DE TOLUNÏE VOOR HET HOF MOEZELWIJNEN A. Schoterman Zn. Sport PROF. BASDEVANT SPREEKT J. J. BLUSSE t Utrecht schestraat 17 Telef. 145 NIEUWE RIT OVER 100 K.M. ARBEIDERS SPORTBOND De Weensche spelen RADIOPROGRAMMA De „Verembarung", die een nieuwen collectieven wil schept, ven vreemdt vanzelf de onaf hankelijkheid van Oostenrijk De interpretatie van art. 's-Gravenhage, 27 Juli. Vanochtend half elf is voor het Permanente Hof van In ternationale Justitie de bchandoling voortge zet van de zaak der Duitsch-Oostenrij kschc Tolunie. Het woord was thans aan don agent van de Franscho rogecring, prof. Basdcvant. Do algemeenc strekking van het door het Ween schc protocol in te stollen regiem is aldus deze spreker dat de Tolunie zoo volledig mogelijk zou zijn in economisch en handels opzicht. Do juistheid van het door de Fran- 6cho regcoring In haar memorie gegeven overzicht is niet betwist door do tegenpartij. Intusschen heeft de Oostonrijkeche agent hetoogd, dat do afschaffing van hot verbod van doorvoer niet zou leiden tot bedreiging van do onafhankelijkheid van Oostenrijk. Dit is echter nooit door Frankrijk beweerd. Het heeft dit algemoono overzicht alleen ge geven om aan to tooncn, dat deze Tolunie zoo volledig mogelijk is. Slechts op één punt hebben de Duit6Che en Oostonrijkeche rogeeringen een rectifi catie gegeven van de Fransche memorie. De Franscho memorie' ondcrstolde de vor ming van een gemeenschappelijk korps con troleurs. Dit is slochts een zuivere hypothese zeggen de agenton van de Duitscho en Oos- tennjkschc rogeeringen: men heeft 6lcchls met technische organen te doen. zonder eenig beslissingsrecht. PI. wil dit aannemen doch het punt is zonder bcteekeni6; het is volkomen ondergeschikt. Wat nu de beteokenis betreft van art. 88 van het verdrag van St. Germain on van het protocol van Gonóvc hebben do Duitscho en Oostcnrijksche pleidooien niet veel licht go bracht. Zij liepen over do beteokenis van het woord onafhankelijkheid in juridischen zin. Naar aanleiding daarvan heeft pl. den Duit- sclien tekst van het protocol van Woonen nog eens nagezien. Zijn aandacht viel op art. 2 en wel op de tweede alinea, waarin sprako is van een „Vereinbnrung"; een entente tusschen beide partijen; een handeling, waardoor een nieu we collectieve wil wordt geschapen, een pa litieke wil, onafhankelijk van den wil der bcido partijen, op grond waarvan de niouwe regeling tot 6tand komt. Wanneer het por lement een wet aanneemt zeggen de Duit scho juristen, heeft men ook to doen met een Vcrcinbarung, waardoor een nieuwe wil wordt geschapen. Waar nu beido partijen een gemeenschappelijke douaneregeling zul len scheppen door een „Vcrcinbarung", een gemeenschappelijk orgaan wordt dus do on afhankelijkheid van Oostenrijk volgens de Duitscho en Oostcnrijksche opvatting zelf vervreemd. Een Tolunie op dezon grondslag zou ac onafhankelijkheid van Oostenrijk compro mitteeren. Pleiters ongerustheid wordt nog versterkt door de instelling van do z.g. arbitrage-com missie. Deze commissio is in het wezen der zaak het equivalent van een douancparlo ment. Pleiter wildo zich nu verder plaatsen op het terrein, gekozen door de Duitscho en Oostcnrijksche argumentatie. Alvorens daar op in te gaan, merkto pl. echter op, dat zijn tegenpartij hier en daar de uiteenzettingen der Fransche Regecring verkeerd heeft op gevat. Pleiter wilde do tegonpartit tlmno volgen op een punt, dat volgens hem van kapitale beteekonis is: wat is do onafhankelijkheid ran Oostenrijk, waarvan de in het geding zijnde teksten de