OM 'T KAMPIOENSCHAP KRING „UTRECHT" Successen voor U.Z.C.-ers OM DE NATIONALE TENNIS KAMPIOENSCHAPPEN De finale heerenenkelspel uitgesteld FRANKRIJK WINT DEN DAVIS CUP Nieuwe Uitgavee Radioprogramma ZWEMMEN 'i Geslaagde sportmiddag r in Natuurbad „Mooi Zeist" Zeist. Zaterdagmiddag organiseerde de Utrechtsche Prov. Zwembond Kring „Utrecht" van den N.Z.B. in het Natuurbad „Mooi Zeist" wedstrijden om de Kampioen schappen van den Kring „Utrecht", tevens om de Kampioenschappen Juniores en Nieu welingen van de afd. Utrecht, voor welke wedstrijden groote animo bestond. De Jury bestond uit dc heeren Q. Minnes Jr., voorzitter kamprechter; J. W. v. Doorn, starter; M. Nap, A. Brandwijk, C. van Om meren en A. Minnes, tijdopnemers; L. de Voogd, P. van Duist en Van Dijk, commis sarissen. De deelnemende Vereenigingen waren: G.V.Z. „De Otter", van Hilversum; „U.Z.C." van Utrecht; „Zwemlust" van Utrecht; „Z.Z. V." van Zeist; O.H. en D.Z. „De Fuit" van Maarssen; „W.Z.C." van Woerden; „A.Z. en P.C." van Amersfoort; „De Star" van Utrecht; „Brandenburg", van Bilthoven en „De Kwakers". Buitengewoon prachtig zomerweer begun stigde deze wedstrijden, die door ongeveer 1000 bezoekers werden bijgewoond, een ge- taij, dat in de oude gemeentelijke zwemin richting aan de Blikkenburgerlaan onmoge lijk de wedstrijd had kunnen volgen. Hier echter was plaats voor allen en ieder had een ruim uitzicht op het basis. Als bijzonderheid kunnen we tevens mel den, dat mej. Jennie Kastelein van de A.D. Z. een demonstratie gaf met 200 M. school slag, waarmede zij, die dc wereldrecord- houdster is van 400 M. schoolslag, aller aan dacht trok. De uitslagen waren als volgt: Kringkampioonschappen: 100 M. vrije slag heeren: J. W. Daatselaar van U.Z.C.; Ie in 1 min. 7 sec. W. G. Vink van A.Z. en P.C. 2e in 1 min. 14 sec.; Th. v. d. Brink, 3e in 1 min. 17 sec. 100 M. vrije slag Dames: Mej. M. Otten van U.Z.C., Ie in 1 min. 3S1/5 sec.; Mej. H. van Dijk van W.Z.C., 2e in 1 min. 50 sec. 100 M. Schoolslag Heeren: J. van Duin van U.Z.C., Ie in 1 min. 25 4/5 sec.; G. K van de Pol van Z.Z.V., 2e in 1 min. 34 2/5 sec.; P. Kieviet van A.Z. en P.C., 3e in 1 min 38 4/5 sec. 100 M. Schoolslag Dames: Mej. A. de Groot van U.Z.C., Ie in 1 min. 423/5 sec.; Mej. A Verhagen van W.Z.C., 2e in 1 min. 45 4/5 sec.; Mej. W. v. d. Waals van Brandenburg, 3e in 1 min. 47 sec. 100 U. rugslag Heeren: M. Arcndsen van U.Z.C., Ie in 1 min. 34 4/5 sec. 100 M. rugslag Dames: Mej. M. Alleijn van U.Z.C., Ie in 1 min. 413/5 sec.; Mej. A. de Groot van U.Z.C., 2e in 1 min. 451/5 sec. 400 M. vrije slag Heeren: B. Wirth van U.Z.C., Ie in 6 min. 25 sec.; H. Dolman van „De Fuit", 2e in 6 min. 40 sec.; M. Arend- sen van U.Z.C., 3e in 6 min. 412/5 sec. 400 M. vrije slag Dames: Mej. C. Baaij van U.Z.C., Ie in 8 min. 29 4/5 sec.; Mej. T. Bur gerhout van U.Z.C., 2e in 9 min. 10 sec. 3 x 50 M. Wisselslag: D. H. F. Wolters van U.Z.C., Ie in 2 min. 18 2/5 sec. 3 x 50 M. wisselslag Dames: Mej. W. de Groot van U.Z.C., Ie in 2 min. 28 3/5 sec, 5 x 50 M. vrije slag Estafette: U.Z.C. van Utrecht, le in 2 min. 39 2/5 sec.; A. Z. en P. C. van Amersfoort 2e in 2 min. 45 sec. 5 X 50 M. vrije slag Estafette dames U.Z.C. van Utrecht le in 3 min. 32 4/5 sec 3 X 50 M. wisselslag Estafette heeren (rug-,-school- en vrije slag): U.Z.C. van Utrecht le in 1 min. 464/5 sec.; Star van Utrecht 2e in 1 min. 59 1/5 