FaM.RN.OGSTËRVËEN GEVAARLIJK AUTORIJDEN! Een korte zitting ANT. HOFKAMP KAMER v. KOOPHANDEL VOOR ONZE HUISVROUWEN Langestraat 42 - Tel. 77 Advertentiën Openbare Aanbesteding Rijwielpadvereeniging U.M.O, Ledenvergadering Meisjes gevraagd Net Dienstmeisje Blank Kalfsvleesch „DE KEI" Tehuis aangeboden GESTOFF. 2IT- enSLAAPKAMER J. DE WINTER H. PETERS, SCHOENEN NAAR MAAT N.A. v. Woudenberg ZUIDSINGEL 3 TEL. 1098 De Fransche tarwebloem=quaestie opnieuw in behandeling voor het kantongerecht De zitting van het kantongerecht had gisteren in korten tijd voltrokken kunnen zijn, ware het niet, dat één zaak op verzoek eerst om elf uur ter behandeling zou wor den voorgedragen. Overigens waren er meer belangstellen den dan verdachten en getuigen, die bij af wezigheid van deurwaarder De Groot afge lezen werden door zijn Utrechtschen col lega, den heer Vlietstra. Ontheffing der winkelsluiting, maar niet voor slagerijen. Een vorige maal had een slager terecht geslaan, die zijn zaak op een Dinsdagna middag voor het publiek geopend had, on danks de verplichte sluiting. Verdachte verklaarde toen, dat het de Kerstweek bo trof en dat B. en W. dezer gemeente per annonce hadden bekend gemaakt, dat de zaken tot half tien 's avonds geopend mocli ten blijven. En de man meende, dat dit ook voor zijn bedrijf gegolden had. Gisteren werd do verbalisant gehoord. Deze verklaarde, dat de ontheffing niet voor het slagers- en kappersbedrijf van kracht was. Wél had hij de overtuiging, dat verdachte te goeder trouw gehandeld had. Conform den eisch werd verdachte dan ook schuldig verklaard zonder strafopleg ging. De Fransche tarwebloem, kwestie te Barneveld. Een paar weken geleden waren voor het kantongerecht enkele Barneveldsche bak kers verschenen, die. Fransche tarwebloem ten verkoop aangeboden zouden hebben, hetgeen verboden is (tenzij verbruik als varkensvoer). Thans was een controleur van de Tarwewet verschenen, die de aan dacht vestigde op het bestaan van de tar- wesoorten a en b. Deze laatste soort mag slechts voor TVs voor den omzet dienen en moet overigens als veevoeder aange wend worden. De Fransche bloem is vol gens getuige niet met 221/: regeerings tarwe gemengd en valt onder de b-catego rie. Dc handelaars mogen dit product niet aan de bakkers verkoopen; zij hebben daar toe een schriftelijke verklaring af te leg gen en moeten een waarborgsom storten. Zij zijn er dus feitelijk ingeloopen, doch niettemin strafbaar, want voorgeschreven is Twt bijhouden van een betreffend regis ter ert dit is niet door de verdachten ge schied. De ambtenaar van het openbaar ministe rie^ mr. Zij lstra, wil eenigc rekening honden met den goeden trouw en cischt tegjtyl ieder ƒ5 subs. 2 dagen. Conform de zen eisch luidt het vonnis van mr. Van Sop, den kantonrechter. Toerende jongelui uit Gronin* gen. Een oude zaak. In October van het vorige jaar was door liet kantongerecht een strafzaak behan deld tegon een 23-jarigcn jongeman uit Groningen, wien ten laste gelegd was het in gevaar brengen van de veiligheid van het verkeer. Verdachte had met enkele vrienden in