NIEUW PARIJS IN MASSA'S SLIJTERIJ UIT DE STAATSCOURANT VERKOOLD LIJK GEVONDEN GESTOLEN BERLIJNSCHE LUXE-AUTO'S Geslepen dieven Onze Postvliegers onderweg GEMEENTERAAD VAN HILVERSUM EEN ROOFOVERVAL GEFINGEERD Radioprogramma LANGESTRAAT 35 OOK VOOR DAMESTASSCHEN Onderscheidingen. Bij Kon. besluit is verleend de zilveren euro-medaille der Oranje Nassau-orde aan bureel-beambte le klasso M. Haak .en aan den bootsman bij de Koninklijke Marine G. A. Bronk, laatstgenoemde met de zwaar den. Bij Kon. besluit is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Xassau D. W. Har- denberg, waarnemend president van de Weeskamer te Soerabaja; tot ridder in de ordo van Oranje-Xassau L. F. Benjamins, boor-technisch ambtenaar bij den dienst van den mijnbouw in Xederland-Indië. Departement van binnenlandsche zaken. Bij Kon besluit zijn met ingang van 1 Jan. eervol ontslagen wegens verandering van de inrichting in het dienstvak, waarbij zij werkzaam zijn, S. A. P. M. Martini te 's-Gravenhage en mevrouw A. H. van Hoe venVan Andel te 's-Gravenhage, resp. als xakkundig ambtenaar belast met arbeids bemiddeling van hotel- cn café-restaurant- personecl en als adjunct-commies, beiden bij het departement van binnenlandsche zolten. Volksgezondheid. Bij Kon. besluit is mot ingang van 1 Januari wegens reorganisatie van het dienstvak, waarbij hij werkzaam is, eervol ontslagen H. B J. Wijtenburg, als adjunct- inspecteur Volksgezondheid, toegevoegd aan inspecteur Volksgezondheid voor drankbestrijding B. de Brcy. Voogdijraden. Benoemd tot lid Voogdijraad te Assen B. Fabery de Jonge, inspecteur der directe be lastingen te Meppelidem te Leiden J. II. Rollandct geboren Touw, wonende te Oegstgeest. Muntwezen. Bij Kon. besluit is: le. benoemd voor den tijd van drie jaren in de commissie voor het muntwezen: a. tot lid en voorzit ter de hoer dr. E. Cohen, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; b. tot lid en secretaris de heer dr. P. van Rom- burgh, oud-hoogleeraar aan de Rijksuni versiteit te Utrecht; c. tot lid de heer mr. dr. C. A. Verrijn Stuart, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; 2e. bepaald, dat bovenstaande benoemingen zullen in gaan 1 Januari 1933. Hypotheken en kadastor. Bij Kon. besluit is aan A. Kleijn, bewaar der van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Haarlem, op zijn ver zoek met ingang van 1 Januari 1933 eervol ontslag verleend uit 's Rijks dienst onder dankbetuiging voor de aan den lande be wezen diensten; uan W. A. Kleijn van de Poll, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Utrecht, op zijn vorzoek met ingang van 1 Januari 1933 eervol ontslag verleend uit 's Rijks •iienst, onder dankbetuiging voor do vele diensten, door hem aan den lande bewezen. Landbouwkundige. Bij beschikking van den minister van economische zaken en arbeid is met ingang van don datum, waarop hij zijn betrekking zal aanvaarden, benoemd tot landbouw kundige bii den dienst der Rijkslandbouw proefstations en werkzaam gesteld aan het Rijkslandbouwproefstation te Groningen, ir. W. C. Visser, te Wagcningen. Staatstoezicht op de mijnen. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Ja nuari 1933 aan den inspecteur der mijnen bij het Staatstoezicht op de mijnen ir. W. H. D. de iongh te Maastricht eervol ontslag verleend als zoodanig in verband met de verandering van de inrichting van het dienstvak, waarbij hij werkzaam is, waar door zijne werkzaamheden overbodig zul len worden. Luchtvaartdienst. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Ja nuari 1933 wegens verandering in de in richting van het dienstvak, waarbij hij werkzaam is, eervol ontslag verleend aari mr. M. L. A. Marius (o.v.) als commies bij den Luchtvaartdienst. Van een als kluizenaar levenden ouden man Apeldoorn, 30 Nov. In een klein huis je, dat in verregaanden staat van vervui ling verkeerde en geheel eenzaam gelegen is in de bosschen nabij dc Woestehoeve tus sehen Arnhem en Apeldoorn, is naar eerst thans bekend geworden is, Maandagavond het verkoolde lijk gevonden van den 77- jarigen M. v. d. Bosch, dio daar reeds vele jarer. een kluizenaarsbestaan leidde, en hulpbehoevend was. Het schijnt, dat de kleeren van den man, terwijl hij bij een open haardvuur zat, vlam gevat hebben. Een jongen die den ouden man wel eens behulpzaam was, deed bovengenoemde on aangename ontdekking. Het huisje wordt (hans door de politie bewaakt, totdat de begrafenis van het slachtoffer zal plaats hebben. DE MOORD OP DEN AGENT BAAS. Verlengde gevangenhouding van den verdachte. 's-Gravenhage, 30 November. Naar wij vernemen heeft de rechtbank de gevan genhouding van den verdachte van B.. die gearresteerd is in verband met den moord aanslag op den agent Baas op 20 Sept. bij de brug aan de Heerengracht te 's-Graven hage, met 30 dagen verlengd. Hoe zij verdonkeremaand werden en naar Nederland uitgevoerd Wij lezen in de Maasbode: Reeds in Juli van dit jaar maakten wij in ons blad melding van de autodiefstallen op groote schaal, voornamelijk in Berlijn gepleegd en van de arrestaties van eene Duitsche helersbende, welke voornamelijk in Düsseldorf opereerde, terwijl wij toen reeds konden melden, dat uit het ingestelde onderzoek gebleken was, dat tal der in Ber lijn gestolen wagons naar Nederland waren ingevoerd en verhandeld en er al eenlge dezer wagens door de justitie in beslag ge nomen waren. Intusschen zijn de naspeuringen inzake deze autodiefstallen in een stadium geko men, dat voor de publiciteit daarvan niets meer in den weg staat. Uit Vcnlo schrijft men ons er het volgen de over: In het tijdperk van 1 Januari tot 30 Juni 1932 werden in Berlijn niet minder dan on goveer 1500 automobielen ontvreemd. Dit getal is volgens de statistische gegevens die de Kriminalpolizei in Berlijn er op ria houdt in geenon deele abnormaal hoog te noemen. Reeds sedert jaren worden in Ber lijn gemiddeld 3000 wagens por jaar gesto len, zoodat door de politie aan het getal geen bijzondere waarde word gehecht. Nor maal komt er van de gestolen wagons on geveer 60 pCt. binnen een week terecht. Dit gedeelte is dan ook slechts gebruikt voor z.g. „Schwarz-fahrton", wij zouden zeggen, om even een tourtje te maken en wordt spoedig weer terecht gebracht. De andere 40 pCt. is werkelijk „gekaapt" en het zijn meestal de verzekeringsmaatschappijen, die de dupe der historie worden, wanneer het de politie tenminste niet gelukt den auto op te sporen en aan den rechtmatigcn eige naar terug te bezorgen. Met een diefstal van 1500 automobielen binnen een tijdsduur van een half jaar was dus in Berlijn niets bijzonders gebeurd. Wat echter wel de speciale aandacht trok, was het feit dat liet meerondeel der gesto len auto's zeer dure merken vertegenwoor digde. Vooral Horch en Mercedes-Benz en dan van het nieuwste type, in moderne lijn cn kleur, automobielen in prijzen van f 10.000 tot 25.000 vertoonden do allures om spoorloos te vprdwijncn, spoedig nadat zij in Berlijn's straten door begeer ige oogen bewonderd waren. Door een gelukkig toeval kreeg de Duit sche Kriminal-politie een spoor to pakken, toen aan - con garagehouder te Vcnlo een splinternieuwe 8-cvlinder Horch-cabriolet in Kaldenkirchon te koop word aangeboden, voor een zoodanig lagen prijs, dat hij