handhaving hebben willen verzekeren? Volgens do tegenpartij is tlio onafhankp üjkheid de onafhankelijkheid in juridischen zin en niets anders. Men moet deze kwestie evenwel bezien uit ceri oogpunt van do po litieke en historische realiteit. Men heeft hier een verdrag te intorprotoeron, dat niet betrekking heeft op do onafhankelijkheid der staten in algomocnon zin, maar op de onafhankelijkheid van Oostenrijk, oen con crete realiteit. D i e onafhankelijkheid heeft men willen waarborgen tegen iedere In breuk. Het verdrag is gemaakt door diplo maten, dio zin voor de realiteit hebben. Ze ker hebben wij hier niet te maken met den politickcn kant van de Tolunie, maar wel hebben wij te makon met de beteokenis der teksten, die in het geding zijn. En indien men vraagt naar de mafhankelijkheid van Oostenrijk in den zin van art. 88 van het ver drag van St. Germain en hot protocol van Gcnèvc, dan heeft men niot te maken met de onafhankelijkheid m het algomeon. Pl. beroept zich op een uitspraak van den Chief-Justice der Voroenigde Staten Mar- sheil, Wanneer mon een verdrag wil inter proteeren moot men veeloer de vroogere ver dragen raadplegen dan do juristen. In de vroegere arbitrageverdrngen wordt meestal het voorbehoud aangetroffen van de ge schillen betreffende de oor, de onafhanke lijkheid of de levensbelangen der Staten. Welnu, het woord „onafhankelijkheid" wordt hier niet genomen in den zin van de rechtsdroctrinc, maar in politieken zin. Als gelcgdo verband tusschen de onafhan kelijkheid niet kon verdwijnen of vervreemd wprdon dan met tocstomming van do sta- teip, dio de onafhankelijkheid erkend hebben of van een door hen in hun plaats aange steld orgaan, in casu den Volkcnbondsraad. Volgens den Duitschen agent zou deze laatsto gesubstitueerd zijn door do ondertee kenaars van het verdrag en zou de onafhan kelijkheid van Oostenrijk alleen vervreemd kunnen worden met toestemming van don Volkcnbondsraad. De tekst zou dus een ver zwakking Inhouden van de onvervreemd baarheid van de onafhankelijkheid van Oos tenrijk. Volgens de methode van Oostenrijk en Duitschland zou men eigenlijk met de bewoordingen dor teksten, die aan het Hof zijn voorgolegd om te beslissen, of het Wee- nerprotocol daarmedo vereenigbaar :s, niets hebben uit te staan en zou de kwestie alleen moten worden beslist in het licht van' de bepalingen van het gewone internationaal recht. Pl. laat hot aan het Hof ovor om deze methode te approcieeren. Nergens komt in do verdragen van St. Ger main, Ncuilly of Trianon de erkenning van de onafhankelijkheid van Oostenrijk voor. De Duitschc memorie heeft deze cchtor wil len halen uit art. 88 zelf van het verdrag van St. Germain en wel uit de woorden: de onafhankelijkheid van Oostenrijk is onver vreemdbaar. Volgons de Duitsche regecring wordt daarin de onafhankelijkheid onver vreemdbaar verklaard en bcteekent dit de erkenning van do onafhankelijkheid van Oostenrijk. Maar art, 88 is geheel anders ge redigeerd dan de artikelon van de verdra gen waarbij con nieuwe 6taat wordt erkend. Waartoe zou de onafhankelijkheid van Oos tenrijk hebben moeten zijn erkend in een verdrag, dat men met Oostenrijk zelf sluit? Ook in de inlei ling lot hot verdrag is die erkenning niet opgenomen. Ook in do nota van 2 September 1919, waarop do tegenpartij zich beroopt, wordt alleen melding gomaakt van de onvervreemdbaarheid van do onaf hankelijkheid maar niot van do erkenning ran do onafhankelijkheid. Er is dus geen rerband tusschen do erkenning en de on vervreemdbaarheid. Wel is uit art. 80 