HET HERD1SC0NT OCRED1ET AAN DUITSCHLAND HITLER CANDIDAAT BOUWT DUITSCHLAND ZIJN LUCHTVLOOT OP? DE HERDENKING VAN GEORGE WASHINGTON HEVIGE BOSCHBRANDEN IN FRANKRIJK RIJVEREENIGING BAARN GEMEENTERAAD VAN BAARN LAATSTE BERICHTEN Wat zal de houding van Frankrijk zijn? Londen, 22 Febr. (V.D.) De Financial News meldt, dat, wanneer de Fransche Bank weigert liaar aandeel in het herdis contocrediet aan de Duitscho rijksbank te verlengen, dit aandeel van 25 millioen dol lar van andere zijde zal worden beschik baar gesteld. Men kan Frankrijk niet toe staan, aldus het blad, dat het dit betrekke lijk klein aandeel in het herdiscontocrediet steeds voor politieke oogmerken gebruikt. Men kan er thans zeker van zijn, dat de Stillhalte-ovorecnkoiüst niet zal worden verbroken. De onderhandelingen, welke tot dit resultaat hebben geleid, hebben ook den weg geopend voor de verlaging van het Engclsche bankdisconto. Berlijn, 22 Febr. (V.D.) Het bericht van de Financial News, dat reeds overeenkom sten getroffen zijn, opdat voor het geval, dat de Bank van Frankrijk weigert het herdiscontocrediet voor de Duitsche rijks bank te verlengen, do ontbrekende 25 mil lioen dollar van andere zijde zullen wor den beschikbaar gesteld, wordt in goed in gelichte kringen niet juist genoemd. Het spreekt van zelf, dat de onderhandelingen over de verlenging van het crediet na vier Maart reeds eenigen tijd aan den gang zijn. In bankkringen gelooft men echter niet, dat het noodzakelijk zal zijn een beroep te doen op andere centrale banken, daar reeds bij de bank voor internationale beta lingen een plan gereed ligt voor de liqui datie van het crediet in zekere termijnen. Men verwacht, dat bij do nieuwe regeling de Fransche Bank zeker zal toestemmen in een nieuwe verlenging, waarschijnlijk van drie maanden. Voor het rjjkspresidentschap Berlijn, 22 Febr. (V.D.) In een alge- meene ledenvergadering van den gouw Berlijn der N.S.D.A.P., welke Maandag avond in het tjokvolle Sportpalast plaats had, heeft de leider van don gouw Berlijn, rijksdagafgevaardigde dr. Goebbels onder minutenlang stormachtig heilgeroep den aanwezigen medegedeeld, dat Adolf Hitler alleen in aanmerking komt als candidaat voor de rijkspresidentsverkiezing en der halve zoo juist candidaat is gesteld. Nadat Dr. Goebbels ongeveer een uur ge sproken had, ging hij over tot behandeling van het probleem der presidentsverkiezing waarbij hij ongeveer o.a. het volgende ver klaarde: Wij willen als president een leider, een man die uit het volk is voortgekomen, die met ons denkt en voelt, die met ons lijdt «"ya leeft. Wij willen een president van wicn iedere Duitsche man en iedere Duitsche vrouw zegt: Dien man zou ik de hand wil len drukken, want ik weet dat in zijn band 'dezelfde polsslag klopt als de mijne. Toen vier weken geleden in deze zaal voor de «eerste maal deze kwestie ter sprake kwam, begrepen duizenden aanwezigen hun plicht, stonden op en juichten den naam van on zen leider toe. Ik zelf stond toen met tril lend hart er hij en kon niets zeggen. Mis schien was het ook goed zoo. Thans partij- genooten ben ik misschien de eerste geluk kige die tot U zeggen mag, dat Hitier onze Rijkspresident wordt. Bij deze woorden barstte de zaal in minutenlanc applaus uit, dat tenslotte overging in heilgeroep. Dr. Goebbels vervolgde dan: Ik weet dat Gij U van de grootschheid van dit uur be wast zijt. Ik weet dat gij mij verstaat, wan neer ik zeg Hitier wordt onze Rijkspresi dent en niet Hitler is onze candidaat, want wanneer ik zeg dat hij onze candidaat wordt dan weet ik ook dat hij onze Rijks president wordt. Hitier zelf was in de vergadering niet fe.anwezig. Buestorberg candidaat van Duitsch'NationoJon en Stahl