het zaakje niet vertrouwde en bij de Duitsche politie om informatie vroeg. Dit leidde tot arrestatie van een drietal helers uit Düssel dorf en uit de door hen afgelegde verkla ringen bleek al spoedig dat zeer talrijke de zer bijna-nieuwe luxe-wagens naar Neder land waren uitgevoerd. Over het grenskantoor Wollscho Hut, ge legen tussehen het Noord-Limburgsch dorpje Well cn het Duitsche grcnsplaatsje Weeze, werden van 13 Februari 1932 tot 30 Juli 1932 meer dan 100 automobielen uit Duitschland Nederland binnengebracht. Van 00 dezer ingevoerde wagons heeft men reeds kunnen vaststellen, dat zij van diefstal af komstig zijn en van niet minder dan 31 daarvan heeft men reeds den tegenwoordi- gen eigenaar kunnen vinden. De werkmethode van deze dievenbende was ondanks allo raffinement toch betrek kelijk eenvoudig. Een chique, dure luxe wagen, dien men op het oog had, werd eerst „ausgespickt" d.w z. werd terdege beloerd en nagegaan. Al spoedig wist de bende, waar en wanneer de auto to bemachtigen was en of men don wagen gewoon en bru taalweg kon ,.wcg"-rijden. of dat bij gebrek aan contactsleutel de auto gesleept moest worden. Had men het begeerde object te pakken, dan werd de auto naar een werk plaats gevoerd, waur tal van deskundige vaklui den wagen in bewerking namen. De motor- en chassisnummers werden uitge- vijld, de motor werd opnieuw vertind en nieuwe valsche nummers werden ingesla gen. Bekwame lak-spuiters gaven den auto een nieuw frisch kleurtje, het rijksnummer werd rnet witte lak uitgewischt, alleen het rijkstempel, dat op ieder nummerbord aan wezig moet zijn, werd zorgvuldig intact ge laten cn een nieuw nummer werd aange bracht. Ook het type-schild, dat op het dash" bord van de meesto automobielen is aange bracht, werd afgeschroefd en door een nieuw schildje met de valsche nummers vervangen. Deze metamorfose maakte de gestolen auto's bijna onherkenbaar voor de vroegere eigenaars, en in zijn nieuwen toestand werd de gestolen Horch of Mercedes-Benz naar een automobielhandelaar in Düsseldorf ge bracht, die met den verkoop dezer auto's wel raad wist. Aanvankelijk werden do gestolen auto's over verschillende Nederlnndsche grenékan- toren naar Utrecht op de automobiel-beurs gebracht. Spoedig echter bleek, dat het douanekantoor te Well, zich het besto voor den gemakkelijken invoer der wagens naar >4dorland leende, en de relaties, die de Düsseldorfsche firma in Nederland had ge kregen. werden spoedig bereid gevonden de automobielen aan de Duitsche grens bij Well te kornen afhalen. F.on cafétje, schuin tegenover het Neder landsche douanekantoor, werd het middel punt van een levendigen automobielhandel tussehen Duitsche en Nederlandsche „kooplieden". Uit dit grenscafétje -gingen, zoo ongeveer één- of twee-maal per week Pelikaan 24-11 24—11 25—11 26-15 21—11 29—U 30—11 J Sn lp Ijsvogel Amsterdam 30—11 Marseillo 29—11 Rome Athene 28—11 Mersuinatruh Cairo 27—11 Gaza Rutba wells 26—11 Bagdad 25-11 Bocshir 24-11 Djask 30-11 Karachi 23-11 Jodpoer 29—11 Jhansl Calcutta 28—11 22-11 Rangoon 27-11 Bangkok 26-11 20-11 Koh-Lak Medan 25-11 18-11 Batavia 25-11 18-11 Bandoeng i Vertrek van het eerstvolgende poet vliegtuig van Amsterdam 8 December. zijn nog steeds verkrijgbaar BOERENMEISJES BOERENJONGENS VOORBURGH PRIMA ADVOCAAT di\erse merken „OUDE KLARE" en het bekende S. H. KL „Schilletje" HAVIK 4L Tel. 292. eonige tolcfoontjos naar 'n automobielzaak te Rotterdam cn naar een dergelijk bedrijf te 's-Gravcnhage, met het bericht dat „er weer eon paar auto's onderweg waren!" Aan het grenskantoor Wellsche Hut, wer den do auto's op de meest normale wijze in