H.H. WINKELIERS VAN AMERSFOORT! Mr.TRIPEN DEWINSTENVAN DEN TUSSCHENHANDEL UIT DE STAATSCOURANT RADIOPROGRAMMA &e nieuwe groots lichtbak van ,,'t Smulhuis", Soesterwog hocit St. Bonilaoiusstr., is ontwopen en nitgevoerd door bet Techn. Bnr. A. E. VAN BAALBN, HAABLEM. ZIJLWEG 26—28. Tclef. 14845. VRAAGT GATIS INLICHTINGEN. ORIGINEEL EN NIET DUUR. Een verweer van de Commissie van Overleg uit de drie mid denst andsbonden Wij hebben indertijd de opinie vermeld van mr. Trip inzake de te groote winsten van den tusschcnhand6l, welke zouden blij ken uit de verhouding tusschen kleinhan dels- en groothandelsprijzen. O.m. plaatsten wij een brief te dezen aanzien door mr Trip gericht tot den heer E. Heldring, des tijds voorzitter van de Kamer van Koophan del te Amsterdam. Wij nemen hieronder op verzoek alsnog het schrijven op te dezer zake aan mr. Trip gezonden door de Com missie van Overleg uit de drie midden standsbonden, dat tot dusver nog niet in ons blad werd opgenomen. In dit schrijven wordt o.a, het volgende gezegd: „Uw meening is gebaseerd op een verge- öijking van twee reeksen cijfers. De eene reeks bevat de indexcijfers der groothan delsprijzen van voedingsmiddelen, met ale uitgangspunt het jaar 1930 100. Van de indexcijfers van kleinhandelsprij zen zijn genomen de cijfers betreffende de koeien van levensonderhoud voor arbei dersgezinnen te Amsterdam, voorzoover 'deze kosten worden gemaakt voor voeding: 'deze cijfers hebben als basis 1901/1913 100. In het uitgangspunt van beide cijfergroe- pen is dus verschil. Dit kan op zich zelf al tengevolge hebben, dat deze reeksen niet te yerarelijken zijn. Daarnaast zijn er nog andere motieven voor het bewijs, dat deze reeksen niet te vergelijken zijn, althans wanneer men iets te weten wil komen omtrent het verband tusschen groot- en kleinhandelsprijzen. ïn Maart 1928 bedroeg volgens de ge braakte cijfers het verschil tusschen groot- en kleinhandelsprijzen 5.4. Blij-kbaar wordt door u dit verschil als nogmaal beschouwd en dan maakt tegenover dit cijfer het ver schil van Maart 1930 31 en later van ver boven de 30 inderdaad een vreemden in druk. Maai* voordat hierop eenig oordeel kan worden gebouwd, zou eerst bewezen moeten worden, dat het cijfer 5.4 inderdaad normaal is. Dit bewijs is niet te leveren. De twee reekeen zijn niet te vergelijken en daarom kan van een normaal verschil überhaupt Biet worden gesproken. Trouwens, alleen reeds in het jaar 1928, waarin weinig prijsverandering plaats vond, ziet men de verschillen uiteenloopen van 5.4 tot 14.8. Tit toont wel aan gesteld dat de cij ferreeksen wel zijn te vergelijken dat al heel moeilijk is uit te maken» of 5.4 dan wel 14.8 het normale verschil zou zijn. Voor deze gedachtengang spreekt ook het feit, dat juist omstreeks den tijd, welke u als uitgangspunt kiest, de bedrijfsonkoeten ongeveer op het hoogste niveau stonden. Het marge-cijfer 5.4 is dan moeilijk te ver klaren als normale marge, de kosten stijging er nagenoeg niet in tot uiting komt. Intusschcn zouden wij nog nader willen auotiveeren, waarom de gegeven cijferreek sen naar onze meening niets zeggen betref fende het verband tusschen groot- en klein handelsprijzen. Wij meenen, dat zulks zelfs voor de hand ligt door het feit. dat in het cijfer vóór de groothandelsprijzen artikelen zijn verwerkt, welke in de uitgaven van le vensonderhoud eenvoudig niet voorkomen. Zoo treffen wij