DE VIERING VAN KONINGINNEDAG DE PARADE OP DE VLASAKKERS Schimmenspel en Vuurwerk Agenda Advertentiën DIEDERIK Stadsnieuws Opvoering van de bruiloft van Kloris en Roosje; volks: spelen en springconcours /Vervolg van ons vorig blad.) Precies tien uur presenteerde dc parade commandant, de luitenant-kolonel baron v. Voorst tot Voorst, de troepen, welke op- gestold stonden op de Vlasakkers, aan den inspecteur der parade, de generaal-majoor H. G Winkelman, commandant der IVe Divisie. Na de inspectie volgde het défilé, waar bij de cavalerie, welke gedeeltelijk te voet was, werd ingedeeld bij de infanterie. Het eerst defileerde onder commando van ma joor Visscher de infanterie. De stafmuziek onder kapelmeester van der Glas ging aan het hoofd. Daarna volgde de cavalerie on- _ier commando van ritmeester jhr. Teding van Berkhout. De artillerie onder majoor 'Kijkers sloot het eerste gedeelte van het défilé, dat door dc cavalerie en artillerie in draf herhaald werd, terwijl de huzaren tenslotte nogmaals in galop terugkeerden. De paradccommandant liet daarna carré formeoren, de sabels en geweren werden ge presenteerd, waarna plechtig het Wilhel mus gespeeld werd. Hiermede was de plechtigheid afgeloopen. De burgemeester woonde de parade bij. De publieke belangstelling was niet zoo groot als andere jaren, ondanks het weer bijzonder fraai was en de heide een fraaie aanblik bood. Tenslotte nog een enkele opmerking in verband met doze parade. Wij hebben de aankondiging van deze parade gemist in het feestprogramma. Na informatie gister morgen bij eon der militaire bureaux ge werd ons de mededeeling, dat er een pa rade zou worden gehouden. Men klaagt in militaire- en enkele bur gerkringen over het toonemende défaitis me en de achteruitgaande belangstelling voor militaire aangelegenheden. Nu zal men het onze stadgenooten toch niet euvel kun nen duiden, dat zij gistermorgen geen- be langstelling hebben getoond voor de para de, waarvan men niet eens wist dat zij go- houden werd! Men kan pas belangstelling voor een of ander verwachten indien be- kond is, dat het zal geschieden. Wellicht kan voor komende jaren do parade tevo ren worden geannonceerd. Het mlddagfoest. Nadat des middags van 12 tot 1 uur de beiaardier van Ivalveen de stadsklokken weer lustig had laten beieren volgde na twee uur het feest op het terrein van den A.B. v. L.O. aan den Leusderweg. De toe gangsweg tot het terrein ae Leusderweg was reeds gcruimen tijd voor het aan- vangsuur uitermate druk. Dc politie had evenwel het verkeer naar het feestterrein zoó geregeld, dat van een opstopping geen I.sprake kon zijn. De hoofdschotel van het middagfeest werd gevormd door de opvoe ring van „De Bruiloft van Kloris en Roosje" onder leiding van den heer R. Roeters, wiens optreden reeds in voorgaande jaren rnet zooveel succes heeft plaats gevonden. Men heeft in het programma dit spel zien aangekondigd onder de aanprijzing van „prachtige décors en balletten". Nu is een veinig reclame-aandikkerij wel geoorloofd, doch van de „balletten" hebben we weinig, van de „prachtige décors" niets gezien. Niettemin, wij vonden de keuze van dit nummer goed; het gaf iets anders dan hetgeen men gewoonlijk te aanschouwen krijgt, waarbij w ook niet uit het oog mo- gen verliezen, dat er van eon opvoering als deze wel iets meer uitgaat dan van goochel- en acrobatische toeren, zooals deze verleden jaar werden uitgevoerd. De heer Roeters was degene, die er „stemming" in wist te brengen bij Öc debutanten, doch om het publiek, dat zeer talrijk was, tot moe- I zingen van de aardige wijsjes te krijgen, was zelfs niet in het vermogen van den oolijken heer Roeters, die overigens nogal wat weet te bereiken. Bij de opvoering