geklaard en de invoerrechten betaald. Al hoewel do aangegeven waarde van de inge voerde auto's den ontvanger vaak erg lang voorkwam, was dezo niet genoeg deskundig c>m de waarde van den wagon to kunnen taxeeren, temeer niet omreden de Düssol dorfscho helers-firma, meestal in het bezit bleek van een koopcontract, dat overi gens evon vaJsch was nis de overige papio ren, die bij den wagen behoorden, waar uit bleek, dat zij den wagon voor een paar duizend Mark had gekocht. De motor- en chassisnummers kloptoii 'met do paperas son, de ontvanger kreeg de invoerrechten betaald, kreeg bij iedere gelegenheid te hooron, dat geon mensch in Duitschland meer in staat was er luxe-wagens op na te houden vanwege de ontzettend hoogo be lastingen, meende steeds niet bona fide outomobielhandelaren te doen te hebben en was or zich geen oogenblik van bewust, dai in dezo zaken ook maar één vuiltje aan de lucht kon zijn, tot de rochercho er bij te pas kwam en hem do oogen open gingen. Groot was des ontvangers verbazing toen hij o a. vernam dat de ongeveer 18 stuks Horch automobielen, die over zijn grenskantoor waren ingevoerd, alle een motornummer droegen, 20.000 humrriers -hooger dan ooit door de Horch-fabriekcn werden gefabri ceerd. Intusschen waren de auto's door de Rot terdamscho cn door do Haagsche firma's die hot leeuwenaandocl der gestolen voor tuigen hadden gekocht, wederom aan don man gebracht. De Duitsche Kriminal politie, die door eonige der gearresteerde helers, vrij uitvoe rig was ingelicht, kroeg do adressen van eenige automobieloigeiiaren to pakken on doed met behulp der Nederlandsche politie beslag op eenige wagens leggen. F.cn ander doel dor wagens was reeds ioor verkoop in dc derde of vierde hand geraakt, cn mode door het inruilen van oude wagens bij don aankoop dor betore Horch of Mercedcs-benz auto's welke inge ruilde auto's inmiddels ook alweer verder verkocht waren, vischte de Duitsche Krimi- nal-politie bij herhaling achter het net. Met dat al zijn het de Duitsche verzeke ringsmaatschappijen, die het gelag moeten betalen en de dure gestolen wagens tegun vollen prijs aan do bestolenen hebben uit to keeren. EEN AFSCHEID. Kantoorhouder van P. en T. verlaat den dienst. Soesterberg. Heden verlaat de heer H. Pastunink, kantoorhouder Posterijen en Telegrafie van het hulpkantoor Soej- lerberg den dienstr mert-pensioen verlaten. Xa een diensttijd van 31 jaar, waarvan er bijna 25 alhier zijn doorgebracht, meent hij dat nu hot tijdstip voor hem is aangebro ken om zich uit het ambtelijk leven terug te trekken. Alhoewel zijn besluit eerbiedigend, zal het toch menigeen spijt doen, dat de heer Pastunink heengaat Want algemeen zal men den vriendelijken, hulpvaardigen amb tenaar missen, wiens taak niet binnen een strenge afbakening besloten bleef. Veel, zeer veel heeft hij gedaan, waartoe hij strikt genomen niet verplicht was, rustig antwoordend op allerhande vragen en in formaties, vaak invullend de formulieren voor hen, die niet wegwijs waren. Veel ook heeft de heer Pastunink in die 25 jaar op deze plaats meegemaakt, welke hij van niets tot iets zag worden, Garantie voor een geldleening van de Openbare Leeszaal Tc veel welsprekendheid Hilversum, 30 November. In de gis teravond gehouden zitting van den raad werd na langdurige besprokingen het vooorstel van B. en W. om te garandee ren de betaling der renten en aflossingen van een door de vereoniging „Openbare Leeszaal en Bibliotheek" aan te gane geld leening voor den aankoop enz. van het perceel 's-Graveland9cheweg 55, met alge meen© stemmen goedgekeurd. In verband met een door B. en W. ge geven advies