VAN GENT EN RIJK NEDERL. KAMPIOEN STEUNT DE NEDERLANDSCHE INDUSTRIE NORTON ZEGEVIERT im NED. KORFBALBOND bij gelijken prijs en kwaliteit. GÜ dient hiermede uw land en bestrijdt de werkloosheid! POLITiE-ZWEMKAMPIOEN- SCHAPPEN Concertgebouw „DE VALK" - DE TT. RACES Interessante strijd om de -• eerste plaats in de middagraces Successen der Hollanders Assen, 11 Juli 1931 (Van.onzen speciaien verslaggever/. Zaterdagmorgen. Precies 10 uur valt üe oranje-s tart v1 ag. Weg knallen de eerste motoren, 21 i:i de 250 c.M.3 en 21 in de 350 c.M.3 klasse. Da vids op Velocette is 't eerste weg, C. Meinc- link op B.S.A. heeft peel» en komt eenige honderden meters achter door te laat aan slaan van zijn motor. Nagestaard door dui zenden verdwijnt ook hij ten slotte na de anderen ora de eerste S-bocht. Ttnvijl de rijders hun eerste ronde rijden, ia er gelegenheid alles eens op te nemen en te constateeren. dat er weinig veranderd is sinds verleden jaar. Dezelfde feestelijke stemming, vlaggen, drukte, geroezemoes, „choc'la!'', ..T.T.-speldjes", ..blijven zitten!" Alles marcheert zooals 'net steeds heeft ge marcheerd. Er zijn ettelijke tienduizenden toeschouwers, de lucht is bedekt, de wind niet al te heftig, al kon het wel wat beter, en voorloopig ziet alles er zeer gunstig uit Slechts is de luidsprekerdienst door don wind bijna onverstaanbaar, in tegenstelling met vorige jaren, toen ook dit detail van de organisatie zoo voortreffelijk verzorgd was. En nu de wedstrijd: Na twee ronden zetten Gleave op New Imperial en Woods op Norton gez-imelijk aan den kop. Beiden spunen hard door en hebben de anderen honderden meters achter zich gelaten. Graham Walker op Rudge, die na één ronde zesde lag, bezet nu al de derde plaats op den „voet" gevolgd door de Hollanders v. Gent en Davids. In de 250 c.M.3 klasse houdt Crayral voor loopig de eerste plaat». Mellors en Smith die 2 en S lagen worden naar achter gedron gen door Longman. De dei Je ronde brengt alleen deze verandering dat van Gent Wal ker weer van do derde plaats verdringt en nu mooi derde ligt. In de lagere klass: ver dwijnt Longman weer Ver naar achteren en blijven Cmyra!, Hellors en Srniili aan den kop bij elkander. Van Gent houdt liet niet en zakt in de ie ronde weer naar dé zesde plaats; zijn plaats v orclt ihgenuihèri Je or Jammer is het dat in dc tiende ronde de tijding komt, dat de Rotterdammer Davids bij Hooghalen de bocht uitgeslagen is. Zijn gaskraan bleef haken, en daardoor kon hü zijn gas niet afsluiten en hield dus volle vaart. Hij was echter niet gewond en kwam naar de pits wandelen waar hem een zeer hartelijke ovatie werd gebracht. Woods SIMCOCK. Davenport, ma^r een ronde later is hij al weer vierde, terwijl vlak achter hem Da vids en Walker een verwoed duel leveren De spanning komt er meer en meer in; zal Gleave of Woods de vo<;r©:e plaa^c- bezetten eii wie van de vie-* vei eenden zi er in sla gen de anderen achter rich te laten? Voor loopig wisselen zij nog a! eens van plaats, zonder dat een van hen Lepaaid voordeel behaalt. In de 250 c.M.3 klasse blijft Cmyral lei den om in de zesde ronde plotseling te ver dwijnen; hij heeft een defecten motor. Smith ligt nu een, met achter zich Mellors. Crab- tree