplemayer; ga nu maar een6 netjes met me mede. Ik houd je niet meer dan vijf minuten op. Ik ontmoet je nergens Lieve hemel, Bobbie! En dat terwijl we in hetzelfde huis wonen! Ik wande, niet door de Rue Rivoli, of ik loop je tegen het lijf. Neon maai, Bobbie, je moet nu niet overdrijven! (Sedert een paar weken waren zij elkander bij den naam gaan noe men). Ik bedoel, dat ik nooit gelegenheid vind om eens wat met je te praten. Heele drommen draaien altijd om ons heen' Zoo jammerde Bobbie cn Sheila vreeede het ergste. Zij was er van overtuigd, dat hij haar een liefdesverk.aring zou wiilon doen en zij had dat pijnlijke oogenblik zoo lang mogelijk willen vermijden. Daarom beweerde zij met zooveel nadruk, dat zij zoo'n haast had. Doch Bobbie Clarke had reeds met broederlijken greep haar arm omvat en had haar het weelderige restau rant binnengetroond en haar meegenomen naar een tafeltje in den verst afgelegen hoek. Hoe denk je er over** We zitten hier tamelijk goed, nietwaar? Hij deed Sheila plaats nemen in het prettigste hoekje en hood haar elk mer* koffie, thee of choco lade aan, dat er in do zaak van Rimple- mayer is te krijgen. Hij bestelde heer'ijke pasteitjes, sappige kersen en al'er'.ei an dere lekkernijen. Intusschen hield hij g'-en oog van zijn gast afgewend. Men kan zich vooretellen dat het kittige meisje, dat hen bediende, vol attenties was voor wat zij dacht een jong minnend paar te zijn. Maar ze sloeg toch wel deerlijk de plank mis!.... Het is altijd vervelend je tijd te verbeuze-' ien, maar er is haast geen grooter tijdver- knoeiing denkbaar don in een prettige om geving te toeven, d>ch met een anderen man dan men zich zou wenschen. Sheila had dit gevoel. Bobbie Clarke wa3 zoo vriendelijk, zoo aardig, zoo jongensachtig gastvrij, zoo echt een welopgevoed jong- mensch van goeden huize, zoo gul voor al zijn vrienden, zoo v°rtiouwbaar en zoo frisch van uiterlijk, zoo aantrekkelijk, kortom zoo rijk aan goede eigen>- 6chappen als maar denkbaar was. doch niettemin volstrekt geen man om ver liefd op te worden. Alles zou best loo- pen, als de liefde buiten spel bleef, maar dit lag niet in zijn bedoeling en. dat wist zij opperbest. In den laatsten tijd had hij het er op aan gestuurd en nu kwam het oogenblik. waarvoor zij vreesde. Over het presenteerblad en liet schoteltje met ver leidelijke gebakjes vro-:g hij op gedempten toon en met eenigszins stokkende stem of zij zich herinnerde, hoe juffrouw Woffing ton onlangs had gefantaseerd over dat paar, dat ook genoot van „twee personen thee". Dat was zijn opcningsaanval. Na tuurlijk liet hij het er niet bij en hij zou on middellijk hebben uitgepakt, als Sheiia er niet een stokje voor had gestoken^ (Wordt vervolgd).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 5