Fa. M.R.N. OOSTERVEEN EEN TACHTIGJARIGE DE VERBOUWING VAN AMICITIA NUTS-V00RDRACHT- AVOND Langestraat 42 Tel. 77 Verpakte zuivere Roomboter per pond 60 cent VOOR ONZE HUISVROUWEN Tachtig jaar! Dinsdag a.s. zal de heer F. Wesseling al hier zijn lachligsten geboortedag herden ken. Wie kent dezen vitalen stadgenoot niet? Men zou het hem niet aanzien, dat hij reeds zijn een en tachtigsten zomer tege moet gaat. Frisch en opgewekt toont hij nog steeds groote belangstelling voor on derwerpen van den meest uiteenloopenden aard. Hij is een merkwaardige liguur in onze samenleving; merkwaardig vooral omdat hij een zoo ruim standpunt inneemt in ver schillende zaken. Immers, de oude heer Wesseling is ruim 40 jaar lid van den ker- keraad der Ned. Herv. gemeente, van welk college hij 6edert vele jaren president is. Een ijverig werker is hij voor de belangen der hervormde kerk. Hoewel hij bekleeder is van een zeer belangrijke functie in het kerkelijk leven, is hij evenwel een warm voorstander van hot openbaar onderwijs. Ja, het onderwijs, waaraan hij zich zijn le ven lang heeft gegeven, ligt hem npg zeer na aan liet hart. Onderwijsman was hij en dat zal hij wel blijven ook. Op 12 Decem ber 18S3 werd hij lceraar aan de Rijks Hoogerc Burgerschool alhier om onderwijs te geven in de vakken aardrijkskunde en geschiedenis; later doceerde hij alleen aardrijkskunde. In September 1902 werd hij onder-directeur dezer burgerschool, wel ke functie hij heeft vervuld tot zijn ver- rrek op 31 Augustus 1923. Gedurende de jaren dat hij deel uitmaakte van het corps van leeraren aan de II. B. S., heeft hij veel toewijding gehad voor zijn arbeid; niet al leen dat hij een goed lceraar was. geduren de zijn optreden als waarnemend directeur bleek maar al te goed, dat hij ook een uit stekend administrateur was. Zijn collega'* hebben In hei» imrncs een va&g«j*oot ge lar" gaan zien. Door het gezelschap „De Vereenigde Tooneelspelera is dit blijspel reeds eenmaal in onze stad opgevoerd. De zaal was toen stampvol. Nu het batig saldo van deze op viering op 25 Februari geheel ten bate komt van het Plaatselijk Crisis Comité, hopen wij van harte dat geen plaats in „Amicitia" onbezet zal blijven. Een ge notvolle, vroolijke avond wacht u Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar dc in dit nummer voorkomende adver tentie F. WESSELING. vonden, die op de bres stond voor de be langen van het onderwijs en voor hen, die het onderwijs dienden. Jaren achtereen was hij redacteur van het orgaan der Vereeni ging van leeraren bij het middelbaar on derwijs. Zijn belangstelling ging evenwel niet alleen uit naar het onderwijs op de II. B. S. Neen, de ambachtsschool heeft in hem sedert de oprichting een ijverig be stuurslid gehad, dat een zeer groot aan deel had in de voorbereiding van de plan nen tot oprichting dezer school. Dan no<. de huishoudschool, welke eveneens den heer Wesseling in haai- bestuur heeft en in hem eveneens een harden werker heeft getroffen. Naast zijn vele werk, dat hij als bestuurs lid van bovengenoemde scholen verrichtte, vond hij toch nog steeds weer tijd om zich te geven aan de belangen van verschillen de organisaties. Zoo is hij o.m. voorzitter van de Vereeniging voor Volksonderwijs en van de Vereeniging voor opcnluchtscho len. Vooral in de laatste paar jaar is noj gebleken hoe deze tachtigjarige zich intc resseert voor het onderwijs. Was hij niet een van de groote werkers, die hebben ge ijyerd voor het tot stand komen vun de school voor voortgezet meisjesonderwijs, welke verleden jaar is geopend? Tenslotte vermelden wij nog, dat de heer Wesseling ook in verecnigingen met ker- kelijken grondslag een voorname plaats inneemt. Het Chr. Militaire Tehuis in de- Lange Beekstraat alhier heeft in hem een nimmer vermoeid voorzitter, hetgeon maar al te duidelijk gebleken is bij het ontangs gevierde halve eeuwfeest