IN MASSA'S SLIJTERIJ NEDERL. PROEFELFTAL STELT TELEUR ONZE KAASINVOER IN DUITSCHLAND De Fa. M. R. N. Oosterveen Prijscourant RADIOPROGRAMMA NEDERLAND-BELGIE COVENTRY CITY WINT OP HAAR GEMAK Onze Postvliegers onderweg STICHTSCHE SCHERMBOND Hef is den Minster niet bekend, dat het Nederlandsche product wordt achtergesteld bij dat uit andere landen Dg heer Lovink had den minister van buitenlandschc zaken do volgende vragen gesteld: 1. Is het den Minister bekend, dat onze invoer, met name van kaas in Duitschland, door de wijze waarop daar te lande devie zen worden verstrekt, achtergesteld wordt bij den invoer van dit product uit andere landen? 2. Is de Minister bereid te overwegen wat kan gedaan worden oin in dezen toe stand voornamelijk met het oog op de be langrijke hoeveelheid kaas, die tot dusver steeds afzet in Duitschland vond, ten spoe digste verandering te brengen? Minister Beelaerts van Eflokland heeft daarop thans als volgt geantwoord: Het is den Minister niet beltend, dat de Nederlandsche invoer met name van kaas in Duitschland door de wijze, waarop daar te lande deviezen worden verstrekt, achter gesteld wordt bij den invoer van dit pro duct uit andere landen. Ter toelichting moge het volgende dienen: De toekenning van deviezen voor den in voer geschiedt volgens vaste regels. Als uit gangspunt is de maandelijkschc invoer over 1930 en daarvan als grondbedrag, in ver band met de geringere koopkracht en prijs daling, 50 pet. genomen. Van dit grondbe drag wordt het percentage deviezen maan delijks vastgesteld. In Januari en Februari bedroeg dit 75 pet., voor Maart 65 pet, voor April is het vastgesteld op 55 pet. Deze ver lagingen werden door de Duitsche regeering noodzakelijk geacht ln verband met de goud en deviezendekking van de Rijksbank. De importeurs, die deviezen toegewezen krijgen, kunnen daarover, voor zoover het hun zaken betreft, vrij beschikken. Zij mo gen de waren betrekken uit het land, waar zij het best kunnen koopen, en ook mogen zij, als zij zoowel importeurs von boter als van kaas en eieren zijn, de deviezen beste den voor dat der genoemde artikelen, dat hun het meeste voordeel biedt. Vraag 2. In de beantwoording van vraag 1 ligt liet antwoord op vraag 2 opgesloten. Omtrent de oorzaken van de toeneming van den nict-Nederlandschen kaasinvoer in Duitschland moge het volgende worden op gemerkt: Die toeneming betreft de volgende lan den: Italië (toeneming 1931 tegenover 1930 40 pet.), Tsjecho-Slowakije (80 pet.), Finland (19 pet.), Oostenrijk (9 pet.), Polen (12 pet.), Lithauen (23 pet.) en Noorwegen (587 pet.). Een bijgevoegde staat geeft een overzicht van den kaasinvoer in Duitschland, ge splitst naar de verschillende landen en naar den invoer van harde en zachte kaas soorten, terwijl aan de hand van de invoer- cijfers, welke over 1931 betrekking hebben op den quantitatieveu invoer, zoowel als op de waarde daarvan, is berekend, welke prijzen (excl. invoerrecht) gemiddeld over het geheele jaar voor de verschillende her komsten zijn betaald. Bij bestudeering van dezen staat blijkt, dat de toeneming van den invoer uit bo vengenoemde landen een gevolg moet zijn van de geringe koopkracht van liet Duit sche publiek, dat zich genoodzaakt ziet sterk op de uitgaven voor levensmiddelen te bezuinigen. Zoo betreft de toeneming van den invoer uit Italië uitsluitend zachte kaassoorten, waarvan de gemiddelde prijs volgens boven genoemde berekening stechts 58 Pf. per