van het verdrag van Versailles een soort van erkenning van de onafhankelijkheid van Oostenrijk door Duitschland af te leiden; maar dat was het doel niet van die bepa ling; zij had ton doel om een waarborg voor de eerbiediging van die onafhankelijk heid door Duitschland to verkrijgen. Do grondslag van de Duitschc argumentatie valt dus weg. Do zitting werd daarop tot 4 uur geschorst. WATERSPORT Veel belangstelling uit de Ned. roeiwereld bij de leraarde bestelling op Zorg vlied" Al z'u'n energie voor „De Hoop" Amsterdam, 27 Juli. Op de begraaf plaats „Zorgvlled" werd heden ter aarde besteld hot stoffelijk overschot van den heer J. J. Blussé, in leven voorzitter van de Koninklijke Roei- en Zeilverecniging ,,Do Hoop". Om de groeve voreenigde zich al wat naam heeft op roeigebied. Uit deze velen trad het eerst naar voren dr. R. P. van Royen, vice- voorzitter van „Do Hoop". Spr. herinnerde eraan dat Blu6sé aan .,De Hoop" heeft go- geven zijn kolossale energie. Als jongere reeds was hij propagandist van do sport De watersport was hem het liefst. Hij heeft getoond tot alles in staat te zijn. Niet min der dan 46 overwinningen heeft hij be haald. Hij heeft „De Hoop" vertegenwoor digd in binnen- en buitenland. Toen hij zich als raceroeier had teruggetrokken, heeft hij zijn jongere kameraden opgevoed. Op jeugdigen leeftijd werd hij voorzitter van „De Hoop" en gedurende 33 jaar heeft hij de verecniging geleid. Velen hebben zijn onbaatzuchtig streven niet altijd begrepen. Tot het laatst van zijn leven is zijn belang stelling voor „De Hoop" niet verflauwd. De heer G. A. J. Pondman van d© firma Bijken Sluyters bracht dank voor alles wat de overledene voor de firma had gedaan, waarvan hij deel uitmaakte. Vervolgens sprak dr Th. Meurer namens den Amsterdamschen Roeibond, de heer Miremtt namens den Nedcrlandschen Roei bond; de heer P Scholten namen6 de Hol land Beker Wedstrijd Verecniging; dr. Fok ker namens de verecniging ..Hollandia". Tenslotte sprak een familielid voor de bewezen belangstelling. Prittenheimer Riesling Ttesporter Goldtröpschen Gewas 1930 1929 p.fl f 1.20 f 1,60 p. ankre f48- f66,- W1ELRENNEN MOTOR OVER DEN KOP. Toestand van den rijder bedenkelijk Zaterdagavond kwam de 21-jarige motor rijder G. op zijn motor met een snelheid van 7a80 K.M. den Amersfoortschcn Straatweg naar Apeldoorn afrijden. In do laatsto bocht voor Apoldoorn rack et hij te veel links van den weg, kwam in het losso zand terecht en sloeg over dcti kop. Bewusteloos werd hij naar het ziekenhuis to Apeldoorn vorvoerd, waar een ernstige hersenschudding werd geconstateerd. Zijn toestand is bedenkelijk. HET AANTAL RADIO-LUISTERAARS IN NEDERLAND. 61.5 per 1000 inwoners. Aan het einde van het tweede kwartaal 1931 bedroeg het aantal aungogevon radio- ontvanginrlchtingon in Nederland 276.711, terwijl het aantal aangeslotenen aan radio- distributie-ccnlrale 200.013 bodroeg. In to taal komt dit derhalve overeen met gemid deld 61.5 luisteraars per 1900 inwonens. HET GEHEIMZINNIGE GEVAL. Wollicht is do op straat ge vondene nlt een raam ge klauterd. Rotterdam, 27 Juli. De politie van het bureau Bcrgsingel heeft hedenmorgen een uitvoerig onderzoek ingesteld naar hot ge heimzinnige geval dat zich in den nacht van Vrijdag op Zaterdag heeft afgespeeld in een pand aan den Bergweg. Daarbij heeft men van een montagewagen van de tram gebruikt gemaakt, om na te gaan of er ook sporon op den buitenmuur van het bowuste pand waren te vinden, waaruit geconclu dcerd kon worden, dat do zeeman, dio men bewusteloos op straat