Olympisch record van mej. den Ouden GUBBELS VERBETERT TWEE RECORDS De Estafetteploeg vierde Lien Gisolf faalt DE WEDSTRIJDEN VAN DE A.V. A. C. 6RASBAANWEDSTRIJDEN VAN „DE VOLHARDING" m Zoowel de heeren' als de dames' ploeg der Ver. Staten wint de estafette Halve eindstrijd 100 H. vrije slag. Los Angeles, 7 Aug. Hedenmiddag werdon de Olympische zwemwedstrijden voortgezet met de halve eindstrijd 100 M. vrije slag dames. Daarbij wist Willy den Ouden een prachtige overwinning in den eersten halven eindstrijd te halen. In een mooie uiterst spannende en snelle race kwam onze jeugdige vertegenwoordigster in 1 min. 7.6 sec. als eerste aan. Zij bracht daarmede het Olympische record op haar naam. De uitslag luidt 1. W. den Ouden (Ned.) 1 min. 7.6 sec. (Nieuw Olympisch record). 2. Miss Mac Kim (Ver. St.) 1 min. 8.8 sec. 3. Miss Saville (Ver. St.) 1 min. 8.3 sec. 4. MiBS Cooper (Eng.) 1 min. 9.2 sec. 5 Mile. Godard (Frankrijk) 1 min. 14.1 sec. In deu tweeden halven eindstrijd kwam Corrie Laddé uit. Ze zwom uitstekend doch vermocht zich niet te plaatsen voor den eindstrijd, daar zij op de vierde plaats aan kwam. Helen Madison werd eerste in 1 min. 9.9 sec., doch hierbij dient te worden opge merkt, dat do Amerikaansche zwemster zich in dezen eindstrijd niet volkomen gaf. De uitslag luidt 1. Helen Madison (Ver. St.) 1 min. 9.9 sec. 2. Miss Duit (Austr.) 1 min. 10J2 sec. 3. Mej. Maakal Z.-Afr.) 1 min. 10.8 sec. 4. Corrie Laddé (Ned.) 1 min. 11.8 sec. In den eindstrijd komen de eerste drie geplaatsten uit elke demi-finale uit. 4 X 180 Meter estafette da- mes. Het was vandaag de laatste dag van het athletiektoumooi. Het programma was we derom belangwekkend. Behalve verschillen de beslissingen en estafettenummers stond ook de marathon op het programma en be grijpelijkerwijs was alle belangstelling op dit evenement gericht. Toen de wedstrijden een aanvang namen voor de beslissing van de 4 X 100 M. estafette dames waren er zeker 85.000 toeschouwers in het stadion aanwezig. Door de geringe inschrijving op het nummer 4 X 100 M. estafette dames kwamen de zes landen direct in de finale. Japan lootte de binnenbaan en daarnaast volgden Nederland, Canada, Ver. Staten, Engeland cn Duitschland. Onze estafette ploeg liep in de volgende formatie: Dalmo len, Aalten, Dumée, Schuurman. Na de start liepen de Ver. Staten, Canada en Engeland direct op de andere ploegen uit Duitschland, die een zeer zwakke ploeg had samengesteld, telde niet mee. Toen op het derde wisselpunt Tollien Schuurman het stokje van Bets Dumée kreeg was Hol land niet minder dan 10 Meter achter do Ver. Staten, welk land den kop had. Mej. Schuurman had kans gezien W* meter op te halen, zoodat de Hollandsche ploeg zich met de vierde plaats tevreden moest stel len. De Amerikanen wonnen in nieuwen wereld- en Olympisch recordtijd van 47 sec. Het Olymp. record stond op naam van Cana da in '28 in A'dam gemaakt (48.4 sec.). De Ver. Staten hadden als zware concurrente de Canadcesche ploeg, die uitstekend liep en slechts 1 meter achter Amerika als twee de aankwam. Drie werd Engeland en ten slotte Nederland. Mej. Schuurman was 3 M. voor Japan. De uitslag luidt: 1. Ver. Staten, 47 sec. 2. Canada. 3. Engeland- 4. Nederland. 5. Japan. 6. Duitschland. 