A. SCHOTERMAN ST. EMILI 1928 Omtrek BIJBELTENTOONSTELLING UIT DE STAATSCOURANT ACCOUNTANTSKANTOOR D. SNAPPER Balans-Csaïtróle Belasting-Aangiften GEMEENTEZAKEN VAN HILVERSUM EEN MODEL SPORTTERREIN WIJNHANDEL RADIOPROGRAMMA Onze Postvliegers onderweg HUMORHOEKJE Onderscheidingen. Bij Kon. besluit is toegekend de aan de Orde van Oranie-Nassau verbonden eere- ruedaillo, in brons aan: A. Detrie, terrein- knecht bij de Utrechlsche Cricket- en Voet balvereniging „Hercules" te Utrecht; is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau de beer S. A. L. Maduro, voorzitter van de Nedcrlandsch-Portu- geesch Israëlietisclie gemeente Mivé-Israels op Curasao, is toegekend de eere-medaille der Orde van Oranje-Nassau in zilver aan den heer D. Lopez Pcntra, koster bij voornoemde gemeente. Burgemeesters. Bij Kon. besluit zijn opnieuw benoemd. Ie. met ingang van 1 Mei 1932 tot burge meester der gemeente. Maassluis C. P. 1. Dommisse; 2c. met ingang van 6 Mei 1932 lot' burgemeester der gemeente Heenvliet C. von Lindern; 3c. met ingang van G Mei 1932 tót burgemeester der gemeente Abben- broek G. van Andel; 4e. met ingang van 22 Mei 1932 tot burgemeester c\er gemeente Alkemade L. H. M. J. Vostcrs; 5c. met in gang van 27 Mei 1932 lot burgemeester dei gemeente Voorhout G. Bulten; Ge. met in gang van 20 Mei 1932 tol burgemeester der gemeente Aagtekerke .1. Bosselaar; 7e. mei ingang van 28 Mei 1932 tot burgemeester 'der gemeente Oudkarspel A. J. Wijnveldt, secretaris dier gemeente, Se. met ingang van 1 Mei 1932 tot burgemeester der ge meente Wijk aan Zee en Duin H. Rothc, se cretaris dier gemeente; 9e. met ingang van 16 Mei 1932 tot burgemeester der gemeente Heerlen M. F. G. M. van Grunsven; 10e. niet. ingang van 1 Mei 1932 tot burgemeester der gemeente Thorn J. II. C. Moers, secre taris dier gemeente. Kaatonrechters-plaatsvervanger. Bij Kon. besluit zijn herbenoemd tot kan- torirechter-plaatsvervanger in de kantons Weert mr. W. F. W. Kolkman, in Tiel mr J. van Nes, in Leeuwarden mr. M. Koop- rr.ans, in Nijmegen rtir. E. M. Hckking, in Hilversum mr. W. B. Jacobs cn mr. A. Lugt, in Terborg L. J. Kansten en II. G. van Ever- dingen, in Apeldoorn mr. J. A. II. Coops, in Goes mr. C. M. Kegge, in Bergum J. Peere boom, in Alkmaar mr. C. A. de Groot, in Ridderkerk J W Klein en P. A. van Buu- ren en in Groningen mr. II Frima. Posterijen, Telegrafie en Telefonie. Bij Kon. besluit is met ingang van 16 April 1932 in vasten dienst benoemd tot adjunct commies bij het hoofdbestuur der posterijen, telegrafie en telefonie L. Loos. thans schrijver 2de klasse bij voormeld hoofdbestuur. Alg. Londsdrnkkerij. Bij Kon. besluit zijn in de commissie van toezicht op de Algemeene Landsdrukkerij benoemd: tot voorzitter K. ter Laan, thans lid van die commissie, en tot lid: ir. L. J. TL Feber, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, te 's-Gravenliage. Landmacht. Bij Kon. besluit is eervol uit den militai ren dienst ontslagen de reserve-eerste-lui- tenant H. J. K. M. de 'Beer van de school- compagnie van den motordicnst; zijn op verzoek eervol uit den militairen dienst ontslagen de reserve luitenant-kolo nel P. G. van Stapele, van den staf der VlIIe infanteric-brigadc de reserve-majooi L. H. P. Meijs van het 20e regiment infan terie, de resorvo-kapitem L. J. H. Breuker van het 8e reg. inf, de> res.