WEDSTRIJDEN VAN DE KONINKLIJKE WAPENSMOKKEL NAAR ZUID-IERIAND? INTERNATIONALE CONGRESSEN HET NIEUWE BEWIND IN FRANKRIJK ALLEEN ONGESTUURDE NUMMERS RADIOPROGRAMMA Een loto van do laatsto Derbyrennen to Epsom in Engeland. Waarom deze nieuwe regeerlnjr gevormd is, aldus vervolgdo rijkskanselier von Pa pen, behoef ik u niot uit te leggen. Wij beschouwen het als onze taak de lasten en offers welke in dezen tijd van Duitacl» land worden geèischt nog draaglijk Ie ma ken, doordat men de |>sychische fundcering vindt wélke aHoen het dragen dezer lasten mogelijk maakt, dat wil zoggen de samen vatting van alle nationale krachten om hot even. uit welk kamp zij komen. Ken zoo ge weldigo krachtsinspanning als van hel Duitsche Volk in de toekomst moet wonion verwacht, kan slechts worden vorricht in dien alle rnoroole en psychische potentie wordt aangewend. Dat zal de taak der re geering zijn. Ik zou mij er op het oogenblik toe willen boperken u to verzoeken uw medewerking aan dit werk to willen ver* leenon. Al scheiden ons ook politieke tegen stellingen; het werk blijft voor ons allen golijk". Dankbetuiging van von Hln* denbnrg can dr. Briining c.s Berlijn, 2 Juni (V.D.), De Hljkspresldent heeft den scheidenden Rijkskanselier dr Brüning het volgende schrijven gezonden- „Zoor geëerde hoer Rijkskanselier! Aan uw verzoek om ontheffing van Uw functies van Rijkskanselier en Rijksmlnis ter van Buitenlandsche Zaken voldoe ik hierbij, ik betreur het ten zoersto mij van V te moeten losmaken, nadat Ik gedurende de twee jaren onzer samenwerking zoo dik wijla gclegenhoid heb gohnd, Uw hoog staand karakter. Uw uitgebreide kennis en Uw onzelfzuchtige overgave aan de door U aanvaarde laak te teerun kennen on hoog achten- Voor dit alles dank ik U namens het Rijk en uit eigen naam. Do eamenwor king met U zal ik nooit vergeten en Uw persoon ataeda mot de grootsto hoogachting gedenken. Met mijn beste wenschen voor Uw per soonlijk welzijn en met vriendelijke groeten verblijf ik, enz. w.g. VON HINDENBURG". De Rijkspresident heeft behalve aan den afgetreden Rijkskanselier dr. Briining ook den leden van diens kabinet scbriftelij* dank betuigd voor de door hen in hun functies het RIJK bewezen gewichtige dien sten. Gocrdeler toch pog minister van Arbeid? Donderdagmiddag werd bekend, dot het nog niet vast staat hoe het Minister van Arbeid bezet zat worden. In tegenstelling tot de eerste bar leb ten zou dr. Gocrdeler in principe vvèl tot aanvaarding van de portefeuille van arbeid bereid zijn. Doch de onderhandelingen zijn ïlQg niet beöin digd. Naar verder verluidt is de benoeming van den ambassadeur Von Nouruth lot Rijksmi nister van Buitenlandsche Zaken op uit drukkeljjken wensch geschied van Rijks president Von Hindenburg die op dozen post een ervaren diplomaat wonschte. De kabinetsformatie voltooid. Officieel wordt medegedeeld dat de Rijks president ep voorstel van den Rijkskansc lier den ambassadeur, Froiherr von Neurath tot Rijksminister van Buitenlandsche Za ken den MinisteriaJ-dlrektor in het Rijks- ministerie van Financiën, graaf Schwerin von Krossigk tot Rijksminister van Finan ciën, don Bcicrsche» minister van Justitie tot Rijksminister van Justitie en verder den Rijksminister voor Economische Zaken Prof dr. Warmboid tot tijdelijk waarnemer van de zaken van het Rljksministorie van Ar beid heeft benoemd. Het nienwe kabinet beëedlgd. Om half zes hoeft in aanwezigheid van den Rijkspresjdont gistoren de belediging plaats gehad van het kabinet von Popen Hierna heeft het kabinet voor do eerste inaaj een zitting gehouden. Deze zitting droeg slechts een formeel karakter. „In oen der gewichtigste uren in de Duit che