DE BILT SEINT!.... P.v.d.BURG SCHOUWBÜRGLOGE DASSI BLOEMEN VAN HAWAII Een wandeling over de Hintos Ingezonden Wat er al zoo te zien is Etalage-wedstrijd DE FASCIST! I ANDERMAAL IN LAARN „BIJENTEELT" TE SOEST LAATSTE BERICHTEN ERNSTIGE VERKEERS ONGELUKKEN Advertentiën Tandarts WIRTJES HERVAT LEVENSPOSITIE I. V. d. HELM AFWEZIG tot 30 Augustus De première voor Amersfoort was gisteravond een daverend succes met Een lachsalvo van begin tot einde met HENRSËTTE DAVIDS en SYLVA8N POONS en nog 40 medewerkenden De wereldschlager-operette Een ster ril, waaraan 270 personen deelnamen Soesterberg, 12 Aug. Op een terrein, gelegen aan den hoofdverkeersweg Amers foort—Utrecht, even voorbij café-restaurant 't Zwaantje alhier, is de H.I.N.T.O.S. ver rezen, do tentoonstelling op het gebied van Handel, Industrie en Nijverheid, welke ge houden wordt van 12 tot en met 19 Augus tus. Het opschrift H.I.N.T.O.S. in reuzen letters. wijst vanzelf naar den ingang en zoodra deze gepasseerd is, komt men aan een groot houten hoofdgebouw, waarin de tentoonstelling is ondergebracht. Bij 't bin nen komen wordt men dadelijk getroffer door de men zou haast zeggen be schaafde rust, welke er van het milieu uit gaat. Bij aandachtige beschouwing wordt dit verklaarbaar door de, in 't algemeen genomen, zeer smaakvolle inrichting der stands, alsmede door een juiste indeeling van deze, waardoor bijvoorbeeld de stand van Douwe Egberts ingericht als thee- schenkerij, een stemmige achtergrond vormt van het geheel. De oppervlakte van 48 bij 16 Meter is langs de wanden en in t midden bijna ge heel bezet door een aantal van 27 stands, waaronder 6 zeer grootc, terwijl een ruime wandelgang, die langs alle stands voert, aan de bezoekers ruimschoots gelegenheid biedt voor rustig kijken. In volgorde der standnummers hebben we achtereenvolgens aan alle stands een bezoek gebracht, waarbij ons telkens op viel. dat men „up to date" was. Zoo is de stofzuigercentrale van den heer P. J. Sig ner te Hilversum er vertegenwoordigd met de nieuwste modellen Ritsema-stofzuigerrs, alles Nederlandsch fabrikaat. Men kan er een keus doen uit hot ketel-bus- en stok- t.vpe, en de klop-, veeg- en zuigraachlne, die elk hun bizondere eigenschappen bezit ten. Natuurlijk ontbreekt de V.V.V. Soes- tersbergs Bloei niet op het appèl, de ener gieke vereeniging immers, die deze ten toonstelling heeft georganiseerd. In haar j rustige stand liggen op een tafeltje de sta pels gidsen, waarin doe! en streven der \ereeniging kort en bondig zijn omschre ven. Zij zullen wel hun weg vinden. De P.U.E.M. heeft er verschillende smaakvolle stands ingericht In een dezer bevindt zich een complete keuken voor clectrisch koken en heet watervoorziening; de allernieuwste forunizen met en zonder oven, doch met dezelfde capaciteit en van eenvoudigo combinatie. Uitgerust verder met de nieuwste aluminiuinpannen met een bodemdikte van 1 c.M. In een andere stand is van hetzelfde een „show" ingericht, terwijl een tweetal tegenover elkaar lig gende stands (door middel van projectie weergegeven) tusschcn twee figuren een praatje laat houden over do foordeelen van clectrisch koken enz. Ilct filiaal 1e Utrecht van hot bekende Amstcrdamsche stofzuigerhuis in de Vijzelstraat exposeert Hollandsche en buitenlandsche