Het Dr. Carel van Boetzelaerpark Fa.M.R.N.00STERVEEN Ged.Staten keuren het Raadsbesluit niet goed Onjuiste Gemeente-tactiek RUITERFEEST OP HOUDRINGE mmtëi V.D. KIESVERENIGING „BAARN" PLANTEN, VLINDERS, VOGELS Radioprogramma WAT ETEN WIJ MORGEN? Langestraat 42 Tel. 77 BOOMSCHORS CHOCOLADE 35 cent per hall pond Ernstige geldelijke bezwaren tegen le schenkings voorwaarden Gedep. Staten hebben hun goedkeuring nthouden aan het Raadsbesluit dor ge- eente De Bilt tot aanvaarding van de «oor Dr. C. W. Th. Baron van Boetzelaer Ivan Dubbeldam gedane schenking van een wandelpark. I De woordelijke tekst van het door Ge $ep. Staten genomon besluit luidt als De Gedeputeerde Staten van de provincie Utrecht, Gelezen het besluit d.d. 1 Augustus 1932 ■yan den raad der gemeente De Bildt (bij hun College ingekomen 22 Augustus 1932), Strekkende tot aanvaarding van een door Ur. C. W. Th. Baron van Boetzelaer van Dubbeldam gedane schenking van een wandelpark en een perceel weiland, over eenkomstig de als bijlagen bij dat besluit gevoegde ontwerp-schenkingsacte met bij Hehoorende ontwerp-stichtingsacte; H Overwegende, dat artikel 6 der concept- schenkingsacte de bepaling bevat, dat, in geval het geschenk door wijziging van de grenzen der gemeente De Bildt binnen de grenzen van een andere gemeente mocht komen te liggen, do gemeente De Bildt dan, binnen zes maanden nadat die grenswijzi ging rechtskracht zal hebben verkregen, aan „Het Dr. Carel van Boetzelaerfonds", jtvestigd te De Bildt, een bedrag van 400.000.— zal betalen; Mdat blijkens de verdere ovenvegingen van het besluit de raad de bewilliging in deze bepaling grondt op de overweging, dat „de zelve hare begrenzing vindt in het neutra- Iffieeren van een annexatie-stimulans, wel ke gelegen zou kunnen zijn in do omstan digheid, dat zich in het begeerde gebied een kostbaar park bevindt"; ■Overwegende, dat uit het vorenstaande blijkt, dat de aangehaalde bepaling uit de ontwerp-schenkingsacte de strekking heeft om de gemeente te bezwaren met den last van een uitkeering van 400.000.— aan een privaat-rechtelijke instelling als gevolg van een eventueele handeling van derden, in casu de Ivroon in gemeen overleg met de Sta ten-Generaal, te weten do uitvaardiging van een wet nopens wijziging van de gren zen der gemeente do Bildt, een handeling derhalve, welke geheel, althans vrijwel ge heel, buiten medewerking van de gemeente tot stand komt; Hdat er naar het oordeel van hun College geen enkel redelijk motief valt aan te voe ren op grond waarvan het geoorloofd zou zijn overheidsgelden te doen verbeuren lou ter op grond van de tot standkoming van een wet, door het bevoegd gezag en uiter aard in het algemeen belang uitgevaardigd; :Wdat het met name niet op den weg van een gemeente ligt om langs privaatrechte lijken weg belemmeringen of wat zij cflarvopr aanziet op te werpen tegen een door den wetgever te eeniger tijd noo- dig geoordeelde grenswijziging; Jdat mitsdien reeds op deze gronden we gens strijd met het algemeen belang van goedkeuring van het onderhavige raadsbe sluit geen sprake zal kunnen zijn; 'Overwegende, dat daarenboven uit zuiver geldelijk oogpunt tegen de vorenaangehaal- de bepaling der ontwerp-schenkingsacte be zwaar moet worden gemaakt; dat het toch op zich zelf reeds niet te verantwoorden is dat de gemeente do Bildt een zoo zware schuld op zich neemt, welke opeischbaar wordt op een volkomen onze ker oogenblik en derhalve onder thans in het geheel niet te overziene omstandighe den zoowel met de betrekking tot de draag kracht, als ten opzichte van de waarde