EE BOTERLETTERS HOMOEOPATtSCHE MiDDELEN MAISON VONK Motor- en Regenkleeding BAKKERIJ „DE STANDAARD" HOE WORDT EENFILM SENSATIONEEL? VAN BUITENGEWOON FIJNE KWALITEIT SOESTERWEG 71-73-75 - TEL. 995. - Sinds 1896 VAN ZAND TOT WATER DE DAMES MEYER ONTVANGEN Schrijfmachinelinten Carbon Steeds het beste Fa. H. ELZENAAR Dr. MADAUS Co. H. M. WATELER—v. DIJK Concertgebouw „DE VALK" P. Groenhuizen-Schatorjé BANKETBAKKER KOK 0. DE JAGER HOEDEN M' oW» iqV. FILM Bekende personen zien hun particuliere leven verfilmd. Holl> wood, Cs'ovember 1932. Het nieuwste filmgenre schijnt betrek king te moeten hebben op het particuliere leven van moderne beroemdheden. Om maar één voorbeeld te noemen: liet geval van den vermoord gevonden jeugdigen millionnair Smith Reynolds en zijn echtge- noote Libby Holman, een gewezen actrice, wordt reeds niet spoed verwerkt tot een lilm. Dat is nog niet zoo lang geleden als de dood van Mala Hari Doch laten wij eerlijk zijn; elke gerucht makende moordzaak js wat vroeger of la ter, wat meer of wat minder omgewerkt, op bet witte doek verschenen. Zooiets spreekt nu eenmaal tot het publiek, even als een oorlog;- het Mandsjoerijsche con flict heeft „Shanghai Express" en „The Roar of the Dragon" doen ontstaan. En een meer moderne variatie op dat alles is het verfilmen der levens van bekende per sonen. Meestal leven ze nog en ze zullen dan wel weinig gesticht zijn over de voor stelling, welke cle film van hen geeft. Maar, nu ja, wie aan den weg timmert, heeft veel bekijks. Jimmy Walker, die in de kranten een grootere plaatsruimte in beslag neemt dan zelfs de president, is reeds in twee films verschenen tegen wil en dank. De eerste, „Night Mayor", is nogal amusant en niet al te scherp, maar de tweede, die gebaseerd is op bet agressieve boek „Mayor Harding of New-York", is weinig vleiend. Natuur lijk worden er geen namen genoemd, doch men behoeft geen Sherlock Ilolmes tc zijn, om de film te doorzien, zooals ook ieder een wist, dat de journalist in „Blessed J'.vent" niemand anders was dan Walter Winchell, wiens levensloop ook de stof heeft verschaft voor ,.16 my face red?" en „Okay America". William J. Fallon, dc bekende New- Yorksche advocaat in criminccle zaken, die daardoor menigmaal de belangstelling van het publiek heeft getrokken, is.door Gene Fowler beschreven in zijn boek „The great mouthpiece", welk boekf eenigszins gewij zigd, wordt verfilmd onder den naam „Sta le's Attorny" met John Barrymore in de rol van den advocaat. In „Attorney for the defence" is de stof grootendeels gefanta seerd, doch niettemin voor een klein ge deelte eveneens ontleend aan de carrière van Fallon. „The Crooner" en „The Big Broadcast" zijn films, welke de toestanden in de Amc- rikaansche radiowereld belichten en de carrière van Budy Vailce tot onderwerp hebben, de jongeman, die dc „croon-songs" voor de ïadio populair en dus winstgevend heeft gemaakt. In „Phantom Fame" ziet men den levensloop van wijlen Harry Rei- chenbacb, een der grootste moderne pers managers, doch daarbij is het verhaal van de wijze, waarop hij zijn weg vond en de verschillende öterren op den voorgrond plaaste, tenminste door den betrokkene zelf opgesteld. Dat het geval Lindbergh de kern vormde van „It's tough to be famous", zult u wel al begrepen hebben, als u deze film van Douglas Fairbanks Jr. heeft gezien. En dc grootc advocaat in crimineelc zaken voor den staat Californië, Earl Rogers, i6 door zijn eigen dochter beschreven in het scenario voor de film „Sky-rocket", welke later „Free Soul" is genoemd en waarin de hoofdrol is vertolkt door Lionel Barry more. Er is veel belangstelling opgewekt door de film „American Madness" waarin men een blijk van