EEN „VOETGANGERSWEEK" JEUGDELFTAL VERSUS 2e KLAS ELFTAL F. A. MOSMAN WINT DEN VOORWEDSTRIJD VOETBALOVERZICHT VELDLOOP U.P.A.B. Victoria wint den vereenigings prijs UIT DE HOOFDSTAD INITIATIEF DER VEREEN1G1NG „VEILIG VERKEER" 'Automatische verkeersregeling door middel van lichtsignalen Opvoeding van het publiek Zoo zyn wij dan begonnen met de „Voet gangersweek", de periode van energieke bescherming der meest verdrukten onzer moderne maatschappij: de voetgangers. Men heeft er grapjes over gemaakt, ge sproken van den laatsten voetganger, van het uitstervende ras en van de ontdekking van den voetganger. En inderdaad de wan delaars zijn er de laatste jaren door het hen overrompelende snelverkeer en de abnormale ontwikkelingssnclheid, daarbij in de hoofdstad bekaaid afgekomen. Nu is het natuurlijk gedeeltelijk hun eigen schuld. Zij meenden, dat het niet noo- dig was zich te storen aan de teekens onzer verkeersagenten, aan de stop borden b.v., en waar de liefde niet van een kant kan komen, trokken de agenten zich steeds minder van de voetgangers aan en het kan gerust worden erkend: het zag er benard voor de webgebruikers met de oud ste rechten uit. Er ontstond op een goeden vond zelfs een Bond van Voetgangers in Amsterdam, maar toen het publick be merkte, dat daar andere belangen mede gemoeid waren dan de hunne, en zij 6lechts benut moesten borden voor het karretje van een paar handige advertentie-colpor tcurs, toen bleek de aanhang voor deze edele opzet gelukkig nihil. Doch thans heeft „Veilig Verkeer" zich over wande lend Amsterdam ontfermd. De nog jonge jvereeniging, met het motto ,,'t Gaat om mcnschenlevens" in haar vaan, wist zich in korten tijd nog geen jaar de 6ym pat hie der hoofdstad te verwerven, voor namelijk al door het tempo, waarin zij de zaken afdeed, en haar actieve wijze van agecren. Aanvankelijk kon zij zich slechts met de jeugd bezig houden. Het cijfer van ongelukken en slachtoffers onder de kin deren in do hoofdstad daalde gestadig ieder kwartaal. Door het propageeren van vcrkccrsclubs, met de politie-examcns voor de kinderen, door het organisecren van kleurwedstrijden op de scholen en andere middelen, bleek het ook bij ons mogelijk het aantal slachtoffers van het verkeer te beperken. En nu do volwassenen! Met beide handen hoeft de hoofdstedelijke po litie het idee van „Veilig Verkeer" tot het houden van een „Voetgangersweek" geac cepteerd en de tallooze maatregelen, welke in verband met de belangen der voetgan gers in deze week srenomen worden, zijn het resultaat van een innige samenwerking tu.sschen de politic en „Veilig Verkeer" zooals de hoofdcommissaris in een daartoe belegde conferentie met vertegenwoordigers der pers vertelde. Hier is nu eens op nut tige wijze het particulier initiatief inge schakeld bij de bemoeiingen der overheid welke nu eenmaal en vooral in deze tij den van bezuinigen niet altoos volledig kunnen zijn. Daargelaten nog het feit, dat speciaal in dit geval, een niel-officieele iustantic over betere middelen beschikken kan on propagandistisch terrein dan de overheid. Het is te wenschen, dat de Amsterdam mers de les zullen begrijpen en aan het verzoek van den burgemeester, zooals het in al onze kranten stond afgedrukt, nu bij het begin dezer propagandaweek, om bun medewerking tc vcrleenen bij h$t stre ven naar verkeersveiligheid, zullen willen voldoen. „Do Geneeskundige Dienst heeft het al druk genoeg of m.a.w. een paar seconden geduld in het verkeer is nog altijd beter dan weken in het ziekenhuis!", zoo luidt dc aanhef van het gedrukte biljet met wen ken, dat in honderdduizenden exemplaren door de agenten aan