TIMMER IN DEN HAL VEN DOOR EEN OVERWINNING OP KOOPMAN Wederom geschenken van mr. GIBBS! OM DEN MITR0PACUP Ongeregeldheden DE TOUR DE FRANCE U.P.A.B.-WEDSTRIJDEN CP BIRKHOVEN RestaurantPrincess" gramma TENNIS Interessante partijen in het heeremenkelspel D8 dorde dag. Noord w ij k, 6 Juli. Deze derde dag van internationaal tennis kon eerst tegen drie uur beginnen in verband met deai regen, die gedurende den geheelen morgen en vroegen middag bleef aanhoucten. Doch toen dan eindelijk het weer zoodanig was opgeklaard, dat met het spelen een aan vang kon worden gemaakt, werden in den namiddag eenige interessante partijen ge speeld. Allereerst de partij van Mrs. Moody- Wills tegen mej. Sanders, die in de uitzon deringsronde mevr. Jonquière had gesla gen met 63, 6—1. Evenals gisteren werd het buitengewoon secure spel van Mrs. Moody geen oogen- blik bedreigd door het tamelijk onvaste spel van haar tegenstandster. Ook nu weer lag haar macht in de met groote snelheid naar de hoeken gedreven ballen soms precies tusschen zijlijn en baselijn. met. af en toe een oploopen naar het ruet, om met een eveneens zuiver naar de lijnen geplaatste volley den bal af te majten. Tegen deze goweldige slagen vermocht mej. Sanders niet veel in te brengen, hoewel zij zeer snel liep en af en toe een keurige bal naar de zijlijnen gaf. De ralleys waren schaarsch en de geheelc partij duimde niet langer dan 20 minuten, doch was hot aankijken zeker waard. De eene game, dio mej. Sanders wist te halen, was in de tweede set. Het stond toen 6—0, en 3—1 in de tweede set. In dc vijfde game kreeg mej, Sanders nog een kans, toen zij 4015 voor stond. Na een lange zeer gcede ralley ging de bal echter in het net on de volgende even buiten dc 3ijnu Mrs. Moody spoeldo toen weer on houdbaar en de game cing weer voor mej. Sanders verloren, evenals dc beide volgen de. De uitslagen luiden; Heerencnkelspel (eerste ronde): W. Menzel slaat M. Wetselaar 64, 63, 6—4. L. de Borman slaat Tinling 86, 61, 61. A. Bernard slaat Leembruggen 64, 6—1, 6-4. Van Zuylen slaat D. Rinkel 61, 61. 6—1. 2c ronde: Xourney slaat Mohal Lal 60, 63, 63. W. F. Weber slaat W. J. Heynen 6—1, 7-5, 6—2 Von Kchrling slaat S. K. Kapoor 61, 6—1, 6-2. Damesenkelspel (Uitzonderingsronde) I* ronde: Mej. E. Sanders slaat Mevr. M. Jon quière 63, 61. %M11. S. Barbier slaat mej. S. Josselin de Jong 75, 63. 2e ronde: Mrs. H. Moody-Wills slaat mej. E. San ders 6—0, 61. Damesdubbelspel (le ronde): Mej. S. Josselin de Jong en Mej. Groene- wegen slaan mej. M. A. de Wal en Mej. Z. Kerkhoff 6—1, 6—i. Mej. Barbier en mej. Belliard (Fr.) slaan mevr. v. d. Wel en mej. van Hasselt 6—0, 6-0. Damesenkelspel (3e voorronde): Mej. T. Kawilarang slaat Frau Camphau- sen 61, 63. Damesenkelspel (uitzonderingsronde, le ronde): Mej. M. Rollin Couquerquc slaat Frl. van Ende Pflügner 61, 86. Heerenenkelspel (le ronde): Conté A. Del Bono slaat Jhr. H. A. C. van Riemsdijk 57, 36, 64, 63, 6-2. Heerenenkelspel (2e ronde): O. Koopman slaat J. van Olst 3—6, 68, 6—4, 6—2, 6—3. Hecrendubbelspel (le ronde): Nourney en Meffert