en Johnston. Er gebeuren nu enkele on gelukjes, Creemers en v. d. Hoeven botsen tegen elkaar; beide machines zijn vernield; en Creemers moet met een gebroken been naar het ziekenhuis worden overgebracht, doch de ander komt er goed af. Ook v. Vil- steren moet uitvallen. Spannend duel. In de achtste ronde komen Gleave en Woods, die nog altijd naast elkaar liggen samen binnen rijden, doch Woods tankt en verliest nu terrein, hij vertrekt gelijk met Davenport, die 3 is. Walker, van Gent en Davids gaan gedrieën tanken en gaan ook tegelijk weer weg. Er blijft in deze klasse zeer veel spanning; het duel om de eerste plaats blijft gaan tusschen Woods en Glea ve, maar onvoorziene omstandigheden kun nen gemakkelijk de vier volgenden vooruit helpen. En onder die drie volgenden zijn twee kranige Hollandei's! Telkens en tel kens poogt Walker zijn Hollandsche tegen standers in de bochten af te schudden, maar het lukt hem niet. De gemiddelde snelheid in deze klasse wordt voortdurend grooter en bedraagt nu al ongeveer 124 K.M. Gleave is nu ook gedwongen te tanken en Woods haalt hem voor de pits in. Vlak achter hem vertrekt Gleave weer; het is nu de waag maar of Woods nog eens benzine zal moe ten innemen, of dat hij de race kan uitrij den. In dat geval heeft hij een goede kans. WAL KEF. houdt nu den kop met Gleave achter zich, Daverport, Walker en van Gent volgen, ter wijl Dom het door kranig rijden al tot de zesde plaats heeft gebracht. De 12e ronde brengt verandering. Walker is er in geslaagd van Gent, die den steun van Davids mist, van zich af te schudden, zoodat hij ettelijke honderden meters ach ter is. Hij houdt echter vol. Woods maakt nu zijn snelste ronde, met een gemiddelde van 126K.M. Hij zit nog aan den kop, maar Gleave rijdt vlak achter hem. En ook Daven port weet van geen wijken, met Walker vlak op zijn hielen. Dom blijft zes, achter hem rijden Kemer, Simcode en Arches. Doch Dom verdwijnt in de 13e ronde. Woods komt tenslotte als eerste binnen. Norton heeft in deze klasse dus gezegevierd. Hij heeft een tijd van 2 uur 14.50 en een gemiddelde van 123.50 K.M. De in Assen zoo populaire renner krijgt bij zijn binnen komst een zeer hartelijke ovatie. Gleave (New Imperial) blijkt er in eens uit te zijn. en Davenport (New Imperial) komt tot veler verrassing als tweede bin nen. Walker op Rudge is derde, de Hollan der W. van Gent op A.J.S. komt als vierde binnenrijden en wordt zeer hartelijk ont vangen met het Wilhelmus. Hij is kampioen van Nederland! Vijfde wordt de Belg Re- nier op Velocette, echter met zeer grooten achterstand. Van Gent s tijd is 2 uur IS.13 min. De slotritten in de 250 c.M.3 klasse. Na de zesde ronde kwam er in dc 250 c M.3 klasse niet zoo veel verandering. Smith en Meïlo;is bleven ook na het tan ken op de eerste en tweede plaats. Craitree werkte zich naar nummer 3 op, maar moest in de tiende ronde wegens een defect uit vallen. De Engèlschman Johns ter werd daardoor derde, met achter zich deAsse- naar Timmer, die met elke minuut zijn kansen op een kampioenschap van Neder land zag stijgen. H. G. T. Smith op Rudge Wh it worth kwam als eerste binnen in een tijd van 2 uur, G min. 57 sec., gemiddelde snelheid 115 K.M. per uur. Tweede