JAARVERGADERING VAN DEN U.P.V.B AFTREDENDE BESTUURDERS HERKOZEN Finantieel een goed seizoen Onze Postvliegers onderweg »ramma Voorloopig geen gesalarieerde secret aris'competitieleider Onder presidium van den heer H. C. van Kuijk kwam de Utrechtsche Provin ciale Voetbalbond gisteren in jaarlijksche algemeene vergadering bijeen. Te even elf uur opende de Bondsvoorzitter deze bij eenkomst, welke werd gehouden in de Congreszaal van het Jaarbcbursgcbouw. Aan de openingsrede ontleenen wij het volgende: De heer van Kuijk heette allereerst wel kom de afgevaardigden van de nieuw toe getreden vereenigingen, welke voor de eerste maal hier aanwezig ziin. Voortgaan de betoogde de voorzitter, dat liet altijd een goede gewoonte is geweest om bij de ope ning de belangrijkste feiten van het afge loopcn seizoen de revue te laten passeeren; in verband met de groote agenda zal be perking echter geboden zijn. Het afgeloopen seizoen is zoowel wat hel verloop der competitie als de financieele uitkomsten betreft, een gunstig jaar ge weest Tengevolge van de groote uitbrei ding zijn de werkzaamheden belangrijk uit gebreid Bestuur en commissies vergader den meer dan 100 maal. De buitengewone wedstrijden als die van het Utrechtscb K. N. V. B elftal en het U. P. V. B. elftal verliepen prachtig. Speciaal wijst spreker op de verrichtingen van bet Bondselftal hetwelk ditmaal op bet Bondentournooi te Arnhem wederom de eerste plaats bezette Gelukwenschen werden gericht tot de vorecniging Sopla en de tweede elftallen van Holland en Z. N. C., die als eerste klas se k.i ra pioenen naar den K. N V. B. promo veerden. Dat Holland 2 in de kampioens competitie beslag wist te leggen op het k.inlpjoenschap van den Bond, is een keu rige prestatie. De bondsvoorzitter huldigde voorts de kampioenen van de lagere afdee lingen, als mede de K. N. V. B.-kampioencn U. V. V. en D. O. S. De promotiewedstrij den met als derde Baarn hadden een span nrnd verloop. D. O. S. wist verdiend beslap te leggen op het tweede klasseschap, hef was'natuurlijk erg jammer dat dit ging ten koste van Baarn, welke club sterkte wordt toegewenscht. Gevezen werd verder op de Vcluwsche coYop^titie, welke dank zij de medewer king van verschillende personen voor de eerste maal kon worden ingericht. Dat way tot voordien onontgonnen terrein en voor een begm was het verloop uitstekend. De wedstrijden om den Zilveren Dom zün thans nog niet beëindigd. Een keurige prestaiie leverde U. S. C., welke door ver schillende sterke tegenstanders te slaan, beslag wist te leggen op den U. P. V. B. wi ss cl prijs. Tenslotte releveert spreker de jubilea van de diverse vereenigingen in het afge loopcn jaar. Met een beroep op de afge vaardigden om gezamenlijk er toe mede t« werken de zeer groote agenda zoo vlot en zakelijk mogelijk af te werken, opent spre* kor de jaarvergadering. Jaarverslag van den secretaris. Het jaarverslag van den secretaris geeft den heer v. d. Bijl (Hilversum) aanleiding eenige opmerkingen te maken o\er do wed strijden van het Utrechlsch elftal en hel Bondselftal. Er wordt z. i. te veel in Utrecht gespeeld en te veel op het finan cieele resultaat galet, dc propaganda komt zoodoende achteraan. Wat het U. P. V. B. elftal betreft, worden naar zijn meening te veel spelers uit gewone clubs gekozen, te