dc wandelaars zal worden uitgereikt. Maar de fietsers, de 200,000 tweewieligcn en de automobilisten zijn niet vergeten. Ook voor hen is propa- ganda-materiaal genoeg in voorraad. Het zal zeker echt-Amerikaansch toegaan. Er zijn speciale politieposten op 70 punten on geveer. De 6tad is volgeschilderd met op schriften op het plaveisel, kernspeuken ook al de veilighcidsgedachtc uitschreeu wend, er rijdt een sprekende auto om waarschuwingen en wenken luide uit te declcn, alle bioscopen draaien „dc spre kende hoofdcommissaris Versteeg", die biets heeft nagelaten om deze week tot een «ucccs te doen worden. Automobilisten kunnen hun remmen gratis laten contro toeren door Veilig Verkeer, er staan een dertigtal stalletjes over de geheele stad om de ledenwerving niet te verwaarloozen in deze week en verder zijn er nog tal van maatregelen om op intensieve wijze de voetgangers te laten zien, hoe het wèl zou kunnen... wanneer allen maar meewer ken. En ook het groote geheim der lichtsig nalen heeft men ons thans ontsluierd. Zij kingen al een paar dagen voorzien van Jutten omhulsels, als het ware om de ver rassing nog grooter te doen zijn. En nu '•ebben wij dan ook de automatische ver koersrcgeling door groene, roode en gele lichtsignalen te beginnen met het Leidsche Plein, waar het stopbord nu verdwijnt. De •}Sent zal nog wel moeten blijven 6taan. Het 18 moeilijk de menschen en vooral de Am 6,*rdammers aan iets nieuws te gewen ben en er zal voorloopig nog wel 6treng Gezicht moeten zijn. Maar ook hier weer 'e bet ons publiek zoo makkelijk mogelijk Smaakt, Een keurige „folder" met dui delijke situatietekeningen met de kleuren der lichten bij verschillende posities daar in verwerkt, wordt cvcnceus door de agen ten uitgereikt en in vele gezinnen zal men s avonds na dc krant bij een kopje thee ze ker met de geheele familie over het kleu rige drukwerkje heengebogen zitten om de lichtpuzzle tc ontwarren. Het is ongetwijfeld een goede gedachte geweest om deze proef met de lichten-ver keersregeling samen te doen vallen met de voetgangersweek. Immers ook dit systeem van lichten kent een speciale periode voor het overgaan \an de voetgangers en moet ^dus zeker niet tot de allerminste maatre gelen ter beveiliging van den voetganger gerekend worden. En dan nog een andere proef. Een veelgebruikt middel in Ameri ka en bij onze Oostelijke naburen. Wij krij gen op een paar punten waar het overste ken voor wandelaars levensgevaarlijk is. welk gevaar zij echter nog steeds mccnen te kunnen trot6ecren, hekjes. Een gewone allcdaagsche afbakening van voet weg en rijweg, zoodat oversteken daar althans rao. gelijk wordt gemaakt. Het is ook een proef en wij zullen moeten zien, hoe Amsterdam reageert. Het kan natuurlijk zijn, dat het middel wat te Pruissisch is, dat men dat niet wil. Maar zoo zijn wij nu eenmaal. Wij schreeuwen moord en brand, met ver gaderingen en ingezonden stukken, wij be naderen raadsleden en nog hoogere auto riteiten om in ons stadsbestuur toch maar vooral daar eens op te wijzen en op hot doen verdwijnen van dien onhoud- baren toestand aan te dringen, maar wij vergeten zoo licht ook de hand vooral in eigen boezem te steken. Op wel eer moderne manier zal daar ook vooral den voetganger op gewezen wor den in de komende week. „Voetgangersweek". Bij het hooren ervan kijken wij nog een beetje raar. Begrijpen niet prcciss wat er gebeuren moet. Of wij misschien loopen moeten loeren, wordt er al gevraagd. Het doet er niet toe wat wij nog denken. Hoofdzaak is, dat de voetgan gors nu zullen begrijpen dat het om hen gaat, dat wij hun medewerking behoeven en zij' die opvatting zullen weten te waar- deeren. En dan ook zal het in onze stad mogelijk zijn het aantal ongevallen onder volwas sencn te beperken. Een streven waarvoor .Veilig Verkeer" ten allen tijde lof verdient en op onze medewerking zal moeten knn nen rekenen. VAN SIEGEN. VOETBAL UIT DEN U.P.V.B, Da uitslagen le Klasse. Stichtschc boysSopla 12 BredcrodesVreeswijk 32 Esvac—'s Graveland 0— 2e Klasse A. N. I. O.Wijk bij Duurstede 11 2e Klasse B. W. D. O.