w.o. Dr. B. Seinfeld en E. Nielsen. Baron van Till en Tollenaar w.o. O. Koop man en J. Knottenbelt. Rasmussen en Vlijmen slaan Townsend en Nel wan 62, 63, 60. Bernard en Leembruggen w.o. Dr. Behrens cn Imhoff. Van Zuylen en de Borman slaan „Her mans" en Ch. E. Hoeken 62, 62, 64. Gemengd dubbelspel (le ronde)): Frl. v. Ende Pflügner en Nourney slaan mej. Z. van Hasselt en R. v. d. Wel 63, 6-3. Mevr. Boutmy en W. J. Karsten slaan mej. K. Pabst en II. J. IJ. Haas 61, 61. Mile Barbier en A. Conté Del Bono slaan mej. A. Moolenburgh en J. H. Wisselink b1, 62. Mej. A. Kerkhoff en Van Zuylen slaan mevr. I. C. Wetselaar on M. Wetselaar 62, 6-3. Timmer slaat Menzel. In de tweede ronde der uitzonderings- ronde van het heerencnkelspel sloeg Tim mer zijn Tsjechoslowaakschen tegenstan der Menzel met 36, 64, 61, 64. De eerste set was voor Menzel door zijn groote vastheid en lengte van slag. In de tweede set neemt Timmer echter de lei ding. Door de groote vastheid van Menzel kan hij echter zijn netspel niet ontplooien, daar hij herhaaldelijk gepasseerd wordt. Timmer staat 20 voor. Menzel maakt ech ter 32. Na veel lange ralleys wordt het 04 voor Timmer. Deze staat dan met 400 op zijn.service voor. Menzel haalt ech ter op: duecc. Driemaal wordt het advan tage voor Menzel, dan voor Timmer. Deze maakt 64. In de derde set is Menzel zicht baar vermoeid. Timmer wint dan met 6—1. De vierde set gaat gelijk op. De ralleys zijn nu korter. Timmer verdeelt beter doch zijn service is nog steeds te zwak. Menzel speelt nu zeer aanvallend, wacht veel en slaat hierdoor vaak uit en in het net. Via 3—3, 44 komt Timmer op 5—4 te staan, waar na bij 400 op de service van Timmer Men zel de bal out slaat, waardoor de set en de match voor Timmer worden. Noord w ij k, 7 Juli. Na de vcrfrisschen- de regens \an Woensdag waren de banen heden in uitstekende conditie en ook het weer was ideaal voor deze internationale kampioenschappen. Dc opkomst van het publiek was niet groot, doch dat is op een weekdag ook niet te verwachten. Het heeren-enkelspcl gaf eenige interes sante partijen te zien. Vooral die tusschen Comte A. Del Bono en don Belg de Borman was belangrijk door het zeer snelle tempo, waarin beide spelers begonnen en dat ook tot het einde van de vijfde set werd volge houden. Del Bono speelde veel beter dan gisteren tegen jhr. van Riemsdijk en toch had hij nogal moeite met de prachtige vlak ke back-hand van de Borman. Beide spelers evenaarden elkaar aan het net, doch Del Bono was iets sterker en zijn slagen waren iets meer af. TIMMER. De eerste speler, die zich een plaats in den halven eindstrijd veroverde, was Tim mer door zijn overwinning op Koopman. Het was geen interessante partij. Timmer was de sterkere speler en Koopman was onvast, maakte veel fouten en miste zijn soms zoo brillante momenten aan het net. In hot dames enkelspel werd mevr. Dros Canters geslagen door haar Amerikaansche tegenstandster Mrs. Burke. Het was goed tennisspel, hoewel het tempo niet zeer snel was, doch wij hadden mevr. Dros graag iets vaster gezien en