4 X 100 meter estafette heeren. Gisteren wisten de Ver. Staten hun serie van de 4 X 100 meter voor heeren in nieu wen wereldrecordtijd van 40.6 sec. te loopen daarbij had de Amerikaansche athlctiek- plocg zich in een dergelijken vorm gatoond, dat alleen de Duitsche ploeg een kans, al thans een zeer kleine, zag om de Amerika ncn voor de eerste plaats te bedreigen. Hot is echter wel zeer anders uitgevallen. De estafetteploeg bestond vandaag weer uit de zelfde loopers als die van gisteren. De start volgorde was als volgt: Kieeel, Topplno, Deyer, Wykoff. Reeds onmiddellijk na de start nam Amerika de leiding, direct daar op volgde Duitschland, terwijl de andere finalisten onmiddellijk achter raakten. Na het eerste wisselen was reeds te zien, dat de Ver. Staten onbedreigd zouden winnen. Toppino liep uit op den tweeden Duitschen sprinter Hcndrix, terwijl ook Beyer uitliep op den derden Duitschen looper Borch- meycr- Toen Jonath nog 2 Meter verloor door slecht overgeven van Borchmeijer was het pleit totaal beslecht De Ver. Staten kwa men met 8 Meter voorsprong het eerst voor bij het eindpunt, en liepen de 4 X 100 esta fette in den phenomenalen tijd van preeies 40 sec-, hetgeen een nieuw wereld- en Olym pisch record beteekende. Onnoodig dat de tienduizenden bij het hooren van den uitslag in buitengewone geestdrift geraakten. Twaede werd Dultsch land, derde werd Italië op 3 meter, 4. Ca nada vlak daar achter en tenslotte Japan en Engeland. De einduitslag werd: I 4 .Ver. Staten (Olympisch record} 40 sec. 2. Duitschland. 3. Italië. 4. Canada. 5. Japan. 6. Engeland. Finale 100 Meter vrije slag heeren. Groote spanning heerschte er in het zwemstadion toen de finalisten op de 100 M. vrije slag heeren aan den start versche nen. Men wiet immers het werd een strijd tusschen Japan en Vereenigde Staten en men vroeg zich af zouden de Amerikanen ditmaal niet het Olympisch kampioen schap winnen? Aan den start verschenen de Japanners Takaishi, Kakaiski, Miyosaki en de Amerikanen Thompson, Kalili en Schwarz. De eerste vijftig meter gingen de zwem mers gelijk op. Kop aan kop betwisten zij elkander elke decimeter. De Amerikaan Kalili bereikte het eerst het keerpunt, doch een onderdeel van een seconde daarna tikten de Japanners Takaiski en Kakaiski aan. Op de laatste 50 M. kwam plotseling de Japanner Miosaki opzetten. Met lederen slag liep hij op zijn tegenstanders in en reeds spoedig had hij den kop. Met een fraaien spurt won hij in den tijd van 58.2 sec. Deze tijd ligt hooger dan de Japanner gisteren in de demi-finale maakte; hij maakte toen n.l. 58 sec. Als tweede eindigde Kakaiski en daarop volgde pas de eerste Amerikaan Schwarz met 58.8 sec. Miosaki heeft de finale betrekkelijk ge makkelijk gewonnen. Bedreigd door een der Amerikanen werd hij feitelijk in het ge heel niet. De einduitslag luidt: 1. Miosaki (Japan) 58.2 sec, 2. Kakaiski (Japan) 58.6 sec. 3. Schwarz (Ver. Staten) 58.8 sec. 4. Kalili (Ver. Staten) 59.2 sec. 5. Takaiski (Japan) 59.2 sec. 6. Thompson (Ver. Staten) 59.5 sec. Een vriendschappelijke polowedstrijd werd nog gehouden tusschen een gecombi neerd zevental van Hongarije en Duitsch land tegen de Ver. Staten. Ruststand 40 voor de combinatie, eindstand 42. Hoogspringen dames. Het ongeloofclijke is waar geworden, Ne derland heeft geen enkelen prijs gewonnen bij het athletiek tournooi. Onze laatste kans was Mej. Gisolf in hot hoogspringen, doch ook hier vermocht onze Nederlandsche ver tegenwoordigster niet een dergelijke pres tatie te