J. A. SCHOTERMAN ST. EMILION GEVESTIGD 1878 UTR.STRAAT 1? 1928 per flesch f 1.45. per anker f58. ZIJ KAMPIOENSSTRIJD VAN DE „BOYS" FORM OENEN» GRATIS H.V.C. WEDEROM DOOR A.W. GEKLOPT Onaangename wedstrijd WIJNHANDEL DE KROON OP HET WERK VAN ZEVENTIEN JAAR! Sportieve tegenstanders QUICK I-P.V.C. I 2-6 A.P.W.C.-S0EST 1-2 VOOR LANGESTRAAT 63 TEL sj Het betere positiespel was de door slaggevende factor voor de overwinning der thuis club Revanche ncmon, ziedaar een geliofkoos de uitdrukking van vele sportbeoefenaars en sportliefhebbers om door oen overwin ning een smadelijk geleden nederlaag ge heel of gedeeltelijk uit te wisschen. Zeker, er is voel door goed to maken, doch H.V.C. is het echter niet gelukt, om de op Birk- hoven geleden nederlaag te wreken. Ook nu bleven de A.W.-ers overwinnaars in een wedstrijd, waarin word gedemonstreerd hoe of er niet gespeeld moest worden. Deze wedstrijd, waarin voor beide partijen niets, maar dan ook in hot geheel niets meer op bet spel stond, had een goede pro- paganda-wodstrijd kunnen zijn voor het voetbalspol. Edoch, hoo geheol anders is het spel verloopen. Inplaals dat beide ploe gen trachtten de techniek van het spel to laten zogevieron, werd er in zoo'n hoog tempo gespoeld, dat mon werkelijk dacht, dat dit oen belangrijke kamp was. Fel werd er om het leder gestreden, zóó fel dat or weldra botsingen vielen to notoeren, met als gevolg onvrlondelijko gezichten in het veld. A.W. zal van één en andor H.V.C. de schuld geven en omgekeerd H.V.C. aan de Bussummers. doch voor ons staat het vast, dat op een gegeven moment beide teams te voel van hun lichaamskracht gingen ge bruik maken, waardoor er eon zekero ani mositeit ontstond. Door telkens en telkens het spel te onderbreken wist do leider, do heer A. v. Tcssol, het spel in handen to houden, doch het mooio van het spel ver dween. De eerste 15 minuten waren nog van goed gehalte. Snel open spel word door beide elftallen opgediend, overgoten met een pittig sausje, dat wij enthousiasme zullen noemen, doch toen H.V.C. uit een vrijo 6chop door middel van Appeldoorn het eerste doelpunt scoorde, werd dit sausje helaas door enkole A.W.- on H.V.C.- spelers in to groote mate genuttigd. Vrij spoedig had A.W. den stand op 11 ge bracht Het beter uitgevoerde positiespol bracht de thuisclub steeds in de meerder heid. In de half-linio van H.V.C. werkte de spil v. Nimwegen met veel energie. Deze speler vormde het grootste struikelblok voor den aanval der thuisclub. Hot spel werd er inmiddels niet zachtzinniger op. Zeer terecht kreeg de spil van A. W. een vermaning om kalmer to spelen, doch ook Appeldoorn en Schreudor deden herhaal delijk ongeoorloofde handelingen. Door tweo fouton van doelman v. d. Pol, die overi gens niet slecht speelde, voerde de thuis club de score tot 3—1 op. Nog steeds speel de men in een hoog tempo; fraai combi natiespel moest men met oen loupe zoeken, daarentegen deed het kick and rush- systeem opgeld, afgewisseld door een vech ten om het leder. Voor dat de tweede helft ingang had een schot van Appeldoorn, dat tegen de paal kwam. beter lot verdiend en hield doelman Smit met veel geluk zijn dool scnoon. Een tweode helft met een Incident De H.V.C.-crs, blijkbaar volkomen inge speeld, ontplooiden nu eenigszins een spel, dat d<> toei-s der critiok kon doorstaan. Het harde van het spel was nu verdwenen, wat aan het geheel ton goede kwam. Ramse- laar had dan ook na stevig, doch eerlijk doorzetten den achterstand spoedig tot 3—5 gereduceerd. Ook na dit doelpunt bleef het H.V.C.-elftal op het A.W.-doel opereeren. Het te ver opdringen van de achterhoede had tegenover een snelle aanvalslinie, zoo als A.W. dio bezit, een funsten invloed, want met een goed gericht schot bracht deze linie don stand op 42. Hierna kre- gon wij weer dezelfde vertooning te aan- schouwon als voor de rust en dit werd er niet beter op toen Appeldoorn uit een vrijen schop den achterstand inliep. 