DE VERSCHIJNING TE BEAURAING ONGELUK IN DE LIESBOSCH BRAND IN EEN SCHIP BOTSING TUSSCHEN AUTO EN MOTOR DE 1 K.M. WEDSTRIJD VAN „NEPTUNUS" Minder goede organisatie HUMORHOEKJE Men staat sceptisch tegenover de verklaringen van den arbeU der Tïlmant Come De correspondent der N.R.Ct. to Brussel meldde Zaterdag: Vanochtend heeft er te Beauraing een reusachtige bedevaart plaats gehad, naai de grot. waar verscheidene personen weer verschijningen van Maria hebben gezien. Er waren 35 extra treinen ingelegd, die on geveer 30.000 bedevaartgangers naar Beau raing brachten. Met degenen, die per auto of andere vervoermiddelen waren gekomen, kan het totaal wel op 100.000 mcnschen geschat worden. Beauraing is van uiterlijk totaal veran dord sedert Januari. De handel in rcligieu se artikelen heeft ondenkbare afmetingen aangenomen en het stadje gelijkt nu veel op het Vlaamsche bedevaartsoord Scher- pcnhcuvel. De politie had uitgebreide ver keersmaatregelen getroffen. Auto's mogen niet door de stad rijden en worden ver er buiten geparkeerd. De bedevaart is min of meer spontaan tot stand gekomen, nadat de metaalarbeider Tilmant Come, die zegt wonderbaarlijk te zijn genezen, bekend had gemaakt heden een onthulling te zullen doen. Hierdoor ontstond een vloedgolf van nieuwsgierigen. Gisteravond was er in de omgeving van Beauraing geen enkel hotel meer vrij, zoo dat velen den nacht in hun auto of op een stoel in de open lucht doorbracht; 1500 zie ken waren aangevoerd en werden groeps gewijze in den kloostertuin toegelaten. Om streeks 9 uur was de drukte voor de grot geweldig. Dan verscheen Tilmant Come in gezel schap van priesters en doktoren. Het défilé voor de grot wordt gestaakt. Tilmant Come begeeft zich eerst naar den Meidoorn, waar de verschijningen gezien zijn en daarna naar het kapelletje in den kloostertuin. Dan komt hij weer terug op den straatweg, llij spreekt voortdurend, doch er is niets van te verstaan. Een der doktoren belicht zijn oogen met een zaklantaarn, waarna hij met de handen voor zijn oogen beweegt. Om 9 uur 7 minuten is zijn visioen ge ëindigd. Dan ontstaat er een hevige woe ling onder de bedevaartgangers, die trach ten te weten te komen wat de man heeft onthuld. Naar wij vernemen, schijnt hij de ver schijning opnieuw te hebben gezien. O. L. Vrouwe van Beauraing verplaatste zich nu naar den spoorweg, die aan den overkant van den straatweg ligt. Een leger van enge len begeleidde haar en bij hoordo muziek. Wal Tilmant Come gezegd heeft komt op het volgende neer: De verschijning zeide, dat in de rich ting van den spoorweg een eenvoudige kerk te harer cere moest worden gebouwd. Op het hoogaltaar moest zich een beeld van li<»t Heilig Hart bevinden en waarvan de voeten door het tabernakel moesten zijn verborgen. Eén der handen moest op het ha«-t rusten, do andere zich in zegenend gebaar opheffen. Op hetzelfde altaar moest een beeld worden geplaatst van O.L. Vrouw- van Beauraing en boven de beelden zou een duif moeten komen, met de vleugels uitgespreid over beide beefden. De oogen xan de duif moesten zich vestigen in de richting van het beeld van den Heiligen Joseph. Boven dit alles zou een schitteren de ster moeten komen. Come is in het klooster aan een kruis verhoor onderworpen, waar zijn verklarin gen een sceptisch onthaal vonden. Ook de vermelding van zijn wonderbaarlijke gene zing, die zou hebben plaats gehad in den tuin van het klooster, wordt hier slechts onder voorbehoud aanvaard. Brussel, 4 Aug. (H. N.) Tc Beauraing heeft zich een incident