b.v. aan de artikelen hooi, rogcre, haver, mals en zemelen, welk vijftal ongetwijfeld bij het bepalen van het indexcijfer der groothandelsprijzen een groote rol speelt Na de betrokken cijferreeksen te hebben vermeld, gaat het schrijven voort met o.a. te zeggen: Zoo kon het groothandelscijfer in Octo ber 1931 het lage cijfer 106 bereiken, omdat o.m. hooi stond op 49, rogge op 65, gerst op 69, haver op 73, en mais op 52. Laat men deze artikelen buiten beschou wing dan komt het indexcijfer voor Oc tober 1931 niet op 106 maar op 114.5. Echter kan men dit groothandelsindex cijfer nog niet leggen naast het indexcijfer der kleinhandelsprijzen. Immers, ter bepaling van het indexcijfer 'der groothandelsprijzen werken alle arti kelen in even sterke mate rnee. Peper b.v. heeft evenveel invloed als varkensvleesch; macaroni evenveel als aardappelen. Bij het indexcijfer der kleinhandelsprij zen in uw schrijven benut en gebaseerd op de uitgaven voor voeding van arbeiders gezinnen in Amsterdam, is zulks uiteraard Biet het geval. Bij dit indexcijfer heeft de prijs van aardappelen (129) veel meer in vloed dan die van sago (114), de prijs van rundvleesch (127) veel meer invloed dan die van kalfsvleesch (86). Ook om deze reden zijn de beide reeksen van cijfers niet te vergelijken. En tenslotte doet een huishouden uitga ven voor voedingsmiddelen, welke in de rij van artikelen, waarop het indexcijfer der groothandelsprijzen berust, in het geheel niet voorkomen. Wjj behoeven slechts een artikel te noe men: brood, verreweg het belangrijkste ar tikel op het budget van een arbeidersgezin. Wel vindt men onder de artikelen, waarop het groothandels-indexcijfer gebaseerd is, tarwe maar de stand tusschen tarwe en brood is zóó groot, dat een groot prijsver schil van tarwe slechts tot een gering prijs verschil van brood kan leiden, dank zij de vele kosten, welke moeten worden gemaakt om van tarwe brood te maken. Is door dit alles wel duidelijk, dat de in uw schrijven vervatte cijfervergelijking zeer vele en belangrijke correcties behoeft, zoo valt met het bovenstaande naar onze meening tevens uwe conclusie, dat de on dernemerswinst gestegen zou zijn. Daartoe geven de verstrekte cijfers, omdat deze zelf aanvechtbaar zijn, volstrekt geen bewijs. In de geheele vergelijking werkt boven dien nog een andere factor, welke naar onze meening door u wordt onderschat. De kleinhandelsprijs volgt in letterlijken zin des woords den groothandelsprijs, niet andere woorden, er is een zekere afstand tusschen het verloop van beide. Dit komt ook in de cijfers tot uitdrukking, waar een prijsstijging bij den groothandel eerst na eenige maanden wordt gevolgd door een stijging van den kleinhandelsprijs. Uit een vergelijking der maandcijfers blijkt dit zeer duidelijk. Nu meent u deze vertragingsfac tor in hoofdzaak gevolgd van liquidatie van oudere voorraden te mogen elimi- neeren. Ons inziens echter geheel ten on rechte. Ook al koopt de winkelier momen teel mondjesmaat, voorraad voor eenige maanden moet hij wel houden. Evenzeer als de kleinhandelsprijzen bij stijgende groothandelsprijzen achterblijven, evenzeer is dit bij daling het geval. Zelfs nu de klein handelsprijzen zeer snel dalen, sneller dan in normale tijden, kan deze daling toch nog niet zóó snel zijq of er blijft een afstand achter den scherpen val der groothandels prijzen. Met verwijzen naar de officieele gogevens