AMEE&SF ÖÖKTS GH DAGBLAB TWEE NIEUWE TREINAANSLAGEN IN MASSA'S SLIJTERIJ Zaterdag 23 Januari 1932 -DIL CEMLANDER" SCe Jaargang No. 176 MISLUKTE POGING BIJ SLOTERDIJK ONREGELMATIGHEDEN BIJ MILITAIRE ADMINISTRATIE DERDE BLAD CRISISCOMITE NAARDEN met Wybert FABRIEKSBRAND TE VUCHT VOOR DE EER VAN DE VENNOOTSCHAP Een derde aanslag even voorbij de Hembrug. Dwarsliggers over de rails Amsterdam, 22 Jan. Op de spoorbaan Amsterdam—Haarlem, opnieuw bij Stoter- dijk, maar ditmaal onder de ceintuurspoor baan, die met een voorloopig gebouwd hou ten viaduct do groote spoorbaan kruist, is in den afgeloopen nacht opnieuw een po ging gedaan om een trein en wel den eer sten, die vanmorgen uit Amsterdam zou vertrekken, tot ontsporing te brengen. Ge lukkig is ook deze misdadige poging mis lukt. De baanwachter Buwalda, die vanmorgen omstreeks 8 uur de spoorbaan inspecteerde, vond op boven aangeduid punt do helft van een over de lieelo lengte versplinterden en gespleten dwarsligger op den dijk liggen, waarin nog geheel verbogen schroeven met moeren staken. Op of bij het emplacement van het station Halfweg—Haarlem is de andere helft gevonden, die dus is meegeno men door de locomotief van den eersten trein, die er overheen gereden is zonder te ontsporen en er daarna bij Halfweg afge vallen is. de kop afgereden en bovendien was hij overlangs gespleten. Bij het zoeken naar voetstappen kwam do politie tot de ontdek king, dat een hectometerpaaltje uit den spoordijk was verdwenen. Dit hectometer paaltje bestond hier niet uit een oude spoor rail, maar was van nieuwere constructie. Bij het voortgezet onderzoek heeft men geen voetsporen kunnen ontdekken, ook het grootste deel van het paaltje is niet terug gevonden. Slechts een klein gedeelte kon terecht worden gebracht. Men vermoedt dat het ont brekende stuk door den trein ver weg is geslingerd en bij daglicht wel gevonden zal worden. Docr de politie werd vervolgens een politiehond aan het werk gesteld. Men heeft hem aan verschillende voorwerpen lucht gegeven, doch resultaat heeft deze poging niet opgeleverd. Men tast dus nog altijd in het duister naar den dader van deze misdadigo aanslagen. Naar wij verder vernemen, is ook de marechaussé aan liet werk getogen, om in samenwerking met de politie klaarheid te brengen in deze aam- slagen Er wordt op deze wijze een scherpe contróle uitgeoefend in de nabijheid van don Haarlemmerweg. Dö beer E. HAAK, Chef van het Centraal Station to Amsterdam In de nabijheid van do plaats, waar de eerste helft van den dwarsligger gevonden is, bleek een ijzeren paal, waaraan een bord met het opschrift „verboden toegang" bevestigd is, losgerukt te zijn. De dader was er echter blijkbaar niet in geslaagd, dezen paal. waarvan hij zich eerst voor zijn opzet schijnt te willen hebben bedi.enen, uit den grond te krijgen. Daarna moet hij het met een ouden dwarsligger, die langs do spoor baan lag, geprobeerd hebben. De politie, die nog druk bezig is met het onderzoek naar de beide mislukte treinaanslagen van Donderdagmorgen, was hedenochtend onder leiding van hoofdin specteur Modderman zeer spoedig ter plaatse voor het onderzoek in dit nieuwe ge- val.Het eenige, dat vanmorgen gevonden is, zijn eenige sporen van voetstappen op den spoordijk in de nabijheid van de plaats van den aanslag. Deze sporen zijn onder bewa king gesteld. (N. R. Ct,) De derde spoorwegaanslag. Thans op de lijn naar Zaandam. 