een auto gereden, den afstand GroningenApeldoorn in een paar uur tijds afgelegd en bij Barneveld in een bocht tegen een boom gereden zijn en daarna een botsing met een auto uit tegengestelde richting hebben veroorzaakt. De snelheid had 80 a 85 K.M. bedragen. Bij eerste von nis was 100 boete bepaald, subs. 1 maand hochrenis en ontzegging van de rijbevoegd heid gedurendo een jaar. Gisteren verscheen de vader van den ver dachte in deze zaak, in verzet-behandeling. Een uitvoerig pleidooi werd gehouden ten behoeve van den zoon, die ziek te bed ligt door de emotie. Het zou te ver voeren deze verdediging weer te geven, doch wij stip pen er slechts de conclusie uit aan: niei de, Groninger auto (deze was buiten mede weten van den eigenaar weggenomen) had do schuld, -doch de andere, auto, die uit Haarlem afkomstig was. Dat er te snel ge reden was, zou niet voldoende aangetoond zijn. Slechts kon worden toegegeven, dat de ,zoon geen rijbewijs had. Het O. M. repliceerde en verzocht beves tiging van het vorige vonnis. De kanton rechter veroordeelde tot 60 boete subs. 10' dagen hechtenis, met handhaving van de- ontzegging. Tegen dit vonnis zal appèl ■\\ordcu aangetcekcnd. Enkele uitspraken. Loopen op verboden grond: 10 subs. 4 dagen. Overtreding Arbeidswet: vrijspraak bij gebrek aan bewijs. Pér fiets vasthouden aan een auto ƒ2 subs. 1 dag. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Aanvragen van werkgevers. I dagmeisje, 2 dienstboden, 1 hotel huis knecht, 1 fotograaf, 1 colporteur, 1 keu kenmeisje, 1 kleermaker halfwas. Beneden de 18 jaar: 1'Leerl. rijwielhersteller, 1 loopjongen, 2 jongste kantoorbedienden. Aanbiedingen van werkzoekenden boven ttc' 18 jaar: 3 autogeenlasschers, 3 automonteurs, 2 banket- en broodbakkers, 2 banketbakkers, 11 bankwerkers, 2 behangers-stoffeerder, 1 betonwerker, 2 bierbottelaars, 4 boekdruk kere. 5 boekhouders, 1 broodbakker, 15 chauffeurs, 1 chocoladewerker, 1 colporteur, 1 correspondent, 3 dienstboden, 7 eleetri- ciens. 1 cxpediticknecht, 40 fabrieksarbei ders, 3 fabrieksmeisjes, 1 fit...^vijlcr, 1 gas- en vvaterfit-ie.*, 1 graniefschuurdcr, 58 grondwerkers, 1 houtfrateer, 2 huishoud sters, 1 hulp in de huishouding, 2 incas seerders, 15 kantoorbedienden (mann.), 5 idem (vrouw.), 9 kantoorwerksters, 11 kell- ners, 1 mctaalstampcr, 1 uitvoerder (bouw kundig), 1 glazenmaker, 1 meesterknecht (meubelfabriek), 1 keukenmeisje, 1 kinder juffrouw, 1 kistenplakkcr, 1 kistenmaker, 3 kleermakers, 1 klinker, 5 koks, 4 kruide nierebedienden, 1.0 letterzetters, 3 lompen- sorteerdere, 6 loodgieters, 1 loopknecht, 164 losse arbeiders, 6 machinale houtbewerkers, 8 machine-bankwerkets, 1 machinist, 6 ma- gazijnknechts, 3 metaaldraaiers, 3 metaal slijpers, 28 metselaars, 4 mcubelbeitsere, 21 meubelmakers, 1 radiomonteur, 3 naaisters, 27 opperlieden, 3 pakhuisknechten, 1 petten maker, 1 plaatwerker, 3 reizigers, 1 rijwiel hersteller, 5 rijwielmonteurs, 50 huisschil ders, 1 meesterknecht (houtb.), 1 galvani- seur, 1 koperslager, 4 schoenmakers, 19 sigarenmakers, 2 6igarensorteerders, 8 sme den, 2 slagers, 