„V Weef huis" Sport PREDIKBEURTEN A. W. v. d. BURGT MARKIEZEN ZONSCHERMEN RADIOPROGRAMMA KLEERMAKERIJ STEVEN VAN DER HAGENLAAN 16 VLOERKLEEDJES vanaf 13.75 Kleur en patroon naar keuze DE HAND- EN GRENSBALCOMPETITIE VAN DEN A. B. v. L. 0. De stand van de grensbalcom. petitie. ZENUWLIJDERS EN ZIELSZIEKEN verschaft het bij uitstek mild werkende „Franz-Josef'-biUerwater goede spijsverte ring, een vrij hoofd en rustigen slaap. Bij Apoth.1 en Drog. verkrijgbaar. Amersfoort Zondag 9 Augustus. Ned. Herv. Kerk. St Joriskerk. 10 uur: Ds. Pannebakker. 6 uur: Geen dienst. Nieuwe Kerk. 10 uur: Ds. Pannebakker. 6 uur: Ds. Pannebakker. Emma Kerk 10 uur: Dienst. 0 uur: Dienst. Bethelkerk. 10 uur: Kinderkerk. Gasthulskerk. 10 uur Dienst Wijkgebouw Monnikenpad. 10 uur: Kinderkerk. Gebouw Het Sluisje." 10 uur. Kinderkerk Vrljz Hervormden. (Luthersche Kerk) Geen dienst. Rcmonstrantsche Kerk. Geen dienst. Doopsgezinde Gemeente. Geen dienst. Evang. Luthersche Kerk. 10]% uur: Ds. Makkink uit Leiden. Geref Kerk (Zuidsingel). 10 uur: Ds. Popma. 5% uur: Ds. W. N. den Houting van Hui- zum. Geref. Kerk (L. Vrouwestraat). 10 uur: Ds. den Houting. 5uur: Ds. Popma. Geref Kork in Herst Kerkverband 10 uur: Ds. v. d. Brink. 5 uur: Ds. v. d. Brink. Christ. Geref. Kerk. 10 uur: Ds. de Groot. 6 uur: Ds. de Groot. Vrije Geref. Gemeente. 9uur: Godsdienstoefening. 5 uur Godsdienstoefening. Oud Kath Gemeente ('t Zand 13). 10 uur: H. Dienst. Kerk voor Allen (Soefi-bsweging). (Gebouw der Theos Vereen). Geen dienst. Vrije Kath Kerk (Regentesselaan 21). Geen opgave ontvangen. Leger des Heils (Langestraat 94). 10 uur: Dienst 3)4 uur Openluchtsamenkomst 7 uur- Openluchtsamenkomst. 8 uur: Verlossingssamenkorast Christian Science ('t Laantje 3). 10% uur: Eng. Dienst. BUITENGEMEENTEN. Baarn en Eembrugge. 10 uur: Ds. Rooseboom, emer. pred. te Delft. 6 uur: Ds. Kievit. Barneveld. 9% uur: Ds. Batelaan. 6 uur: Ds. Batelaan. Hoevelakon. 10 uur: Ds van Boven. 6% uur: Ds. van Boven. Hoogland. 10 uur: Ds. Warners. Leusden. 10 uur: Ds. Hofstede. NijkerU. 9% uur: Ds. v. d.-Graaf. 6 uur: Ds. Mulder van Voorthuizen. ScherpenzeeL 9% uur: de heer v. Doesburg, Godsdienst onderwijzer. 6 uur: de heer v. Doesburg. Soest Kerk 10 uur: Ds. Groencveld. 6 uur: (Religie en Kunst) Ds. Groeneveld. Rembrandtzaal. Geen opgave ontvangen. Soestdljk. Vrijz. Godsdicnstigen. Ds. J. H. Groenewegen van Arnhem. Soesterberg. 10 uur: Ds. Tuinstra. 6 uur: Ds. Tuinstra. De Vnursche 9% uur: Ds. Ewoldt van Bergambacht. G uur: Ds. Ewoldt. Woudenberg. 10 uur: de heer Molenaar, cand. te Arn hem. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. A.s. Zondag hebben dienst de doktoren Van Enst, Morren en Mertens zur Borg. ZONDAGSDIENST EN NACHTDIENST APOTHEEK. Zondag en de gehcelc week 's nachts heeft dienst de apotheek der firma Cra mer. 1. Wilhelmina 2 0 4 4—0 2. Excelsior I 2 1 1 2 3—2 3. John I 1 1 2 7—0 4. Amersfoort II 1 1 - 2 2—0 5. John II 1 1 0 0-2 6. Amersfoort I 1 1 0 0—7 7. Excelsior II 0 0 0 0—5 De handbalcompetitle. 1. Excelsior 0 2 4 5-0 0 John 3 0 1 4 6-4 3. Rood-Wit 1 1 2 7-0 4. Amersfoort 1 1 2 6—2 5. St. IJubertus 0 1 1 2 3—4 6. Wilhelmina 2 1 1 2 2—7 7. Soesterkwartjcr 2 0 2 0 1-10 8. Victoria 3 0 3 0 1—7 nocgcns voor volwassenen volgen, die aan verschillende volkespelon kunnen deelne men. 