indien mevr. Burko iets aanvallender had gespeeld, had het geen drie sets behoeven te worden. Zij kwam in de tweede set n.l. op 5—3 te staan en kreeg twee winning strokes. Mevr. Dros haalde echter op. Bij 5—4 kreeg Mrs. Burke weder om vier winning strokes, die door de zeer scherp spelende Iiollandsche teniet werden gedaan. Het werd 5—5 en de set ging zelfs voor Mrs. Burke, verloren. In de derde set ontwikkelde zich een zware strijd en tot het einde bleef het twijfelachtig of Holland of Amerika in do tweede ronde zou komen. Maar het betere netspel en de volleys en smashes, hoewel lang niet altijd hard, doch steeds goed geplaatst, van Mrs. Burke ga ven den doorslag. Zij komt nu in de tweede ronde tegen Mile Barbier. De Engelsche miss Ryan had weinig moeite met mej. de Jong, die hoewel goed verdedigend, met 61, 6—0 werd geslagen. In het gemengde dubbelspel werd de Duitsche combinatie Frl. von Ende Pflüger en Nourney door mevr. Boutmy en Karsten uitgeschakeld. In het dames-dubbelspel wonnen Frl. von Ende Pflügner en Frl. Sander van mej. Bcl- zer en mevr. Boutmy. De eerste set werd gemakkelijk voor de Duitsche dames, doch in de tweede set gaven de Hollandsche beter partij. Vooral mevr. Boutmy maakte zich aan het net verdienstelijk, doch de returns van mej. Belzer waren te zwak. Frl. von Ende Pflüger was vooral goed en haar vol leys waren steeds goed tusschen haar te genstandsters buiten het bereik geplaatst, terwijl zij achterin goed gesteund werd door haar partner. De tweede set leverde een zware strijd op, doch eindigde met een overwinning voor de Duitsche dames. In de match von Kehrling—Timmer tegen Nourney—Meffert was von Kehrling verre weg dc sterkste speler. Vooral aan het net was hij zeer snel. Alleen Meffert slaagde er in hem enkele malen aan het net te pas- seeren. Er ontstond menig volley-duel. Het was een mooie, vlotte partij, alleen zondei spanning door de meerderheid van Von Kehrling en Timmer. In de partij Del BonoMenzel tegen D. Teschmacher—W. Marinkelle was het spel van den Duitscher Menzel in de tweede set zwak. De voornaamste uitslagen van heden lui den als volgt: Heeren-enkelspel (2e ronde): Comto A. Del Bono slaat L. de Borman 6—3, 6—3, 7—9. 46, 6—4; A. Bernard slaat T. Hughan 60, 63, ,36, 64; Van Zuij- len slaat Rasmussen 1—6, 68, 63, 4—5 retired. 3e ronde: H. Timmer slaat O. Koopman 6—1, 61, 7—5. Damcsenkelspel (le ronde): Mrs. Burke slaat mevr. Dros Canters 6—1, 6—8, 7—5; Miss Ryan slaat moj. T. de Jong 61, 6—0. Heerendubbelspel (2e ronde): Wetselaar en van Riemsdijk slaan Tjoa cn Tonjes 60, 61, 6—1; Rasmussen cn Hoynen slaan baron van Till en von Ada- mok 6—2, 61, 61. D. Teschmacher en W. Marinkelle slaan B \on Zitzewitz en H. van Berkel 63, 6—2, 6—1; Von Kehrling en II. Timmer slaan J Heijmans en J. Pel 6—0, 6-0, 6-1. 2de ronde: Wetselaar en jhr. van Riemsdijk slaan Rasmussen en Heijnen 6—4, 64, 2—1. 