—Rohda 3—1 De Zebra's—Volharding afg. D. IJ. C.—A. T. O. 3—3 De Raven—Gooische boys afg. 3e Klasse A. V. V. C.—G. M. U. afg. U. S. C.Zwaluwen afg 3c Klasse B Kroost wij kSti chtenaren a fg. fj. F. C.Union afg. Reserve le Klasse A. Z. N. C. 2—Sopla 2 4-0 Soest 2Amsvorde 2 11 Reserve le Klasse B. Holland 2—P. V. C. 2 3—1 Reserve 2o Klasse A. Zeist 3Utrecht 3 afg. U. V. V. 5—P. V. C. 3 <>—2 Hercules 4—Velox 4 35 Reserve 2e Klasse B. Holland 3—E. A. C. 2 1—1 Minerva 2D. U. C. 2 afg. Reserve 2e Klasse C. A. P. W. C. 2-Quick 2 3—1 Reserve 3c Klasse A, Elinckwijk 4Velox 6 afg Utrecht 4Hilversum G afg. E. A. C. 4—Voorwaarts 3 0—0 Reserve 3e Klasse B. D. F.. V. 2—Zeist 4 4—5 N. I. O. 3—Z. N. C. 3 1—1 Reserve 3e Klasse D. Vreeswijk 2W. D. O. 2 afg De Raven 2—E. A. C. 3 afg. Reserve 4c klasse A. Kampong 6—Hercules 5 afg. Reserve 4c Klasse B. Minerva 3Elinckwijk 6 afg, D. O. S. 4Kampong 5 afg U. V. V. G—Velox 7 12—0 Reserve 4e Klasse C. U. F. C. 3—U. S. C. 2 afg. Stichtenaren 2Kampong 4 afg Reserve 4e klasse D. W. D. O. 3—Rohda 2 1—5 Brederodes 3—Vreeswijk 3 afg IJ. F. C. 2—0. D. S. 2 afg. Reserve 4c Klasse E. Sopla 3—Amerf. boys 3 1—7 H. V. C. 6—Quick 4 4 Reserve 4e Klasse F. Amsvorde 3Soest 3 3*—1 Driebergen 3—A. P. W. C. 3 O—3 Hoota-enmesp/j^j MIJNHARDT'S POEDERS pk. Doos <*5ct Perstuk flet TTk 8»j Uw drogist ZJ De jeugd wint met 42 Van dc gelegenheid dat de competitie vrijwel stil stond maakte de Technische Commissie gebruik nog twee proefelftallen samen te stellen, welke te Leiden op het A.S.C.-terrcin tegen elkaar in het strijd perk kwamen. Over het geheel ge nomen was het vertoonde spel van een goe de kwaliteit. Het tempo, hoewel later iets afzakkende, was vrij snel, ondanks het feit dat het terrein niet best was en zelfs hier en daar flinke plassen vertoonde. Bij boidc ploegen wa9 het open spel troef. Het beste werd het echter gespeeld door de voorhoede der Roodcn. Ook het positie kiezen was zeer goed, de afwerking echter minder. Van zelfsprekend was aller aandacht gericht rp de voor het nationale team gepasseerde Wels. Zijn spel viel erg tegen, later bleek dat hij hinder had van een verleden week WELS. ipgeloopen blessure en hij werd na de rust dan ook vervangen door Schoemaker Quick H.) In de witte voorhoede moest het hoofdzakelijk van de linkerwimr konit-n, waar vooral Roeg (D.ÊC) als Imksbu.teü uitstekend voldeed. Oyer het geheel geno men was het een wedstrijd die ons liet zien dat het er met het Nederlandsche voetbal nog niet-zoo slecht voorstaat. M<erderen van deze spelers zal men nog wel eens een ,-»n.s geven. Als precies 2 uur onder leiding van den Leidschen arbiter W. Caro begonnen wordt valt de belangstelling ons voor een derge lijke ontmoeting niet mee. temeer waar het weer heel goed was geworden. De opstelling der elftallen was als volgt: Wit: Doel- Onrust (Baarn). Achter: Jongeneel (1T.F.C.) en Bakker iV.O.CA Midden Coerman (Velox). Van Leeuwen Zeeburgia) en Huysman (D.W.S.) Voor: Wels (Unitas), Sterk (Unitas), Groe- neveld (Kinheim), A. de Zeeuw (Hercules) en Roeg (D.E.C.) Rood: Voor: v. d. Tuin (ILD.V.S.), Smit (R.C.H.), Van Vliet (II.B.S.), Vente (Neptunus) en v. d. Berge (Be Quick Z.) Midden: Andernack (Excelsior), Prins (Stormv.) en Dc Koek (N.O.A.D.) Achter: De Koning (A.D.O.) en Stals (Kin- beim). Doel: Veenendaal (Naaldwijk). Wit is liet eerst in den aanval, doch vindt de roode verdediging op haar post. Rood werd echter spoedig sterker en fraai combineerend gaat het op de witte veste af. Veel wordt op links gespeeld, waar Coer man er echter flink tusschcn zit. Ook Jon geneel en Bakker spelen uitstekend, terwijl in de laatste instantie Onrust erger voor komt. Roeg brengt nog al eens verwarring in dc roode defensie en uit een good aan gegeven bal van A. de Zeeuw weet hij Wit de leiding te geven. De Zeeuw is met schie ten niet gelukkig en een paar keer ont snapt het roode dool aan verdere doorbo ring. Dc roode voorhoede speelt beter, weet zich kansen te scheppen, doch benutten blijft achterwege. Hot is Huysman die een door v. d. Tuin genomen vrije^schop in eigen doel plaatst (1—1), waarmTOe dc rust komt Ook na de rust goed voetbal, echter het tempo iets lager. Rood neemt door Bakker uit, een penalty de leiding, (1—2), terwijl even later dezelfde speler uit een doelwor- steling er 13 van maakt. Een ver schot van Smit schijnt de doellijn te zijn gepas seerd (1i). Kort voor het einde weet A. de Zeeuw, na eerst enkele kansen onbenut te hebben gelaten, met een fraai schot den stand op 24 tc brengen, wat ook de eind stand is. Na de thee hetzelfde spel met Sopla in dc meerderheid, maar als het leder voor doel komt verloopen ze het steeds daar het vast blijft zitten in de klei. Een aanval Van de SL Boys volgt, waarbij de bal terug springt van den grond tegen een Sopla-arm; do lei der fluit voor strafschop, welke goed wordt genomen en liet is 11. Sopla gooit er een schepje op en de links binnen geeft een prachtig schot, dat doel treft (2—1 voor Sopla). De Boys trachtten het spel te forceeren, waf tot gevolg heeft, dat dc centcrhalf van dc Boys het veld moet verlaten. De tijd ver strijkt en als de scheidsrechter einde blaast, heeft Sopla de beide puntjes te pakken. SCHERMEN ST. BOYS I—SOPLA I 1—2. Als om 2 uur scheidsrechter de Bruin aan vangen blaast, valt Sopla direct onstuimig aan, maar door het zeer gladde kleiveld worden vele kansen gemist. De strijd gaat dan op en neer met Sopla het meest in den aanval, maar zij mist steeds op het juiste oogenblik, waar de Boys van profiteeren en den stand voorloopig blank kunnen houden. Als er 40 minuten zijn gespeeld, krijgt dc rechfbinnen den bal mooi toegespeeld, maar schiet jammerlijk tegen een der backs. Het ieder komt terecht bij den midvoor, die oen zachten schuiver op doel geeft Onmiddellijk is de rechtsbuiten er bij om den bal in het net te deponeerén en het is 1—0 voor Sopla, waarmee de rust aanbreekt, De nationale scherm kampioenschappen Zooals reeds eerder gemeld worden de nationale schermkampioenschappen in twee gcdeelden verschermd, n.l. een voorwed strijd en een later te houden eindstrijd. Voor den voorwedstrijd is het land in districten verdeeld en door eene betere in deeling zijn thans de sterke schermers meer gelijkelijk over do districten verdeeld. In de schermzaal van de Vereenigde Ita- liaansche Schermscholen te Amsterdam ving Zondag do voorwedstrijd om het na tionual sabelkampioenschap in dat district aan; 12 schermers verschenen in hot strijd perk, die in êéne poule schermden om vier plaatsen in de finale. De leiding berustte bij de hccrcn G. Vige- veno en R. Burger. Behalve jongere krachten namen deel de sterke sabelschcrmers Mosman, Wcbcr Knoops, Sjerp Jr., Jansen en v. d, Bosch. Daardoor werden niet alleen spannende partijen getrokken, d<3ch ook sabolscher men gegeven van hoog gehalte. In