's Avonds van 8 tot 9 uur zal er een con cert in de muziektent op bet Jacob van Len- nepplein worden gegeven. Op dit plein ver zamelen zich ook tegen half 9 de declne- I incrs aan een larnpionoptocht, waaraan me dewerking zal worden verleend door de rauziekverccniging „Oefening Baart Kunst'* cn de mondaccordeonclub „Excelsior'*. Aan dezen optocht kunnen ook deelnemen ver sierde en verlichte twee- cn vierwielers, waardoor het oen fraaie lichtötoet kan wor den. Het volledige feestprogramma, waarin ook de gehcele route van den lichtstoet is op genomen, is verkrijgbaar bij verschillende winkeliers in het Patijnpark. Ongetwijfeld maakt de BuurtverecnigJng met het organiseeren van dezo feesten weer een doeltreffendo propaganda. Wielrennen. NATIONALE GRASBAANRACES OP BIRKHOVEN. Ruime deelname in alle aidee-1 lingen. Morgenmiddag zal het sportpark Birk- hoven weer in het teeken van de wieier- j sport staan. Voor de tweade maal in dit1 seizoen worden er nationale grasbaanwed- strijden gehouden, georganiseerd door de plaatselijke vereeniging „de Pedaalridder6". In alle afdeelingcn wordt door vele rij ders deelgenomen, waarbij er zijn mot er kende capaciteiten in deze tak van sport. Bij de amateurs rijden o.a. onze stadgenoo- ten T. Veldman cn II van Wijk, benevens i M. J. Thiel, Laren; W. Schlebaum, Soest- dijk; W. Paymans en W. Vriens, beiden uit Tilburg. Wij herinneren onze lezers er nog even aan hoe goed laatstgenoemde wiel renner zich reeds eerder op Bi^khoven in de wielersport betoond heeft. In de klasse Nieuwelingen komen naast anderen de plaatselijke renners Van Hoeyen, Veger. Maleslein, v. Schaik en Koolmees aan den start. De nieuwelingen rijden een sprint over drie ronden, waarvan twee rijders in de demi-finale komen, evenals t\Vce in do finale. De amateurs maken een afvalrace, waar bij drie renners in de finale komen. Na iedere ronde valt zooals gebruikelijk één deelnemer af. Tenslotte wordt zoowel voor amateurs als nieuwelingen een koppelwédstrijd verre den. Eerstgenoemde categorie rijdt 75 ron den met 3 klassementen, laatstgenoemde 40 ronden met 2 klassementen. Er wordt, ge reden volgens de bepalingen van het regle ment: Koppclwedetijd Het programma ziet er goed uit en doet een spannenden strijd op Birkhoven ver wachten. Wie van goede wielersport houdt,1 kan niet beter doen dan morgen de schre den naar het sportpark te richten. Moge het weer meewerken lot het suc ces der wedstrijden. ATHLETIEK LANDENWEDSTRIJD WEST- DUITSCHLAND—NEDERLAND. Op 23 Aug. te Milnster. Duisburg, 7 Aug. (VD.) Op 23 Aug. a.s. zal te Milnster een lichte athletieklan- denwedstrijd worden gehouden tusschen Nederland—West-Duitschland. De Duitsche ploeg welke aan de wed strijden zal deelnemen, wordt zeer sterk geacht. Elke ploeg mag slechts met 18 deelne- i mers uitkomen. De West-Duitsche deelnemers zijn: 100 I Meter hardloopen: Jonath (Bochum), Hcn- drix (Aken). 400 Meter hardloopen Borchmeyer (Bo chum), Bermann (Duisburg). 800 Meter Lefeber (Dusscldorf), Cornelius (Bochum). 1500 Meter: Schaumburg (Oberhausen), Kilp (Dus6eldorf). 