geschiedenis heeft do Rijksprosldent mij geroepen, een nieuw o rogcering te vor men. De geestelijke en matorieclo positie van het Duitsche volk eischt gebiodand de synthese van allo waarlijk nationale krach ten, uit welk kamp *lj ook mogen komen Niet als partijman doch als Duitscher heb ik, zeker niet met een gerust hart. ion roep gevolgd van den man wion de natie zoo juist een overweldigend bewijs van vertrou wen heeft geschonken en wiona waarlijk his torische persoonlijkheid ook in de moeilijk ste uren der Duitsche geschiedenis nooit naar iets anders hoeft gestreefd clan de oreeniging van alle krachten voor het wel zijn van het land. Zulk een slap kan niet n tegenstelling zijn lot den onvermoeide» systematische» en zakelljken arbeid van den Rijkskanselier dr Briining. waarvoor do waardenring bij een andere golegonheid moge blijken. Ook do centrumpartij en het daarin po litiek georganiseerde katholicisme zal niet kunnen ontkennen, dat het nieuwe Duit«ch land sloehts kan worden opgebouwd op den grondslag van clio krachten, die den gees tolijken ommekeer in onze dagen tot de hoop dor jonge generatie hebben gemaakt Wanneer tengevolge van do verklaring van het centrum onze wege» helaas uit elkan der gaan, dan koester ik niettemin de hoop dat de zakelijke arbeid, die het land thans van ons eischt, ons spoedig woer moge vcr- eenigen: meer nog is het de onwrikbare overtuiging dat voorwaarde voor elke sa neertng van het land de besliste verdodi ging der onveranderlijke grondslage» on zor christelijke wereldbeschouwing blijft." Vop Rapen on de Germania. De Germania meldt De Heer von Papen heeft in verband met zijn benoeming tot Rijkskanselier zijn mandaat in don raad van toezicht der Germania en hiermede hel presidium van dezen raad neergelegd. Do leiding van den raad van toezicht der Germania komt thans in handen van dr. h.c- Florian Kloeckncr, een ander groot aan deelhouder. Bespreking Luther. von Papen—dr, Officieel wordt medegedeeld: De Rijks kanselier ontving Donderdagmiddag den president van de Rijksbank met wion hU een langdurig onderhoud had. Daarbij wer don alle kwesties besproken welke van be Jang zijn voor de Rijksbank. Er bestond vol komen overeenstemming in hot bizonder over de kwestie dat geen valuta-cxperimen ten en in het algemeen op het gebied van valuta en crcdietwezen geen maatregelen mogen worden genomen, welke govaar zou den kunnen opleveren voor do valuta. Brief van Rijkskanselier Von Papen aan prelaat Kaas. Rijkskanselier Von Papen hoeft den vol genden brief gericht aan den voorzitter van het Duitsche Centrum, den prelaat dr. Kaas STICHTING EENER JAPANSCHE NAT.-SOC, PARTIJ. Tokio, 1 Juni. (V.D.) In oen Dinsdag avond gehouden vergadoring werd do Ja- panscho nationual-socialistischc partij ge slicht, die den naam draagt van Chionto. De partij wil in Japan het Marxisme be strijder, en de eonheld van hot Japanscho volk herstellen. ROEIEN Do Engelsche admiraliteit zou er de lucht van hebben gekregen London, 2 Juni. (V. D.) Do Daily Ex pres* brengt het opzienbarende boricht, dat gedurende de afgoloopcn weok pogingen zUn gjdaan om wapens on munitie uit oen bui tenlandsche haven naar hot zuiden van Ierland te smokkelen. De wapons zouden zijn geleverd in opdracht van een groep lerschc opstandelingen, dio voornemens zonden zijn in geval van -co» conflict tus- schon den lorschen Vrijstaat on Noord Ierland eon deel van het lerscho republl keinsche leger te bewapenen. In het begin van de vorige weck schijnt de Britsche ad mlralitelt van dezo plannen tie lucht to hobhen gekregen on eortfgo torpedojagers kregen draadloos de opdracht jacht (o ma ken op de schepen, die de wapens naar