werd E. A Mel lors, op New Imperial, derde P. Johnston, op Moto Guzzi, vierde de Assenaar G. G W. Timmer op New Imperial, die tevens Nederlandsch kampioen is Hij was het in de 175 c.M.3 klasse in 1026 ook! Tim mens tijd was 2 uur 19.36 De middagrace. Het was van te voren te verwachten dat in den namiddag records zouden worden gebroken. De gemiddelde tijden van des ochtends waren n.l. niet onaanziónlijk bo ven die van verleden jaar gebleven en al te veel last had men dus niet van den toch wel heel sterken wind. Het bleef echter droog cn ook hadden de 24 deelnemers in dc 500 c.M.3 klasse niet veel la6t van d» zon. Het was een respectabel aantal toen zij aan den start verschenen. Woods en van Hamersvelt, twee concurrenten van wie men zeer veel verwachtte, gezamenlijk aan den kop, Crabtree heelemaal achteraan De rijders vliegen normaal weg; alleen de Hollanders Bovee en Brinkhoff hebben pech, cn vertrekken rnet vertraging. Het zal in dezen wedstrijd wel een strijd worden tusschen de Nortonrijders Woods en HunL en den Rudge Whitworth-crack Nott. In de 250 c.M.3 klasse won vanmorgen de Rudge, in de 350 c.M.3 klasse Norton, van middag zal de een niet voor den ander on der willen doen. Na de eerste ronde is de volgorde met geringe tusschenruimte: Nott, Woods, Hunt, Meagcen Demeuter, Sim- cock en de Hollanders Rijk, Simons cn v. Hamersvelt. De drie Hollanders zitten dus op de 7e, 8e en 9e plaats. In de tweede ron de is Hunt eerste geworden. Woods volgt op hem en Nott is naar de derde plaats afgezakt, op eenigen afstand volgen Mea- geen en Simcock, en daarna de Hollanders Rijk, v. Hamersvelt en Camshaft Sr. De drie eersten rijden echter razend snel en zijn reeds ver voor. Van Gent is ver achter. Hunt is in de derde ronde al ver uitgeloo- pen, Woods en Nott zitten als 2e en 3e elkaar op de hielen, Simcock en Meagcen volgen verder, terwijl Rijk, v. Hamersvelt en Camshaft 6, 7 en 7 zijn. De Hollandsche rijder Engelbrecht kreeg in deze ronde reeds zijn eersten lap. Meegedeeld wordt dat het gemiddelde na deze ronde al 132 K.M. is. dus al 2 K.M sneller dan de snelste ronde van verleden Mevrouw! VOOR DE KOFFIETAFEL: Een heerlijke rolmops, gemarinecr. dc haring of Bismarck haring. Na tuurlijk van den IJmuider Visch- handel, Utrechtschestr. 40, Tel. 92. jaar. Het duurt dan ook maar even of Hunt stuift al weer voorbij, maar het lijkt alsof Woods en Nott hem inhalen. Zij rijden trou wens hard, want ook zij halen gemiddeld meer dan 130 K.M. per uur. Het bericht dat bij Hooghalen een felle strijd werd ge veerd tusschen Rijk en v. Hamersvelt werd even later teniet gedaan door het wegblij ven van den laatste. In zijn plaats verschijnt Crabtree die van de 23e naar de 7e plaats is opgeklommen. Daarna Camshaft. De meuter en van Pelt. Crabtree blijkt in de volgende ronde al no. 6 geworden te zijn en Rijk ver voor te zijn. In de daarop volgende ronde houdt Hunt de eerste plaats, maar Nott is Woods voorbijgereden, en tezamen loopen ze hard op Hunt in. Ook Crabtree blijft inloopen, maar niet op den winnaar. Al heel gauw heelt* hij Meagcen geslagen cn ligt vijfde. Rijk blijft zevende, Demeuter achtste. Camshaft Sr. negende. De strijd om de eerste drie plaatsen blijft