H.V.C.en Amsvorde verliezen Fraaie prestatie van D.H.C. AMSVORDE HEEFT EEN EIGEN TERREIN Go ahead en Herakles zijn er nog uit Een spannende strijd H.V.C.'S INZINKINGEN ZIJN FNUIKEND H.V.C. mist een penalty „Weed. of* uw Uoedc" IN WOLLEN DEKENS hebben wij een groote keuze. Mooie dessins en zeer lage prijzen. A. H. VAN NIEUWKERK N.V. TEL. 543 AMERSFOORT K. BEEKSTRAAT 6 BEEXENST.LAAN 10 Komt U eens kijken? HUMORHOEKJE VOETBALOVERZICHT De Amersf. Boys leveren een fraaie prestatie door P.V.Cf te kloppen Het merkwaardigste van den voetbal dag van gisteren was wel het feit, dat er vooral in de lagere klassen zoovele gelijke spelen te boeken vielen. Voorts waren in vele gevallen de uitslagen wel is waar ver rassend, doch over 't algemeen komt er toch rei :s eenige teekcning in de ranglijstjes De »lubs b.v., welke thans al een 3 in de kolom „verloren" hebben staan, kan men bezwaarlijk als toekomstige runners-up be schouwen. Het Westen. In de eerste klasse van afdeeling I dient allereerst gememoreerd de keurige presta tie van de benjamins. Wonnen de Dclfte naren hun beide eerste thuiswedstrijden rec-js op alleszins lofwaardige wijze, thans leverden zij een nog schitterender resul taat door op Houtrust den kraaien een 1J-ncderlaag toe te brengen. Dat D.H.C nochtans van de eerste plaats werd ver drongen, komt doordat Feijenoord, dat met 20 in Zaandam won momenteel een iets beter doelgemiddelde heeft. Veel schoeit het echter niet en wij zien met be langstelling het eerste treffen tusschen de ze twoe clubs tegemoet. R.C.H. stelde we derom teleur door, zij het met gering ver schil, van V.S.V. in eigen home te verlie zen. 't Gooi boekte een normale 1—O-zege op het bezoekende AD.O Blauw-Wit en Hermes—D.V.S. mochten een weekje uit rusten. wat voor de Amsterdammers wel licht een aanleiding *is geweest om eens een einde trachten te maken aan de on derlinge heibeltjes, welke momenteel hun club ernstig ondermijnen De stand is thans: Feijenoord 3 3 0 0 6 9—2 D. H. C. 3 3 0 0 6 11—3 A. D. O. 3 1 1 1 3 65 V. S V. 3 1 1 1 3 22 Z. F." C. 3 1 1 1 3 6—7 't Gooi 3 1 1 1 3 2—6 H. B. S. 3 1 0 o 0 4—S Hermes-D. V. S. 2 0 1 1 1 3—i R. C. H. 3 0 1 o 1 58 Blauw-VVit o 0 0 2 0 3—C Velox heeft eindelijk weer eens met de traditie gebroken, welke 1. dat do geel zwarten van Hercules verliezen. In een fraaien kamp bleef de club van Buiten Tol steeg juist met één doelpunt verschil in de meerderheid on mode tengevolge van do draw van D.W.S. en H.F.C. 6taan de Velox menschen thans 6lecht6 één punt op de lei ders achter. De overige drio wedstrijden in deze klasse hadden allen een gelijk-spel tot lesultaat, waardoor Alphen, Bloemcndaal en Baarn hun eerste winstpuntje bemach tigden. Hier is de volgorde: H. F. C. 3 2 1 0 5 11— 2 D. W. S. 3 2 1 0 5 13 —3 Velox 3 2 0 1 4 11— 6 De Spartaan 3 1 O 0 4 5- 4 Hercules 3 1 1 1 3 5—4 A. F. C. 3 1 1 1 3 8—8 B. F. C. 3 1 1 1 3 6-7 Alphen 3 0 1 2 1 8—14 Bloemendaal 3 0 1 2 1 6—12 Baarn 3 0 1 2 1 5—18 In 3C won U.V.V. met korfbalcijfera van de Meteoor, welke club blijkbaar over een allesbehalve hechte verdediging beschikt. De gcblokten stegen door deze overwinning twee plaatsen. Dit kwam o.m. doordat Wa tergraafsmeer haar eerste nederlaag leed n.l. tegen de eveneens Amsterdamsche ver- eeniging Z.R.C. Laatstgenoemde ploeg bezet thans de bovenste plaats. Holland verloor met 20 van Zandvoort een resultaat, dat niet onverwachts kwam. Wij vermoeden, dat de tweede klassers nog wel eens meer ouderwotsch voor den dag zullen komen' R.O.D.I. versloeg O.D.E. met groote score, terwijl A.P.G.S. en Amstel vrij-af hadden. De stand luidt: Z.R.C. 3 3 0 0 6 16—7 A.P.G.S. o 2 0 0 4 9-4 U.V.V. O 2 0 1 4 13—7 Watergraafsmeer 3 o 0 1 4 13—9 R.O.D.