-kap. van de mil. administratie J. de Vries, van de le compagnie hospitaalsoldaten, de reserve-ka pitein voor speciale diensten J. F. van Hul zen, van het vrijwillig landstormkorps mo lordienst, de reserve-dirigecrend officier van gezondheid der tweede klasse jhr. F. A, van Suchtelen van hel personeel van den geneeskundigen dienst der landmacht; de reserve-kapitein J J. Eckebus van het 2e regiment veld-artillerie en de reserve lui tenant-kolonel H. Harmscn van den staf der lie artillerie-brigade; zijn benoemd tot. reserve-kapitein bij hun tegenwoordig korps de rcserve-eerste-luite- nants A. J. Prinsen van het 10e regiment; P. M M. Braun van het 13e regiment, W. J. Müusse van het 16e regiment; K. Stoker van het le regiment; J. P. Schol tens van het lie, J. W. Postma van het 16e, C. van Zui len van het 4e, R. J Donker van het le, V P. T. van der Kolk van het 20e, T. Y. Hiemstra van het regiment wielrijders, E. H. ITuizinga van het 12e, D J. van Rij se wijk van het 8e. F. J. A Gemraeke van het 13c, P. W. Baas van het 12e, K. Kriegs- man van het 12e, L. C. J. Kruijne van het 15e, H. C. Feenstra van het 4e, K. Supheerl van het le en jhr. S. TI. H. Nahuys van het 15e regiment infanterie; bij *het 21e re giment de reserve eerste luitenants A. C f. Kouwenherg en A. Hartman, resp. van het regiment jagers en van het regiment grenadiers; is benoemd tot reserve-kapitein voor spe ciale diensten bij bet vrijwillig landstorm korps luchtwachtdienst de reserve-eerste luitenant voor speciale diensten J. Ploeg van dit korps; is benoemd tot reserve-majoor bij zijn te- Erkend Accountant. (Lid van den Ned. Bond v. Accountants) SNOUCKAERTLAAN 8 TEL.873 Billijke tarieven. Vraagt inlichtingen. genwoordig regiment dc reserve-kapitein M. de Bloeme, van het regiment ustar- tillerie; zijn benoemd tot reserve-kapitein vooi specialo diensten bij den generalen staf do reserve eerste luitenant voor speciale diensten C Bennekers en J. D. Drcsselhuys, beiden van dien staf; is benoemd tot reserve-kapitein voor spe ciale diensten bij het dienstvak der inten dance de reserve eerste luitenant voor spe ciale diensten J. de Melker van dat dienst vak zijn benoemd tot reserve eerste luitenant bij hun tegenwoordig korps de reserve twee de luitenants mr. R. C. Sloos van het 17c regiment, IJ. II. L. La Lau van het 4o re giment, mr. C. C. W. Uffelie van het 9e re giment, IT. W. van der Gugten van het re giment grenadiers, W. A. van der Vet van het 22e, J. H. L. Joosten van het 2e regi ment en T. L. Reitsma van het 9e regiment infanterie, R. A. baron Mackaij van het Io regiment huzaren, mr. A. J. Matthes van net le regiment veld-artillerie, C. G. Otters van het 8e regiment veld-artillerie, P. H. Markies van het le regiment onbereden ar tillerie. \V. J. A. van Eijseren van het 2e regiment onbereden artillerie, mr. H. C. Schokker van het 2e regiment onbereden artillerie, mr. D. S. Westerman Holstijn van het 4e regiment veld-artillerie, mr. J. Ba- rendrecht en W. C. Brack van het le regi ment onbereden artillerie, G. M. J. Paauwe van het 7e regiment veld-artillerie, E. dc Wilde van het 2e regiment veld-artillerie en E G. K. L. Vos de Wael van hot 8e regi ment veld-artillerie; is benoemd tot reserve tweede luitenant bij het korps pontonniers en torpedisten do vaandrig J. van der Houwen van dat korps; zijn op verzoek eervol uit den militairen dienst ontslagen de reserve eerste luite nants H. van Hoorn van het regiment ja gers en L Lo.weij van het 13e regiment in fanterie. GELDSCHIETERS WET. Installatie der Commissie van Advies en Bijstand. sGravenhage, 21 April. De minister