weinig wordt naar de reservc-afdeelingen gekeken. De Bondsvoorzitter merkt op, dal momenteel de financieele positie van den Bond nog niet toelaat ten alle tijde de gel delijke uitkomst van een wedstrijd aclitei te stellen bij de propaganda. Nadat de afgevaardigde van Kroostwijk nog een opmerking over dc strafzaken heeft gemaaki, wordt het verslag met alge- meene stemmen goedgekeurd. Hierna komt in behandeling het rapport inzake aanstelling van een gesalarieerd secretaris-compctitieleider. De bondsvoorzitter brengt allereerst dank aan de commissie voor het verrichte werk. De heer Welte maakt als voorzitter van de commissie enkele opmerkingen en deelt mede, dat ondanks het prae-advies van het bondsdbestuur de conclusie blijft gehand haafd. De heer van Oosterom (Holland) beeft buitengewoon groote waardeering voor bet werken van den tegenwoordigen secretaris corapetiticleider. Is er te veel werk op het Bondsbureau, dan zouden de bestuursle den meer werk op zich moeten nemen, dan kan dc secretaris daarvan worden ont heven. De aangesloten vereenigingen kunnen in deze slechte tijden geen cent meer betalen dan momenteel reeds plaats heeft en daar om aebt bij het geboden den toestand niet te veranderen (applaus). De heer Welle wijst nogmaals op de con fusie van de Commissie, die toch duide lijk genoeg is. De heer Drost (Soesterberg) is niet voor de aanstelling van een bezoldigd secretaris en sluit zich geheel bij den afgevaardigde van Holland aan. De heer van de Bijl (commissielid) maakt meerdere opmerkingen; het Bondsbestuur heeft zich niet uitgesproken. Er zal een andere werkwijze moeten worden gevon den, in deze vergacletip* moei, Ie kuooj) doorgehakt worden en een reorganisatie van het Bondsbureau is noodig. De bondsvoorzitter deelt nog mede, dat het bestuur geen invloed uit wil oefenen op de beslissing, in deze vergadering te nemen, bij is evenwel teleurgesteld dat er zoo weinig woordvoerders hun idee naar voren hebben gebracht Onder geen beding kan genoegen wor den genomen met een beslissing, waardoor de positie van een bezoldigd ambtenaar zou afhangen van bijzondere baten. Door de vereeniging Velox wordt dan het volgende voorstel ingediend. Voorstel van Velox „De algemeene vergadering van den U. P V. B.; Gezien het uitgebrachte rapport betref fende het aanstellen van een gesalarieerd secretaris competitieleider, gehoord de be sprekingen; van oordeel, dat de wen schelijkbeid voor het aanstellen van een dergelijken functionnaris wel, de noodzakelijkheid echter niet aan wezig is, draagt het bondsbestuur op om wanneer in de toekomst mocht blijken, dal dc noodzakelijkheid wel aanwezog is, dit ter kennis te brengen van de vereenigin gen." Verschillende afgevaardigden voereD hierna het woord. Dr. Koppert (U. V. V.) deelt mede, dat de conclusie van de Com missie het eerst in stemming moet worden gebracht, waarmede de voorzitter het een: is. Allereerst heeft dus stemming plaats over de conclusie van de Commissie, welke als volgt luidde: „De grootst mogelijke meerderheid van de commissie is na nauwgezet onderzoek tot de conclusie gekomen, dat aanstelling van een gesalarieerd secretaris-competitie leider, als in haar opdracht bedoeld, noch gewenscht noch noodzakelijk is, waarbij het uiteraard niet uitgesloten wordt ge acht, dat, bij