Ï. 3 2 0 1 4 7-6 Zandvoort 2 1 0 1 2 7—6 Holland 3 1 0 2 2 6—4 Amstel 1 0 0 1 0 1—6 De Meteoor 3 0 0 3 0 6—18 O.D.E. 3 0 0 3 0 415 In 3 D boekte Utrecht een fraai succes in den vorm van een 81 zege op het Wecsper Rapiditas. De roodzwarten wenschen blijk baar ook dit jaar een gooi naar den begeer den titel te doen. Wat er met D.O.S. aan de hand is weten we niet, doch vaststaat, dat de geeltjes geweldig teleurstellen tot dus verre. Thans boekten de geeltjes een sim pel gelijk-spelletje tegen Elinckwijk. De D.O.S.'crs plegen immer aan het eind van de competitie onweerstaanbaar naar voren te komen. Z.N.C. is dit jaar heel wat mans, een gelijkspel te Bussum is tenminste een alles zins verdienstelijk stuk werk. H.V.C. speel de een goeden wedstrijd maar moest tenslot te in de laatste minuten de punten aan Zeist laten. Amsvorde deed het op haar nieuwe terrein ook al niet te best, door met dezelfde cijfers als H.V.C. (53) te verliezen van Donar. De stand is thans: Ondanks hard werken kon een 53 nederlaag niet vers hinderd worden VOETBAL De Zeistsploeg behaalt een 53 overwinning met een sensas tioneel slot, waardoor zij meer kreeg dan haar toekwam H. V. C., nog voldaan over de overwin ning van de vorige week, speelde nu haar eersten uitwedstrijd tegen Zeist, Dc H. V. C.-ers, die volkomen beseften, dat zij op Koeburg nog lang niet gewonnen hadden, zetten direct een scherp tempo in. Dit be antwoordde Zeist met gelijko munt, blijk baar bevre,sd, dat zij een grooto neder laag te 9likken zou krijgen. Het gevolg hiervan was, dat er zich een aardige strijd ontwikkelde, welke direct al een kans op leverde voor H. V. C., toen Houtkamp een bal doorkopie naar Vecnendaal, die een schot inzond, dat rakelings voor langs het doel heen ging. Zeist maakte een goeden indruk, speelde geestdriftig, zoodat het er op ging lijken dat zij boven haar kracht speelde. Toch zag zij kans om in deze pe riode een fraai doelpunt te maken door middel van haar rcchts-binnen. die een voorzet van zijn buurman op den vleugel inkopte. Vervolgens nam H. V. C. geleidelijk het spel in handen en hoewel er tactische tekortkomingen in dc H. V. C.-ploeg vielen te constateeren het veelvuldig drijven etc. toch maakte het spel een indruk, welke het beste deed verwachten. Vooral het kopwerk, vrijwel door de gehecle ploeg meermalen gespeeld, was naast het goed aansluiten van den spil Stam oorzaak, dat le H. V. C.-v,oorhocde een positie kon in nemen, welke zuiver ingesteld was op het aanvallend gedeelte. Ramselaar ondervond van zijn tegenspeler nog al veel hinder, maar verschillende malen flitste hij hem voorbij. Nu was de achterhoede van Zeist niet bepaald het sterkste doel van het team, zij bleef te veel achter, waardoor zoo wel dc halflinie als de voorhoede het na- deelige gevolg daarvan ondervond. Vrij spoedig had H. V. C. den stand gelijk ge maakt, doch zeer terecht, werd dit punt we gens buitenspel staan ongeldig verklaard. Het weinige verband dat in het Zeist-elftal zat, trachtte men nog op te heffen door verre trappen naar voren. Weliswaar wer den daar eenige gevaarlijke aanvallen uit geboren en bezorgde keeper v. d. Pol ons ren hachelijk moment door slecht wegwer ken. doch overigens waren de Zeist-spelers volstrekt dé minderen van hun tegenstan ders. De eenige, die het succes van H. V: C. in den weg stond, was doelman