NIEUW PARIJS Tafel-, Thee- Ontbijtserviezen eo SIERKUNST WIE IS ARISCH? GRETA GARBO SLUIT EEN NIEUW CONTRACT Ook voor betere LANGESTRAAT 35 RIJVEREENIGING BAARN HANDELSAVONDSCHOOL BAARN Na de besprekingen te Washing* ton. Optimisme in Engelsche regeeringskringen. liet valt do Engelsche pors, na alles wat zij zoo voor en na over de besprekingen te Washington heeft vernomen, moeilijk zich geestdriftig te uiten. Zij had gaarne concrete resultaten gezien, ofschoon de eorsto minister, Macdonald, van den be ginne af aan ervoor heeft gewaarschuwd, dat hij slechts naar Amerika ging om daar voorbereidend werk te verrichten. In tegen stelling tot de gedrukte stemming, die in de Britsche bladen tot uiting komt, staat het vrij duidelijk aan den dag tredende opti misme, dat men in officieelc kringen kan vaststellen. Deze zijn blijkbaar zeer tevre den met Macdonald's voorbereidend werk. Dat het Engelsche publiek weinig enthou siasme aan den dag legt, moet voor een groot deel worden toegeschreven aan het feit, rlat de berichten in de pers over de vooruitzichten met betrekking tot het vraagstuk der oorlogsschulden zoozeer met elkaar in strijd zijn. Zal Roosevelt een rao ratorium afkondigen voor den schuldenter mijn van 15 Juni, of zal hij het niet kunnen doen? Geen enkel bericht daaromtrent geeft duidelijke inlichtingen. Sommige En gelsche bladen laten echter uitkomen, dat, mocht Roosevelt thans tot het congres het verzoek richten de betaling der schulden door Engeland en Frankrijk op 15 Juni uit te stellen, hij dan vrij waarschijnlijk een weigerend antwoord zou ontvangen.- Op grond van de besprekingen, dio hij met Macdonald heeft gevoerd, is het echter ook niet meer noodig, dat de vorenaangeduidc weg wordt bewandeld. Do Londenschc correspondent der Frank furter Zeitung wijst er in dit verband op, dat de Engelsche premier te Washington er genoegen mes heeft genomen, dat het vraagstuk der schulden binnen het kader van heel het economische probleem en niet vooraf zal worden behandeld. De aangelc genhcid zal dus deel uitmaken van het pro gramma der economische wereldconferen tie, die (e Londen wordt gehouden. Dat Macdonald van een dringende behandeling der zaak heeft afgezien, beteekent dus een Engelsche concessie aan de Vereenigdc Sta ten. Maar ook Roosevelt heeft blijk gege ven van tegemoetkomendheid, daar zijn ambtsvoorganger tot dusver steeds het standpunt had ingenomen, dot het schul denprobleem op de Londensche conferentie niet aan de ordo mocht worden gesteld. Dc tusschcn de beide staatslieden over eengekomen procedure heeft het groote voordeel, dat dc positie van den president tegenover het congres erdoor wordt verge makkelijkt. Hij zal zich door het congres een onderhandclingsvolmacht voor alle vraagstukken der economische wereldconfc rentic moeten laten geven. Wanneer daartoe ook net vraagstuk der oorlogsschuldcn be hoort, dan zal het dus niet noodig zijn voor het probleem oen speciale volmacht te vra gen. In Engelsche regeeringskringen wordt er niet aan getwijfeld, dat, wanneer Roose velt eenmaal over de vereischte volmach ten beschikt, hij deze tevens zal gebruiken om op 15 Juni uitstel van betaling toe te staan. Hij zou, zoo neemt men aan, anders nauwelijks hebben goedgevonden, dat de eco nomische wereldconferentie