sec. 3 X 50 M. wisselslag Estafette dames (rug school- en vrije slag): U.Z.C. I van Utrecht le in 2 min. 63/5 sec.; Brandenburg van De Bilt, 2e in 2 min. 13 2/5 sec. 100 M. vrije slag heeren om het kampioen schap der afdeelmg Utrecht: H. J. Scholtz van De Otter le in 1 min. 13 sec.; Ed. v. d. Sleescn van De Otter 2e in 1 min 15 sec. 100 M. schoolslag dames om het Kam pioenschap der afdeeling Utrecht: mej de Groot van U.Z.C. le in 1 min. 44 sec, mej. A. Verhagen van W.Z.C. 2e in 1 min. 462/5 sec. Schoonspringen heeren kampioenschap af deeling Utrecht: B. Wirth van U.Z.C. 37.16 F. Bodmer van Zwemlust 32.08. Schoonspringen dames kampioenschap af deeling Utrecht: mej. A. de Groot van U.Z.C, 38.83; mej. M. Alleyn van U.Z.C. 26.65. Schoonspringen herren kampioenschap Kring Utrecht: B. Wirth van U.Z.C. Schoonspringen dames kampioenschap Kring Utrecht: Mej. A. de Groot van U.Z, Hierna werd door den heer Fr. Metter van Het IJ een demonstratie schoonspringen ge geven. Ten slotte werd als laatste nummer door twee groepen van Utrecht waterpolo ge speeld met den uitslag 33. De eerste foto van de revolutie in Siam. Men ziet hier officioren voorlezen het manifest der revolutionnalren. Mej. Rollin Couquerque wint 3 kampioenschappen Onder begunstiging van fraai zomerweer zijn Zaterdag do wedstrijden om de natio nale tenniskampioenschappen te Hilversum oortgezet. Heeren enkolspel. 2e afdeeling, kwart eindstrijd: G. Leembruggen slaat W. Karstcn niet 6—4, 6-1. 6—1. 2e afdeeling halve eindstrijd. H. Timmer slaat M. Koopman met 61, 61, 64. G. Leembruggen slaat P. Hugham met 6—1, 3—G. 6—4, 6—0. Dames Dubbelspel. 2e afdeeling halve eindstrijd. Mej. Rollin Couquerque en Mevr. Dros— Contcrs slaan Mej. E. Belser en Mej. A. Kcrckhoff met 61, 4—6, 61. Finale. Mej. Rollin Couquerque cn Mevr. Dros Canters slaan Mevr. Boulmy cn Mevr. Jcnquière 6—4, 6—3. Gemengd Dubbelspel. 2e afdeeling kwart eindstrijd. Mej. E. Bclzer en J. Knottenbelt slaan Mevr. M. J. Straub—Jansen en T. Hughan met 64, 86. Mej. A. Kerckhoff en „Gewis" slaan Mevr. Jonquière en H. Timmer rnet 7—5, 62. Mevr. DrosCanters en O. Koopman slaan mevr. Boutrny en W. Karstcn 6-— 2, Mej. Rollin Couquerque en G. R. Casten- dijk slaan Mej. G. Torwindt en G. Leem bruggen met 61, 61. 2e afdeeling halve eindstrijd. Mej. A. Kerckhoff cn „Gewis" slaan Mej. E. Belzcr en J. Knottenbelt met 4—6, 7—5, 6-2. Heeren Dubbelspel. 2e afdeeling halve eindstrijd. P. Hughan en W. Karsten slaan H. Tim mer en G. R. Castendijk 64, 6—4, 36, 36, b4. J. Knottenbelt en O. Koopman slaan J. d. Hagen en A. Knottenbelt 7—5, 3—G. 6—3, 8—6. De wedstrijden zijn Zondag onder begun stiging van zeer fraai zomerweer verspeeld. Mej. Rollin Couquerque won 3 kampioen schappen. Dames EnkelspeL Eindstrijd. Mej. Rollin Couquerque slaat Mej. E Belzer 61, 60. Gemengd Dubbelspel. Halve eindstrijd. Mej. Rollin Couquerque en G. R. Casten dijk slaan Mevr. Dros—Canters en O. Koop man 60, 75. Eindstrijd. Mej. Rollin Couquerque en G. R. Casten dijk slaan mej. A. Kerckhoff cn „Gewis' 6—4, 6-3. Heeren Enkelspel. Eindstrijd. G. Leembruggen tegen H. Timmer uitge steld wegens ongesteldheid van Timmer Heeren Dubbelspel. Eindstrijd. O. Koopman en J. Knottenbelt slaan T. Hughan en W. Karsten 16, 62, 46, 62, 6-2. voor do Olympische Spelen uit te komen, verzoekt men ons mede te deelen, dat de heer Zeegers slechts voor zaken