van deze boerenbruiloft werd medewerking verleend door de R.K. gemengde zangvereeniging „St. Cecilia" on der leiding van den heer J. A. Helmich. Deze vereeniging heeft behoorlijk gezongen, zij werd evenwel gehandicapt door het tem po van de muziek, waardoor de heer Hel mich in zijn taak als dirigent nu niet be paald werd verlicht. Bovendien namen de musiceerenden het nu en dan ook niet al te nauw met de zuiverheid. Geef ons bij een dergelijke uitvoering de vaak zoo ver smade, maar gelukkig weer meer naar vo ren komende trekharmonica-muziek, die vooral voor boerendansen zoo voortreffe lijk is, in het bijzonder bij het spelen van retenuto's. Wellicht vindt deze minder goe de harmonie tusschen zang en dans en de muziek ook zijn oorzaak in het feit, dat er nog niet voldoende samen was gerepeteerd. De dansen werden uitgevoerd door meisjes van de gymnastiekvereniging Excelsior, onder leiding van den heer J. J. van der Linde, die evenals op de jubileumuitvoering keurig werk leverden, doch thans ook eenigszins te kampen hadden met het tem po der muziek. Het uitspreken van den Oranjewcnsch 1932 geschiedde door Tho- masvaer en Pieternel (Rodi Roeters en me vrouw Delfoois) die beide over een goede stem bleken te beschikken. Het gesproken on gezongen woord werd door twee batter- rijen van drie groote luidsprekers over het terrein gezonden, zoodat ieder der toeschou wers het goed kon hooren. Een extra woord van lof verdienen hier de accordeon- spelers, die niet alleen voor een goede be geleiding zorgden doch ook uitstekende so listen bleken te zijn. Over het geheel ge nomen vonden wij deze opvoering geslaagd, doch wij hopen, dat de gegeven wenken be treffende de muziek ter harte zullen wor den genomen en niet zullen worden opge vat als een kwade critiek. Dit laatste is allerminst onze bedoeling bij het geven van een verslag van een opvoering als die van gistermiddag. Vervolgens werden op het feestterrein nog volksspelen gehouden, waarbij de jeugd naar hartelust kon fietsrijden met hinder nissen, turfrapen, broodjes rapen en wat dies meer zij. Op het achterterrein werd een spring concours gehouden voor onderofficieren der bereden wapens. Hiervoor bestond ook veel belangstelling, vooral uit militaire kringen. Men was zelfs boven op de kleedkamertjes geklauterd met het gevolg, dat het dak van het C.J.V.V.-lokaal onder don druk be zweek... Dit had gelukkig geen persoonlij ke ongelukken als gevolg. Het springcon cours blijft steeds een gewild nummer bij een Oranjefeest. En niet ten onrechte. Het is een sportieve gebeurtenis, die spanning geeft en voor liefhebbers van paarden sport een mooie attractie is bovendien. Te ruim half vijf waren de middagfees- telijkheden afgeloopen. Alles bewoog zich weer in de richting van de stad, zoodat de Leusderweg, waar eenige kraampjes wa ren opgesteld voor het verkoopen van al lerlei versnaperingen en de traditionecle feeststokken, wederom het brandpunt van liet verkeer was. Tusschen zes en zeven uur was er weder om carillonbespeling, terwijl er om half acht een muzikale, optocht was naar het feestterrein, waarbij de Amersfoortsche mu ziekvereniging zich verdienstelijk maakte door het geven van eenige vroolijke num mers. Het feest werd o.m. bijgewoond door on zen burgemeester en zijn echtgcnoote en generaal H. G. Winkelman, commandant der IVe divisie, met dienst echtgcnoote. Uitslagen. De uitslag van het springconcours is als volgt: Rijschool: 1. Wachtm. A. H. J. Kcidener; 2. Wachtm. M. Kuiper; 3 Opperwachtm. J. Kroon (mèt stijlprijs); -4. Wachtm. II. K. Everts: - Eerste Reg. Huzaren: 1. Wachtm. N. W. v. Eist; 2. Wachtm. M. Buiten; 3. Wachtm. J. J. v. Kuyvenhoven; 4. Wachtm. A. J. Dik. Vijfde