van dit tehuis, terwijl ook de Amcrsfoortsche afdeeling van het Nederlandscb Bijbelgenootschap den heer Wesseling als praoses heeft. Wij vermelden hierbij nog even, dat, hoe wel de eigenlijke geboortedag van den heer Wesseling 23 Februari is, hij dezen dag, zooals ons uit den intierncn kring zijner kennissen werd medegedeeld, pleegt te herdenken op den 22en van deze maand Wij brengen dezen hoogbejaarden werker reeds thans onze gelukwenschen, wij zijn overtuigd, dat nog zeer vele gelukwenschen hem zullen bereiken. OPVOERING VAN „OM 10.000 DOLLAR" Ten bate van het Plaatselijk Crisiscomité. Donderdagavond 25 Februari a.s. zal in Amicitia" worden opgevoerd het geestige Arnerikaansche blijspel „Om 10.000 Dollar" an James Montgomery. Dit bekende blij spel werd in ons land voor de eerste maal opgevoerd in Amsterdam in het jaar 1926. Sindsdien is dit stuk telkenjare in de groote steden met stijgend succes vertoond voor stampvolle zalen. Overal oogstte het groot succes en de pers was steeds enthousiast over de vermakelijke klucht door Mont gomery in zijn stuk gegeven. Wie een avond wil lachen, moet de opvoering „Om 1000 dol Er is thans een eenvoudi; gcr plan ontworpen Nadat in de raadsvergadering van 30 Juni 1931 besloten was om tot beëindiging van het aan de vereeniging „Sociëteit Ami citia" toekomende crfpachtsrccht over te gaan en medewerking te vcrleenen om de verbouwing van „Amicitia" tc doen ver wezenlijken, heeft het bestuur van ge noemde vereeniging medegedeeld, dat de aanvankelijk voorgenomen verbouwing thans niet zal worden uitgevoerd. Een meer eenvoudig plan, waarmede B. en W. zich kunnen vereenigon, is thans ontworpen. De vereeniging zal nu voor de bestrijding van de verbouwingskosten een zoodanige regeling treffen, dat financieele medewer king van de gemeente achterwege kan blij ven. Aangezien het echter in de bedoeling van de vereeniging ligt om ter verkrijging van de benoodigde gelden de eigendommen der vereeniging met een recht van hypotheek te doen bezwaren, zal het uit den aard der zaak noodzakelijk zijn, dat het erfpachts- recht in vollen eigendom wordt omgezet, zoodat dit deel van het raadsbesluit van 30 Juni 1931 opnieuw kan worden vastge steld, waarbij B. en W. rekening hebben ehouden met eenige daarover door Gede puteerde Staten gemaakte opmerkingen. Onder de gegeven omstandigheden stel len B en W. den Raad dan ook voor te be sluiten: 1. het raadsbesluit d.d. 30 Juni 1931 no. 359 in te trekken; 2 to verkoopen aan de vereeniging „So ciëteit. Amicitia" den bij deze vereeniging in erfpacht zijnden grond. ONTSPANNING VOOR WERKLOOZEN. Clingc Doorenbos in de MarktkaL De sub-commissie voor de ontspanning der werkloozcn deelt ons mede, dat het Nutsdepartement alhier een voordrachten avond beeft aangeboden, ie geven dooi den heer en mevrouw Clinge Doorenbos te Bussum en wel op Woensdag 2 Maart a.s. om 8 uur 's avonds in de Markthal, waar over de beschikking voor dien avond aan Burgemeester en Wethouders gevraagd is. De regeling van toegang is geheel gelijk aan die van Woensdag j.l. bij het zoo uit stekend geslaagd concert van de Orkest- vereeniging en het Mannenkoor, dat dooi een CöO-tal personen werd bijgewoond. De werkloozcn hebben wederom vrijen toegang van 7.30 tot 7.45 met vrouw of verloofde (kaarten te zijner tijd aan te vragen aan dc Arbeidsbeurs), terwijl vanaf 7.45 tot 8 uur precies voor de nog beschik bare plaatsen toegangsbewijzen verkrijg baar zijn tegen een entreeprijs van 15 cent. MAGGI'S PRODUCTEN IN BEELD. Filmdemonstratio op 23, 2ft en 25 Februari. Op Dinsdag 23, Woensdag 24 en Donder dag 25 Februari zal in „dc Valk" een voor dracht worden gehouden over Doelmatige Voeding met betrekking tot' do Maggi's pro ducten. Dc fabriek van Maggi's voedingsmidde len te Amsterdam heeft, uit hoofde van de belangstelling voor het vocdingsvraagstuk, een bedrijfsfilm