5000 Meter: Schaumburg, Kilp. 110 M. hordenloop: Wienecke (Duisburg), Pollns (Dusseldorf). Hoogspringen: Busch, Eisen (beide uit Keulen). Verspringen: Möllc (Keulen), Kring (Duis burg). Polstokhoogspringen: Born (Bochum), Bünte (Munster). Discuswerpen: Hoffmei6ter (Munster), Vöglin (Munster). Speerwerpen: Hoffmeister, Vöglin. Estafette over 4 X 100 M.: Mölle-Borch- meljer-Hendrix-Jonath. Baarn's politiecommissaris benoemd te Arnhem Baarn, 7 Aug. Blijkens de Staatscou rant van hedenavond is bij K.B. bonoemd tot commissaris van politie to Arnhem de heer A. W. v. d. Burgt, thans commissaris van politie alhier. De heer v. d Burgt is veertig jaar oud; hij begon zijn carrière als surnumerair bij de politie to Amsterdam in 1913. In 1914 werd hij benoemd tot inspecteur 2e klasse, in 1919 tot inspecteur le klasse, in 1923 verliet de heer v. d. Burgt de hoofdstad, waar hij in allo afdeclingen van den politioneelen dienst was werkzaam geweest. Te Leeuwarden, waar hij lot hoofdinspec teur was benoemd, bleef hij werkzaam tot 1925. In dat jaar werd bij benoemd tot com missaris van politie. Baarn had tot dusver geen commissariaat: aanleiding tot de in stelling daarvan was het bekende geval van den ongelukkigcn zwerver, dien men in het politiebureau had opgesloten en daarna „vergeten". Bij zijn komst te Baarn heeft de heer v. d. Burgt een ingrijpende reorganisatie van hèi politiecorps tof stand gebracht cn daarbij tevens een belangrijke bezuiniging doorge voerd door inkrimping van het aantal agen ten van 22 op 17. De heer v. d. Burgt is auteur van talrijke belangrijke werken; hij schreef een com mentaar op het nieuwe wetboek van straf vordering, en eveneens commentaren op de Jachtwet 1923 en op de Veewet (het laatste in samenwerking met dr. Van Leeuwen te Utrecht). In Baarn staat do heer v. d. Burgt hoog aangeschreven: hij is een in alle kringen der burgerij zeer geziene figuur, geacht om zijn eigenschappen als mensch en zijn groo- te werkkracht. BUURTVEREENIGING „PATIJNPARK EN OMGEVING." Kinder- en volksspolen op 12 Aug. a.s. Zeist. De buurtvcrcen. „Patijnpark en Omgeving" organiseert weer verschil lende feestelijkheden zoowel voor de jeugd als voor volwassenen, welke feestelijkheden op 12 Aug. a.s. zullen gehouden worden op het terrein aan den Bergweg nabij het Pompstation van de Utr. Waterleiding. Het feest zal voornamelijk zijn voor de kinderen, die zoodoende in den vacantietijd een aangename afwisseling bereid wordt. De pret vangt 's morgens om 9 uur reeds aan voor de jongsten, waarna 's middagö om 2 uur dë jongens en meisjes van 12 tot 15 jaar gelegenheid krijgen om hun geoefend heid in de verschillende öpelen te toonen Na afloop hiervan zullen voort6 nog ge- Fhma I.W. van ACHTEKBERGH VEST SINGEL 10-11.12-11 TELEFOON 283 vonden," is van ongeveer gelijke waarde, cn zou ongetwijfeld niet worden beantwoord, om het effect van do door hen gestelde vraag niet te bederven. Nimmer toch is aangetoond kunnen wor den (misschien met uitzondering van een enkel speciaal jjeval) dat door een wette lijke verkorting van den verkoopstijd de be drijfswin6t verminderde Wel doet zich het,verschijnsel voor, voor al bij de grooterc winkelbedrijven, dat zij, alle concurrentie ten spijt, cr toe zijn over gegaan hun winkels nog vroeger te sluiten dan hij plaatselijke verordening is vast gesteld. Bovendien werd een ernstig bedoelde po ging om de, mede door ons verkregen, 8-uur winkelsluiting, ongedaan te maken, door geen enkele