'Amsterdam, 22 Jan. De bestuurder van den electrischen trein, die om 9.14 heden avond uit Zaandam vertrok, voelde, toen hij ongeveer 300 Meter voorbij de I-Iembrug was, een schok. Hij remde onmiddellijk. Toen de trein stilstond, bleken bouten splinters in het romwerk te zitten. De veronderstelling was, dat men over een stuk hout had gerc- dc-;i. Een ploegbaas, dia gewaarschuwd werd vond inderdaad een stukgereden houten dwarsligger naast do rails. De trein had geen schade en kwam om 9.44 aan het Cen traalstation aan. Men mag aannemen, dat men hier opnieuw met een poging om den trein te laten derailleeren le doen heeft. Nader meldt men ons: Toon de stationschef van het Centraalsta tion. ••e heer Haak, in kennis was gesteld van deze nieuwe poging een trein to laten derailleeren, heeft hij onmiddellijk dit feit ter kennis gebracht van de politie. De com missaris van politie, de heer Pijper, on de hoofdinspecteur Modderman, hebben onmid dellijk, vergezeld van eenige rechercheurs, een ondorzoek ingesteld. Dit heeft aan liet licht gebracht, dat de plaats, waar deze nieuwe poging om een treinongeluk te ver oorzaken gedaan is. ongeveer 700 M. van de Hembrug is gelegen. Het vermoeden, dat van eèn ouden spoorwegdwarsliggcr is ge bruik gemaakt, bleek niet juist te zijn. Het voorwerp, dat daar op de spoorbaan werd gevonden, was een groote. ronde balk. die vermoedelijk als dwarsligger heeft gediend bij een zandtreintje. Van dezen balk was Nadere bizonderheden omtrent de ontdekking Ams terdam, 22 Jan. In verband met de bij de administratie van het garnizoen to Breda ontdekte onregelmatigheden ver nemen wij nog het volgende. Op het Dppartemenl van Defensie te Den Haag was het opgevallen, dat bij een in schrijving voor leveringen ten behoeve van liet garnizoen te Breda de inschrijvingen ecl lager waren dan lot nu toe. Wel waren voor verschillende goederen de prij zen sinds de vorige jaren gedaald, doch thans waren de inschrijvingen in sommige gevallen de helft lager. Deze groote ver mindering wek to argwaan, waarna aan de militaire politie te Breda opdracht werd ge geven een onderzoek in te stellen. Uit dit onderzoek is komen vast te staan dat reeds eenige jaren gebruikelijk was de gelegenheid om in te schrijven te beperken tot een bepaalde groep levèrancirs. Het is gebleken dat deze leveranciers een onder linge afspraak maakten, waarbij ook het personeel van do militaire administratie was betrokken. Op deze wijze kon voor een hooger bedrag worden ingeschreven dan noodig was. waarbij een bepaald percen tage werd afgestaan aan de officieren en onderofficieren, aan wier zorg de aanbeste dingen waren toevertrouwd. Dit jaar was met deze aanbestedingen o. m. belast een ouderofficier, die niet van deze afspraak op de hoogte was en die wei gerde op in die richting gedane aanbiedin gen in te gaan. Het gevolg was. dal aan de aanbesteding thans ook andere leveranciers deelnamen, die een zoo scherp mogelijk ge stelde inschrijving opmaakten. Dit was aan leiding, dat bij verschillende leveranciers een nauwkeurig onderzoek werd ingesteld, welk onderzoek de gepleegde onregelmatig heden aan het licht bracht Verder bleek dat een officier en een adjudant onderoffi cier voordeélen in verband hiermede had den genoten. Hei gebruik van het aanne men van dergelijke steekpenningen was reeds jarenlang ingeburgerd. De betrokken officier en onderofficier zijn in arrest gesteld. Het onderzoek in deze zaak wordt nog voortgezet. Wij vernemen verder bij geruchten, dat het ontdekken van malversaties in het gar nizoen te Breda aanleiding is geweest om ook in andere garnizoenen een dergelijk on derzoek in te stellen. Wat betreft de ar restatie van den officier te Den Haag, hier omtrent konden wij geen zekerheid krijgen, dat deze arrestatie met deze zaak in ver band staat. van de vragenlijst door de leden van het Verbond van Nederlandsche Werkgevers. Hierop heeft de Directeur-Generaal geant woord, dat voor wat die leden betreft de verkregen medewerking bevredigend kon worden genoemd en