k.g. heeft bedragen; de invoer van harde kaas uit Italië is zelfs achteruitgegaan. De in voer uit Tsjecho-Slowakije, Finland en Po len geldt nagenoeg uitsluitend het artikel quark (wrongel) uit ondermelk. De harde kaas uit Finland en gedeeltelijk ook uit Li thauen wordt veelal onder den naam „Schweizer Kase" op de Duitsche markt ge bracht. Dat deze landen hun aandeel in den invoer van dit artikel nog eenigszins hebben wetten uit te breiden, moet worden toege schreven aan de buitengewoon lage prijzen, waarvoor het werd aangeboden, een verge lijking van de gemiddelde prijzen der Zwit- sersche harde kaas met die der Finsche en zijn nog steeds verkrijgbaar BOERENMEISJES BOERENJONGENS VOORBURGH PRIMA ADVOCAAT en het bekende S. H. M. „Schilletje" diverse merken „OUDE KLARE" HAVIK 41. Tel. 292. Telefoon 77 heeft de alleen- verkoop van onze heerlijke thee lYlelange's volgens o.s. E.F. (China Congo) - 2.10 Java Assam thee f 1-80 ENAK SEXALl Imperial f 2.50 Fijne Ceylonf - 2.10 Ceylon Peccof 1.90 Britsch-Ind. Pecco. - 1.80 Java Grove thee - 1.70 Jave Gebr thee - 1.60 Aanbe vellend: HOLLAWDSCHE THEEVERBRUIK VEREENIGING AMSTERDAM OPQERIOHT 1881 Lithausche fijnere kaassoorten (veelal zgn. „Halb-Emmentaler"), welke oveneens tegen zeer concurreerende prijzen wordt ver kocht. De Noorsche kaas heeft het model van de Nederlandsche Goudakaas en doet deze als zoodanig ook concurrentie aan. Volgens mededeeling van tc Berlijn geves tigde kaashandelaren, zou de Noorsche kaas een vetgehalte van 45 pet. en meer hebben. Vergelijkt men nu den gemiddelden prijs der Noorsche kaas met dien der Nederland sche (waarin alle vetsoorten zijn begrepen), dan wordt het duidelijk, dat ook hier de prijs de eenige reden is van den toenemen- den invoer van Noorsche kaas. Uit het voorgaande blijkt dus, dat de toeneming van den Duitschen kaasinvoer uit de genoemde landen aan de billijke prij zen, of, zoo men wil, aan de geringere koop kracht van het Duitsche volk moet worden toegeschreven. Een beschouwing van het aandeel der landen, welker invoer in 1931 is gedaald, leidt even overtuigend tot deze conclusie. DR. KOCH, DE COMMUNIST. Naar het buitenland vertrokken. Amsterdam, 6 April. Tegen den bo- kenden comraunistischen propagandist en geneesheer Dr. Koch is eenigen tijd geleden een klacht ingediend wegens overtreding van artikel 251bis, wetboek van Strafrecht- Naar aanleiding van deze klacht on het gevolgde onderzoek, schijnt do grond hier onder zijn voeten te warm tc zijn geworden en heeft bij de wijk naar het buitenland ge nomen. Hij zou nog kans gezien hebben zijn geneeskundige praktijk te verkoopen. BRANDSTICHTING. Voor de Alkmaarschc politierechter heeft terechtgestaan do schilder en caféhouder L. G. uit Hoogwoud, verdacht van brandstich ting in zijn woning op 15 November 1931. Het huis was verzekerd voor 8500 bij de Onderlingo Brandwaarborgmaatschappij te Spanbroek. Verdachte bekende het hem ten lasto gelegde. Aanvankelijk had hij gezegd de petroleum, die hij op den zolder had ge sprenkeld, tc hebben aangewend als middel tegen ongedierte. De officier van justitie eischto 10 maan den voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van drie jaar. Hel vonnis luid de 8 maanden voorwaardelijk met drie proefjaren. II i 1 v e r s u m Vrijdag 8 April 6.457.00 cn 7.307.45 V.A.R.A. Gymnes t lek les. S.00 Gramofoonpl. 10.00 V.P.R.O. Morgenwijding. 10.15 Voordracht W. v. Cappcllcn. 10.30 Gramofoonplaten. 11.00 V.A.R.A.