van het verleden en op grond van heden- daagsche practische feilen meenen wij, dat ook voor het heden mnjgtens een rnarge van pl.m. 3 maanden moet worden aange nomen in de prijs\'ergelijking. Dat ook dit de waarde van uw stelling rnoet vermin deren, schijnt ons niet voor betwisting vat baar. Het zal u, op grond van al het voren staande duidelijk zijn, dat uw schrijven ons standpunt, dat de kleinhandelsprijzen die van den groothandel redelijk volgen, niet heeft doen wankelen. Integendeel heeft het verdere onderzoek ons nog meer van de juistheid van dit standpunt overtuigd. Benoemd in de rechtbank te Utrecht tot president Mr. M. E. IIavelaar, thans vice- president; tot vice-president Mr. J. E. van der Meulen, thans rechter, en is bepaald dat de daardoor ontstane vacature van rechter in deze rechtbank niet zal worden vervuld. Notariaat, Bij beschikking van den minister van justitie zijn benoemd in de Kamer van Toezicht voor de notarissen en candidaat- notarissen: te 's Gravenhage: a. tot lid: J. G. Lijbe- ring, inspecteur der registratie en domei nen te 's-Gravenhage; b. tot plaatsvervan gend lid: J. J. Bordenis van Berlekom, ont vanger der successierechten te* 'sGraven hage; te Groningen: a. tot lid: J. Kylstra, hypo theekbewaarder te Groningen; b. tot plaats vervangend lid: G. J. van der Zwart, in specteur der registratie en domeinen te Assen. Consulaire dienst. Bij beschikking van den minister van buitenlandsche zaken zijn als candidaat voor den consulairen dienst aangewezen de heeren H. Riemens en M. F. Vigeveno. Commissie medische stndle. Bij beschikking van den minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen is een commissie ingesteld, aan welke wordt opgedragen advies uit te brengen omtrent maatregelen, die getroffen zouden kunnen worden ter tegemoetkoming aan de bezwa ren, welke de practische opleiding van me dische studenten aan de rijksuniversiteiten voor de groote toeneming van het aantal studenten ondervindt. In deze commissie zijn benoemd: a. tot lid en voorzitter: mr. J. B. Kan, te 's-Gravenhage, lid van den Raad van State; b. tot leden: mr. A. J. L. van Beeck Cal- koen, chef van de afd. hooger onderwijs van het departement van onderwijs, kun sten en wetenschappen; dr. J. H. Zaaijer, hoogleeraar aan de rijksuniversiteit te Leiden; dr. Th. M. van Leeuwen, hoogleeraar aan de rijksuniversi teit te Utrecht; dr. L. Polak Daniels, hoog leeraar aan de rijksuniversiteit te Gronin gen; dr. J. F. J. ten Berge, directeur-ge neesheer van het R.-K. ziekenhuis te 's Gra venhage; dr. J. Hekman, geneesheer-directeur van het gemeente-ziekenhuis Bergweg te Rot terdam; dr. C. de Jongh, eerste genees heer van het gemeente-ziekenhuis te 's Gra venhage; c. tot secretaris: jhr. mr. C. I. A. de Ranitz, adjunct-com mies bij het departement van onderwijs, kunsten en wetenschappen. Zuiderzeegronden, Bij kon. besluit is benoemd tot inspec teur in vasten dienst bij het in cultuur brengen van drooggemaakte Zuiderzeegron den ir. Chr. L. van Steen, te Schagen. Rijkswaterstaat Bij kon. besluit zijn met ingang van 1 Jan. 1932 benoemd tot bureelambtenaren van den rijkswaterstaat in vasten dienst de tijdelijke bureelambtenaren A. P. Roza te IJmuiden en mej. A. M. van Varik te 's Gravenhage. Middelbaar onderwijs. Bij kon. besluit is aan S. van der Meer op zijn verzoek met ingang van 1 Septem ber 1932 eervol ontslag verleend als direc teur