Reg. Veld-Artillerie: 1. Opper wachtm. v. i. Wakker met „Kameel"; 2. v. d. Wakker met „Teun"; 3. Wachtm. Fok- kema met „Beby"; 4. Wachtm. J. Stam; 5. Wachtm. R. van Staveren; 6. Wachtm. Fokkema met „Cora"; 7. Wachtm. W. Schut. De uitslag van de volksspelen is als volgt: Zakloopen: 1. M. Slachter; 2. W. Kieze- wetten; 3. C. Meilink; 4. J. van Gent. Wielrijden: 1. H. Wassink; 2. H. v. Weerd; 3. J. Heiligers; 4. T. v. d. Kuilen. Turfrapen; 1. C. Pietersen; 2. W. Onwijd; 3. B. van Hoeyen; 4. W. van Zelm. De uitslagen van het bloemencorso zijn als volgt: Allegorisch: Indianengroep le prijs plus eervolle ver melding. Groep Kabouters le prijs plus eervolle vermelding (Fraterschool). Oldcnbroeks Echtpaar le prijs (kinderen Kreikamp). Melkwagen le prijs (kinderen Nieuwen- huis). Leger des Heils le prijs (Jongenshuis). Kinderzorg le prijs (Zilvervloot). Buurtvereniging Kruiskamp le prijs. R.K. Meisjesschool Muurhuizen 2o prijs. School Rozenstraat 2e prijs. School Lingcstraat 2e prijs. Auto's: Van Ruyven le prijs. Rijwielen: N. Los le prij3. Martha Middelman lo prijs. Annie v. Gulik le prijs. Truus v. Diggelen 2e prijs. Marie v. Es 2c prijs. G. B. Langkeet 3e prijs. Mej. R. dc Voogd 4e prijs. Diversen: Arreslee le prijs Meester; 3e prijs J. van Rijn; 2o prijs J. Langkeet. Eervolle vermelding voor alle deelne mers met reclame-wagens. Gondelvaart: Wij kunnen thans melden, dat de vijfde prijs bij de gondelvaart gewonnen werd door J. van Diggelen. Het avondfoest. Ook het avondfeest heeft zich in een bui tengewone groote belangstelling mogen verheugen. Voor het slagen was hier weer do vraag hoe het weer zich houden zou. Het zag er weinig gunstig uit, donkere wolken dreigden en inderdaad is er tijdens het schimmenspel een niet hinderlijk oogen- blik regen gevallen, hetgeen zich bij den aanvang van het vuurwerk in erger mate herhaalde. Maar laat ons bij het begin beginnen! Om Kalf acht vertrok de Amersfoortsche muziekvereeniging onder leiding van den heer Ferd. de Goey van den Hof af naar het feestterrein. Achter den stoet sloot zich een groote schare feestelingen aan, meesten tijds in groote rijen; enfin, die aanblik is langzamerhand voldoende bekend. Op het terrein musiceerde de genoemde vereeniging en het publiek wachtte gedul dig op de dingen, die te gebeuren ston den. Men kortte den tijd met een dansje, een glaasje limonade of een specifieke Oranje-flirtation, totdat om kwart na ne gen het licht uitging en de duizenden Het levend schimmelspel onder leiding van den heer Rodi Roeters te aanschouwen kregen. Dit door artistcn ge speelde spel, uitgevoerd op een hooge stel lage, is. een groot succes geworden. Het was r.en beschrijving in 10 taferelen van den levensloop van Prins Willem I. Een ontwerp van den heer Roeters, geschrevon door Henk Das uit Rotterdam, waarbij als con- rérencier voor de berijmde tekst do heer Alex de Haas optrad. Geluidversterkers zorgden ook thans, dat het gesproken woord overal goed gevolgd worden kon. De tafe- reelen behandelden o.a. de geboorte van Prins Willem van Oranje in 1533, zijn studentenleven, zijn huwelijk met Anna van Buren en zoo vervolgens de diverse levensepisoden tot aan zijn dood. Een werk, dat alle lof verdient voor zijn Inhoud én uitvoering. Daarom was het bij zonder afkeurenswaardig van een deel van het publiek om zijn gebrek aan belangstel ling in dc vaderlandsclie historie te uiten door in de onmiddellijke omgeving van hen, die het schouwspel wèl willen volgen, ru moer te maken in den vorm van zingen, stoeien en praten. In zoo'n geval kan men beter van het terrein wegblijven! De opvoerenden hebben met dit levend schimmelspel veel succes geoogst. Terecht is de publieke opinie alleszins gunstig ge