voortgaande uitbreiding van den U. P. V. B. in de toekomst deze aan stelling wel noodzakelijk zal blijken, indien niet op andere wijze de noodige voorzie ningen kunnen worden getroffen." Het resultaat is dat de conclusie wordt aangenomen met 126 tegen 34 stemmen. Do bondsvoorzitter deelt dan mede, dat in het a.s. seizoen op dezelfde wijze als voorheen de belangen van de vereenigin gen zullen worden gediend. Een speciaal woord van dank brengt spr. aan den heer Bouwens voor het vele werk door hem ver richt. Vervolgens wordt pauze gehouden. Te half drie wordt de vergadering her opend. Allereerst krijgt het woord de heer Dijkhuizen (H.V.C), die enkele opmerkin gen maakt omtrent het overgaan van spe lers naar de vereeniging F.A.K. te Biltbo- ven. Spreker vindt de werkwijze van laatstgenoemde vereeniging niet in den haak, deze houdt zich niet aan de morcele belofte oin geen spelers binnen drie jaar van andere vereenigingen over te nemen. Na een uitgebreide bespreking wordt op voorstel van den bondsvoorzitter besloten, dat de strafcommissic vóór 15 Augustus a.s. omtrent deze kwestie een rapport zal uitbrengen, waarna het bestuur aan de hand van het reglement maatregelen zal nemen. In behandeling komen dan de voorstel len van de vereeniging Holland betreffen de een verandering in de strafrechtspleging in den bond. De heer van Oosterom heeft hierbij een korte toelichting gegeven. Tenslotte wordt accoord gegaan met het prae-advies van het bestuur, waarbij de verzekering werd gegeven, dat met en kele wenschen van Holland rekening zal worden gehouden. Jaarverslag van den penning- meester. Het jaarverslag van den penningmeester sluitende aan inkomsten en uitgaven met een totaal bedrag van 6690.63 en een ba- lig saldo ad 276.59 komt daarna in be handeling. De heer Pohl (Hercules) maakt de op merking, dat het Utrechtsch elftal ditmaal ten behoeve van een bepaalde richting ccn wedstrijd heeft gespeeld, dat is z.i. niet ;ewènscht. De bondsvoorzitter is het hiermede eens en in het. vervolg zal hiermede rekening worden gehouden. De heer Mollee (Zeist) verzoekt in het vervolg een meer gedetailleerde uitwer king van de inkomsten en uitgaven. De toezegging wordt gedaan dat zooveel moge lijk met het gevraagde rekening zal wor den gehouden. Onder dankzegging aan de heeren Vcr- thoren en Repelius wordt het verslag goed gekeurd. Het verslag van de kas-coramissie wordt eveneens goedgekeurd. Voorstel van Hampong. Voorgesteld werd bet bedrag voor de af gifte van spelerskaarten te verlagen van 25 cent tot 5 cent. De heer Welle (Kampong) licht het voor stel toe met de mededceling dat de lasten van dc vereenigingen moeten worden ver licht. De bondsvoorzitter vindt dit voorstel voor de clubs erg aanlokkelijk, een groot voordeel is het echter niet, het is vanzelf sprekend dat allen graag minder lasten zullen hebben. De mindere inkomsten zul len evenwel op andere wijze moeten wor den gestopt. De heer Welle (Kampong) wenscht uit het reservefonds het ontbrekende bedrag te halen, hiervan is de stand per 1 Juni 4944.87. Nadat de bondsvoorzitter zijn bezwaren tegen het voorstel heeft uiteengezet trekt Kampong het voorstel in. De begrooting 1933/1934, welke in ont vangst en uitgaaf is geraamd op 6000. komt daarna in behandeljnn- deze wordt ■mgettïirigri .goedgekeurd Pelikaan 0*hoe Havik 29-6 22—6 Amsterdam 29—6 22—6 Boedapeei 23-6 Belgrado Athene 30—6 24—6 Mersamatruh Cairo Rutbawells 1—7 Bagdad Boeshir 2—7 25—6 Djask Karachi 2—7 26—6 Jodpoer 1—7 27—6 Allahabad 28-6 Calcutta 30-6 29—6 Akyab Rangoon 30-6 Bangkok 29-6 28—6 Alor Star Singapore Medan 1=7 Batavia 28-6 Vertrek van het eerstvolgende post vliegtuig van Amsterdam 6 Juli. De verslagen van de verschillende com- missie's worden na een enkele vraag uit de vergadering eveneens goedgekeurd. Bestuursverkiezing. De bestuursverkiezing had tot resultaat dat bij enkele candidaatstelling zijn her kozen de heeren H. C. v. Kuyk, voorzitter; M. Spanjaard, J. F. van Wijk en A. Steup. Tegenover het aftredend bestuurslid de heer H. F. Schaap als bestuurslid voor het district Utrecht was als tegencandidaat ge steld de heer L. M. Oorschot te Vianen en wel door de vereenigingen Brederodes, Vreeswijk, J.S.V., U.F.C., Ameide en B.V.C De stemming heeft tot resultaat dat de heer H. F. Schaap werd herkozen met 109 stemmen. Op den heer L. M. Oorschot wer den 33 stemmen uitgebracht. Uitreiking prijzen seizoen 1932,1233. Door den bondsvoorzitter werden vervol gens de prijzen over het seizoen 1932/1933 aan de kampioenselfiallen uitgereikt, waar bij woorden van gclukwensch en succes in de hoogcre afdeeling werden geuit. De heer J. M. Verwoerd kreeg de bondsfluit voor het fungeeren bij de meeste wedstrijden als scheidsrechter. In de commissie van beroep werden her benoemd de heeren P. A. de Haan, Mr. R. W. Pik en B. Spanjersberg. De kas-comraissie werd als volgt samen gesteld. leden, do heeren H. J. Ankersmit, W. v. Buuren en M. Welle. Plaatsvervan gende leden de heeren P. M. Drost en A. v. Oosterom. Van de rondvraag werd door meerdere afgevaardigden gebruik gemaakt. Dit be trof alleen zaken betrekking hebbende op het nieuwe seizoen. Tenslotte heeft de heer Mollee (Zeist) den bondsvoorzitter dank gebracht voor zijn correcte leiding van deze vergadering, terwijl dc heer Tieland (St Boys) verzocht in het vervolg niet meer op Zondag te vergaderen. Te ongeveer zes uur sloot de heer vf.n Kuyk de algemeene vergadering onder dankzegging aan de afgevaardigden voor hun medewerking om do belangrijke agen da zoo vlot te doen afwerken. UIT HET JAARVERSLAG VAN DEN PENNINGMEESTER. Finantieel een goed jaar. We ontleenen aan het finantieel overzicht van den U. P. V. B„ dat de finantieele po sitie van den Bond gunstig is te noemen Mede dank zij het spelen van eenige wed strijden van het Utrechtsch elftal tegen sterke tegenstanders kon het reservefonds zeer worden versterkt, zonder dat de aan gesloten vereenigingen zich extra offers behoefden te getroosten. Een gelukkig verschijnsel, aldus het ver slag. is ook dit jaar wederom de terug gang van de post boelen, ondanks de groo te uitbreiding van den Bond. Aan con tributie werd ontvangen f 4107.