het meest interessant. Nott loopt ziender- oogen op Hunt in, en hij sleept Woods met zich mee. Crabtree blijkt nu weer terrein verloren te hebben Zij gaan alle drie in de 9o ronde tanken, Hunt is daarbij 't eer ste weg, Woods het laatst. Nott heeft ech ter 6taan repareeren, en heeft daarbij 40 50 seconden verloren. De Hollander Rijk, die in deze ronde gaat tanken, blijft ze vende. Nott eerste. De tien ronde brengt de sensatie; Nott die 40 sec. later vertrok ligt belangrijk voor, Hunt is op de tweede plaats, en Woods zit hem op do hielen. Crabtree is vierde gewor den, en Simcock ligt vijf. een ronde later wisselen zij om, doch in de 12e ronde is Crabtree weer 4. De Hollandei's Rijk, Camshaft Sr. en v. Belt rijden nu 7, 9 en 10. Het blijkt nu dat v. Hamersvelt een ge broken ketting heeft gehad, en dus ook dit maal alweer met pech te kampen heeft. De 2Se al ge mee ne vergadering gisteren in Amicitia gehouden Zondag heeft in de groote zaal van Ami citia alhier de 28e algemeen© vergadering plaats gehad van den Nedarlaiidfichon Korf- balbond, welke geleid werd door den heer N. Broekhuyeen uit Ba&rn, die zijn vreugde uitsprak over de goede opkomst. Hij riep een bijzonder woord van welkom toe lot het eere-lid van den N.K.B., den heer Dc Wilde. De heer K. II ey boer reikte vervolgens den kampioensbeker en dc verschillende medailles uit. De kampioensbeker kwam voor dit jaar in handen van D. T. V. uil Amsterdam; de heer Hcybroek sprak er zijn vreugde over uit, dat na de fusie van D.T.V. en D.E.V. met vereende krachten het kampioenschap is behaald. De voorzitter deelde voorts medo, dal het bestuur heeft besloten om ^cn heer De Mey. aanvoerder van het Nederlandsch twaalftal het ecrcteekcn van den bond toe te kennen. Jaarverslag. Aan het jaarverslag van deti secretaris I penningmeester, den heer L. D. Versluys uit Rotterdam ontleenen wij het volgende: op 30 Juni j.l. waren bii den hond inge schreven 116 clubs met 5647 leden, terwijl er vorig jaar waren 113 clubs met 5070 le den. Het gemiddelde aantal leden per verceril- ging is in het afgeloopen hondsjaar geste gen van 45 tot 48. Het aantal competitie wedstrijden bedroeg 938 tegen 890 in het vorig jaar. Vreugde werd uitgesproken over het feit, dat het volgend seizoen door het bondsbestuur een commissie van advies zal worden ingesteld voor Zuid-Holland, welke tot taak heeft het classificeeren van de scheidsrechters. Het aantal scheidsrech ters bedroeg dit jaar 87. Resumeerendc werd geconstateerd, dat bij schier alle verecnigingen een toenemen- den bloei is te constateeren cn een steeds voortschrijdende verbreiding van de korf balsport. Discussie. Dc heer De Wilde sprak er namens den Amsterdamschen Korfbalbond zijn leedwe zen over uit. dat voor de opheffing van „Korfbalrevue" geen overleg is gepleegd met de erkende bonden, waarna de voor zitter een cn ander nader toelichtte. De heer Tjepkema (Amsterdam) ver klaarde tegen de begrooting te zullen moe ten stemmen omdat zijn verecniging zich niet kan vereenigen met de verandering van bondsorgaan, welke zonder voorken nis \an de vereenigingfln is tot stand ge komen. Spr, acht de Revue der Sporten niet het juiste orgaan voor den N.K.B., waarbij dc heer Wilson