te Londen drie dagen voor den betalingstermijn wordt ge opend. Te Londen bestaat dus de hoop, dat de Londensche conferentie op precies de zelfde wijze als hour voorgangster te Lau sannc kan beginnen. Deze hoop heeft cch ter alleen betrekking op de betaling van 15 Juni. Groote aandacht trekt te Londen ook het verhand, dat te Washington opnieuw is ge legd tusschen het vraagstuk der ontwape ning en (1e economische problemen. De Amerikaanschc president wenscht, dat de Gcncefsche ontwapeningsconferentie voor het bijeenkomen der Londensche conferen tie tot een resultaat komt. Van den aard van dit resultaat zal dan klaarblijkelijk afhangen, hoever hij bij dc definitieve rege ling van het schulden vraagstuk meent te kunnen gaan. In zijn besprekingen met Macdonald en Herriot heeft, gelijk men weet, in verband met de ontwapening ook het veiligheids probleem een groote rol gespeeld. In Enge land twijfelt men, vooral sinds Norman Davis te Genève zijn bekende verklaring heeft afgelegd, er niet aan, dat de Ameri kaanschc regecring in beginsel zich bereid zal verklaren een consultatief pact te slui ten. Daar bij den Amcrikaanschen verkie zingsstrijd beide partijen, de democraten en do republikeinen, zich voor bovenbedoeld beginsel hebben uitgesproken, staat den nieuwen president do weg voor een prac- tischc toepassing daarvan feitelijk volko men open. De vraag is alleen maar welke cischcn dc president aan een dergelijk ge schenk zal verbinden en of bij het tegen woordige tijdstip daarvoor geschikt zal ach ten. Van beslissende beteekenis te dezer zake zal stellig de houding der mogendhe den in Genève zijn. Is deze houding van dien aard, dat bclangrijko vorderingen op het gebied van de vredesorganisatie kun nen worden gemaakt, dan, aldus is men in Londen van oordcel, zal de Amerikaanschc regeering niet nalaten belangrijke besluiten van vörstrekkenden aard te nemen. GRETA GARBO. geboren in 1626, in 1654 deed zij afstand van de regeering, bezocht Europa en ver toefde langen tijd in Frankrijk, waar zij de hand zou hebben gehad in den moord op haar minnaar Monaldeschi. Haar laatste jaren bracht zij in Rome door, waar zij in 16S9 stierf. Berlijn, 1 Mei. (V.D.) Dr. Achim Gercke, die door het rijksminïsteric van binnen landschc zaken tot „deskundige op het ge bied van rasonderzoek" is benoemd, heeft aan den Duitschen journalist Mario Mobr ecu interview toegestaan. Dr. Gercke deelde mede, dat binnen een paar dagen een belangrijk aantal opdrach t>»n door hem behandeld zullen moeten worden. Op de vraag van den journalist, hoe hij aan dit ambt is gekomen, ant woordde de nieuwe functionnans: Mijn vader was professor en gedurende zijn laatste levensjaren rector in Breslau Ik stam uit een oude Nedersaksisch-Duit sche familie. Daar, in Breslau en bij rnijn studies aan de universiteit, werd ik voor 't eerst getroffen door het groote aantal Joden en ik betreurde het, dat zoo voel Joodsche hoogleerarcn ons moesten on derwijzen. De vraag kwam in mij op: wie is eigen lijk „vreemd?" Zoo begon ik me bezig te houden met rassenkwesties, met het Jo denvraagsluk en met familie-onderzoek. Ik werd door de gedachte geleid niemand on recht te doen, want vele mcnschcn, die men door hun uiterlijk of hun naam voor Joden zou hebben, zijn het niet. Sinds ze ven