groep ooit ondernomen en be hoefte, om tot een tijd vóór de 8-uur winkel sluiting terug tc kceren. is nergens waar neembaar, niettegenstaande de ook hierte gen destijds in rep cn roer gebrachte Neder- landsche winkeliersstand, zoodat hieruit valt- te leeren, dat het alleen maar een kwestie van willen en gewoonte is. Het ook duidelijk uitgesproken verwijt, dat wij onze sociale positie willen verbe toren alleen en uilsluitend ten koste van den werkgever, is dus volkomen onver diend. Wanneer dan ook zal kunnen worden besloten tot het sluiten der winkels op een nader vast te stellen middag, dan zal niet alleen aan een lang vergeten groep van menschen worden recht gedaan, cn zaj de naleving van de wet worden vereenvou digd, maar ook dan zal de practijk op nieuw uitwijzen, dat met een weinig aan passingsvermogen, alle schijnbezwaren spoe dig overwonnen zullen zijn en de gemeen schap een goeden maatregel rijker zal zijn geworden. U Redactie mijn dank voor de opname Naraen6 den Alg. Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedienden, P. FLICK, Afd. Voorzitter St. Anfridusstraat 39. Amersfoort, 7 Augustus 1931. LUCTOR ET EMERGO. Geachte Redactie, Te Nijmegen bestaat het R. K. Nationaal Tehuis „Luctor et Emcrgo". Het i6 een toe vluchtsoord voor de uitgestootenen der maat schappij. Meer dan 80 mannen herbergt het binnen zijn gastvrije muren, welk aantal door plaatsingen per jaar stijgt tot 250—300 personen. Zij worden daar heropgevoed tot bruikbare leden der samenleving. „Luctor et Emergo" is geen kolonie, waar men in zalig niets doen zijn uren slijt. Neen, er wordt daar gewerkt, hard gewerkt zelfs. De inrichting heeft een smidse, een timmer en schilderswerkplaats, kleer- en schoen makerijen, matten-makerij, wasschcrij, volksgaarkeuken, zalen, enz. Voor de verpleeggeldcn wordt zooveel mogelijk elders werk gezocht. Bij hun ver trek maken zij plaats voor anderen. In acht jaren tijds plaatste dc instelling ruim 800 personen in binnen- on buitenland. Aan tienduizenden doortrekkende en plaatse lijkc armen van alle gezindten werd gratis een portie warm eten verstrekt. Duizenden kregen gratis logies voor een of meer nacii ten en aan velen werd kleading of reisge legenheid naar elders gegeven. Door de groote werkloosheid i6 dat tegenwoordig zeer bezwaarlijk, plaatsing voör deze men 6chen te vinden. Dc inrichting is dan ook meermalen uitgebreid moeten worden, om eenigszins aan alle aanvragen te kunnen voldoen. Meerdere uitbreiding is dringend noodig. Voor deze instelling zal. met vergunning van Burgemeester en Wethouders van Amersfoort, hier ter stede eene 6traatcol lecte worden gehouden op Donderdag 13 cn Vrijdag 14 Augustus a.s. De inwoners van Amersfoort zullen een goed werk doen met het krachtig steunen van deze zaak. Het instandhouden van deze instelling is van zeer groot practisch algemeen nut, voor hen die voor reclasseering in aanmerking komen, voor hun val worden behoed, of wel als dakloozen rondzwerven. G. A. HENDRIKS, leider van dc collecte, Amersfoort, 7 Augustus 1931. Bulten verantwoordelijkheid der Redactie DE VRIJE MIDDAG VOOR DE BEDIENDEN. Geachte Redactie, Beleefd verzoek ik u opname in uw blad van het volgende. Ingevolge uwe welwillende opname in uw blad van het door de samenwerkende Be dienden