leveren om voor een prijs in aan merking te komen. Met een sprong van 1.58 M. bleef zij op de vierde plaats. Eerste werd Miss Shiley (Ver. Staten) met een sprong van niet minder dan 1.67 Meter hoog, hetgeen een nieuw wereld- en Olym pisch record beteekent. Ook de nummers twee en drie sprongen beiden boven het Mej. Gisolf. oude wereldrecord, dat tot nu toe op naam van Miss Shiley stond met 1.61 Meter. Hei resultaat was: 1. Miss Shiley (Ver. Staten) 1.67 M, 2. Miss Diderikson (Ver. St.) 1.64 M. 3. Miss Dawed (Canada) 1.63 M. 4. Lien Gisolf (Nederland) 1.58 M. 5. Miss Clark (Z. Afrika) 1.58 M. 6. Miss Rogers (Ver. St) 1.58 M. DE MARATHON. Direct na de 4 x 100 Meter estafette werd gestart voor de Marathon. Hieraan namen totaal 28 athlctcn deel. De kop werd geno men door Zabala (Argentinië) gevolgd door den Italiaan Fanell en den Mexicaan Banos cn de Duitscher de Bruin. Na 5 k.m. was Zabala nog aan don kop met den Mexi caan Banos op de tweede plaats, derde was Brikker (Canada) en daar achter kwam de Argentijn Ribas. Ook na 10 K.M. heeft Za bala nog de leiding met ongeveer 10 Meter voorsprong op Banos en Brikker, terwijl zijn landgenoot Ribas nog 2 Meter achter Het derde contrólepunt was gelegen op 15.3 K.M. Hier kwam Zabala het eerste aan. Hij bleek den afstand te hebben afgelegd in 57 min. Direct daarop volgde de Cana dees Vrikers, die er 57 min. 30 sec. over had gedaan. Weer een halve minuut later arriveerde aan dit contrólepunt de Japan ner Gon. Daarna volgden nog Ribas (Ar gentinië) en Michilscn (V. S.). Zabala behield steeds de leiding en bij het vierde contrólepunt er waren toen ruim 23 K.M. afgelegd bleek het, dat hij dezen afstand had afgelegd in 1 uur 20 minuten. Op het. vierde gedeelte van den Marathon loop kwamen de Finnen naar voren. Vooral Virtanen en Toivoncn versnelden het tempo aanmerkelijk en liepen zichtbaar op het lei dend pelcton in. Direct daarachter kwamen Tsoeda (Japan), Briker (Canada) en Michel sen (V. S.). Op het vijfde contrólepunt na 31.38 K.M. had Virtanen den kop genomen met den Argentijn Zabala daar vlak achter Daarop kwamen Toivonen, Wright, Tsoeda, Ferris. Virtanen zette er e«n flinke spurt in. De Italiaan Roccati had intusschen opgege ven, daar hij last van zijn maag had. Ook de Amerikaan Hennigan was gedwongen den strijd te staken. Bij het zesde contróle punt, torn er 35 K.M. waren afgelegd, had de Engelschman Wright de leiding. Voor dezen afstand had hij 2 uur en 6 minuten noodig gehad. Zabala volgde met 1 minuut achterstand, daarop nog Toivonen, Ferris en Tsoeda. Ook bij het zevende contrólepunt lag Wright nog aan den kop voor Zabala en Toivonen. Doch spoedig daarna haalde de Argentijn zijn tegenstanders weer in cn hernam de leiding. De Fin Virtanen had den strijd intusschen om onbekende rede nen opgegeven. Zabala had zich op de laatste K.M. van een kleinen voorsprong verzekerd en toen bazuingeschal aankondigde, dat Zabala in aantocht was, lag hij 100 Meter voor den Engelschman Ferris. Zabala won den Marathonloop in 2 uur 31 min. 36 sec. Tweede aankomende was Ferris met 100 Meter achterstand, derde werd de Fin Toivonen met 100 Meter ach terstand op Ferris en tenslotte Wright op de vierde plaats. Met grooten achterstand werd Tsoeda vijfde. De einduitslag luidde: 1. cn Olympisch winnaar Zabala (Argen tinië), tijd 2 uur 31 min. 36 sec. 2. Ferris (Engeland) tijd 2 uur 32 min. 12 sec. 3. Toivonen (Finland) tijd 2 uur 32 min. 12 sec. 4. Wright (Engeland) 2 uur 32 min. 42 sec. 5. Tsoeda (Japan) tijd 2 uur 35 min. 42 sec. 6. Kin (Japan) tijd 2 uur 37 min. 28 sec. 7. Michelsen (V. S.) 8. Heks (Tsjecho-Slov|kije). 