inzake de loonen van de losse werklieden gedurende de winter maanden, voerden verschillende leden het woord. Nadat het standpunt van het college door wethouder Küyper (a.r.) uitvoerig was uiteengezet, nam de raad met 16 te gen 12 stemmen een voorstel aan van den hoer Brouwer (r.k.), waarbij aan B. en W. wordt opgedragen over deze aangele genheid nogmaals prae-advies uit te bren gen. Als altijd was het loon vraagstuk een dankbaar onderwerp veler besprekingen. De heer mr. K inde r m a n n (v.b.) was ontstemd over het feit, dat de s.d. raads leden bij dergelijke kwesties telkens weer aanleiding vinden tot urenlange bespiege lingen over te gaan. Dit was speciaal ge richt tot den heer v. d. TIoeg, die in 't al gemeen wel tot de rneest bespraakte raads leden wordt gerekend. Nu wilde het toeval dat mr. Kindermann de verwijtende woorden tot de s.d. fractie richtte, terwijl hij door zijn hand tussehen dc knoopen van zijn vest te steken, in hou ding deed denken aan den beroemden kei zer der Franschon. Roden waarom de heer v. d. Heeg don ontstemdon mr. Kinder mann een hartelijk-gemeend „Napoleon" toevoegde, een gezegde; dat den raad vroo- lijk maakte en den ernst van 's heeren Kindermann's betoog ton eenen male brak. Overigens, gelijk had do heer Kinder mann wel! De raadsleden van Hilversum geven af cn toe blijk van een welsprekend heid, dio huiveringwekkend is! Om ie trachten de schuldeischers van zijn deur te houden Hilversum. 30 Nov. Dinsdagochtend om 11 uur werd de Hilversumsche politie door een bosch wachter telefonisch ge waar schuwt!, dat in de bosschen van Jhr. do Pesters aan de Hoi landsche Rading, op de grens van Hilversum en Maartensdijk, een bejaarde man met een bebloed gezicht en besmeurde en gehavende kleeren door een burger was 'gevonden. Do man, de 52-jar. pensionhouder IT., verklaarde aan de Hil versumsche rechercheurs, die naar de plek waar de man was gevonden waren ge gaan, dat hij dien morgen door een jonge man met een mager bleek gelait bewuste loos was geslagen on daarna van ƒ3000.— aan bankpapier, alsmede van oen zilver horloge was beroofd. In het bezit van den man werd oen leeron tasch aangetroffen, waaruit naar hij zei, 5 K G raapolie was ontvreemd en van welke tasch do sluiting was afgescheurd. De misdadiger zou. na hem een slag in zijn nek te hebben gege ven, waardoor hij bewusteloos op den grond viol, het bosch zijn ingevlucht. Het_ wekte al dadelijk bevreemding dat H., na bewusteloos te zijn ^geslagen, precies wist in welke richting de aanvaller was gevlucht. Toen do voorbijganger met een jachtop ziener het boscb intrad, waarin de aanval Ier en beroover zou zijn gevlucht, bevreem de het den jachtopziener, dat het bosch volgens hem dien morgen nog niet was betreden. Ten slotte viel de man door de mand en gaf toe deze aanval te hebben gefingeerd. Hij trachtte daardoor zijn schuldeischers van de deur te houden. Het horloge en de portefeuille had hij in het bosch verstopt en zelf had hij zijn gelaat verwond en kleeding besmeurd. Hij is in arrest gesteld. Vrijdag 2 December. H il verum: S.00 V.A.R.A. Gramofoonpl. 10.00 V.P.R.O. Morgenwijding. 10.15 V.A.R.A. De Notenkrakers o 1. v. D. Wins cn Gramofoonpl. 11.15 P. J. Kers Jr.: Onze keuken. 11.45 Voordracht door Fr. Nienhuys. 12.00 Tijdsein A.V.R.O.-Klok. 12.01—2.00 Het A.V.R.O.-KIein-Orkest o.l.v. Nico Treop. 2.00—2.30 Causerie door Jhr. Dr. V. H. van don Bergh. „Curasao, ons voornaamste bezit in de Caraibische zee". 2.304.00 Het A.V.R.O.-Kamerorkest o.l.v. Louis Schmidt. (3.15 Precisie-tijdsein). 4.00 V.A.R A.-Kleinorkest o.l.v. P Duchant. 4.50 Voor dc kinderen 5.30 Vervolg Kleinprkest. 