—, terwijl de post boeten het bedrag van f 586.50 heeft opgebracht. Tengevolge van de uitbreiding van het aantal elftallen kwam de post spe lerskaarten op f 1158.70. Van seriewedstrij den kwam f 302.en van diverse wedstrij den f 239.46 in. De kosten van de schoolvoetbalwedstrij- den ten laste van den Bond bedroegen f 210.13; het U. P. V. B. elftal speelde het afgeloopen, seizoen vele wedstrijden, waar door een uitgaaf van f 530.26 werd ge vraagd. Het voordeelig saldo bedraagt evenwel f 276.59 welk bedrag ingevolge beslissing van de Algemeene Vergadering wordt over geboekt naar het Reservefonds. De propaganda, speciaal voor de Veluw- sche competitie vorderde een bedrag ad f 105.30. De balans per 1 Juni 1933 sluit met een totaal bedrag ad f 6015.51. Het reservefonds bedroeg per 1 Juni 1932 f 961.83, bijgeschreven werd het batig sal do 1931/1932 ad f 321.96, de post inleggel- den ad.f 650.rente belegde gelden f 11.08 en f 3000.van de rekening reserve diverse wedstrijden. De stand van het reservefonds is dus op 1 Juni 1933 f 4944.87. Alles bijeen kan worden gezegd dat do U. P. V. B. thans ook financieel een goede positie inneemt. Hetgeen trouwens ook noodig is om de voetbalbelangen op de juiste wijze te kun- swn hahartlsMBe Mr. TRIP BLIJFT VOORLOOPIG TE LONDEN Met het oog op het critieke stadium der valutabesprekingen Amsterdam, 2 Juli. Het Hbld. meldt Zoo juist komt ons ter oore, dat mr. Trip, president van de Nederlandsche Bank, die volgens het aanvankelijk voor nemen heden Zondag, zou terugkomen en Maandag een vergadering van commissa rissen der bank zou bijwonen, telefonisch heeft doen weten, dat hij van dit voorne men heeft moeten afzien, omdat de valu tabesprekingen zich in zulk een critiek stadium bevinden, dat de president meent voorloopig nog in Londen te moeten blij ven. Hoewel de berichten, die tot nu toe zijn binnengekomen, reeds hebben doen weten welke houding Amerika aanneemt ten op zichte van het stabilisatie-vraagstuk, blijkt ons uit inlichtingen, dat te Londen nog altijd wordt gewacht op een nader ant woord van Amerika. De tegenwoordigheid van mr. Trip te Londen wordt te meer vereischt, omdat dr. Colijn de conferentie heeft verlaten. Men zal er rekening mee moeten hou- dden. dat indien de houding van Amerika volkomen afwijzend blijft, de z.g. goudlan den, w.o. dus ook Nederland, geen verdere belangstelling meer voor de conferentie zullen toonen. Niettemin zullen nog verschillende be langrijke besprekingen worden gehouden, om te trachten de situatie te redden en zeer waarschijnlijk zal mr. Trip dan ook eerst tegen het einde der week in ons land terugkomen. PRINSES JULIANA. Naar Engeland vertrokken. H. K. H Prinses Juliana, die Zaterdag avond in gezelschap van Haar Kamerheer, baron Baud en do hofdame, freule van Tets en freule Bcntinck, met de Batavier- lijn naar Engeland is vertrokken, zal met de dagboot van de Maatschappij Zeeland naar ons land terugkceren. Londen, 2 Juli (V.D.) ILK.II. Prinses Juliana is vanochtend om 9 uur 30 aan Victoria-station aangekomen, waar zij werd verwelkomd door prinses Alice, graaf Alhlone, den Ncderlandschcn gezant te Londen: Jhr. Mr. R. dc Marces van Swin deren. De prinses begaf zich met haar gevolg naar Kensington Palace. VEERTIG JAAR ORGANIST. Rotterdam, 2 Juli. Vandaag heeft de bekende organist J. H. Besselaar Jr., zijn veertig jarig jubileum als organist ge vierd. Sedert dc dood van H. de Vries be speelt Besselaar het orgel in de St. Lau ren skerk. Na de ochtendpredikatie heeft de voor ganger Ds. A. C. G. den Hertog, in zeer waardeerende woorden hulde gebracht aan den jubilaris door wiens spel de toehoor ders zoo menigmaal in verrukking werden gebracht. Ondanks het feit dat het den wensch van