van het park, daargelaten of de huidige waarde daarvan geacht moet worden met een be drag van 400.000.overeen te komen; dat nu weliswaar de raad zich voorstelt, dat bij het eventueel verschuldigd worden van voormeld bedrag, metterdaad niet de gemeente do Bildt, doch de annexeerende gemeente rnet dezen last bezwaard zal wor den, maar dat de raad daarbij dan ken nelijk voorbijziet, dat de rente en aflossing van do deswege aan te gane geldleening door B i 11 s c h o belastingbetalers, zal moeten worden opgebracht, en dit allicht zonder medebetaling door do overige belas tingplichtigen der annexeerende gemeente, daar moeilijk anders kan worden verwacht, dan dat de annexatiewet een zoodanige re geling zal treffen, dat deze last uitsluitend tr! ,^ru^en op een te vormen afdeeling de Bï ^art* der Semeentewet), nu niet alleen het park in het bijzonder voor in woners van het dorp de Bildt beteekenis heeft maar bovendien de uitkeeringen uit het „Doctor Carel van Boetzelaer Fonds", aan welk fonds hel bedrag van 400.000.— zal worden uitbetaald, blijkens artikel 5, de lid. der ontwerp-stichtingsbrief ten goede zullen komen uitsluitend „aan instel- mgen en/of personen, die gevestigd zijn of wonen in dat gebied, hetwelk wordt be paald door de tegenwoordige grenzen der gemeente de Bildt"; Hfcverwegende, dat op grond van voren- -wande overwegingen het onderhavige be- •luit met voor goedkeuring vatbaar is; Gelet op de botrekkelijke bepalingen der Gemeentewet; BESLUITEN: I. aan het besluit van den raad der ge meente do Bildt d.d. 1 Augustus 1932 tot aanvaarding van de door Dr. C. W. Th. Ba ron van Boetzelaer van Dubbeldam godane schenking van een wandelpark en een per ceel weiland goedkeuring te onthouden; II. afschrift van dit besluit te zenden aan Burgemeester en Wethouders van de Bildt ter mededeeling aan den raad. Groote belangstelling. De uitslagen De Bilt, 6 Sept. Heden werd op 't land goed „Houdringe" albier een concours-hip pique gehouden, hetwelk gegeven werd in samenwerking van de Prov. Regelingscom missie voor de Paardenfokkerij met het con courshippique comité te de Bilt, De belang stelling voor dit conccurs was groot en met interesse en bewondering werden de ver schillende prestaties gevolgd. De uitslag van dit concours-hippique Is: Ingespannen hengsten, type landbouw- tuigpaard uit de provincie Utrecht. (Jury G. A. v. Dorsten, K. M. Dirkzwager, J. C Colder). 1. G. v. d. Grift, Houten met Nosco. 2. A. VV. van Wijk, Vechten met Griedel. 3. G. v. d. Grift, Houten met Prospect. 4. J. C. Spithoven, Wijk bij Duurstede met Gregulus. Fokmerriën van 5 tot en met 8 jaar N.S. Tg. uit de provincie Utrecht 1. A. v. d. Koppel, Zeist met Oziena. 2. A. v. d. Grift, de Bilt met Masila. 3. G. v. d. Grift, Houten met Menka. 4. N. v. Zijl, Schalkwijk, met Netzie. 5. M. Streefkerk, Nieuw Loosdrecht met Navida. De eereprijs bestaande uit een gouden me daille, aangeboden door den eere-voorzitter mr. A. M. A. baron v. Boetzelaer van Loe- nen en Wolferen, voor de beste stamboek- merrie uit deze afdeeling, waarvan min stens 2 veulens in het veulenboek zijn inge schreven werd gewonnen door A. v. d. Grift te de Bilt Fokmerriën van 9 jaar en ouder: 1. H. van Leeuwen, Jutfaas met Ivolpa 2. A. Streefkerk, te de Bilt met Kalvine 1 3. D. de Kruyf, de Bilt met Fjohanna. 4. Wed. G. v. Vulpen, Oudenrijn met Keuta. Open klasse merriën en ruins, eenspan type luxe tuigpaard, aangesp, van luxe-rij tuig (nationaal). Jury was: M. Heuff, M. D. Noordry en G. A. v. Dorsten. 1. Gebr. v. d. Haar, Zei6t met Donni- brook squire. 