jaar houd ik mij met deze problemen bezig en gedurende de laatste jaren heb ik voor de rijksleiding der N.S.D.A.P. eenige honderden gevallen uitgewerkt, waarbij het ras twijfelachtig was. „Wat is volgens uw definitie Arisch?" „Dat is bij de jongste wet vastgelegd Men kan het beter negatief uitdrukken nlet-Arisch is clegeen, bij wicn tenminste één deel der grootouders Joodsch is. Wij letten daarbij op het ras, niet op den godsdienst. Maar de oorspronkelijke religie is een bewijs van ras. De gedoopte Jood wordt dus als Jood beschouwd". „Men leest gedurende de laatste dagen inplaats van „Arisch", dikwijls „van Duit schen stam". Dat is toch iets anders? Ook in den door u bedoelden zin?" „Zeer zeker. Van „Duitschen stam" is een beperkter, dus nog strenger begrip. „Van Duitschen stam" sluit Arisch in, maar Arisch is nog niet „van Duitschen stam". De „dcutschstammige" is in ieder geval Ariër. Een Ariër, bijvoorbeeld een Franschman, die geen Joodsch bloed in de aderen heeft, is echter vanzelfsprekend niet van Duitschen stam. Voor ons werk is slechts de kwestie Arisch of niet van belang, daar de ambtenaren immers allen Duitschers zijn.' „En hoe zal men vaststellen of ieder amb tonaar op zichzelf van Arische afkomst is?" „Ik ben juist bezig met het ontwerpen van een vragenlijst. Deze lijst zal de over heid den ambtenaren ter invulling voor leggen. In de meeste gevallen zal hieruit alles duidelijk blijken. Slechts wanneer twijfel of verwarring ontstaat, zullen de lijsten naar hier terugkomen, waar ik ze met mijn beide wetonschappelijkclijko me dewerkers onderzoek en de noodige feiten zal conslateeren. Bij dit werk dat mag ik nog wel zeg gen voelen mijn medewerkers en ik ons niet als partij en oordcelen wij niet vol gens dc partijvoorschriften, maar zuiver als mannon van wetenschap, als rassenkundi- gcn. Niet, omdat wij ons slechts als vor- schers voelen, maar omdat wij weten, dat van ons advies de beslissing over het lot van mcnschcn afhangt." DR. COLIJN AANGEZOCHT ALS KABINETSFORMATEUR. Met do Metro Goldwyn Mayer. Amsterdam, 1 Mei. Naar wij verne- men is Greta Garbo in Hollywood aangeko men en heeft zij een nieuw contract afgeslo ten met do Metro Goldwyn Mayer. Haar eerste film, waarin zij onder dit nieuwe contract zal spelen, is getiteld „Ko ningin Christina", een historische film, die het Ievon van de dochter van Gustaaf Adolf, dc latere koningin Christina van Zweden, behandelt. Zij werd in Stockholm II. M. de Koningin heeft heden den minister van Staat dr. II. Colijn ontvangen en hom opdracht gegeven tot vorming van een parlementair kabinet. Dr. Colijn heeft verzocht die opdracht in beraad to mogen houden. ONGELUK DOOR EEN ÓNVERLICHTEN VRACHTAUTO. R ijsbergen (N.-B.), 2 Mei Gisteravond is de auto van F. v. d. Enden, groentenhan- delaar uit Naaldwijk, op den Bredaschen- weg te Rijsbergen tegen een stilstaanden vrachtauto gebotst. De heer v. d. Enden werd ernstig gewond. Do dood trad vrijwel onmiddellijk in. De bestuurder van den on- verlichten vrachtauto, voorgevende genees kundige hulp te gaan halen, is, doordat men verzuimde het nummer op te nemen, onbekend gebleven RUMOERIGE 1 MEI-DAG TE HAARLEM. Haarlem, 1 Mei. Den goheclen da; het te Haarlem zeor rumoerig geweest, doordat groote groepen communisten, on danks het