merken in verschillende prijzen. Van do attributen noemen wij vooral de excclsiorborstels Toor S5 cent. De heer van Beest, sigaren- en sigaret- tenmagazijn te Soesterberg, heeft een stand ingericht voor de meest gangbare merken van sigaren, in verschillende soorten en prijzen, alles Nederlandsch fabrikaat. Van de sigaretten ziet men er hoofdzakelijk de goede impoiimerken, terwijl ook losse ta bak van bekende firma's als Douwo Eg berts, van Ncllo en van Rossem op over zichtelijko wijze is uitgestald. Ook de heer J. de Ridder van Soesterberg is er met zijn pluimveevoeders in wel meer dan 50 verschillende soorten vertegenwoor digd. Alles in zakken van grooter of kleiner formaat. Ook opfokvocdcr voor varkens enz. De aankleeding in de kleuren blauw én wit doet het geëxposeerde hierbij goed tot zijn recht komen. De volgendo stand is van het bloemen magazijn „Corona" te Soesterberg, een ex positie van levende bloemen in verschei denheid van verschillende kleuren, met zeer veel smaak opgesteld. We zagen hier een mooie Bougan Villia, Chrysanten en lelies, waarbij do z.g.n. vuurpijlen een le vendig elfect maakten, niet minder de schitterende „Dhalia Jersy Beauty". Do heer P. Nierop te Amersfoort expo seert er speciaal de Frisiahuarden alsmede de Kreft-hoofdkachels en het keukenfor nuis Pelgrim De nieuwstö modellen van haarden, tegen den schoorsteen geplaatst, met rook- en verbeterde luchtcirculatie be loven een veel grooter warmtevermogen te bezitten. „De Klop" uit Zeist heeft een smaakvolle stand ingericht voor kunstnijverheidsvoor- werpen, glas uit Leerdam, aardewerk, wecf- dacht waard. De „Alco" wielenfabriek Soesterberg ex- werk en zelf gemaakt edclsmeedwerk. Elk voorwerp afzonderlijk is hier de volle aan- poseert een verscheidenheid van auto-wie len en -velgen en alles wat hiermee in be trekking staat. Zoo ziet men o.m. ook een krom wiel, dat en in dit opzicht is „Alco" de eenigste in het land door spe ciale machines weer kan gericht worden. Ook ziet men hier diverse moderne brand- bluschapparaten enz. In een volgende stand is de eerste Nederl. brandbluschonderneming „de Bilt" opge steld met verschillende apparaten voor de bestrijding van begin van huis- of pakhuis- brand, in hoofdzaak koolzuur- en schuira- bluschapparaten. Ook een zeer praktisch apparaatje voor motorrijwielen. De thee en koffieschcnkerij van Douwe Egberts uit Utrecht is royaal ingericht en Seeft met haar donker rood gevlamden achtergrond, toon aan de geheele zaal. Een gezellig zitje noodigt velen uit voor een gratis aopje twee of koffie, dat zich wel smaken laat. Bovendien ontvangt iedere 25ste bezoeker een pakje tabak of iedere 160ste een imitatie-oud zilveren theetrom meltje ln een glazen kastje zijn door deze firma de toegiftartikelen geëxposeerd, welke bij verkoop harer artikelen verstrekt worden. De heer Hendriks to Soesterberg, die in stallateur is van de P.U.E.M., heeft een af zonderlijke stand ingericht voor de Electro- lux stofzuigers, waarvan de nieuwste mo dellen hier te zien waren. Men staat er al tijd verbaasd over hoe snel de verbeterin gen elkaar wel opvolgen. Zoo is b.v. de Volta-Octava bijna geruischloos, wat in on zen tijd van hinderlijke geluiden, werkelijk een vooruitgang kan genoemd worden. Verder worden hier nog