organisaties aan den Raad gezon den adres inzake verzoek tot sluiting der winkels op een middag van een der werk dagen in dc week, is mij uit vele, zoowel mondeling als schriftelijk gevraagde inlich tingen gebleken, dat er nog velen zijn die de beteckenis van deze meer algemeene, aangelegenheid niet, of 6lechts zeer onvol doende begrijpen. Ik wil me daarom in hoofdzaak bepalen tot de beantwoording van slecht6 één, als zijnde de meestvoorkomende, vraag, n.l. „of de sluiting der winkels, op één der middagen, den winkelier niet veel schade zal berokke nen on of daarmede door on6 wel rekening werd gehouden." Het is opmerkelijk dat do tegenstanders van den door ons gevraagden wettelijken maatregel meenen, dat zij met het stellen van die vraag alleen, dc kwestie al van de sokkon hebben gepraat en daarmede de onmogelijkheid van dc tot 6tandkoming hebben aangetoond. De wedervraag, die ik zou kunnen stel len, „of ook al was aangetoond, dat bij toe passing van dien maatregel door den win kelier werkelijk schade zal worden onder Zondag 9 Augustus. Huizen. 8.30—9.30. Morgenwijding te leiden door den heer S. Eigenhuis, te Amsterdam. 9.45—11.30 Uitzending van de Hoogmis uit de St. Antoniuskerk le Oosterhout. 11.3012.00 Gramofoonmuziek. 12.00—1.30 Lunchconcert door het K.R.O. sextet onder leiding van Piet Lustenhou wer. 1.30—2.00 Spreker: II A. Nooteboom. On derwerp: „Het nieuwe gewas". 2.00—2.30 Spreker Herman de Man. On derwerp: „Dc Leviet". 2.304.30 Aansluiting met de muziekzaal der Willem II Sigarenfabrieken Gebr. Kers ten te 's-Hertogenbosch. 4.305.00 Ziekenhalfuurtje verzorgd door Lidwina Diepenbrock. Onderwerp: „Onze vrienden." 5.005.50 Orgelbespeling door den heer Th. de Graaf te Oosterbeek. 5.50 Kerkdienst van uit de Ned. Herv Kerk te Oosterbeek Daarna tot 7.45 gewijde muziek. 7.458.00 Spreker G. J Rooymans. Onder werp: Kruistochten cn Lijfeigenschap. 8.10—10.40 Concert door de. Arnhemsclie Orkest Vereeniging o.l.v. H. J. Manks. 9.00 Vaz Dias. 10.40—11.00 Epiloog door het Klein Koor o.l.v. Jos. IJ Pickkers. Hilversum. 8.30—8.45 Ochtendgymnastiek. 8.50 Voetbalmededeelingen en Postduiven berichten EERSTE KLAS CONCURREERENDE biedt aan levering van (iEERENKLEEDING NAAR MAAT le klasse stoffen Keurige coupe togen gemakkelijke betalingscondities zonder extra prijsverhooging. Geheimhouding verzekerd. Br. onder No 500 bur. Amersf. Dagblad. 9.00 Tuinbouw-halfuürlje door den heer S. Lantinga. Onderwerp. „Hangplanten" 9.30. Orgelspel door Fr. Uytenboogaard. 10.30 Kerkuitzonding uit het gebouw van den Nederlandschen Protestantenbond te Hilversum. Spreker: Dr. J. C. A. Fetter (Rotterdam). 12.01—1.00 AV.R.O. Octet o.l.v.Louis Schmid.t (Solo viool: Boris Lensky). 100—1.30 Boekenhalfuur Roel Houwink ,Roes" van Anker Larsen. 1.30—2.00 Vervolg Octet. 2.00—3.00 Verslag door ooggetuigen van de finales voor NederJandsche Athletiek- kampioenschappen, uitgeschreven door de K.N A.U. in het Olympisch Stadion te Am sterdam. Gramofoonmuziek. 3.00- 3.45 Aansluiting van het Kiirhaus- concert te Scheveningen 3.45405 Vervolg verslag athletiek wed strijden. Gramofoonmuziek. 4.05—4-30 Vervolg Kurhaus Concert. 4.30- 500 Vervolg verslag atletiekwed strijden. Gramofoonmuziek. 