VERLAAGDE PRIJZEN JOH. BOTTINGA Omtrek Sport Verkoopmgeo FORTMANN HEHENKAMP F aillissemen tem GROOTE BRAND TE HEESCH INVOER VAN OVERHEMDEN EN ZAKDOEKEN BOND VAN CHRISTELIJKE ZANGVEREENIGINGEN DE ROEIKAMPIOEN- SCHAPPEN VAN UW VEERENBED LANGESTRAAT 63 TEL. 88 Onze Postvliegers onderweg Radioprogramma In voorraadschuren van landbouw: bedrijf O ss, 24 Aug. Hodenmorgcn tegen half 11 hooft eon zware brand gewoed nabij het kruispunt te Heesch, waar de groote voorraadschuren van het landbouw bedrijf van den landbouwer Langcrs staan. De brand werd ontdekt door voorbijgangers, die de bewoners waarschuwden. Do vrouw des huizes, dio lam is, kon nog bijtijds wor den gered. Het vuur vond gretig voedsel in den grooten voorraad hooi, rogge en stroo, welke met een groot aantal landbouwwerk tuigen een prooi der vlammen werd. Ook de boerderij, welke bewoond wordt door do familie's Langcrs en Van der Kamp, brand de tot den grond toe af. Van den inboedel kon weinig worden gered. De belcndendo pcrceelen, welke met riet bedekt*zijn, liepen groot gevaar, doch konden nog gespaard blijven. Doordat er in do buurt van den brand geen water aanwezig was kon de brandweer niets uitrichten. De bewoners van de boerderij achten de mogelijkheid niet uitgesloten, dat do brand is ontstaan door vonkon van de stoomtram Oss—Hel mond, welke juist was gepasseerd. Verzekering dekt de schade. VORDERINGEN OP GEFAILLEERDE ONDERNEMINGEN. Waarschuwing aan verkoopers. In het Algemeen Politicblad vestigt de commissaris van politie te Apeldoorn do aandacht van crediteuren van gefailleerde ondernemingen op de omstandigheid, dat hij verkoop hunner vorderingen op die on- dornemingen aan instellingen als: Het Na- tionaal Bureau De Speurder, de N.V. Za- mora, en soortgelijke onder anderen naam, zij gewoonlijk geen geld ontvangen, doch winstdeelende obligaties dier instellingen, waarvan de waarde nog zal moeten blijken. Herhaaldelijk is het voorgekomen, dat zij, die hun vorderingen aan genoemde instel lingen ccdeeren, zich niet voldoende re kenschap gegeven hebben van den inhoud van het door hen geteekende stuk, zoodat teleurstelling niet uitbleef. EIGENAARDIGE BEZORGDHEID VOOR ZIJN DIENSTBODE. Te Nijmegen heeft gisterochtend J. W. \V., logementhouder, op ztjn 34-Jarlge dienst bode, A. Ph. R. W., die zich bevond bij haar aan don Oudon Heeschen weg wonen den broor, op den weg voor diens woning met een revolver trachten Ie schieten. Zij werd niet getroffen doordat het wapen volgens verklaringen van een getuige ketste. W. is door de politic aangehouden. De rcclen van zijn handelwijze zou zijn, dot zijn dienstbode, die 22 jaar bij hora heeft gewoond, omgaat met een kellncr, dien hij voor haar niet geschikt acht. De revolver is nog niet gevonden. Ingediend i6 een wetsontwerp tot regeling van den invoer van overhemden en zakdoe ken. Aan de Memorie van Toelichting wordt het volgende ontleend: De in do wet van 6 April 1933 voor de contingenteering van overhemden en zak doeken gestelde termijn liep af op 1 Juli j.l. Teneinde deze contingenteering voort te zet ten, werd wederom van de in art. 2 der Cri sis Invoerwet 1931 verleende bevoegdheid en bij K.B. van 28 Juni 1933 de invoer de zer artikelen voor den duur van 12 maan den beperkt. Ingevolge het bepaalde in art 3 der Crisis Invoerwet is dus thans indie ning van het onderhavige wetsontwerp noodzakelijk. Bij de behandeling van hot vorige wete ontwerp ter zake beeft de minister