weest' Hoe vernuftig was het o.a. niet om maar met een enkel voorbeeld te vol staan de weergave van een visioen bij een der historische figuren. Hoe zuiver ook was hot beeld en het gesproken woord. Kortom: het was fif! Het vuurwerk. Mocht de gondelvaart op den vooravond als clou van het programma worden aan gemerkt, op den sluitingsavond is dit on danks het succes mei het levend schimmen spel zeker het vuurwerk weer geweest. Vrijwel niemand verlaat des avonds hel feestterrein, alvorens het slotstuk uitge brand of de laatste bom gebarsten is! Het vuurwerk behoort cr nu eenmaal bij en het zou zonder dit fantastische schouwspel geen echten Koninginnedag geweest zijn. Dal heeft het bestuur der Oranjevereniging blijkbaar ook steeds goed begrepen, want niets wordt onbeproefd gelaten om deze slot-festiviteit grootsch te doen zijn. Vorig jaar waren enkele nummers van het groote programma minder goed tot hun recht gekomen. Ja, zoo iets kan gebeuren zonder dat men daar feitelijk iets aan doen kan. Vrouwe Fortuna moet nu eenmaal ook hier aanwezig zijn. Gisteravond was het echter beter, of schoon de regen niet nagelaten had een nadeeligen invloed uit te oefenen. Geopend werd met een salvo van luchtvuurwerk, waarop een fraaio kleuren-belichting van het terrein volgde. Men kreeg verder een groote palmboom van Romeinsche kaarsen te zien, de bekende „telegraaf", een verschil lende bewegingen uitvoerende olifant als mechanisch nummer, eèn Japansch waaier tableau en nog tal van andere stukken, welke de gebruikelijke „ó's" en „hè's" over het terrein deden galmen. Bijzondere ver melding verdient nog een extra nummer: een stijgende kroon, die als vuurrad be gon en hoog in de lucht als machtige kroon van gekleurde diamanten aan het men- schelijk oog onKrokken werd om plaats te maken voor de gebruikelijke slotdccoratio met de woorden: „Leve de Koningin". Het geslaagde vuurwerk was teneinde en daarmede het feest ter gelegenheid van den Koninginnedag. Groote drommen trok ken huis- of stadwaarts. Het was wederom een groote drukte op den Leusderweg en zijn zijwegen. Dc feeststemming, die wij in liet bijzonder des middags vrijwel geheel bij het publiek gemist haddén, was er nu wat beter in. Nog lang is het in dc binnenstad druk gebleven, nog lang is er mot oranje- mutsen op het hoofd ge-„Oranje-bovcnd" en nog lang ook „gingen we niet naar huis!" De dag is in de beste orde verloopen. Het feest der Oranjeverecniging is ook dit jaar weer geslaagd en het moet voor het wak kere bestuur van die vereeniging, evenals voor haar commissie-, jury-leden en allo anderen, die zich in dienst van het volks vermaak hebben gesteld, een voldoening zijn te kunnen weten, dat niet anders dan prettige gedachten aan Koninginnedag 1932 verbonden blijven. Dat alles zoo goed geslaagd is, mag ook toegeschreven worden aan de keurige rege lingen, die door politie, rijksveldwacht en marechaussee getroffen werden. DE BENOODIGDE VISCH even bestellen bij GLASTRA'S VISCHHANDEL UTRECHTSCHESTRAAT 40. Tolel. 92. HET PENSIOENFONDS VOOR AMBTENAREN. Verhooging der jaarlijksche bij drage is noodzakelijk geworden, Uit de door den wiskundigen adviseur der Vereeniging van Nod. Gemeenten op gemaakt verslag betreffende de samenstel ling van de wetenschappelijke balans op 31 Dec. 1928 van het fonds ter bestrijding van uitgaven der gemeento voor pensioenen ten behoeve van hare ambtenaren blijkt dat door het optreden van ongunstige omstandigheden sinds de samenstelling der wetenschappelijke balans in 1923 het nood zakelijk is geworden de jaarlijksche bij drage aan het fonds met ingang van 1 Januari 1929 te verhoogen van ƒ27.500 op 40.386. GEMEENTE-CONCERTEN. Bedrag van ƒ1400 uitgetrokken. Voor honoreering