gevonden heeft, de 25- jarige Noorscho zeeman J. A. O., misschien ook uit hot raam was geklauterd. Inderdaad heeft men gemeend deze sporen te ontdok ken. Aan de verklaringen van den zeeman, die van morgen door de politic kon worden gehoord, liad men dienaangaande niet veel, daar de man zich niets meer kon herinneren en mcendo dat hij was overreden. Betreffen de de verklaringen van de twee mannon, die boven in het pand zijn aangetroffen, wenschto de polilio zich heden nog niet uit te laten. SCHAKEN. HET TOURNOOI TE PRAAG GEËINDIGD. Praag, 27 Juli. (H.N.) Het scliaaktour- nooi te Praag eindigde Zondag met do ne gentiende ronde. Duitschland won tegen Ne derland met 2tegen 1%. Bogoljoeboff won zijn partij tegen Wee- nink, terwijl do overige drie partijen remi se werden. Bij den totaaluitslag zijn de V.S. overwinnaar gebleven. Op Donderdag 30 dezer De directie van het Stadion deelt ons het volgende mede: Zondag is na afloop van de door den regen afgebroken rit om het lange afstand- kampioenschap van Nederland in een ge combineerde vergadering van de Sportcom- missie en do directie van het Stadion en na overleg met do zeven deelnemers en hun buitenlandsche gangmakers besloten om, in tegenstelling met het op de baan per micro foon medegedeelde, een niouwe rit over 100 K.M. te doen plaats hebben op Donderdag 30 Jnli, des avonds te half negen. De wed strijd zal omstreeks 10 uur zijn geëindigd. Indien deze wedstrijd mocht worden afge lost voordat 50 K.M. zijn verreden, dan zal Vrijdagavond 31 Juli opnieuw worden ge start voor de 100 K.M. en zullen de plaats biljetten voor 26 en 30 Juli geldig blijven op 30 Juli. Mocht de wedstrijd worden afgolast, nadat 50 K.M. zijn verreden, dan zal er voor- loopig geen kampioen van Nederland zijn. De Sportcommissie zal dan onmiddellijk re kening houden ook met do prestaties van Zondag 26 Juli en beslissen welke ster zal worden afgevaardigd naar de Europcescho kampioenschappen. In het laatste geval zijn do toegangsbiljctten niet verder geldig, tor- wijl er ook geen teruggave van entreegelden zal plaats vinden. Fijn rozen-parfum en kostbare cocos-oliëm uil Indo-China vormen de voornaamste bestanddeelen van Dobbelmann's ver. jmaarde Co-co-rotso (Cocosrozenzeep). Deze'zeep, die reeds sedert 1888 gefa briceerd wordt volgens een oud geheim recept, bezit een eigen bijzondere charme, die géén andere zeep ooit heeft weten te benaderen. Vraagt Uw winkelier naar het origineele merkl Co-co-ro-so van Dobbelmannl WX-XA/VVWW Utrechtsche dames boeken successen op de Hilversumsche athler tiekwedstrijden In navolging van andere districten is men onk hier in het Gewest overgegaan tot de instelling van een Athletiek-Competitie. Het initiatief ging uit van de Atd. Hilversum. Verder nemen aan deze competitie deel Amersfoort, Utrecht, Weesp en Zeist Vo.ige week Zondag vonden do eerste wedstrijden plaats te Hilversum, waar ook op 9 en 23 Augustus deze competitie zal worden voort gezet. De deelneming was groot, terwijl ook de belangstelling goed te noemen was en we kunnen niet anders zeggen dan dat do Utrechtenaren zich, onder leiding van den Heer Wolthers, uitstekend geweerd hebben, vooral de dames-groep. In de 100 M hardloopen wist onze stadgenoot Jansen als no. 2 te eindigen in den tijd van 12% sec., sec. meer dan no. 1. Op de 200 en 400 M. hadden de Utr. Sportbonders geen sue ces, terwijl de Utr. ploeg in de 4 x 100 M. es tafette als no. 3 aankwam, met Hilversum als 1 en Weesp als 2. Ook bij hot speerwer pen was Utr. deelnemer, doch dit onderdeel