doen vervaardigen, die het ontstaan der genoemde producten over zichtelijk in beeld brengt. Deze film zal eveneens in „de Valk" vertoond worden. Nadere bizonderheden treft men in een annonce in ons blad van a.s. Maandag. BAZAR AMERSF. MANNENKOOR. In „do Valk". Op 1 en 2 Maart a.s. zal door het dames comité' van Amersfoort's Mannenkoor in „de Valk" een bazar worden gehouden. Een bazar mèt attracties, hoe zou het anders mogelijk zijn?! De opening heeft Dinsdag 1 Maart om 8 uur plaats. KATH. RADIO-OMROEP. Heroprichting aldecling Amersfoort. Donderdagavond is door een druk be zochte vergadering onder leiding van pastoor Hooyman overgegaan tot de her oprichting van de Arnersfoortscho afdee ling von den Katholieken Radio-Omroep. ITet bestuur werd gekozen als volgt: H. J. Venings, voorzitter; F. Letschert, Th, Hagemans, H. A. Nieuwcndijk, C. Tuithof. J. Pordon en C. van Kallcveen. WIJDINGSAVOND. Wij maken onze lezers nog even attent op den wijdingsavond welke Donderdag in de Remonstrantsche kerk wordt gehou den. Voor verdere bizonderheden verwijzen wij naar de elders in dit nummer geplaat sto advertentie. EXAMENS. Aan de rijks-universiteit te Groningen is geslaagd voor het arts-examen de heer K. J. E. Slagmolen alhier. Jac. van Elzacker draagt werken van uiteenloopende genre voor in Amicitia Jac. va» Elzacker, die -velen nog vcrsch in het geheugen lag van de openings-bijeen- komst der Volksuniversiteit, heeft gister avond met een geheel gewijzigd programma bewezen in dc eerste gelederen der voor drachtkunst tc staan. Bij datgene, dat deze inwoner van dc Maasstad gisteren in „Ami citia" voor de leden van het Departement Amersfoort van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen gebracht heeft, was een op- waartschc lijn vast tc leggen. Die climax houdt geen verband met de kunstuiting in haar geheel deze was in de eerste minuut even lofwaardige als in de-laatste! doch wel met een harer niet van belang ontbloote ondcrdeelen: het contact met het publiek. Steeds word- het beter, nicer on meer heeft men zich met van Elzacker vcreenigd. Daar p berust grootondeels het stagen van zoo'n avond, het succes van den kunstenaar; men heeft hem. aangehoord eri begrepen. Hij heeft meer noodig dan zich zelvcn te ver- taan, hij moet ook worden verstaan in iedere uiting en ieder gebaar. Elke handeling in novelle, vertelsel of go- ilieht wordt intuïtief uitgebeeld. In de voor- iracht leert men den voordrager kennen, de declamatie kan hier als middel gezien wor den tot liet leeren begrijpen en mogelijk waardeeren van den kunstenaar, die haar bood. Men voelt, wat hij met zijn zeggen ge zegd, met zijn z\sdjgen niet verzwegen beeft. Het programma van gisteravond was van veelzijdig genre en leende zich goed voor een dergelijke deductie. Er werd begonnen met „Wandeling", een zooals de heer v. El zacker haar zelf en niet ten onrechte intro- luccerde fijnzinnige schets van Top Naeff. Er was ernst in <Je voordracht, ernst in het gebarenspel, waardooi de gewenschtc nuruk verkregen en behouden werd. Dat zelfde geldt voor „De onzichtbare Verzame ling". een geschiedenis uit het inflatie-tijd perk. Meesterlijk werd hierbij de oude blin de kunstminnaar voor oogen gezet. De man. die zich door letterlijke blindheid rijk waan de. doch geen reëel besef inccr had van de giuote zorgen, waaronder zijn gezin te lijden had. Er volgden enkele gedichten, o.a. van Von del en ttezelle. Ook hierin mag van een prij zenswaardige weergave gesproken worden, vooral van Gezelle's „Moederken" en ..Schrij verkon Daarmee was tegelijkertijd het meer leutige programma-gedeelte bereikt, waarvan Ernest Claes' vertelling: „Onze Wannesoome" veel succes mocht oogsten. Zuiver waren de expressies, perfect klonk <le taal! Na de pauze werden nog een tweetal schetsen gegeven: Mésalliance'' van J. M. Usscl dé Scheppér-Becker en „De Witte