helm. Naar van Duitsch Nationale zijde beves tigd wordt hebben de Duitsch Nationalen en de Stahlhelm Ducsterberg candidaat ge steld voor de Rijkspresidentsverkiezing. De Duitsch-Nationalen en de Stahlhelm hebben zich aaneengesloten in een zwart- wit-rood vcrkiezingsblok. VERKIEZINGEN IN JAPAN. De regeering in de meerderheid. Londen, 22 Febr. (V.D.) Naar uit To- 5iio gemeld wordt, is het totaal resultaat 'der Japanschc verkiezing als volgt: Regee- ringspartij Seinoekai 301 zetels, de Minseito 149, proletariërs 5, overige partijen 11 ze tels. De absolute meerderheid der regeering is 139 zetels. DE DUITSCHE RIJKSBANK HEEFT WINST GEMAAKT. B e r 1 ij n, 22 Febr. (H.N.) De rijksbank heeft een communiqué gepubliceerd, inzake het besluit om groote bedragen beschikbaar te stellen voor de reorganisatie van de groote Duitsche banken. Daarin wordt ge zegd, dat de rijksbank over het afgcloopen jaar niet onaanzienlijke winsten heeft ge maakt, die na de uitkeering van een be hoorlijk dividend, besteed zullen worden tot versterking van den inwendigen toe stand. De rijksbank wil zich daarbij er niet toe beperken deze bedragen in de balans als reserves op te nemen, doch acht het meer doelmatig daarmede bij te dragen tot versterking van de instellingen, die haar voornaamste cliënten zijn en wier reorga nisatie op het oogenblik op den voorgrond is gekomen. Dit schijnt de meest aanbeve lenswaardige weg om de winsten van de rijksbank weer dienstbaar te maken aan het economische leven, waaruit deze win sten tenslotte stammen. De deelneming van de rijksbank in de particuliere bankinstel lingen is slechts als een tijdelijke maatro- gel gedacht, die alleen daardoor gerecht vaardigd is, dat het noodlge particuliere kapitaal ter reconstructie van de banken thans in Duitschland niet beschikbaar is. Dc aandeelen zullen, zoodra dit mogelijk is, weer verkocht cn onder liet publiek ge plaatst worden. Echo de Paris kondigt onts hullingen aan Parijs, 20 Febr. (V.D.) Tn zijn éditic van hedenavond behandelt do Echo de Paris het te Leipzig gehouden proces tegen den uitgever von Ossietzki en den schrijver van een artikel over de Duitsche luchtvaart. ITet blad beweert thans in het bezit te zijn van do officieele en geheime proces stukken. Hieruit zou duidelijk blijken, dat Duitschland zelf bekent de bepalingen van het verdrag van Versailles met betrekking tot de luchtvaart geschonden te hebben en zijn luchtvloot weer op te bouwen. De publicatie van deze stukken zou het beste antwoord zijn op de redevoering van den Duitschon gedelegeerde Nadolny te Genève. Uitvoerig zet liet blad dan uiteen, dat het ü.M. te Leipzig de juistheid erkend heeft van de door de beide beklaagden onthulde feiten. De Echo de Paris kondigt vorder aan Maandag de stukken te zullen publi- ceeren. Naar men zich herinnert, zijn Preiser en Von Ossietzki op 23 November 1931 veroor deeld wegens een vergrijp tegen de wets bepaling betreffende het verraden van mi litaire geheimen. Dit proces had met geslo ten deuren plaats. Berlijn, 22 Febr. (V. D.) De recks van groote herdenkingen van den tweehonderd eten geboortedag van George Washington is hedenavond geopend met een banket tc Ber lijn onder voorzitterschap van den Ameri- kaanschen ambassadeur Frederic Sackett en gegeven door de Amerikaansche club van Berlijn, in samenwerking met tal van andere vereenigingen. Tal van autoriteiten waren aanwezig. De begroetingstoespraak van ambassadour Sackett werd beantwoord door rijksminister Groener. Eenige profes soren bielden vervolgens redevoeringen over de beteekenis'van George Washington. Gelijke plechtigheden hadden hedenavond ook plaats in Bremen en Münchcn. B e r 1 ij n, 22 Febr. (V. D.) Ter herden king