GYMNASTIEKVEREENIGING „WILHELMINA" VAN BOL TOT BLOEM Agenda PREDIKBEURTEN Een geslaagde bijeenkomst in „de Valk" Gisteravond had in „dc Valk" een druk bezochte bijeenkomst plaats van dc Christe lijke Gymnastiekvereniging „Wilhelmina". Na samenzang van psalm 97 1 en gebed, heette de voorzitter, dc heer J. B. Groten dorst, de aanwezigen, waaronder afgevaar digden van zustervereenigingen, welkom. Er moest hier een openingswoord zoowel voor ouderen als jongeren gesproken worden. Een bijzondere geschiedenis is aan dezen avond verbonden. Bij alle gymnastiekver- eenigingen is het gebruik om jaarlijksche wedstrijden te organiseeren; ook „Wilhel mina" volgt dat gebruik, ofschoon zij geen uitgesproken voorstandster van het wed strijdsysteem is. Maar er moeten toch prij zen worden uitgereikt en ter omlijsting van deze gebeurtenis is een bescheiden program ma opgesteld, waarmee beoogd wordt een genoeglijk onderling samenzijn te verkrij gen, in het tccken der propaganda staande. De voorzitter besluit dan zijn begroetings woord, waarin dank gebracht werd aan alle medewerkenden, met een kernachtige op wekking tot aansluiting. Het programma mag alb geslaagd worden beschouwd, waar het toch bedoeld werd als de drager voor een onderling samenzijn en niet voor een officieele feestavond. Al het gebodene was van eenvoudigeu aard, maar daarom niet minder succesvol. Want het kwam het contact tusschen toon eel en pu bliek zeer ton goede en dat wordt toch be oogd met een onderling samenzijn. Het programma bood voordrachten van den heer G. Arlar, die werkelijk veel ap plaus mocht oogsten en zijn werk van een voudig genre op goede-wijze voor het voet- licnt gebracht. Een kranig strijkje bleek dat deze „Alte Kameraden"' te zijn; de entre-actes werden keurig aangevuld en dit ensemble mag zich ongetwijfeld een deel van het succes toere kenen. Ook het optreden van de „Wilhelmina Boys" Is aardig geweest'; een zestal jongelui uit de vereeniging voerden eenige geslaagde acrobatische oefeningen uit, die groote krachtsinspanning en daarnaast veel lenig heid gevergd hebben. Naast de genoemde nummers waren er nog verrassingen, die bij een dergelijke hij- eenkomst altijd welkom zijn. Er was verlo ting, prijsuitreiking en nog meer, wat de aanwezigen op aangename wijze heeft bezig gehouden. Tenslotte kan nog worden gemeld, dat met samenzang van gezang 96 besloten werd. De vereeniging „Wilhelmina" kan mot \oldoening op do samenkomst terugzien; er heerschte den geheclen avond een prettig stemmend contact en niets is bevordcrlijker dan dat voor den voorspoed ecner organi satie. GEMEENTERAAD. Op Dinsdag 13 December. Do gemeenteraad is in openbare verga dering bijoengeroepon tegen Dinsdag 13 De cember a.s.j des avonds om zeven uur. De agenda vermeldt de volgende punten- 1. Ingekomen stukken en mcdedcelingcn. 2. Benoeming van dc leden der raadscom missies. 3. Benoeming van leden van verschillende onderwijscommissies. 4. Benoeming van een onderwijzeres aan school 6, Puntenburgerlaan. 5. Voorstel van B. en W. tot het verlcenen van ziekteverlof aan onderwijzend perso neel. 6. Voorstol van B. on W. tot vaststelling van pensioensgrondslagen van eenige on derwijzers. 