Agenda BIJKANTOOR Amersfoortsch Dagblad SOESTERWEG 107 RAAD VAN AMERSFOORT PREDIKBEURTEN Wolhandel „DE CONCURRENT" JONGEREN VREDESACTIE. Studieconferentie te Soesterberg, De Jongeren Vredes Actie (J.V.A.) belegt op 3 en 4 September a.s. in het Bondshuis van den Protestantenbond te Soesterberg een studieconferentie over het onderwerp „Vrede en Maatschappij". Inleidingen worden gehouden over: Li beralisme, Coöperatie en Socialisme in ver band met de economische orde. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter kennis van het pu bliek, dat een door H. Holstein ingediend verzoek met bijlagen, om vergunning tot het oprichten van een benzineinstallatie met een ondergrondsch reservoir en een bovehgrondsche aftapinrichting bij het per ceel, alhier gelegen aan den Leusderweg 115, op de Secretarie der gemeente ter visie ligt en dat op Vrijdag, den 19 Augustus aanstaande, des voormiddags te 10 ure ge legenheid ten Raadhuize wordt gegeven, om, ten overstaan van het Gemeentebe stuur of van één of meer zijner leden, be zwaren tegen, het oprichten van de inrich ting in te brengen. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter kennis van het pu bliek, dat een door J. C. v. d. Belt ingediend verzoek met bijlagen, om vergunning tot het uitbreiden van een bakkerij en het daarin plaatsen van een electromotor van p.k., tot het aandrijven van een ventila tor en een oliestookinrichting in het per ceel, alhier gelegen aan de Kruiskamp 30, op de secretarie der gemeente ter visie ligt en dat op Vrijdag, den 19 Augustus a.s., des voormiddags te 10.15 ure gelegenheid ten raadhuize wordt gegeven, om, ten over staan van het gemeentebestuur of van één of meer zijner leden, bezwaren tegen het uitbreiden van de inrichting in te brengen. PLAATSELIJK CRISIS COMITÉ. Voor het plaatselijk crisis-comité zijn in de afgeloopen week nog de volgende gif ten binnengekomen: Personeel Ambachtsschool (8e bijdrage) 15.50 Leerlingen Huishoudschool 20.S8 OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK. Overzicht der maand Juli 1932. Aantal uitgeleende banden: 5288. Aantal bezoekers: 1425. Enkele dor nieuwe aanwinsten: S. Anema, De Sjoenemietische. A. Behne, Neues Wohnen, neues Bauen. G. A. van Beusekom, Op het vogeleiland. P. Bromberg, Het Hollandsche interieur. F. J. J. Buytcndijk, Het spel van men6ch en dier. S. Chase, Menschen cn machines. R. Eucken, Die Lebensanschauungen der grossen Denker. S. Franke, Sagen-en legenden rond de Zuiderzee. A. Fuchs, Wij achter de tralies. Th. van Gogh, Lettres son frèrc Vin cent. S. Hoel, Een dag in October. J. Huyts, Het tweede 5-jaarsplan. M. Hindus, Rood koren. A. van der Leeuw, Verspreid proza. H. de Man, De kleine wereld. W. H. van de Pol, Liturgie. C. K. Ramuz, Menschenliefde. Rapport Wel ter. E. Reger, Union der festen Hand. Marie Schraitz, Langs onveilige wegen. K. Tucholsky, Lerne lachen ohne zu wei ben. K. H. Waggerl, Brot, J. Th. M. Wijs, IJ6zeevaart. MAESTRO GIOVANNI. Wodorom In onze stad. De ziener Maestro Giovanni zal weer ge durende acht dagen zitting houden in onze stad. Nadere bijzonderheden treft men in een annonce in dit blad. BADHUIS WOESTIJGERWEG. Van 15 tot en met 20 Augustus gesloten. Wij maken onze lezers even attent op de elders in dit blad geplaatste advertentie, waarin mededeeling wordt gedaan, dat het badhuis aan den Woestijgerweg van 15 tot en met 20 dezer gesloten zal zijn. DE SCHOENMAKERS. 