door den burgemeester uitge vaardigde demonstratieverbod, toch op tochten door dc binnenstad hielden, het geen herhaaldelijk tot botsingen met de politie aanleiding gaf. Omstreeks half drie trokken ongeveer 200 personen onder het zingen van de Internationale doordeGroo te Houtstraat. Toen aan het hevel van de politie om uiteen te gaan, niet spoedig werd voldaan, ia een aantal schoten in de lucht gelost, waarna de straat met gummi stok en sabel werd schoongeveegd. Ook daarna moest in. de Groote Houtstraat nog herhaaldelijk tegen betoogers worden op getreden. Bij een charge in de Koningstraat kreeg het communistische raadslid Over steegen eenige klamppen met den blanken sabel. Door het stadhuis binnen te vluch ten, wist hij aan de politie te ontkomen. Des avonds trachtte een groepje opgescho ten jongens de orde te verstoren voor 't gc bouw Olympia, waar het Revolutionair 1 Mei-Comité een zeer druk bezochte verga dering hield. Om incidenten te voorkomen, heeft de politie hen verspreid. Ook in an dere deelen van de 6tad moest eenige ma len togen betoogers worden opgetreden. Vooral op dc Groote Markt was het tot laat in den avond rumoerig. Bij de ver schillende charges zijn enkele personen licht gewond. Arrestaties hadden niet plaats. RUMOER OP HET LEIDSCHE PLEIN TE AMSTERDAM. Na e-en bijeenkomst van de Deutsche Verein. Amsterdam, 1 Mei. De Deutschcr Verein vierde den 1 Mei-dag hedenavond in Maison Boer op don Weteringschans. In den omtrek van dit feestgebouw was het den gcheelcn avond rumoerig, omdat men meende dat het een vergadering was van Nazi'6. Een sterke politiemacht was bij het gebouw en in den omtrek steeds bezig het publick tot doorloopen aan tc manen. Zoo nu en dan was krachtiger optreden gebo den en werden charges gemaakt. Dit ge beurde voornamelijk omstreeks acht uur, toen dc vergadering*'begon en om tien uur, toen een meeting van de communisten, die op het Palcis voor Volksvlijt-terrein gehou den was, afliep. Na afloop van de bijeenkomst in Mhison Boer op het Leidsclieplein is het nog tot botsingen gekomen tusschcn een aantal Duitschers en anderen, die meenden op deze wijze uiting tc moeten geven aan hun gevoelens jegens het nieuwe Duitschland Een Duilscher heeft daarbij eenige verwon dingen opgcloopen. Hij kon echter, na in het Tesselscliade Ziekenhuis verbonden te zijn, weder huiswaarts keeren Nadat (1c menigte door de politie uiteengedreven was keerde de rust later weer terug. Baarn. In de Baarnsche Rijsocieteit hiold de Rijverecniglng Baarn haar jaarver gadering. die tamelijk druk bezocht werd. In deze vergadering bracht de heer Mr. Dr. A. E. Schouten het jaarverslag uit. het welk eon steeds toenemend aantal leden crmeldt. Dit aantal is thans gestegen tot 310, waar nog bijgerekend moet worden de 9tudentenrijverceniging II.O.R.S. te Amster dam. Het financicele verslag bracht uit de heer H. Baron Taets van Amcrongen. De fi- nancieelc stand van de kas is gunstig. In verband met. hun groote verdienste stelde de vergadering voor enkele personen te benoemen tot oere-lid dezer vereeniging Bsloten werd den prijs voor het gebruik an den springtuin to verhoogen tot eon door het bestuur te bepalen bedrag. Op voorstel van eenige leden zullen de wedstrijden voortaan gesplitst worden in een afdceling voor eigen