naar Amc- ika en Japan is vertrokken. Natuurlijk zal hij van deze gelegenheid gebruik maken, orn, daar hij toch in Amerika is, de Olym pische Spelen als toeschouwer bij te wonen. ATHLETIEK DE REIS VAN JAN ZEEGERS JR. Slechts voor zaken. Amsterdam, 31 Juli. Naar aanleiding van verschillende geruchten en berichten, als zou de heer Jan Zeegers Jr. overhaast naar Los Angeles vertrokken zijn om alsnog in Amerika te bewerkstelligen, toch nog LAWNTENN1S In de finale om den Davis-Cup verloren de Franschen Cochet en Brugnon Zaterdag het dubbelspel tegen Allison-Van Rijn in vijf sets met 6—3, 11—13, 7—5, 1—6, 64. Frankrijk heeft thans nog de leiding met 2—1. Nader wordt gemeld: Voor ongeveer twaalfduizend toeschou wers werden Zondag de wedstrijden van don Chalenge-Round van het Davis-Cup tour- nooi voortgezet. De Franschman Borotra sloeg den Amerikaan Allison in 5 sets, zoo dat Frankrijk leidt met 31 en daardoor den Davis-Cup heeft gewonnen. Dc gedetailleerde uitslag luidt: Borotra slaat Allison met 1—G, 36, 64, 62, 75. DE TOUR DE FRANCE. Leducq winnaar. P a r ij s3 1 Juli. (V. D.) De Tour de France is heden beëindigd cn gewonnen door den Franschman Leducq. Tweede werd Stöpel (Duitschland), derde Camusso (Ita lië) cn vierde Pesehti (Italië). De laatste étappe werd eveneens door Leducq gewonnen vóór zijn landgenoot Spcicher. Het totaal klassement luidt: 1. Leducq (Frankrijk) 149.23.11; 2. Stópel (Duitsch land) 149.43.14; 3. Camusso (Italië) 149.45.32; Pesenti (Italië) 149.50.19; 5. Ronsse (Bel gië) 150.01.15; G. Bonduel (België) 150.04.24. Het landen-klassemcnt luidt: 1. Italic 450.19.17; 2. België 450.28.li; 3. Frankrijk 450.29.40; 4. Duitschland 450.58.43; 5. Zwit serland 454.29.02. Nieuwe zakelijkheid in de Op voeding, door J. RiemensReur- slag. Uitg. v. Holkema Wa rendorfs U. M., Amsterdam. man en dan van een ontvluchten zenuw lijder. Over Amersfoort gaan ze eindelijk weer op huis aan. Een wonderlijk tochtje, wel wat te rijk aan avonturen. Maar Eek- hof heeft er slag van de gebeurtenissen sma kelijk te vertellen, zoodat het kleurrijke vorhaal zeker met graagte zal gelezen worden. De misdaad van Pater Amaro, door Eca de Quciroz. Uitg. Em. Querido's U. M., Am sterdam. Pater Amaro komt door protectie als pastoor te Leiria en de Deken Dias brengt hem onderdak bij Senhora Joanneira in de Rua da Misericordia, wier woning een ver zamelplaats der geestelijken was. Haar mooie dochter Amalia wekte al spoedig de begeerten van Amaro en na veel strijd, waarbij de gedragingen der andere geeste lijken hem weinig steun gaven, bezweek hij en wist bij samenkomsten met haar tc be leggen in *het huis van den koster. Dc ge volgen bleven niet uit en Amalia bezweek na de geboorte van een zoon, welke door Amaro aan een cngeltjesmaakster werd toe vertrouwd. Om deze geschiedenis speolt zich veel af, dat geen gunstig licht werpt op de Portu- geesche geestelijkheid en de sterk sug gestieve wijze van beschrijving maakt, dat het anti-clericale motief zeer op den voor grond treedt. Forsch is de schrijver echter ook in zijn beelding van het leven in Portu gal in het laatst der 19e eeuw, een leven van verdorvenheid in allerlei kring. En daardoor is het boek van wijdere strekking en treft, naast het anti-clericale de scherpe hekeling van de sociale wantoestanden uit dien tijd Hoog oplaaiende vlammen, door Elinor Glyn. Uitg. Bruna en