Ierland zouden brengen. In do oorlogsha vens Portsmouth en Davonport werden do landverlovcn der matrozen terstond inge trokken en eenigc torpedojagers verlieten met grooten spood de haven. Official werd gesprokon van plotseling- kleine manoeuvres. In werkelijkheid, aldus verklaart de Dally Express, hadden de se he pen opdrach» om bepaalde doelen van de Noordzee o» van hot. Kanaal af te zoeken om dc schepen met de voor Ierland be stemde wapens aan boord op te sporen. TOERISME De A.N W.B. meldt: Te Kopenhagen i* van 26 tot 29 Mei het jaarlijkse!» congres gehouden van de Alliup cc Internationale do Tourlsmo, waarbij ver icgonw'oordigarft van onn 35 tal landen aan zig waren on waar de A.N.W.B. 'loeris tenbond voor Nederland was vertogenwouy digd door de heeron G. A. Hos, H. J. va» Balen en W. A. M. Westeroücn van Mee Ie De vermoedelijke samenstelling der regeering Parijs, 2 Juni. (V. D.) In welingelichte kringen verwacht mon, dat de president der Franache republiek Lebrun morgun middag de besprekingen over de rogee- rings vorming zal aanvangen en Harriot de opdracht tot kabinetsformatie zal verstrek ken. Men verwacht, dat het nieuwe kabinet bijna uitsluitend uit radicaal-socialisten zal bestaan. De Echo de Paris publiceert nog maals de reeds eenigen tijd geleden ge noemde naman van ministers, die volgens de algemcone opvatting in parlementaire kringen de nieuwe regeering zullen vor men. Volgens deze lijst zal het nieuwe Ua binet er vermoedelijk als volgt uitzien: Minister-president an buitenlandsche za ken: Uerriot; binnenlandsche zaken: Chau- temps; justitie: senator Renault: financiën Germain Martin: oorlog: Painlevé; begroo tingen: Palm«de, marine: Albert Sarraut; luchtvaart: Laurent Rynae; koopvaardij: Marchandeau; openbaro werken: Daladicr arbeid: senator Abel Gardey; landbouw Queuillc; posterijen on telegrafie, George Bonnet. Voor de bezetting der andere ministeries worden op het oogenblik nog verscheidene namen genoemd. Jn Kamer zoowel als Senaat ?a) een der gelijk kabinet, voorloopig althans, op een krachtige meerderheid kunnen rekenen aangezien ook een groot deel der midden partijen het wenschelijk acht het niouwo kabinet da noodige autoriteit te verleonen Of deze meerderheid op den duur zal blij ven bestaan, zullen de omstandigheden lec ren. ANTI-JAPANSCHE ONLUSTEN IN DE PROVINCIE HOENAN. Tokio, 1 Juni, (V.D! Het Japanscho te legraafagontschap Sjlmboo» Rengo deelt mee, dat in de provincie Hoenan tegen Ja pan gerichte onlusten zijn uitgebroken. Op talrijke plaatsen is hel tot bloedige botsin ge» gekomen. Drie Jopannprs werden ern «tig gewond De Japansche regeonng heeft de regeering te Nanking verzocht de bewn king der Japansche kolonie te verscherpen Omtrent het op dit congres verhandelde kan worden medogedocld. dat 16 nieuwe Bonden en Verecnigingon tot het lidmaat schap werden toegelaten, waaronder de Ned. Reiavercenjging als buitengewoon lid, De internationale bond lelt thans ongeveer '0 loden, verdeeld over de gohcolo wereld Behalve vrijwel alle Kuropeosche landen zijn ev ook in vertegenwoordigd Noord en Thnd-Amerlka, Japan, Australië en Nieuw Zeeland. Als zetel voor h»'t volgend congres is Rome aangewezen. Do besprekingen betrof fen i» hoofdzaak het grensverkeer tUBpchen de landen, dat vooral in d&n lantsten tijd tengevolge van de economische moeilijk heden, vele belemmoringen ondervindt en do vereenvoudiging van het paspoortcn-sy steer». De plannen tot het uitzetten van een grooten autowég Londen—Sjamboul bleken eop meer vasten vorm te hebben nangono men. Ernstig werd aangedrongen op ver gemakkelijking van grensoverschrijding voor auto's bestemd voor handelsverkeer Ken