van door Amersfoort- flche muziek- en zangvereenigingen in 1933 te geven uitvoeringen is op de begroo- ting voor dat jaar een (bedrag uitgetrokken van ƒ1400. AANBESTEDINGSNIEUWS. In hotel Monopolo werd door den archi tect Klijnstra alhier aanbesteed het bouwen van een landhuis te De Bilt. Hoogste in schrijver was de firma A. T. Mols te Am sterdam voor 42.275.laagste was T. v. Denderen te Zeist voor 21.200. GEEN KWADE BUREN1 In ons blad van gisteren hebben wij mol ding gemaakt van het onder water zetten van ccn woning in de Bankastraat. Wij hebben door ccn misverstand den buurman als dader aangewezen, doch deze heeft gewaarschuwd door derden door ingrij pen juist erger weten te voorkomen. Wij zetten dit hier gaarne even recht. De werkelijke dader i6 nog onbekend. VECHTPARTIJTJES. Gisteravond heeft op de Kamp een vecht partij plaats gehad, waarbij dc beide par tijen van het mes gebruik hebben gemaakt. De 27-jarige van D. alhier kreeg twee mes steken in het rechter dijbeen.. Na door een medicus te zijn verbonden, is hij op diens advies naar het St. Elizabeth's Gasthuis overgebracht. De vermoedelijke dader V. is ingesloten; ook hij had een snij wond aan een der handen bekomen. De politie stelt een nader onderzoek in. Op het feestterrein kregen twee personen ruzie, waarbij de een een zoodanige slag op den neus kreeg, dat hij op advies van een geneesheer naar het ziekenhuis is vervoerd. BURGERLIJKE STAND. 30 Augustus 1932 Geboren: Jeanne Hermina, d. v. Herma- nus Meurs en Jeanne Jacoba Moolhuijzon. Theresia Anna Maria, d. v. Antonius Ma ria Stenfcrt en Johanna Maria Helena Cor nelia Verlinden. Gehuwd: Antonic Lablans en Gecrtruida Hazelaar. Theodoor Jacob Lap cn Margaretha Fran- cisca van der Laan. Inrichting voor Heilgymnastiek cn Massage. Me]. GEORGE VIERDAG, M. O. Lichaamsoef. GedipL Heiig, en Masseuse- Lid v. h. Ned. Genootschap voor Heiig, en Miassage. Utrcchtschestraat 7, Telefoon 376. AMERSFOORTSCHE ZWEMSCHOOL. Watertemperatuur. De temperatuur van het water in do zweminrichting bedroeg hedenochtend 66 graden. D a g e 1 ij k s City Theater, Westsingcl 7. Vertooning van „Es wird scbon wieder besser." Rembrandt Theater, Langestraat. Vertoo ning van „De Knokploeg" en „Zeg ja." Museurn Fléhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vereeniging, Regentesselaan. lederen dag van 6—S uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwstraat 2-4. Vredcsbibliotheck, Arnhemscheweg 50. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. 1 September. De Valk. Lezing over hel voetbalspel door den heer Karei J. J. Lotsy uit Dordrecht. 8 uur. 1 Sept. Muziektent Plantsoen (Z.). Cen trale meeting S.D.A.P.— N.V.V., spreker dr. ir. Th. v. d Waerden. 8 uur. 2 Sept. Muziektent Plantsoen (Z.) Uitvoe ring Gemengde Arbeiderszangver. „De Stem des Volks." 8 uur. 3 Sept. Zomerfeest Specltuinvereeniginc „Leusderkwartier." V/s uur. 3 Sept. Pesie's Zwemschool. Zwemfeest A. G. V. „Wilhclmina." 3 uur. 3 en 4 Sept. Birkhoven. Kampioenswed strijden K. N. G. V. 3—4 September, School voor Wijsbegeerte. Mevrouw Dr. J. I), v d. Bergh van Eysinga— Elins over „Arbeid en Sexe 18 September. Soc. Concordia. Jondsche Ver. „Nut en Genoegen." Lezing mej C. Eitje, Amsterdam, over: „Het Jodendom in de huiskamer." 