2 steenhouwers, 2 stenoty pisten, 2 stokers, 7 6traatmakcrs, 5 straat- makcrs-handlangere, 2 stukadoors, 2 ta baksbewerkers, 1 teekenaar, 54 timmerlie den, 15 tuinlieden, 1 twijner, 2 vcldarbei- ders, 2 venters, 17 verwarmingsmonteurs, 11 voegers, 13 voerlieden, 3 wagenmakers, 1 waschvrouw, li werkvrouwen, 28 wevers, 1 winkelbediende, 3 winkeljuffrouwen, 1 melaalfraiscr, 1 verw. techniker, 1 zilver smid, 12 textielaibeidcrs, 2 wafclbakkere, 3 bloemisten, 1 groentenkweeker, 1 embal- leur, 1 motorschipper, 1 varensgezel, 1 be zorger, 1 ambtenaar ter secretarie. Beneden de 18 jaar. 2 aank. metselaars, 2 leerl. schilder, 1 leerl. straatmaker, 2 leerl. timmerlieden, 1 aank. timmerman, 1 leerl. meubelmaker, 1 aank. auto-monteur, 2 leerl. banketbakker, 1 leerl. broodbakker, 1 leerl bloemist, 1 kruideniersbediende 1 leerl. bankwerker, 4 leerl. clectriciens, 2 aank mach bankwerker, 1 metaalstamper, 1 leerl. rijwielhersteller, 1 leerl. smid, '1 leerl. wagenmaker, 1 werver, 1 winkelbe diende, 2 fabrieksarbeiders, 1 sohilster, 3 fabrieksarbeidsters, 1 kantoorbediende vr., 1 buffetjuffrouw, 1 facturistc, 1 leerl. ver pleegster. De nestor van onzen raad morgen 75 jaar Morgen zal de heer Ant. Hofkamp, oudste lid van .onzen gemeenteraad, zijn vijT-en- zventlgsten vcrjaaroag vieren. De lieer Hofkamp is "ook een van dc figuren in onze samonleving, aan wip vele organisaties een krachtig werker hebben; een bestuurder of lid, dat immer met kracht de belangen zijner organisatie verdedigt waar het noodig i.^ en vaak ondanks allen tegenstand tot het laatste toe met dc groot ste energie werkt om zijn eenmaal opgezel- te doel te bereiken. Ant Hofkamp heeft niet altijd gemak kelijk zijn doel bereikt; veel tegenstand heeft hij bij zijn arbeid voor verschillende zaken ontmoet. Hoe heeft hij niet moeten vechten om e'en eierhal in onze stad te krijgen; eindelijk na hardnekkige plei dooien zijnerzijds voor de stichting van een dergelijk gebouw, is de markthal er gekomen, goeddeels als resultaat van zijn doorzettingsvermogen. De Vereenigihg voor Vreemdelingenver keer heeft in hem ook een ijverig voor zitter, die telkenjare opnieuw in den raad op do bres staat voor dc belangen dezer vcreeniging, terwijl vooral in de laafste ja ren het melkcontrólestation Amersfoort, dat in hem een uitstekend praeses heeft, zijn volle aandacht heeft. Was het nog niet bij de behandeling van de laatste ge- meent eb egrooting, dat de lieer Hofkamp, alle tegenwerking ten spijt tot het. uiterste toe alles gedaan heeft om B. en W. en den raad te overtuigen van het nut van deze instelling? Het is hem nog niet gelukt een subsidie ervoor te veroveren, doch moge het hem gegeven zijn, nog vele. jaren zijn krachten aan dezen arbeid te kunnen ge ven! Indien voor iemand het spreekwoord „De aanhouder wint" van toepassing is, dan is het toch zeker wel voor den nestor van onzen raad, den heer Ant. Hofkamp. Tenslotte vermelden wij nog, dat de heer Hofkamp ook veel belangstelling heeft getoond voor de pluimveeteelt. Wij wen- sohen hem met dezen 75stcn geboortedag van harte