van den 200sten geboortedag van den grondvester der Amerikaansche vrijheid, George Washington, is lieden het plein aan de zijde van aankomst van het Lehrter Bahnhof te Berlijn omgedoopt in „Washing-: ton-Platz". Aan het Lehrter Balinhof komen de trei nen uit Bremen en Hamburg met de passa giers der Amerikaansche schepen aan. De nieuwe naambordjes zijn hedenmorgen rnet eenige plechtigheid bij de hoeken van het plein aangebracht, waarbij o.a. een verte genwoordiger van de Amerikaansche am bassade aanwezig was. Parijs, 22 Febr. (V.D.) Uit verschillende declen van Frankrijk worden tengevolge van de heerschende droogte groote bosch- branden gemeld, die hier en daar over een afstand van 20 tot 40 K.M. woeden. Vooral in het departement van de Gironde werd de toestand zoo ernstig, dat militairen ter hulp moesten worden geroepen om verdere uitbreiding van den brand te voorkomen. ZUID-AFRIKA EN 'T VRAAGSTUK VAN DEN GOUDEN STANDAARD. Kaapstad, 2 2 Febr. (V. D.) De pre mier, generaal Hertzog, heeft heden tijdens de debatten over den gouden standaard een scherpen aanval gedaan op den leider der oppositie, generaal Smuts. Het huis is mol 76 tegen 60 stemmen er mede accoord ge gaan de kwestie van handhaving van den gouden standaard aan een commissie toe te vertrouwen. HET IJZEREN FRONT BLIJFT ZICH ROEREN. Essen, 22 Febr. (V. D.) Hedénavond heeft Höltermann, de leider van de rijks banier, alhier een redevoering gehouden, waarin hij zeide, dat het ijzeren front op 13 Maart den eersten groöten slag leveren zou. De tweede slag zal worden gevormd door de Pruisische verkiezingen. Men zal er zich dan toe zetten een regeering te vor men, die niet meer behoeft te worden ge tolereerd. Het doel van het ijzeren front is de handhaving en nakoming van de grond wet van Weimara WSrk gorgelen 35.45 en 63 ct$. net voorkomt verkoudheid. EEN FRANSCHE GOETHE-MEDAILLE. Parijs, 2-2 Febr. (V. D.) De Fransche munt zal naar aanleiding van den honderd sten sterfdag van Goethe een medaille slaan. Deze zal aan de oene zijde de ont moeting van Faust met Helena voorstellen, alfi symbool van de door Goethe bereikte synthese van romantiek en klassicisme. Aan de keerzijde wordt het feest te Straats burg naar aanleiding van het bezoek van Goethe aan de universiteit te Straatsburg zinnebeeldig voorgesteld. Een korte maar krachtige jacht onder jagermeester Marres Baarn. Zaterdagmiddag hield de Rijver- eeniging „Baarn" een jachtrit onder den Ja germeester den heer Ch. E. J. Marres. Zooals op de convocatie vermeld stond, leidde het parcours over wellanden, hetgeen feitelijk wil zeggen, dat de ruiters op hun hoede moeten zijn en met een goed jacht paard voor den dag moeten komen. Aan den meet bij het café Groot Kievits dal telden wij 31 ruiters. De heer Marres, dc eerste jagerrnee9ter, heeft veel succes gehad met zijn rit Toen wij van het café Groot Kievitsdal hot jagende gezelschap volgden kwamen wij juist op tijd om de sprongen over de sloot-en te zien maken. Dezo waren lang niet gemakkelijk te nemen. Het kwam ons ook voor, dat een geheel nieuw gedeelte werd gereden. Vooral de passage de route, vlak nabij liet eindpunt van de jacht ge legen, vormde een formidabele hindernis. Menige buiteling zagen wij dan ook ma ken, hetgeen niet belette, dat de ruiters we der spoedig in den zadel zaten en het par cours vroolijk vervolgden, alsof er niets ge beurd was. Wij kwamen tot de overtuiging, dat voor het mederijden aan deze jachten veel moed noodig is, waarom wij dan ook vol bewon dering zijn over de dames, die de verschil lende sprongen hebben medegereden. Laten wij eerlijkheidshalve vermelden, dat niet allo dames de sprongen hebben gemaakt. Aan de ruiters, die niet aan de sprongen