-septct o.l.v. Is. Eyl. 12.012.00 Het Omrocp-Orkest o.l.v. Nico Treep. 2.002.30 Mevr. B. Paulden-Kopuit: „Een reis naar Canada". 2.30—4.00 Het A.V.R.O.-Kamcrorkest o.l.v Jonny Heijkens. 4.00 V.A.R.A. Piano-recital Joh. Jong. 4.30 Voor de kinderen. 5.00 V.A R.A.-orkest o.l.v. II. de Groot en Gramofoonplaten. 6.45 F. van Mcurs: Het beginselprogram van de S.D.A.P. (13). 7.15 Vervolg V.A.R.A.-orkest. 8.00 V.P.R.O. Mej. Ds. F. W. Rappold: De gelijkenissen uit bet Nieuwe Testament. 8.30 Concert. D. Waleson, viool. Th. v. d Pas, piano. O.a. Sonate in Bes, Mozart. 9.00 Prof. Dr. J. Lindeboom: Beginselver klaring van het Vrijzinnig Protestantisme. 9.30 Vervolg voncert. O.a. Sonate op. 139 in c-moll, Rcger. 10.00 Vrijz. Godsd. Persbureau. 10.05 Vaz Dias. 10.15 A. Donker: In memoriam Frits Hop man. 10.45 Gramofoonplaten. 11.00—12.00 V.A.R.A. Gramofoonplaten. Huizen: 8.009.15 K.R.O. Gramofoonplaten. 10.00 Gramofoonplaten. 11.30 Voor zieken en ouden van dagen. 12.15 K.R.O.-Kunstensemble o.l.v. P. Lus- tenhouwer. 2.15—2 30 Gramofoonplaten. 3.00 Orgelconcert. 4.30 Charley Gertyn's Band. 6.45 Mej. Dr. J. B. L. Hol: Waterkracht- winning. 7.10 Tuinbouwpraatjc. 7.45 Piano-recital door Mevr. Chr. v. Hel- lonberg Hubar v. Wamel. Sonate op. 31, no. 3. Beethoven. 8.05 K.R.O.-orkest o.l.v. Gerritsen. O.a. Ouv. Entführung aus dem Serail, Mozart Danse macabre, St. Sacns. 8.45 Vervolg Piano-recital. Oriëntale cor- cloba, Albeniz. C.a. 9.00 Vaz Dias. 9.15 Vervolg orkestconcert. O.a. Fant. „Eugen Onegin", Tschaikowsky. 11.00—12.00 Gramofoonplaten. Voetbal. GELRIA I—QUICK L Een vriendschappelijke wedstrijd. Quick I speelt a.s. Zondag een vriend- schappelijken wedstrijd tegen de Oostelijke 2e klasse Gelriu I (Velp). UIT DEN U.P.V.B. Wedslrljdprocramma Zondag, 10 April. U.P.V.B.-Elftallen. Elftal B—Elftal C (1 uur). Baarn 1— Elftal A (3 uur). Ie klasse. BrederodcsScherpenzeel. 's-GravelandSt. Boys. 2c klasse A. V.I.O.S.—E.V.V. Reserve 4e klasse C. Elinkvvijk 6Kampong 6. Reserve ie klasse E. Kampong 4— Elinkwijk 5. D.O.S. 4—Velox 7. Wisselprijswedstrijdcn. Brederodcs 2Velox 5. V.O.P.Donar 2. (Sportleven). DE PARIJSCHE ZESDAAGSCHE. Parijs, 6 April. (H.N.) In de Parijsche Zesdaagsche" waren vanavond om 8 uur 1071 K.M. afgelegd. Dc stand was toen als volgt: 1. Blanchonnet-Guimhrctierc 57 punten op 1 ronde; 2. Pelissier-Léducq 66 pilt.; 3 Bul- tcsini-Brcsciani 61 pnt., 4. Dulla-Boucheron 52 pnt., 5 Wambst-Broccardo 33 pnt 6. De- bruvekere-Dokorte li pnt.; op 2 ronden 7. Choury-Fabrc 59 pnt.; op 3 ronden 8 Char- liei'-Denecf 83 pnt., 9 Peix-Dayen 58 pnt., 10 Sicgcl-Thicrbach 4S pnt., 11. Merviel-Fou- caux 25 pnt., 12 Lcmoine-Mouton 18 pnt; op 4 ronden 13 Van Kempen-Pijnenburg 95 pnt, 14 Coupry-Pecqueux 84 pnt. en op 5 ronden 15 Linari-Dipaco 38 punten. Ooggetnige-'.'crslag van den heer Hollander. Amsterdam, 6 April. Naar wij ver nemen zal op Zondag 10 April a.s. van 9.20 uur10.20 uur nam. voor de A.V.R.O.- microfoon een ooggetuige-verslag worden gegeven door den heer H. Hollander van de finale der 14e Zesdaagsche uit hot „Vélo dróme dTIiver" te Parijs. Naar men weet nemen de Nederlandsche renners Van Kem pen en Pijnenburg aan deze Zesdaagsche deeL De samenstelling van de elftallen Hoydonckx en v. d. Meulen nog niet van de partij De keuze-commissie van den K.N.V.B. heeft heden het Nederlandsche elftal sa mengesteld, dat op 17 April a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam tegen de Belgische nationale ploeg zal uitkomen. De samenstelling luidt als volgt: Doel: Van Male (Feijenoord). Achterhoede: Wcbor (A.D.