'De gezamentlijke schoenmakers te dezer stede zullen hun reparatie-inrichtingen we gens vacantie gesloten hebben van Maan dag 15 t/m Woensdag 17 Augustus a.s. Geeft daar uw Keitje of Advertentie op Zonder prljsverhooging ABONNRMENTSPRIJS 17Yt CENT PER WEEK EENIGS T DAGBLAD Meest actueel blad ter plaatse CITY-THEATER. Truus van Aalten on Fritz Schul: in „Der Bettelstudent." De directie van het City Theater schijnt te voelen, dat men in dezen tijd van depressie behoefte heeft aan licht amusement, aan films, welke liclit verteerbaar zijn en het noodige lachsucces sorteeren. De film, welke deze week als hoofdnummer op het program staat, geeft daar blijk van. „Der Bettclstu dent" is een aardige, vlotte operettefilm, waarin we de joviale Hollandsche filmactri ce Truus van Aalten in een van haar beste creaties zien, n.l. als een arme gravinnen- dochter, die zich veel pretenties aanmete en op wonderlijke wijze de armoe weet te ca moufleeren. De geheelc film draait in hoofd zaak om een wraakneming van den ouden overste Ollendorf (Paul Westermeier) die de gravin Palmatica, die hem heeft gecompro mitteerd, met haar dochters een poets wil bakken. Hij neemt daarvoor twee arme stu denten uit de vestingsgevangenis, die hij de rol van een vorst en diens secretaris laat spelen en wien hij opdraagt, de heide doch ters Laura en Bronislawa (Jarmilla Novotna cn Truus van Aalten) het hof te maken, om hen op het critieko moment te laten capitu- leeren door hen weer te laten arresteeren, waardoor zij worden ontmaskerd. Deze vlieger gaat evenwel niet op, want de beide marionetten in de hand van den overste, worden serieus verliefd op de quasi- rijke dochters van de gravin, die op haar beurt de flirtation ook hebben verwisseld voor de serieuze liefde. Inderdaad worden de studenten gearresteerd, doch do overste wordt gesnapt in een tête a tête met de gra vin. Hij kan nu niet anders doen dan haar trouwen. De beide „stiefdochters" smceken hun „pa-tje" de studenten vrij te laten, zoo dat er drie harten gelukkig worden Het behoeft zeker geen betoog, dat een film met een dergelijkcn inhoud en met spe lers als Truus van Aalten on Fritz Schulz, er een is met vele dol-komische momenten terwijl daarbij zeer leutige muziek wordt gemaakt. Er is dan ook menigmaal kostelijk gelachen. Het bij programma bevat naast het weke- lijksche Fox- en Profilti-nieuws een komi sche 2-acter, benevens een goede opname uit de serie „Onze groote componisten", wolke ditmaal de „Hochzeitsmarsch" van Mendels sohn ten gehoorc brengt. Evenals vorige week worden er ook deze week weer vacantie-matiné's gegeven en wel op Maandag, Dinsdag cn Donderdag, waarin als hoofdnummer zal worden vertoond de bekende film „Vadertje Langbeen". STAATSEXAMEN TOT TOELATING AAN DE UNIVERSITEIT. Na voortgezet examen is van de vorige groep alsnog geslaagd voor diploma A.: Mej, H. W. J. Mock. HANDELSREGISTER. Bij de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor do Gelderschc Vallei alhier zijn de volgende mededeelingen gedaan betref fende nieuw ingeschreven handelszaken, wijziging van inschrijvingen en opheffing van handelszaken. Nieuwe inschrijvingen. N.V. Zwembad „de Sypel", Harderwijk, Stationslaan, Dir. A. C. Stadlander. Plaats- erv. directeur mr. H. J. W. van Esveld. „Nieuwerhoek" bakkerij, Soest, Vreden- hofstraat lb. Eig. J. Kuwenhoven. Verkoopcentrale „Mova" Leersum. Dir. K. Hoekzema Czn. Rdj.