der Zwitsersche vertegenwoordigers gaf een belangrijk pverzicht van de maat rogclen, wolko in verschillende lande» ge nomen zijn voor do regeling der wettelijke aansprakelijkheid van automobiliste» bij ver kccrsongcvallan. In meerdere mate dan vq rige jaren hooft het congres ztjn belangstel lipg getoond voor het rljwielfoerisme. waar voor in het bijzonder dc A.N.W.B opkwam Als gevolg van de besprekingen, werd een speciale adviescommissie samengesteld waarin vertegenwoordigers van België, De ncmarken. Ouitschlnnd. Engeland. Frank vl'k, Nederland en Polen zitting namen en waarvan de heer Westorouen van Mceterep lot secretaris rapporteur werd benoemd. De Jeden va» bét congres zijp door de Motor Touring Club van Denemarken met grooto gastvrijheid ontvangen: or worden excursies gemaakt on de congressisten woonden in den Kon. Schouwburg een gala voorstelling bij van „Die Fledermaus". waar bij ook do Koning en de Koningin legen woordjg waren. liet congres werd besloten met een feestmaaltijd onder presidium van Prins Gustaaf van Denemarken. Te Parijs wordt van 1 tot 3 Juni het con gres gehouden van den Conseil de Touri9me international, waaraan deelnemen verte genwoordigers der rageeringen, van de Toe rjstenbonden, van do Automobiclclubs van bei Hotelwozon. Ook op dit congres wordt de A/N.W.B. vertegenwoordigd. De voornaamste punten van behandeling zijn: do douane.bepalingen waarover oen liijzondoro commissie, samengesteld uit de Toeristen- on Autoniobiolorgnnisaiies, ver slag beeft uitgebracht, de vereenvoudiging van paspoorten, uitbreiding van den inlich lingondifnst van het Centraal Bureau Parijs: de Uitbreiding van het toerisme de koloniën: een rapport over de deugde liikheid van aanwijsborden: de aanleg van emote internationale autowegen: huinver- lecning langs den weg: het luchttocrleme en de verbindingswegen in Afrika. Amsterdam, 2 Juni. Heden werd op de Ringvaart bij Sloten eon aanvang ge maakt mot het jaarlijksche rooifestijii van de Koninklijke Nolerianclsche Zeil en Roclvereenigitig. In verband met de onge schiktheid van de roeibaan op den Amstel oor de ongestuurde nummers moest het programma dit Jaar op twee verschillende plaatsen verwerkt worden en wei voor do ongestuurde nummers op de Olympiseho baan in de Ringvaart bij Sloten on voor de gestuurde nummers op den Arnstol. De belangstelling van het publiek was zeer gering. Het was overlgons ideaal rooi- weer. Begonnen werd met het nummer Oude sclff. Berate heat. Spaarne en de Laak. Direct na don start was de Laak iets voor. De slagen in de eerste halve minuut bedreogon resp. voor do Laak 22 en voor het Spaarne Ik. Beide roeiers leveren goed waterwerk. Als SQO meier gerooid zijn loopt liet Spaar ne iets uit. Op 1200 Motor bedraagt het ver schil rucds 1 lengte. De Spunrncman roeit In ruslig tempo verder. Zijn tegenstander begint teekoncn van vermoeidheid te ge ven, Timmermans loopt meer en moor uit en na 1300 meter bedraagt zljli voorsprong reeds drie lengten. Hij passeert met een Ud van 8 min 2.1 sec. en drio longten ooi-sprong de finish. Hierna verschenen aan don start voor de eerste beat van het nummer. Jonge Scill A. De strijd gaat tussehen do Laak (Koster- huis) en Willem III (Scprooder). Reeds on middellijk is Willem III voor. Hel blijkt, dat Oostoihula over een onvoldoende 9tart techniek beschikt, zoodot Willem III wel dra een lengte voor Is. Schroeder mnakto In de eorste minuut 16 tegen Oosterhuls 11 lagen. Schroeder heeft een goeden Inzet en Oostcrhuls. dio bovendien slecht stuurt, kan niet voel tcg-n hem inbrengen. Ruslig 'oeiond loopt Schroeder meer en meer uit. Hij gaat in den tijd van 8 min. 23'A sec. met drie