3de ronde: Von Kehrling en Timmer slaan Nourney cn Meffert 62, 64, 64; Del Bono en Men zel slaan D. Teschmacher en W. Marinkelle 7—5, 36, 6-0, 6-2. Damesdubbelspel (le ronde): Mevr. Jonquière en mej. A. Kerkhoff slaan mej. Pabst cn mevr. Cnmphausen 60, 62; mej. von Ende Pflüger en mej. Sander slaan mej. H. Leopold en mej. IJ. Enthoven 61, 64; mevr. Moody Wills cn miss Ryan w. o. mej. T. de Jong en mej. de Vilder. 2e ronde: Frl. Ende Pflügner cn Frl. Sander slaan mej. Belzer cn mevr. Boutmy 6—4, 11—9. Gemengd dubbelspel (le ronde): Frl. E. Sander en L. Meffert slaan mej. T. de Jong en MariDkelle 6—2, 4—6, 62; mej. Rollin Couquerque en T. Hughan w.o. mej. C. de Vilder en E. Nielsen; mevr. L. van Her wijnen cn W. van Herwijnen slaan mej. Enthoven en Breukelman 6—1, 6—0; Mello Belliard en H. Bernard slaan mej. T. Groenewegen en A. Knottenbelt 6—0, 6—4; mevr. Dros en O. Koopman slaan mej. M. de Wal cn Tinling 6—2, 61; Frl. van Riemsdijk en de Borman w.o. mej. Kerk hoff en Rasmussen. 2e ronde: Mevr. Boutmy en W. Karsten slaan Frl. von Ende Pflüger en Nourney 46, 63, 64; mevr. Dros Canters en Koopman slaan mevr. Jonquière en Weber 64, 7—5; Mllo Belliard cn Bernard slaan Frl. van Riemsdijk en de Borman 6—1, 6—2. VIJFKAMP VOOR OFFICIEREN EN ONDEROFFICIEREN Uitslagen van schermen en hands granaat werpen De uitslag van de to dezer stede gehou den schermwedstrijden voor de vijfkamp voor officieren is als volgt: 1. Van Geen met 17 gew. part.; 2. Van Hoorn met 17 gew. part^.3. Dulfer met 17 gew. paït.; 4. Visser metcT5 gew. part.; 5. v. d. Bosch met 11 gew." part.; 8. Boutmy met 14 gew. part.; 7. Mijsberg met 13 gew. part.; 8. Lieftinck met 13 gew. part.; 9. De Leeuw met 12 gew. part., 10 Holle met 11 gew. part. De uitslag van het handgranaatwerpen voor officieren is als volgt: Juistheidsworp: 1. Boutmy; 2. Holle; 3. Van Hoorn; 4. v. d. Bosch; 5. Visser; 6. Dulfer; 7. Faber; 8 Poll; 9. Sohaper; 10. De Leeuw. Ver worp: 1. Boutmy; 2. v. d. Hoorn; 3 Dulfer; 4. Schaper; 5. Lieftinck; 6 De Leeuw; 7. Tim merman; .8 Poll; 9. Do Boer; 10. Faber. Totaal-uitslag handgranaatwerpen voor officieren: 1. Boutmy; 2. Van Hoorn; 3. Dulfer; 4. Schaper; 5. Holle; 6. Poll en De Leeuw; 8. Faber; 9. v. d. Bosch en Timmerman; 11. Dohna. Woensdag en Donderdag zijn in de schermzaal van de kazerne bereden wapens de schermwedstrijden voor de vijfkamp voor onderofficieren gehouden. De uitslag van deze wedstrijd is als volgt: 1. Tukker met 37 gew. part.; 2. Leegsma met 37 gew. part.; 3 Van Ettiger met 36 gew. part.; 4. Faber met 35 gew. part.; 5. v. d. Broek met 30 gew. part.; 6. Jansen met 29 gew. part.; 7. Buwalda met 29 gew. part.; 8. Van Daalcn met 28 gew. part.; 9. Tap met 27 gew. part; 10. De Vos met 26 gew. part Heden (Vrijdag) wordon gehouden de veldloop voor officieren en onderofficieren en de wedstrijden in het handgranaatwer pen voor onderofficieren. Bij aankoop van een GIBBS' artikel moet U van Uwen lcvcran- cier een BON ontvangen. Een klein aantal van deze bonnen geeft recht op een interessant geschenk. Nadere gegevens vindt U op de bonnen. De Tip der Tips: TANDZEEP GIBBS! Slavia wint van het Turijnsche Juvenilis Praag, 7 Juli (V.D.) Gisteren werd te Praag de eerste halv« eindstrijd gespeeld voor den