7. Voorstel van B. en W. tot toekenning der vergoeding ex art, 100 der L. O.-wet (boventallige leerkrachten) over 1931 ten be hoeve van eenige bijzondere lagere scholen. 3. Voorstel van B. en W. tot het aanleg gen van een zwem- en zonnebad in Birkho- ven. 9. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de gemccntebegrooting, dienst 1932. 10. Aanvullingskohieren schoolgeld han delsdagschool en voorbereidend onderwijs, dienst 1931/1932. ARBEIDSONGEVAL. Tc dezer stede is een bakkersleerling in de bakkerij met een mes gevallen. De jongeman moest aan het politiebureau voorloopig worden behandeld, waarna hij ter verdere verzorging naar het St. Eliza beth's gasthuis is vervoerd. KERSTCOLLECTE. Van het Leger des Heils. De Kerstcollect'e van het Leger des Heils, zal a.s. Pinsdag aangevangen worden. Na dere bijzonderheden omtrent de inzameling van deze nuttige instelling treft men in een annonce in dit blad. EEN GRATIS AUTORITJE. Gisteravond is op den Hof een auto ont vreemd van een bewoner van Putten, die in een café op den Hof vertoefde. De man had evenwel den wagen niet afgesloten en het contactsleuteltje niet verwijderd. Is het wonder, dat een avontuurlijke jongeman een kansje waagt De auto is in de Frederik v. Blankenheim- gtraat tcruggevondcnv CITY THEATER. Hans Albers in „Der Sieger". Een van de bekendste journalisten in ons land heeft eens geschreven „De filmcriticus is een ongelukkige". Roemt hij een film, dan is er na drie dagen niemand meer in het theater, breekt hij haar af, dan stroomt het geld in de theaterkas Inderdaad, er is niets moeilijker dan de smaak van het publiek te pakken, doch hot is even moeilijk te veronderstellen, dat het publiek niet houdt van een film met vroo- lijke muziek, kostelijke humor en een vlot spel. Een dergelijke film draait nu deze woelt in City Theater n.l. do bekende Ufa-film van d- Erich Pommer-productie „Der Sieger" met in do hoofdrol Hans Albers en Katho von Nagy. Hans Albers, de Duitsche Cheva lier, Kfethe von Nagy, dc opvolgster van Lilian Harvey: In deze film vinden wij Al bers evonwel beter dan Chevalier, daar hij een minder gekunsteld spel te zien geeft, een spel, dat door de ongedwongo'nhoid vaak bewondering afdwingt. De groote film van Mamoulian „Love me to night", met Cheva lier in de hoofdrol, heeft het publiek niet gepakt, heeft althans, zooals Mamoulian zelf heeft erkend, niet aan do verwachtingen be antwoord. Van „Der Sieger" mogen wij dit zeer zeker niet aannemen. Wij vinden hier afwisselend scanes van groote levonsvreugd, waarin we den bon-vivant Alberts de koste lijke rol van den verliefde zonder geld zien spelen. Plotseling wordt hij dan weer tot do werkelijkheid van hot gewone leven terug gebracht als zijn moeder, die in de garde robe van het groote liotol, waar hij zijn dure leventje leidt, de kleeding bewaakt, hem op zijn verkeerde daden wijst. Dan zien wo dezen grooten charmeur plots veranderen in den boetvaardigen zoon, die beterschap be looft, doch tegen zijn gevoel niet kan wer ken. Doze rolprent ontleent haar naam aan het geluk van Hans Albers, den telefonist Kühne, die steeds overwint: „Der Siogor". Kiithe von Nagy is zijn aanbidster; zij