krijgt een nieuwe klak", wederom van den Vlaming Claes. De heer v. Elziicker heeft er in zijn voor dracht de kostelijke figuren van weten to maken, zooals die ook in de werken bedoeld >ljn. In zijn „Mésalliance" heeft hij steeds het scherpe contrast tusschcn de twee door beschaving uiteenloopende typen weten te bewaren. Zijn overgangen mogen moeilijk geweest zijn, toch heeft er aan de uitbee- ding niets ontbroken. Zoo was het ook met de rappe Vlaamsehe schels, die het programma besloot, evenals cJo andere nummers in dankbaarheidmeer malen met applaus geuit door het publiek mnvaard werd. Het is een avond van hoog staand kunstgenot geweest, waarop naast de heer van Élziiekcr liet Nutsdepartement met voldoening mag terugzien. Bij den aanvang wees dr. Miedema, voor zitter van het Departement Amersfoort, op de moeilijkheid der plaatscnregeling. F.en vorige maal had men de poorten van „Ami citia" ganschelijk geopend en toen waren er plaatsen tekort. Dit keer had men een an dere maatregel getroffen cn nu waren cr weer stoelen onbezet gebleven. Spreker hoopte, dat men eenig clementie zou willen betrachten cn maakte van de gelegenheid gebruik om een propaganda woord voor de Maatschappij tc spreken. Tenslotte nog een 'opmerking: vooral vóór de pauze was dc temperatuur in de zaal weer eens absoluut onvoldoende! Kan daar niet beter zorg voor, gedragen worden? bodem der auto 2.S2 M. x 1.94 M. waren. Op die oppervlakte bevonden zich 4 koeien en 5 kalveren. Verder waren in een hoogere stellage 11 HChapen op ergerlijke wijze sa raengepakt. Bij bei uitladen bleek, dat een lezer dieren was doodgedrukt! De koeien vertoonden grooten schaafwonden in het kruis en bij de inplanting van de staart. Do beesten waren van gistermiddag 12 uur ai op deze wijze opgestapeld. In Stem bergen was reeds eerder een as geknapt. Ook toon had men de dieren uitgeladen, doch er was toen geen tijd geweest om dc beesten van voedsel te voorzien. Tegen den eigenaar is proces verbaal op gemaakt. S. J. VAN EFFEREN. Zijn zeventigste vorjaardag. Op 24 Februari a.s. zal de heer S. J. van Efferen alhier zijn TOstcn verjaardag her denken. De heer v. Efferen is een vooraanstaande figuur in onderwijskringen, die zich vooral verdienstelijk heeft gemaakt voor het la ger onderwijs aan schipperskinderen. Ge durende vele jaren was hij hoofd van een schippersschool te Rotterdam. Onder zijn leiding-heeft een commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van allo onderwijzers organisaties in ons land cn ingesteld door het onderwijsfonds voor dc scheepvaart, voor de regeering hot uniforme leerplan voor het onderwijs aan schipperskinderen opgesteld. Gedurende de laatste jaren heeft de heer Van Efferen voor het onderwijs fonds het register van schipperskinderen saincngestold, waardoor voor do eerste maal is komen vast te staan, hoeveel schip perskinderen van den leerplichtigen leeftijd er in ons land zijn. ERGERLIJK VEETRANSPORT. Bovendien was er geen tijd om te voederenI Gisteravond omstreeks 11 uur reed in de Utrechtschestraat een veetransportwagen uit Maartensdijk. Er ontstond stagnatie door het breken van een as en het vee moest worden uitgeladen. Daarbjj bleek, dat de afmetingen van den CITY THEATER. Vertooning van „Dc Heilige Vlam". Komende week zullen de toeschouwers in City Theater weer eens een dramatische film te aanschouwen krijgen. Maar dan ook en, die zóó boeit, dat men nu en dan wer kelijk wordt „meegesleept" en de smart, .velke er in den ongenecslijken jongen vlie ger huist voelt, als ondervond men ze zelf. Het is een stuk historie als uit het leven ge- repen. Komt men in werkelijkheid soms ook niet voor de vraag te staan „Mogen wij den patient, zijn toestand mcdedeelcn, hem hoop geven op beterschap, of zouden we Item grootcr dienst bewijzen door aan zijn lijden een eind te maken?" Wanneer men weet, dat deze