Gerritsen, die zich ontpopte als een keeper van hoogc kwaliteiten. Eerst nadat hij ettelijke malen zeker schijnende doelpunten had weten to voorkomen, legde Veencndaal het funda ment voor het eerste doelpunt, om de af-, werking over te laten aan Ramselaar, 11. Blijkbaar maakte dit doelpunt Ramselaar wat overmoedig, want hij verviel nu in individueel spel. De snelle linksbuiten Spoon bracht voor Zeist door zijn snelle rennen voortdurend eenige .opluchting, want de achterhoede moest onophoudelijk in actie komen om den aanval der rood witten een tijdig halt toe te roepen Her haaldelijk moest dan ook de half-linie as sistentie verleencn, kon haar voorhoede niet voldoende steunen, met het resultaat dat het aanvalspel van Zeist weinig te beteekenen had. Prachtig stak daarentegen het voorhoedespel van H. V. C. af en indien bij Zeist een minder betrouwbare doelman onder de lat had gestaan, dan zou een 'lébacle onvermijdelijk geweest zijn. Hij wist o. m. te voorkomen, dat H. V. C. met de rust geen voorsprong kon verkrijgen, door het harde schot van Wassink, van dichtbij gelost, corner te slaan. Ook de laatste minuten tellen mee. Het tweedo gedeelte wettigdo dus het vertrouwen, dat gezien het spel van H. V. C. in de eerste 45 minuten een overwinning voor de rood-witten niet tot de onmogelijk heden behoorde. II. V. C. speelde daarvoor een spel, waaraan Zeist niet kon tippen. Reeds vrij kort na liet begin belandde een voorzet van Wassink bij Houtkamp, die met een fraai gericht schot II. V. C. een voorsprong bezorgde, 21. Voor den in sider viel het inmiddels waar te nemen, dat de II. V. C.-machine niet meer op volle toeren draaide, doch herhaaldelijk kwamen kleine inzinkingen aan het licht, m. a. w. c-r werden fouten gemaakt, welke voor H. V. C. indirect noodlottig werden. Uit een cornerbal maakte Koning den stand weer gelijk (2—2). Het bleef spannen, soms ver keerde het H. V. C.-doel in gevaar en even daarna werd door de middenlinie het spel weer verplaatst Van Nimwegen bleef Spoon als een schaduw volgen, zoodat deze snelle speler geen al te prettigen wedstrijd zal hebben gespeeld. Ook in forsrhheid was de ontmoeting inmiddels toegenomen, dat o. i. meer kwam door het enthousiasme, dan dat een en ander met opzet werd uit gevoerd. Geheel ongehinderd waar was de achterhoede van Zeist? liet men Houtkamp de balans weer in het voordeel van H. V. C. overslaan, doch na een onge val, den spil v. d. Berg overkomen, schoot van Bennekom, nadat de vrije schop was genomen, den gelijkmaker in het net, 3—3. Steeds slechter begon H. V. C. te spelen en wederom kreeg zij 'och nog een kans cp de overwinning. Uit een cornerbal schoit stam ln, doch v. Eek hield het lener met zijn nanden tegen, waarvoor de leider een penalty gaf. Pit was het psychologische moment, waardoor in deze ontmoeting ge heel en al een ommekeer kwam. Hcitman kogelde het leder in, doch aangezien Ger ritsen in het Zeist-doel zich bewogen hat, liet de arbiter den strafschop overnemen. Nu schoot Heitman naast. H. V. C. werd dus zwaar gedupeerd en als wij het goed hebben, had de leider nooit dezen schop mogen laten overnemen, daar Zeist er nu voordeel bij had. Volgens de verklaringen van den leider, floot hij om den doelman er op attent te maken, dat hij zich niet mocht verplaatsen. Op de H. V. C.