Zn's U. M., Utrecht. Courtenay en John waren tweeling broers, die sprekend op elkaar gelekon. De eerste was tien minuten eerder geboren, hetgeen hem recht gaf op den titel van Her tog van Ardayre. Na een leven, waarin vooral do vrouwen een rol hadden ge speeld, zou Courtenay trouwen met Anthea Mary Dayre. John kwam voor het huwelijk naar Engeland, na als vlieger in Afgha nistan het Victoriakruis te hebben verwor ven. Maar Courtenay was vorstrikt geraakt in dc netten van Natascha Boleska, die in verbinding stond met een spionnenbende. Haar werd opgedragen zich meester te maken van voorschriften betrcffcndo de verdere ontwikkeling van de Britsche lucht verdediging, welke Courtenay in bezit had. Daartoe haalde zij hem over den avond voor zijn huwelijk met haar te soupeeren en dank zij een verdoovingsmiddel kon zij haar doel bereiken. Met John had Courte nay afgesproken, dat hij zich zoolang voor den Hertog zou uitgven. Dank zij de iijkenis kon hij zijn rol goed spelen, maar den volgenden dag kwam C. nog niet op dagen en huwde John met Anthea, in de veronderstelling, dat zijn broer spoedig zou komen cn de verwisseling niet gemerkt zou worden. Maar hij kwam niet en John moest de huwelijksreis aanvaarden. Eerst in Londen kwam het tot een verklaring, maar Anthea was van John gaan houden en wilde geen afstand van hem doen. Courte nay offerde zich toen voor het geluk van zijn broer, door zich onder den naam van John met een vliegtuig omlaag te laten storten. Een aardig geschreven verhaal, dat zich prettig laat lezen en waarin het spannende element niet ontbreekt. Het Groote Negerboek, door Willy Schermelé. Van Holkema Warendorfs Uitg. Mij. Het vorige boek van dezen schrijver-teeke naar had tot titel ,,'k Weet steeds wat leuks." Deze titel slaat ook op dit bock, want de gegeven oorspronkelijke en be werkte verhalen, de sprookjes, fabels, vers jes en grapjes, zullen de jongeren van 610 jaar menig uurtje prettig bezighouden. Ook de plaatjes zijn vaak allergrappigst. De Moedertjes, door J. P. Zoo mersVermeer. Van Holkema Warendorfs Uitg. Mij. W ij kunnen ons voorstellen, dat dit werkje bij velen zeer in den srnaak'zal vallen. Het nieuwe immers heeft altijd een groote be koring en waar den laatst en tijd een roep uitgaat naar vernieuwing in de opvoeding, zullen dc hier ontwikkelde ideeen zeer zeker weerklank vinden. Er wordt dan ook veel moois en goeds gezegd en als het werkelijk zoo kon worden als de schrijfster ontwik kelt, dan zouden we een grooten stap ver der zijn. Evenals in alle nieuwe werken over opvoeding is het hoofdthema, dat de school, die voorbereidt voor het leven, rnid den in het leven behoort te staan. En ook hier wordt veronachtzaamd, dat vele opvoe ders in de tegenwoordige school dat ideaal evengoed nastreven en door niets is gerecht vaardigd, dat stijlloosheid cn richtingloos heid thans onze opvoeding kenmerken. Maar critisch beschouwd kan dit boek zeer veel goeds leeren aan hen, die bij de opvoeding betrokken zijn, men hoede zich er echter voor alles klakkeloos als juist en goed te accepteeren alleen omdat het wil breken met het oude, waaraan zeker gebreken kleven, maar waarin toch ongetwijfeld ook veel goeds schuilt. Do Avonturiers, door Joh. W. Eekhof. Uitg. Ned. Jongeren Boekerij, Utrecht. Huib Bongcrs, Siem de Vries en Flip van Arnstel maken een trektocht over de Veluwe. Van uit