de oor zaken dezer contingenteering uiteen gezet, welke oorzaken ook thans nog bestaan, zoo dat voortzetting van den maatregel gebo den waö De resultaten die do Invoerbeper king tot dusverre heeft opgeleverd, zijn be vredigend. Van deze verlenging is gebruik gemaakt om aan het begrip overhemden een ruimere omschrijving te geven, waar door deze invoerbeperking mede omvat hem den met vaste boord. Deze artikelen waren statistisch te beschouwen als onderkleeding; ze zouden dus onder de voor deze goederen geldende contingenteering moeten vallen. Doch de cischen van de practijk hebben den minister aanleiding gegeven, de genomen maatregelen in bovenbedoelden zin te cor- rigeeren. Zangwedstrijd te Soesterberg uitgeschreven door den ring Utrecht Soesterberg, 23 Augustus. Vandaag heeft de zangwedstrijd op het schitterend gelegen landgoed „De oude Tempel" alhier, uitgeschreven door „den Ring Utrecht" van den Bond van Chr. Zang- en Oratorium- vcreenigingen in Nederland, met medewer king van do Chr. Zangvereeniging „Soli Deo Gloria" te Soesterberg, een aanvang genomen. Op den avond van den vorigen dag was reeds een openingsconcert gehouden, dat was aangeboden door de Chr. Gem. Zangv. „Soli Deo Gloria", directeur Chr. Karstens, cn de R.K. Muzlekver. „St. Jozef", direc tcur J. Wakelkamp, beide van Soesterberg en welk concert door de aanwezigen met aandacht werd gevolgd. Vanmorgen half elf werd door den heer G. van Beek, ringvoorzltter to Bilthoven, liet concours met de volgende toespraak geopend: Dames en Heeren. Als voorzitter van den Ring Utrecht van den Bond van Chr. Zang- co Oratoriumvereonigingen in Nederland, heet ik u allen hartelijk welkom in Soes terberg. Met groot genoegen kan ik u mede- deolen, dat er 40 zangvereenigingen aan de zen wedstrijd deel nemen. Ik wensch u een prettlgcn dag toe en veel succes cn g9ncrt. Er valt hier genoeg te genieten, want de natuur is op deze plaat3 rijk gezegend. Ge niet dan van de schepping Gods en moge de zang daarbij zoo hoog mogelijk worden opgevoerd. Dit fraaie terrein is voor dezen wedstrijd welwillend afgestaan door Jhr. R. A. van Holthe tot Echten, in hot vertrou wen, dat niets beschadigd zal worden. We zeggen hiervoor hartelijk dank. Evenzoo zijn wo dank verschuldigd aan hot Ge meentebestuur van Soest voor zijn volle medewerking, zooals wo het ook op prijs stellen, dat do leden van het Ecre-comité hun naarn aan onze zaak verbonden heb ben. Verder onze dank aan den Minister van Defensie en den Commandant der Luchtvaartafdeeling voor de beschikbaar stelling van een vliegtent, alsmede het be stuur van Soli Deo Gloria van Soesterberg voor den moeilijken arbeid bij de omvang rijke voorbereidingen van den wedstrijd. Intusschen nog een welkom aan de hoeren Jury-leden. God schenke over dit alles zijn onmisbare zege. Dan werd gezamenlijk Psalm 146 vers 1 gezongen, waarna het concours een aan vang nam. De uitslag van den eersten dag is als volgt: 4e afd Gemengde Koren: Looft den Hcere, Wij he, 253 p., 3de pr. ie afd. Kinderkoren: Door Inspanning tot Ontwikkel., Elburg, 264 p., 2de pr. 3de afd. Gemengde Koren: Sursum Corda, Bcnncbroek, 275 p., 2e pr. Loof den Heer, Nieuw Vennep, 311 p., 1ste prijs. Zon en Schild. Amersfoort, 331 p„ 1ste pr. 3de afd. Kinderkoren: De Lofstem, Utrecht, 263 p., 2de pr. 2de afd. Gemengde Koren: De Lofstem, Rozenburg, 307 p., 1ste pr. Hallelujah, Vinkeveen, 310 p.. 1ste pr. Us Memmetacl, Rotterdam, 310 