voorgedaan, door dien de koster van de kerk twee dames, die een costuum zonder mouwen droegen, wei gerde toe te laten tot de plaats, waar de kinderen de verschijning gezien hebben Daar de dames tengevolge van het hard handige optreden van den koster blauwe plekken op hun lichaam hadden, heeft de echtgenoot van één der dames een klacht bij de justitie ingediend. De koster van zijn kant beweert, dat de dames hem aangeval len hebben. EEN ONGELUK, DAT GOED AFLIEP. Autobus van den dijk gereden. Amsterdam, 5 Aug. In den voor avond, te ongeveer zes uur, had op de Wees- perzijde een autobus-ongeluk plaats, dat wonder boven wonder goed afliep. Een autobus, met Duitsche vacantiegan gers uit Güterloh, reed op de Weespcrzijde, ter hoogte van de kweekerij van Kaufmann, in de richting van Amsterdam. Door het coupeeren door een tegenkomenden auto, raakte de bestuurder van de autobus waar schijnlijk het stuur kwijt, met het gevolg, dat de bus den dijk afreed. Gelukkig was juist daar ter plaatse een afrit, zoodat de wagen niet kantelde, anders waren do ge volgen niet te overzien geweest, aangezien er zich 42 personen in het voertuig be vonden. VALSCH BANKBIJET ONTDEKT. Van 1000. a «nsterdam, 6 Aug. Een tachtigjarige vrouw hier ter stede werd eenigen tijd ge leden verblijd met do mcdedeeling, dat zij in een particuliere loterij op een twintigje de 100.000 had gewonnen. Tot op heden gaf zij het geld niet uit, doch oen dezer dagen kwam zij op het postkantoor in de Borger- straat, waar zij een bankbiljet van 1000 gulden in wilde wisselen. De postambtenaar bemerkte echter onmiddellijk, dat het bankbiljet valsch was. Do politic van het bureau Overtoom werd ln het gevai ge moeid, en stelt thans een onderzoek in, hoe dit bankbiljet van 1000 gulden kwam tus- schen het door de vrouw ontvangen geld. Het overige geld, dat zij van de loterij kreeg, is echt. Het bankbiljet is zeer slecht nagemaakt en men kan direct zien met een valsch exemplaar te doen te hebben. Meisje met het hoofd tegen de beschoeiing geslagen en aan de gevolgen overleden Jutfaas, 7 Augustus. Zaterdag in den namiddag is in de Zweminrichting aan de Liesbosch een ongeluk gebeurd dat helaas een doode heeft gekost. In het damesbad wilde zich namelijk een 11-jarig meisje, wonendo in de Amstelstraat te Utrecht te water begeven in het diepo bassin. Het meisje had juist de vorige week haar di ploma behaald, r.«n mocht dus in het diepe zwemmen. Toen zij het trapje afdaalde, gleed zij uit op de gladde treden, en kwam met haar achterhoofd op de beschoeiing te recht, tengevolge waarvan zij onmiddellijk zonk. Het toezichthoudend personeel, dat het ongeluk zag gebeuren, schoot direct toe, en slaagde erin het meisje in korten tijd weer boven water te brengen. Zij ver keerde toen in bcwusteloozen toestand, en had een gapende wonde aan het achter hoofd. Kunstmatige ademhaling werd toe past, onder leiding van een ontboden medi cus werd ook nog de zuurstofkoffer ge bruikt, maar zonder dat zij tot bewustzijn is gekomen, is het meisje overleden. Het spreekt vanzelf, dat dit droevige on geluk een diepen indruk in de op Zaterdag zoo volle zweminrichting maakte. De lading heeft veel geleden Terneuizen, G Augustus. Op het al hier, in de nabijheid van de trambus over den oostcl. kanaalarm, liggende stoomschip Telegraaf 15" van de Expeditie Mij. v.h. H. Braakman en Coo. te Zaandam, is he denmiddag brand uitgebroken. Een lid der bemanning bemerkte omstreeks half vier, dat er rook uit het ruim kwam. Hij alar meerde direct de plaatselijke