dient nog terdege beoefend te worden. Slechts do Heer Jansen werd no. 4 geplaatst Meer succes had deze all-round-athlcet bij het verspringen. Met oen uitstekende sprong van 5.75 M. werd hij no. 1. Vooral in do loopnummers hadden de Utr. dames veel succes. Op de 100 M. bezette Mej. v. Ooslrum de lo en Mej. v. IJsselt do 2e plaats, resp. in 14% en 15 sec. Op do 100 M. estafette plaatste de damcsploeg zich no. 1 in dentijd van 62 sec. De springnummers brachten de Utrechtsche dames geen succes. Do stand na den eersten dag is: Heeren: 1. Hilversum 27% pnt. 2. Utrecht 10% 3. Weesp 10 4. Amersfoort 7 5. Zeist 4 Dames: 1. Hilversum 17 pnt. 2. Utrecht 11 3. Amersfoort 7 4. Weesp 5 Men kan over de beroikte resultaton dus tevreden zijn. Goed oefenon, dan kan ook in het eindklassement de 2e plaats in beide ploegen voor Utrecht zijn. Vrijdag j.l. speelde het Utr. Sportbond-XI- tal een wedstrijd tegen het elftal van Werk plaats-personool dor Ncderl. Spoorwegen, een sterk elftal, waarin o.a. spolors als Het tinga, v. Hassol c.a. Bij de Sportbonders zagen we weer enke le nieuwo gezichten. Velleman als l.-buiten en Querido als c.-voor bleken goede aanwin sten te zijn. Met spelers als deze twee, daar aan toegevoegd Rück, Vink, Ockeloen, v Hoorn, v. Ernst o.a. is Utrecht in staat een vrij stork elftal samen te stellen. Van het werkplaats-elftal werd met 42 verloren, doch deze ploeg spoelde wel wat zwaar voor de over 't algemeene licht Sport bonders. Internationaal. Do Arbeiders-Olympiade werd geopend in het Apollo-theator te Wcenen, dat bij deze gologenheid tot in allo hoeken bezet was; groot enthousiasme hoerschte er. De Duit sche en Fransche deelnemers marcheerden vlak achter elkaar. Ook onze land- en stad genootcn werden bij hun verschijnen uit bundig toegejuicht. Na het openingswoord van den Burgemees ter van Weenen, Karl Seitz, nam van Roos- broeck het woord voor de S.A.S.I. en daar mede was de 'Olympiade geopond. Het weer werkte niet mee, stroomonde re gens deden veel van het machtige verloren gaan. Ook de eerste wielorwodstrijd rond om Weenen, had nog veel van de regen te lijdon. In rijen van 8 defileerden de Sportbonders uit alle deolen dor wereld langs het Parle mentsgebouw. Het voorbijtrekken duurde uren en langs den weg stondon duizendon en nog eens duizenden belangstellenden. Bij elk gebeuren is het geweldige stadion dat plaats biedt aan 75000 menschen steeds geheel bezet. Op de verrichtingen der sportprestaties komen we nog nader terug. De Oostenrijksche arbeidorsvootballers brachten nog een bozoek aan Hongarije. De Oostenrijkers wonnen met 3—1. Een elftal bestaande uit Hongaarsche vakvereenigings loden word met 42 geslagen, torwljl ten slotte 'n Woensch elftal een overwinning bo- haaldo op dat van Presburg (50). Ook in Finland vonden grooto wedstrijden plaats. Bij het voetbal won Ilelslngfors van Fallin met 42. De boks- en athletiekwcdstrijden waren evoneens een groot succes. Verder besloot het Bestuur van de S.A.S. I. aan de Technische Commissie op te dra gen de invoering van een F.uropeesch kam- nioenschap voor de Sportbonden voor te be- i reiden. Athletiek. BERGER EN VAN DER ZEE IN BERLIJN. Goede resultaten. B e r 1 ij n 26 Juli. (V.D.) Door de Sport club „Charlottenburg" werden heden inter nationale athletiekwedstrijden gehouden, waaraan o.m. werd deelgenomen door de Nederlandsche athleten Borger en Van der Zee. Er waren 12,000 toeschouwers. De uitslagen luiden 100 M-: 1 Körnig (Charloteenburg) 10.5 sec. 2. Berger (Nederland) 10.7 Bec. 3. Engel (Tsjecho-Slovakije) 10.8 sec. 1000 M. hardloopen1. Ladouraègue (Frankrijk) 2 min. 25.3 sec. 2. Dr. Pelzer (Duitschland) 2 min. 27 sec. 3. Hobb (Ver. Staten) 2 min. 29 sec. Polsstok Hoogspringen: 1. Van der Zee (Nederland) 3.80 Meter. 