de nieuwste brood roosters, schcerbakjes, melkkokers enz. ge- exposeerd. De heer C. R. van Eijdcn te Soesterberg exposeert een meubileering in modernen stijl, zooals buffetten, tafels, spiegels, vloer en andere kleeden enz. G. G. van den Berg te Soesterberg, han del in radio-artikelen, heeft een dubbele stand ingericht, die de nieuwste vindingen op dat gebied van Telefunken on Philips bevat. We Poemen hier van Telefunken: de luidsprekers, de graraofoon combinatie met radio, de aparte radio, elcctrische klokjes enz. Van Philips: luidsprekers enz. Door den heer van den Berg waren in de zaal twee luidsprekers van elk aangebracht. De ijsfabriek 't Beertje te Soesterberg had op overzichtelijke wijze een stand ingericht voor verschillende porties ijs, verpakt of in bekertjes. Het zag er alles zeer knap cn zindelijk uit De firma II. Jacobse te Zeist exposeert in hoofdzaak Perzische tapijten, kunstvoor werpen, schilderijen (oude bronsjes) enz Ook deze stand maakt een aangenamen in druk. De heer J. Th. Pas te Soesterberg is er aanwezig met zijn Interno-vulhaarden, een Hollandsch fabrikaat, cn aanverwante ar tikelen. Iets nieuws is een fonteinfilter, die telkens terstond kan worden schoonge maakt. Bij den heer K. N. Koudijs. de Bilt, zagen we een praktische telefoonlessenaar, een Rumba-kookplaat, een auto-ventilator enz. Vooral de afdeeljng AutomobielMotor en Rijwielbedrijf is op zeer schitterende v/ijze vertegenwoordigd. Zoo is de heer L. A. Hamersveld te Amersfoort er met een Ford Roadster (4 cylinder) model „iuxe", een onderstel van een Ford Track (4 cyl.). De firma Kooy te Soest heeft er een Royal Enfield motorrijwiel, een Montgo mory Motorrijwiel model 1933 in roode tint. een Triomph motorrijwiel. N.V. Garago cn Auto-handel Gebr. Hon ders te Utrecht exposeert er „the Nash" en „the Singer". Van de eerste: cabriolet (ion der de kap), id. (6 cyl), Eric Standard Eight, Sedan (8 cyl). Van de Singer nine, Sedan de luxe van 1675 en een sport-tou ring van 2100 met rood loeren bekleedin-' en licht crème in de spatborden. Alblas, Soestdijk, automobiel-centrale, toont er een D K.W.-Reichsklasse 4 pers. onder de kap, 2 cyl. twee takt, in complete uitvoering met koffer 1350. De D.K.W. Meisterklasse, 2 pers met dicky seat 2 cyl met chassis smeering voor 1450. Van dit laatste merk zijn er 2 exemplaren in diverso kleuren. Tot aan het sluitingsuur toe, 's avonds 10 uur. was er geregeld bezoek aan het ten toonstellingsgebouw. Aan don sterrit werd door ongeveer 270 personen deelgenomen. Door bijzondere omstandigheden kon na afloop de prijsuit reiking echter niet plaats hebben; deze werd, tegelijk met de toekenning, tot nader uitgesteld. Voorhands kon alleen een extra- prijs worden uitgereikt aan de eerstaanko- mende dame en heer eik, idem voor de verst komende heer on dame, en voor de eerste inschrijver en inschrijfster. Aan den étalage-wedstrijd werd door vele winkeliers van 't dorp deelgenomen. In 't algemeen heeft men met eenvoudige mid delen soms een heel aardig effect weten te bereiken. Do jury bestond uit de heeren: Bouman, Mens cn Kuiper, voorzitters eener middenstandsvereeniging te Zeist De uit slagen luiden als volgt. D. van den Berg, banketbakker, 1ste prijs en eereprijs. Corona (bloemenmagazijn) 1ste