geluk! Contingenteeringsbepalingen In het algemeen houde men als regel vast, dat de dienst der Kamer van Koop handel bij de contingenteeringsmaatregelen alleen is automatische uitvoering van ver schillende bepalingen der Regeering. Aan vraagformulieren, vergunningen bij over legging van verkregen toewijzing en ont vangen facturen, formulieren voor bankga rantie, enz. kan men bij de Kamer krijgen. Alleen voor invoer van schoeisel moet men zich rne.t het Crisis In- en Uitvoerbureau, Den Haag, Bezuidenliout 97, in rechtstreck- schc verbinding stellen. Voor alle zaken betreffende de toewij zing, dc berekening van toe te wijzen hoe veelheden, van billijkheid, van soepele toe passing enz., moet men tot het Crisisbureau Den Maag zelf gaan, bij voorkeur schrifte lijk. De leiding van dat bureau houdt spreekuren Maandags en Donderdags van 24 uur 's middags. Behandeling aanvragen. De bij het Crisisbureau inkomende aan vragen worden zoo snel mogelijk en op datumvolgorde behandeld. Men bedenke, dat deze eerste weken het Bureau over stelpt is Telefonische aanmaningen baten dus in dezen niet. Voor behandeling aan de Kamer van Koophandel kan men voor deze zaken (d w.z. afgeven van vergunningen( ook bui ten de gewone kantooruren terecht, zoo lang personeel aanwezig is. Bijzondere vergunningen. Voor alle zaken, die vallen buiten de ge stelde regelen, is een bijzondere vergunning noodig, te richten dadelijk tot het Crisis bureau Den Haag, en alleen schriftelijk. Heeft men afwijkende situatie, waarop men zich beroept, dan moet men die in het ver zoek om een bijzondere vergunning aan nemelijk maken door een verklaring, b.v. van een Kamer van Koophandel. Dat is ook geldig voor invoer van goederen, die men in Nederland om een of andere reden o.a. overkropt zijn met orders der Ned. fa brieken) niet krijgen kan. Men zende geen monsters, als daarom niet is gevraagd, maar men geve duidelijko omschrijving der artikelen met juiste opgave van het No. van de statistiek met opgave van bedrag en land van herkomst. Bijzondere vergunningen worden alleen gegeven als het kleinere gedragen betreft, zulks' afhankelijk van den aard van het bedrijf dat de bijzondere vergunning vraagt. Op de enveloppe, waarin aanvraag om zulk een bijzondere vergunning verzonden wordt, duidêlijk aangeven „Bijzondere ver gunning". DE SCHATTEN DER AARDE. Nieuw album van de firma Niemeijer. Wij ontvingen van de N.V. Tabaksfabriek v.li. Th. Niemeijer te Groningen een vervolg op de serie reclame-albums, welke zij reeds heeft uitgegeven. Werd in het eerste album an deze serie een verhandeling gegeven jver steenkolen en zout, dit tweedo deel brengt den lezers cenige meerdere kennis bij over de ïjzerfabrikatie. petroleumwin- ning, alsmede van nikkel en platina. Kort om, men kan in dit album veel vinden om trent de bewerking van ertsen en hetgeen daarbij vrijkomt. Een groot aantal plaatjes licht het geschreven woord toe. De tekst is verzorgd door Frita^an Raalte, die dwer gen en kabouters in zijn verhaal laat optre den, die het bestaan van de verschillende schatten, welke de aarde