Mitropabeker tusschen Slavia Praag en Juventus Turyn. Met de rust leid de Slavia reeds met 30. In de tweede helft vond een ernstig in cident plaats. Cesarini, een ook in Neder land bekende internationaal van Juventus, sloeg op een gegeven moment scheidsrech ter Braun, die tegen Juventus een penalty gaf, het fluitje uit de hand, terwijl hij Braun te lijf ging. Hot publiek wond zich daarover zoodanig op, dat de politie moest ingrijpen en het veld ontruimde. De wed strijd werd voor tien minuten onderbro ken. Daarna, het was acht minuten voor het einde liet scheidsrechter Braun de pe nalty nemen, dewolke in een doelpunt kon wordon omgezet. Eindstand 4—0 voor Sla via. Zondag a.s. vindt de tweede wedstrijd, te Turyn, plaats Duitschland op de eerste plaats; België op de tweede Parijs, 7 Juli (V.D.) Hedon werd de Tour de France voortgezet met het traject CaenNantes, een afstand van 300 K.M. In het algemeen klassement heeft de Duit scher Stoepel de leiding met een tijd van 15 uur 58 minuten. Duitschland heeft in het landenklassemont de leiding weten te veroveren op België, zij het met het luttele verschil van 1 minuut en 27 seconden. De resultaten van den tweeden dag lui den als volgt: 1. Stoepel (Duitschland; 9 uur 51 min. 34 sec. 2. Bonduel (België). 3. Leducq (Frank rijk). 4 Manclair (toerist). 5. Thierbach (Duitschland). 6. Archambaud (Frankrijk) 7. Wauters (België) toerist 8. Lemaire (België). 9. Risch (Duitschland). 10. Moineau (Frankrijk). 11. Benoit toerist. De Duitscher Bulla arriveerde als veer tiende met een kleine groep, waartoe ook behoorden Ronsse en Geycr. Kutschbach kwam met 42 renners aan in den tijd van 10 uur 1 min. 13 sec Hierbij waren ook Sieronski, Müller en Altenburger. Het algemeen klassement luidt als volgt: 1. Stoepel (Duitschland) met 15 uur 58 min. 2. Bonduel (België) 16 uur. 3. Lemaire (België) 16 uur 1 sec. 4. Leducq (Frankrijk) 16 uur 1 min. 5. Moineau (Frankrijk) 16 uur 2 min. 6 Thierbach (Duitschland) 16 uur 2 min. 7. Risch (Duitschland). Geyer cn Sie ronski (Duitschland) zijn resp. 15 en 16. Het landcnklassement luidt als volgt: 1. Duitschland 48 uur 2 min. 1 sec. 2. België 48 uur 3 min. 28 sec. 3. Frankrijk 48 uur 8 min. 37 sec. 4. Zwitserland 48 uur 32 min. 50 sec. •5. Italië 48 uur 34 min. 57 sec. AT H LET 1 EK Welke kansen hebben onze stadgenooten? Nu het aantal inschrijvingen voor de athletiek-wedstrijdcn, welke Zaterdag op Birkhoven gehouden worden, geklommen .is.tpt gl£, is succes bij voorbaat verzekerd. Dc grootste belangstelling gaat uit naar de nieuwelingen- of C-k!assc. Dat is dc groep, die door de juniores veriaten is cn waarin ze trachten, hun debuut te vestigen als groot mensch. Voor-de verschillende onder deden zijn diverse eischen gesteld en zoo lang de deelnemers daar niet boven ko men, blijven ze nieuweling. Ter propagcering van de athlctick is de deelname dezen keer ook opengesteld voor niet-aangeslotencn, en zonder op dc toe komst vooruit te loopen, gelooven we niet, dat de U. P. A. B. die proef zal herhalen. Er zijn eenige niet-U.P.A.B.