opmerkte, dat deze maatregel slechts voor 1 jaar is. men heeft voldoende tijd om de uitgifte van een eigen orgaan voor het volgende jaar te overvve- Van Pelt heeft in de 12e ronde Camshaft gen van zijn plaats gedrongen. De heer lleyboer verweet den afgevaar- Üok de dertiende runde heeft verrasin- cligden, dat zij zelf oorzaak zijn van de ar- gcn. Hunt die in de 10e ronde 30 sec. ach- moede van Korfbalrevae. omdat /.ij niet ge- ter was verkleinde dezen achterstand in zorgd hebben dat alle leden het orgaan de 11e tot 19e in de 12e tot 10. Daarbij ver- lezen. beterde hij liet ronden record tot 7 min. -rij De heer Minderman (Den Haag) was sec., d.w.z. 13-K.M gemiddeld. Poncin ontevreden over de wijze waarob het bonds- en Meagcen blijken plotseling te zijn ver— bureau het afgeloopen jaar heeft gewerkt dwenen, waardoor de Hollander Rijk G ge- cr, drong op maatregelen aan welke hierin worden is. on zijn landgenpoten van Pelt verbetering kunnen brengen, en Camshaft Sr. 6 en 9. In de lie roudCj Dc heer Versluys antwoordde hierop, dat heeft Hunt, de brutale Norton rij dér. Nott. 0p jedcr bondsbureau wel eens vergissingen na ronden van feilen strijd van dc eerste, U01.den gemaakt, vooral wan lieer op iede- reu wedstrijd één mislukte wedstrijd is, zoonls bij den N.K.H. het geval is geweest. De heer Boekei (A'dam) drong aan op de aanstelling \an een bezoldigde kracht voor het bondsbureaii. Het II B. zal deze kwestie nader overwe gen. Na de pauze, worden 2 moties ingediend, één door Amsterdam en één door den 1-Iaag. De eerste inhoudende, te trachten het con tract met den heer Strengholl te ontbinden, betr. opname officieel orgaan in de Revue der Sporten. Deze motie wordt, verworpen. De tweede motie, de Revue der Sporten voor één jaar als orgaan aan te houden en een commissie te benoemen ter voorberei ding van een nieuw eigen officieel orgaan, wordt aangenomen. Het jaarverslag geeft geen reden tot ver dere opmerkingen en wordt goedgekeurd. Het financieel verslag alsmede het ver slag der kascommissie worden zonder dis cussie goedgekeurd, terwijl den leden der kascommissie décharge wordt verleend. In de nieuwe kascommissie worden de heeren Kuyper, Sluimer en Tjekkema bij acclamatie herkozen. De begrooting voor het jaar 1931'32 wordt z.h-6. aangenomen. Vervolgens worden de ingekomen vragen van diverse clubs voorgelezen en door het bondsbestuur beantwoord. De vier reglementair aftredende leden van het bondsbestuur, t.w. de heeren Wil son, Heyboer, Wubs en Mr. Boekei, worden herkozen. De aftredende leden in de commissie N.K.B.-Erkende-Bonden, de heeren De Leeuw en Nijland Visser (leden, Koek en Burggraaf (plaatsver. leden) worden even eens herkozen. Aan de orde is ten slotte een voorstel van de reglemcnts-commis6ie tot wijziging van art. 19. Regr. v. wedstrijaen. Een speler, die een of meer bondswed strijden heeft gespeeld voor: a. een in den N.K.B. opgenomen verecniging en (ol) b. voor een verecniging van een Erk. Bond aJa in art. S3 H.R. bedoeld, mag niet voor een andere verecniging in N.K.B-wedstrijden uitkomen, voor aleer een half jaar is ver- loopcn sedert den laitst gaèpeclden bonds wedstrijd bovenbedoeld. Hot 14.B kan van deze bepaling dispensatie