bevat, aan de menschen bekend maken. Deze uitgavo zal zeer zeker haar weg wel vinden naar de vele verzamelaars, die door het lezen van dit album en passant ook hun kennis vermeerderen. EEN „ZOETE" TENTOONSTELLING. Gisteravond in „Eben Haëzer", Ook in onze stad worden sinds een paar jaren, cursussen gehouden voor bakkersge zeilen, waarvan reeds bij andere gelegen lreden m ons blad melding werd gemaakt. Het was zeker een goede gedachte om ook eens aan het publiek te laten zien tot welke resultaten men door die cursussen komen kan. Gisteravond had in de benedenzaal van „Eben Haëzer" een tentoonstelling van de bakkersproducten plaats. Indien ergens, dan'was het daar wél „de zoete inval". Een keur van producten stond opgesteld, onder gebracht bij de afdeelingen- eerste cursus jaar en meer-gevorderden. Men kon duide lijk waarnemen, dat dc bakkersgezellen niets onbeproefd gelaten hadden om goed voor den dag te komen en hierin is men zeer zeker geslaagd. De jury, bestaande uit de heeren C. van Ommeren, G. Koning, J. Hanhart, Kroes en Hoogeboom. zal het niet gemakkelijk heb ben gehad bij het uitdeelen der onderschei dingen! Want het eene zag er al-even sma kelijk bereid en goed verzorgd uit als liet andere. De volgende prijzen konden worden toege kend: Afd. Meer-gevorderden: Garncerwerk: le prijs A. de Schipper uit Soest (zilveren medaille). Taarten opmaken: le prijs J. L. Bakker uit Barneveld (étui met lepels). Luxe brood: le prijs Joh. Borgman alhier (verguld zilveren medaille). Luxe vlechtwerk: le prijs J. L. Bakker uit Barneveld (zilveren medaille). Aid. eerste cursusjaar: Garneeren: le prijs G. J. Adema uit Soest (zilveren kruis). Taart opmaken: le prijs H. v. Wegen uit Achterveld (gebaksvork en -lepel). Luxe brood: le prijs H. v. Wegen uit Achtérveld (bakkcrsvakbock). Luxe vlechtwerk: geen le prijs toegekend. Tweede prijs: J. Ribberink alhier. De prijzen zijn nog gisteravond mot een toepasselijk woord aan dc winnaars uitge reikt door den heer C. v. Ommeren, voor zitter van de jury. I) a g o 1 lj k s City Theater. Wnstsingel 7 Vertoonlr.t' van „De Klokkenluider van de Notre Dame Ri'mbnmdl theater I arigéstraat. Vertoo ning van „Het Spook van de Opera." Museum Mehite, Westsingel (Uilgezon lord des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theo*1 Vereeniging, Regentcscselaan. lederen dae van 6—8 uur Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R K Leeszaal, Nieuwst raat 24. Vredcsbibliolheck, Arnhemscheweg. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. 27 Febr. De Poth. Araersf. Kunstkring. Opening tentoonstelling pottenbakkers- en weefwerk. 2% uur. 27 Febr. Amicitia. Feestavond H. B. S.- club. 8 uur. 27 Febr. De Valk. Propaganda feestavond .Spuorwegherstellingsoord vereeniging „Vil andry.' 8 uur. 28 Febr. De Poth. Amersf. Kunstkring. Uit eenzetting mevr. v. d. Mark bh tentoonstel ling ceramische kunst 2% uur. 29 Febr. De Valk. Propaganda-avond Jeugdherberg „Jong Amersfoort" 8 uur 29 Febr. Hotel Monopolc. Bridge-concours ten bate van noodlijdende kunstenaars. 