prijs, C. Top, banketbakker) 1ste prijs, D. v. d. Berg (voor het artikel brood') 2de prijs, C. Top (sigaren) 2de prijs, van Leeuwen (galante rieën) 2de prijs. v. Angeren 3de prijs, A. Tammer 3do prijs, Occasio 3de prijs. Eervolle vermelding: Drogisterij Kroon Beckering; H. Tammer, kruidenier; Vervat, manufacturen, van der KlciJ, kruideniers waren. Op het amusementsterrein was het niet overmatig druk, het bezoek aan de attrac ties niet onverdeeld. Het meest wellicht trok nog het cocktailpalace van Janvier, waar vooral de afdeelingen: glijbaan met globebaan, de paddestoelen, cake-walk en shimmy-baan zich in belangstelling moch ten verheugen, tot groot vermaak der om standers. Vooral de zweefmolen was ver der in trek, evenzoo het hippodroom, ter wijl de goudvi9schentent niet te klagen had. Ook de bommenwerpers waren in hc- lie, terwijl de Magiër, die u uw levensloop en toekomst in enkele seconden onthult, nogal vrij druk geraadpleegd werd. Bijwij len had ook de touwtrektent het druk. Er waren echter ook attracties, waar het den gehcelen dag stil en verlaten bleef. Er is anders wel verscheidenheid. Naa3t wat we reeds genoemd hebben, is er ook een Rakettenfahrt zum Mond, een vlooien theater, de elcctrische schommel van Hoe ven, de schiettent van Vermeulen, de waar zegster, een draaimolen, de hoogvaart, het ballen scheppen, dc consumplictent met Volendammer muzik uten, oliebollen-, sui ker- cn andere kramen. Genoeg om voor de a.s. dagen een opgewekt bezoek te mo gen verwachten. Het bleef een rustige avond Baarn. In dc afgeloopen week ging het Zaterdagavond 5 Augustus plaats gehad hebbendo relletjo met fascisten uit Hilver sum van mond tot mond, waarbij verschil lende geruchten de rondo deden. Zoo werd verteld, dat de bewusteloos geslagen fascist aan dc bekomen verwondingen was overle den en dat zij de volgende maal in groote- ren getale zouden komen en als dan uitge rust zouden zijn met de z.g. knokploeg uit Utrecht. Begrijpelijkerwijze was dc nieuws gierigheid dan ook gaande. En zoo gebeurdo het dan, dat Zaterdag avond j.l. omstreeks half acht aan het groo- te station een twaalftal N.S.B.-manncn uit Hilversum in deze gemeente aankwamen cn langs de Amalialaan naar de Laanstraat trokken, die dezen avond gewoonlijk zeer druk bevolkt is. Van een sterkere troep was dus geen sprake, evenmin van de genoemde knok ploeg. Niettemin was de belangstelling van de zijde van het publiek enorm groot. Steeds voegden zich meer mcnschcn achter de in uniform gckleedc fascisten, die in gezel schap van eenige in burger geklcede partij- genooten uit deze gemeente trachtten hun partijblad Volk en Vaderland aan den man te brengen. Het werd zoo langzamerhand een lange dichte optocht met het grootste deel der fascisten aan den kop; enkelen liepen wat verder in den stoet. Ook reed een auto met drie in burger gekleede partijge- nooten mede, die de ramen aan de binnen zijde met het genoemde blad hadden behan- en De Politie was in tamelijk sterken getale in de optocht aanwezig; ook werden eenige dienaren in burger opgemerkt. Dc Commis saris van Politie sloeg deze beweging in de Laanstraat ook gedurende enkele oogenblik- ken gade. Nadat op deze wijze eenige malen door dc Laanstraat gemarscheerd was, werd langs den Eemnesserweg cn de Amalialaan