NEDERL. ZWEMKAMPIOENSCHAPPEN FORTMANN HEHENKAMP TV/EE P3IEUWE RECORDS GEVESTIGD R.D.Z. wint beide bekers MARKIEZEN EN ZONSCHERMEN LANGESTRAAT 63 FEUILLETON MOORD OP ABBOTSHALL Een geslaagd tweedaagsch zwenv festijn in Arnhem Het was precies vier uur j.l. Zaterdag- middag, toen de heer J. W. van Doom vooi C.2 eerste maal zijn startsignaal gaf voor de wedstrijden om de Ncderlandsche Kam pioenschappen, welke verzwommen werden in het vroolijk gelegen „Thialf" te Arnhem Dank zij een goede regeling kon juist op tijd begonnen worden en bij een uitgebreid pro gramma als \an dit twcc-daagsche zwem festijn was zulks meer dan noodig. Er be stond reeds den eersten dag groote belang stelling; de tribunes waren goed gevuld en de wedstrijden werden o.m. bijgewoond door den burgemeester van Arnhem Mr. S J. R. de Monchy. Op den eersten dag hadden we niet op verrassingen gerekend, al vertrouwden we wel, dat mecrdcro kampioenen zouden won den onttroond. De verschillendo individueele prestaties van enkele zwemmers gaven daartoe aanleiding. Ten slotte werd slechts éen Ned. record verbeterd n.l. door de der tien jarige Willy Wagner op de 300 M wisselslag voor dames. Mej. Luycke van de S.Z.C. zag haar prestatie van 5 min. 1 sec. verbeterd tot 4 min. 57.2 sec. zoodat het jeugdige zwemstertje van het Y vier secon den inliep en zulks met een stijl op den Crawlslag, welko zeer gecultiveerd moei worden alvorens pa Blitz in zijn leerlinge een tweede Willy den Ouden behooft te zien Niettemin een fraaie prestatie. Het tweede goede resultaat werd door de R.D.Z.-ploeg bereikt in de 5 x 50 M. vrije slag, waarin eigen recordtijd van 2 min. 4i sec. werd genoteerd. Overigens gaf het eer ste gedeelte van dc kampioenschappen geen verbijsterende indruk van vooruitgang onzci hoeren en dames. Doordat op de 1500 M. waarmede liet programma-werd begonnen v. d. Kamp en Del wel niet startten en Kemper te laat op den steiger verscheen, ging dc strijd uit sluitend tusschen dc Haarlem-zwemmers van Hcmsbergen en Zeeman, van wie den titelhouder zich ook than,s na feilen strijd, als eerste plaatste. Dit weinig spannende nummer werd ge volgd door een fraaie cstafetto race tusschen dc dames ploegen over 5 x 50 M., waarin R.D.Z. haar recordtijd evenaarde en de pres tatie van dc dames eenigszins tegenviel. H.Z. en P.C. bestendigde het kampioen schap op deze estafette voor heeren, maar bleef juist één seconde boven haar record tijd. De overwinning was onbedreigd. Do race in dit nummer ging eindelijk tusschen H.P.C. en U.Z.C. om de derde plaats, want het Y lag gedecideerd tweede. In de plaats van v. Dnatselaar zwom van Rijnberk, waar door de U.Z.C. was gehandicapt. Niettemin slaagde van Duyn erin een kleine voor sprong te behalen, welke Arendscn verspeel de en met Rijnberk in een achterstand ver liep. Schat zwom in de touwen en Dijkema kreeg de lastige taak als laatste man. Ten slotte tikten U.Z.C. en H.P.C. nog gelijktijdig aan, maar de H.P.C. werd geplaatst als der de in 2 min. 31 sec. Natuurlijk won Jennie Kastein de 200 M. schoolslag en wel zóó onbedreigd, dat er voor de wcreldrccordhoudster op 400 en 500 M. een nationale kampioene nog geen ern stige concurrentie in het zicht is, al deed Mej. Hesscl van het