3. Gon (Japan). ZABOLA, de Argentiinsche winnaar van den Marathon, in zijn luchtige costuum. 10. Andersen (Denemarken). 11. Oldag (V. S.). 12. Briker (Canada). 13. Fanelli (Italië). 14. Maiss (Canada). 15. De Bruyn (Duitschland). Hiermede was het athletiektoumooi be ëindigd. t (Vervolg in het Eerste Blad.) WIELRENNEN EBERLE (Duitschland) die In den tien kamp op de derde plaats eindigde. Het wereldrecord 3000 Meter bleef echter onaangetast Groote publieke belangstelling Amsterdam, 7 Augustus. Onder vrij groote belangstelling vonden heden op de Sintelbaan de jaarlljksdho baanwedstrijden van de A.V.A.C. plaats. Precies op tijd werd begonnen met het nummer 200 Meter horden, klasse A. Hier voor verschenen vijf loopers aan de start. Het werd op gemakkelijke wijze gewon nen door H. J. Beintema van „Hellas". De uitslag van dit nummer luide: 1. H. P. Bcintema (Hellas) 26.1 sec. 2. Prins (Blauw-Wit) 26.4 sec. 3. van Uitert (Pro Pa- tria) 26.9 sec. Vervolgons word een tweetal series ver- loopen van het nummer 200 Meter klasse B. Hiervan werden de nummers 1, 2 cn 3 in de finale geplaatst. Voor de 1000 Meter klasse A. verschonen aan den slrt: Heymans (A.A.C.), Haver (Pro Patria), Plieger (A.V.A.C.), van Hoewijk (R.A.V. *31) cn van Lingen (A.M.V.J.). Onge veer 700 Meter had laatstgenoemde de lei ding. Hij zakte toen echter plotseling af en Hoyraans (A.A.C.) nam de leiding en be hield deze. Het resultaat was als volgt: 1. Heymans (A.A.C.) 2 min. 40.5 sec. 2. Dop (V. en L.) 2 min. 41.9 sec. 3. Van Hoewijk (R.A.V. 1931) 2 min. 43.7 sec. De 1000 Meter klasse B. bracht twaalf deelnemers aan den start. Dit nummer werd gewonnen door Schol (A.V. 1923) in 2 min. 47.3 sec. Goede tweede was Brauen van A.A.C. mert, 2 min. 47.5 sec. Het resultaat hiervan was; 1. 9chol (A.V. 1923) 2 min. 47.3 sec. 2. A. Brauen (A.A.C.) 2 min. 47.5 scc. 3. C. van Straaten (Trekvogels) 2 min. 48.6 sec. 4. Dieckhaus (Olympia, Den Haag). 5. Hei bloem (D.Q.S.) Vervolgens werd gestart voor de series 100 M. klasse, waarvan de nummers 1, 2 on 3 in de finale kwamen. De 100 Meter klasse C. werd eveneons in twee series geloopen en bracht de L 2 en 3 in de finale. We zagen hierbij enkele zeer aardige loopers, die bij goede training zeer zeker in de toekomst iets kunnen gaan prestceren. Intusschen was men op het middenterrein aangevangen met de werp en springnummers. Het polsstokhoogspringen, waarbij de strijd slechts ging tusschen de deelnemers van Oorschot en H. de Keijscr werd ge wonnen door \'an Oorschot. Uitslag: 1. van Oorschot (Brederodos) 3.60 Meter. 2. De Keyser (A.V. 1923) 3.50 Meter. Het nummer 3000 Meter klasse C. bracht 27 loopers aan den strt, In den beginne was het een kluwen van loopers die allen op el kaar zaten, doch vrij spoedig lagen ze uit elkaar en werd door een aantal loopers een hoofdpeleton gevormd. De uitslag was als volgt: 1. F. Groenveld (A.V.A.C.) 9 min. 56.8 sec. 2. Frisekoop (Alphia) 9 min. 59.5 sec. 3. M. Soukup (A.A.C.) 10 min. 01.5 sec. 4. J. Stolk (A.V.A.C.) 5. Koppies. Het nummer discuswerpen had het vol- gendo resultaat: Klasv A: 1. G. Sevenhuyscn (Alcra. Victr.) 39.34 Meter. 