Oudestad gaan ze per boot naar Amsterdam cn vervolgens per fiets verder. In Zeist, hun eerste kampeerplaats, maken ze een inbraak mee. Dan gaat het op Leer- sum af, waar ze zonderlinge avonturen be leven en ook al met inbrekers te doen krij gen. Vervolgens trekken ze naar Nijmegen en raken ze in de omgeving van Groesbeek onder smokkelaars verzeild. Dan via Arn hem en Dieren naar Apeldoorn. Het kam peerterrein onder Uchelen is allesbehalve rustig; eerst bezoek van een verwilderden De schrijfster brengt ons in twee gezinnen in het eene gezin neemt het oudsto dochter tje do taak van moeder over. omdat deze door een ernstige ziekte, die vader heeft getroffen, uit werken moet gaan. In het tweede gezin is de oudste dochter geheel moeder, omdat de hare overleden is en zij nu met vader het huishouden bestiert en voor de broertjes zorgt. Buitengewoon ge voelig is dit onderwerp behandeld en de lezeresjes zullen ongetwijfeld mee voelen met de beide meisjes, die haar taak zeer hoog opvatten en veel liefde aan haar om geving geven. Een lief persoontje blijft Nans, ook na haar opleiding tot danseresje. Verrukt was zij, dat zij door haar arbeid weer op andere wijze het gezin kon steu nen. Rie Reinderhoff illustreerde het boek aar dig. Maar de gezichten op de plaat pag. 173 zijn niet geslaagd. Do Familie Harrlnga, door J. RiemelnsReurslag. Van Holkema Warendorf; Uitg. Mij. Dit boek is het eerste van een serie van vier, welke achtereenvolgens zullen ver schijnen. Dc schrijfster verplaatst ons in den tijd dat vele buitenlandsche kinderen naar Holland kwamen, om de lichamelijke achterstand in te halen, welke door onder voeding in de oorlogvoerende landen was ontstaan. Meerendeels was de verzorging door de pleegouders voortreffelijk en be schouwden zij de kleinen als eigen kinde ren. Zoo ook hier. Zij vertelt van het komen tot het gaan van Liesbeth, een meisje uit Oostenrijk in het gezin van Dr. Harringa. Op enkele plaatsen is zij wat te „overge voelig", vooral in het hoofdstuk „De stem men der dingen". Ella* Riemersma illustreerde het boek. Zij was niet altijd oven gelukkig in haar werk, De hal en de controleur in het Centraal Sta tion te Amsterdam lijken op niets. VAN ONZE VEEMARKTEN. Alhoewel in 't zakenleven algemeen de weersomstandigheden een groote invloed hebben, is hot een onbetwistbaar feit, dat de gcbruiksvcehandjl daarvan voor een groot deel geheel afhankelijk is. Het triestige weer van vorige week, dat meer aan herfst dan wei aan zomer deed denken, heeft aan den gebruiksveehandel een nog triestigcr aanblik gegeven dan de ze door de slechte economische verhoudin- ;en toch al reeds had. Zulk weer wekt ook bij den boer onwil lekeurig gedachten aan den naderenden herfst, en al weet hij natuurlijk nog niet zeker wat deze hem brengen zal, hij zal toch allicht berekeningen gaan maken voor de naaste toekomst. En er is niet veel ge gronde reden om die toekomst niet donker in te zien. De beste maanden zijn alweer achter den rug en de uitkomst is vèr be neden het hoogstnoodige. Alhoewel wij wel vertrouwen hebben in de gunstige werking van de crisis zuivei- wet, geeft ook deze nog bittsr weinig ver trouwen aan den boer. Men merkt er nog te weinig van, cn toch zal naar onze vaste overtuiging alleen dan de gebruiksveehan del weer op kunnen leven zoo -er een be hoorlijk loonende melkprijs komt. Op de gebruiksveemarkten worden de aanvoeren weer iets ruimer, maar de animo is zoo gering dat alleen met groote moeite de omzetting plaats hoeft. Te Leeuwarden en te Zwolle kon het aan gevoerde nog wel geplaatst worden, alhoe wel aan daling niet te ontkomen was. Te Utrecht was de aanvoer van versche melk koeien weer beduidend grootcr, do handel was echter zoo slecht als we in geen jaren gezien hebben. De beste kwaliteiten melk koeien golden nog tot 200.