p., Ie pr. Hallelujah, Pijnacker, 277 p., 2de pr. Isle afd. Gem. Koren: Hallelujah, Wezep, 288 p., 2do pr. Afd. Uitmuntendheid Gem. Koren: Chr. Zangkoor, Ridderkerk, 330 p., Ie pr. Looft den Heer, St. Pancras, 360 p., lc pr. Eere-afd. Dameskoren: Hallelujah, Bleiswijk, 280 p., 2de pr. Looft den Heer, St. Pancras, 339 p., Ie pr. Sup. afd. Dameskoren: De Lofstem, Loosduinen, 319 p., 1ste pr. Sup. afd. Gemengde Koren: Chr. Gem. Koor, Zcgwaart, 301 p., Ie pr. Sursum Corda, Amersfoort, 317 p., Ie pr. Eere-wedstrijd: Looft den Heer, St. Pancras (gem. koor) 25,5 p., 1ste pr. Looft den Heer, St. Pancras (Dameskoor) 24,5 p., 2de pr. Sursum Corda, Amersfoort, 21,5 p., 3o pr. Prima Vista wedstrijd: Chr. Gem. Koor, Zcgwaart, 54 p3de pr. Er werd over 't algemeen goed tot bijna uitmuntend toe gezongen. Ook het weer, dat eerst dreigend leek, bleef, behoudens een enkele kletterende regenbui, vrij goed. De jury bestaat uit de heeren: J N. Bosch, Amsterdam; L. J. Mens, Leiden en T. W. Spreij, Rotterdam. Uitgezonderd in de eerc- en prima vista wedstrijden was in alle af- deelingen het hoogste aantal punten, dat behaald kon worden 420. In 't begin van den dag bracht Ds. Tuin- stra, 's namiddags 2 uur de Burgemeester Mr. G. Deketh, beiden leden van het Eere comité, een bezoek aan het concours. Deze laatste hield daarbij hij den aanvang van het 2de gedeelte, de volgende toespraak: In de wereld, die ons in verwarring brengt, willen wij even vergeten de ellen de, op dit rustige, mooie plekje, gij om te zingen, wij om te luisteren Uit een me ditatie van Tony de Ridder breng ik in herinnering „Dat allo dingen hun eigen sfeer en hun eigen stilte hebben en in die sfeer en In die stilte luisteren we nu. Hier Is een kleinood uit den Hemel gevallen en het rentmeesterschap daarover is verleend aan Jhr. van Holthe tot Echten. Alles is ter eero Gods. En zoo is ook het zingen een Goddelijke gave. Geen wedstrijd daar om om onze overwinning. De jury heeft een zware taak, want wel zijn er vele nu»ances bij do vereenigingen, doch het is dezelfde grondtoon. Dan volgden geluk- wenschen aan 't bestuur. 's Avonds werd een concert aangeboden door do Chr. Mondaccordeonver. „Excel sior" Zeist en de Chr. Gem. Zangver. „Sur sum Corda" Amersfoort, dat warme waar deering ondervond. Bokien. SCHMELING—SHARKEY. New York, 23 Augustus (V.D). Volgens de laatste berichten zou op 8 December a.s. te New York de in het vooruitzicht gestelde boksmatch Schmeling—Sharkey plaats vin den. Indien Schmeling de zege behaalt, zal hij op 22 Februari 1934 te Los Angeles tegen Max Baer uitkomen. Waarom Engeland en Duitschland, niet vertegenwoordigd zijn Budapest, 22 Aug. De bevestiging voor de inschrijvingen der ploegen voor de F.I.S.A wedstrijden heeft 2? Aug. plaats gehad, zoodat de officieele inschrijvingen thans bekend zijn: Vier met stuurman. Frankrijk, Italië, Zwitserland, Spanje, Tsjecho-Slovakije, Polen, Yougo Slavië, Roemenië, Denemarken, België, Hon^erlje. Twee zonder stuurman. Italié, Zwitserland, Xc-derland, Po len, Yougo-Slavië, Bclgic. Hongarije. ScllL Frankrijk, Italië, Zwitserland, Neder land, Spanje, Tsjecho-Slovakije, Polen, Y'ougo-Slavië, Denemarken, België, Honga rije. Twee met stuurman. Frankrijk, Italië, Spanje, Polen, Yougo- Slavië, België, Hongarije. Vier zonder stuurman. Italié, Zwitserland, Nederland, Po len, Yougo-Slavië, Denemarken, België, Hongarije. Double SculL