van en leeraar aan de R.H.B.S. te Venlo. STAATSRAAD IDENBURG GEHULDIGD. Naar aanleiding van zijn 70en verjaardag in 1931. Staatsraad A. W. F. Idenburg werd 23 Juli j.l. 70 jaar. Er had zich een comité gevormd om hem namens het anti-rev. volk een dankbare hulde te brengen, doch dit kon toen niet geschieden, daar de Staats raad met zijn vrouw, die ernstig ongesteld was, in Zwitserland vertoefde. Donderdag middag nu heeft men, naar de „Standaard" rneldt, den heer Idenburg in zijn woning aan den Cremerweg te 's-Gravenhage te midden van een kleinen kring van vrienden een geschenk aangeboden als een herinne ring aan 23 Juli 1931. Dit bestond uit de 10 gebonden deelen, welke verschenen van de nieuwste uitgave der Encyclopaedie van Brockhaus, alsmede een couvert met inhoud waarvan de heer Idenburg een besteding naar zijn beste weten kon aanwenden. Dr. H. Colijn heeft dit geschenk overhan digd na een rede over den band van Iden burg aan het anti-revolutionnaire volk. OVERPLAATSING VAN SPOORWEG PERSONEEL, Aan alle arbeiders, werkzaam in de werk plaats der Ned. Spoorwegen te Gennep, is- aanzegging gedaan dat zij erop moeten re kenen op 1 Mei a.s. naar elders te worden overgeplaatst VOETBAL. DE WEDSTRIJDEN VAN DEN K.N.V.B. Zondag, 24 Januari. Afdeeling I. leklasse Schiedam: Herrnes-D.V.S.R.C.H Enkhuizen: West FrisiaH.B.S. Den Haag: H.V.V.Ajax. Hilversum: 't Gooi—Sparta. Krommenio: K.F.C.Stormvogels. 2e klasse A. AlkmaarrAlcmaria Victrix—D.W.S. Amsterdam: V.V.A.Bloemendaal. 2e klasse B. Haarlem: E.D.O.—T.O.G. 3e klasse C. Amsterdam: H.E.D.W.—A.W. Amsterdam: OD.Ë.De Meteoor. Amsterdam: AmstelDonar. Amsterdam: Watergraafsmeer—De Vole- wyekers. Amersfoort: H.V.C.A.P.G.S. 3e klasse D. Utrecht: D.O.S.Amsvorde. Alphen: Alphen—Culemborg 4e klasse E. Utrecht: KampongQuick. Utrecht: E.A.C.—Laren. Hilversum: Victoria—Voorwaarts. Amersfoort: A.P.W.C.Woerden. Reserve 2e klasse B. Utrecht: Velox 2—H.V.C. 2. Culemborg: Vriendenschaar 2—Baarn 2. Amsterdam: V.V.A. 2Hilversum 3. Wcesp: Rapiditas 2Ajax 3. Utrecht: U.V.V. 2—'t Gooi 2 Afdeeling I. Ie klasse Den Haag: A.D.O.—Z.F.C. Amsterdam: Blauw Wit—Xerxes. Rotterdam: Feyenoord—D.F.C. Vclsen: V.S.V.—V.U.C. Haarlem: H.F.C.—Hilversum 2e klasse A. Dordrecht: O.D.S.Overmaas Gouda: O.N.A.Unitas. Delft: D.H.C.S.V.V Den Haag: Vios—St. Hooger. 2e klasse B. Rotterdam: NeptunusC.V.V. Vlaardingen: FortunaGouda. Rotterdam: V.O.C.V.D.L. Rotterdam; D.C.L.—Quick, Afdeeling III. Ie klasse. Almelo: Heracles—Robur e't Vel. Arnhem: VitesseTubantia. Zwolle: P.E.C.—Z.A.C. Wageningen: Wagoningen—Go Ahead. Apeldoorn: A.G.O.V.V.Enschede. Afdeeling IV. Ic klasse. Bleyerheide: BleyerheideM.V.V. Tilburg: Willem IIN.A.C. Eindhoven: P.S.V.Eindhoven. Tilburg: Longa—De .Valk, Extra fijn zijn onze garnalencroquetten en vischkoekjes! ÏJmuider Vischhandel Utr.staat 40. TeL 92. Afdeeling V. Ie klasse. Leeuwarden: F.V.C.—Velocitas. Groningen: G.V.A.V.