brandweer, die vrij spoédig ter plaatse was. Voordat deze echter was gearriveerd, had reeds de motor boot van den Tcrneuzenschen waterdienst een werkzaam aandeel in het blusscliings werk genomen en was onmiddellijk be gonnen met uit 2 slangen water in het ruim te pompen. In betrekkelijk korten tijd, was dit ruim gedeeltelijk onder water gezet en do vuurhaard gedoofd. Aan boord werd de zeer brandbare lading bestaande uit kolen, lompen, brandspiritus, olie, enz. gelost, waarbij bleek, dat de lading veel geleden had van het vuur en water. Dank zij de krachtige hulp van de waterboot .Schelde" is men het vuur spoedig meester geweest. Zeer waarschijnlijk, zoo weet De Maan dagmorgen te melden, is de brand ontstaan door het springen van een flesch, gevuld met cyaan-kali. De motorrijder ernsti# gewond II e e s c h 6 Augustus. Vanmiddag om 2 uur heeft op den Rijksweg 't-Hertogenbosch Grave een ernstig motorongeluk plaats gehad. Op de gevaarlijke kruising Nistclro- dc-Oss-Gravo onder de gemeente Heesch reed in volle vaart een motorrijder, terwijl van den anderen kant een automobilist uit Best vanuit de richting Nistelrodo naderde. Autobestuurder en motorrijder kregen el kaar te laat in het oog. Een hevige botsing was hiervan het gevolg. De motorrijder, de Groninger V. werd een tiental meters weg geworpen en bleef gewond op den wog lig gen. Men droeg den gewonde een naburi ge woning binnen, waar dr. van Binsber- gen uit Nistolrode de eerste hulp verleen de. Hij had ernstige verwondingen aan beide beenen opgeloopen. Eén der beenen was gedeeltelijk verbrijzeld. De behandelend geneesheer achtte daarom overbrenging naar één der ziekenhuizen te 's-Hertogen bsch noodzakelijk, daar operatief moest worden ingegrepen. De toestand van het slachtoffer is ernstig. De auto was gehe?l beschadigd, terwijl ook de motorfiets na genoeg geheel was vernield. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. W e 11 e r 1 o o i5 Aug. Hedenavond is bij het zwemmen in de Maas verdronken de zestienjarige Jacobs. Het lijk is opge haald. Noordwijk aan Zee, 5 Aug. Van raiddag is de heer L. Beelcn uit Noordwijk aan Zee, ter hoogte van den vuurtoren bij het zwemmen verdronken. De man laat zes kinderon na. Groningen, 6 Aug. Hedenmorgen is het 19-jarig meisje B Olwijn uit Uithuizen in de Wadden tijdens het zwemmen ver dronken. Het lijk is hedenmiddag in de Wadden gevonden. ERNSTIG VERKEERSONGELUK TE WASSENAAR Do motorrijder en hot duo- meisje ernstig gewond. Wassenaar, G Aug. Aan don weg naar het Wassenaarsche slag gebeurde heden middag om drie uur een ernstige aanrij ding. De heer B. uit Wassenaar reed in de richting van het dorp, toen twee auto's in snelle vaart op den weg naar zee naderden. Achter deze auto's kwam plotseling een motorrijder te voorschijn, die met volle kracht tegen den auto van den heer B. op botste. De motorrijder, zekere Van Z., krec( eon breuk aan de beide dljbeencn, terwijl het meisje, dat achteropj zat, eveneens een beenbreuk bekwam. Na verbonden te zijn werden beide slachtoffers naar het R. K. Ziekenhuis te Den Haag vervoerd. Het mo- torrijiel is door de politie in beslag geno men. Het ongeval veroorzaakte tijdens de enor me drukte op dien smallen weg een ern stige stagnatie. DOMINEE WEIGERDE TE TROUWEN. Vant bruigom had gestreken /ouw in zijn broek... Ds. J. R. Callenbach, Ned. Herv. predi kant te Rotterdam, vertelt in do „Rotter- damsche Kerkbode": 'k Heb pas nog weer eens gepreekt in mijn eerste gemeente, Iereeke, en ik vond daar nu, naast de twee openbare, niet minder dan drie bizondere protestantsch christelijke scholen, ieder met eigen kleur en vaandel. En op kerkelijk gebied is 't nog veel droeviger, ieder ontevreden groepje vormt zijn eigen kerkje, dat weer in tweeën zich splitst om een vers of een collecte. Ja, de botheid gaat zoover, dat in een ge meente een voorganger weigerde het huwc lijk in Ie zegenon van een echtpaar, waar van de bruidegom een gestreken vouw in zijn broek had. 