2. H. de Keyser (A. V. 1923) 38.40 Meter. G. Postma (A.P.G.S.). Op merkelijk was het, dat onze kampioen en recordhouder De Bruijn, niet bij de prijs winnaars behoorde, aangezien hij drie on geldige worpen deed. Klasse B: J. J. Grootewal (T.O.V.) 34.38 Meter. 1. J. Blankers (A.V. 1923) 33.70 Meter. 3. J. R. Brasser (A.A.C.) 33.34 Meter. De finale van het nummer 200 Meter klasse B was zere spannend. Het had tot resultaat, dat de drie eerstaankomenden al- lon naar de A-klassc promoveerdon. Uitslag: 1, De Vries (Haarlem) 23 sec. 2. Wolzak (Volewijckers) 23.1 sec. 3. Renes (A.A.C.) 23.5 sec. 4. van Aanholt (A.A.C.) 5. Grote (A.V. 1923). De finale van de 100 Meter klasse A bracht aan den start de Haarlemmers Blik en Benz, Gcurts en Jansen (V. en L.), Bein- tema (Hellas) en de Haan (D.D.V.). We kregen hier een moolen 6trijd te aan schouwen tusschen Jansen en Benz. Win naar werd Jansen, die een zeer mooie cn soepele stijl te zien gaf. Uitslag: 1. Jansen (V. en L.) 10.8 sec, 2. Benz (Haarlem) 10.9 sec. 3. Beintema (Hel las) 11.1 sec. 4. De Haan (D.D.V.) 5. Blik (Haarlem). 6. Gcurts (V. en L.). Het nummer verspringen voor C-klasse had het volgende resultaat: 1. H. v. d. Kaa (Hellas) 6.07 Meter. 2. A. van Aanholt (A.A.C.) 5.96 M. 3. H. J. Otten (Hellas) 5.89 Meter» Het belangrijkste nummer van den mid dag wts wel de 3000 Meter snelwandelen. Hierbij zou de bekende Rotterdammers C. Gubbcls van Pro Patria trachten het op naam van den Deen, Rasmussen, staande wereldrecord te verbeteren. Hij vermocht hierin echter niet te slagen. Het niet-officieele Nederlandsche record op dit nummer ging echter om zeep en werd gebracht op 13 min. 2.7 sec. De Rotterdam mer verbeterde tevens het Nederlandsche record over 2000 Meter en bracht dit van 8 min. 41.8 sec. op 8 min. 33.1 sec. Zijn clubgenoot Engelman, die fgllen strijd leverde en vlak echter Gubbels zat, gaf na ongeveer 1400 Meter plotseling op. Uitslag: 1. C. Gubbels (Pro Patria) 13 min. 2.7 sec. 2. Toscani (A.A.C.) 14 min. 10.2 sec. 3. Fecnstra (K.N.A.U.). Do finale 100 Meter klasse C had het vol gende resultaat: 1. Nussbaum (D.D.V.) 11.6 scc. 2. Poorter (G.A.C.) 11.7 sec. 3. Otten (Hellas) 11.9 sec. 4. Nouwen (G.A.C.). Een tweede belangrijk nummer van de zen middag was de 3 x 1000 M. estafette, daar het hierbij geenszins uitgesloten was, dat het op naam van de H.A.V. „Haarlem" staande record van 8 min. 6J2 sec. er aan zou gaan. Hoewel de ploeg van de A.V. 1923 bestaande uit Robert Oostermeyer en Sier huis zeer schitterend liep slaagden deze loopers er niet in het record te breken. Een en ander is zeer zeker toe te schrijven aan de ongunstige weersomstandigheden. Het nummer speerwerpen, klasse A had het volgende resultaat: 1. J. Knol (A.P.G.S.) 50.50 Meter. 2. De Jong (Hellas) 49.93 Meter. 3. Do Keyser (A.V. 1923) 48.85 Meter. Voor de 5000 Meter klasse A en B startten twaalf loopers. Wat de A-klasse betreft werd het een overwinning voor don beken den A.V.A.C.'er Wim Bakker. Hij liep van begin af aan met een zeer regelmatig en mooi tempo. In de B-klasse zegevierde Meyer van dc Volewijckers. Hij liep zeer goed en bleef geregeld achter de eerste A-klasscrs han gen. Uitslag: Klasse A' 1. W. Bakker (A.V.A.C.) 16 min. 23.3 sec 2 A. Muller (A.V.A.C.) 16 min. 30 sec. 3. J Toorenburg (A.V.A.C.) 16 min. 41.2 sec. KlasseB: 1. Meyer (Volewijckers) 16 min. 5? sec. 2. Do Vries (S.L.T.O.) 