2. Suthermeister (Ver. Staten) 3.70 Meter. Wocnsdao 29 JulL Huizen: 8.00—8.15 Schriftlezing. 8.15—9.45 Morgenconcert. 10.30—11.00 Korte ziekendienst, te leiden door Ds B. Wcntsel, Geref. Predikant, te Ridderkerk 11.00—12.00 Harmoniumbespeling door den heer M. F. Jurjaanz, te Hilversum. Zang: Mej. C. de Jager, sopraan. Mej. M Bakker, alt. 12.00—1230 Gramofoonplaten-halfuurtje. 12.30—2.00 Concert: Mevr. C. v. Raven- zwaaij-Möllenkamp, zang. H. Hermann, viool. H. v. d. Horst Jr., cello. Mevr. R A. v. d. Horst-Bleekrode, piano. 2.0O—2,30 Gramofoonmuziek. 2.30—3.00 Lezen van Chr. Lectuur door Mej. M. Wcntink. te Hilversum. Tijdsein. Voorgelezen wordt: „Maarten, do visscher", van A. K. Straatsma. 3.004,30 Concert, te geven dor het Haag- sclie Trio, bestaande uit' Henk van Calstercn. viool. Bart Oskam, cello.' André Rodenhuis, piano. 4.30—4.45 Gramofoonmuziek. 5.006.00 Kinderuurtje, te lelden door den heer W. H. van Moort, Hoofd der Chr. School te Wemeldinge. Zang cn piano Mej. To Stcinz, te Hilver sum. 6.00—7.00 Gramofoonmuziek. 7.00—8.00 Christelijk Ilederenuurtje, met toelichting over oorsprong en geschiedenis der liederen, te houden door den Redacteur an „Het Zoeklicht", Johannes de Heer, te RUsenburg. 8.00—10 30 Avondmuziek: Gusta Scheepma ker, zang. J C Meyer, cello. Ferdinand Kloek, kerkorgel 9.00—9.30 Spreekster: Envoy A. van Vlaar- dingen van het Leger des Heils, Oud-Onder wijzeres bij het Openbaar Onderwijs te Am sterdam. Onderwerp: „Mijn Jordanertjes". 9.30—10.30 Vervolg-conccrt. 10.30—10.40 Persberichten van het Pers bureau Vaz Dia6 te Amsterdam. 10.40—11.30 Gramofoonplatenconcert. Hilversum: 6.45—7.00 Ochtendgymnastiek o.l.v. den heer G. Kleerckoper 7.30—7.45 Ochtendgymnastiek o.l.v. den heer G. Kleerekoper. 8.01 Gramofoonmuziek. 9.30 Orgelspel door den heer Frits Uytten- boogaard 10.00 Morgenwijding. 10.15 „Onze Keukon door den heer P. J. Kers. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.05 Radio-Volks-UniversiteiL Mevr J. Stam-Dre6selhuys over: „Kinderen in den tuin". 11.35 Gramofoonmuziek. 12.01 Politieberichten 12.15 Middagconcert door Septet o.l.v. Is. Eyl. 1.45 Onderbreking voor verzorging van len zender. 2.15 Gramofoonmuziek. 230 Kindermatinó o.l.v. Henri Nolles. Uit zonding vanuit het Kurhaus te Schovenin- gen. 3.30 Gramofoonmuziek. 3.35 „Maak het zelf" door Mevrouw Celine Schaake—Verkozen. 4.01 Gramofoonmuziek. 4.05 „Maak het zelf" door Mevrouw Celine Schaake—Verkozen, 4.30 Voor de kinderen. Vraaghalfuurtje door Oom Henk. Kindervertellingen. 5.15 Vooravond-Concert door Septet o.l.v. Is. Eyl 6.01 Radio Bulletin van den Volkenbond. De Kalenderhervorming 6.10 Vooravond-concert (vervolg). 7.00 Radio-Volks-Universitoit. De heer M. J. Brusse over „Mijn leven onder de men schen." 7.30 Politieberichten. 7.45 Orgelconcert door den heer Frits Uyt- tenboogaard. 8.01 Concert door een ensemble uit het Vara-orkest o.l.v. Harry Wiggelaar. 8.30 Orgelspel door don heer Frits Uytten- boogaaard. 8.45 Die Duivelsche Koelies. Hoorstiel in vijf klankbeelden door Fam. Kwae. Op te voeren door „Het Groot Volks-Toonesl o.l.v. Herman Bouber, Willem van Cappellcn en Ben Groeneveld. 9.15 Concert (vervolg). 10.00 Persberichten van Vaz Dias 10.10 Concert (vervolg en slot! 10.40 Gramofoonmuziek.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 7