-dir. E. W. baron van Heeckeren van Molecatcn. Comm. M, C. Philipse, J. T. Bokholt. N.V. „Cemfa" Leersumi. Dir. M. C. Phi lipse. Comm. baron E. W. van Heeckeren an Molecate. J. Tho Bokholt. N.V. Bouw en Expl. Mij. PHIHEBO, Heer- sum A 60, Dir. K. Hoekzema. Adj.-dir. M. C. Philipse. Comm. baron E. W. van Heec keren van Molecaten, J. Tho. Bokholt. R. v. d. Berg Tzn., Bakkerij enz. Leersum B 47. Eig. R. v. d. Berg. G. VV. Belinfante. Comm. in den Boek handel, Advertentie-agent. Maarn, Tuindorp 15. Eig. G. W. Belinfante. N.V. Ind. Bezit No. 6. Café enz. Ede, Ben- nekomscheweg 22. Dir. F. L. Plantinga. Proc. G. J. Ham en A. Brunting. Jos. Nefkens, handel in rijwielen, naai machines enz. Amersfoort, Utr. weg 34. Eig. J. M. N. Nefkens. De Kleine Kapel", manufacturen enz. Amersfoort, Fr. van Blankcnheimstraat. Eig. W. J. M. Rischen. J. Veenvliet, schilder. Amersfoort, M. Wit- hosstraat 45. Eig. J. Veenvliet. Wijzigingen en opheffingen. Doremans en Co., expl. bier, melk, enz. Amersfoort, Smallcpad 23. Uittr. proc. hou der A. Hartsuiker. J. W. Damen, veee- en houthandel, Neer langbroek. Uittr. J. W. Damen. Nieuwe E.: Wed. E. A. Damen— van Dijk. T. v. d. Berg, bakker enz., Leersum B 47. Uittr. eig. T. v. d. Berg. Toetr. eig. R. vd. Berg. Amerongsche Radio-centrale, Amerongen. Verhuisd naar Leersum, Engweg B 41. „De Luifel", sigarenmagazijn, Amersfoort Beekenst. laan 23. Toetr. eig. D. P. Brand- jn. Firma Wed. J. Hamburger, Slagerij, Nij- kerk, Holkerstraat 9. Uittr. eig. S. Hambur ger. Toetr. eig. H. Hamburger. A. B. Albers, aannemer, Amerongen, Rijksstraatweg B 271. Opgeheven. Mag. „Eduso", radio-art. enz., Amersfoort, Langestraat 11. Opgeheven. N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij, Soest, van Weedestraat 7. Toetr. presid.- comm. M. Iburg. Comm. C. Haver. CONCERT „H. J. HEGERAAT". Dinsdagavond in het Plantsoen. Hot concert van de arbeidersmuziekver- eeniging „H. J. Hogeraat", dat 28 Juli j.l. door het slechte weer moest worden uitge steld, zal thans plaats hebben op Dinsdag avond 9 Augustus a.s. in de muziektent Plantsoen (Z.) Het programma is ongewijzigd geblfiven^. Spoedeischcnde vergadering tot het aangaan van een dading met den heer J. H. Felix. Amersfoort, 6 Aug. Hedenmorgen 1 half elf kwam de gemeenteraad in spoed vergadering bijeen ter bespreking van het voorstel van B. en W. tot het aangaan va een dading met den bouwondernemer J. II Felix, die zich heeft belast met het bouwen van de drie complexen in het Hellestraat- kwartier. Dit voorstel houdt verband met de toege zegde surséance van betaling aan J. H, Felix. B. cn W. stellen voor om de geslo ten overeenkomst, voor zoover deze nog niet ten uitvoer is gebracht, te ontbinden, opdat zij vrij zullen zijn om de resteeren- de twee complexen door een anderen bouw ondernemer te laten bouwen. Alvorens de raad het besluit nam, werd een geheime zitting gehouden, welke ruim een half uur duurde. Na heropening der openbare zitting, werd het voorstel z.h.s. aangenamen. In de overeenkomst, welke bij deze dading wordt gesloten, is bepaald, dat de gemeente aan J. H. Felix, de door hem bij