2. A. v. d. Koppel, Zeist met Haddon Philippine. 3. D. Groenhard, Dirkshorn met Seffon Courtier. 4. A. v. d. Koppel, Zeist met Merry Girl. Merriën en ruins, type landbouw tuig paard, eenspan aangespannen voor luxe rijtuig, toebehoorend aan personen wier hoofdbedrijf landbouw is (nationaal). 1. C. G. de Bie, Werkhoven met Orrie. 2. A. v. d. Grift, de Bilt met Masila. 3. A. W. v. Wijk, Vechten met N.N. Kampioensprijs eenspan landb. tuigpaar- den. Deze prijs, een zilv. beker aangebo den door het gemeentebestuur van de Bilt, werd gewonnen door A. v. d. Koppel uit Zeist. Open klasse tweespan, type luxe tuig paard, aangespannen voor luxe rijtuig (na tionaal). 1. A. v. d. Koppel, Zeist met Gay Boy en Merry Girl. 2. Gebr. v. d. Haar, Zeist met Some Boy en Donnybrook squire. Tweespan landbouwtuigpaarden, aange spannen voor oogstwagens (nationaal). 1. A. W. v. Wijk uit Vechten en A. v. d. Grift (de Bilt) met Prcmisa en Masila. 2. A. Streefkerk, de Bilt en N. v. Zijl, Schalkwijk met Kalevize I en Netzie. 3. E. van Dijk en wed. G. W. Vulpen uit Oudenrijn met Fuldo en Keuta. 4. C. van Kelderen, Waarder met Juted* en Ruikje. 5. D. de Kruyf, de Bilt met Fjohanna en Drama. Eenspan landbouwtuigpaard aangesp voor luxe rijtuig, gereden door dame. 1. Mevr. v. d. Koppel, Zeist met Oziena 2. Mej. Streefkerk, do Bilt met Kalvine. 3. Mej. de Kruyf, de Bilt met Fjohanna. 4. Mej. Jaantje v. Rijn, Cothen met Pa'u, 5. Mej. Verwer, Maarseveen met Petro- nclla. Viertallen: 1. L.R. „De Vallei Ruitere", Woudenberg. 2. L.R. „de Schaffelaar", Barneveld. 3. L.R. „De Stichtscho Ruiters", te de Bilt. 4. L.R. „De Stichtsche Ruitere", de Bilt. Springconcours, klasse B voor landelijke ruiters. 1. F. Fikse, Achterveld met Jumbo. •2. J. J. Smits (Stichtsche Ruiters) met ikker. 3. A. J. Willemare, Barneveld met Katje 4. G. Beekman, Uddel met Bias. Groepspringen van 3 ruitere: 1. L.R. de Valleiruiters, Woudenberg. 2. L.R. de Schaffelaars I, Barneveld. 3. L.R. De Stichtsche Ruiters I, de Bilt 4. L.R. de Schaffelaars II, Barneveld. VAAKKNSMAKKT t»-!5*TKl_SAft Tl I I I I I I I I— Voorstellen voor de algemeene vergadering van den Vrijz. Dem. Bond B a a r n. Vrijzinnig Democratische Kies- verceniging. De Vrijzinnig Democratische Kiesvoreeniging „Algemeen Belang", afdee ling Baarn, hield een vergadering in het Hotel „Het Kasteel van Antwerpen." In die vergadering werd medegedeeld, dat de Federatie Utrecht aan het Hoofdbestuur geadviseerd heeft als eanrtidaat voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal te stel len de zes aftredende leden, mot Mr. Mar chant als nummer een van dc lijst, en voorts als nummer 7 D. Kooiman, lid van de Ged. Staten van Noord-Holland, nummer S L. Willemse, te Utrecht, voorzitter van de af deeling Utrecht van den Vrijzinnig Demo- cratiscben Bond, nummer 10 J. van den Brink te Baarn, nummer 11 W. K. D. Lustig te Utrecht en nummer 19 Ant Hofkamp tc Amersfoort. Besloten werd in deze vergadering bij dc Algemeene Vergadering, die. in de maand November a.s. te Haarlem zal worden ge houden, een voorstel van orde in te dienen, waarin de wcnschelijkhcid wordt uitgespro ken, dat de agonda zoo gcrogeld wordt, dat de behandeling van alle voorstellen dor af deel ingen verzekerd is. Voorts zal een voorstel ingediend worden, beoogende, dat de Algemeene Vergadering de wenschelukheid uitspreekt: a. dat vanwege de Overheid niet aan één persoon twee hoofdbetrekkingen worden op gedragen; b. dat aan een gehuwd paar of alleen de man of alleen de vrouw in een voiledige be trekking van overheidswege wordt aange steld; c. dat cumulatie van