is do dochter van den rijken Amerikaanschen bankier Ponta, doch dit is geen bezwaar. Albers weet zelfs op den dag, dat zij zich met Hunter, een vol-bloed sportsman wij verloven, te zegevierenen de sportsman zegt: „Sport is sport", terwijl Pa-Ponta schertst: „Liefde is liefde". Een vermakelijke historie, welke op vlotte wijze wordt gespeeld en aardigo verwikkelingen geeft. Wij noc men o.a. de scène met Hans Albert en zijn moeder, waarna zij beide, dol van vreugde, dansen in de garderobe omdat Hans gigolo is geworden, om nog maar niet te spreken van het kostelijke moment, waarop Hclcno (Kiithe von Nagy) haar telefoon defect maakt om den telefonist Kühne toch maai bij haar te krijgen. Een bijzonder aardige film, welke volle zalen verdient! Laten we hopen, dat ditmaal hetgeen hierboven is gezegd over hot prijzen van een rolprent geen waarheid bevat. Het bij programma is deze week ook bij zonder afwisselend. Een interessante Ufa film laat ons iets zien over lichaamsontwik- kcling en dans, voorts krijgen wc een Ufa- cabaret-film, terwijl het Iiollandschc jour naal ons den grooten brand van de P. C. Hooft laat meemaken en getuige laat zijn van de plechtige herdenking van den wa penstilstand door de Engelsche .Horse Guards die op indrukwekkende wijze bij dc graven van de hier te lande gestorven Engelsche soldaten dc treurmarsch van Chopin spelen. Wij willen er, nu Kiithe von Nagy in „Der Sieger" speelt, nog even op wijzen, dat zij Zondagavond 11 dezer voor do A.V.R.O.-mi- crofoon enkele harcr bekende filmliodjes zal zingen. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Amers foort brengen ter kennis van het publiek, dat een door dc firma J. van Vollenhoven ingediend verzoek met bijlagen, om vergun ning tot het oprichten van een benzine-in- stallatie met een ondergrondsch reservoir en een bovcngrondsche aftapinrichting in het perceol, alhier gelegen aan de Groote Koppel No. 7, op de secretarie der gemeente ter vi sie ligt cn dat' op Vrijdag, 16 Deccmbor aan staande, des voormiddags te 10.15 uur gele genheid ten Raadhuizo.wordt gegeven, om, ten overstaan van het Gcmeentobestuur of van één of meer zijner leden, bezwaren to gen het oprichten van de inrichting in to brengen. Burgemeester en Wethouders van Amers foort, brengen ter kennis van het publiek, dat een door den Directeur vin het Rijksop voedingsgesticht ingediend verzoek met bij lagen, om vergunning tot het uitbreiden met eenige werkplaatsen voor vakopleiding en het daarin plaatsen van 42 electromoto- ren in totaal van 74.45 P.K. tot hot aandrij ven van verschillende machines in het per ceel, alhier gelegen aan den Utrechtscheweg No. 247, op de secretarie der gemeente ter visie ligt cn dat op Vrijdag, 16 December aanstaande dos voormiddags te 10 uur gele genheid ten Raadhuize wordt gegeven, om, ten overstaan van het Gemeentebestuur of van één of meer zijner leden, bezwaren te gen het uitbreiden van de inrichting in te brengen. GEHEIMZINNIGE BRIEFSCHRIJVERIJ. De Spaansche schatgraver weer aan het werk. De laatste dagen hebben verschillende in gezetenen een brief ontvangen, waarin een Spaansche schatgraver mededeelt 1.800.000 francs te zijn kwijt geraakt