-ers oefende dit een depressie uit, waar Zeist een dankbaar gebruik van maakte. Houtkamp miste een opgelegde kans, schoot daarna weer naast, kansen die bij rustig spelen evenzoo veel doelpunten opgeleverd zouden hebben. Tot kort voor het einde hield H. V. C. met veel moeite de score gelijk, doch toen één der achterspelcrs miste en Koning er 43 van maakte, was het geheel en al mis met II. V. C. Zij ging geheel en al op winst spelen hot beste wat men o. i. nog kon doen doch de snelle Spoon stond rustig zijn kans af te wachten. Bij een aanval li-.p v. d. Pol te ver en onnoodig uit zijn uoel, de rechtsbinnen plaatste naar Spoon, uie in het verlaten doel schoot, 53. Een sensationeel" slot, waardoor Zeist meer kreeg dan haar toekwam. Belde elf tallen telden een invaller, Zeist voor haar rechtshalf en H. V. C. voor N.N., waarvoor Schreudcr inviel, die zljn^ vele tekortko mingen poogde op te heffen om het spel te forceeren. Indien zijn spel .bijgeschaafd wordt: een speler om <niet uit het oog te verliezen. Vele H. V. C.-supporters verwijten den jeugdigen H. V. C.-doelman do nederlaag. Wij zullen niet in het koor mede zingen. Ten eerste speelt men met z'n elven en in le tweede plaats mag men niet alle doel punten op zijn rekening brengen. O. i., en wij hebben daar al eens op gewezen, ont breekt het hem aan wedstrijd-routine, waardoor hij niet juist weet, hoe en waar hij zich moet opstellen. Indien II. V. C. een ander doelman heeft, zou het aanbeveling dienen hem in het tweede elftal wat rou tine op te laten doen, om het volgend sei zoen het nogmaals tc probeeren. De capa citeiten van doelman bezit hij zeer zeker, maar om de nederlaag aan hem toe te schrijven, is een wreedheid der toeschou wers. De scheidsrechter had dezen wed strijd volkomen in handen. De stand luidt thans: Z.N.C. 3 2 1 0 5 11—4 Utrecht 3 1 2 0 4 11-4 Allen Weerbaar 3 1 2 0 4 7—5 Zeist 3 o 0 1 4 10-8 H.V.C. 3 o 0 1 4 9-9 Elinckwijk 3 1 1 1 3 7-8 D.O.S. 3 0 o 1 2 9—10 Donar 3 1 0 2 2 9-12 Rapiditas 3 1 0 2 2 4—10 Amsvorde 3 0 0 3 0 4—11 In 4E eindigde de derby tusschen groen zwart en de blauwhemden met 31 in het voordeel van eerstgenoemde. Dc 30-jarige stelt na de fabelachtige eerste prestatie de laatste weken wel ecnigszins teleur. Iletzelf de moet gezegd van P.V.C., dat ditmaal met niet minder dan 7—4 van de Amersfoortsche Boys verloor. E.A.C. deed het beter al kun nen wij de benauwde zege op het zwakke Victoria aan den anderen kant toch ook weer niet te hoog aanslaan. In de eerste klasse van afdeeling II hand haafde Stormvogels haar positie aan de ^pits door een 1—0 overwinning op de Koogschc West-Frisia behaalde hier voorts ■•inde)ijk haar eerste zege, n.l. een 53 op de Haarlemsche roodbrocken. Sparta en Xerxes leverden een doelpuntrijken kamp. "Ik der partijen wist vier maal een tre'fer 'c plaatsen. Ajax is toch blijkbaar heel v u minder sterk dan vorig seizoen. Een —2 ip eigen terrein tegen Hilversum wijst ten minste niet op een geweldigen vorm van de 'andskampioenen. D.F.C. deed het ook niet best door aan den Markettenwcg slechts een gelijk-spel tegen het zwakke V.U.C. te be halen. De ranglijst ia nu Stormvogels 3 3 0 0 6 15-2 K.F.C. 3 2 0 1 4 8—4 Ajax 3 1 2 0 4 9—5 Sparta 3 1 1 1 3 9-9 Xerxes 9 1 1 1 3 10 -11 Hilversum 3 1 1 1 3 8—13 D.F.C. 3 0 o 1 2 8-9 West-Frisia 3 1 0 2 o 8—11 Haarlem 3 1 0 2 2 1014 V.U.C. 3 0 1 2 1 5—12 Eet Oosten Hier bleven Go-ahead en Herakles nog teeds in het hoekje waar de slagen vallen P.E.C. sloeg de rood-gelen in eigen huis met 1—2, terwijl Herakles met dezelfde cijfers van Tubantia klop kreeg. Wageningen speelde gelijk tegen de pas ïepromovccrden, terwijl Vitesse keurig werk deed door A.G.O.V.V. in Apeldoorn 2en puntje af ie snoepen. Robur tenslotte ging