wcnschten deel te hemen, werd gelegenheid gegeven de jacht te volgen onder leiding van den heer mr. H. C. Meijer, die zich daartoe welwillend beschikbaar had gesteld. Het waren er maar weinigen, die van deze go- legenheid gebruik maakten. Kort en goed, de uitgeschreven jacht slaag de uitstekend; hot was een korte, maar krachtige jacht, waarvoor veel publiek be langstelling had. Na afloop van den rit volgde een geani meerde thee in de uilspanning de Lage Vuursche, welke aangeboden werd door den jagermeester, den heer Marres. EEë WIELRIJDER DOODGEREDEN Utrecht 23 Februari. Hedenmor gen omstreeks 7 uur reed een auto, geladen met vee, komende uit. Borculo en bestemd voor de veemarkt in Rotterdam, over de Biltstraat nabij dc Witte vrouwenbrug. Bij de kruising verminderde deze veeauto zijn vaart, omdat van den kant der Gasfabriek een vuilnisauto naderde; toen deze gepas seerd was bleek kort daarachter nog een tweede vuilnisauto naderbij gekomen te zijn. Teneinde de tweede vuilnisauto te ont rijden, gaf do bestuurder vol gas met de bedoeling voor dezen vuilnisauto te kun nen heenschieten. De veeauto bewoog zich in verhand met die manoeuvre op den lin kerkant van de Wittevrouwcnbrug, toen zich daar plotseling een wielrijder vertoon de, die vlak voor den vecauto kwam tc rij den. Om die wielrijder ook nog tc ontrij den haalde de vecauto nog zooveel moge lijk uit naar links, maar het bleek niet meer mogelijk te zijn een overrijding te voorkomen. Vrijwel alle wielen van den veeauto gingen den fietser over het lichaam. Deze werd dan ook op slag ge dood. De veeauto stond na het ongeluk voor meer dan de helft op het linker trot toir van de Wittcvrouwenbrug. De politie nam het lijk van het slachtoffer en den veeauto in beslag voor onderzoek. Het lijk werd vervoerd naar het politiebureau aan de Tolsteegbrug. Het was hedenochtend nog niet uitgemaakt aan welke zijde dc schuld van het ongeval zich bevond. Het slachtoffer bleek later op den mor gen te zijn de 24-jarige Singerling, wonen de in de Hubert Duifhuysstraat in de ge meente Zuilen en als schilder op weg te zijn naar zijn werkzaamheden te Zeist. Uit het voorloopig ingestelde politioneele onderzoek is later gebleken, dat de chauf feur van de veeauto zeer inspannende da gen achter den rug had. De man, die voor zijn eigen rekening reed, was met zijn la ding stieren hedenochtend te vjer uur uit Borculo vertrokken met bestemming voor de veemarkt te Rotterdam. Op het critieke moment dacht de chauffeur nog wel voor langs dc vuilnisauto te kunnen passeeren. Hij verzuimde dus het verkeer van rechts den voorrang te vcrleenen, naar zijn zeg gen, omdat hij in verband met den aard van zijn lading niet plotseling durfde rem men. De wielrijder had hij in het geheel niet opgemerkt. Agenda voor de vergadering van Vrijdag a.s. Baar n. De leden van den Gemeenteraad zijn bijeengeroepen voor een vergadering op Vrijdag, 26 Februari a.s., des voormiddags te 10 uur in het Gemeentehuis. In die vergadering zal het volgende wor den behandeld: Blijkens de mededeelingen hebben de Ge deputeerde Staten hun goedkeuring ont houden aan het Raadsbesluit tot opheffing van het Openbaar Vervolgonderwijs. Tegen dit besluit kan beroep op de Ivroon worden ingesteld voor 28 Februari a.s. Benoeming van een schoolarts, ter voor ziening in de vacature, ontstaan door pe- liodickc aftreding van R. Heijbroek op 1 Maart a.s. B. on W. bevelen den aftreden den arts voor herbenoeming aan. Voorstel tot goedkeuring der rekening en verantwoording van de Gezondheidscom missie voor Baarn c.a. over 1931. Vaststelling van de pensioensgrondslagen van den Burgemeester, secretaris en ontvan ger, zulks in verband met de nieuwe vved- deregeliiig