een der eerste series klopte Knoops met 53 v. d. Bosch, waarna een spannen de sabelpartij getrokken werd door Weber en Mosman. Na den stand 44 won Mos man met een snellen nahouw Op dc an dere looper 6loeg Jansen met 5-4 Sjerp Jr. Weber, die slecht op dreef wa6, werd hierna door v. d. Bosch met 5—1 geslagen. Laatstgenoemde verloor toen op het kantje af (54) van Mosman. Met dezelfde cijfers werden Weber en Knoops respectievelijk ge slagen door de hoeren v. Zanten en Koe •dag. Na de eerste helft blprk alleen Mosman nog ongeslagen. In het tweede gedecUo begon Mosman met nederlagen tegen Sjerp en Schorr. Laatstgenoemde had te voren van Jansen die door zijn lengte zeer gevaarlijk bleek met 52 gewonnen. Om de eerste plaats werd de partij Jan sen-Mosman beslissend. Wel nam eerstge noemde in die partij met 10 de leiding, doch Mosman wist die partij met 5—1 te winnen. De einduitslag werd als volgt: 1. F. A. Mosman met 9 gew. partijen en 30 ontv. treffers. 2. G. Jansen met 8 gew. partijen en 36 ontv. treffers. 3. J. Schorr met 8 gew. partijen en 36 ontv. treffers. 4. N. Sjerp Jr. met 7 gew. partijen en antv. treffers. 5. C. Weber met 6 gew. partijen en 30 ontv. treffers. 6. W. Peetere met 6 gew. partijen en 40 ontv. treffers. 7. F. A. Knoops met 5 gew. partijen en 44 ontv. treffers. 8. D. v. d. Bosch met 5 gew. partijen en 45 ontv. treffers. 9. Van Zanten met 5 gew. partijen en 48 ontv. treffers. 10. J. Hessink met 3 gew. partijen en 48 ontv. treffers. 11. Koeslag met 3 gew. partijen en 52 ontv. treffers. 16 Van Batenburg met 1 gewonnen partij en 52 ontv. treffers. Naar de finale gaan dus over de heeren Mosman, Jansen, Schorr en Sjerp Jr. Er is voor den overzichtschrijver deze ■veek niet veel werk. Hij zou zich kunnen iitputten in lofuitingen op het Neder landsch Elftal, dat in Brussel op zoo fraaie wijze de zege wist te bevechten, welk mooi resultaat, dat tegelijkertijd zoo hoopgevend voor het verdere seizoen is, echter eenigs- zins wordt getemperd door de nederlaag van het Oostelijke Elftal tegen West- Duitschland, en door de magere 2—2 van het Zuidelijke Elftal tegen Luxemburg. Voor het overige valt er niet veel te ver melden. De wedstrijd Kampong—Woerden ging wegens terreinafkeuring niet door, ter wijl do plaatselijke ontmoeting tusschcn Quick en A.P.W.C. met 42 in het voor deel van dc laatstgenoemde club eindigde. Dc stand in deze klasse is nu: Amersf. Boys 3 3 6 14-5 Woorden 3 3 6 13—5 E. A. C. 3 3 6 13—9 P. V. C. 3 2 2 4 15—13 V P. W. C. 4 2 2 4 11—16 Voorwaarts 4 1 1 2 3 5-7 Soest 4 1 1 2 3 0-12 Kampong 3 1 2 2 11—10 Quick 4 1 3 3 2. 11—14 Victoria 4 4 8-19 Vermelding verdient nog de groote over winning van Hercules 2 op het tweede elf tal van Baarn. De blauw witte reserves wonnen dezen wedstrijd met niet minder dan 16—L ATHLETIEK De athleet J .Wolzak komt definitief in het bezit van den wisselbeker Zooals wij reeds vermeldden, hield de U. P. A. B. Zaterdagmiddag een veldloop voor cracks, nieuwelingen en veteranen overeen afstand van resp. 5 K.M. en 3^2 K.M., waar van de organisatie in handen was van do Amcrsf. Pers- en Propaganducoinmissio van den U. P. A. B. Was het traject vorigs jaren uitgezet in de omgeving van Hotel Oud-Leusden, ditmaal liep hot parcours door een gedeelte van het bosch „Birkho- vcn" met start en finish op het Sportterrein Mochten wij voorgaande jaren immer mot lof ovor de regeling spreken, bij de Zater dag gehouden veldloop was dit allerminst liet geval. Hoewel toch duidelijk gepubli ceerd was, dat de start om 4 uur zou plaats hebben, vertrokken de „stayers" 50 minuten le laat. Mogelijk dat het slechte weer, de leden van