dat vrijwel van alle toonaangevende industrieelcn een behoor lijk antwoord was ingekomen. Naar aanleiding hiervan merkt de redac tie van de N.W. op, dat de bewering onjuist is, ais zou het Verbond van Ned. Werk gevers niet bereid zijn aan dergelijke onder zoekingen volle medewerking to verleenen DE ENQUêTE VAN DEN HEER ZAALBERG. En het Verbond van NederL Werkgevers. Zooals men weet, heeft, de Directeur Ge neraal van den Arbeid, de heer Zaalberg, een onderzoek ingesteld naar den invloed van de crisis op liet bedrijfsleven en daar toe in October j.I. eenige duizenden vragen lijsten verzonden. Uit zijn rapport bleek, zooals men zich zal herinneren, dat de toe stand van de z.g. beschutto bedrijven nog tamelijk gunstig is, maar dat de o n be schutte bedrijven, die voor de internati onale markt werken, met zware moeilijk heden te kampen hebben. In dit rapport rnaakto de heer Zaalberg ook de opmerking, dat van de 8764 vragenlijsten er bijna 1400 niet waren teruggezonden en vervolgde* „Eenige ondernemers gaven niet ondui delijk te kennen, dat zij het nut van derge lijke onderzoekingen niet inzagen. Over het geheel kon niet worden ontkomen aan den indruk, dat de industrie voor eon belangrijn deel slechts traag aan dit onderzoek heeft willen medewerken. De antwoorden waren dermate onvolledig ingevuld, dat herhaal delijk navragen noodig was; het aantal on dernerners, die naast de verstrekking van de enkele cljfersgëgevens de waarde hunner in zending vérhoogden door uitvoerige zake lijke opmerkingen, was gering." Hierin heeft de redactie van de Neder landsche Werkgevers aanleiding gevonden, den heer Zaalberg te vragen, of er bij hem klachten bestonden over de beantwoording Verontwaardiging onder de burgerij over de samenstelling In de Gecombineerde Gooische Bladen treffen wij een stuk aan, dat onderteekend is door ds. II. H. Dorgelo en ds. J. P. C Poldervaart en waarin wij o. m. lezen: Predikanten der Ned. Herv. Gemeente te Naardcn kwam ter oore, dat zeer vele in gezetenen. behoorendc tot dc Ned. Herv. kerk. hunne medewerking wilden weigeren aan het plaatselijk crisis comité, uit ver ontwaardiging over de samenstelling van een comité, dat onder liet motto „saamhoo- righeidsbesef" is opgericht. Zij kunnen deze verontwaardiging begrij pen. Geen oogenblik denken zij er aan, de verdienstelijkheid van hen, die door den burgemeester zijn uitgenoodigd zitting te nemen, te betwijfelen. Maar overal elders werd bij de samenstelling rekening gehou den met alle gezindten. Te Naaiden niet. Men heeft deze houding verdedigd rrict een verwijzing naar het vertegenwoordigd zijn van alle gemeentelijk politieke par tijen. doch ten eerste heeft liet crisis comité niets met gemeentepolitiek te maken en ten tweede is dit ook opzet noch bedoeling, waar de zelfs niet in Naarden wonende garnizoenscommandant toch niet als verte genwoordiger van zulk een partij was uit genoodigd. De pastoor heeft zitting en wij verheugen ons daarover, doch noch de Gereformeerde predikant, noch een der beide Hervormde werden uitgenoo ligd als vertegenwoordiger hunner gemeenten en geen onzer geestver wanten werd een plaats waardig gekeurd. De Ned. Herv. kerk is de grootste kerke lijke gemeente en bovendien is haar diaco nie naasj het Burgerlijk Armbestuur het grootste lichaam, werkead op liet gebied der armenzorg. Wij weten, «iat wij hier niet hebben een toevallig verzuim, doch een opzet! el ij ke ne geering en dat van verschillende zijden is aangedrongen deze fout te vermijden. Niettegenstaande deze te betreuren hou ding dringen predikanten er echter bij alle gemeenteleden op aan, medewerking niet te weigeren. Waar aan éen zijde gezondigd wordt tegen het saamhoorigheidsbesef, geeft dit