den heer Besselaar was ge weest het jubileum ongemerkt voorbij te laten gaan waren er vele bloemstukken aan zijn woning bezorgd cn getuigden vele brieven en telegrammen van de bewonde ring die men voor dezen toonkunstenaar heeft. VROUWENLLJK GEVONDEN. Leiden, 2 Juli. De commissaris van politie te Leiden maakt bekend, dat Zater dagmorgen 1 Juli uit het Galgenwatcr is opgehaald het lijk van een onbekende vrouw van 50 a 55 jaar. Signalement. Lengte 1.66 M., flink pes tuur, grijs haar, vol aangezicht, kunstge bit. Kleeding: Bruin-grijze mantel, lage brui ne schoenen, bruine kousen, blauw hoedje met zwart-wit lint. Op het lijk werden gevonden: een ovaal zilveren polshorloge, een gouden ring met twee briljanten en nog een gouden ring met drie briljanten en een oranjekleurige halsketting. De commissaris voornoemd verzoekt hen die inlichtingen kunnen verstrekken, zich tot hem te wenden. DR. DONNER OP DE AANBEVELINGS LIJST VOOR RAADSHEER. Door den Hoogen Raad is bij de Tweede Kamer ingediend de navolgende lijst van aanbeveling van zes candidatcn voor de vacature van een Raadsheerplaats, ont staan do^r de benoeming van den Raads heer dr. J. Kosters tot vice-president van dien Raad. lo. Dr. J. Donner, oud-minister van Jus titie, te 's-Gravenhage; 2o. dr. J. E. van der Meulen, vice-president van de arrondis.se- ments-Rechtbank te Utrecht; 3o. dr. P. van Regteren Altena, Raadsheer in het Ge rechtshof «o Amsterdam; 4o. dr. J. H. R. Sinninghe Damsté, directeur-generaal der belastingen te 's-Gravenhage; 5o. dr. F. J. A. Hijink, rechter in de arrondissements rechtbank te 's-Gravenhage; 6o. dr. F. G. Scheltema, hoogleeraar aan de gemeente lijke universiteit en rechter-plaatsvcrvan- ger in do arrondissemcnts-rechtbank te Amsterdam. WETHOUDER POLAK VAN AMSTER DAM MOET RUST NEMEN. De wethouder voor de financiën, de heer Ed. Polak, moet, naar Het Volk meldt, eenigen tijd rust nemen. Deze week heeft de burgemeester zijn w erkzaamheden w aar genomen. Het college van B. en W. zal zich flve* rijn yervanging nog nader beraden. SPORT VLIEGTUIG IN BRAND GEVLOGEN. De bestuurder maakt een nood. landing. Wleringerwaard, 2 JulL De heer H. Stoll, de bekende Groningsche sport vlieger, die met zijn toestel, de P.H.A.-I.G. van Schiphol op weg was naar een land bouwtentoonstelling te Warffum, heeft gis teren op een bouwland een noodlanding gemaakt, omdat zijn toestel in de lucht in brand was gevlogen. De heer Stoll zag kans het vliegtuig tijdig to verlaten. liet toestel is geheel verband. De heer Stoll werd slechts licht gewond. DE AFWIJZENDE HOUDING VAN ROOSEVELT. Geen wijziging in de munt- politiek van onze regeering. Den Haag, 2 Juli. Wij hebben den heer Colijn gevraagd, wat de houding der Nederlandsche delegatie zal zijn, in ver band met de afwijzende mededeelingcn van president Roosevelt. De heer Colijn verklaarde daarop het volgende: „Over de verklaring van den president der Vereenigde Staten valt geen oordeel uit te spreken, zoolang men den preciescn tekst niet kent. Hoe die verklaring echter luidt, in de opvatting van de Nederland sche regeering omtrent onze muntpolitiek wordt daardoor geen wijziging gebracht. TRAGISCH VERDRINKINGSONGEVAL. Bij reddingspoging omgekomen. Amsterdam, 2 Juli. Een zeer ernstig ogeval, dat het leven heeft gekost van een 