43. A.W. wilde, zooals begrijpelijk is, niet in het ge zicht van do haven stranden, besprankelde haar spel met meer enthousiasme dan noo- dig was, maar ook H.V.C., dat bij intuïtie voelde, dat er een gelijk spel uit hot vuur te slecpen was, gooide zich rnet veel bra- vour in den strijd. Enkele spelers, w.o. ook Schreuder, speelden op het randje van het geoorloofde, doch tegen het einde deed deze speler het domste wat hij doen kon, door na te trappen. Onverbiddelijk was de ar biter in zijn beslissing en wees den speler den weg naar hot kleedlokaal. Het was een zware 6traf, doch deze speler, die her haaldelijk al dingen had laten zien, welke tegen het spelreglement indruischten, ver diende het zeker. Zoo eindigde deze onaan gename ontmoeting in een verdiende 43 overwinning voor de thuisclub. Bij H.V.C. had men Welter vervangen door Bührm'.inn, wat een verbetering bleek. Deze speler werkt tenminsto enthousiast en is bovendien snel. Een voorbeeld dus voor anderen, wanneer men do athletiek beoe fent! Alleen moet Böhrraann het leder hoo- gcr voor doel plaatsen, vooral bij corner- ballen, doch al deze tekortkomingen kun- non van don zomer bij intensieve training ongedaan gemaakt worden, zoodat wan neer het nieuwe seizoen begint, H.V.C. een speler rijker zal zijn, voortgekomen uit do lagere elftallen. Tenslotte nog iets over van Nimwegen. Deze speler viel bijzonder op, door zijn goede kopwerk en zijn vasthou dendheid. Door meer rust in zijn spel te engen en beter positie te kiezen zou er nog meer kracht van hem uitgaan. Zijn •nelheid is meer dan voldoende. TEL1 45 Alle spelers hebben gisteren te Woerden hard gewerkt om de zege te behalen Een groot aantal supporters heeft do Amerefoortscho Boys gistoren vergezold naar Woerden, waar voor do „Boys" de be langrijkste wedstrijd van het voetbalseizoen werd gespeeld. Het bestuur had daarvoor beslag gologd op een vijftal autobussen, waarmede onge veer 100 aanhangers konden worden ver voerd. Dit vertrek bracht uit Jen aard der zaak groote levendigheid mede op het Sta tionsplein, vanwaar om 12.15 werd vertrok ken. Op het terrein te Woerden bleek het aan tal aanhangers der „Boys", welke met an dere gelegenheid waren gekomen, ook nog zeer groot te zijn. Ovoral hoorde men de vraag stellen: „Wat zullen de Boye prestoeren Het antwoord kan nu onmiddellijk wor den gegeven. Geen van do aanhangers is teleurgesteld naar Amersfoort teruggekeerd. Spel en uitslag waren beiden ten volle be vredigend. In den vorm, waarmede zij gis teren tc Woerden hebben gespeeld, waren zij een kampiocnsploeg in topvorm. Allo 6pelers, zouder eenigc uitzondering, hebben gewerkt van bot begin tot het cindo met een uithoudingsvermogen, dat bewondering afdwong. Het noodzakelijke verband tus- schon dc spelers onderling was thans ook aanwezig. Eon onkcle aanmerking op bot vertoonde spel kan altijd worden gemaakt, doch dit is thans niet noodig, omdat de benjamins van do vierdo klasse mot het vertoonde spel van gisteren, volkomen den naam ver dient van „kampioen". Over liet verloop van den wedstrijd het volgende: 2.05 roept scheidsrechter Vader dc elftal len in het veld. De Boys verschijnen met het door ons roeds gepubliceerde elftal, het welk volledig is. Diczonbosch wint den toss, zoodat Woer den den bal aan hot rollen brengt. Dit gaat hen zoo goed af, dat Morclisse onmiddel lijk moet ingrijpen. Hij doet dit op afdoen de wijze. De bal belandt op de middonhelft waar hij geruimen lijd verblijft Do Boys komen langzamerhand los en ecnige malen moet de Woerden-keeper ingrijpen. Dezo maakt een solieden indruk. Van eenig over wicht is bij een der partijen geen sprake. Woerden zet een keurigen aanval op, doch het beslissende gaat naast. Dan weten de Boys het spel te verplaatsen naar do Woer den-helft en weten een aantal corners to forccoren. Berghuizen zet tegon wind den