niet het recht, een zelfde houding aan te nemen. Dit is niet-evangelisch. zijn nog steeds verkrijgbaar BOERENMEISJES BOERENJONGENS L VOORBURGH PRIMA ADVOCAAT en het bekende S. H. M. „Schilletje" diverse merken „OUDE KLARE" enz. BAVIK 41. TeL 292. Hier begint het I Voorkom! Gorgel droeg Dertig veertigduizend gulden schade V u g Ti t, 22 Jan. Hedenmorgen omstreeks half tien is brand ontstaan :n de stroofa- briek van de N.V. Dutch Strawworks Com pany alhier. De brand ontstond in de afdeeling perse- rij. De brandweer uit Vught, onder leiding van den heer Bakker, was weldra aanwe zig mét enkele motorspuitcn Zij kon niet voorkomen, dat het fabrieksgebouw, dat een oppervlakte beslaat van 45 bij 20 Meter en dat een gelijkvloersche ruimte omvat, ge heel door het vuur werd vernield. Alle ma chines. alsmede een partij stroo van 40.000 K.G., ging verloren. De portierswoning bleef gespaard, alsmede een groote stalen borg loods van 40 bij 20 Mater, welke geheel met stroo was gevifld. De oorzaak van den brand is niet bekend. Dc schade wordt geraamd op circa ƒ30.000 h f 40.000, doch wordt door verzekering ge dekt. Het laat zich aanzien, dat het nablus- schingswerk nog germ men tijd, waarschijn lijk den geheclen middag en avond, in be slag zal nemen Het bedrijf zal niet worden stopgezet, daar de orders kunnen worden uitgevoerd door de dochlerfabriek der ven nootschap te Helmond Ongeveer 25 arbeiders zullen, totdat de fabriek weer opgebouwd is, hetgeen zoo spoedig mogelijk zal geschieden, werkloos zijn. Daar men tegen bedrijfsschade was verzekerd, zal hun het volle loon kunnen worden uitbetaald VLIEGDIENST INDIË—TSJECHO- SLOVAKIJE. Eigen verbinding voor dc Bata-fabriekcn. 'sGravenhage, 21 Jan. Naar de Tele- granf van zeer bevoegde zijde verneemt, heeft de Tsjechische groot industrieel Bat'a, die momenteel ir Nederlandse!» Indié ver toeft, het voornemen om een vliegdionst Töjechoslovakije--Nederlandsch-Indic in het loven te loepen. Deze dienst, die in eerste instantie le zakonbehingon van Bata zal dienen, zal tevens door de Tsjechische »*e- geering ris* raai!mvnsi gebruikt worden. Hit blad verneemt, dat aanvankelijk do trngen zijn '/«-daan om met de K.L.M ,'ot een rccoerd te komen in dier voege, iat de Ind>-vliegtuigen hun route via Tsjeehusio- vauije 7. ijdei. kiez'-r., doch het is niet mo gelijk gebleken, zulk een regeling tot stan 1 te brengen. Thanö heeft Bat'a reeds een aantal Fokker-vliegtuigen besteld, terwijl hij in Tsjechoslovakije een groote repara tiewerkplaats zal laten inrichten, met den bouw waarvan reeds een aanvang is ge maakt STAKING TE HAARLEM. Haarlem, 22 Jan. Heden is door het 100 man sterke personeel van de N.V. Werf „Vooruit" te Spaarndarn, gemeente Haar lem, het werk neergelegd, omdat men zich niet wenschte te onderwerpen aan em door de directie aangekondigde loonsverlaging van 10 Bij de staking zijn de R.K., de Christelijke en Algemecne Metaalarbeidere bonden betrokken. Hedenmorgen zijn slechts zes volwassenen en eenige nageljongens aan het werk ge gaan. Bij den ingang van de werf wordt gepost. Ongeregeldheden deden zich tot dus verre niet voor. VERDUISTERING EN DIEFSTAL. Amsterdam, 22 Jan. Een monteur werd heden wegens verduistering en dief stal door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk. Het O.M. had cén jaar geéischt. De monteur had een nog niet afbetaalde stofzuiger verkocht, terwijl hij een fiets had gestolen. SMOKKELAAR DOODGESCHOTEN. Nijmegen, 22 Jan. Aan de Limburgsch- Duitsche grens is hedenmiddag de Duitsche smokkelaar S uit Kevelaar, bij het smokke len van tarwe door een Duitschen commies in den rug geschoten en onmiddellijk ge dood. OPIUM GESMOKKELD. Amsterdam, 22 Jan. Vanaf de Ertska de is naar het