paarden en een oor manege paarden. De aftredende bestuursleden, de heeren Marrcs en Timmermans, werden met alge- mecne stemmen als zoodanig herkozen, ter wijl in de plaats van den heer Dekkers, die bedankt heeft, gekozen werd de heer R. Bo'ssevain. De Voorzitter, do heer Ir. J. P. Leeuwenburg, bracht den heer Dekkers dank voor de aangename samenwerking. Hot lid van de vereeniging. de heer Bots. het eerste lid, dat in aanmerking komt voor een zilveren beker, daar hij meer dan zes kleine bekers gewonnen heeft. Het E.B.U.-springconcours zal plaats vin den op 13 Mei a s., des namiddags om half drie op Klein Kicvitsdal. DE CRISIS VARKENSWET. Woudenberg. Alhier zijn wederom een paar honderd varkens in beslag geno men door controleurs dor Crisis Varkens centrale, in samenwerking met de rljks- veldwacht. Dit is geschiedt, omdat de eige naars weigerden de dieren te laten mer ken. Amersfoort. Woensdag 3 Mei. Ver kooplokaal Muurhuizen -47, verkoop van oen inboedel. 9% uur v.m. Vrijdag 5 Mei, 't Boompje, veiling van do hofstedo ..De Bcekmen" Hoogew-g 135 cn het woonhuis Hoogeweg C 16. V.m. 11 uur. Baarn. Woensdag 17 Mei. Hotel „Central", verkoop van winkel- cn woon huis Nieuw-Baarnstraat -47, en van winkel huis Nieuwstraat 1G. 8 uur n.m. 9 Mei, perceel Borgcrlaan 1, verkoop van een inboedel. 91/: uur. 16 Mei, Boerderij „De Boekman", Hoo geweg 135, verkoop van boerderij-mventa ris, have, vee en meubiliair. 10 uur. 16 Mei, Café „de Zwaan", verkoop van het huis Schcrbierstraat 8 met annex huis Mooierstraat 15 en het huis Mooicrstraat 10. 8 uur. Hoogland. Dinsdag 16 Mei, De Faam, verkoop van de boerenhofstede „Duist." 11 uur. Maartensdijk. Donderdag 11 Mei, Café van Lunteren, verkoop van villa straatweg Hilversum—Utrecht No. 64 en van hijbehoorend perceel grond. 2 uur Sluiting van den afgeloopen cursus en prijsuitreiking Baarn. In het Gebouw van Baarns Mannenkoor had in tegenwoordigheid vaD loden van Middenstandsvereenigingen, le den van de Plaatseliike Schoolcommissie, Raadsleden, ouders van leerlingen en ver dere belangstellenden de sluiting olaats van den afgeloopen cursus der Handels avondschool. Do Voorzitter van het Bestuur, de heer F. J. Plesman, hield een toespraak tot de leerlingen en ouders en memoreerde tege lijkertijd het twaalf en een halfjarige be staan dezer school Deze heeft zich in den loop der tijden in groei en bloei mogen verheugen. Daar een van do mede-oprichters, de heer N. Rector, zich als bestuurslid heeft teruggetrokken, sprak de Voorzitter hem namens het bestuur toe cn overhandigde deze hem een wandelstok met zilveren knop. Dc- directeur dezer school, de beer L. F. Timmer, sprak het vertrekkende bestuurs lid toe namens de leeraren en verraste 'nein met een gouden horlogeketting. Dezo spre ker voerde vervolgens nog het woord over het nut en de paedagogische waarde van d:t onderwijs. Tenslotte werden nog woorden van waar deering gesproken tot den heer Rector door den heer T. van Ooik, onder-voorzitter van den Neutralen Middenstandsbond. Het einddiploma werd toegekend aan: R II. Daatzelaar, II. Denekamp, J. II. Klok, M. Kooi, C. Kotten, J. II. do Kruijf, A. K. Mud, C. Roodhart, H. C. Schoemaker. C. II. Stolp, M. A. van Uden, J. M. Vree. II. J. van Wegen en J. Zonneveld. Het diploma voor stenografie