bal keurig voor bet doel, doch de keeper weet het gevaar af tc wenden, v. Keeken schiet eenmaal rakelings over do deklat. Een keurig schot. Dc Boys hebben het spel geheel in handen. De verdediging van Woerden speelt echter een brillante partij voetbal, zoodat het voor het binnentrio van de Boys niet mogelijk was, daadwerkelijk succes te behalen. De spanning langs de lijn is bij voortduring stijgende. Niet alleen door het uitblijven van doelpunten, doch ook door do gevaarlijke aanvallen van Woer den. Biezenbosch en Keizer geven onherroe pelijk niet thuis. Het schot ontbreekt ook bij den Woerdcnaanval. Een corner op het Boys-doel kan gemakkelijk worden wegge werkt. De tijd verstrijkt meer en meer en mot blanken stand wordt dan gerust. Na do rast. Na dc thee zot de Woerdcnaanval er een snel tempo in, dat echter door de Boys ge makkelijk kan worden gevolgd. Gaandeweg komt hot spel in handen van de Boys. Het is echter in dit tijdvak zeer dubieus waar het eerste doelpunt zal komen. Alle spelers voelen dat dat doelpunt de overwinning zal kunnen brengen. De spelers van do beido elftallen voelen de zenuwen in dc lucht. Poort maakt dan aan deze onevenwichtig heid een einde. Do voorhoede trekt geza menlijk ten aanval. Do bal is keurig vrij- gespceld en onhoudbaar wordt hij in het doel geplaatst. Door dit doelpunt wordt het enthousiasme langs do lijn vrij gemaakt Luid roepend moedigen de supporters der Boys de spelers aan, doch deze hebben geen aanmoediging meer noodig. Het zelfvertrou wen Is bij hen teruggekeerd Bij Woerden daarentegen werkt dat juist deprlmeerend. Een verbazingwekkend snel tempo wordt door de Boys gevolgd. Do Woerden-verde diging verricht thans alleen afbrekend werk. De bal kan niet voldoende worden weggewerkt, daarvoor zitten de Boys-aan vallers, gesteund door de half-linie, er te veel op. De Woerdenkeeper geeft blijk van voel talent. Veel wordt door bem gered. Toch kan ook dezo besto verdediging niet lang weerstand bieden aan den grooten druk. Poort is het, die den stand brengt op 0—2. Woerden is echter niet geheel ontmoe digd. Aanvallen worden opnieuw opgezet, doch de Boysverdediging geeft niet thuis. Verzekerd van de overwinning 6pelen do Boys keurig. 2 minuten voor het einde maakt Poort er 0—3 van. Het publiek roept thans reecis „Vooruit kampioenen". Het kampioenschap kan hun ook niet meer ont gaan. Scheidsrechter Vader blaast einde, on met oen 30-ovorwinning hebben de Amera- foortscho Boys do kampioensvlag gohe- schen. Scheidsrechter Vader leidde dezen wedstrijd op keurige correcte wijze. Alleen handegcvallen waren hem onbekend. Zogetocht van de kampioenen. In triomf werden de spelers naar dc kleed kamers gedragen. Aldaar werd door den voorzitter van de V.V. „Woerden" in buitengewoon harto- lijko woorden dc benjamin der 4o klas se gecomplimenteerd mot het behalen van het kampioenschap. Spreker roemde de sportiviteit van de jonge club. Een mooien bloemenmand bood spreker aanvoerder v. d. Biezenbosch aan als bewijs van sympathie. Met een driewerf hoera besloot hij Van den Biezenbosch antwoordde, dat dc Boys inet ecnigen schroom naar Woerden waren geko men in verband met het voorgevallene met een der andere voreeniglngcn. Hij «prak echter, mede namens zijn medespelers zijn mecning uit, dat de sportiviteit van Woor den ongetwijfeld op hoog peil staat. Onder besie verstandhouding is deze wedstrijd ge spoeld, alhoewel ook voor Woerden nog veel op het spel stond. De meest aangename her innering zal aan dezen wedstrijd togen Woerden blijven bestaan Met een driewerf hoera op de sportiviteit van dezo vereni ging eindigde de aanvoerder. Het dames-comité bood den spelers een keurig bloemetje aan, waarloor do feest stemming nog werd verhoogd. Do terugtocht was een waren triumftocht. Bij ziekenhuis „de Lichtenberg" werd ge stopt, ten einde aan de aldaar verblijvendo lo elftal-speler J. Verhoef een ovatie