8 uur. 1 en 2 Maart De Valk. Bazar, te houden door het damescomité van Amcrsfoort's Mannenkoor. 2 Maart. Markthal. Nutsüepartemcnt. Op treden van Clingo Doorcnbos voor do werk- loozen. 8 uur. 2 Maart. De Poth. Amersf. Kunstkring. Uiteenzotting mevr. v. d. Mark bij tentoon stelling ceramische kunst 2l/a uur. 2 en 3 Maart. Amicitia. Uitvoering Chr Gymnastiek vereeniging „Jahn." 3 Maart. Keizerskroon. S.D.A.P. Lezing met lichtbeelden van den heer E. Timmer over zijn indrukken uit het Oosten. 8 uur. 3 Maart. R'emonstrantsche Kerk. Nederl Protestantenbond. Lezing met lichtbeelden van dr. Miedema (Goethe-herdenjring). 8 uur. 3 Maart De Valk. Vergadering Bestuur- dersbond „Amersfoort." 4 Maart Hotel Monouole. Bridge-concours ten bate van het Kunstverbond. 7% uur. 5 Maart Amsvorde. Uitvoering Amersf. Mandolineclub. 8 uur. 5 Maart Markthal, uitvoering Speeltuin Vereen. „Soesterkwartier" en Gymnasttck Vereen. „Jonge Kracht." 7% uur 5 en 6 Maart Amicitia. Kunst na Arbeid, opvoering van: „Vadertje Langbeen." 6 Maart. Dc Poth. Amersf. Kunstkring. Uiteenzetting mevr. v. d. Mark bij tentoon stelling ceramische kunst. 2% uur. 6 Maart. De Valk. Jrbileum uitvoering Joodsche Vcreeniging „Nut en Genoegen." 8 uur. 8 Maart. De Valk. Filmavond Mctaalbe werkersbond. 10 Maart Amicitia. Amersf. Kunstkring. 4e Abonn. concert Ethel Bartett en Rae Robertson (pianisten). 8 uur. 12 Maart. De Valk. feestavond H V.C. 17 Maart. Amicitia. Amersf. Kunstkring. Voordracht Charlotte Kohier: „Stervend Europa." 8 uur. 17 Maart Markthal. Willy Derby-avond, uitgaande van de V.A.R.A. -r- 8 uur. 19 Maart. De Valk. Matinée Nederl. Pad vinders. 20 Maart. De Valk. Propaganda-filmavond Arbeiders Jeugd centrale. 7% uur. 26 Maart Do Valk. Feestavond Friesche Shelskip. UTRECHT. 26 Febr. Stadsschouwburg. Italiaansche Opera, uitvoering van „I Pescatori di Per- Ie." 8 uur. 28 Febr. Tivoli. Optreden van den variété- artist Grock. 2 en 8 uur. 28 Febr. Stadsschouwburg. N.V. Het Schouwtooneel, opvoering van „De wijze Kater." 8 uur. ZATERDAG. KOFFIETAFEL: Lever. MIDDAGTAFEL: Gehakt. Gestoofde pruimen. Flensjes. ZONDAG KOFFIETAFEL; Gesneden gehakt. MIDDAGTAFEL: Ragoutsoep. Gestoofd poulet met rijst. Spinazie. Appelkoekjes. BLIKKEN CALIFORNISCH FRUIT ABRIKOZEN per liters PERZIKEN blik ANANAS 55 cent PEREN per liters blik 60 cent ZEIST. 26 Febr. Concertzaal Figl. Het Nederl. Too- neel, opvoering van „Süsa, de Jood" lahnrin.) 8 uiir 7 Maart. Concertzaal Figi. Rotterdam. Hof- stadtooncel, opevoering van: „De goede Fee." 8 uur. 12 Maart. Hotel Figi. Alg. Ledenvergade ring Rijwielpadvereeniging U. M. O. 2x/z uur. B A A R N. 21 Febr.6 Maart. Lyceum. Tentoonstel ling van etsen, lithos en houtsneden van Ka the Kollwitz (10—4 uur; Zondags lJ/; 4 uur). OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not Niet Off. Not. 25 Febr. 26 Febr. 12 uur Londen8.64%' 8.64% Berlijn 59.02% 59.05 Parijs9.75% 9.77 Brussel34.50 34.56 Zurich48.32 48.32 Weenen Kopenhagen47.20 47.70 Oslo 46.80 47.10 Stockholm48.10 48.10 New-York2.48— 2.48.