Ó.), van Run (P.S.V.). Middenlinie: Paauwe Sr. (Feijenoord), Anderiesen (Ajax), van Heel (Feijenoord). Voorhoede: Wels (Unitas), Adam (H.V.V.l Lagendaal (Xerxcs), Mol (K.F.C.), van Nel len (D.H.C.). Reserves zijn: Vecnendaal (Naaldwijk), Lelieveld (V.U.C.), Paauwo Jr. (Feijenoord) v. d. Wildt (V.U.C.), Bonsoma (Velocitas Groningen), v. d. Broek (P.S.V.). Van der Meulen heeft verzocht buiten bcoordeeling te blijven, daar zijn kniewondo nog niet geheel is genezen. Brussel, 6 April (V.D.). Het Belgische elftal voor den wedstrijd op 17 April tegen Nederland, is heden als volgt samengesteld: Doel: v. d. Bcrghe (Daring Club Brussel). Achter: Nouwons (Racing Club Mechelen) De Deken (Antwerp F.C.). Midden: Simons (Antwerp F.C.), Helle mans (F.C. Mccholcn), Claossens (Union St. Gilloise). Voor: Vcrsijp (F.C. Brugge), Voorhoof (Lierscho S.K.), Capcllc (Standard C.L.), Grimmónprez (R.C. iJent), Bastin (Antwerp F.C.). Reserves: Badjou (Daring Club Brussel), Lavigne (R.C. Brussel). De Clercq (Antwerp F.C.), Secretin (R.C. Montegnee), J. Diddens (R.C. Mechelen). Roeien. 50-JARIG BESTAAN ROEIVEREENI- GING WILLEM III. Amsterdam, April. Wij vernemen, dat do Roeiverceniging Willem 111 te Am sterdam, dit jaar haar vijfigjarig bestaan op feestelijke wijze hoopt te herdenken. Ter gelegenheid van dit jubileum worden nationale wedstrijden uitgeschreven op 1 en 18 Juni a.6., die op do baan te Sloten zullen worden gehouden. De ploegen van Willem III worden ge coacht door Dr. Jens, die momenteel training beeft een Oude Twee, Oude Vier, B-Twee, B-Vier en een Ovornaadscho Vier De roeiers bestaan voor oen groot deel uit geoefenden van het vorigo seizoen. Dc trai ning vindt sinds eenigen tijd dagelijks plaats, waardoor de roeiers zeer goede vor deringen maken. TWEEKAMP FLOHREU WE. Euwe wint de laatste partij. Amsterdam, 6 April. In het Odd Fel low House alhier vond hedenavond de laat ste partij plaats van den tweekamp Flohr dr. Euwe. Het resultaat hiervan was, dat dr. Euwo de partij na 27 zetten won. De eindstand is dus nu: Flohr i pnt.; dr. Euwe 4 pnt. Slechts Wels, Van Stokken en Bónsema voldeden Tanende publieke belangstelling Rotterdam, 6 April. De wedstrijd tus- schen het Nederlandsch proefelftal en de Engelsche derde klasprofclub Coventry Ci ty welke hedenmiddag op het Spartater- rein gespeeld werd, mocht zich slechts in een zeer matige belangstelling verheugen; naar schatting waren er ongeveer 3000 toe schouwers aanwezig. Het weer liet wel te wenschen over, maar het heeft er o.i. alles van, dat Rotterdam langzamerhand genoeg begint te krijgen van al die oefenwedstrij den. De wegblijvers hebben ditmaal niet veel gemist, want interessant is do wed strijd in geen enkel opzicht geweest. De Engelschen deden het kalm aan en had den weinig moeite desondanks om hun meerderheid tc tooncn, want het Bondself- tal hing als los zand aan elkaar. Met uitzondering van Wels, van Stokken en Bonsema van wie eerstgenoemde we gens een enkelblessure in de rust het spel staakte, heeft de ploeg al heel weinig ge presteerd. Lichtpunten waren er voor de he er en van de Keuzecommissie, Herberts en Mund terwijl de voorzitter van de Technische Commissie de heer K. J. J. Lotsy eveneens aanwezig was in het geheel niet. Zelfs de internationaal Weber voldeed ditmaal geenszins. Bonsema wordt ongetwijfeld een