't Moet bepaald in den broek worden gezocht, want dat hot gezicht uitgestreken is, wordt zelfs van heeler har te toegejuicht en over rare vouwen in de ziel, heb ik nooit hooren klagen POSTDUIVENVEREENIGING „Do LUCHTPOST". De uitslag van de wedvlucht, gehouden vanuit Vilvoorden, afstond 152.3 K.M., op Zondag j.l., is als volgt. Het weder was gunstig, de wind Zuid- Oost. De duiven warm los te 7 uur 30. In concours waren -4S0 duiven. Aankomst le prijswinnende duif 9 uur 37 min. 5 sec. Aankomst laatste prijswinnende duif 10 uur 1 min. 4 sec Aangewezen duif 10 ct. W. v. d. Linden Jr. met nr. 4. Aangewezen duif 25 ct. W. Brandsen met nr. 26. Winnaar wisselbeker le maal Chr. Baart- man met no. 1. Winnaar wisselklok le maal W. v. cl Linden met no. 4. De prijzen werden behaald als volgt: Ch. Buartmiri 1, '2, 3, 10, 21, 31, G7, 89. 90. 107. W. v d. Linden Jr. 4, 7, 48. J .Lablans 5, 10, 30, 59, 64. LI. J. Hol, 6, 52, 55, 56, 86. J. Noorman, 8, 19, 23, 49, 50. A. van Eldjrt 9, 35, 36, 78, 80, 81. G. Hagcnbcuk 11. W. v. d. Linden Sr. 12, 29, 33, 39, 70 Joh. Visser, 13, 82. M. v. d. Kuilen li, 44, Gl, 117. F. v. Winterswijk 15 W. v. d. Brink 17, 119. M. Mcskes 18, 51, 101. R. Lammens 20. 28, 41, 47, G2, 73, 74, 77. 92, 100, 102, 103, 116. J. P. Steenbeek 22, 32, 08, 88. M. Pouwen 24, 93, 11. N. H. Egink 25, 53, 79, 114 *v. Brandsen 26. Hofland 27. L. Snijders 34, 85, 109. W. v. d. Belt, 37, 40, 71, 72. A. P. Wolffenbuttel 3S, 46, 83, 84, 96 G. v. Essen 42, 43, 97. J. Schaufelc 97. H. van Eeden 54, 94, 95. J. Vecnendaal 57. G. W. Gobcl 58, 09, 104, 105, 106 R. J. Vcrh jewel 60, 110. G. Pot 63. 91, 98, 115. II. A. de Goede G5, 87, 112, 113 W. v. d. Riet 66, 76, 120. F. Harteman 75, 10S. C. LI. Jansen 99. G. Ilaarmans 118. Stand kampioenschap tot en met St. Kath. Waver op 30 Juli, Duif: I. W. v. d. Linden Sr. met x 3 - 33b 8816 146 punten. 2. J. P. Stecnbcck met x 3 - 33b 8750 147 punten. 3. M. Meskes met x 3 - 33b S669 146 pun ten. 4. H. van Eeden met x 3 - 33b 8254 145 punten. 5. J. Noorman met x 3 - 33b 8698 lii punten. Hok: 1. W. v. d. Riet, 283 punten. J. T. Steenbeek, 280 punten. 3. R. Lammens, 278 punten. 4. J. Noorman 276 punten. 5. H. van Eeden 269 punten. WATERPOLO. OOSTELIJK ZEVENTAL—A.Z. EN P.C. L Een gelijk spel (11) het re sultaat. In Zutphcn speelde het eerste zevental van de A.Z. en P.C. gisteren e enwedstrijd tegen een sterk Oostelijk zevental. Het re sultaat van deze ontmoeting was een gelijk spel (11). ZWEMMEN Mej. Corrie Laddé maakt den zelfden tijd als de winnaar in de heeren: afdeeling, de heer J. C. Scheffer Een telkens terugkeerend sportevenement is de 1 K.M.