verléeïien. De lieer Vos (Amsterdam) raagt een uiteenzetting, wat wel het groote gevaar is van het „overloopen" van spelers. Spr. meent, dat deze kwestie niet voldoende voorbereid en van alle standpunten beke ken is. De hoer Minderman (Den Ilaag) ie vóór do wijziging, om het „ronselen" met spelers te voorkomen. Na re- en dupliek wordt een voorstel van die Haghe, H.S.V. en Ons Eibernest, om in plaats van een hall jaar te lezen een jaar, aangenomen. Daarna wordt de vergadering gesloten. HUNT. plaats verdreven, en rijdt enkele tientallen j meters voor dien. Er zijn echter nog vier ronden te rijden, én njen weet niet wat er in dat half uur kan gebeuren Voorloopig breekt Hunt het rondenrccord weer, en brengt het op een gemiddelde van 136 K.M.. om het een ronde later weer op 136.75 K.M- ie brengen, waarmee alle wegrecordö van Europa verre geslagen zijn. Eenige ronden blijft dc stand de zelfde, zonder dat er eenige groote verandering komt. In de 16e ronde weet v. Pelt zich naar de 7c plaats te wérken cn Camshaft naar de Se. Dc Beig Demeuter, die steeds 7e was, komt als no. 9 binnen. Onder groot gejuich stuiven even later Hunt en Nott als eerste en tweede binnen, vlak achter elkander. Tenslotte heeft Hunt zich dus toch nog kunnen handhaven al heeft Nott het hem lastig genoeg gemaakt. Norton won dus ook dezen wedstrijd in 1 uur 58.40 min, met een wedstrijdgemiddel de van 131.30 K.M. Zijn snelste ronde was 130.75 K.M. Nott op Rudge Whitworth deed er precies 6 sec langer over. Derde is Woods, op Norton, 4 Crabtree op Excelsior Jap, 5 Simcock op O.K. Supreme, 6 de Hol lander J. Rijk op A.J.S.die tevens in een rnooien tijd Nederlandsch kampioen werd, 7 de Belg Demeuter op Sarolea, S en 9 de Hollanders van Pelt en Camshaft Sr.. on der welk pseudoniem zich Piel van Wijn gaarden verborg. En daarna begon de groote uittocht van motoren en autos die tot den Zondag voortduurde, en die slechts door een on aangenaam element werd gehinderd: dat op tal van plaatsen op dc toegangswegen naar het Noorden kopspijkers waren ge strooid, zoodat velen ernstige schade aan hun banden hebben gekregen. Tot bij Hil versum zouden deze spijkers hun vernie lende werking hebben uitgeoefend, waar uit af te ïeiden valt, dat het wel haast niet anders kan of deze laffe strooierij moet georganiseerd zijn op groote schaal Zwemmen. D.J.K. I—HET Y I. 2—2. Amsterdam, 12 Juli. In de Zwem inrichting Hartz te Sloten werd hedenmid- dag de waterpolovvedstrijd tusschen D.J.K. I en het Y I gespeeld. In het begin was het Y sterker, doch voor het verdere deel van den strijd was D.J.K. in de meerderheid. Met rust was de stand 11, terwijl het einde eveneens met een gelijken stand (2—2) kwam. Vele successen van dc U.P.S Begunstigd dooi goed zwcimvcder vonden heden'in de Zwem- en badinrichting aan den Kiommen Rijn te Utrecht dc Nat Poli tic-zwemwedstrijden van den Neder!Politic sportbond plaats. Hieraan waren verbonden dc Kampioen schappen van den N.P.S.B. Tal van deelnemers verschenen voor de verschillende nummers aan den start. Bijna alle kampioenstijden van 1930 wer den verbeterd. Vermeld d:ent hierbij voorai de prestatie van den heer G. P. v. d. Woud. le Utrecht, die de 50 M rugslag in 8 sec. minder