-leden, doch op een totaal van 216 inschrijvingen betcckent een 20-tal niet veel. Als we in deze voorbeschouwing eenige kansen bespreken, zullen we ons houden aan de stadgenooten, daar anders het ge bied te wijd omvattend wordt. Bij de nieu welingen zien we op de 100 Meter "VVim Bührman van Excelsior. Als hij een geluk kige serie treft, brengt hij het tot de finale, maar Gerritsen van de G. A. C. zal het hem wel lastig maken. Kempeneers staat in een zware serie, doch een klein kansje heeft hij wel, om over te gaan. De finale wordt te zwaar voor hem. Dap Ruitenberg heeft als sprin ter wel succes, en Nieuborg (Victoria) over leeft stellig ook zijn serie. Luitenant Poll, die zoo juist den vijfkamp voor officieren tot een goed einde bracht, kennen wij niet, omtrent hem doen we geen ^voorspelling. De Roo van Wilhelmina zal wellicht reeds in zijn'serie afvallen. De 800 mdter zijn voor Ruitenberg, met Pagee of van Omme ren dicht op de hielen. Bij de 400 meter schatten we Bührman op de eerste of twee de plaats, de andere Amersfoorters zullen hard moeten loopen, om succes te hebben. Mischien zorgt Nieuborg voor een verras sing. De 3000 meter is voor Broeker van Wilhelmina. Op de 4 X 100 meter estafette zal geen Amersfoortsche club winnen, dat is voor Ernos uit Zeist. Het nummer verspringen kan verrassin gen brengen, maar ook hier zullen Bühr- mann cn Ruitenberg wel de eer van Amersfoort hoog houden, terwijl Vincent van Victoria den discus wel het verst zal worpen. Ook op kogelstooten zal zijn haan wel victorie kraaien, al zal Gerrit sen uit Zeist (Ernos) het hem wel niet ca deau geven. Ten aanzión van de juniores wordt de 80 meter wellicht voor den kampioen Wer- nand van T.O.V. Zeist, met v. Diggele of Kortland Jr. als tweede pf derde. Ook op verspringen zal Wernand zich wel hand haven als eerste, met de Graaf van Bato als goede tweede. Kogelstooten zal gaan tusschen Kortland Jr. en Wernand. Bij de 4 X 80 meter estafette zal Ernos (Zeist) een recordpoging wagen. Het oude record, dat op naam staat van Haarlem met 39.7 sec. kan gebroken worden, doch als we aan onze sintelbaan denken, achten we dat niet waarschijnlijk. Bij deze beschouwing is alleen uitgegaan van de prestaties der bekende athleten. Nu er enkele onbekende grootheden deelne men, zijn verrassingen natuurlijk niet uit gesloten. Daarom juist zijn deze wedstrij den zoo interessant en daarom juist is een bezoek zoo aan te bevelen- le ETAGE MENU VOOR a.s. ZONDAG d 2.- Tomaten met garnalen en mayonnaise Aspergesoep Chateau briand Pommes frites Salade Pudding Fruit TEL. 310 GEMEENTERAAD VAN UTRECHT Do huwende ambtenares bene den 45 jaar wordt ontslagen. Daar in de vorige raadszitting do stem men staakten over een voorstel dor hoeren Oomen en Van Maarseveen (beidon R.K.) om dc ambtenares in gemeentedienst die boneden het 45ste jaar in het huwelijk troedt ontslag te verleenen, werd hierover in do bijeenkomst van Donderdagmiddag opnieuw gestemd. Thans werd het voor- stol met 20 tegm 15 stemmon aangonomon. Eveneens werd met een zelfde stemmen- tal een voorstel aangenomen dat beoogde do intrekking van de bepaling dat vrou welijke ambtenaren die reeds in gemeen tedienst waren bij huwelijk niet zouden worden ontslagen. Hiermede is dus ook een der z.g. overgangsmaatregelen van dc baan dia indertijd door den heer Zuidam (V.B.) waren voorgesteld. Zaterdag 9 Juli. Huizen. K. R. O. 8.009.15 Morgenconcert. 