Y aanvankelijk wel be ter verwachten. Maar Mej. Kastein heeft blijkbaar juist in deze belangrijke race haar krachtige bcenslag op zijn best ter beschik king! Fraai \an stijl. Dit nummer bood bij de heeren aanvan kelijk nog ccnigc spanning, omdat Kopers hoek werkelijk bedreigd werd door zijn club genoot Kruithof die evenwel nog niet de fi nishing touch bleek te bezitten, om tot de laatste seconde strijd te leveren. Scheffer moest op de 200 M. vrije slag zijn titel afstaan aan Mooi van H.P.C. Dit ver wondert eigenlijk niet, want Mooi is thans in voortreffelijke conditie en vooral de wijze waarop hij zijn aanvankelijke achterstand in liep, van Voorst naar de tweede plaats drong en tenslotte Scheffer aanviel om in fraaicn spurt te winnen, teekent zijn kracht De overwinning van H.P.C. in de 4 X 200 M. vrije slag estafette kwam eigenlijk onver wacht. A.Z. was favoriet, maar heeft haar titel aan Heemstede moeten afstaan. Haar lem speelde geen rol van beteekepis in dezen moelijken strijd. Ook het IJ, dat weinig suc ces boekte in het algemeen, bezette beschei den de derde plaats, zoodat de. strijd zich af speelde tusschen A.Z. en H.P.C. Ambachts heer en Wegenaar hadden een voorspong behaald, welke door Zeegers taai verdedigd werd op den aanval van veteraan Braam, die voor Philippo zwom. Braam was wel licht iets in te loopen, maar van Voorst was reeds weg, toen Mooi startte en werdom ont spon zich een 200 M. race tusschen beide rivalen, waarin Mooi voor de tweede maal zegevierde al lag Scheffer er nu niet tus schen! Op de 300 M. wisselslag viel de bovenver melde Ned. recordverbetering door Willy De Finsche lange afstandlooper Dave Ko- monen, die het In het jaar 1919 door den Engelschman Green bereikte twee nren wereldrecord van 33.05G K.M. met bijna 200 Meter verbeterde. Hij liep in twee nor 33.247 K.M. Een opname van de groote autorennen op de Brooklandbaan bij Londen, die de renners Cobb en Thomas in een oek-aan-nek-race laat zien. Wagner; Mej. Timmermans zwom eveneens binnen recordtijd nl. in 5 min. 4/5 sec. waar uit blijkt, dat snel gezwommen werd. Do kampioene mej. Luycke werd derde. Bij de heeren werd de recordhouder van Aelst min of meer gelukkig ook kampioen, Wel won de titelhouder v. d. Kamp glansrijk van den H.Z. en P.C er, maar keerpuntcom missaris van Ommeren had geconstateerd, dat v. d. Kamp, die 4 min. 40 3/5 sec. noodig had, foutief gekeerd Was, waarom hij werd gedisqualificeerd. Kampioen werd van Aelst, die als tweede in 4 min. 46 2/5 sec., terwij] Korpcrshoek, die voor den vrijen slag een snellen zij slag zwom met 4 min. 4S 4/5 sec. tweede werd. Dit was een eenigszins sensationeel einde van den eersten dag, waarop Truus Klap wijk weer haar superieure kwaliteiten in schoonspringen demonstreerde en den titel prolongeerde met grooten puntenvoorsprong voor mej. Zeeman \an A.D.Z. Dc tweede dag der kampioenschappen was de dag van de sprints. De belangstelling was grootcr dan Zatcr dag, waardoor het bad met de dicht bezette tribunes een prcttigen aanblik bood. Boven dien werd er ook nu weer goede sport ge boden. Natuurlijk won Willy den Ouden haar 100 M. race, maar Scheffer zwom zijn banen in eigen Ned. recordtijd, waartoe dc scherpe concurrentie heeft bijgedragen. Op de 3 X 50 M. wisselslag voor dames werd door R.D.Z. een nieuw record gevestigd. Van 1 min. 50.4 sec, brachten de Rotterdamsche meisjes het op 1 min. 4S sec. Voor het IJ was het een teleurstelling gedisqualificeerd te worden.op dit nummer wegens to vroeg star- ton van Paerl. 