te brengen. Deze spelor h^eft ook een groot aandeel gehad in dc overwinningenreeks van de Boys. Do voorzitter en de aanvoerder boden hem de door Woerden geschonken bloemenmand aan. To Amersfoort vcrcenigdcn spelers, be stuur en clftalcommissielcden met iiunnc dames zich in liet clublokaal Schoenaker aan een gezellig diner. Do voorzitter van H.V.C, de heer v. Eist, complimenteerde met ecnigo hartelijke woorden den nieuwen kampioen. Voorts feliciteerden uog eenigc andere sprekers do voreeniging met het be halen van het kampioenschap. Te ruim half negen hield bet bestuur een receptie in Ons Clubhuis aan do Krommo- straat. Do voorzittor huldigdo het elftil en trainer door den aanvoerder v. d. Biezen bosch een grooten lauwerkrans aan te bic don. Spreker hoopte dat de spelers op den ingeslagen weg zouden voortgaan. Voorts werd door den heer II. Smits namens de V.V. Quick op eenigszins komische wijze hulde gebracht aan de feestvierende ver- eeniging. De aanwezigen bleven nog langen tijd gezellig bijeen onder bet genot van een dansje. Waar geen wil is, heeft men ook geen weg te verwachten Wie gistermiddag het twijfelachtlgo ge noegen heeft gehad op „Barkhoven" de match Ouick—P.V.C. te aanschouwou, zal mot ons wat de plaatselijke club betroft wel tot de conclusie gekomen zijn, dat er een spel gegeven werd, dat het competitie verband onwaardig was. Zou^ hierbij als eenige oorzaak oen gebrek aan techniok en tactiek moeten worden aangevoerd, dan kan dat onaangenaam zijn, doch het behoeft geenszins ontmoedigend te werken. Wat men nog niet kent, kan aangeleerd worden. Doch wat te zeggen, wanneer een ploeg als Ouick gelukkig waren er enkele gunstige uitzonderingen godurendo 2 X 45 minu ten haar onwil betoont?! Wanneer dc go- hoelo spelmethode niet meer inhoudt dan een aaneenschakeling van futloow momen ten! Nog stoods heeft men bij de roodhem- den vastgehoudon aan do opstelling van krachten, dio geen krachten zijn. We ie waar werden een paar spelers vervangen, maar toch schuilen er nog figuren in het team, die fnuikend zijn voor den goeden geest van het elftal, voor den ernstigen wil „to make the best of it". Wij zullon niet dieper hier op ingaan, op de vorvanging van spelers hebben wij reeds meer dan een jaar geleden geattendeerd zonder dat dit uitsluitend in het verooni- ging&belang bedoelde advies opgevolgd werd. Maar than6, na dezen alleszcggenden wedstrijd van gistermiddag, zal men einde lijk toch wel eens tot radicale beslissingen overgaan. Men beschikt momentcel over zeer ruim zij het wat jeugdig spelors- materiaal. Laat men dezo jongeren nu een kans geven; oefent intensief en in allo com binaties met dezo menschen, alleen dan zul len er betere resultaten voor de opstelling van een nieuw Quick-team bereikt kunnen worden. Vanzelfsprekend in andere be woordingen wezen wij daar roeds op zul len enkele oudero krachten nog zeer goede diensten kunnen bewijzen. Maar over het ge heel genomen is ingrijpen een gebiedende eischl De Utrechtsche gasten hebben gisteron een energiek, doortastond spel to zien gege ven. Zeker, dat 6pol was verre van smetloos, maar er sprak een ernstige wil om te win nen uit en daarin is men volkomen ver diend geslaagd. Het werd niet minder dan 62 In het voordeel van P.V.C., die een in valler telde voor don centerbalf. De Stichte naren gaven een vrij behoorlijk vlottond spel, waren als geheel goed, terwijl de snello linksbuiten wel bijzondero aandacht trok. Van Quick zullen wij maar niet voel meer zeggen. Do nieuwe rechtsback was onvol doende, meermalen buitengewoon gevaar lijk. De niet meer debuteerende, maar toch jeugdigo linksbinnen heeft hard en lang niet onverdienstelijk gowerkt. Deze knaap zal zich wel vaster in het eerste elftal weten te nestelen. De wedstrijd. Nog een enkel woord over den wedstrijd, die onder leiding van don heer Smallenberg gespeeld werd. Do Utrechtenaren zijn dade