Frankrijk. Italië, Polïn, Yougo-Slavië, Roemenië, België, Hongarije. Acht. Frankrijk, Italië, Zwitserland, No der- land, Spanje, Tsjecho-Slovakije, Polen, Yougo-Slavië, België, Hongarije. Men zal zich afvragen, waarom belang rijke landen als Engeland en Duitschland niet op deze wedstrijden vertegenwoordigd zijn. Voor Engeland zijn daarvoor verschillen de redenen. In de e?rsto plaats beschouwen de Engel- schen do Henley regatta als veel belangrij ker en durven wellicht aan den anderen kant zich niet aan een toch zeer wel mo gelijke débAcle van hun ploegen op de Fisa-wedstrijden bloot te stellen. In de tweede plaats erkent do Fisa slechts één nationale bond in een land. Engeland heeft er twee, beide met verschillende ama teurs-bepalingen. Daar zij niet beide van de Fisa lid kunnen zijn, zijn zij het geen van beiden. Jammer! Men moet gewoon of buitengewoon lid zijn van de Fisa, om aan deze wedstrijden deel te nemen. Duitschland is om politieke redenen geen lid me;r. Tot 1914 waren zij trouwe bezoe kers van de wedstrijden. Eerst heette het: „Zoolang een vreemd soldaat op Duitschland's bodera staat, wordt Duitschland geen lid." Nadat de bezettingstroepen teruggetrok ken waren, werd iets niouws verzonnen. In Polen zijn vele „Deutsche Turn- und Ruder- verein", zooals wij die ook kennen in Ara sterdam en Rotterdam. Deze Ver3inen zijn geen lid van den Poolschen bond (in Ne derland wel van de Ned. Roeibond). De Poolschc Bond he;ft zich wel opengesteld voor deze Deutsche Vereinen. Deze echter geven de voorkeur aan het lidmaatschap van den Duitsclien bond Nu wenscht de Duitsche Bond, dat eventueel zoo'n Pool- sche ploeg uit Duitschers samengesteld, op^ de Fisa-wedstrijden mag uitkomen Dit zou in strijd zijn met de Fisa-reglementen, die voorschrijven, dat do deelnemers inwoners van het deelnemende land zijn. Langzamerhand verdwijnt deze eisch van de Duitsche Bond en thans wenscht Duitsch land lid te worden, indien zij met alge- meene stemmen wordt iiitgenoodigd. De Fisa heeft Duitschland officieus te kennen gegeven, dat een verzoek om lid te worden met algemeenc 6temmen zal wor den aangenomen, doch dat de Fisa hen ech ter niet zal uitnoodigen. Hoelang zal deze futiliteit Duitschland nog van deze wedstrij den weg doen blijven?? Ondanks echter het gemis van deze twee belangrijke landen, blijft dit tournooi zeer belangwekkend: 12 landen vertegenwoor digd door 61 ploegen. Slechts 7 prijzen zijn te behalen. Wie een kans heeft op om kampioenschap is onmo gelijk te zeggen. Zek^r is, dat door de Nedcr- landsche vertegenwoordigers de uiterste krachten worden ingespannen om in een zoo goed mogelijke conditie aan den start te verschijnen. Amersfoort 30 Augustus. Verkoop lokaal Muurhuizen 47. Verkooping van een inboedel. 9% uur v.m. 1 September. Markthal, Breestraat, Ver kooping van 22 perceelen grasgewas. 10 uur v.m. 5 September. Hotel „de Zwaan." Verkoo ping van het heerenhuis, J. v. Oldenbarne- veltlaan 34. 8 uur n.m. Baarn. 14 September. Hotel „de la Promenade." Verkooping van een achttal perceelen. 8 uur n.m. Soest. 29 Augustus. „De Gouden Ploeg." Verkooping van nieuw gebouwd huis en weiland, beide perceelen aan het eerste Heeserlaantje. 