vereering zag jegens Dr. A. II. Ganini voor zijn vertrouwen in dc film industrie. Dr. Ganini ontkent echter, dat hij er niets mee te maken heeft. En van alle films van dit genre spant wel do kroon „The Match King", waarin de lotge vallen van Ivar Kreuger zijn verwerkt. WAT SPELEN ZIJ OP HET OOOENBLIK? Harold Paulsen zal men met Paul I-Iör- bigcr, Lee Parry, Betty Aniann en Otto Wallburg kunnen zien in de nieuwste Pa ramount-film „The great bluff". Brigitte Helm zal onder regie van Lam precht de hoofdrol spelen in een nieuwe film. Ursula Grabley zal een door Joop Speycr geënsceneerde film: „Meisjes, die spoor loos verdwijnen" spelen met medewerking van Walter Rilla, Harry Hardt en Hermi- ne Sterier. Gretc Mosheim speelt met haar echtge noot Oskar Homolka en met Rudolf Hitt- ncr in „Bahnwartcr Krause", een geluids film, die bewerkt is naar dc 6tommc film „Scherben" van Lupu Piek. Camilla Horn speelt met Anton Edtho- fer in „Moral und Liebc". Greta Garbo is begin November naar Hollywood teruggekeerd orn te beginnen met het werk voor „The painted Veil" van Mnugham, de eerste van eon nieuwe serie Garbo-films. Anny Ondra's laatste Parijsche film heet „Baby"; ze speelt daarin samen met Adolf Wohlbrück, Stcttncr en Margarete Kupfcr. Paul Ilörbiger speelt met Willy Forst, Dolly Haas, Ida Wüet en Falkenstein in Fritz Kortner's nieuwe film „Zweimal Lie be". Isabella von Papen, een nicht van den Duitschcn premier, is als secretaresse werkzaam bij dc Ufa-film „Es leuchlet die Psrta". Gitta Alpar zou met Gustav Fróhlich on der regie van Griihdgcns een Carmcn-film spelen. NAAR Niet altijd leidt het ingrijpen van den mensch tot schade van de natuur. Oordeel kundige vogelbescherming zal van groote beteekenis kunnen zijn, bebossching, mits deze niet overdreven wordt, kan bet na tuurschoon verrijken, parkaanleg kan van een kaal stuk grond een idyllisch plekje maken. Ook machten en lichamen, die wel eens schade aan oorspronkelijke land schappen toebrachten, beginnen den laat- sten tijd anders te werken. Een merkwaar dig voorbeeld daarvan las ik dezer dagen. De Heidemaatschappij namelijk, die he laas wel vaak een ontheidingsmaatschap- plj is geweest, begint de laatste jaren steeds meer contact met het streven naar natuurbescherming te zoeken. Nu zal door deze vereeniging in opdracht van dc pro vincie Noord-Holland, zoo vertelt dr. Jac. P. Tljijsse, een groote vijver worden gegra ven in de duinen van het landgoed Castri- cum. Dit werk, dut als werkverschaffing voor Noord-Hollandsche werkloozen be doeld schijnt te zijn, zal du6 tevens tot bevordering en uitbreiding van natuur schoon kunnen strekken. Waut bet is jammer genoeg in de laat ste tientallen jaren met veel mooie cn be langwekkende duingebieden niet erg floris sant gegaan. Dit edele landschap is aange tast en geschonden op vele wijzen. Afgra vingen op groote schaal hebben plaats ge had. Bouw van villa's en zomerhuisjes heeft niet altijd gunstig gewerkt. De ont watering ten bate van ontginning en wa terleidingen heeft vele duinvalleien dor en droog gemaakt. Vee en konijnen hebben vaak 6chadc toegebracht. Prikkeldraad sluit op vele plaatsen het duin voor de be zoekers af. Bebossching hoeft lang niet al tijd de schoonheid verhoogd. Al deze fac toren en andere misschien nog, hebben ons prachtige duingebied, oord van stille vreug de en groot natuurgenot, gehavend en soms radicaal bedorven op vele manieren. Het is daarom hoog tijd dat wat nog ongerept bleef, gespaard wordt voor de vernielende werkingen van vele dingen uit den mo dernen tijd. Een van de mooiste eigenaardigheden van het duinland is wel de duinvallei, het duinmeertje met zijn rijkdommen van plan ten en