de richting naar het Centraal Station ingesla gen, waar zich al veel nieuwsgierigen had den opgesteld. In minder dan geen tijd was het geheele Stationsplein zwart van do men- sclien. Toen dc bezoekers in den tunnel wilden af dalen, wilde het publiek, voornamelijk op geschoten jongens, hen nog verder vergezel len. De Politie verhinderde dit echter cn bezette den ingang van het Station cn den tunncl.Toen het publiek zich bewoog in de richting van den uitgang aan do andere zijde van liet Stationsgebouw, werd ook daar de toegang door de Politie versperd. En zoo bleef men de fascisten, waarvan de bewegingen op het perron konden worden gezien, gadeslaan totdat omstreeks negen uur de trein in de richting Hilversum hen aan het oog onttrok. Geen onvertogen woord werd gehoord en den bezoekers werd niets in den weg ge legd. Het was dus inzooverre een rustige avond. Lang nog bleef het druk in de Laan straat en vooral op do hoeken van die straat, waar het gebeurde nog druk besproken werd. Soest. De afd. Soest van de Ver. tot Bev. der bijeenteelt vergaderde Vrij dagavond in hq.t Stationskoffiebuis. Een groot aantal leden was aanwezig. Geen wonder, er kon suiker voor de opvoedering van dc wintervolken worden besteld en daarvoor wordt de belangstelling telken jare grooter. Waren er verleden jaar onge veer 22 balen van 100 Kg. noodig, thans bestelde men reeds 6taande de vergadering 2600 Kg., terwijl ongetwijfeld nog enkele honderden kilogrammen nabesteld zullen worden. De agenda was belangrijk, maar dc re sultaten waren daaraan niet evenredig. Nadat de voorzitter had medegedeeld, dat te Beekbergen, waar hij de laatsto ja ren woonde, dezer dagen was overleden de heer Jan van Tuyl, mede-oprichter dc zer afdeeling, die eenige jaren het 6ecreta riaat had waargenomen, cn nog altijd be langstelde in de Soester afdeeling, getuige zijn tegenwoordigheid bij do herdenking van het 12Vi-jarig bestaan der afdeeling m den afgeloopen winter, werden eenige in gekomen stukken medegedeeld, die reeds in de verdere agenda waren verwerkt. Zoo was er gelegenheid voor het bestel len van naakte volken cn kleine kastjes voor overwintering, waarin F.ngelsche ra men konden worden gehangen. De prijs van de naakte volken, pl.m. 1, vond men te hoog, terwijl evenmin animo voor de marktka6tjes bestond. Men kon het als een teeken des tijds beschouwen, dat slechts één lid zich had opgegeven voor dc deelname aan den lm kersdag, die heden Maandag te Amersfoort wordt gehouden. Het bedrag, dat vooraf ge stort moest worden voor deelname aan den rondrit en de koffietafel, was voor menig een 'n bezwaar, terwijl bovendien de route bier in de omgeving overbekend was. Dit alles had de deelname tot een minimum beperkt. Wèl wekte de voorzitter op, deel te nemen aan de vergadering Was verleden jaar reeds besloten tot het doen houden van een lezing over de be reiding van honing, d. w. z. de verzorging van dit artikel, het bestuur had gemeend deze lezing alleen dan te moeten doen hou den, wanneer werkelijk van een honing- gewin kon worden gesproken. De volken staan nu op de heide, en hoewel deze niet bepaald mooi 6taat, toch is cr alle hoop op gevestigd. Welnu, wanneer er werkelijk van een oogst sprake is, zal de lezing dit jaar doorgaan. Men zal daarvoor den beer