5.01 Vooravondconcert te geven door een ensemble o.l.v. Harry Wiggclaar, met mede werking van den heer Henk Didama, tenor, aan den vleugel begeleid door Fr. Uytten- boogaard. 7.00 Voordracht door Cor Hermes. 7.30. Concert (vervolg en slot) 8.01—8.15. Vaz Dias. 8.159.15 Hot Utrechtsch Stedelijk Orkest o.l.v. Albert van Raalte 9.159.30 Jazz duetten (Bep en Git). 9.30-10.30 U.S.O. 103010.45 „Bep en Git" 10.451200 Kovacs Lajos cn zijn Orkest 12.00 Sluiting. Maandag 10 Augustus. Huizen. 8.00S.15. Schriftlezing. 8.159.45. Morgenconcert. 10.3011.00. Korte ziekendienst te leiden door ds. W. J. v. Lokhorst Ned. Herv pre dikant te Hilversum. 11 0011.30. Lezen van Christelijke lec tuur door.mcj. J. C. M. Doycn te Hilver sum. 11.30—12].00 Gramofoonmuziek. 12.0012.15. Politieberichten. 12.1512:30. Gramofoonmuziek. 12.301.45. Orgelconcert vanuit de Herst Evang. Luth. Kerk aan den Klöveniers- burgwal door den organist dier kerk, den heer Jan Zwart. - I.452.35. Grumofconmjjziek, 2.353.15. Causerie over* „De kamerplan ten in deze maand", door den beer A. J. Herwig te Biissum. 3.15—3 45. Cursus knippen en stofyersie- ren (E.X.S.A.I.D.). 3.454.00. Verzorging van den zender. 4.005.00. Ziekcnuurtje,3 te leiden door d6. H. A. van Wiersinga, Geref. predikant te Groningen. 5.00—6.30. Concert, te geven door het Utrechtsch Fluitkwartet bestaande uit: Piet van der Hurk, W. Clemens, H van Dapperen, Joh. Koppert. Piano: H. van Dapperen en Jan Monissen. 6.307.00. Verteluurtje voor jongeren. Spreker: de heer G. P J. van Alkemade, tc Rotterdam. Onderwerp: „Verhaal uit de grijze oudheid". 7.00—7.30. Declamatie door den heer R. Svbring te Vecndam. 7.307.45. Politie-berichten. 7.45—8.00. Spreker: de heer H. Amelink, secretaris van het Christelijk Nationaal Vakverbond in Nederland. S.0010.45. Concert te geven door het Christ Radio Orkest, 0. 1. v. George Stam. 9.00—9.30. Spreker; de heer Ferd. B. Jantzen F.Gzn., te Amsterdam, architect TI.B.O_ en B.N.A Onderwerp: „Het hui6 ver loden, heden eu toekomst". 9.30—10.45. Vervolg concert, 10.0510.15. Vaz Dias. 10.4511.30. GramofoonplatenconcerC Hilversum. 6.43—7.45. Ochtendgymnastiek. 8.01. Gramofoonmuziek. 10.00. Morgenwijding. 10.15. Voordracht door Martien Bever sluis. 10.30. „Voor de zieken" met medewerking van: Marie Polak, viool, Martien Bever sluis, voordracht, Fr. Uyttenboogaard, piano. II.30. Gramofoonmuziek. 12.01. Middagconcert door hpt Vara-Sep- tet o. 1. v. Is Eyl, afgewisseld door Gra mofoonmuziek. 1.45. Verzorging van den zender. 2.15. Nederlandsche schrijvers en dich ters voor de microfoon. Roel Houwink leest uit eigen werk. 3.00. Gramofoonmuziek. 3.30. Vegetarische Keuken door den heer P. J. Kers Jr. 4.00. Gramofoonmuziek. 4.30. Wie voor de kindoren verhalen schrijven. Jan Faber leest uit eigen werk. 5.15. Gramofoonmuziek. 5.45. Vooravondconcert door een ensemble 0. 1. v. Harry Wiggelaar. 6.30. Foto-halfuurtje door den heer D. v. Krefeld. Onderwerp: „Het werk in de don kere kamer. 7.00. Vooravondconcert (vervolg en 6lot), 7.15. Verzorging van-den hond door den heer J Rood. 8.15 Concert dooi' de Haarlemsche Or- kestvereeniging o. 1. v. Eduard van Bei- num. Soliste: Jo Vincent, sopraan. 10.00. Vaz Dias. 10.00. Voordracht door Willem van Cap- pellen. 10.40. Gramofoonmuziek 12.00. Sluiting.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1931 | | pagina 13