politiebureau aan het J. D. Meyerplein een Chinees overgebracht, die niet in het bezit is van een paspoort en er van verdacht wordt een Kilogram ruwe opium te hebben ingevoerd of vervoerd. HET DUITSCHE INVOERRECHT OP BOTER. Een nadere mededeeling. Den Haag, 22 Jan. De directie van den landbouw deelt mede, dat haar bericht, op genomen in de avondbladen van gisteren, omtrent de verhooging van het invoerrecht op boter in Duitschland niet volledig is en verzoekt ons herplaatsing ervan als volgt: Het verhoogde recht bedraagt voor boter uit landen met gedeprecieerde valuta, zoo als Argentinië, Denemarken, Finland, Nieuw-Zeeland, Noorwegen en Zweden voor de eerste 5000 ton 86 R.M. per 100 Kg., voor het meerdere 136 RM. per 100 Kg. Voor boter uit landen, waarmede Duitschland geen handelsverdrag heeft zoo als: Australië, Canada en Polen, 170 R.M. per 100 Kg. Voor boter uit alle andere landen, waar onder Nederland, voor de eerste 5000 ton 50 RM. per 100 Kg. en voor het meerdere 100 R.M. per 100 Kg. Overigens behoeft het eerste bericht geen aanvulling. ZUID-HOLL. BIERBROUWERIJ. 'sGravenhage, 22 Jan. In de heden middag gehouden jaarlijksche algemecne vergadering van aandeelhouders der N.V. Zuid-Holl. Bierbrouwerij werd, overeen komstig het voorstel van commissarissen besloten het dividend te bepalen op 6 betaalbaar voor dc gewone- en preferente aandeelen per 1 Februari. HOFBERICHT. Z.K.H. de Prins is voor een kort verblijf naar Duitschland vertrokken. VERDEDIGINGSWERKEN ZUIDERZEE. Vanwege het Departement van Defensie werd aanbesteed het bouwen van verdedi gingswerken als gevolg van de afsluiting van de Zuiderzee (zesde gedeelte: het leve ren van ijzerwerk als kozijnen, deuren, hekken enz.) Laagste inschrijver was de N.V. Machinefabriek firma Tholo, Ensche de voor 74000. SMAADSCHRIFT OP EEN BRIEF. OMSLAG. Assen, 22 Jan De rechtbank te A&sen deed heden uitspraak in de zaak van K. Brok, lid van Gedeputeerde Staten van Drenthe, die terecht stond als verdacht van beleediging in geschrifte van mr. M. S. Kal- ma te Assen. De rechtbank heeft het O. M. ontvankelijkheid verzekerd en de door den verdediger mr. Mendcls te Amsterdam op geworpen niet oritvankelïjkverklaring der dagvaarding niet ingewilligd, doch acht het aan verdachte ten laste gelegde niet bewc- Azcn en 6prak deze vrij. Merkwaardige gebeurtenissen bij het Katwijksche veer Neon, Iaat men nu niet meer zeggon, dal de gemoedelijkheid de wereld uit is! Maar, wij geven toe, in het onderhavige geval is zij moeilijk to vinden. Het dorpje Maok, op de Limburgsch-Gcldcrsclie grens geniet ulfc do vaderlandsclie geschiedenis ecu zekere reputatie cn ook in onze dagen heeft men nog wel eens do gewoonte om zekere las tige relaties naar dc Mookerheide te won- schcn. Maar daarmede is onze kennis van deze Nederlandsche gemeente, die een nu- tomobilist gepasseerd is voor dat hij er een spoor van heeft ontdekt, dan ook volkomen uitgeput En toch doet dat Mook nog wel eens van zich spreken! Kr is n.l. een pontveor over do Maas, dat in do wandcliing liet Katwijk sche veer genaamd wordt Het Is een neel merkwaardig veer, want wanneer Irj noogo waterstand aüo andere veerdunjtin ge staakt zijn. vaart men daar nog r-jsiig over en verledon jaar wist het bedienend per* soneel op onze belangstellendo vraag, hoé lang men van plan was te blijven varen, to antwoorden: „Tot het water over den dijk! gaat!" Twee dagen later werd het middel- eeuwsche vaartuig door den stroom mede- gesleurd en het scheelde maar oen haar, of het veer zou zich een treungo vermaard heid verzekerd hebben, Men ziet men kan in dit vergeten oord vreemde dingen beleven en de volgende geschiedenis is er een sprekend staaltje van. Eigenaars van het Katwijksche