Lammerink, honingcontrolcur, vragen. Voor de honingmarkten bestond schijn baar ook nog weinig animo, althans voor een afdeeling9stand gaf zich niemand op. Maar hiervoor wil men mogelijk de kat uit den boom zien, d. w. z. men wil weten of er heidehoning zal worden gewonnen. Nadat de agenda was afgewerkt, bleef men nog wat gezellig bijeen voor een bijen- praatje. HOFNIEUWS. Baaz.i, Zaterdagmiddag om vijf uur is H. M. de Koningin per auto in gezel schap van H.K.H. Prinses Juliana van bet Palcis Soestdijk vertrokken naar den Ruij- genhoek. Buiten verantwoordelijkheid der redactie). KOLONISATIE OP NIEUW-GUINEA. Geachte Redactie, Den lOen Juni 1.1. werd te Arasterdam opgericht do „Ned. Emigratieverecniging Nieuw-Guinea." Do vereeniging 6telt zich ten doel, den werklooze to 6teunen in zijn pogingen zich zelf een onafhankelijk bestaan te scheppen door zich te vestigen op Nieuw-Guinea (Ned. Oost-Indié). Sinds vorengenoemde oprichting, zijn af deelingen gesticht te Den Haag, Rotter dam, Leiden cn Utrecht. In voorbereiding is dc oprichting van de afdeelingen: Amersfoort, "s Hertogen bosch, Apeldoorn, Eindhoven cn Maas tricht, Teneinde uwe lezers in staat te stellen, zich omtrent deze kolonisatieplannen te doen voorlichten, bestaat dc gelegenheid de vergadering te bezoeken, welke door de afdeeling Utrecht is uitgeschreven op 16 Augustus e.k., de6 avonds 8 uur, in het gebouw „Tivoli", Kruisstraat, Utrecht. De heeren dr. Z. Kamerling te Leiden cn dr. B. Vrijburg te Apeldoorn hebben zich bereid verklaard de hiergenoemde koloni satieplannen uiteen to zetten. Zij hebben als onderwerp gekozen: „Kolonisatie op Nieuw-Guinea" cn „De noodzaak van ko- loni6ceren". Wij verzoeken u beleefd, uwe lezers te mogen doordringen van den ernst dezer be sprekingen cn de aandacht te mogen ves tigen op het hoogst-belangwekkende van deze vergadering, welke vergadering, hoogst waarschijnlijk door tal van hooge autori teiten in de provincie Utrecht zal worden bezocht. In overweging wordt gegeven zich tijdig naar de vergaderplaats tc begeven met het oog op het beperkt aantal zitplaatsen. Beleefd dankend voor de verleende plaats ruimte, Hoogachtend, Uw dw. J. VAN KEPPEL, Voorzitter der Ned. Emigr. Ver. Nieuw-Guinea, afdee ling Utrecht, Kockockstr. 2. Utrecht Een doode en twee zwaar ge:" wonden Op den Veurscheweg te Voorscholen is een zeer ernstige aanrijding voorgevallen tusschcn een auto, bestuurd door den beer W. C. K- u<it Rijswijk en een motorrijwiel, waarop gezeten was de heer C. v. d. E., bode van een ziekenfonds te Voorschoten. De heer C. v. d. E. kwam een laan afrijden en werd door de auto op de tramrails van de lijn Den HaagLeiden geworpen, terwijl de auto eveneens op de tramhaan terecht kwam. De heer C. v. d. E. kreeg gecompli ceerde beenbreuken cn was vrij ernstig aan het hoofd gewond. Na ter plaatse door en kele leden der E.H.B.O.