pensioen en salaris, die betaald worden uit kassen van de over heid, tot zekere grenzen beperkt wordt. Dit voorstel zal van een uitvoerige toe lichting vergezeld gaan. Het voorstel van het Bestuur tot wijziging van het huishoudelijk reglement in dien zin, dat do aftredende Bestuursleden in het ver volg niet direct herkiesbaar zullen zijn, wordt aangenomen. Zij zullen voortaan voor den tijd van vier jaren zitting hebben. In principe werd aan hot Bestuur vol macht gegeven om uitvoering te geven aan een uilnoodiging van pacifistische en anti militaristische vereenigingen te Baarn en Soest tot herdenking op 11 November a.s. an den wapenstilstandsdag Tenslotte werd de volgende motie aange nomen: De afdeeling Baarn van den Vrijzinnig Democratischcn Bond; in huishoudelijke veragdering bijeen, gezien het besluit der Rechtsche Raadsfracties en den heer Ben ders (V. B.) om ondanks de weigering der bijzondere schoolbesturen tot medowerking, in den loop van het jaar 1933 do boventalli ge onderwijzers bij hot openbaar lager on derwijs te ontslaan, spreekt als haar oor deel uit, dat het motief der bezuiniging, dat bij het ontslag van boventallige onderwij- ers heeft gegolden, niet als ernstig kan worden genomen, doch dat deze maatregel, mede gelet op de opheffing van de gemeente lijke bewaarschool Lenteleven en op het feit, dat tot heden met geen woord gerept is van personeelsvermindering bij andere diensten, niet anders beschouwd kan worden dan als een aanslag op het openbaar onderwijs, zeer ten nadeele van do schooljeugd van een belangrijke groep der bevolking en besluit deze motie te publiceeren. Een tocht in de buurt van Hilversum Soest, 5 Sept. De leden van de afdee ting Soest dor Nedcrlanasche Natuurhisto rische Vereeniging hielden Zaterdag buri hart vast, daar de regen eindeloos uit den hemel 6troomde. Dat beloofde niet veel voor den Zondag, waarop een excursie zou worden gehouden naar een paar plassen in de buurt van Hilversum.- Maar tot tedere verrassing straalde do hemel, zoodat de fietstocht naar de plassen, ondanks een leugje wind, een groot genot was. Dat de zon scheen, kon trouwens reeds ifgeleid worden uit het feit, dat in de buur van de meertjes, die do tocht gold, allerle vlinders vlogen- hooibeestjes, witjes, hei vlinders, kleine vossen, admiralen en vuur vlindertjes. Ook een uiltje, do gamma-ui! lie van de heihoning snoepte, was present Allerlei plantjn deden nog erg haar best De 6truik- en dopheide bloeiden nog volop en dat gold ook voor perzlkkruid, gele wa terkers, blaartrekkende boterbloem, Engel sche alant, wilgenroosje, melkdistel, bas terdwederiken, 6purrie, herfstpaardebloem wolfspoot, enz. Overal glommen de blaad jes van waternavel en trokken andere planten, die niet meer bloeiden kale jon kcr, klein hoefblad, enz. de aandacht. Ook de zonnedauw werd waargenomen, als mede een heel fijn en sierlijk paddenstoel tjê, de wioltjosmarü6mus. Merkwaardig was, dat er ook een exemplaar van de zee aster (zulte) dapper stond te bloeien. Hoe raakte deze plant, die van zilten grond houdt, daar verzeild? Niet in de laatste plaats ging de belang stelling uit naar de vogels: de huis- en boerenzwaluwen zwierden af en aan, de tapuiten vlogen bij do zandheuvels in de buurt van het water en graspiepers waren er in overvloed. De kwikken waren zoowel door de witte als de gele vertegenwoordigd de eerste soort was zoo licht, dat zij, zonder er doorheen te zakken, gemoedelijk over de kroosdekens wandelde. In de plassen zelf dreven wilde eenden, meerkoeten en win tertalingen, terwijl aan de slikkigo oever