van Binncnlandsche Zaken en Landbouw beeft heden de commissie van advies en bijstand, bedoeld bij de geldschieterswet, geïnstalleerd met een rede, waarbij dc mi nister o.a. zeide, dat hij cn zijn ambtge noot van justitie zich gelukkig achten, dat zij den geestelijken vader van de nieuwe wet bereid hebben gevonden zich met dc leiding der commissie te belasten. Er op wijzende, dot aan dc deskundigheid der commissie hooge eischen zullen worden gesteld, noemde de minister als een der moeilijkste punten de mate van diffcren- tatie, welke bij de uitwerking van art. 31, ware te betrachten, zoomede het geven van advies i.z. het verleencn van vrijstel ling van de bepalingen der wet. De voorzitter der commissie, mr. dr. G. v. cl. Bergh, beantwoordde 's Ministers rede, daarbij o.m. uiteenzettende, dat de geldschieterswet kan en moet worden be schouwd als een zustcrwet van de pand- huiswet, want dat in haar ook dc preven tieve gedachte is neergelegd. DE KAASFABRIEK TE LIMMEN. Li mm en, 21 April. Dc directie van do Karperton kaasfabriek deelt ons mede dat de onderhandelingen met het gemeentebe stuur van Limmcn tot een bevredigend re sultaat hebben geleid, zoodat besloten is do fabriek aldaar niet te verplaatsen. Op 27, 28 en 29 April in hei Geografisch Instituut te Utrecht Het bestuur van de Bijbeltentoonstelling, welke op 27, 28 en 29 April in het Geogra fisch Instituut (Huis van Kol) en in de Handschriftenkamer van de Rijksuniversi teitsbibliotheek te Utrecht gehouden zal worden, bericht, dat het reeds vele toezeg gingen he?ft ontvangen voor het tijdelijk afstaan van interessante curiosa uit parti culier en openbaar bezit. Men rekent op een druk bezoek, daar de tentoonstelling voor alle belangstellenden kosteloos toegankelijk zal worden gesteld De Commissaris der Koningin in de pro vincie Utrecht, dr. H. Th. s'Jacob, heeft hei beschermheerschap aanvaard, cn heeft zich tevens bereid verklaard de tentoonstelling officieel te openen. In aansluiting met het doel der Bijbelten toonstelling zullen op de drie avonden, dat zij geopend is, te 8 uur lezingen gehouden worden: le avond: Dr. J. F. Bcerens: Het ontstaan van den Bijbel (aan de hand van lichtbeel den)'. 23 avond: Ds. J. H. Grolle: De Staten- Bijbel en het Nederl. volk. Prof. mr. dr. A. J. v. d. Bergh: De Heilige Schrift en de Oud-Katholieken. 3c avond: Dr. P. A. Rust: Prentenbijbels oud en nieuw (met lichtbeelden). Aan den vooravond van de opening heeft in dc Luthersche Kerk, Hamburgerstraat, een Wijdingssamenkomst plaats, waarin voorgangers zullen zijn: Ds. G. Mansveld, ds. E. Boeke en ds. R. E. van Arkcl. Er is een eere-comité onder voorzitter schap ran den burgemeester ran Utrecht, dr. J. P. Fockema Andreae, gevormd, waar in vele vooraanstaande personen uit allerlei kringen, w.o. hooglceraren, predikanten, vertegenwoordigers van studenten- cn werk lieden-organisaties zitting hebben genomen. De tentoonstelling gaat uit van het Ne- derlandsch Bijbelgenootschap in samen werking met de Utrechtschc Bijbelvcreeni- ging. Een crediet van 6000 voor het Crisiscomité Hilversum. Bij B. en W. van Hilver sum is een schrijven ingekomen van den heer J. van der Smit, oud-wethouder dezer gemeente, inhoudende dat hij gaarne bereid is, evenals B. en W. c.s., van zijn pensioen naar evenredigheid bij te dragen ten be hoeve van de gemeentefinanciën. B. en W. stellen voor aan adressant mede te deelcn, dat van zijn aanbieding tot vrij willige korting op zijn pensioen in