met 3—1 tegen de Sportclub ten onder De volgorde laat zich hier aldus op maken P.E.C. S 3 0 0 6 9—5 A.G.O.V.V. 3 2 1 0 5 9—7 Ensch. Boys 3 1 2 0 4 75 Enschedé 3 o 0 1 4 8-6 Tubantia 3 1 1 1 3 77 Vitesse 3 1 1 1 3 5—6 Wageningen 3 0 2 1 2 4—5 Robur et Vel 3 1 0 2 2 6-9 Go-ahead 3 0 1 2 1 4-6 Herakles 3 0 0 3 0 4—7 Het Zuiden. Middelburg brengt cr ln de eerste klasse omgeving maar een bitter schijntje van te recht. De eene dikke nederlaag volgt op dc andere. Thans hakte Willem II de Zeeuwen met 82 in dc pan. De Middelburgers heb ben nog altijd een oud record op hun naam staan gevestigd in hun eerste \i klasse periode, toen zij van de 20 matches er 20 verloren! Willen zij dit thans soms even aren! N. A. C. kwam verrassend voor den dag door met niet minder dan 7—1 te Maas tricht te zegevieren. L. O. N. G. A. hand haafde haar fraaie positie door een 53 op B. V. V., terwijl P. S. V. tegen Bleyerheide ook op het go2de pad bleef. N. O. A. D. en Eindhoven deelden dc eer en de punten. De volgorde is thans: P.S.V. 3 3 0 0 6 10—2 L.O.N.G.A. 3 3 0 0 6 12—4 M.V.V. 3 2 0 1 4 8—10 Eindhoven o 1 1 0 3 7—3 N.O.A.D. 3 1 1 1 3 6-7 Willem II 3 1 0 2 o 11—10 N.A.C. 3 1 0 2 2 9-8 Blcijerheido 3 1 0 O 2 5—6 B.V.V o 0 0 2 0 4-10 Middelburg 3 0 0 3 0 3—15 Het Noorden. Be-Quick verloor hier door een draw te gen G. V. A. V. haar eerste winstpuntje. Velocitas en Veendara wonnen beiden met hooge score, waarvan resp. Alcides en Leeu warden het slachtoffer werden. Friesland en Frisia speelden anderhalf uur zonder ook maar één enkel puntje te kunnen scoren. Sneek tenslotte liet een goede gelegenheid voorbijgaan om nu eens eindelijk te bewij zen, dat de promotie geen gelukkig toeval is geweest. De club van v. Dolden de 2d al heel dom door van het ook niet al tc sterke Achilles op eigen terrein met 1—5 te ver liezen. De stand luidt: Velocitas 3 3 0 0 6 12—4 Be-Quiclc 3 2 1 0 5 18-6 Veen dam 3 2 0 1 4 6-3 G.V.A.V. 3 1 1 1 3 11-8 Frisia 3 1 1 1 3 3-7 Friesland 3 1 1 1 3 5-13 Alcides 3 1 0 2 2 6-7 Achilles 3 1 0 2 2 8—10 Leeuwarden 3 1 0 2 2 3-6 Sneek 3 0 0 3 0 3-11 Wanneer U vlak voor Hotel Oud Leus den rechts het voetpad volgt, komt u na een goede 101) Meter aan den ingang van het nieuwe terrein van Amsvorde. De om geving doet ecnigszins aan Birkhoven den ken met zijn boschranden, doch het is er ontegenzeggelijk veel knusser; het fraaie kerkje terzijde verhoogt het aspect in niet geringe mate. Het speelveld is nog niet ideaal, doch wanneer de grasstoppels ver werkt zijn, zal het veel beter voor voetbal geschikt zijn. Voorts is er een behoorlijke parkeergelegenheid voor auto's cn fietsen. Nu Amsvorde een eigen home heeft, zullen de zitplaatsen en mogelijk een tribune wel spoedig volgen. De eerste competitiewedstrijd op het nieuwe terrein tegen Donar uit Hilversum is tenslotte geëindigd in een 53 nederlaag. Amsvorde heeft echter een schitterende wedstrijd gespeeld; deze ontmoeting droop letterlijk van spanning. Telkens wijzigde de stand zich, het begon na 26 minuten met 10 voor Amsvorde, daarna 11; 12; 22; 32; 33; 3i en 35. Beide clubs hebben vlot en spannond spel !e zien gegeven, mogelijk nu en dan iets te forscli, doch dit kwam in hoofdzaak door de zwakke leiding. Donar beschikte over iets meer spelroutine. wat hen vermoedelijk de beide punten in de wacht deed sleepen; overigens waren hier twee absoluut gelijk waardige tegenstanders in het veld. Reeds direct na het begin worden er ver schillende stormloopjes op beide doelen uit gevoerd, voorloopig echter zonder succes. A. Pol speelt een verdienstelijke centcrhalf- partij. na 26 minuten geeft hij keurig over aan Kluvers, die op fraaie wijze dc score r.pent. 1—0. Sterk geforceerd valt Donar aan; uit oen corner wordt het leer 3 maal ingeschoten, totdat dc rechtsbinnen juist 4 minuten later doelpunt. 