-brigade onder lei ding van dr. H. de Boer te zijn verbonden, is hij per ziekenauto naar "t Academisch Zie kenhuis te Leiden overgebracht, waar hij enkele oogcnblikken later is overleden. De heer C. v. d. E. laat een weduwe met drie kinderen achter. Maandagochtend omstreeks 12 uur heeft aan de Hulk, onder de gemeente Berkhout een ernstig auto-ongeluk plaat9 gehad. Een auto met drie personen reed in dc bocht te gen een hek en vervolgens tegen een boom. De wagen werd totaal versplinterd. De drie inzittenden werden bewusteloos uit de brok. stukken van de auto gehaald. Twee der gewonden verkeerden in zeer zorgwekken- den toestand. Daar de slachtoffers nog steeds buiten bewustzijn waren kon hün identiteit niet worden vastgesteld. Uit de gevonden papieren bleek, dat een der zwaar gewonden de Heer Engers, woonach tig aan het Waterlooplein tc Amsterdam, DE BOSSCHEN BRANDEN. Parijs, II Aug. (H.N.) In verschillende plaatsen in Frankrijk zijn opnieuw grootc boschbranden uitgebroken, die o.a. door het inslaan van den bliksem veroorzaakt zijn. Bij Blois zijn meer dan 100 H.A. dennen bosch een prooi der vlammen geworden. Het vuur kon met behulp van militairen bedwongen worden. Bij Bordeaux staat een oppervlakte van 300 H.A. bosch in vlammen. Bij Montpeller is het struikgewas van den Mont des Cabanes door het inslaan van den bliksem Zondagavond in brand geraakt. Het vuur woedde vanmorgen nog voort. Er zijn uitgebreide maatregelen getroffen om de staatsbosschcn in de buurt te beschermen. DISCONTOVERLAGING. Opnieuw met een half procent. De Nederlandschc Bank N.V. deelt mede, dat zij heeft besloten, op 15 Augustus dc rentetarieven alle met een half procent te verlagen en wel: voor het wisseldisconto tot drie procent en voor hot promessen-disconto, beleening van effecten cn goederen en voor schotten in rekening-courant drie en een half procent ÜTRECHTSCH INSTITUUT VOOR LICHAMELIJKE OPVOEDING Voor het examen M.O. Lich. oef. slaagden do dames A. dc Groot en J. van Gelder en do heer Jac. Stevens. Afgewezen 2. Van het s.s. Tabinta. zijnde in de Roode Zee op de thuisreis, ontvingen wij hot droe ve bericht van het plotseling overlijden van onze geliefde Be- hu wd-doohter, Zuster cn Tante SOPHIA ROSINA VAN VEEN, Echtgenoot* an Mr. D. KONING, in den ouderdom van at jaar. Namens de familie: H. KONING. Amersfoort, 14 Augustus 1933. Annhemschcweg 19. Van het s.s. Tabinta. zijnde in de Roode Zee op de thuisreis, ontvingen wij het droe ve bericht van het plotseling overlijden van onze geliefde Doch ter, Zuster, Behuwd zuster en Tante SOPHIA ROSINA VAN VEEN, Echtgenoot* van Mr. D. KONING, in den ouderdom van 34 jaar. Namens de familie: P. VAN VEEN. Amersfoort, 14 Augustus 1933. Fred, van Blankenheymstraat 33. Tandheelkundige, HUURHUIZEN 29. TeL 970. Amersfoort Spreekuur 9—12 en V/24 Zaterdags v. .34 uur. Woensdag en Vrijdag, 's avonds 7—9( heelt de praktijk Tot 1 September alleen des oahtends te spreken. Spreekuur Ziekenfonds Ned. Spoorw. 910. Particulier 1112. Heer vraagt te Amersfoort ZIT- en SLAAPKAMER, met pension tegen 19 Augus tus in Chr. liefst Geref. ge zin. Brieven met volledige in lichtingen cn opgave van prijs onder No. 4104 bureau Aimersf. Dagblad. Voor artikel met weinig con currentie en veel verdienste wordt deelgenoot gevraagd. Kap. deeln. f 1000.— (eigen beheer). Br. onder No. 4109 bur. Amersf. Dagblad. De slechtste weg Is of U glijdt Als U een echte Fongers rijdt. Vraagt proefrit zonder eenigo verplichting aan HUIB HOLSTEIJN Utr straat 28. NEUS- KEEL- EN OORARTS VLAS AKKER WEG Bespreekt tijdig Uw plaatsen. VERWACHT! II VRIJDAG 19 en ZATERDAG 20 AUGUSTUS

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 7