op een Fransch station. De man, die in gevangenschap ver toeft, vraag wie hem hieraan kan helpen, daar hij geld noodig heeft om zich vrij t<j koopen. Verzocht wordt aan een in den brief vermeld adres een telegram te zen den, waarna verdere mededeelingen zullen volgen. Bij informatie bij de politie werd ons medegedeeld, dat men zich van deze heele schrijverij niets behoeft aan te trekken. Aangeraden wordt alles voor kennisgeving aan te nemen en cr verder niet op in te gaan. Filmavond van de Natuur Historische Vereeniging Gisteravond gaf dc Afd. „Amersfoort en Ümstr." van de Natuurhistorische ver eeniging een extra-genieting voor haar le den cn voor allen, die er tegen een klein entrée mede van profiteeren wilden. Was het te wijten aan den regen of speelde St. Nicolaas parten? De groote zaal in het theosofische-logegebouw was maar matig bezet. Jammer, echt jammer! Want het ge bodene was van buitengewone kwaliteit. Dc directie der bloemkweekerij „Bloemhof te Lisso gaf namelijk een filmvoorstelling, getiteld: „Van bol tot bloem" een opschrift dat reeds aangeeft, waarover de zaak zou loopen, n.l. de ontwikkeling van de bloemen op onze tulpenvelden, eventueel in tuinen en parken of do huiskamer, uit de bekende bloembollen. Het begon met de ontwikkeling op gla zen in de huiskamer, waarbij nuttige wen ken gegeven werden voor de kweekerij: niet te vlug in het licht brengen, om tem peratuur en vochtigheid denken. Aardig was daarbij de ontwikkeling der wortels in de glazen te zien, die door duizendvoudigo vermelding voor de oogen der aanwezigen duidelijk zichtbaar, ja zelfs zeer vlug ver lengden. Evenals ging het met de bloem. En daarop volgden allerlei soorten bloe men: hyacinthen, tulpen, erocusscn en nar cissen telkens met vermelde film. Hoe buitengemeen interossant was dat. Alléén dat zou een gang naar dé Regentesselaan waard zijn geweest. Maar er was nog veel meer. De bewerking van den grond mot en benevens den aanvoer dor mest uit Gro ningen en Friesland, hot poten der bollen, het bedekken tegen dc vorst mot riet, later het ontdekken, bet zuiveren der bedden van onkruid, het vorwijderon dor zieke bollen en daarna: de glorie van de bloem velden in volle pracht en majesteit. Daarna kwam het verwijderen dor prach tige bloemkroonen, bij de hyacinthen door afstroopen der kelkjes, hij de narcissen door ze af te plukken en bij dc tulpen door ze af te snijden; ieder heelt zijn eigen eisch. Ten slotte de reiniging der bollen, de sortoenng door dr door ingenieurs uitge dachte machine, 't bewaren op do rekken en oindelijk de verzending der getelde bollen in geétiquetteerde zakken, die weer in kis ten werden geborgen in schuiten vervoerd en ten allerlaatste in de groote occaanstoo mers naar ovcrzeesche landen gebracht Bij deze verzending wordt niet alleen door de keuringsagent uit Wageningen gelet op de gezondheid der bodem, maar is een keu ringscommissie vanwege de vereeniging van bloembollcnhandclaars aanwezig om er op te letten, dat do bollen in de schepen niet te dicht bij warme vertrekken worden gebracht, maar vooral koel opgeborgen. Een nieuwe film vertoond «lc speciale be werkingen, welko de hyacinthcn-bollen moeten