de Amersfoortscho Pers- en Pro- pagandaconunissie weerhouden had om de oaan uit tc zetten, want om 4 uur was men daar nog mee bezig. Maar ook al was tón on ander keurig voor elkaar geweest, dan nóg had men niet op tijd kunnen aanvan- gou, aangezien de officiceie personen, de heeren WaJsmit en Munzert, van den U. P. A. B. niet aanwozig waren on rustig na 4 uur op het terrein kwamen. Geen wonder dus dat de Amsterdammer Lodcwijks dio net wachten begon te vervelen, zich weer aankleedde en vertrok. Werkelijk, het was voor de deelnemers lang niet pleizierig om ruim drie kwartier op een vochtig terrein te blijven rondloopcn, Bovendien kan de athletiek in Amersfoort, die, wat de pu blieke belangstelling betreft, nog in de kin derschoenen staat, dergelijke tekortkomin gen niet verdragen. De vele regenbuien der laatste dagen hadden vanzelfsprekend het parcours eenigszms verzwaard. Dat deson- anks de prestaties beter zijn.te noemen an van het vorige jaar pleit zeer zeker voor de capaciteiten der loopers. Na het startschot vertrokken alle deelne mers tegelijk. Onmiddellijk waren zij aan uns oog onttrokken om een gedeelte van het uosch „Birkhovcn" te doorkruisen. Geheel legen de verwachting in werd het eerste peieton den nieuwelingen ai spoedig van verre aangekondigd. Aan liet hoofd eing J. Meyer van Do Volewvekcrs met ernstig be dreigd door den Victoria-looper D. Efferink, die gevolgd werd door zijn clubgenoot F. Jansen, den Wilhelmina-man E. Broekor en J. Brandsen eveneens van Victoria. Reeds toen stond voor ons vast, dat Wilhelmma niet den eersten vereenigingsprijs kon be machtigen. Was de strijd in deze categorie niet zoo fel, in de klasse der cracks daaren tegen wel, voornamelijk tusschen Wolzak van De Volewyckers en J. Hoogeweg van Hellas. Met minimum verschil stoven zij het terrein op en ondanks herhaalde pogiu- gen van den Hellas man om Wolzak voor bij te komen, gelukte dit hem niet. Do uthleet Wolzak liet zich niet passeeren en ging met gering verschil onder luid ap plaus als eerste door de finish. Dc wisselbe- kcr kwam hiermede nu definitief in zijn bezit. Zooals wij verwachten, legde de heer Haitsma bij de veteranen op den eersten piij3 beslag. De verecniging Hellas kon, aangezien zij niet met vijf loopcre aan de start verscheen, haar wisselbeker niet ver dedigen. De beker ging nu over in handen van Victoria Amersfoort, terwijl Wilholmina eveneens uit Amersfoort definitief beslag legde op den tweeden vereenigingsprijs. Na afloop reikte de heer Walsmit, voor zitter van den U. P. A. B. de prijzen uit, doch bracht alvorens hij dit deed, een woord van dank aan den hoofdconsul van den U. P. A. B. den heer P. Kortland al hier, voor de voorbereidende werkzaamhe den alsmede aan den heer W. Jansen voor de technische regeling. De uitslagen zijn: Cracks 5 K.M.: 1. J. E. Wolzak, De Volewyckers, Amster dam, 14 m. 51 sec. 2. J. Hoogeweg, Hellas, Utrecht, 14 m« 52,2 sec. B-Klasse 3^2 K.M.: 1. W. Sehrader, A.V.D., Doesburg. 2. W. F. Schmidtke, A.V.A.C, Amster* dam. Nieuwelingen 3*4 K.M.: 1. J. Meyer, De Volewyckers, Amster dam, 9 m. 5S sec. 2. D. Efferink, Victoria, Amersfoort, 10 m. 8 6/10 sec. 3. F. Jansen, Victoria, Amersfoort 4. E. Broeker, Wilhclmina, Amersfoort 5. J. Brandsen, Victoria, Amersfoort. 6. N. J. v. d. Berg, N.I.O., Driebergen. 7. G. van Laar, Wilhelmina, Amersfoort 8. H. Bakker, O.B.V., Apeldoonv Veteranen 3V2 KAL: 1. J. Haitsma, A.V. '23, Amsterdam, 12 m. 17 8/10 sec. 2. J. H. Wey, O.B.V., Apeldoo^ Voreenigingsprijzen: 1. Victoria, Amersfoort 47 punten. 2. .Wilhelmina, Amersfoort 34 punt**

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 5