verwierven R. H. Daatzelaar en M. A. van Uden. Prijzen werden als volgt toegekend: lste prijs J. M. Vree; 2de R. H. Daatzelaar, 3de C. Kotten; 4de A. K. Mud en 5de H. Dene kamp. Bevorderd werden naar klasse 5- J. A. van Arkel. J. Brceschoten, M. do Bruin, R. A. Daatzelaar. P. H. Gier, J. Groenhuizen, A. Gijsbertsen, C. A. C. van Keekcn, J. G. M. Kicft, B. Kreuger, II C. Rademaker, V J. J. Metten, W van Mill, J. W. Ooster broek, E. A. van 't Riet, H. W. Smit, S. D. van Uden, J. Verstcegh. C. van Vliet, G. Zonneveld en A. C. do Zoete. Naar klasse 4: C. Beuken, M. van den Brink, N. Broerze, W. A. M. Broerze. J. van Burgeier, M. II. Daatzelaar. A. Denckamp, N. R. Goedhart, W. A. G. Ilertogs, C. Kwap penberg, E. A. C. Meijer, P. Oostrum, C. Pater, L. dc Rcgt, D. II. Spil en J. dc Weerd Naar klasse 3: P. Broerze, E. R. Duijm, A. Groot, W. Haringsma, A. H. Kwappen- berg. C. J. Lecstcmaker. M. J. Moorsclaar, D. van Ommen, W. Hoest en J. Schothorst. Naar klasse 2 J. Blokker, C. F. van den Bor, J. do Bree, W. van den Brink. L. van don Burg, N. van den Burg, H. R. Daatze laar, C. E. J. van der Flier, F van dor Flior, H. Hornsveld, W. Kwappenberg, G. Mooij, S. S. Gora, J. Staal, A. F. Wittevecn, G. J. van Wijk cn A. Robben. Een van de leerlingen met het einddiplo ma, Johan Michiel Vree, sprak den direc teur en de leeraren toe cn bracht hen dank oor het genoten onderwijs aan deze school Kerrie Kotten bood daarbij het onderwij- zor.de personeel een mand met bloemen aan. UTRECHTSCHE WEG Eet-, Thee- en Ontbijtserviezen fn alle prijzen Giswerk Tafel- en Divankleeden Lampen Gordijnstoffen vanaf f 0.70 per Meter Volledige woninginrichting SCHERMEN. Bij de j.l. Vrijdag en Zaterdag gehouden scliermwedstrijden te Ede, uitgeschreven door den K. O. O. S. afd. Ede, werden door de Amer&foortsclie deelnemers de volgende schitterende overwinningen behaald: Korpswedstrijd sabel le prijs wisselbekcr E.M.M.A. Amersfoort, thans in definitief eigendom. Vertegenwoordigers sergeanten Faber, Buket en Veldkamp. Sabel afd. I le prijs serg Faber 18 R. I. Sabel afd. II le pr. serg. Veldkamp 5R.I. Sabel afd. II 2c prijs serg. Buionhuis, 16 B. I. Degen afd. I 3e prijs serg. Faber, na bar rage om 2, 3 en 4). Floret afd. I 2e prijs serg. Faber. Allen leden van E M.M.A. Eind Mei, begin Jurr, zuilen hier tor ste de schermwedstrijden worden gehouden om de E.M.M.A. wisselbekcr. FRUIT* EN GROENTENVEILING. Veiling van 1 Mei. Aardbeien 2343, Posclcin 17—21, Spina zie 3—5, Bloemkool 1422, Komkommers 12 —17, Rabarber 3—5, Wortelen 14—15, Sla 2537, Radijs 1526, Raapsteel 48, Prei 56 cent. KAASMARKT. Aangevoerd 35 wagens bevattende 8500 kilo. Prijs 15—20 per 50 Kilo. Handel matig. HOE IS HET MOGELIJK! Soest. Vele arbeiders, ook bouwvak arbeiders, loopen hier werkloos rond. Er is niet aan werk te komen. Maar wat zegt men er dan van, dat onze politio j.l. Zater dagmiddag op een ronde aan de Hartman laan een tweetal D u i t s c h e bouwvak arbeiders nog druk aan den arbeid zag bij eon in aanbouw zijnd huis. En dat wa9 om ongeveer half zeven. Natuurlijk werd proces-verbaal opge maakt. Moest men zich niet schamen nu nog buitenlandsche arbeiders te werk te stel len? 462e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4do klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 2 Mei 1933 HOOGE PRIJZEN f 1500.