dank gaarne gebruik zal worden gemaakt. Eveneens is een schrijven ingekomen van bet bestuur van het algemeen ziekenfonds voor Hilversum van 25 November 1931, hou dende verzoek om zoodanige maatregelen te nemen, dat daardoor de gemeente de kosten der medische behandeling der als niet-klasse-patiënten opgenomen in de in Hilversum bestaande cn eventueel nog op te richten ziekenverplegingcn op zich neemt. Onder overlegging van de op dit verzoek betrekking hebbende rapporten van den di recteur van den gemeentelijken geneeskun digen dienst en gezondheidsdienst on den directeur van den gemeentelijken dienst van 9ociale aangelegenbeden, alsmede van het advies van de commissie voor sociale aan gelegenheden, stellen *B. en W. voor aan adressant te berichten, dat zijn verzoek niet voor inwilliging vatbaar i6. Voor de eerstvolgende raadsvergadering op 26 April komen B. en W. met een voor stel betreffende het. plaatsen van kiosken op dc Buiten straten en wegen gelegen voor den openbaren dienst bestemde en aan de gemeente toebehoorende terreinen en tot wijziging van de precarioverordcning. Verder is er een voorstel van B. en W. om hun een crcdiet te verleenen van 6000, ten einde dat bedrag ter beschikking te stel len van het plaatselijk erisiscomité voor kleeding en dekking ten behoeve van werk- loozc arbeiders. Voorstel van B. en YV. om voorloopig tot 1933 het beheer van het zwembad Crailoo op te dragen aan den directeur van pu blieke werken en hun te machtigen welk personeel bij het zwembad werkzaam zal zijn, welk salaris dat personeel zal genie ten, zoomede welke tarieven in de inrich ling zullen gelden, wat dit laatste betreft, met inachtneming van bet daaromtrent be paalde in dc verordening op het beheer van bet zwembad, voorloopig voor het seizoen 1932 te bestendigen. Bij het Baarnsche Lyceum Baarn. Het bestuur van de Vereeniging „Het Baarnsch Lyceum" zal binnen afzien- baren tijd de beschikking verkrijgen over een uitstekend sportterrein ten behoevo van zijn school. Hot heeft daartoe aangekocht van de firma Eijk cn van der Ende, de tegenwoor digc exploitanten van het voormalige Pe kingboscli, een terrein, groot 11.400 M3., ge legen naast het concertgebouw „Musis Sacrum" en ingesloten door gedeelten vau de Vondellaan en de Nicolaas Beetslaan. De voornaamste reden, die tot dezen aan koop heeft geleid, is wel gelegen in de om standigheid, dat het terrein, waarop thans nog het onderwijs in de lichamelijke oefe ning in de open lucht wordt gegeven, te ver van de school verwijderd is. Dit terrein n.l. is gelegen achter de Ferdinand Huijcklaan -en wordt voor dit doel sedert de oprichting van de school, dat is dus al gedurende een twaalftal jaren, steeds welwillend beschik baar gesteld door den heer Pierson. Was de afstand naar dit terrein voor de leer lingen, die in Baarn woonachtig zijn cn over een eigen rijwiel de beschikking heb ben, niet zoo erg bezwaarlijk, dit is wel het geval met de buitenleerlingen, die onge veer 60 van de schoolbevolking uitma ken. Het nieuwe terrein nu, dat zijn ingang heeft aan de Nicolaas Beetslaan en dus in de onmiddellijke nabijheid der school is ge legen, bestaat uit een voetbalveld, groot 110 maal 80 M'. en uit eenige daarnaast lig gende strooken grond, die niet als feitelijk speelveld zullen worden ingericht Behalve voethal zullen daar uit den aard der zaak ook hockey en andere openluchtspelen wor den bcoHend. De voorbereidende werkzaamheden be ginnen zoo langzamerhand haar