ondergaan om er zooveel mogelijk nakomelingen van te krijgen. Zc wórden daartoe gehold, d.h met een gebogen mesje van onder komvormig, uitgehold, wat met beleid en kennis van zaken moet gebeuren, o.a. met het oog op schimmelvorming; ze worden dan op rekken in het don kor gezet in een temperatuur van 72° Fahrenheit, waar dan tusschen de rekken der bollen wel tot 70 of 80 kjeine bolletjes worden gevormd, die dan in den grond worden uit- gepoot terwijl ze nog aan de oude bol zit ten. In Juni worden ze uit den grond ge haald; dan is dc moederbol weg, doch het duurt nog wol 3 a 4 jaar eer de kleintjes tot normale bollen zijn uitgegroeid. Het zelfde wordt bereikt door het insnijden van den bodem der bollen mot 3 of 4 sneden; waarin nu 25 A 30 bolletjes ontstaan van meerder grootte dan dit het geval is bij het hollen. Dit alles gaf dc film tc aanschouwen. Het slot werd gevormd door eenige kiekjes van bloeiende bollen in stadstuintjes, in groote parken in binnen cn buitenland en don aanvoer cn verkoop op markt en straat bijv. in Berlijn en Kopenhagen. De vertooners der film werden niet allocn beloon door een waardeerend woord van den voorzitter, maar zeker ook wel door het hartelijk applaus der bezoekers. Zeker hadden, zooals de heer Bolton op merkte, de afwezigen ongelijk. BRUGMAN'S MARIONETTEN. Voorstelling bij Vroom en Dreesmann. Men hoeft reclame in velerlei vorm. Een dezer is de reclame door middel van een marionettentheater. De firma Vroom en Dreesmann alhier heeft voor 'n paar dagen het Marionettentheater van Bert Brugman geèngagcerd om op deze wijze haar clientele een half uur aangenaam bezig te houden. Het is een goedo greep geweest. Brugman's marionetten zijn uitstekende imitaties van bekende personen van wie wij hier noemen: Sint Nicolaas en zijn knecht, Koos Speen hof! en Dr. Willem Mongelbcrg. Dc heer Brugman en zijn helper laten een knap nagebootste Speonhoff-figuur, met de onafscheidenlijko guitaar ton tooneole ver schijnen en deze het bekende „O, Marictje" zingen. Bijzonder geslaagd bij deze mario netten zijn de verschillende bewegingen. Een allerverinakelijkste scène is die, waarin de pseudo Dr. Willem Mengelberg een alle- daagsche dansmop dirigeert. Werkelijk, oen parodie, die schitterend is. Zwarte Piet is degene, die het reclamedeel van deze voorstelling verzorgt; waar eenigs- zins mogelijk, beveelt hij den Sint aan naar V. D. te gaan. Alles tezamen een aardige attractie, niet alleen voor de jeugd, maar ook voor de ouderen. Vroolijke muziek geeft een aardige afwisseling. Vermeld zij nog, dat ook heden nog voor stellingen worden gegeven op een der bo venzaaltjes van de meubelafdeeling. PLAATSELIJK CRISISCOMITé. Voor het Plaatselijk Crisiscomité is nog de volgende gift binnengekomen: Meisjes U.L.O. school Plantsoen 3.06. „DE RADIOCENTRALE". Een nlenw maandblad. De Bond van Radiocentrales heeft een maandblad het licht doen zien, waarvan het November-nummer de eerste uitgave is. Het blad ziet er aardig uit; het heeft lezens waardige artikelen, voorzien van een paar eenvoudige, maar daarom niet minder ge slaagde illustraties. Ook aan onze jongeren werd gedacht. Daarvoor heeft het blad een kinderpagina, die