—Leeuwarden. Leeuwarden: FrisiaAlcides. Veendam: Veendam—Friesland. LANGS HET VOETBALFRONT. H.V.C. I—A.P.G.S. L In deze afdeeling waar het leidend pele- ton nog steeds uit 3 clubs bestaat, is de ontmoeting Watergraafsmeer—De Vole- wyekers van zeer veel belang voor H.V.C. Indien De Volewyckers erin slagen om to winnen staan de rood-witten in puntenaan tal met de leiders weer gelijk tenzij zij op eigen terrein het bezoekende A.P.G.S. uit Amsterdam weet te kloppen. En dat zal o.i. wel gaan, daar H.V.C. in de eerste ont moeting al een stevige overwinning boekte. D.O.S. I—Amsvorde I. Te Utrecht speelt D.O.S. tegen Amsvorde. Na de fraaie prestatie van onze stadgenoo- ten de vorige week te Zeist geleverd, mag men een spannende ontmoeting verwach ten, temeer daar beide clubs vrijwel van gelijke kracht zijn. Jammer dat Amsvorde de proef met Snoek niet verder neemt; deze veelbelovende speler is nogmaals als reser ve aangewezen. Gevoelsuitingen mogen voor een elftalcommissie niet overwegend zijn. Betreffende den uitslag ligt een gelijk spel in de lijn der verwachtingen. A.P.W.C. I—Woerden l De paarsgelen hebben morgen de kans om de eereplaats te bezetten van de rang lijst. Wij vermoeden tenminste niet, dat A.P.'W.C. Woerden dc gelegenheid zal ge ven de theoretische kans op het kampioen schap te vergrootcn. Er dient echter beter spel te worden gegeven dan Zondag j.l. te gen Kampong, om beide punten in Amers- Velox H—H.V.C. IL In Utrecht speelt H.V.C. II tegen Velox II. Als de rood-witten één punt mee brengen zijn wij uiterst tevreden. N.I.O. I—Amersf. Boys I. Amersfoortsche Boys gaat naar Drieber- gon waar zij N.I.O. in eigen huis zal gaan bekampen. Hier liggen voor de Amersfoort sche Boys vele voetangels en klemmen, waardoor het voor de blauw-witten oppas sen wordt om ongehavend uit den strijd te komen, m.a.w. geen punten daar achter te laten. Scherpenzeel I—Sopla L Ook Sopla speelt tegen een club wier po sitie nu niet zoo gunstig is. Het is dus te begrijpen, dat Scherpenzeel op eigen terrein flink van zich af zal bijten om de punten thuis te houden. Indien de Sopla voorhoede zich van haar beste zijde laat zien, wat schotvaardigheid betreft, dan behoeven we on9 niet ongerust te maken, doch anders vreezen Wij dat écn der punten achter blijft. HET SOPLA-TERREÏN. Buiten working gesteld. Naar wij vernemen is het terrein van de Voetbalvereeniging „Sopla" aan den Ouden Soesterweg onbruikbaar gemaakt, daar de Gemeente er zand op heeft laten rijdon. Aangezien het nieuwe terrein voor deze vereeniging, dat gelegen is aan de Gast huislaan nog niet gereed is, heeft Sopla niet de beschikking over een speelveld. Schermen. INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN IN DORTMUND. Een ontmoeting Heleno Mayer— Moj. da Boer? Amsterdam, 20 Januari. Naar wij vernomen, zullen op Zaterdag 6 Februari a.s. ta Dortmund internationale scherm- wedstnjden plaats vinden, waaraan ook zal worden deelgenomen door drie Hollandsche dames, n.l. Mej. de Boer, Mevr. Admiraal— Meyering, beiden van de Amsterdamsche Scherm Club en Mevr. van Geuns—van Zaal Giandomenici. De schermwedstrijden, die worden georganiseerd door de betreffende afdeeling van de Gymnastiekvereeniging Eintracht te Dortmund, zullen daarom ook interessant worden, daar de Duitsche kam pioene Helene Mayer eveneens zal uitko men. Voorts neemt nog deel de bekende Duitsche schermster uit Rudesheim Mej. Merz. Het voornemen bestaat, dat ook een invitatie-ontmoeting zal plaats vinden tus schen Helene Mayer en Mej. de Boer om 10 treffers. Dit laatste i9 echter nog niet zeker. In ieder geval staan belangrijke scherm wedstrijden tusschen Duitsche en Neder- landsche dames op het programma. LAWN TENNIS. OM DEN DAVISCUP. P a r ij s, 20 Jan. Bij den Franschen Lawn Tennisbond zijn de inschrijvingen binnen gekomen van de landen Duitschland en Noorwegen voor de Daviscupwedstrijden. Thans hebben dus reeds 18 landen voor deze ontmoetingen ingeschreven. 