lijk in den aanval en na eenige mislukte po- gingon ora hot Quick-doel to doorboren, 6laagt de linksbinnen van P.V.C. daar ten slotte in, wanneer do Quick-rcchtsback een blunder maakt (01). Spoedig krijgt P.V.C. daarna oen vrije schop op den rand van het penalty-gebied te nemen; do keeper der roodbaadjes stopt den bal, doch komt voor do voeton van den linksbinnen terocht, die geen fout maakt (0—2) Dan krijgt Quick een penalty, die door den midvoor onvoldoende genomen wordt en dientengevolge don ach terstand niet reduceert. Na dc rust denken wij een opleving in hot Quick-kamp to zullen aanschouwen, vooral wanneer reeds na 4 minuten ingeschoten wordt door den midvoor (12). Wij komen ovcnwcl bedrogen uit Van Quick's zijde wordt het spel mogelijk nog fulloozer dan voor do rust. De gaston weten cr handig ge bruik van te makon, in hot bijzouder hun linksbuiten, die tot driemaal toe scoort (15). Beido partijen weten dan nog een maal het net te vinden en met een 26 6tand breekt hot einde aan. Een overwin ning voor P.V.C., dio haar in meer dan één opzicht volkomen toekomt. De heer Smallenberg heeft 6lecht geleid; maakte tal van fouten aan beide kanten. Een slappe vertooning Do strijd, die A. P. W. C. cn Soest gisteren aan den Lousderwcg voor een dungezaaid publiek ten beste gaven, was eigenlijk geen strijd meer. Het was een lauwo vertooning, dio weinig spannende momenten tc zien gaf BIJ do paars-gelen zal dit waarschijnlijk gelegen hebben aan do wijziging, die bet elf tal had ondergaan. Do voorhoede, waarin wij slechts één oude bokende zagen, hield het spel veel tc kort cn daardoor was suc ces uitgesloten tegen de forscho backs der withemden. De half-linio begon enthousiast cn steunde do voorhoede flink voor rust, maar na de thee waren de hoeren blijkbaar ingedut. Tommei cn v. Eoden in do achter hoede konden ons al evenmin voldoen; v. d. Flier onder dc lat kreeg weinig te verwer ken, zoodat een oordcel over dezen invaller moeilijk te geven is. Soest stelde daartegenover 11 matige spe lers, die het van individueel spel hebben moesten. Hun enthousiasme deed hen ten slotte de overwinning behalen. De voorhoede der withemden geven wij echter den raad in het vervolg een andere taktiek too te passen, want met ver trappen en hard loo- pon komt men, oen beetje kijk op het spel hebbende, tegenstanders niet voorbij. Als scheidsrechter Maas do beide elftallen in het veld fluit, stellen dezo zich als volgt op: A. P. W. C v. d. Flier, v. Eodon, Tommei. v. d. Hooff, Lablans, Eikelenburg. Do Winter, Dc Gans, Snijders, Verhoef, Gcurtsen. v. As, Egdom, v. d. Tak, Epakamp. Heinhuis Fontein, Rommers, Jansen. Westorvcld, v. Daal. IJzendoorn. Soest, Dc eersto tien minuten blijken achteraf nog hot boste gedeelte van den strijd tc zijn. Veel krachtsverschil is er voorloopig niet en de bal zweeft nu eens voor dit, dan weer voor dat doel, zonder 6chade aan te richten Bij oen A. P. W. C.-aanval weet keeper IJzendoorn niets anders te doen dan den bal op gevaarlijke wijze corner te trappen, welke door Do Winter goed genomen wordt, maar geen succes oplevert. Door een misver stand in de achterhoede van onzo stadgo- r.ooton weet v. d. Tak zijn club do leiding te geven (01). Daarna brengt v. d. Flier nog juist red ding, door tijdig uit te loopen. Heinhuis krijgt oen mooio kans; maar hij kogelt juist over de lat. Na veel mislukte aanvallen der paars gelen heeft Verhoef eindelijk succes, als hij na 23 minuten door een schot, dat via den floroleum balatum stragula vloerzeil linoleum inlaid BU 95 ji. Meter) 130 p. Motor) vakkundig gelegd paal in het doel springt, de partijen weer op gelijken voet brengt. Snijders krijgt do kans van den dag, maar hij geeft een zacht rollortjo, waar IJzendoorn geen moeite meo heeft. Een schitterende voorzet van Dc Win ter levert ook niot het gcwenschtc resultaat op, daar Geurt&en naast kopt. Als Tommei dan nog een