-wedstrijd van Neptunus, welke Zaterdagmiddag in de Barncvcldsche beek met start en finish bij do zweminrichting „den Ouden" aan den Randenbroekerweg werd gehouden. Zwemwedstrijden zijn nu eenmaal afhankelijk van het weer, doch ditmaal kon de zwemclub „Neptunus", wel ke deze race uitschreef, zich met dit punt complimentecrcn, want al was in de och tenduren de lucht bewolkt, tegen het mid daguur kwam do zon als een schallende lach uit de wolkonmassa te voorschijn, om nog meer luister aan dit zwemfestijn te geven. Alles werkte dus mede om dezo race te doen slagen, doch de organisatie van dezen wedstrijd was zóó, dat men ruim een half uur tc laat aanving. Bovendien konden wij van niemand een programma krijgen. Ten slotte kregen wij dit van één der juryleden. Op dit gebied heeft Neptunus nog heel wat te Iccrcn. Llocwel het aantal inschrijvingen bene den het getal van het vorige jaar bleef, was de deelname nog zeer goed te noemen, ook wat de kwaliteit betrof, zoodat er alle reden bestond voor spannende races. Weliswaar ontbrak bij de hecren do lange afstand- zwemmer Kempen uit Groningen, doch de D.J.K.-man Scheffer uit Amsterdam als mede van Laar van Het IJ (Amsterdam) waren present, terwijl het lang niet uitge sloten was, dat één der andere deelnemers wc! eens voor een verrassing zou kunnen zorgen. Achteraf bleek dit echter niet het geval tc zijn. Evenals do vorige maal legde Scheffer ook nu weer beslag op den eersten prijs in den tijd van 16 min. 27 sec., een tijd welke aanmerkelijk meer is dan in 1932. Vermoedelijk moeten wij dit toeschrijven aan het feit, dat de D.J.K.-er nog niet op volle kracht is na zijn ziekte. Een goede tweede werd het IJ-lid van Laar, met als derde de vertegenwoordiger van Dolfijn, L. v. d. Brom. Om dc verdere plaatsen werd onderling felle strijd geleverd, waarbij werd aangemoedigd door velo kijklustigcn. Had mej. de Groot (U.Z.C.) Utrecht, liet vorige jaar felle concurrentie van mej. Kastein, nu had mej. Corrie Laddé op dezen afstand ingeschreven, waartegen de draag ster van de U.Z.C.-kleuren liet niet kon bolwerken. Liet eigenaardige feit deed zich voor. dat mej. Laddé precies in denzelfden ijd van Scheffer het traject aflegde, doch beneden den tijd bleef van mej. dc Groot in 1932. Trouwens laatstgenoemde, welke twee de werd, kon haar tijd van het vorige jaar evenals Scheffer ook niet benaderen, zoodal het niet uitgesloten is, dat het traject niet juist is opgemeten. Ook de veteranen zwommen er langer over. in deze categorie werd A. Minnes win naar in den tijd van 20 min. 44 sec. Een deelnemer was gedwongen den wedstrijd te staken. In de zweminrichting van den heer Pesie werden de wedstrijden voortgezet met korte baanwedstrijden. De belangstelling hicr- i'oor was gering. Aan het slot gaven mej. de Groot en de heeren S. van Haselcn en Trot- senburg een demonstratie schoonspringen te zien, waarna4 de starter, de heer van Doorn, laconiek of sarcastisch (dat weten wc niet) opmerkte, dat de schoonc wedstrij den beëindigd waren. Des avonds had in de grooto zaal van De Valk de prijsuitreiking plaats. De Voorzitter van de A.Z.C, „Neptunus", de lieer J. W. van Doorn, bracht, alvorens hij tot de prijs uitreiking overging, dank aan allen, die medegewerkt hebben om deze wedstrijden te doen slagen, in het bijzonder aan de hec ren jury-leden. De uitslagen zijn: 1 K.M. wedstrijd Heeren. 1. J. C. Scheffer, D.J.K., Amsterdam, 16 min. 27 sec. 2. G. LI. v. Laar, Hot IJ, Amsterdam, 16 min. 30% sec. 3 L. v. d Brom, Dolfijn, Amsterdam, 17 min. 26 sec. 4. M Arendscn. U.Z.C.. Utrecht 17 min. 45 sec. le aank. Nept. lid G. Lcnsink 18 min. 07 seconde. e aank. Nept. lid P. van Nes. 19 min. 49 sec. 3e aank. Nept. lid J. S. Zoethout, 20 min. 49 sec. Veteranen (Heeren). WAT ETEN WIJ MORGEN VOOR DE KOFFIETAFEL. Vlcesch in Schelpen. Bereiding: 250 gr. vleeschresten; 25 gr. bloem, 30 gr. boter; 1% d.L. melk of bouillon, peper, zout, noot, gehakte peterselie, paneermeel, kluit* jes boter. LIak of maal het vlecsch fijn. Maak van dc bloem, de boter, do melk of de bouillon een sausje, doe hierin het vleesch, peper, zout, noot en gehakte peterselie, naar smaak cn vul met dit mengsel de beboterde schel pen. Werk ze af mei paneermeel en een klontje boter. Laat er in den oven een bruin korstje op komen. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Gebakken lever. Aardappelpurée. Slabooncn. Rijstebrij met vruchten. Bereiding: 1 liter melk, 150 gr. rijst, 50 gr. suiker, een stukje boter, wat uitgeschraapte va nille, 1 eierdooier, wat pruimencompóte. Kook van de molk met de rijst een dikks rijstebrij, voeg daaraan toe een stukje bo ter, de suiker, de vanille en een eierdooier. Stapel de rijstebrij hoogop op een platten schotel cn leg de pruimencompóte of com* póte van andere vruchten erom heen. 1. A. Minnes, de Star, Utrecht. 20 mim 4-4 sec. 2. C. Dekkers, Neptunus, Amersfoort, 26 min. 40% sec. 3. II. Zoethout, Neptunus, Amersfoort, 27 min. 15 sec. Sportverecniging Rood Wit. 1. L. v. d. Wel 23 min. 18% sec. 2. F. A. M. Mennen 23 min. 23 sec, 3. G. F. Doorman 23 min. 23 sec. Dames. 1. Mej. Corrie Laddé, Het IJ, Amsterdam 16 min. 27 sec. 2. Mej. Willy de Groot, U.Z.C., Utrecht, 18 min. 06 sec. 3. Mej. H. de Heusde v. d. Sluyse, Nep tunus, Amersfoort, 19 min. 14% sec. le aank. Neptunus lid: Mej. II. de Heus- de v. d. Sluyse, 19 min. 14% sec. 2e aank. Neptunuslid: Mej. Nelly vaq Dijk. 3e aank. Ncptunus-lid: Mej. van Beek. 50 Meter schoolslag Dames Juniores: 1. Mej. Spartjaard, Het IJ, Amsterdam 45 sec. 2. Mej. van Laar, liet IJ, Amsterdam 48% sec. 50 Meter vrije slag Dames Neptunus: 1. Mej. H. de Heusde v. d. Sluyse, Amers foort 47 sec. 2. N. v. Dijk, Amersfoort. 49% sec. 50 Meter vrije slag Dames Juniores: 1. Mej. W. Spanjaard, Het IJ, Amster dam, 36% sec. 2. Mej. Winkelaar, U.Z.C., Utr., 38% sec- 50 Meter vrije slag LIeeren Neptunus: 1. J. Pijnenburg, Amersfoort. 38 sec. 2. W. v. Essen, Amersfoort, 40% sec. 50 Meter rugslag Dames Juniores: 1. Mej. W. de Groot, U.Z.C., Utr., 40% sec. 2 Mej. C. Laddé, ITct IJ, A'darn, 41% sec 200 Meter Schoolslag Dames Seniores: 1. Mej. W. Spanjaard, Liet IJ, Amster dam, 3 min. 49% sec. 200 Meter vrije slag ITeeren: 1. W. G. Vink, A.Z. cm P.C., Amersfoort, 2 min. 51 sec. 2. G. H. v. Laar, Liet IJ, Amsterdam, 2 mm. 52% sec. 3. A. Smeet ink, A.Z. en P.C., Amersfoort, 2 min. 54% sec. 100 Meter vrije slag Dames Seniores: 1. Mej. H. de Heusde v. d. Sluyse, Nep tunus, Amersfoort 1 min. 45% sec. 3X50 Meter estafette Wisselslag Dames: 1. Het. IJ Amsterdam, 2 min. 20 sec. 2. Neptunus, Amersfoort, 2 min. 38% sec. 3X50 Meter estafette Wisselslag Heeren: 1. D Z.V. Delft, 1 min. 47% sec. 2. A.Z, cn P.C., Amersfoort, 1 miu< 53% sec. 3. U.Z.C.Utrecht, 1 min. 59% sec. A.V.V. AMERSFOORTSCHE BOYS De Amcrsfoortschc Boys speelden giste ren met hun eerste en tweede team in Apeldoorn tegen het eerste en tweede elf tal van Albatros. In de van beide kantjn prettig gespeelde wedstrijden wisten de blouw-witten beide ontmoetingen te win nen. Het eerste elftal der Amersfoortscho Boys won van de Oostelijke derde klasser met 31, terwijl het tweede 'jlftal maar met liefst 104 won. Zondag a.s. beginnen de Amersfoortscho Boys met een serie- cn nederlaag wedstrij den. Deze reeks wedstrijden zijn verdeeld over drie Zondagen -ü Kapitein (tot een van de schipbreukelingenHeeft u ook ergens een flesch whisky gezien Passagier: „Eh ja ik had een leege flesch noodig om er een briefje in te doen met een boodschap." ^Humorist)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 2