17 min. 16.7 sec 3 Goosscn (A.A.C.) 17 min. 23.7 sec. Het slot van den middag werd gevormd door het nummer 4 x 200 M. estafette. Er werd hier zeer goed geloopen en de winnende, ploeg bloef slechts 0.4 sec. onder het record, hetgeen onder de weersomstan digheden van heden zeer mooi te noemen is. Uitslag: 1. Vlug en Lenig in 1 min. 31.4 sec. 2. Haarlem in 1 min. 34.2 sec. 2. Blauw- Wit l Yeger:Veldman winnen de koppelrace Gezien het groote succes dat de U.W.C. De Volharding" had met de door haar op 3 Juli j.l. georganiseerde grasbaanwielcr- wedstrijden, besloot deze actie vereeniging i deze nogmaals te orgaifiseeren en zoo von den gisteren, wederom op het Velox-veld, onder bij uitstek gunstige weersomstandig heden, wederom dergelijke wedstrijden plaats. Er was zeer veel publiek, zeer be- moedigend voor de combinatie, die het volgend jaar de wielerbaan zal gaan exploi- tceren. Precies op tijd riep de starter, de heer H. Verkade, de talrijke deelnemers voor de voorstellingsronde aan den start. Begonnen werd met de afval-race voor Nieuwelingen. Hadden de series reeds een spannend verloop, niet minder was dit het geval met de finale. De uitslag daarvan werd: 1. Loskamp, Hilversum. 2. Van Doorneveld, Arasterdam. 3. Van Duivenbode, Rotterdam. 4. Zwart, Utrecht. Daarna kwamen in de baan de rijders voor het nummer twee ronden sprint ama teurs. De nos. 1 en 2 van elke serie kwa men in de demi-finale. In de finale van dit nummer werd het volgende resultaat bereikt: 1. Schlebaum. Socstdijk. 2. Loskamp, Hilversum, 3. Veger, Amersfoort. 4. Arnoldussen, Utrecht De 30-ronden-race voor niou^'elingen had het volgende resultaat: 1. Loskamp, Hilversum. 2. Van Duivenbode, Rotterdam. 3. Verhoef, Utrecht. 4. Joolen, Utrecht. Loskamp en Van Duivenbode gaven el kaar niet veel toe, doch Loskamp's sprint- capaciteiten gaven tenslotte den doorslag. Vonden wij deze race reeds een kracht prestatie, he-, laatste nummer was een koppelrace over niet minder dan 100 ron den. Verscheidene koppels kwamen in de baan en jury en wedntrijdcommissie kregen druk werk met ronden tellen, letten op aflossing, enz. Het werd een felle kamp, waarbij de koppels, vooral in den beginne, elkaar niet veel toegaven. Het duo Veger— Veldman bleef echter steeds aan den kop. Het aflossen ging niet steeds geheel cor rect en de megafonist moest zich dan ook nog al eens laten hooren. Tot strafmaat regelen behoefde men echter niet over te gaan. Het publiek leefde in dezen feilen strijd geheel mede en moedigde de rijders iuiddo aan. Dc koppelrace over 100 ronden had dit resultaat: 1. Veger-Veldman. 2. Heddens-Neerlings. 3. Loskamp-de Rijk. 4. Spicrenburg-Cornelissen. Na afloop decldo do heer Verkade de prijzen uit er, onder groot enthousiasme op wijzende dat dit te Utrecht de laatste grasbaanwedstrijden geweest waren, gezien hot besluit van den gemeenteraad ora over te gaan tot hot bouwen van een wielerbaan. Dc wedstrijden werden opgeluisterd door muziek van de Utrechtscho Brandweer, terwijl men wederom de beschikking had over enkele leden der E.H.B.O. WIENER SPORT CLUBFETENOORD. Weenen, 6 Aug. (V.D.) Heden speelde Feyenoord tegen do Wiener Sport Club en verloor na een uitstekenden wedstrijd, waar bij het spel zich meermalen op internatio naal peil bevond, met 93. Ruststand 42 voor de Wiener Sport Club.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 10