- Mcdegedeeld door de Rott. Bankverecniging. In plaats van kaarten. Do Heer en Mevrouw Ir. J. S. DUYVIS VAN DER HOEVE geven hierbij kennis van de geboorte van hunne dochter MARGARETHA LOUISE. Djocjaweg -45. Batavia (C.) 5 Februari 1932. De Heer en Mevrouw RITSEMA—VAN BERKUM geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter HENNY, LUCI, EVA. Salatiga, 25 Februari 1932. De Commandant le Reg. Huzaren zal Woensdag 9 Maart e.k. des middags 12.00 uur op zijn bureel in de Ka zerne Bereden Wapens eene houden van HOOI, STROO en TURFSTROOISEL \oor de paarden in het garnizoen gedurende het tijdvak 1 Mei t.m. 31 Juli 1932. 20.000 K.G. turfötrooisel mag ten hoogste tegelijk wor den, geleverd. In de inschrijvimgsJbiljetten op ongezegebd. papier moet worden vermeld of de aanbieding betreft turf- strooisel, al dan niet van Nederl. grondstoffen in Ne derl. fabrieken vervaardigd. Cp deze levering zijn van toepassing de Algemeene Voorwaarden voor de aanbe steding en levering van fou- rage, vastgesteld bij Besoh. v. d. Min. v. Defensie van 17 Oct. 1930, Vïe Afd., Nr. 26. welke voorwaarden verkrijg baar zijn bij de Algemeene Landsdrukkerij te 's-Graven- hage. Nadere inlichtingen on werkdagen van 8.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 ten bu- eele van den aanbesteder." op Zaterdag 12 Maart 1932 des namiddags 21/. uur hotel Fisi, te Zeist. Dc agenda ligt ter inzage op da Bestuurskamer van U. M. O. boven do Openbiro Leeszaal. 2c Hoogeweg 35 te Zeist. op kantatelicr, leeftijd 14— 15 jaar. Sluisstraat 2. gevraagd, liefst R.K., oud 15 a 16 jaar voor deu dag of dag en nacht. Te melden Rademaker- straat 3b, Soesterbeng. Belangrijke prijsverlaging van le kwaliteit in de Electr. MODELSLAGERIJ p. p Doorr. lappen 75 ct. Gehakt en poulet 75 Magere lappen 80 Coteletten 80 Rollade 100 Nierstuk 100 Blinde Vinken 110 Oesters 110 Schnitzels 110 Biefstuk 110 Gevulde borst 100 Fricandeau 100 Beleefd aanbevelend. Hooren en thuis bezorgen zonder prijs verhooging. Utrechtschestraat 19. Telefoon 715. Iodereon op een motorfiets- Motobécane met veerendc voorvork voerend zadel, af neembare kop, zware banden etc. maar f 125.Alleen ver koop v. Amersfoort en omstr. HUIB HOLSTELJN. Rustig en prettig (indien gowenscht aparte bediening) bij dame alleen in zonnig geriefelijk huis, pal bij Borneoplein (halte bus). Zeer gesch. voor echtp. op leeft. Ook nog enkele 1 pers. kamers desg-ew. gem. of on- gem. Prijs nader overeen te komen. Prima ref. Br. onder lett. N., Bock'h. PATRIA, Utr.weg 46. Heer z. b. b'. h. h., zoekt kleine met pension. Liefst centrum stad en tele foon, op 1 April te betr. Br. met prijsopgaaf (z. wasdh) onder No. 1002 bur. Amersf. Dagblad. HEDEN ONTVANGEN De nieuwe collectie Behang selpapier, gordijnstoffen. Li noleums, Matrasdamast, Vi trages enz. Alle werkzaamheden wor den netjes en billijk uitge voerd door Scherbierstraat 14. Amersfoort. Telefoon 1189. Hazen, panklaar Fazanten, Hennen Hanen Wilde eenden Tamme Eendvogels Kalkoenen vanaf 3.25 1-75 2.- 1.25 1.50 o 5.— Poelier, Telef. 106. Utr.straat 11. Ook voor plat-, klomp- spttsvoeten, beenver kortingen enz.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3