bij jonge oogen wel erg in den smaak zal vallen. ONZE WINKELS. Opening groonten- en froithal „De Concurrent", Arnhemsche- straat 20. In de Arnhemschestraat no. 20°is heden geopend een nieuwe groenten- en fruithal, genaamd „De Concurrent". De ruime winkel lijkt zoer geschikt voor een dergelijk bedrijf, terwijl in deze don kere dagen de overvloedige elcctrische ver lichting prettig stemt. Heden geeft de firma verschillende cadeaux, waarvoor wij naar de advertentie van gisteren verwijzen. BURGERLIJKE STAND 2 December 1932. Geboren: ITendrikus Johannes, z. v. Johannes van Ouwerkerk en Johanna Bon- scl; Geeske Dirkje, d. v. Jan Pijl en Dirkje van Arnhem; Johannes Hendrikus, z. v. Johannes Hendrikus Parmentier cn Adri- ana Koeslag. Overleden: Bregtlna Cornelia Bec king, oud 51 jaar, ongehuwd; Apolonia He lena Huisman, oud 27 jaar, ongehuwd. D a g e 1 ij k s City Theater, Westsingel 7. Vertooning van „Der Sieger." Rembrandt Theater. Langestraat, Vertoo ning van „De Zeeduivel" en „No, no, Na nette." Museum Flóhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek, Gebouw Theos. Vereeniging, Regentcsselaan. lederen dag van 6—8 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwstraat 24 Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50 Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. 19 Nov. t.m. 4 Dec. Soc. „Concordia," Ten toonstelling van schilderijen door A. van VVcezel Errens (dagelijks 10—5 uur). 19 Nov.—10 Dec. N.V. Sierkunst, Utrecht schcweg, tentoonstelling van portretten en andere werken van Sierk Schröder (9 uur v.m.—8 uur n.m.). 4 Dec. Rembrandtheater. V. V. S. U. Ver tooning Russische film „Kiew in vlammen." 10 uur v.m. 8 Dcc. Remonstr. Kerk. Ned. Protestan tenbond. Lezing dr. W. Banning over: ,De strijd der generaties." 8 uur. 9 Dec. Eben Haëzer. Ncd. Chr. Vrouwen bond. Lezing raej. II. S. S. Kuypcr over „Gezag en Vrijheid in het Vrouwenleven." 8 uur. 10 Dec. Do Valk. Uitvoering mondarcor- deon-vereeniging „Door Vriendschap Ver bonden." 8 uur. 10 Dec. Dansschool Klaasscn. St. Nicolaas- bal. 12 Dec. Theosof. Loge. Genootschap Ne derland—Frankrijk, lezing mad. E. Laugel over: Georges Duhamel, sa vie, son ouevre." 8 uur. 12 Dec. De Valk. Openbare vergadering S.D.A.P. Spreker de heor J. VV. Matthljsen over: „Rusland." 8 uur. 13 Dcc. Thoosof. Loge. Soefi-orde. Lezing II. J. Kcrbert over „Universeele Religie." 8 uur. 14 Dec. Volksgebouw. Openbare vergade ring van do Vrijdenkersvereeniging „De Da gcraad", spreker A. L. Constandse over: „Oranje, de kerk en de vrije gedachte" 8 uur. 14 en 15 Dec. De Valk. Ned. Chr. Radio- Verecniging, Filmvertooning „Do klokken luiden." 16 Dec. Restaurant Princess. R.-K. Han dels- en Kantoorbedienden, lezing van mej. A. Vleugel over „Het loonvraagstuk en de arbeidstijd van do vrouwelijke bedienden." 8Yt uur. 18 Dec. Soc. „Concordia." Joodsche Ver eeniging „Nut en Genoegen." Lezing E. As- schcr, Amsterdam, over: „Levensschetsen van Malraonldes." 8 uur. 26 Dcc. Remonstrantsche Kerk. Kerstver gadering S.D.A.P. Spreker W. Drop over „Wereldverlossing." 10 uur v.m. 27 Dec. City-Theater. Kindermiddag door *t Nut. 2l/a uur. - UTRECHT. 