zwom dan in 1930 dc kaïnpioen de heer P. Hendriks uit Amsterdam, terwijl de zelfde heer v. <1. Woud de 50 AL vrije slag in 34.2 sec. zwom, zijnde 0.J sec. beneden kam- pioenstijd 1930 van den liéèr F. C. Kollerie, Den Haag, die zijn tijd met 0.2 sec. verbeter de. De leiding was uitstekend, zoodat allo wedstrijden .vlot verliepen. Hieronder volgen de uitslagen: Uitslag 50 K. schoolslag (vrije deelname)* le prijs J. Ch. Totenburg. Utrecht, 40 sec. 2c prijs W. v. Helden, Rotterdam, 40.6 sec. 3c prijs A. Spans, Rotterdam, 41 sec. Kampioen N P.S.B. 1930 was J. Ch. Teteil* burg, Utrecht in 40 sec. Uitslag 50 I»T. schoolslag (Nieuwelingen). Je prijs J. B. Davids, Amsterdam, 14 sec. 2c prijs D. A. Diefenbach, A'dam, 44.8 sec. 3e prijs C. Kramer, Rotterdam, 45.2 sec. 4c prijs .T. G. Jansen, H.P.S.V., 46.2 sec. Uitslag 50 M. Rugslag (vrije deelname). lo prijs G. P. v. d. Woud, Utrecht, 39.8 sec. 2e prijs J. Ch. Te ten burg, Utrecht, 43,2 sec. 3e prijs P. Hendriks, Amsterdam, 47,2 sec. Kampioen N.P.S.B. 1930 was P. Hendriks, Amsterdam in 47,8 sec., zoodat v. d. Woud, Utrecht het record verbeterde met 8 sec. Uitslag 50 M. rugslag (Nieuwelingen). le prijs F. C. Kollerie, Den Haag, 46.6 sec. 2e prijs J. Botti, Amsterdam, 50.8 sec. 3e prijs A. v. Eijken. H.P.S.V., 52.6 sec. Uitslag 5 x 5U M. Estafette Vrije slag (Vrij® deelname). le prijs U.P.S. I te Utrecht, 3 min. 21 sec. 2e prijs A.P.G.S. I te Amsterdam, 3 min. 31.S sec. 3c prijs Hermandad te Rotterdam. 4 min* 05.3 sec. Zwemmers U.P.S. I de II.H. Tetenburg, Zecfat, Wcijburg, Walpóort en v. cl. Woud, Uitslag 50 M. Vrije slag (Vrije deelname)* le prijs G. P. v. d. Woud, Utrecht 31,2 sec. 2c prijs F. C. Kollerie, I>en Ilaag, 34.4 sec. 3e prijs W. v. Helden, Rotterdam, 36.8 sec. Kampioen N.P.S.B. 1930 was de heer F. C» Kollerie, Den Haag in 34.6 sec., zoodat de lieer v. d. Woud. Utrecht het record met 0.4 sec. verbeterde. Uitslag 3 x 50 M. wisselslag Estafette* Kampioen N.P.S.B. Ie prijs U.P.S. I, Utrecht, 2 min. 05 sec, 2e prijs A.P.G.S. I. A'dam, 2 min. 11.4 sec. 3e prijs Hermandad I. Rotterdam, 2 min. 12.4 sec. Telefoon 281 Groote en kleine zalen dispo nibel voor vergaderingen, partijen, bruiloften enz. Uitslag Popduiken. le prijs P. Hendriks, Amsmruaui; -ra sec; 2e prijs J. C. Tetenburg. Utrecht, 25.4 sec. 3c prijs A. Spans, Rotterdam, 26,2 sec. •ie prijs G. P. v. d. Woud, Utrecht, 26.8 sec. 5e prijs II. Esveld, Amsterdam, 28.6 sec., na loting met E. F. A. Kammer, Amsterdam. Uitslag Hinderniszwemmen. Ie prijs P. Hendriks, Amsterdam, 45.6 sec. 2e prijs G. M. Wassing, Amsterdam, 46.2 sec. 3c prijs A. M. G. Rouwhorst, 48 sec. 4e prijs T. Reij, Amersfoort, 48 sec. 5e prijs D. A. Diefenbach, A'dam, 48. 8 sec. De 3e cn 4e prijs na loting. Uitslag 50 M. gekleed zwemmen, waarvan de laatste 15 M. met drenkeling. le prijs J. Ch. Tetenburg, Utrecht, 1 min. 2 sec. 2e prijs E. F. A. Kammer, Amsterdam, 1 min. 3 sec. 3e prijs J. B. Davids, Amsterdam, 1 min. 3.4 sec. - - Uitslag Schoonspringen. le prijs J. Ch. Tetenburg, Utrecht, 105% punt. 2e prijs P. Hendriks, Amsterdam, 95'/j punt. Kampioen N.P.S.B. 1930 was de heer 7. Ch. Tetenburg, Utrecht met 60 punten.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 8