blunder hc aft begaan, breekt de rust aan. Na dc hervatting notoeren wij een hard schot van Verhoef. Een effectvolle kogel van den spil der withemden wordt door v. d. Flier onschadelijk gemaakt. Door onbenul lig spol laat Géurtscn een goede kans voor bij gaan. Een gevaarlijk moment ontstaat voor hot doel van do gasthoeren, als v. d. Flior een voorzot van Epskamp tracht te onderschop pen, maar hierin slechts gedeeltelijk slaagt. Egdom mist echter en ten slotte weet v. d. Flier het bruine monster, dat bijna onzicht baar is door het opwarreloudo zand, weg to werken. Als IJzendoorn uitgeloopcn is heeft Gcurt sen slocht-s voor het inschieten, maar treu zelen geeft Westervold gelegenheid op het nippertje in to grijpon. Een kwartier voor het einde geoft v. d. Tak voor de tweede maal zijn clubgonoo- ten bij verrassing de leiding. Dc paars-gelen verslappen nu merkbaar en het laatste kwartier geeft Soest den toon aan, in. welke periode v. d. Tak ecnige welgerichte schoten afvuurt, zonder resultaat evenwel. Dan klinkt hot eindsignaal van scheidsrechter Maas, die dezen middag dc ecnige wes die ons voldeed. KorfbaL AMERSFOORT 1—SPARTA 1 X—2. Een verdiende zege der gasten* Do hoop, die wij in onze voorbeschouwing uitspraken, dat de sterkste ploeg zou mo gen winnen, is in vervulling gegaan, want inderdaad was Sparta vooral door dames- spel iets sterker, zoodat do uitslag de krachtsverhouding vrij goed weer geeft. Met dat al is Sparta door het oog van do bekende naald gekropen, daar wij even voor het eindo meenden, dat Amersfoort gelijk zou maken, maar dc bal rolde nas# buiten inplaats van naar binnen. Omtrent het spelverloop het volgende: Na den uitworp gaat het spel gelijk op daar bet meer oen verkenning van eikaars krachten is. Spoedig verplaatst Sparta het spel naar de Amersfoort helft, waar de Hondt de gevaarlijke man is. Het schieten van dozen speler is echter zeer onzuiver, zoodat succes voorloopig uitblijft. Do aan vallen van dc gasthoeren, hoewel minder in getal zijn gevaarlijker, daar Louis goed op dreef is cn herhaaldelijk mooi vrij speelt. Bij één dier aanvallen krijgt deze speler een vrije kans achter de paal, en het is 1—0 voor Amersfoort, llocwol dit een tegenslag is voor do Spar- tanon weten zij toch na cenigen tijd hun aanvallers weer herhaaldelijk op te stu wen en kan de Amersfoortsche verdediging niet verhinderen dat de Hondt kort voor rust gelijk maakt. Do tweede Sparta-aau- val is belangrijk minder gevaarlijk dan de eerste, zoodat de rust met gelijken stand ingaat. Was het spel in de eerste helft vaak snol en fraai, en verrassend, na dc rust raakten do spelers èn door de warmte 6n door het grooto terrein eenigszins uitge- speold, terwijl bovendien boide verdedi gingen goed voor hun taak berekend ble ken. Jammer was het dan ook feitelijk, dat Sparta onverwachts met een ver schot de leiding nam, daar de hardwerkonde Amers- foortverdediging met Louis aan het hoofd voor haar zwoegen daardoor niet beloond werd. Aan de andore zijde bleef succes hoofdzakelijk uit doordat de dames tc kort schoten in het aangeven. Wij geven on middellijk toe, dat de Sparta-dames zwaar, ja dikwijls te zwaar dekten, en in den rug duwden, doch door snel in te loopen kan hieraan grootendeels tegemoet gekomen worden. De heeren ondervonden zoodoen de te weinig «leun, waardoor dc Sparta- verdediging gemakkelijk konden ingrij pen of zich herstellen. Behalve het in den aanvang gememoreerde schot was dc Spar- ta-korf weinig in gevaar. Het einde kwam tenslotte met een kleine ovenvinning voor de Amsterdammers, die hierdoor hun lot nog grootendeels in handen hebben. Scheidsrechter Klerk leidde dezen snellen wedstrijd naar bebooren. die zich vanaf heden als - kwartaal- 7 abonné op ons Blad abonneeren, ontvangen de tot 1 APRIL verschonende nummers ADMINISTRATIE AMERSFOORTSCH DAGBLAD

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 6