1-Iet eonige kampioenschap ging dus don Amsterdammers nog den neus voorbij, want zij maakten 1 min. 41 4/5 sec.; nu was D.J.K. ietwat fortuinlijk eerste in 1 min. 42 1/5 sec. Dat Stotijn met betrekke lijk klein verschil het schoonspringcn win nen zou van Lotgering verwondert niet, maar dat Puck Oversloot op 100 M. rugslag door Truus Baumcistcr geklopt werd is een verrassing voor allen. Dc 4 X 100 M. esta fette was bfj de dames natuurlijk voor de R.D.Z. en ook H.Z. en P.C. bewees haar supe rioriteit bij de heeren zooals verwacht werd. Mej. Ovcrsloot legde op den titel 400 M. vrije slag na spannende race met Corry Laddé beslag. Ilct verschil was minimaal en vooral de wijze waarop de Amsterdcuusche inliep getuigde van doorzettingsvermogen. Van Essen, die bij de heeren'tot het laatst aan den kop gelegen had werd ten slotte over tuigend door van Ilcmsbergen geklopt. liet zwem festijn, dat uitstekend geslaagd is, werd besloten met een polomatch tus schen een Ned. jeugdzevental en de rest van Nederland, spelende onder den naam van Kikvorschcn. Met rust was de stand 22, ter wijl het einde een 54 overwinning voor de „rest" bracht. Dc uitslagen luiden: 1500 M. vrije slag, Heeren: 1. J. van Hemsbergen, Haarlem, 23 min. 41 3/5 sec. 2. C. Zeeman, Haarlem, 23 m. 421/5 sec. 3. F. J. A. Kuipers, Dolfijn, 21 m. 513/5 s. 5 X 50 M. vrije slag estafette, Dames: 1. R.D.Z., Rotterdam, 2 m. 44 sec. Kampioen met de dames Hogeweg, Tim mermans, Baumeister, Brouwers en den Ouden. 2. Y., Amsterdam, 2 m. 48 2/5 sec. 3. A.D.Z., Amsterdam, 2 m. 51 sec. 5 X 50 M. vrije slag estafette, Heeren: 1. H.Z. en P.C., den Haag, 2 m. 224/5 s., Kampioen. 2. Het Y., Amsterdam, 2 m. 25 sec. 3. H.P.C, Heemstede, 2 m. 31 sec. De ploeg van H.Z. en P.C. bestond uit Ingenhuijff, Bcndeler, van Aelst, van Kleef en Reekers. 200 M. schoolslag, Dames: 1. J. Kastein, H.D.Z., 3 m. 91/5 sec., Kampioen. 2. G. Brouwers, R.D.Z., 3 m. 14 3/5 sec. 3. F. Hessel, Y, 3 m. 15 2/5 sec. 200 M. schoolslag, Heeren: 1. L. Korpershoek, R.Z.C., 3 m. 11/5 s., Kampioen. 2. P. Kruithoff, R.Z.C., 3 m. 32/5 sec. 3. J. J. van Woerkom, S.Z.C, 3 m. 5 3/5s. 200 M. vrije slag, Heeren: 1. S. L. Mooi, H.P.C., 2 m. 313/5 sec., Kampioen. 2. J. C. Scheffer, D.J.K., 2 m. 32 4/5 sec. 3. G. v. Voorst, A.Z. 1870, 2 m. 40 4/5 s. Schoonspringen Dames: 1. G. Klapwijk, R.D.Z., 70.29 punt, Kam pioene. 2. N. Zeeman, A.D.Z., 61.84 punt. 3. C.'E. Ilestermann, IJ., 57.69 punt 4 X 200 M. vrije slag estafette, Heeren: 1. H.P.C., Heemstede, 10 m. 49 sec. Kam pioen. 2. A.Z. 1870, Amsterdam, 10 m. 50 4/5 s. 0. Ilct Y, Amsterdam, 11 m. 13/5 sec. 300 M. wisselslag Dames: 1. C. W. Wagner, het Y, 4 m. 57 1/5 s., nieuw Ned. record, Kampioene.. 2. A. Timmermans, R.D.Z., 5 m. 4/5 sec. 3. C. Luycke, S.Z.C., 5 m. 9 4/5 sec. 300 M. wisselslag Heeren: 1. C. G. v. Aelst, H.Z. cn P.C., 4 m. 462/5 sec. Kampioen. 2. L. Korpcrshoek, R.Z.C., 4 in. 43 4/5 s. 100 M. vrije slag Dames: 1. W. den Ouden, R.D.Z., 1 m. 7 4/5 sec., Kampioene. 