kanten, die hun volop voedsel boden, aller lei vogels ijverig bezig waren zich te epij zigen. Wij noemen: kieviten, witgatjes. oeverloopers, tureluren en kemphanen. Bo vendien wa6 er een eenzaam bontbekple viertje, terwijl ook een keer een vischdiefje en een kokmeeuw werden waargenomen Men ziet dus: een groote verecheidenheid van vogels viel te bewonderen, zoodat de tocht zeer geslaagd mag worden genoemd Koffie en pannekoeken in Groot-Kievitsdal vormden ten besluite een genieting, die we andersoortig was, maar evenmin vcrwerpo lijk. AUTO DOOR TREIN VERNIELD. Goen persoonlijke ongelukken. Barneveld, 6 September. Op den onbewaakten spoorwegovergang in de Gast huisstraat alhier, heeft een ongeluk plaats gehad, dat, verwonderlijk genoeg, geen men schenleven heeft gekost. Toen namelijk de heer W. van de Kamp, houthandelaar en steenfabrikant te dezer plaatse, genoemden overweg per auto wilde passeeren, bemerk te hij, onbegrijpelijk genoeg, niet, dat ook de lokaaltrein, die hier 10.20 arriveert, de zen overweg had bereikt. Hot gevolg was dan ook, dat de auto werd gegrepen en een fcindweegs door den trein meegesleurd. Hoe wel de wagen zwaar beschadigd was, bleek de houthandelaar, die de eenige inzittende was, in het minst geen letsel te hebben be komen. Daar het uitzicht bij dezen overweg ta melijk goed is en bovendien aan de andere zijde reeds een voertuig wachtte, is het on begrijpelijk, dat v. d. K. de nadering van den trein niet heeft opgemerkt. Na de botsing, werd de trein tot staan gebracht, die .daardoor eenigo vertraging ondervond. Tegen den onvoorzichtigen automobilist is proces-verbaal opgemaakt. VOLKSZANGAVOND BAARN. Baarn. De Ver Baarn's Bloei heeft ge meend goed te doen door tot sluiting van het seizoen het Utrechtsch Volkszangkoor mder leiding van den heer K. Sixma uit te noodigen tot het houden van een Volke angavond. Het Utrechtsche koor mag zich «teeds In een groote belangstelling verheugen en het aantal menschen die op zulke avonden niet meezingen is te tellen. Ook Baarn kan Woensdag toonen dat het zingen kan en durft en dat 't het werk van Baarn's Bloei op hoogen prijs stelt. Donderdag 8 September. Huizen: K.R.O. 8.00—9.15 Morgenconcert. N.C.R.V. Korte ziekendienst, te leiden door Ds. J. v. d. Woude, Geref. predikant (H.V.), te Hilversum. 10.4511.00 Gramofoonmuziek K.R.O. 11.00—11.30 Gramofoonmuziek. 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje ver zorgd door Pastoor L. H. Perquin O.P. 12.00 Tijdsein. 12.01—12.15 Politieberichten. 12.15200 Lunchconcert door het Orkest o.l.v. Johan Gerritsen. N.C.R.V. 2.00 Tijdsein. 2.003.30 Uitzending van de opening der Jubileumtentoonstelling, in het gebouw „Kunstmin", te Dordrecht, ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan der Afdeeling Dordrecht en Omstreken van de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkun de. De opening zal geschieden door den bur gemeester van Dordrecht, den heer P. L. de Gaay Fortman. Sprekers: de heer G. F. de Roo, voorzit ter der jubileerende afdeeling. Jhr. G. F. van Tets van Godschalxoord. voorzitter van het Hoofdbestuur der Kon. Ned. Maatschap pij voor Tuinbouw en Plantkunde. Medewerking verleent: het Politie-Har- raonie-Corps Dordrecht, o.l.v. D. W. v. Leeu wen. 3.30—4.00 Verzorging van den zender. 4.00 Tijdsein. 