3 Dec. Stadsschouwburg N.V. Het Schouw- tooneel. opvoering van „Het raadselachtige Huis" (abonnement) 8 uur. 4 Dec. Stadsschouwburg. N.V. Hot Schouw- tooneel, opvoering van „De Meid." 8 uur. 15 Dec. Gebouw voor K. en W. Uitvoering van het Utrechtsch Kamerorkest. 8 uur. B A A R N. 17 Nov. t/m. 15 Dec. Lyceum. Tentoonstel ling van schilderijen, aquarelllen en grafisch werk van yerschillende kunstenaars (104 uur: Zondaks V/*—4 uur). 12 Dec. Musis Sacrum. Fritz Hirsch ope rette: „Blume von Hawaï." 8 uur. ZEIST. 9 Dec. Concertzaal Figi N.V. Het Schonw- tooneel, opvoering van „De opgaande zon" (volksvoorstelling) 7Ya uur. 16 Dec. Concertzaal Figi „Gezelschap Saalborn opvoering van „Z. M. Het Publiek" 8 uur. An.tiloorl Zondag 4 December 1932. Ned. Herv. Kerk. Sint Joriskerk. 10 uur: Ds. Pannebakkrr. 6 uur: Dienst. Nieuwe Kerk. 10 uur: Dienst. 6 uur: Dienst. Emma Kerk. 10 uur: Dienst 6 ur:: Ds. P. Veen van Utrecht (Jeugd dienst). Bethelkerk. 10 uur: Kindorkcrk. Gastbulskcrk. 10 uur: Dienst. Wljkgebouw Monnikenpad. 10 uur: Klnderkerk. Gebouw „Het Sluisje." 10 uur: Kinderkerk. VrIJz. Hervormden. Luthersche Kerk. Geen dienst. Remonstrantsche Kerk. 10'/t uur: Dr. Mledema. Doopsgezinde Gemeente. 10'/s uur: Ds. Hylkema. Evang. Lutberscbe Kerk. 10'/, uur: Ds. de Jongh. VHjz. Jeugdgemeenschap. Theos. Loge, Regentesselaan 21. Geon dienst. Geref. Kerk (Zuidsingel). 10 uur: Ds. Popma. b'/, uur: Ds. Schouten. Gor. Kerk (L. Vrouwestraat 10 uur. Ds. Schouten. b'/, uur: Ds. Popma. Geref. Kerk in Herat Kerkverband. 10 uur: Ds. E. L. Smellk van Rotterdam. 5 uur: Ds. Smellk. Christ Geref. Kerk. 10 uur: Ds. de Groot b'/, uur: Ds. do Groot Geref. Gemeente. Gebouw C. J. M. V. Stoovestraat 10 uur: Godsdienstoefening. b'/, uur: Godsdienstoefening. Vrijdag 9 Dec., Eben Haözer, 7 uur: Ds. B. v. Neerbos van Vlaardingen. Vrije Geref. Gemeente. (Muurhuizen 53). 9% uur: Godsdienstoefening. 5 uur: Godsdienstoefening. Oud Kath. Gemeente, ft Zand 13). 10 uur: H. Dienst Universeele Eerodienst (Soefl-bewegtng). Gebouw der Theos. Vereeniging. 11 uur: Dienst; onderwerp: „Ontwikkeling van wilskracht." v Vrije Kath. Kerk. (Theos. Loge, Regentesselaan 21). Geen opgave ontvangen. Leger des Heils (Langestraat 94). 10 uur: Heiliglngsdienst. 4 uur: Openluchtsamenkomst 8 uur: Openbare samenkomst Christian Science ('t Laantje 3). 10'/, uur: Hollandscbe dienst De Amorsfoortsche Bergkapel. Geen dienst BUITENGEMEENTEN. Baarn en Eambiogge. 10 uur: Ds. Kievit 6 uur: Ds. Blauwendraad. Barneveld. 9uur: Ds. v. Montfrans. 5 uur: Ds. Batelaan. Hoeeelakon. 9uur: Ds. van Boven. 2 uur: Ds. van Boven. Hoogland. 10 uur: Ds. Warners. Loosden. 10 uur: Ds. Hospers van Zeist. N IJ k er k. 9J< uur: Ds. v. Mastrigt van Harderwijk, 2 uur: Ds. v. d. Graaf. 5 uur: Ds. Wolters van Putten. ScherpenzeeL 9X uur: Ds. Warmolts. 6 uur: Ds. Warmolts. Soest Oude Kerk. 10 uur: Ds. Groeneveld. 6 uur: Ds. v. Schaick. Emma Kerk. 10 uur: Ds. v. Schaick. 6 uur: Ds. Groeneveld. S o e sd IJ k. Vrijz. Godsdlenstigen. Geen dienst. Soesterberg. v_ Geen opgave ontvangen, 7 De V onrsch e. 10 uur: Ds. Hofstede van Leusden. Wondenberg. 9K uur: Ds. Klomp. 2 uur; Ds. Klomp,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1932 | | pagina 6