10.00—11.30 Het Trio o.l.v. Piet Lu6ten- houwer. 11.36—12.00 Godsdienstig halfuurtje, ver zorgd door Pastoor L. H. Perquin. 12.00 Tijdsein. 12.00—12.15 Politieberichten. 12.15—1.45 Het Sextet o.l.v. Piet Lusten- houwer. 1.452.00 Verzorging van den zender. 2.00—2.30 Gramofoonmuziek. 2.304.00 Kinderuurtje verzorgd door mevrouw Sophie Nuwenhuis van der Rijst cn mej. Lidwina Diepenbrock. 4.00—5.00 Gramofoonmuziek. 5.00—5.15 „Het Schaak-Clubleven en zijn ontwikkeling", door S J Cooraans. 5.156.10 Gramofoonmuziek. 6.106.30 Journalistiek Weekoverzicht, door Paul de Waart. 6.30—7.10 Gramofoonmuziek. 7.10—7.30 „Keizer MaximiJiaan van Mexi co en zijn tijd" door G J. Paulides. 7.307.45 Politieberichten. 7.458.00 Spreker namens de Algemeeno Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer. .Vacantie in eigen land". 8.00—11.30 Concert door<niet Salon-orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. Leo Bernard, humorist. 9.20 Nieuwsberichten van het Persbu reau Vaz Dias. 110.00—12.00 Gramofoonmuziek Hilversum. V.A.R.A. 6.45—7.00 Lichaamsoefeningen o. 1. v. G. Kleerekopcr. 7.30—7.45 Lichaamsoefeningen o. 1. v. G. Kleerekoper. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. V. P. R O. 10.00 Morgenwijding. V A. R. A. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continu-bedrijven, mrt medewerking van het orkest o. I. v. Hugo do Groot, het Too- neel o. I. v. Willem van Capcllen, een en ander afgewisseld door gramofoonmuziek. 12.01 Septet o.l.v. Is. Eyl, afgewisseld door gramofoonmuziek. I.45 Onderbreking voor verzorging van den zender. 2.00 „Breng uw vacantie in ons land door", door M. W. v. d. Garde, voorzitter van den Nederl. Pensionhoudersbond. 2.10 Gramofoonmuziek. 3.00 Arbeidcresport 3.15 Mandoline-ensemble o. 1. v. Joh. B. Kok. 3.45 „De Moord hoorspel van Arkady Awertschenko, vertaald door K. Luberti, op te voeren door het radio-tooneel o. 1. v. Willem van Cappellen. 4.00 Gramofoonmuziek. 4.30 Orgelspel door Joh. Jong op het orgel. 5.00 Kinderuurtje. „De Familie de Boer". 6.00 Septet o.l.v Is. Eyl. 6.30 S.D.A.P.-kwartiertje. Overzicht van de afgeloopen week door J. Oudegeest, voor zitter van dc S. D. A. P. 6.45 Septet. 7.30 Toespraak door A. dc Vries, voorzit ter der V.A.R.A. 7.45 Bij de pomp. Wekelijksch nieuws van Teun de Klepperman. 8.00 Orkest o.l.v. Hugo dc Groot. 8.45 „In Fantasio", Radio-parodie van Paoli, door Tummers 9.30 Orkest (vervolg). 10.15 Persberichten van Vaz Dlas en Varia. 10.30 Orkest. II.00 „Op de zelfmoordenaarsbrug", van Arcady Awertschenko, vertaald door K. Lu berti; op te voeren door het Radio-Tooned o.l.v. Willem van Cappellen. 11.15 Gramofoonmuziek. 12.00 Tijdsein en 6luiting.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 7