8 uur. VAN ONZE VEEMARKTEN. De indruk, welke men, als meer ingewijde onwillekeurig krijgt van onze veemarkten is diep treurig. Het is n.l. de weerspiege ling van de slechte omstandigheden waar in momenteel heel onze boerenstand ver keert. De slechte uilkomsten der laatste jaren hebben onze boeren arm gemaakt; deze zomer heeft er de laatste stoot aan gegeven en waar het heen zal gaan is nog een vraagteeken. De handel kan daardoor dan ook niet an ders dan zeer pessimistisch gestemd zijn; ook de handelaar moet het er bij laten zitten. Het is tobben over de geheele linie. Daarbij komt, dat men zich zal moeten ge wennen aan de regeeringsmaatregelen, wel- WAT ETEN WIJ MORGEN? KOFFIETAFEL. Paling in gelei. MIDDAGTAFEL. Gebakken paling. Aardappelsla. Pruimcntaart. ke ons tot nog toe meer moeite dan voor- deelen bezorgt. De gcbruiksvecmarkten zijn grootendeels geheel afhankelijk van de zuivelmarkt en ook daar is het al niet beter gesteld. Wel zijn er ingrijpende veranderingen wat de melkprijzen betreft op til, maar hoogo ver wachtingen kunnen we ons daarvan niet meer voorstellen. De aanvoeren op de gebruiksveemarkten blijven over 't geheel ook beneden peil. Het kan ook niet anders, de handel durft geen onkosten meer te riskeeren. Zoo hier en daar wordt momenteel wat voor export gekocht. Frankrijk en België doen hoofdzakelijk bij den boer wat inkoo- pcn. 't Heeft echter zeer weinig betcekenis dus vandaar geen invloed op hot verloop van den handel. Daar waar de handel het in hoofdzaak moet hebben van den boer zooals b.v. in Rotterdam, Amsterdam, Utrecht en Leiden is het al bijzonder slecht. Do slachtveemark ten blijven nog tamelijk constant. Over 't geheel zijn de prijzen wel laag, maar het vee is wel te plaatsen. De inzet is deze week minder goed, de aanvoeren werden ruimer vooral te Rotter dam, 1.1. Dinsdag. De prijzen konden zich voor de eerste kwalitoit nog wel ongeveer handhaven, maar de mindere kwaliteit moesten voor lager wordon afgegeven. De afloop was slecht. Stieren worden op de laatste markten ook ruim aangeboden. Hierin was de vraag ta melijk goed. Ook hier overtrof echter nu het aanbod de vraag, waardoor do prijzen omlaag liepen. De vctto kalveren zijn tamelijk goed te verkoopen, hot aanbod is beperkt. Te Rot terdam was het verloop wat vlugger, met een ruim prijshoudende tendenz. Ook dc nuchtere kalveren zijn goed to plaatsen, tegen iets hoogere prijzen. Men besteedde zoo van 47 een enkele dwaze nog wel hooger. De vette varkens markt blijft nog onzeker, de rogoerings- maatrcgclen geven hier en daar nog enkele moeilijkheden. Men koopt wat zouters te gen den vastgesteldcn prijs 15 cent, maar het aanbod is overwegend, zoodat teleur stelling voor de aanvoerders niet uit kan blijven. De bedoeling is ook, dat de regce- ring deze varkens bij den boer aan huis Iaat koopen. Zware varkens golden te Rotterdam van 12% tot 13% cent per pond lcVend. H. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not. Niet Off. 30 Aug. I Sept. 12 uur Londen8.63% 8.62 Berlijn59.11 59.10 Parijs9.74% 9.54% Brussel 34.50 34.47% Zurich48.15 48.19 Kopenhagen46.15 44.60 Oslo 43.50 43.60 Stockholm44.50 44.80 New-York2.48^ 2.48% Milaan12.79 12.75 In plaats van kaarten. Voor de vele bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden onzer geliefde zus ter en behuwdzuster Mevrouw ISABELLA SOPHIA STROEVE, weduwe van den Heer J. N. MOLTZER, betuigen wij onzen hartelij- kon dank. Amsterdam, A. H. W SWEYS—STROEVE J. STROEVE JEzn. Amersfoort. F. L. STROEVE. Baarn, C. T. MUYSKEN—STROEVE. Mr. I. F. MUYSKEN. De Bilt, A. E. VAN HOORN. Soest, M. H. Bsse. VAN ITTERSUM—STROEVE. L. A. Bn. VAN ITTERSUM. Leder motorjekkers 30. Lange Jassen 45.—. Dames Mantels in kleuren aangemeten (Zie de étalage) 50. HU IB HOLSTEIJN. Arnhemschsstr. la. Tel. 1685 BOTER, KAAS, EIEREN, VLEESCHWAREN STEGEMAN. ONZE SPECIALITÉ Gevolde Kalfsborst 80 cent per pond. Slagerij BEN POLAK concurreert met kwaliteit. Tol. 659. MUZIEKHUIS POLAK Utr, weg 69 Tel. 1279 Erkend handelaar ln gra- mofoonbranche aangesloten bij den Algemeenen Bond van gramofoonhandelaren in Nederland.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 11