4S-jarigen man. is hedenmiddag tc kwart voor zes geschied op den Baarsjesweg, te genover de J. J. Cremerstraat. De bewuste persoon reed, vergezeld van zijn tienjarig zoontje, beiden per rijwiel, in de richting van den Admiraal de Ruyterweg, toen op genoemd punt de jongen met zijn fiets tegen het rijwiel van zijn vader hotste. Dc knaap kwam hierbij te vallen en kwam te recht in liet water van de Derde Kostver- lorcnkade. De vader sprong zijn zoon in zijn wanhoop na en heeft dit met zijn leven moeten boeten. De jongen kon door hand reiking van omstandcis op het droge wor den gebracht, evenals zijn vader, aan wie de knaap zich had vastgeklemd. Het bleek echter, dat de man bewusteloos was. Ge- ruimen tijd is door personeel van den Ge neeskundigen Dienst getracht dc levens geesten van het slachtoffer op tc wekken, evenwel zonder succes. Het lijk is naar het Wilhelminagasthuis ver\ oerd. Dinsdag Juli. Huizen, 296.1 M. K. R. O. 8.00—9.15. Morgenconcert. 10.00—11.30. Gramofoonmuziek. 11.30—12.00. Godsdienstig halfuurtje Pastoor L. H. Perquin O. P. 2.151.45. Lunchconcert door het Sextet o.l.v. Piet Lustenhouwer. 2.00—3.00. Vrouwenuurtje. 3.00—3.45. Liederenrecital door Miep Beu- mi ng, sopraan. 3.45—4.30. De K.R.O.-boys o.l.v Piet Lus tenhouwer. Refreinzang: Jack Mossel. 4.305.00. Gramofoonmuziek. 5.006.00. Ballalaika-Enscmble „Russia". 6.00—6.20. „St. Dominicus en zijn Orde", door Pater C. Piels O. P 6.20—7.00. Ballalaika-Ensemble „Russia". 7.15—7.35. „Newman als de ziel van de Oxford-beweging", door F. Wahlen. 7.357.45. Gramofoonmuziek. 7.45—8.00. Middenstandskwartiertje. 8.00—10.30. Concert door het Orkest o.l.v. Johan Gerritsen. Solist: A. F. Smooren burg. 10.3010.35. Nieuwsberichten van het Persbureau Vaz Dias. 10.3511.15. I)c K.R.O.-boys o.l.v. Piel Lustenhouwer. Refreinzang: Jack Mossel. 11.15—12.00. Gramofoonmuziek. Hilversum, 1S75 M A. V. R .0. 8.01—10.00. Gramofoonmuziek. 10.01—10.15. Morgenwijding 10.15—10.30. Gramofoonmuziek. 10.30—11.00. Kamermuziek door het Arn- licmscli Strijkkwartet, bestaande uit: Al- bert Jan Jansen, eerste viool; Frank Fran ken, tweede viool; G. J. Koopmans, alt viool; G. van der Graaf, cello. 11.0011.30. Kook- en bakpraatje door mevr. R Lotgering-Hillebrand. 11.3012.00. Arnhemsch Strijkkwartet. 12.0112.30. Gramofoonmuziek. 12.30—2.15. Lunchconcert door het en semble Rentmeester. 2.30—3.00. Gramofoonmuziek. 3.004.00. Knipcursus. 4004.30. Pianorecital door Theo Poljes. 4.30—5.00. Radiokindcrkoorzang o.l.v. Ja cob Hamel. 5-005.30. Verhalen voor kleine kinderen door mevr. Antoinette van Dijk. 5.30—6.30. Orgelconcert door Pierre Palla op concertorgel. Solist: Boris Lensky, viool. R. V. U. 6.3l>— 7.00. Lezing van Herman Vos, hoofdredacteur van liet Dagblad „De Schelde" tc Antwerpen, over: „Maatschap pelijke geschiedenis van Vlaanderen in do 19e eeuw". A. V. R .0. 7.007.25. Gramofoonmuziek. 7.308.00. Cyclus: „Vacantiegangera attentie!" 8.01—8.05. Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8.0o10.00. Uitzending ten faveure van „De Joodsche Invalide". 10.0011.00. Kovacs Lajos en zijn orkest (Refreinzang- Bob Scholte). 11.0011.10. Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.1011.15. Gramofoonmuziek ll!vHr-12.00t Jvoyaca Lajos en dbi

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 8