4.00—5.00 Ziekenuurtje, te leiden door Ds. L. G. Bruyn, Ned. Herv. Predikant te Kat- VOOR DE KOFFIETAFEL. Croustadines. Bereiding (6 pers.). llt liter melk, wat zout 100 gr. fijne vermicelli, 3 eierdooiers. Voor het vulsel: ragout van 125 gr. kalfs- vlcesch. Kook de gewasechen vermicelli gaar fn de kokende melk mot het zout uur). Roer de geklopte dooiers door de pap en vul er -met boter besmeerde en met fijn pa neermeel bestrooide vormpjes of kopjes mee. Bak ze in een matig warmen oven licht bruin uur) 6tort ze en snijd er met een scherp mes het bovenste kapje af. Hol ze voorzichtig uit, vul ze met ragout, leg er het kapje weer op en laat ze nog even in den oven flink warm worden. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Gebakken sausijsjes. Gestoofde groene kooltjes. Aardappelpuréo. Brusselscho vla. Bereiding: Maak op de gewone wijze vanillevla. Leg n een glazen 6chotcl geweekte bitterkoek jes en hierop een laag lange vingors, dio met abrikozenjam bestreken zijn. Giet hier over de vla. Dien ze op met 6chuim kop- oen van geslagen eiwit. wijk aan don Rijn. Muzikalo medewerking door: J. H. Smit Duyzontkunst, bariton; H. Smit, Duyzentkunst, harmoniumbegclei- ding. 5.005.45 Cursus Handenarbeid voor onze jeugd, door den heer H. J. Steinvoort, te Hilversum. Onderwerp: „De kap van bet lampje". 5.456.45 Liederen-recital door mevr. Truus de WildeScheffer, sopraan. Aan den vleugel: Mevr. T. Wicdenbruggede Ruiter. 6.457.00 Cursus knippon en stofversie- ren, te geven door het Instituut E.N.S.A.I.D. 7.00 Tijdsein. 7.007.15 Gramofoonmuziek. 7.15—7.30 Spreker: Dc heer H. Amelink, Lid van de 2e Kamer der Staten-Generaal, secretaris van het Chr. Nat, Vakverbond in Nederland. 7.307.45 Politieberichten. 7.45—8.00 Persberichten van het Nat, Chr. Persbureau. 8.00 Tijdsein. 8.00—9.00 Concert: Herman v. d. Vegt, viool Gerard Haft, cello. Mr. P. H. M. Hoo- genbergh, piano. 9.00 Tijdsein. 9.00—9.30 Spreker: De heer K. Brants, Hoofdinspecteur L.O., te Haarlem. Onder werp: „Ons kleintje gaat naar school". 9.30—11.00 Het N.C.R.V. Klein-orkest,to.l.v. Piet van den Hurk. 10.05—10.15 Persberichten van het Pers bureau Vaz Dias te Amsterdam. 11.0011.30 Gramofoonplatenconcert. Hilversum. A.V.R.O. 8.00 Tijdsein. 8.01—10.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Tijdsein. 10.01—10.15 Morgenwijding. Lezen: Psalm 77 115. Zingen: Gez. 197 1 en 2. - Psalm 77:7. 10.1510.30 Gramofoonmuziek. 10.3012.30 Ochtendconcert door het en semble Rentmeester. 12.30—1.30 Gramofoonmuziek. I.30—2.00 Hollandsch halfuur. Werken van Dina Appeldoorn, m. m. v. de compo niste, piano en een strijkkwartet, bestaan de uit: Mies Schouten, viool I; Cootje Stor tenbeker, viool II; Ali Ligthart, alt-viool cn Greta van der Wal, cello. 2.002.15 Rustpoor voor het verzorgen van den zender. 2.152.30 Gramofoonmuziek. 2.30-7-3.00 Drs. P. Dijkema: „Kinderlijke gedachten". 3.00—4.00 Gramofoonmuziek. 4.00—5.00 Ziekenuur door mevr. van Dijk. 5.00—5.30 Radio-kinderkoorzang o.l.v. Ja* cob Hamel. 1. Inleiding. 2. Atsjie (Kor Kuiler). 3. Bim Bam (Theo v. d. Bijl). 5.30—6.30 Kovacs Lajos en zijn orkest, (Refreinzang: Bob Scholte), m. m. v. Ben nie H. H. Ravenswaay, banjo en Monod, guitaar. 6.30—7.00 Sportpraatje door H. Hollan der. 7.007.45 Kovacs Lajos en zijn orkest. Refreinzang: Bob Scholte). 7.458.00 Gramofoonmuziek. 8.00 Tijdsein. 8.01—10.00 Operette-programma, m. m. v. het Omroeporkest o.l.v. Nico Treap; solis ten: Gretha Weijnschonk-Hogenbirk, so- spraan; Betty van don Bosch-Schmidt, so praan; Henk Viskil, tenor en Corn, van Munster, tenor. 10.00—1010 Weerbericht, nieuwsberichten en koersen van Vaz Dias. 10.1011.00 Het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. II.0012.00 Aansluiting van het Jaar beurs-cabaret te Utrecht 12.00 Tijdsein. Sluiting

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 9