dieren. Meertjes gelijk zij bij velen bekend zullen zijn. zoöals het Zwanewater bij Callantsoog, dé Muien op Texel, dé r--i i -j£*-ii Doodemanskisten op Terschelling, die in werkelijkheid nog bestaan, duinmeertjes, zooals het IJcimansdiorama in Artis er zoo kunstzinnig een toont in beeld. Vroeger waren er veel meer van deze plassen, maar door ontginning cn ontwatering zijn er vele drooggelegd. Maar ook hier weer ziet men eindelijk in, dat al deze ontginningen en ontwateringen hun grenzen hebben en dat die grens nu is bereikt, ja hier en daar al is overschreden, zoodat men niet alleen steeds meer begint te voelen dat met de andere meren en plassen ook de natte duinvalleien bewaard dienen te blijven, maar zelfs ook hier een stap verder gaat, de weg terug af moet leggen en opzettelijk, zooals nu bij Castri- cuni een meertje gaat graven dat welis- wuar een van opzet en aanleg kunstmatige vijver zal vormen, die echter oordeelkun dig verzorgd en deels aan de natuur over gelaten, spoedig een eigen, oorspronkelijk karakter zou kunnen krijgen. Veenplassen zijn tenslotte ook kunstmatig gegraven en toch welk een heerlijk wild cn boeiend na tuurschoon vormen zij. Zoo zal het met deze nieuw te graven duinpias bij Ca6tri- cum ook kunnen gaan. Hier is een voor beeld dat door meerdere moge worden gevolgd en dat aantoont hoe werkverschaf fing niet altijd, zooals tot dusver helaas nog maar al te vaak het geval was, tot be derf en verminking cn vernietiging van natuurschoon behoeft te leiden. Wanneer het advies van mannen als dr. Thijsse, en van lichamen als de Vereeniging tot Be houd van Natuurmonumenten wordt inge wonnen en opgevolgd, dan kan veel be staande schoonheid gespaard blijven, veel bedorven moois nog weer wat worden goedgemaakt misschien en de aanleg van nieuwe natuurparken worden bevorderd. Het is te hopen dat vele autoriteiten, die tot nog toe wel vaak al te eenzijdig georiën teerd waren, ook in deze richting meer hun gedachten zullen laten gaan. Een steeds toenemende schare van toeristen en bui tenvrienden zal er hun dankbaar voor moe ten zijn. Zooals het tot dusver gegaan is, zoo schrikkelijk veel als er in de laatste decen nia bedorven en verwoest is, zóó kan het waarlijk niet langer. Maar des te meer kunnen verschijnselen als het hierboven en het in mijn vorige artikel genoemde 61-oven worden toegejuicht. A. L. B. 'VERHAAL VAN DE WEEK Zondagmiddag. De dames Meyer hebben hun jour. Zoo juist heeft het marmeren schoorsteen-penduletje onder beschuttend glazen stolpje, vier uur geslagen: het eer ste bezoek kan dus zoo dadelijk worden verwacht. Beneden, in dc kleine vestibule, heeft het knechtje postgevat bij de voordeur. Het is 'een parmantig, klein kereltje, speciaal voor 'den Zondagmiddag gehuurd, orn open te 'doen. Hij draagt een scboongesteven, rose- cn-wit gestreept jasje cn het is hem aan Ie zien. dat dc kam heden extra diep in de lampetkan is gedoopt, vóór hij cr zijn poo- vere, gele haartjes rnee bewerkte. Boven is de achterkamer geheel voor Ontvangst gereed Het is er knus, fijntjes cn gezellig met toch iets van een tikje „old rnnid", dat er een bizonder sfeertje aan geeft. Op den kleinen Mignonvleugel. zit 6tatig rechtop, geflankeerd door een zilve ren vaas links en een borstbeeld je van Mo zart rechts, een prachtige, witte Angora poes. Haar houding is onbewust fier, want slop ligt de sierlijke franjestaart op het af hangend kleed van gouddoorstikte, roode zijde en lodderig staart ze voor zich uit, met haar uitdrukkingloozc, lichte blauwe bogen. Blijkbaar zijn Angorapoezen de uitver koren lievelingen van de dames Meyer, er zijn er tenminste vier in het geheel. Op een laag, verguld stoeltje in Rococostijl, liet