speler, die er op den duur wel zal komen. Het spel van Smit, Kruiver, v. d. Wildt en Ophorst was uiterst zwak en ook over Odijk kan onze indruk niet onverdeeld gunstig zijn. Coventry City heeft vanmiddag echter den slechten indruk, die Southampton te Rotterdam beeft achtergelaten, wel eenigs zins weggenomen. De wedstrijd. De elftallen stonden als volgt tegenover elkaar: Bondselftal: Doel: Odijk (Hollandiaan). Achter: van Stokken (D.W.S.) en Weber (A.D.O.). Midden: Pclicaan (Longa), v. d. Wildt (V.U.C.) en Scheffers (Hermes D.V.S.). Voor: Wels (Unitas), Bonsema (Velocitas Gr.), Ophorst (H.B.S.), Smit (R.C.H.) cn Kruiver (K.F.C.). Coventry City: Doel: Allen. Achter: Baker en Elliott. Midden: O'Brien, Mason en Hoineman. Voor: Cull, Landerdale, Bourtön, Lake en White. De Engelschen zijn aanvankelijk eenigs zins in de meerderheid en heel spoedig moet Odijk handelend optreden. Na een goeden aanval lost Landerdale een hard schot, dat goed gestopt wordt. Eeven daar na wederom een schot van den zelfden spe ler, dat Odijk nog juist tot hoekschop weet te verwerken. Wanneer White den bal zuiver voor doel plaatst en Odijk uitloopend mist, beeft Lan derdale weinig moeite Coventry de leiding te geven 0—1. Er zijn dan tien minuten ge speeld. Direct daarna schiet Bourlon recht te gen den paal, Landerdale vangt den terug- springenden bal op, maar het schot gaat over. Eerst nu ontplooit het Bondselftal haar spel, waarbij de voorhoede het tot eenige goede aanvallen brengt. Direct ge vaar is. er echter in het geheel niet- De Engelschen zijn zeer actief en na on geveer een half uur spelcns benut Call een voorzet van den linksbuiten 02. Nadat Ophorst een schot heeft gelost, waarmede de Engelsche doelman geen moeite heelt, volgen weer verschillende ge vaarlijke aanvallen van Coventry City, waarbij Odijk steeds zijn uiterste best moet doen om doelpunten tc voorkomen. Langzamerhand komen de Hollanders los, maar desondanks blijven do gasten den toon aangeven. Voor open doel schiet Bonsema oenigc malen hoog over. Na goed werken van den Groninger wordt de En gelsche doelman op de proef gesteld, maar bet schot weet Allen tot hoekschop te ver werken. In de laatste minuut voor dc pau ze neemt Mason een vrijen schop, waaruit Landerdale met den rug naar het doel het leder langs Odijk weet te krijgen 0—3. Na dc rust zijn Wels en van der Wildt vervangen door van Spaendonck van Kep- tunus en van der Tuyn van Hermes D.V.S. Laatstgenoemde neemt de rechtsmidden- plaats, terwijl Pelicaan de spilplaats bezet, In het begin is Holland sterker, maar or wordt te slordig gecombineerd om succes te kunnen hebben. Komt het leder al eens een enkele maal in het doelgebied, dan blijkt* dat Allen een uitstekende opvatting van zijn taak heeft Na een kwartier weten de Engelschen zich weer los te werken, maar hun spel is niet meer «zoo aantrekkelijk als in de eer ste helft Eenmaal lijkt een doelpunt zeker, als Lake de geheele verdediging passeert, maar hij trapt naast Landerdale wil voor hem niet onderdoen, hij heeft den bal slechts voor het intrappen, doch zijn schot is te zacht, zoodat Odijk het leder nog kan grijpen. Weber en van Stokken verwisselen van plaats, terwijl Mason, de Engelsche spil het veld verlaat. Coventry speelt nu eeni gen tijd met tien man. Een kwartier voor het einde begint het te regenen, zoodat het publiek reeds het veld gaat verlaten. De Engelschen missen nog eenige kansen. We ber verlaat het veld en