2. R. Mastenbroek, O.D.Z., 1 m. 10 4/5 sec. 3. J. Selbach, A.D.Z., 1 m. 13 2/5 sec. 100 M. vrije slag Heeren: 1. J. C. Scheffer, D.J.K., 1 m. 2 4/5 sec., Kampioen. 2. E. G. Ingenhuyff, H.Z.P.C., 1 m. 4 1/5 s. 3. S. L. Mooi, H.P.C., 1 m. 5 sec. 3 X 50 M. wisselslag Estafette Dames: 1. R.D.Z., Rotterdam, 1 m. 48 sec. (nieuw Ned. record) Kampioen, met Truus Bau mcistcr, G. Brouwers en Willy den Ouden. 2. IJ, Amsterdam, 1 m. 52 4/5 sec. 3. O.D.Z., Rotterdam, 1 m. 54 2/5 sec. 3 X 50 M. wisselslag Estafette Heeren: 1. D.J.K., Amsterdam, 1 m. 42 1/5 sec. Kampioen, met Senff, van Kalken en Scheffer. GROOTE COLLECTIE NIEUWE STREPEN VRAAGT PRIJSOPGAVE TEL 88 2. H.Z. en PC., don Haag, 1 m. 42 2/5 sec. 3. H.P.C., Heemstede, 1 m. 43 4/5 sec. Ilct IJ protesteerde tegen disqualificatie. Schoonspringen Heeren: 1. J. L. Stotijn, H.Z. en P.C., 125.89 punt, Kampioen. 2. H. Lotgering, Het IJ, 124.68 punt. 3. A. Denneboom, A.Z. 1870, 120.85 punt. 100 M. rugslag Dames: 1. T. Baumeister, R.D.Z., 1 min 25 sec., Kampioene. 2. P. Oversloot, O.D.Z., 1 m. 29 1/5 sec. 3. B. Martin, O.D.Z., 1 m. 30 4/5 sec. 100 M rugslag Heeren: 1. W. Ambagtsheer, A.Z. 1870, 1 m. 22 1/5 sec., Kampioen. 2. E. v. d. Sleesen, Otter, 1 m. 22 4/5 sec. 3. A. J. v. d. Meer, Haarlem, 1 m. 23 3/5 s. 4 X 100 M. vrije slag, estafette Dames: 1. R.D.Z., Rotterdam, 4 m. 58 4/5 sec. Kampioon met de dames, Hogeweg, Tim mermans, Brouwers cn—den Ouden. 2. A.D.Z., Amsterdam, 5 m. 122/5 sec. 3. liet Y, Amsterdam, 5 m. 14 2/5 sec. 4 X 100 M. estafette vrije slag Heeren: 1. H.Z. en P.C., den Haag, 4 m. 28 3/5 s.f Kampioene met Ingenhuijff, Aelst, Benschcr cn Rockers. 2. Het Y, Amsterdam, 4 m. 35 2/5 sop 3. H.P.C., Heemstede, 4 m. 41 sec. 400 M. vrije slag Dames: 1. P. Oversloot, O.D.Z., 5 m. 49 4/5 sec., Kampioene. 2. C. Laddé, Y, 5 m. 50 sec. 3. I. Brcukcl, O.D.Z., 6 m. 23 2/5 sec. 400 M. vrije slag Heeren: 1. J. v. Hemsbergen, Haarlem, 5 m. 43 2/5 sec. Kampioen. 2. H. v. Essen, Het Y, 5 m. 4S 3/5 sec. 3. W. Dehvel, R.Z.C., 5 m. 55 3/5 soc. Waterpolowedstrijd: Ned. Jeugd-team—Rest v. Nederland 45 Dc R.D.Z. legde beslag op de beide bekers. De „In Memoriam Hendrik van Essen-beker" werd gewonnen met 40 punten, terwijl dc Turmac-beker met 2i winstpunten veroverd werd. AMSTERDAMSCHE RENNERSCLUB „ULYSSES". Amsterdam, 13 Aug. De uitslag van de heden gehouden tramrace over pl. m. 40 K.M. met voorgift, van de Amsterdam- sche Rennersclub „Ulysses" luidt als volgt: 1. Berends—Opentv—Gebr. Stoffels—Huys- man—Tieschahn. Rijtijd 1.17.24 sec. 4 min. voorgift. 2. Kimming—Dletvorst—F antijn—Steen- Hendriks—Abbo. Rijtijd 1.23.44 sec. 8 min. voorgift: 3. de Jong he—Ada ma—S. Bouquet—Ros kam—Poeldijk—Appel. Rijtijd 1 uur 15 min. 55 sec. van meet. Tramrace voor Klein-Ulysses over 30 K.M. 1. HardsteenLedderKruiffDekker 58 min. 55 sec. 2. HoekStoffeleHoogervorstEgas. 