de ge meente gedeponeerde effecten ter nominale waarde van 25.000 zal restituccren. Voorts zal de gemeente van den heer Felix ontvan gen 7000. De kosten uit dozo dading voort vloeiende, welke begroot zijn op 500. zullen eveneens door den heer Felix voldaan moeten worden. Hierna werd de vergadering gesloten. Op deze raadszitting komen wij in ons blad van Maandag nog terug. CRITISCHE PHILOSOPHIE. Druk bezochte cursus In School voor Wijsbegeerte. de Gedurende de eerste week van Augustus werd door het genootschap voor critische philosophie in de internationale school voor wijsbegeerte alhier een goed bezochte cur sus gegeven. Als sprekers traden op met de onderwer pen: gnoseologie- dr. T. Goedewaagen ontologie:drs. P. H. van don Gulden; het zedelijk oordeel: dr. H. B. F. Westerouon van Meeteren; het juridisch oordeel: mr. J. C. Cocbergh; het aesthetisch oordcel: dr. D, Bartling; het religieus oordeel: dr. H. van Ooijen; de zin der critische philosophie: dr. T. Goedewaagen. Bij de nabesprekingen, die 's middags ge houden werden, bleek uit de gestelde vra gen, hoezeer vaak abstracte voordrachten, de belangstelling der hoorders hadden ge boeid. Ten overvloede demonstreerde deze cur sus het feit, dat ook onderwerpen van ken- niscritischen aard in. de Amersfóortsche school op hun plaats zijn en een talrijk pu bliek weten te bereiken. In de deze week gehouden ledenvergadc ring van het genootschap voor critische phi losophie had een bestuurswisseling plaats. Als voorzitter werd gekozen dr. H. B. F. Westerouen van Meeteren te Hoorn. ONBESTELBARE BRIEVEN. In de tweede helft van Juli zijn aan het postkantoor de volgende onbestelbare brie ven en briefkaarten terug ontvangen: Brieven (binnenland): H. van Beek, Arnhem; P. Bevers, Boxtel; Commandant der Marine, Amsterdam; Daad- zelaar, Baarn; Directie „Utrecht in Woord en Beeld", Utrecht; II. C. van Grinsveld, Venlo; A. Haslinghuis-Ivromhout, Huïsrorst; Myer Utrecht; Moabs, Amersfoort; Willem de Pie mel, Barneveld; Rijksverzekeringsbank, Am sterdam; J. Schippers, Amersfoort; .T. Snij ders, Amsterdam; G. van der Steeg, Hoog land; K. Visser, IJmuiden; G. Walstein, Apeldoorn; J. F. Warmer, Nijmegen; Tijmen Zijl, Spakenburg. Brieven (buitenland): De Langen, Hotel „Eifcler Hof"? Briefkaarten (binnenland): Fietze Bachra, Amersfoort; George Broeke- ma, 's-Gravenhage; G. v. d. Brink, Amster dam; Broers, 's Gravenhage; Colverschoten, Deventer; Dijkhuizen, Nijmegen; Grauheim, 'es-Gravenhage; De Haan, Arnhem; S. Hoek, Amsterdam; G. van Hou turn, Amsterdam; Koes, 's Gravenhage; M. Koppel-v. d. Veer, Utrecht; Koster, Hoofdweg Toos Kuyten- van Declen, Rotterdam; C. Poeren, Rotter dam; Polak-Mair, Amersfoort; Prey, 's Gra venhage; Jan de Reuter, Bussum; Gerrit van de Ridder, Nijmegen; Reibstr. 130, Amster dam; A. Kroon, 's-Gravenhage; Wim Schro der, Amersfoort; Tewes, 's-Gravenhage; C. de Vries, Groningen; Hermiene Labal, 's-Gra venhage. Briefkaarten (buitenland): Blijdenstein-Janssen, Gent; M. Boeken, Sauerland. Amersfoort 7 Augustus 1932. Ned. Herv. Kerk. Sint Joriskerk. 10 uur: Dienst. 6 uur: Ds. Pannebakker. Nieuwe Kerk. 10 uur: Dienst. 6 uur: Geen dienst. Emma Kerk. 10 uur: Ds. Pannebakker. 6 uur: Ds. H. Stolk van Rotterdam (Jeugd dienst^ Bethelkerk. 10 uur: Kinderkerk. Gasthuiskerk. 10 uur: Dienst. Wijkgebouw Monnikenpad. 