voor deze functionarissen. Voorstel om het adres van de huurders der gemeentewoningen aan do Acacialaan om vermindering van den huurprijs, in han den van B. en W. te stellen, ten einde daar over te advisceren tegelijk rnet het desbe treffende adres der bewoners der aan de Ferdinand Iluijcklaan gelogen gemeente lijke middenstandswoningen. Voorstel afwijzend tc beschikken op het verzoek van bewoners van aan do Zandvoort laan gelegen pereeelen om die laan opnieuw te beplanten. B. cn W. hebben hierover het advies ingewonnen van het Staatsboschbe- heer. Voorstel om den termijn, waarvoor aan de Commissie voor school- cn werktuincn ge timmerten in huur zijn uitgegeven, met ten hoogste zes jaren, ingaande 15 Maart a.s., te verlengen, tegen den thans geldenden huur prijs van 30.per jaar, zulks in afwijking van liet door die Commissie gedane verzoek om dc huur op 20.— terug te brengen. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet van 500.voor het gedeeltelijk omwerken van het voorloopig ontwerp al gemeen uitbreidingsplan, wegens wijziging van de richting van den ten Noorden van Baarn geprojectecrden Rijksweg en tot uit betaling aan dc ontwerpers van het uitbrei dingsplan een bedrag van 1000.van den nog verschuldigden termijn ad 1400. welke termijn betaald wordt, wanneer het plan definitief is goedgekeurd. Opgemerkt wordt, dat het billijk is te achten, nu de vol tooiing van het plan buiten schuld van de ontwerpers langen tijd op zich heeft laten wachten, een deel van het verschuldigde be drag te betalen. Voorstel tot intrekking van het Raadsbe sluit van 30 December 1931, waarbij machti ging werd verleend tot het voor gemeente- rekening nemen van de eventueel hoogere kosten, als gevolg van het tewerkstellen van plaatselijke ongeschoolde arbeidskrachten bij den aanleg van werken van overheids wege. Dit voorstel wordt gedaan, omdat het hoofdbestuur der Posterijen, Telegrafie en Telefonie zich terugtrekt op grond van de bedenkingen der regeering tegen het geven van zoodanige loontoeslagen. Voorstel in handen van B. en W. te stel len het adres van eenige bewoners van aan den Zandvoortwcg gelegen pereeelen inzake verbetering en verlichting van een gedeelte van dien weg. Voorstel tot het verleenen van medewer king aan het R.K. Parochiaal Kerkbestuur van den II. Nicolaas bij de aanschaffing van nieuwe leermiddelen ten behoeve vande St. Aloysiusschool. Vaststelling van het verslag uor verstre king van schoolkleeding over het jaar 1931. Verzoek van R. Hilhorst te Baarn om te gemoetkoming in de kosten van het over varen van de Eem voor drie kinderen, die een school te Baarn bezoeken. B. en W. zijn van mecning, dat ten deze een regeling ware te treffen, die in meer algemeenen zin tege moet komt aan de bezwaren, verbonden aan het wonen in dat deel der gemeente, dat ge legen is over de Eem. Zij stellen daartoe voor ten behoeve van iederon bewoner van dat deel der gemeente, die dit wenscht, een bijdrage to verleenen van 5.— per jaar voor elk zijner kinderen beneden den leeftijd van 14 jaren, dat gere geld naar de kom der gemeente gaat cn daartoe gebruik maakt van het veer, over de rivier do Eem. Verzoeken om voorschot op do vergoeding krachtens artikel 101 der Lagcr-Onderwijs- wet 1920 en om toekenning der vergoeding, bedoeld in artikel 100 van die wet, ten be hoeve van de Koningin-Wilhclminaschool voor G. L. O. „Sü SS, DE JOOD". Zeist. In de concertzaal Figi zal op Vrij dag 26 Februari a.s. door de Kon. Ver. „Het Nederlandsch Tooneel" een opvoering gege ven worden van „Suss, de Jood." Bijzonder heden hieromtrent treft men in een an noncc ln dit blad. DE BANKOVERVAL IN SOEST. De twee Italianen, tegen wie terzake van een bankoverval