vraag de quintessens is, uaurom alles draait, dan weet men ook da «.iepe tragiek welke in deze rolprent is. In derdaad heeft zij zeer aandoenlijke momen tenscènes waarin de zware strijd wordt uitgestreden of men moreel verantwoord is roet het eene en of men andetzijds een daad verlicht, welke wettelijk strafbaar is. Het betreft hier de geschiedenis van een jong vlieger, die \óór zijn huwelijksreis, welke hij per vliegtuig wil maken, een proefvlucht maakt en bij het kunstvliegen neerstort en zijn ruggegraat breekt. Ongeneeslijk voor eeuwig, een liefdevolle bruid cn een treit ivnde moeder. Een paar jaren wordt het spel letje goed gespeeld, doch dan komt voor do jonge vrouw de „facheux troisième" in de persoon van don broer van den vlieger. I>e moeder kan het niet langer aanzien cn brengt uitkumst door haar lijdenden zoon een teveel aan slaappoeder te geven. Hans Rcibrich von Twardowski speelt hier de uiterst moeilijke rol van den ge kwetsten vlieger op voorbeeldige wijze, ter wijl zijn eclitgenoote (Dita Parlo) een goede tragedienne is. Charlotte Hagenbruck is de liefdevolle verpleegster, wier geweten dwingt t"t openbaring van de misdaad, terwijl de vertwijfelde moeder (Salka .Steuermann) de boetvaardige zondares treffend mooi uit beeldde. liet bij programma, dat deze week met bij zondere zorg. is gekozen bestaat uit een tnu- /iok-eenacter „Joh. Strauss", een geluids- 1 wee-acter „De Dekzwabbers", waarin nie mand minder dan Lupino' Lanc de hoofdrol vervult, een Marteilini zang-ecnacter en het traditionecle Polygoon en Parurnount- journaal. R.-K. BOUWVEREEN. ST. BONIFACIUS. Verzoek aan de gemeente om gelden voor woningbouw. B. en \V. dcclcn den Raad mede, dat is binnengekomen een adres met bijbehooren- de plannen van de R.-K. Woningbouw ver eeniging „St. Bonifacius", waarbij de mede werking der gemeente wordt gevraagd om te komen tot den bouw van 52 eengezins woningen op terrein in het Soesterkwar- tier aan de Amstcl- en Lingcstraat. De huren der woningen zullen blijkens de exploitaticbegrooting bedragen 5.40 (10 stuks), en ƒ5.15 (42 stuks). B. cn W. stellen den Raad voor mede werking te vcrleenen door verstrekking der benoodigdc gelden '193,500 4 5 uit de gemeentekas. HET DIENSTVERBAND BIJ DE NED. SPOORWEGEN. In de laatste dagen doen geruchten dc ronde volgens welke de directie van do Nederlandsche Spoorwegen zou hebben be sloten een deel van het vaste personeel te ontslaan en met name hen die nog geen 4 jaar in dienst van het bedrijf zijn. Do directie van de Nederlandsche Spoor wegen heeft na informatie door het hoofd bestuur van de Nederlandscho vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, genoemd hoofdbestuur medegedeeld, dat deze ge ruchten van eiken grond ontbloot zijn. Wol wordt van het personeel, dat voor bepaal den tijd in dienst is, niet steeds het dienst verband verlengd. AHLBORN'S MELKFILTER. In verband met een in dit blad voorko mende advertentie vestigen wij de aan dacht op de Ahlborn-patcnt-melkfilter, die Woensdag tijdens de jaarlijksche algcmee- no vergadering van het mclkcontrólestation „Amersfoort" gedemonstreerd zal worden en waarover wij in ons blad van Donder dag a.s. nadere bijzonderheden zullen op nemen. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. A.s. Zondag hebben dienst do doktoren Batenburg, Kamerling, Duyvis. ZONDAGSDIENST EN NACHTDIENST APOTHEEK. Zondag en de geheele week 's nachts heeft dienst de apotheek der firma Ittmann. KAMER VAN KOOPHANDEL. <De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Gcldersche Vallei alhier zal op Dinsdag 1 Maart in vergadering bijeenko men. Koffietafel: Sardines Middagtafel: Hutspot Klapstuk Moccapudding HANDEL EN INDUSTRIE. Heropening Garage „Het Motorhuis" W. van Beek. Oostelijk Amersfoort, heeft thans zijn eigen moderne autoniobielzaak. De percee- len Kamp 30 -38 zijn gesloopt; onder lei