10 uur: Kinderkerk. Gebouw „Het Sluisje." 10 uur: Kinderkerk. Vrijz. Hervormden. Lutherscho Kerk. Geen dienst. Remonstrantsche Kerk. Geen dienst. Doopsgezinde Gemeente. Geen dienst. Evang. Luthersche Kerk. 10% uur: Ds. S. Bange, proponent te Am sterdam. Vrijz. Jeugdgemeenschap. Thoos. Loge, Regentesselaan 21. Geen dienst. Geref. Kerk (Zuidsingel). 10 uur: Ds. Popma. 5% uur: Ds. J. H. A. Bosch van Alphen a. d. Rijn. Geref. Kerk (L. Vrouwestraat). 10 uur: Ds. J. H. A. Bosch. 5% uur: Ds. Popma. Goref. Kerk in Herst. Kerkverband. 10 uur: Ds. v. d. Brink. 5 uur: Ds. v. d. Brink. Christ Geref. Kerk. 10 uur: Ds. de Groot 6 uur: Ds. de Groot. Geref. Gemeente. Gebouw C. J. M. V. Stoovestraat 10 uur: Godsdienstoefening. 5% uur: Godsdienstoefening. Maandag 8 Aug., 't Sluisje, 7 uur: Ds. W, C. Lamain van Rotterdam. Vrije Geref. Gemeente, (Muurhuizen 58). 9% uur: Godsdienstoefening. 5 uur: Godsdienstoefening. Maandag 8 Aug., 7 uur: Ds. W. Baay van Tholen. Oud-Kath. Gemeente. ('t Zand 13). 10 uur: H. Dienst Univorseele Eerodlenst (Soefi-bewcging). Gebouw der Theos. Vereen. Geen dienst Vrije Katb. Kerk. (Theos. Loge, Regentesselaan 21). 8 uurLof. Leger des Heils (Langestraat 94). 7 uur: Bidstond. 10 uur: Heiligingsmeeting majoor De Jong. 3% uur: Openluchtsamenkomst Soester- weg. 7 uur: Openluchtsamenkomst bij de Kei. 8 uur: Verlossingssamenkomst majoor De Jong. Christian Science ('t Laantje 8). 10% uur: Hollandsche dienst Do Amersfoorlsche BergkapeT. Geen opgave ontvangen. BUITENGEMEENTEN. Baarn en Eembrugge. 10 uur: Ds. Blaauwendraad. 6 uur: Ds. Kievit. Barneveld. 9% uur: Ds. Batelaan. 6 uur: de heer C. van Dop, theol. cand, te Delft Hoevelaken. 10 uur: Ds. van Boven. 6% uur: Ds. van Boven. Hoogland. 10 uur: Ds. Warners. Leusden. 10 uur: Ds. Hofstede. Nijkerk. 9% uur: Ds. van Melle. 6 uur: Ds. Mulder van Voorthuizen. Seherpenzeel. 9% uur: Ds. Warmolts. 6 uur: Ds. Warmolts. Soest Geen opgave ontvangen. Soestdijk. Vrijz. Godsdienstigen. Geen dienst. Soesterberg. Geen opgave ontvangen. De Vunrsche. Geen opgave ontvangen. Woudenberg. 10 uur: de heer Joh. de Groot, diakoon te Heemstede. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Zondag hebben dienst, de doktoren Baten burg, Kamerling en Kolk. DIENST DER APOTHEKEN. Zondag en de geheele week 's nachts heeft dienst de apotheek der firma Ittmann. Dagelijks: City Theater, Westsingel 7* Vertooning van „Der Bettelstudent." Rembrandt Theater, Langestraat. Vertoo ning van Rin-tin-tin in „Woelige Wateren" en „Mammy." Museum FIéhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vereeniging, Regentesselaan. lederen dag van 68 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhulzen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwsraat 24. Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsreifister^ Arnh, jye.g 23# Tot cn met 11 Aug. City Theater, Vacan-» tie-matinée, vertooning van „Vadertje Langt been." 16 Augustus, School voor Wijsbegeerte^ leergang over critische philosophie 7 Aug. Café d'Oranjeboom. Optreden van Antonini en Pauline Hervé (35% en 811 uur). '8—12 Augustus, School voor Wijsbegeerte, Prof. Dr. Frank uit Berlijn over „Die Russi sche Geistesart in Ihror Beziehung zur Westlichcn." 9 Aug. ,,'t Boompje." Vergadering NederL Fascistonbond. 