11. Donar ver volgt haar fanatieke, forsche spel. doch Kraak is in prachtconditie. De linksbuiten der gasten onderneemt kort voor rust een ren, vlak voor het doel verdwijnt de bal keihard langs de binnenzijde der paal. (1—2). De "tweede helft brengt geen verslapping, integendeel, nu heeft Amsvorde eenigszins het voordcel van den schuin op het veld staanden wind en aaiival op aanval wordt op de Donar-veste ondernomen. Na zeven minuten reeds volgv succes. Uit een voor zet van rechts trapt-v. d. Brug den bal in eens in hot doel (2~-2). hetgeen een mooi staaltje voetbal was. Direct daarop doel punt van Beek bijna nogmaals, doch het leer millimetert den paal. v. Beek en Hof land werken dat het een lust is. Plotseling komt van Beek vrij, hij twijfelt geen oogen- blik, zijn schot biedt den keeper geen kans en Amsvorde heeft de leiding (32). Er is dan een kwartier gespeeld. Even lijkt het of Donar gaat vérslappen cn Amsvorde een rroote zege wacht. Doch dan zetten de Hil- versumschc speler- dc tanden op elkaar en vinnig wordt er door beide clubs verder ge streden. Donar komt meer in den aanval cn uit een rush volgt de gelijkmaker (3—3). Dan gebeurt het onverwachte; direct na den aftrap bemachtigt Donar den bal; haar linksbuiten rent cr mee weg, hij schiet en het leer verdwijnt in den uitersten rechter bovenhoek (34). Nog geeft Donar zich niet gewonnen, aanval na aanval volgt. Eens maakt één der Donar-backs positief hands. De scheids rechter ziet, hetmaar laat doorspelen. De vleugelspelers van Donar zijn erg pro ductief en gevaar blijft dreigen. Amsvorde wil gelijk maken. Ja. Los komt in de voor hoede en spant zich bovcnmenschclijk in, doch succes blijft uit. Dan, vlak voor het einde, een Donar-uitval, Kraal; wordt uit zijn doel gelokt, E. v. d. Pol springt op zijn plaats, doch kan niet verhinderen dat een goed ingeschoten bal over zijn hoofd in het net verdwijnt (3—5). Zoo eindigt deze wedstrijd in een 5—3 overwinning voor de gasten. Beide partijen kunnen met genoegen op dezen wedstrijd terugzien. Amsvorde staat inmiddels nog onderaan, maar iaat geen enkele tegenstander de zwarthemden onderschatten. Van Amsvorde was Kraak meer dan vol doende, dc doelpunten tegen hem gemaakt, waren vrijwel onhoudbaar. Los en Barfüss hebben goed verdedigd. Pol was in de half linie zeer goed, zijn beide partners van goeden wil, doch veel minder. In de voor hoede ontdekten we weer v. d. Brug. Hij beeft flink zijn best gedaan, het doelpunt dat hij scoorde was een juweel, doch spel- erdeelen is en blijft zijn zwak en dat is toch den taak van een middenvoor. Klu vers was bijzonder op dreef en zorgde steeds voor openingen. Van Beek had zijn dag cn was voor den tegenstander de ge vaarlijke man. Hofland paste zich zoo goed mogelijk aan. De rechtsbuiten moet voor ?cn jongen knaap veel fanatieker spelen Waar dit bord (mot roeden rand) staat, dreigt onverwacht gevaar. Wees daar extra oplettend, ver* minder de snelheid. Uit voorzorg I Mevrouw „Maar Marle, wat bettekenen al die vaten hier Dienstbode„Dc heb bezoek van m'n aanstaande, mevrouw, en h(j wil dat het er naar uitziet of hij hier bier bezorgt, voor het geval zijn baas langs komt." (London Opinion).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 4