ding van den architect T. Sikma is verre zen het nieuwe pand waar gevestigd is de garage „Het Motorhuis" van den heer \l. van Beek. Naast de ruime inrit ligt de showroom, waar eenige der nieuwste Wil lys Knight en Willys Six en Renault-auto- mobielen zijn geëxposeerd Ter rechterzijde is een portiersloge, een kleine showroom voor accessoires, voorts het oliestation ou toiletten voor het publiek. De ruime garage, plaats biedende voor 40 auto's, heeft een glazen overkapping, waardoor voldoende licht en lucht aanwe zig is. Het achterste gedeelte van hel gebouw wordt in beslag genomen door de work- plaats liet kantoor is gelegen op dc le verdie ping en biedt uitzicht over het geheele be drijf. Ruime magazijnen voor de onderdee- den en banden zijn hooger gelegen. In verband niet de opening wordt nu een show gehouden van de laatste model len do vertegenwoordigde merken. Wij la ten hieronder eenige technische bijzonder heden volgen: De Willys-Overland fabrieken welke dit jaar .vijf en twintig jaar betaaiv'inwelken tijd ruin} m'illioen automobielen wey- de.ïf vervaardigd, brengen in dit jubileum jaar een buitengewoon mooi geslaagde se rie automobielen. Allereerst de Willys Knight met den be roemden schuivenmotor tegen ongekend lage prijzen. Doze automobielen hebben evenals do Willys automobielen, welke een zeer goe den naam hebben, dit jaar nóg grootero wielbasis, moderne puntradiateur, zeer mooie en ruime carosseriën, waarvan de in terieurs schitterend zijn afgewerkt. Dezu worden geleverd in zes of acht cylinders in de lage prijzen. De bekende Willys vrachtwagens heb ben slechts enkele wijzigingen ondergaan, welke echter deze wagens nog betrouw baaider cn economischer zullen maken. In het afgeloopen jaar waren de Willys Overland fabrieken een der zeer weinige automobielfabrieken die hun productie en verkoopcijfers konden verhoogen en zulks op zeer aanmerkelijke wijze en f.wijfelen wij er niet aan, of deze wagens zullen ook dit jaar weer een groot succes hebben. Van de Renault automobielen vertegen woordigt Garage „Motorhuis" speciaal de kleinere types, n.l. (ie Monaquatre en do Primaquatre. O.m. worden in deze types gemaakt een Faux Cabriolet 3/4 plaatsen, een Sedan, eert Sedan Commercial (voor luxe- cn zakendoeleinden.) en complete ge sloten bestelwagens voor 500 en 800 K.G. nuttigen last. Met deze wagens is de be roemde Fransche fabriek er in geslaagd werkelijke automobielen tc vervaardigen, tegen de allerlaagste prijzen waarvoor op het oogenblik automobielen worden aan geboden. Renault is een der weinige fabrieken die automobielen vervaardigen in alle prijs klassen en uitvoerinvon, zoodat, gezien den goeden naam die dit merk al sinds jaren heeft, dit agentschap succes op rnoet Iöm veren. 4- o UI Bij dc opening, welke hedenmiddag plaats vond, was de belangstelling zoowel uit handels- en particuliere kringen bij zonder groot. Een schat van bloemstukken werd aangedragen, terwijl de heer van Beek, vele gelukwenschen in ontvangst kreeg te nemen. Vermelden wij nog, dat de werkzaamhe den uen het gebouw o.m. zijn verricht door de firma's Brandsen en van Ouwerkerk, aannemor, electriciteit F. H. Lr mans, schil derwerk Veenvliet, centrale verwarming Techn. Bur. N. W. Schrcuder. GEVONDEN VOORWERPEN. Een rijwielpiaatje een bril een étui, fnli. schrijfbehoeften een hecren nikkelen horloge met polsriernpje een glacé damès- hondschoen een portemonnaie, inh. eênig geld een beursje een kindertaschje een schaats een moersleutel een. rozen krans een vulpen een kunstgebit een paar motorhandschoenen een wollen en een zijden das een zilveren broche een deksel van een melkbus een kist. inh. flesschen een pakje, inh. rnotorgereed- schappen - een schijnwerper van een auto een actetasch een ceintuur een hee- renrijwiel een regen jas een kindersjaaL

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 2