— 8457 f 1000.— 6641 f 400.— 18082 f 200.— 10398 12121 f 100— 485 3182 8727 10142 10522 15789 17845 1'rUzcn van 65.— 67 106 117 210 219 229 233 263 382 406 420 442 457 484 516 517 523 579 632 667 726 897 996 1042 1058 1139 1208 1229 1400 1416 1510 1529 1630 1545 1561 1587 1592 1612 1615 1620 1671 1722 1805 1826 1864 1884 1909 1970 1984 2019 2021 2071 2073 2123 2185 2195 2227 2362 2382 2428 2443 2498 2556 2569 2624 2626 2651 2691 2727 2743 2768 2848 2852 2865 2939 2961 2991 3014 3189 3211 3313 3454 ":309 3776 3807 3811 3824 3839 3886 3944 3994 4045 4095 4127 416G 4248 4253 4296 4318 4350 4361 4629 4761 4765 4770 4852 4988 5123 5158 5163 5168 5204 5226 5256 5305 6334 5386 5562 5639 5704 5718 5748 5798 5858 5872 5888 5934 5943 5945 5907 6021 6026 6081 6184 6305 6386 6399 6445 6487 6533 6003 6613 6645 6677 6683 6703 6720 6764 6850 6867 6892 6893 C954 6960 6990 7144 7153 7159 7243 7245 7319 7322 7409 7481 7484 7530 7544 7696 7751 7758 7796 8067 8082 8097 8112 8118 8186 8254 8258 8264 8338 8416 8553 85SO 8618 8647 8060 873.1 8778 8781 8808 8328 8637 8906 8965 8980 9102 9109 9211 9273 9277 9339 9433 9538 9581 9589 9616 9633 9708 9718 9833 9835 9842 9959 10031 10103 10209 10226 10242 10313 10363 10415 10434 10458 10545 10549 10574 10605 1063y 10684 10C97 10704 10729 10736 10813 10817 10875 10965 10985 11017 11038 11044 11056 11060 11067 11197 11207 11242 11258 11261 1128G 11297 11453 11454 11520 11531 11678 116)8 1644 11713 11732 11796 11R33 11834 11838 11916 11972 11094 12091 12107 12188 12219 12323 12357 12363 12467 12508 12660 12696 12739 12825 12830 12871 12877 12886 12910 12988 13034 13087 13141 13150 13256 13322 13407 13496 13498 13513 13515 13530 13540 13551 13589 13641 13690 13804 13852 13869 14048 14160 14168 14172 14227 14240 14272 14281 14286 14297 14572 14613 14739 14811 14832 14837 14898 14027 14906 14973 15010 15080 15132 15189 15209 15251 15427 15432 15445 15517 15530 15541 15543 15574 15576 15577 15598 15604 15716 15724 15729 15757 15773 15776 15797 15938 15943 15906 15969 10054 16085 16108 16131 16167 16225 16230 16252 16256 16261 16263 16270 10358 16446 16454 16456 16561 16566 16666 16747 16750 16839 16880 16973 17049 17102 17103 17114 17167 17249 17295 17302 17305 17317 17354 17413 17447 17452 17468 17500 17528 17625 17633 17693 17707 17741 17765 17769 17784 17801 17853 17877 17911 17940 17058 18029 18176 18178 18182 18226 18253 18292 18359 18395 18617 18646 18693 18709 18766 18802 18815 18840 18857 18866 18868 18880 18905 18943 18949 18954 18070 18975 18997 10017 19040 19042 19083 19130 19150 19220 19270 19399 19454 19475 19402 19493 19533 19567 19588 19609 19708 19741 19835 19897 19903 19911 19916 19949 19960 19980 19989 20116 20164 20221 20243 20259 20261 20299 20303 20320 20417 20431 20469 20486 20516 20575 20633 20679 20732 20773 20838 20981 4o klasse le lijst: 6145 m. z. 6125. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not Niet Off. 1 Mei 2 Mei 12 uur Londen 8.32 829 Berlijn 57.60 57 80 Parijs 9.79% y.79% Brussel 3A 80 34.68 Zurich 48 10 4805 Kopenhagen 37.75 37 70 Oslo 43 30 43 20 Stockholm 43.75 43 80 New York 2.13 2.12 Milaan 12.95 1285 Praag7.42 7.42 Medegedeeld door de Rotterd. Bankvereeo.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2