er nog eentje, als een witharig klu wen. ineengerold te dutten. Een derde product slaapt den slaap des rechtvaardigen op den schoot van de jong ste der drie gezusters, die doodstil zit, om haar poezekind vooral niet te wekken. No. «i blijkt een uitzondering op dezen regel van luiheid en vadsigheid.. Met een bepaald zie lige uitdrukking op haar mager, ingeval len snoetje, zit ze bedrukt in een hoekje .van de sofa. „Och, jij arme, kleine schat, heb je dan fcoo'n verdriet?" vraagt zacht, medelijdend, juffrouw Hermine, de oudste van de drie en streelt liefkoozend de zijdeachtige ha ren glad. „Kijk ze er toch eens uitzien, Alice, het is bepaald bedroevend!" Alice knikt gedachteloos en gaat voort Xnet lepeltjes tellen. „Das tien, elf! Iié, waar 16 de twaalfde hu! Sientje zal toch niet bij ongeluk... O, wacht, iri de suikerpot. Nellie, wat vind 3e, zouden wij er nog een lampje bij aan steken?" „Och, ik- vind het nu wel genoeg; ge- 'dempt licht staat zooveel gezelliger", ant woordt de aangesprokene en geeuwt even. „Kom, nu moest er maar iemand komen, het is al bijna kwart over!" Even blijft het stil, alleen de kleine pen- 'dule tikt met driftig-korte tikjes en uit den tuit van de zilveren bouilloir wolkt in korte pufgeluidjes de stoom. Een zachtgeel licht, afkomstig van een drietal schemerlampjes, zeeft door de sche mer verlichte kamer en werpt een wonder- raooien gloed op de poppige tafeltjes en étagèretjes met de vele bibelots en aller hande snuisterijtjes. Als drie poppetjes uit den Rococotijd, zit ten daartusschcn de drie dames Meycr, een beetje mager en de eerste jeugd voorbij, maar toch nog recht en vief in hun ele gante, deftige toiletten van fluweel en zijde, liet laaguitgesneden halsovaal afgezet met oude kant en de haren ouderwetsch hoog gekapt; elegant en smaakvol. Rrrrt, gaat de eerste bel. Juffrouw Nellie legt haar poezekind voorzichtig terzijde op een mollige pouffe cn staat even op, om een blik in den spiegel te werpen. „Of mevrouw Holtman zal komen?" peinst ze hardop „Mag ze warempel wel doen", antwoordt Nell snibbig, „wij zijn daar al tweemaal ge weest. Een onhebbelijk mcnsch eigenlijk; van die beloofde bloemen voor mijn ver jaardag Verder komt ze niet. Het knechtje vliegt de trap op, opent buigend de deur. Een dikke dame, bouquet in dc hand, schom melt binnen. „Dag iieve mcnschjes alle maal!" ,.IIé, mevrouw Iloltman, wat een verras sing! Wij óprakon net over u. Ik zei al te gen mijn zuster, hè, wat zou dat nu aardig zijn als wij mevrouw Holtman weer eens zagen. En wat een beeldige bloemen! Hadt u nou niet mogen doen!" Even hijgend, laat de dikke dame zich neer op het haar toegewezen crapaudje en begint haar glacéhandschoenen van de dikke vingertjes af tc stroopen. „Herraine? Ja, graag suiker en melk. Kinders, wat wonen jullie hier toch aar dig! Alleen die katten vind ik een ramp." „Hè mevrouw, dat kunt u niet meenen, het zijn zulke schatten! Kijkt u Mimi dan eens op den vleugel!" „Ik kijk meer naar dat ongeluksportret daar in dien hoek", zegt mevrouw Holt man lachend en wijst naar de minst be voorrechte der vier, die nog altijd naast do sofa zit tc treuren. Het is ook werkelijk een zielige aanblik, want ze mist geheel de prachtige, uitstaande kraag van haar soortgenooton en de enorme pluimstaart, die deze bezitten heeft bij haar veel van een afgekloven aspergestengel. Met teedcr gebaar neemt juffrouw Alice, dc stumpei in haar armen en drukt haar wang tegen het ingevallen snoetje. „Och, jij heerlijke schat, heb je het dan zoo te kwaad? Ja. ziet u lieve mevrouw, de kwestie zit zoo! Maroesja wou graag een nestje hebben, nietwaar, Maroesja? Maar het vrouwtje vindt het beter van niet en nu