3. PanmanSchalenkampde Kruijff Beekman. Slechts bij treden klimt men de trap op. Een detective-verbaal door PHILIP MAC DONALD Geautoriseerde vertaling door H. A. C. S. 27 „Het ecnigc reëcle stuk werk, dat ik van daag gedaan bob," ging hij verder, „heeft mij doen vinden .niet een antwoord, maar een ander probleem. Dc vraag is: was een bepaald ding echt, of was het gemaakt om er uit te zien of 't echt was, of was het zoo gemaakt, dat het er onecht uit zou zien? Het antwoord, op 't oogenblik, is een puzzle." Zij glimlachte weer. ,,'t Klinkt gruwelijk, zcido ze. Vervolgens, met veranderde stom „Maar maar mijn broer? U zei Doordringend, schel, kwam de boozo bel van de telefoon. Lucia spong op, terwijl zo een gil gaf. Voor zij tijd had om iets meer te doen, was Antho ny aan de telefoon. Toon hij 't toestel op nam, was zij naast hem, met oogen cn han den vragend om door den twreedcn ontvan ger mee te mogen luisteren. Ga uw gang," zcide hij, en in den hoorn- „Hallo!" Zij greep naar de zwarte schijf en hoorde: „T5< n jij dat. Gcthrvn?" „Ja, Hastings?" „Ja. Ik heb dat werkjo gedaan „Wat heb je gevonden?" blafte Antho ny, terwijl hij een kalmcerende hand op den blanken schouder naast hem legde. Hij voel de. dat haar geheele lichaam beefde. De telefoon liet een gesnater zonder zin hooren. „Wat?" „Ik zei," kwam een gillende stem, „dat de man, op wien jo boodschap betrekking had e zei, dat hij opgeknapt had dat zaak je, waar jij naar vroeg." Anthony wierp een zijdelingschen blik naar de vrouw naast hem. Met verbazing cn bewondering zag hij, dat er geen teeke nen van een ineenstorting waren. De hand. die den tweeden ontvanger vast hield, was even rustig als de zijne, haar hoofd was rechtop. Alleen de bleekheid van haar ge zicht, die zelfs op haar lippen was, vertelde van den schok. Do telefoon was weer aan het snateren en gonzen. Anthony gaf lucht aan zijn gevoelens. „Loop rond Spreek duidelijker. Ga door mot wat hij zei over dat zaakje, dal hij had opgeknapt." „En loop jij ook rond", kwam or in een dwaas gesnuif als antw-oord. „Ik zei, dat het belangrijkste deel van de zaak was, dat ik uitvond, dat weer dat gesnater. „Verduiveld. Zeg 't nog eens. Wat vondt je uit?" „Ik zei, dat de vent alles gedroomd moet hebben. Ik vond uit, dat hij niets met de zaak kan te maken gehad hebben. Waarom ter wereld hij dacht het gedaan te hebben, kan ik niet zeggen de verklaring is waar schijnlijk, dat hij het idee kreeg om het te doen, toen hij zoo ziek werd, dat hij er flink op broeide, en dat toen, toen 't gedaan was, en hij hoorde er van, hij alles door elkaar haspelde, en dacht, dat hij werkelijk was e edc dader. In ieder geval, t is zeker, dat hij niets er mee te maken kan gehad hebben. Neem dat van mij aan.' Lucia wankelde, zonk toen slap in een stoel, terwijl zij dc zwarte schijf nog tegen haar oor klemde. Anthony wierp haar een blik toe; zag dat haar kleur weer terug ge komen was in haar gezicht „Ben je er zeker van?" vroeg hij de tele foon. „Bekijkt t door cn door. De man leeft op zichzelf, llii is ul vijf dugen ziek. Ik hoorde dat van den portier van het huis. De portier vertelde mij, dat J. M. niet de deur uit is geweest de laatste week. De zaak is duido- Iijk genoeg. Je hebt alleen maar naar den vent te kijken om to zien, dat hij te ziek is om er op los te gaan. Er is niet aan to twijfelen. Ben je teleurgesteld?" „God, neen! Hastings, mijn broeder, ik omhels jo. En ik feliciteer je. Met het oog op wat ik weet, is jouw verklaring waarom J M. dacht wat hij deed, juist. Maar vertel mij even, hoe ziek is hij?" „Flink, maar in geen geval levensgevaar lijk. 