14 inschrijvingen zijn ontvangen voor de Europeesche zone, drie voor de Zuid-Ame- rikaansche zone en 1 voor de Noord-Ameri- kaansche. ACTIE TEGEN HET WETSONTWERP- TERPSTRA. Een comité van SoestSoesterberg. Soest. Ook te SoestSoesterberg heeft zich op initiatief van de plaatse lijke afdeeling van de vereeniging „Volks onderwijs" een comité gevormd, om te ageeren tegen het L.O.-wetsontwerp van minister Terpstra. Verschillende vak- en politieke vereenigingen, oudercommissies en het Nut van 't Algemeen werken er Samen, om de actie zoo krachtig mogelijk te doen zijn. Vor Soest is een protestvergadering belegd in het Gebouw „Religie en Kunst" op Vrijdag 29 Januari, waar de heer R. van Gaasbeek, hoofdbestuurslid V.O., het ont werp zal behandelen in een rede, getiteld: „Wat ons te wachten staat", terwijl te Soes terberg (Huis ten Halve) de heer Smit (uit Helmond) het wetsontwerp zal bespreken op Woensdag 10 Februari. PERSONALIA. Barnevold, 21 Jan. De heer Th. J. van Buuren, tot voor kort, gedurende tal van. jaren, geneesheer alhier, is met ingang van 1 Februari a.s. uit meer dan 100 solicitan- ten benoemd tot garnizoensarts te 's Gra venhage. Zondag 24 Januari. Huizen. 8.309.30 Morgenwijding. 9.30—9.50 Orgelbespeling. 9.5012.15 Kerkdienst. 12.151.40 Lunchconcert I.402.10 Godsdienstonderricht 2.10—2.30 Literair halfuurtje. 2.30—4.30 Middagconcert. 4.305.00 Ziekenhalfuurtje. 5.00—5.50 Orgelbespeling. 5.50—7.45 Kerkdienst 7.45—8.10 Spreker. 8.108.15 Voetbaluitslagen. 8.1510.40 Concert 9.00 Vaz Dias. 10.40—11.00 Epiloog. Hilversum. 8.15 Lichaamsoefeningen. 8.30 Esperantocursus. 8.55 Voetbal mededeelingen. 9 00 Tijdsein. 9.01 Tuinbouwhalfuurtje. 9.30 Gramofoonmuziek. 10.30 Kerkdienst 12.00 Tijdsein. 12.01—2.00 Kamerorkest 2.002.30 Literair halfuur. 2.30—4.00 Concertgebouw. 4.004.45 Shakespearecyclus. 4.45—5 00 Sportuitslagen en gramofoon* muziek. 5.00 Tijdsein. 5.01 Kinderuur. 6.00 Vooravondconcert 6.15 Literair halfuur. 7.15 Vooravondconcert 8.00 Tijdsein. 8.01—S.15 Vaz Dias. 8.15—9 00 Omroeporkest. 9.00—9.20 Graraofoonplaten. 9.2010.00 Operette. 10.00—10.15 Gramofoonplaten. 10.15—11.10 Orkest. II.10—12.00 Hoteluitzending. Maandag 25 Januari Huizen. 8.00 Tijdsein. 8.00—8.15 Schriftlezing. 8.15—9.45 Morgenconcert. 10.30 Tijdsein. 10.30—11.00 Ziekendienst 11.00—11.30 Lecluurlezen. 11.30—12.30 Gramofoonplaten. 12.00—12.15 Politieberichten. 12.30 Tijdsein. 12.30—1.45 Orgelconcert I.45—2.00 Gramofoonplaten. 2.00 Tijdsein. 2.00—2.35 Schooluitzending. 2.353.15 Causerie. 3.15—3.45 Knipcursus. 3.45—4 00 Zenderverzorging. 4.00 Tijdsein. 4.00—5.00 Ziekenuur. 5.00 Tijdsein. 5.00—6.15 Concert. 6.15—6.45 Vertolhalfuur. 6.45—7.00 Spreker. 7.00 Tijdsein. 7.00—7.30 Cursus Engelsch. 7.30—7.45 Politieberichten. 7.439.15 Uitzending Meer en Bosch. 9.15—11.00 Concert 10.00 Vaz Dias. II.00—11.30 gramofoonplaten. Hilversum. 6.45 en 7.45 Lichaamsoefeningen 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.30 Ochtendconcert. 12.00 Tijdsein. 12.01 Middagconcert. 2.15 Schrijvers voor do microfoon. 3.00 FJuitrecltal. 3.30 Gramofoonplaten. 4.30 Kadervertellingen. 5.00 Vooravondconcert 6.40 Lezing. 7.00 Paedagogisch concert 8.00 Tijdsein. 8.01 Koorzang. 8.40 Lezing. 9.00 Concert. 10.00 Vaz Dias. 10.15 Concert. 11.15 gramofoonplaten. 12.00 Tijdsein,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 12