beeft ze een beetjo verdriet. Och, och, is het dan zoo erg, zoo vrceselijk erg?" Ze zingt half tegen het mistroostig katten- kind, dat zich willoos heen en weer laat wiegen. „Maar omdat het nu Zondag is, krijgt Maroesjanu, wat krijgt ze dan? Zeg maar ceu lekker... lekker...? koekje!! Daar!" Traag knabbelt poes aan de versnape ring. Weer gaat de bel en nog eens en nog eens. Het knechtje heeft het druk; draaft bedrijvig heen en weer, doet open, wijst den weg, ontdoet do heeren van -hun over jas. Het is nu op eenmaal een geroezemoes van stemmen in het poppig .salonnetje. Juf frouw Hermine presenteert de thee en de fijne krulbonbons in zilvergedrevcn mand je. Het laatst binnengekomen paar is een notaris met zijn vrouw; hij, een ietwat hoe kige, teruggetrokken figuur; zij, juist het tegenovergestelde. In haar gracieus, opval lend jeugdig toilet van. lichtgroene zijde, maakt ze uit de verte den indruk van zeventien. Dichtbij is ze oud, leelijk en verflenst, ondanks, (mogelijk ook misschien juist door), de roode lippenstreep cn het rouge op beide wangen, wat de rimpels niet vermag uit te wisschen. Ze is een en al adoratie voor haar echtvriend, dien ze met inansie betitelt. Daar hem een stoel is toegewezen aan het andere eind van den salon, kraait ze telkens haar wederwaar digheden naar hem toe, over de hoofden der andere gasten heen. „Mansie, licb je dat ook gehoord? Wat zegt u. lieve mevrouw? O. maar dat is net als bij mansie; Hè. mansie? Mansie. dan toch! Een mooi collier, zest u.? Ja. pas gekregen. Doddig, vindt u niet? Ik ben er zelf ook zoo verrukt van! Het i6 van man sie, als souvenir aan den dood van zijn vader, begrijpt u? Nietwaar, mansie? Ileb ik van jou gekregen, hè?" Mansie's gezicht, dat bij het binnenko men veranderlijk aanwees, is zoo langza merhand op regen gaan staan! de arme man zit hier niet voor zijn plezier. Vrouwlief gaat onverstoorbaar verder, gesticuleert druk met armen cn beenen, vertelt van de inrichting van haar boudoir, eenig, honneponnig, een nieuw vleugeltje, zoo juist van mansie gekregen, gewoon doddig, zal ze daar zetten, in dien boek! Knu6 met zijn beidjes zit Alice naast een magere juffrouw op de sofa cn onderhoudt zicli op halffluistertoon. Eigenlijk is het dus nog erger dan ze ge dacht had. Toch wel een schandaal en dat nogal van een getrouwden man uit hun kringen! En dan zoo'n burgermenech! Foei, het is om van te ijzen! Maar anders, ze had het wel nooit willen zeggen, maar toen al, in het begin, had ze dadelijk ge dacht, dat het mis' zou gaan. En vooral laatst, toen die koer met dat concert, Con stance herinnerde zich zeker nog wel? Wat wist ze het niet? Nee maar, dan rnocst ze hooren! Eerst had zij gezegd..., of nee... hij had gezegd..., ach, hoe was het nu ook alweero ja, het was toch, als ze het wel heeft, zij geweest.... „Kan ik er nog bij, Alice?" vraagt, het interessante relaas plotseling onderbre kend, een drukdoende, bejaarde dame, die nu binnentreedt en met haar levendige oog jes den kring rondblikt. .Wat, mevrouw van Ileusden? Maar dat is allercharmantst van u, om te komen! Hoe gaat het li?", doet Alice opgetogen en drukt even haar 6pite neusje togen het vette hangwangetje van haar oude vrien din. „Best kind, best! Dag Nell, boe gaat het ermee?" Het jonge vrouwtje in het groen wordt voorgesteld. „O, maar ik kèn u'\ roept ze verrast uit, „tenminsteik geloof... van vroeger", voegt ze er aarzelend aan toe. ,„IIoc lang geleden zoowat?" informeert, wat spottend, de ander. „Ik denk, een jaar of tien, ik herinner me tenminste vaag „Ik herinner me er niets van", ketst de oude dame ad rem af, „maar mijn compli ment voor uw geheugen!" Ze zinkt weer in een leuningstoeltje, dat