veer zijn de gebroeders De Wild, dio do op brengst van den dienst broederlijk deelen. De administratie van de vennootschap is al heel eenvoudig. Kasboeken, grootboeken, balansen en wat verder tot de boekhouderij behoort, zijn dingen, dio voor dc beide vennooten onbekend zijn. Hun eonig mate riaal beslaat uit twee vperkneclits. waarvan zij er ieder één in hun dienst hebben. Dczo luisteren naar de welklinkende namen Kees en Klaas cn zij gevoelen zich innig aan hun werkgevers verknoei it. Hun dienst regeling is zoo geregeld, dat Klaas het eer ste „vrachtje" overbrengt en de ontvancerf penningen aan zijn baas afdraagt Het volgende vrachtje is voor Kees. die de cont* jos cn dubbeltjes aan zijn deel van de ven* nootschap overdraagt. Men zou zoo zeg gen, een regeling die nimmer tot moeilijk* lieden aanleiding zou kunnen geven Maar nu gebeurde het op zekeren kwa- den dag dat zich een klant aanmeldde om overgezet to worden. Klaas sprong kwiek op om zich van zijn plicht te kwijton. „Ho Klaas", riep Kees, „da's mis, het is mijn beurt!" „Ben de gek kjèl", repliceerde Klaas, „ge bint d'r strakkies gewist!" „Nin jungske," aldus Kees, „go mot da boel niet versallemandere." „Assie me nou," liet Klaas zich niet on betuigd, ,.'k geleuf dat ge den kolder in de kop hop gekrège!" Kees verschoof zijn „prumpke" eens van de rechter- naar de linkerwang on keek zijn medewerker niet al te vriendelijk aan. „Zoek ic wat manneke?", vroeg hij op wel heel agressieven toon. „k Lusje" was al wat Klaas to zeggen wist en daarbij maakte hij écn veelzeggen'! g«baar in de richting van Koes, die een oogenblik later do „stars and stripes" voor zijn oogen zag wapperen. Do klant werd nu al spoedig getuige van een niet geheel en al volgens de regelen der kunst uitgevoerde boksparttj, die verleven digd werd door het niet al te welluidend gekrijsch van de respectieve wederhelften der belligoronten, die op het rumoer van den strijd waren afgekomen. Lang duurde liet. niet, of Kees werd door een „linkschen hoek" buiten gevecht gesteld en bleef bloedend op het slagveld liggen, waar een gealarmeerde geneeshecor hem zwachtelde cn naar huis deed voeren. Klans bleef tri* omfantelijk meester van het terrein! Sindsdien zon Kees op wraak cn daar hem proefondervindelijk bewezen was, dat de eerste klap een daalder waard Is, nam hij eenige dagen later do gelegenheid le baat, dat er weer verschil van mecning over zijn beurt ontstond, om Klaas do noo dige punten voor te geven. F.r word een schoon kwartiertje gevochten en een auto mobilist, die inmiddels aangekomen was cm overgezet te worden, hoorde tot z:Jn stomme verwondering het wel laconiek** \erzoek tot zich gericht: „Wacht een oogen blikje, we binnc zoo klaor!" Het was Klaas, die thans het onderspit dolf en ook hij moest zich onder behande ling van den dokter stellen. Sinds eenige dagen wordt nu het Katwijksche veer be diend door tweo veerknechts, wier hoofden dik omzwachtels zijn... Maar do eer van de vennootschap ls gered! (Handelsblad). 1 DE RAMP VAN DE OOIEVAAR. Een nieuw onderzoek. Aneta—Holland meldt: De commissie voor het onderzoeken van vliegongevallen, ingevolge art. 154 van de Regeling Toezicht Luchtvaart (Stbl. 454 van 1928), ingesteld bij beschikking van den Mi nister van Waterstaat van 18 Augustus 1931, zal een nader onderzoek instellen terzake van het ongeval met het vliegtuig PH.- A F O. der K.L.M. op 6 December 1931 te Don Muang. Zij, die met betrekking tot bovengenoemd ongeval mededelingen aan de commissie zouden wenschen te doen. kunnen die me* dedeelingen vóór 27 Januari a.s. schriftelijk; richten aan den voorz.itter der Commissie, Heerengracht 2 'sGravenhage.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 9