voltooiing te naderen. Het voetbalveld is geheel ge- dicpspit, geëgaliseerd en van een laag zwarte aarde voorzien, waarin gras gezaaid zal worden. De aanleg geschiedt onder des kundige leiding van den tuinarchitect Ph. H. J. Reijers te Bussum. Het.gehe?le terrein is omgeven door een rasterwerk van 6 meter hoog. Hoogstwaarschijnlijk zal het veld in het komende najaar geheel gereed zijn, zoodat aldaar dan ongeveer 300 kinderen, jongens en meisjes, onder leiding van mannelijke en vrouwelijke leerkrachten onderwijs in openluchtspelen zullen ontvangen. STRIJD VAN VUUR EN WATER. De Bilt. Op Zaterdag 23 April a.s., zal de Bilt in het teeken van het brandwezen staan. Op dien dag toch wordt aan de p2-ak tijk getoetst het stelsel van onderlinge hulpvcr'eening, zooals dit door den Utrcch* schen Provincialen Brandweerbond voor de Provinc.ro Utrecht is ontworpen en waar toe vrijwel allo gemeenten, die over eene behoorlijk'geoutilleerde brandweer beschik ken, zich vrijwillig verbonden hebben. GEVESTIGD 1878 UTR.STRAAT 17 TEL. 145 per flesch f 1.45, per anker f 58.50 Aan de Vrijwillige Brandweervereeniging „De Bilt" valt de eer te beurt met dit stel sel een proef te uemen. Verondersteld wordt, dat op bovenge- noemden datum in deze gemeente een brand uitbreekt, zoo geweldig van omvang, dat de Vereeniging „de Bilt", die daartoe gealarmeerd wordt, ter voorkoming van uitbreiding, het noodzakelijk oordeelt, dat zij geassisteerd wordt door die brandweren, die daartoe volgens het stelsel van onder linge hulpverleening verplicht zijn. Achtereenvolgens zullen tot het verleenen van hulo telefonisch worden opgeroepen d«* brandweren 7an Bilthoven, Soest, Araers foort, Zeist, Maartensdijk en Utrecht, die met haar beste materieel, geheel als gold het een werkelijken brand, op het terrein van den ramp zullen verschijnen en d.- Biltsche brandweer met raad en daad ter zijde staan. Op bot terrein aangekomen, stellen zij zich onder leiding van den commandant der Brandweer te de Bilt, die het bevel over de geheele demonstratie voert. Behalve dat we de genoemde brandweren in den ioop van den Zaterdagmiddag, zich spoedende naar het terrein van den brand, den Bunnikschenweg, in vol ornaat in wer king zullen zien, zal de aantrekkelijkheid en het bezienswaardige nog verhoogd wor den cloor de omstandigheid, dat alle ver richtingen, clie door de gezamenlijke brand weren zullen plaats vinden, zullen gescbie den op boornsignalen. 'Voorts zal door de Utreclitsche brandweer gedemonstreer I worden roet de Magirus-ladder, waarmede een hoogte van 26 Meter bereikt worden. Zaterdag 23 ApriL Hilversum. 6.457.00 en 7.30—7.45 V.A.R.A. Gym nastiekles. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 V.P.R.O. Morgenwijding. 10.15 V.A.R.A. Voor Arb. i. d. Continu-bo- drijven. V.A.R.A.-orkest o. 1. v. H. de Groot, V.A.R.A.-tooneel o. 1. v. W. v. Cappellen en Gramofoonplaten. J2.000-r-l.45 V.A.R.A.-septet o. 1. van Is. Eyl en Gramofoonplateu. 2.00 Kwartiertje v. b. Inst. v. Arb. Ont wikkeling. 2.15 Concert, W. Brohm, clarinet en Fr. Uyttonboogaard, piano. 2.30 Toespraak door J. C. B. L. de Jong. 2,45 Piano-recital Fr. Uyttenboogaard. 3.00 Toespraak voor amateurfotografen. 3.10 Zang en piano, resp. Olly Oldenbroek en J. Jong. 3.25 J. B. v. Blanken: Koopen op afbeta ling. 3.45 Vervolg zang en piano. 4.00 V.A.R.A. Mandoline-ensemble o. 1. v. J. B. Kok en Gramofoonplaten. 4.45 W. Rob' Arbeiders-Sport, 5.00 Beoefening der Huismuziek o. 1. van P. Tiggers. 