bedenkelijk begint te kraken onder haar gewicht en is dadelijk in druk gesprek ge wikkeld met haar buurvrouw, een nog jong, gescheiden vrouwtje, dat zich koste lijk amuseert en haar lachlust nauwelijks weet te bedwingen. „Dus u bent geséparccrd en geen kinde ren? Dan bent u een verstandige vrouw, heusch waar! Dc vrouwen zijn tegenwoor dig veel verstandiger dan vroeger in mijn tijd. Anders, ik kan u vertellen, ik heb ook geen kinderen. Tusschen ons gezegd mocht ik kiezen tusschen paardrijden en kinde ren, want het is allebei een dure liefheb berij. Rijdt u ook paard? O ja? Als ama zone of schrijlings? Als amazone is wat ouderwets, hebt u gelijk in. Ja mijn tijd deden ze het anders allemaal! Nee, Ilermine, geen suiker asjeblieft. Ik word te dik, maar wat ik zeggen wou, o ja, uu, u begrijpt, ik koos natuurlijk het eer ste. Paardrijden ben ik altijd dol op ge weest en ik had een schat van een vosje. Gewoon een dot! Spijt? O nee, lieve me vrouwtje, nooit spijt van gehad! Later bracht mijn man, op een goeden dag, een aapje mee naar huis. Dat was toen mijn kind, ziet u, cn als ik nu uitging cn ik voelde me soms een beetje eenzaam, dan ging Piminy moe, want zoo heette hij, moet u weten. En dan liepen wij samen gearmd door het park cn als dc mcnschen dan ke ken, kon ik me echt voorstellen, dat een moeder trotsch op haar kind kan zijn, want zoo voelde ik me dan ook!" liet vrouwtje proest het uiL Het idee, daar zoo te wandelen met een aap aan je arm! Het amuseert haar bepaald en eigenlijk vindt ze het jammer, haar bezoek niet lan ger te durven rekken, maar ze plakt al bijna een uur, dus neemt ze nu maar af scheid en vertrekt, uitgeleide gedaan door het knechtje, dat gedienstig snuffelt in den bak naar baar parapluie. Maar buiten, in den druilcrigen mist, ziet ze plots dezen boelen middag in een ander licht en kan ze niet nalaten te overpein zen of ieder de nonsens, die zij er op zoo'n jour maar uitflapt, nu ook werkelijk zpu meenen of zoo maar zegt, nu ja, om deu ander een beetje voor den mal te. houden, jezelf wat te arnuseeren ermee..,,» Langcstraat 84 Tclcloon 528 fleschjcs a 10 gr. DRUPPELS f 0.60 POEDERS f 0.50 DROGISTERIJ. Apotb. Ass. Hcndr. v. Viandenstr. 30. Tal. 1313. LANGESTRAAT 87. Tel. 50 is beroemd om haar LETTERBANKET en BOTERLETTERS. Telefoon 281 Groote en kleine zalen disponibel voor feesten, partijen enz. Speciale verkoop ZIE ONZE ETALAGE Kleedingmagazün „DE ADELAAR" LANGESTRAAT 10. TEL. 221 Met deze berichten wij UEd. dat boden- weer steeds versch verkrijgbaar is: Letterbanket, Gev. Speculaas, dikke Specu laas (brokken). Botcrspeculaasjes, Marsc- pain, Borstplaatjes (vruchten, fondant cn room). Voor de speciale Whist- cn kaart, avondjes. Vraagt ons huis, wij leveren UEd. op bestelling Croquetton, Pasteitjes en Schotels; op ieder gewenscht uur. Vanaf heden Zaterdags verkrijgbaar Croquctten van 610 uur n.m. algebaald aan win kel (en ook bezorgd aan bnis). Aanbevelend, P. GROENHUIZEN-SCHATORJÉ. Utr. weg 55 Tel. 335. LANGESTRAAT 19 ONTVANGEN DE NIEUWE COLLECTIE Bloemenmagazün „MILLE FLEURS" Dagelijks versche bloemen. Groote keuze in diverse soorten potplanten. Bloemwerk: als manden, bouquettcn, kransen, tafelversiering enz. enz. Voordeeligst adres hier ter stede. Zie étalages. Aanleg van Tuinen. Billijk tarief onderhoutL Aanbcv: J. C. BLEIJERVELD. Langestraat 80. DAMESKAPSALON Tel. 435 Utrechtscheweg 77 Vakkundige en aangename bediening DROGISTERIJ „DE GAPER" JULIANAPLEIN 4. TELEFOON 635 NAAST APOTHEEK HAAN MOEDERS geeft Uwe kinderen nu onze Levertraan emulsie (Jeehaa) per fleach Inclus. f 0.75. HET SUCOES IS GROOT. TELEFOON 910 LANGESTRAAT 56

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 18