6.00 Gramofoonpl. G.15 Orgelspel door Joh. Jong. 6.40 J. W. Matthijsen: De persoonlijkheid van Lenin. WAT ETEN WIJ MORGEN? VOOR DE KOFFIETAFEL. Haringschotc) Bereiding. 2 zoute haringen, 250 gr. aardappelen, 2 eierdooiers, V* L. water met azijn, 60 gr. boter, GO gr. Parraozaansche kaas. Laat dc haringen wat uittrokken in wa ter. Ontdoe zo van dc graten en snijd ze in dobbelsteentjes. Kook de aardappelen in de schil en snijd zo in öchijven. Besmeer oen vuurvast schoteltje met wat boter in, log de aardappelen er laag om laag in, maar zorg, dat de bovenste "laag uit haring bestaat on de onderste uit aardappelen. Giet de losgeklopte eierdooleers en de azijn met water (men kan ook karnemelk ne men) over de massa. Verdeel de rest van de boter in stukjes en leg ze er op. Strooi ten slotte geraspte pnrmezaansche kaas over de schotel en plaats haar in een warme oven. Laat dc inhoud lichtbruin worden uur). VOOR DE MIDDAGTAFEL Gekookte tarbot met eiersaus. Aardappelen. Worteltjes. Boekweitegrutten in karnemelk (voor 2 dagen). DE BEN00DIGDE VISCH evon bestellen bij GLASTRA'S VISCHHANDEL UTRECHTSCHESTRAAT 40. Tolel. 92. 7.00 De Flierefluiters o.l.v. H. de Groot m m. v. L. Fuld (zang). 8.00 V.P.R.O. Moj. Dr. N. A. Bruining: Onze tijd. 8.30 Concert door N. Gerrctsen (sopraan) on ,H. Schouwman (piano). 9.00 Ds. J. J. Thomson: Moeilijkheden in liet heden. Uitzicht 9.30 Vervolg concert. 10.00 Vrijz. Godsd. Persbureau 10.03 Vaz Dias. 10.15 Causerie over hot. St Nicolaasfecst door Joh. Hepp. 10.45 Gramofoonpl. 11. 00—12.00 Gramofoonpl. v. d. V.A.R.A. Huizen: S.00—9.15 en 10.00 K.R.O. Gramofoonpl. 11.30 Voor zieken cn ouden-van-dagen. 12.15 Sextetconcert. 2.00 Solistonconcert 4.30 Orkestconcert. 6.15 Lezing. 6.45 Gramofoonpl. 7.10 Causerie. 7.45 Gramofoonpl. 8.00 Radiotooneel. 9.30 Vnz Dias. 9.45 Orkesteoncert m.m.v. solista 11.00—12.00 Gramofoonpl. Zaterdag 3 December. Hilversum: 8.00 V.A.R.A. Gramofodhpl. 10.00 V.P.R.O. Morgenwijding 10.15 V.A.R.A. Voor arb. in de Continube drijven: V.A.K.A.-Kleinorlc. o.l.v. P. Duchant, Gramofoonpl., Jan Lemaire (voordracht) en het V.A.R.A.-tooneel o.l.v. W. v. Cnppellcn. 12.002.00 De Notenkrakers o.l.v. O. Wins en Gramofoonpl. 2.15 Gramofoonpl. 2.50 Causerie door M. Haas. 3.10 V.A.R.A.-Mandolino-orkest o.l.v. J. B. Kok en Gramofoonpl. 350 Beoefening der huismuziek o.l.v. P. Tiggors. 4.30 B. Groenovcld: Het spceltroepwerk van do A.J.C. 4.50 V.A.R.A.-Kindcrkoor „Do Krekeltjes" o.l.v. L. Huischei* m.m.v. J. Kickhefer (piano) en Gramofoonpl. 5.40 Boekbespreking A. M. de Jong. 6.00 Do Notenkrakers o.l.v. D. Wins en Gra- mofoonplaten. 7.00 V.R.O. 8.00 De Dorpsbarbier. 8.15 V.A.R.A.-Kloinorkest o.l.v. P. Duchant 9.00 „Hot ongeluk in den nacht", hoorspel door het VA.R.A.-tooneel o.l.v. W. v. Cap pellen. 9.30 Orgelspel Joh. Jong. 9.45 Toespraak A. do Vries en V.A.R. A.- Varia. 10.00 De Flierefluiters o.l.v. H. de Groot m.m.v. Esther Philfpso (zang). 10.30 Vaz Dias. 10.40 Vervolg „Do Flierefluiters". 11.1512.00 Grarnofoonmuzick. Huizen: S'.QO9.15 cn 10.00 K.R.O. Gramofoonpl. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.15 Sextetconcert. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Kinderuurtje. 4.00 H.I.R.O. Uitzending voor de Neder landsche Kinderhond. 4.30 H.I.R.O. Uitzonding voor de Nederland sche Vakcentrale. 5.00 K.R.O. Orkesteoncert. 5.30 Esperantoniemvs. 5.45 Orkestconcert 6.20 Weekoverzicht 6.40 Orkestconcert. 7.05 Kath. R.V.U, 7.45 Sportpraatjo. 8.00 Schlagermuziek. 9.00 Voordracht. 9.15 Schlagermuziek. 11.0012.00 Gramofoonpl.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 9