lengton voorsprong door de finish. De tweede heat van het nummer Oude sclff. gaat tussehen ARSA (Bonrma) en Argn uit Wapeningen lv- d. Scheer). DR is een span ningloos mimor geworden Roenna la reeds vrij spoedig lengte voor, Hij vorricht goed waterwerk en In moolen soepeton stijl loopt hij langzaam moor en meer uit en hoewel hij na 1101 Meter iets vertraagt, zondal ile Argomon in kan lonpan, gaat hij met een voorsprong van ruim 2 lengten in den tijd van 1 min. 16 sec. door de finish. Als laatste nummer van het vooravond programma wordt vcrroeitl de tweede heat van het nummer Jonge Sclff A. tussehen Lage (De Monchy) en Nautilus (De Vries). Hoewel slecht sturend en wat onrustig neemt dc Pelftonaar de leiding. Zijn tempo is feller dan dat van den Nau tilusman, Dc Vries, die rustig np het water ligt on een langoren op produeReveren slag heeft haalt in rustig tempo op en na 100 Meter liggen beide Sclffeura gelijk. De Monchy heeft echter een sneller haantcm po (38) dan de Vries '25), loopt uit en na eet, spurtje ligt hij up 1000 Meter een lengte voor. De Vries beantwoordt den spurt niet cn door slecht sturen komt hij achter rh-n Lagaman in fle verheerdo baan, Laatstgc, noemde vergroot nu kalm zijr, voorsprong die na 1500 Meter ongovenr 2 lengten be draagt, Kort voor het einde slaat do Mot) chy jp een fuik. Hij weet zich echter spoe. (lig Ie herstellen en weet in den tijd van min- 13JÏ sec. met een lengte te winnen- Hierna werd een oogenblik gepauzeerd. Later op den avond wordt de publieke belangstelling jets grooter, dneh van do ge zelllge drukte, die, altijd op den Amstel heerscht, valt niets te bespeuren. nog iets en gaat met ongeveer 4 lengton voor in den tijd van S min. 17J4 sec. door de finish. Overnaadsche skiff voor be ginnelingen. De lo heat hiervan brengt aan do start: Amstel (Blijenburg) en ARSA (Ooms). De tart van beide is goed. Die van Amstel is Iets feller cn hierdoor krijgt Blijenburg do leiding. In mooi tempo on goed sturend gaat hü over do baan en na 500 M. heeft hij ruim 1 lengie voorsprong. Door slecht sturen van Blijenburg bestaat er een oogenblik gevaar voor aanvaren. De Amstel-man herstelt zich echter weer- Ooms heeft echter Intuaichon golegonheid gekregen tot Inloopcn. Nadat belde roeiers oenigen tijd golijk golegon hebben gelukt het tenslotte Ooms (ARSA) met een lengte in den tijd van 8 min. 43 soc. te winnon. Do 2o heat in dit nummer gaat tusschon Willem III (Gmelig Meyling) cn De Schlo Zijp). Na do start hoeft eeratgonoemde di rect longte voorsprong. HU roeit zeer rus tig. Na 500 M, is het verschil gezakt tot lengte. Na 1500 M. is hol verschil weder iets grooter geworden. De Schie spurt on loopt iets in. De Amsterdammer beantwoordt de spurt en er ontwikkelt zich nu een mooicn strijd Willem III wint met gering verschil in 8 min. 36 sec. Oude skiff. Twee zonder stuurman. Na de pauze wordt om half aeht aange vangen met de Je heat van bovengenoemd nummer tussehen Nereus (lames boeg en De Wit Blog) en Laga (tor Poorten boeg Furman slag), De start van belde ploegen is goed. Na 500 M. Is Nereus die met een moolen langen slag roeit eon halve lengte voor. Na 1000 M. is de voorsprong opge voerd tot J lengte. Door slecht sturen ver liest Laga Iels en krUgt vuil water van Nereus. De Amsterdammers komen mooi midden in het vaarwater te liggen en ver Rrootcn allengs hun voorsprong. Ze gaun met ongeveer 4 lengton voorsprong en een tijd van 7 min. 55 see. door do finish. De Delftenaren zijn zichtbaar vermoeid. Oude sclff. Do derde heat hiervan gaat tussehen Vi king (Knol) en Laga (van Donge"). üjt werd een voor den Delftenaar op gemakke lljke wijze gewonnen race. Na de starl is