't Spreekt vanzelf, dat de dokter nu bij hem is. Ernstige influenza is bet, denk ik, en een verouderde Shell-shock of iets dergelijks." Lucia bewoog zich onrustig in baar stoel. „O is de dokter bij hem? Welke dokter?" zei Anthony. „Ja e 't spreekt vanzelf e bob- bcldo de telefoon met onduidelijke klan ken „Ik wij hebben hem meegeno men naar mijn huis. Ken je den man?" „Ik ik interesseer mij voor hem." Zenuwstoring in den oorlog opgedaan, tengevolge van een granaat ontploffing. „Nou, hij is nu in goede handen, kun je aannemen. Je begrijpt, wij ik had mede lijden de kerel is katterig, cn er is nie mand om naar hem om te zien. Wij hadden t gevoel, dat wij tegenover hem eenige ver plichting hadden, omdat we hem ten on rechte verdacht hadden, begrijp je 'k Hoop, dat je er niets op tegen hebt, dat ik voor hem zorg." „Er op tegen? Ik ben je zeer dankbaar. Je bent een beste kerel. Maar waarom doe je zoo onzeker, zoo verlegen? Waarom praat je telkens van wij ik ons wij? Ik ga denken, dat er icis is." „Dat is, omdat ik het gedaan heb!" brulde dc telefoon, opgewonden. „Ik heb haar ge vraagd. Ik ben verloofd. Zij Eén oogenblik. Miss Warren, begrijp ik?" „Ja," schreeuwde de tcrifoon. „Feliciteer me!" „Ik maak je mijn compliment. Zeg aan mies Warren, dat dit de ecnigo fout is, die ik liaar, ooit heb zien maken. Ik zal mijn gelukwenschen morgen persoonlijk aanbie den. Luister nu nog even." „Ja." „Ik heb je hier," zei Anthony, „morgen noodig, dus je moet komen 't zal 't ge makkelijkst zijn per auto om de gerech telijke lijkschouwing bij te wonen, 't Ge beurt in het huis Abbotshall en 't bc gint om 11 uur 's morgens. Als je miss Warren meeneemt, vraag haar dan of ztj een volledig stenografisch verslag wil ma ken van het verloop. Als zij niet komen knn, neem dan een ander stenograaf mee. Ik wou liever, dat zij 't deed, natuurlijk. Kom na het onderzoek naar „de Beer en de sleutel' in Marling, en vraag naar mij. Ik zal je moeten uithooren. Begrepen?" „Heel goed, sergeant." „Als jo mij in het huis ziet, gedurende het verhoor, spreek dan niet tegen mij en doe niets, waardoor ik opgemerkt wordt. Begrepen „Ja." „Goed. Tot ziens, en nogmaals gefelici teerd." Anthony legde het toestel op de haak. Hij draaide zich om naar Lucia. Zij lag slap in een stoel. Na de eerste opluchting was de reactie gevolgd. De tweede telefoon hoorn was uit haar hand gevallen. Haar borst hijgde, alsof ze naar adem snikte. Anthony goot whisky in een glas; deed er een beetje soda bij. Hij drukte haar 't glas in haar hand. „Drink dat op" zei hij. Gehoorzaam als een kind dronk zij, naar hem opkijkend ov?r den rand van het glas. Toen zij 't op had, vroeg hij: „Voelt u u beter?" Haar oogen lieten zien, dat ze dankbaar was. „Ik Kan niet zeggen, hoeveel. O, u weet niet boe wat een afschuwelijken dag ik gehad heb!" „Tk kan 't vermoeden," zeide Anthony. „O. dat weet ik; ik weet, dat u dat doet! Ik bedoc' niet dat u hoe zal ik u ooit genoeg kunnen bedanken?" „Mij bedanken? Waarom? U weet, schijnt dat ik niets gedaan heb, alleen van mijzelf een dwaas gemaakt door blinde we gen in te rennon." (Wordt vervolgd).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 6