5.45 Actueel Allerlei door het N.V.V. 6.00 Volksliederen door „De Wielewaal." 6.15 Voor de Roode Jeugd. 6.20 Vervolg „De Wielewaal". 6.30 Literair halfuurtje. 7.00 V.A.R.A.-septet o. 1. v. Is. Eyl. 7.20 Bestuursnieuws. 7.35 Vervolg septet 8.00 Bonte Avond m. m. van V.A.R.A.- orkest o. 1. van H. de Groot, Teun de Klep perman. L. Davids, humorist. Leo Fuld, zang. V.A.R.A.-tooneel o. 1. van W. van Cappellen. Wladimir Pique Trio. A. A. c. Steenwijk, mondfluit-virtuoos. The Merry Boys, accordeon Gramofoonplaten. 11.00 Vaz Dias en Diversen. 11.1512.00 Gramofoonplaten. Huizen: 8.00—9.15 K.R.O. Gramofoonplaten. 10.00 Concert-K.R O.-Trio. 11.30 Godsd. Halfuurtje. 12.15—1.45 K.R.O.-sextet o. 1. van Lustcn- houwer. 2.00 Gramofoonpl. 2.30 Kindcruur. 4.00 Gramofoonpl. 5.00 Esperanto-nieuws. 5.15 Gramofoonpl. 6.00 Journ. Weekoverzicht, 6.20 Gramofoonpl. 6.40 Esperanto-les. 7.10 Dr. L. Veeger: Zuigelingen en kleu terzorg. 7.45 Sportpraatje. 8.00 K.R.O.-orkest o. 1. van Gerritsen. O.a. Ouv. Fra Diavoia Auber en Potp. „Land des Lachelns", Lehar. 8.30 Hoorspel „Waarom de agent 2de kL Duikelaar zoo snel bevorderd werd." 9.00 Vaz Dias. 9.15 Vervolg concert, O. a. Fant. „Die Fle- dermaus", Strauss; Ouv. „Kalief van Bag dad", Boieldieu en Aufforderung zum Tanz, Wcber. 11.00—12.00 Gramofoonpl. Havik Specht 21—4 21—4 14-4 14-4 15-4 16-4 17-4 18-4 19-4 20-4 21-4 Amsterdam Budapest Belgrado of Amsterdam Parijs Marseille Rome Brindisi Athene Mersamtruh Cairo Chaza Rutbawells Bagdad Basra Booshir Dj ask Karachi Jodpoer Allahahad Calcutta Akvab Rangoon Bangkok Kohlak Penang Me.dan Palembang Batavia Bandoeng 21-4 20—4 19-4 18-4 17-4 16-4 16-4 15-4 15—4 In Europa kan thans uit twee routes jekozen worden. Beide zijn achtereen volgens in bovenstaand staatje opgeno men. Vertrek van 't eerstvolgende postvlieg tuig van Amsterdam 28 April 1932. Heden geëtaleerd in onzo groote hoek étalage EEN PRACHT COLLECTIE CLUB FAUTEUILS In etalage No. 2 COMPLETE EETKAMER Enorme sorteering Dressoirs voorradig. k H. van NEUWKERK N.V. I In Etalage No, 3 EEN PRIMA EIKEN SLAAPKAMER AMEUBLEMENT. Zeer apart modern model Groote keuze spiraal en Kapokmatrassen Bezoekt onze toonzalen. WIJ BIEDEN U EEN GROOTE SORTEE RING TAPIJTEN EN MEUBELEN. BEEKENSTEONSCHEL. 10 BEEKSTRAAT TEL 543 MEDEMBLIK'S NIEUWE BURGEMEESTER. De heer P. C. J. Peters, die blijkens de Staatscourant benoemd is tot burgemees ter van Medemblik, werd 21 Maart 1891 te Weert geboren. De heer Peters, die aanvankelijk onder wijzer in Bemrae] en daarna ln Amster dam was, kwam in 1917 in de gemeente administratie, eerst t? Halfweg, vervolgens te Amsterdam. In 1923 werd hij benoemd tot secretaris van de gemeente Laren (N.H.) en administrateur (hoofd) van het gemeen telijk gasbedrijf aldaar. Voorts is hij se cretaris van de afdceling Noord-Holland van de Vereeniging van Ned. Gemeenten en lid van de vasto commissie voor uit breidingsplannen in de provincie Noord- Holland. Hij is Roomsen-Katholiek. LIJKJE VAN F.EN KIND OPGEHAALD. Amsterdam, 20 April. Uit het water van de Prinsengracht bij de Passeerders- gracht heeft dc politie hedenmiddag het lijkje van een pasgeboren kind opgehaald. Onderzocht zal worden of een misdrijf is geschied „Een belabberde tijd, tegenwoordig, ze ge- looven niet eens meer in je goeie voorne mens. Wanneer je uitscheidt met drinken, dan beweren ze dat je het doet omdat de jenèver zoo duur geworden is." (Life)»

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 6