spoedig daarop is het einde en heeft Coventry dezen onbe- langrijken oefenwedstrijd met 3—0 gewon- 31—3 31—3 1-4 2-4 3-4 4-4 5-4 6-4 Amsterdam Budapest Belgrado of Amsterdam Parijs Marseiilo Rome Brindisl Athene Mersamtruh Cairo Chaza Rutbawelts Bagdad Basra Bonshir Dj ask Kaï achi Jodpoer Allahahad Calcutta Akvab Ra r(toon Bangkok Kohlak Penang Modan Palembang Batavia Bandoeng 6-4 5—4 4—4 3—4 2—4 1—4 1—4 In Europa kan thans uit twee routes gekozen warden. Betdo zijn achtereen volgens in bovenstaand staatje opgeno men. Vertrek van 't eerstvolgende postvlieg tuig van Amsterdam 7 April 1932. Kampioenswedstrijden, ter bes eindiging van de competitie Het programma van do competitie 1931 1932 van den Stichtschen Schermbond zal worden beëindigd met „kampioenswedstrij den". Iedere vereeniging, die lid Is van don Bond kan aan deze wedstrijden deelnemen met één équipe per wapen en per afdeeling. Dc bedoeling is, om de deelnemende scher mers tc vcrdcelcn over vier poules; in iedero groep schermt dus één vertegenwoordiger van alle deelnemende vereenigingen. De vereeniging, die in eenige afdeeling per wa pen de meeste overwinningen behaalt is af- deelingskampioen op dit wapen. Voor een clubkamploenschap is dit nu juist niet de aangewezon regeling. Het moet daarin gaan om de sterkste équipe in haar geheel naar voren te brengen. De thans ont worpen regeling geeft feitelijk vier perso neel e kampen, waarin dc schermers maar weinig partijen moeten trokken. De persoon lijke resultaten worden bovendien beïnvloed door een meer of minder gelukkige loting, of een schermer met sterke of gelijkwaardi ge krachten in een poule te samenkomt. Werden do equipes tegenover elkaar ge bracht, dan werd een juister beeld verkre gen van de sterkte der verschillende équipes en moesten de schermers voor hunne oefe ning meer partijen trekken. Juist de compe tities moeten den schermers meer gelegen heid bieden tot wedstrijd oefening en niet om naar bekorting van wedstrijden te stre ven. De door den Sticblschen Schermbond ont worpen regeling, werd zeer ot ongenoegen van de deelnemende équipes ook doorge voerd bij den strijd om het sabclkampioen- schap van den K.N.A.S.B. Intusschen werd het programma als volgt vastgesteld: 13 April om kwart voor acht nam. in de schermzaal der Bereden Wapens te Amers foort kampioenssabelwedstrijd AfcL I. 14 April om kwart voor acht nam., in do Geniekazerne to Utrecht kampioenssabel wedstrijd afdeeling II; 20 April om half acht in de kazerne van dc Luchtdoel Artillerie to Utrecht kampioens wedstrijden op degen voor afdeeling I en II* 26 April te Zeist om half acht nam. in de Schermzaal van de Zeister Schermverecni- ging kampioenswedstrijd op floret afd. I; 28 April te Utrecht in de schermzaal van Hulssen om half acht nam kampioenswed strijd op floret afd. III. Bovendien zal op een nader te bepalen da tum in Mei of Juni te Zeist, zoo mogelijk in de openlucht een personeelcn wedstrijd op 3 wapens worden gehouden om het Bonds- kampioenschap. Voor dezen strijd, waaraan alle schermers die lid zijn van een bij den Stichtschen Schermbond aangesloten vereeniging kun nen deelnemen, is een wissclbeker beschik baar gesteld. HET GEMAK PAST! Advertentiën, Keitjes Abonnementen, Adres veranderingen, Berich ten worden aangenomen aan het BIJKANTOOR AMERSFOORTSCH DAGBLAD J. LAMBRECHTS SOESTERWEG 107 DEN GEHEELEN DAG OPEN UW COURANT: 'T DAGBLAD

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 11