Viking iets voor. Beidon sturen zeer goed Na 500 M. is Lage lengte voor. Met een langen rustigen slag roeit Van Dongen verder en loopt meer en moer uit,- Van strijd is geen sprake. Met 4 lengten voor. sprong gaat hij in 8 roin. 13 sec. door de finish. Jonge skiff A. Hier brengt voor do 3e heat Amstel (Gos selaar Beeria) en Do Hoop (Haasolman) in do baan. Na de start is Dc Hoop bijna lengte voor. Dit blUft echter nlot zoo on na 500 M. Is Gosselaar Deerta dio zeor rus tig roeit en goed waterwerk verricht, ongo veer M lengte voor. Hij wordt van den kant luide aangemoedigd en als er 1000 M- ge roeid zijn heeft hij een voorsprong van drie lengten. Aan het einde vergroot hij dezen De Je heat In dit nummer gaat tussehen ARSA (Bnerma) en Spaarne (T'mmermans) als winnaars van do tc en 2e heat. Dit werd wel de mooiste race van dezen rlag. Belde tarten In snol tempo. Op 500 M. is Boerin» 2 lengten voor. Timmermans zet een spurt op, doch Boerma is niet te benaderen. Bij do 1500 M- loopt Ttmmormnns Iets In Op 1000 M. zctlen belde oen spurt In. Boerma wint tenslotte na een mooion strijd met i'/« lengte in 7 min. 54 sec. Jonge skiff A, Het laatste nummer van den avond was de 4e hout In bovengenoomd nummer tu«. schot, Willem III (Schroeder) en Laga tDe Monchy). Do Amsterdammer won op zeor gemakkelijke wijze in 8 min. 8 sec. mot vele lengton. Morgenmiddag vindon even. eens te Sloten du olndwodstrljdon van de ongestuurde nummers plaats, terwill des avonds op de Amstel een aanvang gomaakt wordt met du veorwedstrUdon van dc ge- stuurde nummers, Lawn tennis. B2T TENNISTOURNOOI TE PABIJS, Lecoste an Brugnon geslagan. Parijs, 2 Juni (V.D.). Do uitslagen van heden van het Internationaal lawtvtennis- tournool luidden: Lee (Engeland) slaat Lacosts (Frankrijk) 6—3, 6«-2, 4—6, 7 5 Perry (F-ngoland) slaat Matajka (Oosten rijk lW-2, '5—=-4, 6—4. Menzl (Tijschoglovakljo) slaat Brugnon (Frankrijk) 8^6, 6—4, 6—4. Cachet (FrankrUk) slaat von Kehrlin? (Hongarije) 6—4. 9—7, 6—4. Pamesenkelspel: Kwartfinale: Mme Mathleu (Frankrijk) slaat Miss Jacobs (V-S) 6—4, 6—4. Pemj,finale: Mrs, Moody—Wills (V.S.) sl. Fr). Krahwlnkol (Duitschland) 6—8, 10—8, Zaterdag 4 Juni. Hilversum: 6.45—7.00 en 7 30—7.45 Gymnastiekles 8.00 Gramofoonpl. 0.00 Trio Drukker. 10.00 V.P.H.O, Morgenwijding, 10.jp V A B.A. Voor Arb. in de Continu bedrijven, m.m.v. Trio Drukker, 12.00- 1,45 Vara-eeptet n.l.v Is. Eyl en Gramofoonpl, 2T5 jnst, v. Arb. Ontwikkeling 2.30 Fluit recital Job. Feitkamp, m m-v p. Tiggers (piano). "3.00 Gramofoonpl. 3 30 Prof Ds J. G. 6tee6wUk: „Genees kundige Sportkeuring"- 3,45 „The Holland!» Three" (accordeon). 4.00 M. SUiyser: Joden in nood. 4.20 Vervolg accordeon. 4.30 Voor du Kinderen. Koor „Da Rood- borstjes" n.l.v. Lelda Hulseher m.m.v. Jo Kiek heter (piano) 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Beoofonlng der Huismuziek e.l.v. P. Tiggers. 6.30 Actueel allerlei door het N-V.V. 6.45 Gramofoonpl. 7.00 Bonte Avond m.m.v. V.A R A.-orkest o.l.v. H- de Groot, V.A.R.A. toonuel n.l.v. W, v. Capellen, Mia Dorel (zang). Joh- Jong (orgel), A. Roodenburg (viool), P. Wins (pl ano). Teun de Klepperman, Lou Bandy (con ferencier). Opzet en verb, tekst H- v. Got-- cum Ca. 11.00 Vaz Dias, Voetbalnieuws en V. A.R A.-Varia. Huizent 8.00—9.15 K.R.O. GramofoonpL 10.00 Orkestconcert 11.30 Godsd. Halfuurtje, 12.15—1.45 Sextelconcert, 2.00 Gramofoonpl. 2.30 Kinderuur. 4.00 Zwomcursus. 4.30 Gramofoonpl. d.30 Berichten. 5.4.) Gramofoonpl. 6.20 Lozing. 6. W Gramofoonpl. 7.10 Lezing. 7.45 Causerie. 8.00 Orkeatconesrf. 9.15 Vaz Dias. 9.30 Orkestconcert 11.00—12.00 Gramofoonpl. I

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 10