in Soest 1 jaar en 6 maan den was geëischt, zijn hedenmorgen we gens poging tot diefstal met braak en in klimming veroordeeld ieder tot de genoem de straf, met aftrek van de preventieve hechtenis. DE STAKING BIJ PIET SMIT. Ruiton bij werkwillige ingegooid. Maandagmiddag was het bij het uitgaan van dc fabriek van do werf P. Smit Jr. aan den Kreakweg te Rotterdam, weer rumoe rig. De politie heeft, zooals altijd, den Kreekwcg geheel afgesloten gehouden. Een groot aantal menschen heeft dc werkwilli gen die in de Riederbuurt wonen, opge wacht. Dc werkwilligen, die in IJselmonde op den rechter Maasoever, of in Hillegers- borg wonen, zijn als gebruikelijk begeleid. In dc Riederbuurt, in Hillesluis, op Bloem hof en in de aangrenzende wijken, wonen in totaal ongeveer 120 werkwilligen en hen geldt in het bijzonder de belangstelling van het publiek. Men heeft de werkwilligen on gehinderd laten passeeren. Des avonds zijn echter van een pand aan do Dortmontstraat, waar een werkwillige woont, met steenen 6 ruiten ingegooid. De politie stelt een onder zoek in. I. M. KATTENBURG, f ln den ouderdom van 49 jaren is te Am sterdam overleden de heer Isidore M. Kat tenburg, directeur der N.V. Hollandia Fa* brieken Kattenburg en Co. KAASMARKT. Aangevoerd 20 wagens, bevattende 500Ö Kilo. Prijs 26 tot 30 per 50 Kilo. Handel vlug. BERICHT. In ons blad van morgen zal zich een bij- lage bevinden, welke geheel Is gewijd aan het Nederlandsch Fabrikaat. Wij hebben gemeend in deze voor onze nationale nijver» held zoo benarde tijden eens extra de aan dacht te moeten vestigen op de Nederland» sche fabrikaten. Men vindt o.m. een bijdrage van don secretaris der Vereen, voor Ned, Fabrikaat over do bevordering van den détailverkoop van het Ned. Fabrikaat, als mede een bijdrage van den secretaris dor Kamer van Koophandel, dr. Joh. Schemer, waarin hij uiteenzet, dat actie voor Neder landsch Fabrikaat géén chauvinisme is. Directie A. D. AANRIJDING. Op de Barchman Wnytlers- laan. Gisteren heeft op de Barchman Wuy- tierslaan een aanrijding plaats gehad tus- schen twee auto's. De wagens reden in te gengestelde richting en wilden elkaar pas seeren op een punt, waar juist een derde auto stond. De ruimte was onvoldoende, een der bestuurders remde krachtig en kwam daarbij dwars op den weg te staan. Daardoor werd dc andere auto aangere den, die aan de voorzijde ernstige schade opliep cn weggesleept moest worden. De schade zal onderling geregeld wor den. ZILVEREN JUBILEUM „WILHELMINA". Herinnerd wordt aan de uitvoering bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan der C'.hr. Gymnastiek Ver. „Wilhelmina" met medewerking van de Amersf. Muziek Ver- ceniging op morgenavond om VA uur in de Eicrhal, waarvoor men nadere bizon- derheden vindt in de advertentie in ons blad van heden. Dit geldt ook voor de kindervoorstelling op Woensdagmiddag 2 uur. KIEZERSLIJST. Heden is de kiezerslijst dezer gemeente door Burgemeester cn Wethouders vastge steld. Zij bevat dc namen van 19.787 Tweede Kamer-, 18.882 Staten- en 18.504 Raadkie- zers. Zij ligt van 23 Februari tot eu met 16 Maart op de gemeentesecretarie (bureau be volking) ter inzage. EEN MOEDIGE JONGEN. Naar wij vernemen werd heden aan on zen 14-jarigen stadgenoot R. Tj. Bezaan we gens betoonden mood (levensgevaarlijke redding op 4 Aug. 1931) een fraai horloge en ketting met inscriptie uitgereikt door het Carnegie Helden fonds. EEN WILLY DERBY AVOND. Naar wij vernemen, zal op Donderdag 17 Maart a.s. een Willy Derby-avond plaats hebben in de Markthal, uitgaande van de V.A.R.A. Medewerking wordt verleend door het V.A.R.A.-sextet onder leiding van den heer Is. Eijl.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 2