—. Goede kwa liteit van 150.tot 175.en zelfs voor deze prijzen zijn nog bijna geen koopers te vinden. De slaclitveemark't heeft ook een zeer kalm verloop. Wel deed daar juist hot koude weer eerder goed dan slecht, De aan voeren zijn niet ruim, en een goede kwali teit koe is wel te verkoopen tegen een rui mprijshoudende prijsnoteering, 1ste kw. 0.680.70 een enkele beste nog wel daarboven, 2de kw. zoo om de 0.60, min dere kw. slecht te plaatsen tegen prijzen vanaf 0.45—0.56 alles per K.G. geslacht. De vette kalverenmarkt blijft zoo hetzelf de. Enkele markten hadden iets meer vraag, waardoor dc prijzen een tikje vaster wer den, over 't geheel had alles echter 't zelf de prijsvcrloop. In de nuchtere kalveren is een tikje meer handel gekomen. België koopt momenteel wat. De prijzen liepen iets op, men besteedde 47 per stuk. Op de vette varkensmarkten bleef het in doorsnee ruim prijshoudend. De aanvoeren blijven nog aanhouden. Toch konden de goe de soorten tamelijk goed geplaatst worden, terwijl ook de zouters wel te verkoopen waren. De zware, wat vette varkens, Hepen even wel in prijs terug. Zouters en de goode soorten vleeschvarkens golden van 1415 cent per pond levend, de zwaardere onge veer 1 cent per pond minder. Op de magere varkensmarkt blijft het kalm met een ruim prijshoudend verloop. H. Dinsdag 2 Augustus. Hilversum. Golflengte 1875 M. A.V.R.O. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. 10.00 Tijdsein. 10.01 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Solistenconcert, 11.00 Mevr. L. M. Pierson: „De verhou ding van moeder en kind in allo tijden". 11.30 Voortzetting van het solisten-con cert. 12.01 Concert, door Tuschinöki's Sele^ Salon-orkest o.l.v. Max Tak. I.30 „The Two Hodlars". 2.00 Verzorging van den zender. 2.15 Gramofoonmuziek. 2.30 Concert. 3.30 Aansluiting met het Kurhaus. 4.30 Het Baarnsch Meisjeskoor. 5.00 Aansluiting met „Palais de Danse", 6 00 Tokkel-octet. R. V. U. 7.00 Cursus. „Over ons Gevoelsleven", door dr. J. II. van der Hoop, zenuwarts te Amsterdam. A.V.R.O. 7.30 Cantor Samuel Vigoda. 8.01 Gramofoonmuziek. 8.40 D. Hans: „De Koningin-Moeder". 9.00 Het Omroeporkest o.l.v. Ignaz Neu- mark. 10.00 Nieuwsberichten en koersen Vaz Dias, 10.10 Het Omroeporkest. 10.45 Gramofoonmuziek. II.00 Aansluiting met het cabaret „La Gaité" te Amsterdam. 12.00 Sluiting. Huizen. Golflengte 296.1 M. K. R. O. 8.00 Morgonconcert. 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje 12.15 Lunchconcert. I.45 Gramofoonmuziek. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Verzorging van den zender. 3.45 Gramofoonmuziek. 4.15 Verkorte opera „Carraen"* 5.00 Het K.R.O.-kunstensemble. 6.00 Uitzending voor het onderwljsfbntft voor de scheepvaart. 6.30 Het K.R.O.-Kunst-ensemblc. 7.10 Dr. H. I. A. M. Stein. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.00 Concert. II.00 Gramofoonmuziek

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 10