8 uur. 9 Aug. Muziektent Plantsoen (Z.). Con cert. arbeidersmuziekver. „H. J. Hegeraat." 8 uur. 13 Aug. De Valk. Vaandel-onthulling van de mondaccordeonvoreeniging „Door Vriend schap Verbondon." 13 en 14 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Mr. J. J. Boasson over „Levenshou ding van den modernen mensch, zooals die is en zooals die behoort te zijn." 1520 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Prof. Dr. Haberlin over „Das Aesthe- tische Bewustsein." 22—27 Augustus, School voor Wijsbe geerte, Dr. Bierens de Haan over „De idealis tische gedachte in haar hoofdgestalten." 23 Aug. Terrein Leusderweg. Wijkverga dering S.D.A.P.N.V.V.; spreker B. Noor dewier. 8 uur. 26 Aug. Terrein Plantsoen (N.). Wijkver gadering S.D.A.P.N.V.V.; spreker A. van Wijngaarden. 8 uur. 29 Augustus—3 September, School voor Wijsbogeerte, Prof. Dr. Clay over „Een na tuurlijke ordo der wetenschappen." 30 Aug. Terrein Seringstraat. Wijkverga dering S.D.A.P.—N.V.V.; spreker J. Mebiua* 8 uur. 1 Sept. Muziektent Plantsoen (Z.). Cen trale meeting S.D.A.P.—N.V.V.; spreker dr. ir. Th. v. d. Wacrden. 8 uur. 3—4 September, School voor Wijsbegeerte, Mevrouw Dr. J. D. v. d. Bergh van Eysinga— Elias over „Arbeid en Sexe." BURGERLIJKE STAND. Geboren: Cornelia, d. v. Paul Her mann en Ada Weevers; Eleonore Constance Mary, d. v. Paul Steven Breuning en Con-< stance Mary Williamson. Overleden: Lucas Pesie, oud 51 jaar, weduwnaar van Elisabeth Jansen. 1 DAMES DIRECTOIRES prima macco. 0.98, 0.69, 0.49 en 36 cent Natuurlijk weer In LANGESTRAAT 81 AMERSFOORT FRUIT- EN GROENTENVEILING. Veiling van 5 Augustus. Druiven 3745; BI. Pruimen 1012; Fram bozen 2238; Morellen 1322; Zwarte bes sen 11—17; Roode bessen 10—16; Tomaten 510; Sp. boonen 714; Snijboonen 1620; Doppers 10—18; Augurken 3451; Postelein 11—14; Spinazie 15; Kruideniers 14—22; Yellow 1524; Janbazen 6; Mr. Gladstone 12; Capucijners IS—19; Meloenen 2336; Perziken 5—7; Gele kool 35; Spitskool 4; Bloemkool 10—13; Roodo kool 2-iKom kommers 3—5; Groene kool 34; Wortels 118; Rabarber 2—3; Andijvie 13—26; Sla 914; Bieten 1219 cent. EIERVEILING. Volling van 3 Augustus. -Aanvoer plru. 28000 stuks. Prijzen: Wit: 52—54 2.80—2.83; 56—58 2.93; 58—60 3.05 —3.07; 60—02 3.14—3.20; 62—64 3.26—3.30; Bruin; 52—54 3.33; 54—56 3.34; 60—62 3.45—3.50; 62-64 3.50—3.53. Hoenderpark Wit: 58-60 3.21; 33% bruin 5S—60 3.30; Bruin 6264 3.64. Eendeneieren 7072 Z59. MARKTBERICHT. Peren 410 per H.L.; hoendereieren 3.10 tot 3.70, eendeneieren 2—2.50 per 100 stuks; grasboter 1.60 per Kg.; kippen 50—70 ct. hanen 60—1.10, tamme konijnen 502.00, oude tamme eenden 40 ct., alles per stuk, tamme duiven 2040 ct. per paar; magere varkens 1015, drachtige zeugen 3555, biggen 6—8, guste zeugen 2810, alles per stuk. Aangevoerd waren ongeveer; 80 H.L. pa ren, 600,000 stuk6 hoendereieren, 3500 stuks eendeneieren, 35 Kg. grasboter, 2 magere varkens, 3 drachtige zeugen, 355 biggen, 9 guste zeugen, 2 honden. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not Niet Off. 5 Aug. 6 Aug. 12 uur Londen 8.68% 8.63 Berlijn...,59.11 59.12% Parijs 9.73% 9.74 Brussel 34.48 34.50 Zurich48.37% 48.42 Kopenhagen.™ 47.10 46.90 Oslo 44.— 43 80 Stockholm 45.10 44.90 New-York. 2.48% 2.48% Milaan,. 12.66 12.70 Medegedeeld. door de Rstjerd. BankTereo,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 3