8 uur n.m. WAT ETEN WIJ HEDEN? Voer de koffietafel. Vlccschomclet. Bereiding- Maak van vlecschresten op de bekende wijze oen bruine ragout, of een vlceschmengsel als voor vlcesch in schel pen. Bak van 6 eieren, 6 lepels watur en tvat peper cn zout een omelet. Vul de omelet met vleeschmcngscl. dien haar op een verwarmden schotel op, gegarneerd met frisscbe takjes peterselie. Voor de middagtafel. Koude kalfsfricandeau. Gestoofde tomaten. Pommes frites. Poffertjes Bereiding; 250 gr. bloem, 150 gram boter, wat zout, 2 eieren, 50 gr. gist, XA L. melk. Maak een glad beslag van de bloem, het zout, de eieren en Vh d.L. lauwo melk. Voeg er vervolgens de gist bij, die met wat lauwe melk is aangeroerd en verdun het beslag met de rest van de melk. Zet het deeg op een lauw \varmC|jplaats 11/j uur te rijzen. Laat in ieder holletje van de poffertjes pan wat boter smelten, doe er een klein schepje beslag in en bak de poffertjes vlug bruin. Wip zc als de eene kant bruin is met ccn vork om. Dien de poffertjes in een kransje op een bordje gelegd, dit bestrooid met poedersuiker en met een stuk boter in het midden, heet op. MAKEN WIJ EEN KEURIGE DRIEDEEL1GE MATRAS VRAAGT PRIJSOPGAVE Bally-schoenen LANGESTRAAT 28 TEL 59 DE EENDAAGSCHE AFSTANDS- MARSCH VAN „BATO" Het parcours Zeist. Reeds eerder maakten wij mel ding van den óéndaagschen afstands- niarsch, die Zondag 27 Augustus a.s. gejr- ganiscerd wordt door de Zeister Gymnas tiek- en Athletiekverccniging Bato over een afstand van 50 K.M. voor heeren en 40 K.M. voor dames en juniores van 16 tot 18 jaar, waarvoor de deelname geheel vrij is, terwijl men zoowel individueel als in groepsverband kan uitkomen. Do minimum leeftijd is gesteld op 16 jaar. De start neoft plaats des morgens om 10 uur vanaf Hotel Boschlust, waar tevens kloeagelegenhedon zijn. Hoewel men het tempo zelf mag re gelen, wordt er toch uitdrukkelijk op ge wezen, dat deze marsch geen snelheids marscli is en dat de cerstaankomendcn dan ook niet zullen worden vermeld. Voor belangstellenden in de wandelsport vermelden we hier het parcours van 50 K.M. en dat van 40 K.M. R. rechtsaf; L. linksaf. Parcours van 50 K.M.: Hotel Boschlust, L. Prof. Lorentzlaan, L. Lindelaan, L. Lyceumluan, L. Verlengde Slotlaan, Slotlaan, Donkerclaan, Nassau- laan, R. ZJnzendorferlaan, R. Kersberger- laan, van Renesselaan, L. Utrcohtsche straatweg, De Bilt, R. Soestdijkor straat weg, voor station Bilthoven, R. Spoorlaan, Julianalaan, Paltzerweg, Dolderschcweg oversteken, Hartenlaan, L. Fietspad langs vliegheide, Soestcrweg, Hotel Zwaantje (groote rust, tevens controle), L. Amers- foortsche straatweg, R. Laan 1914, R. Leus- derhei recht door naar Maarn en Doorn, Hotel Tolhuis (rust, tevens controle), R. Heuvelweg, Sparrenlaan, R. Drift, L. Arnh. Bovenweg naar Zeist, L. Laan van Beek en Roycn, R. 2e Dorpstraat, R. Donkereiaan, Slotlaan, Station, R. Stationslaan, L. Prins Heudrikiaan, R. Hotel Boschlust. Parcours van 40 K.M.: Hotel Boschlust, L. Prof. Lorentzlaan, L. Lindelaan, L. Lyceumlaan, L. Verlengde Slotlaan, Slotlaan, Donkerelaan, Nassau- laan, R. Zinzendorferlaan, R. Kcrsberger- laan, v. Rencsselaan, L. Utrechtsche straat weg, R. Amersfoortschc straatweg, Soester berg, Hotel Zwaantje (groote rust, tevens controle), L. Amersfoortsche straatweg, R. Laan 1914, R. Leusderhei recht door noar Maarn en Doorn, Hotel Tolhuis (rust, te vens controle), R. Heuvelweg, Sparrenlaan, R. Drift, L. Arnhemsche Bovenweg naar Zeist, L. Laan van Beek en Royen, R. 2e Dorpsstraat, R. Donkerclaan. Slotlaan, Sta tion, R. Stationslaan, L. Prins Hendrik- laan, R. Hotel Boschlust. Kwartel Ijsvogel -* Rijstvog. 24—8 17-8 Amsterdam 24—8 17-8 Boedapest 24—8 Athene 23—8 Mcrsamairuh 18—8 Cairo RutbaweJls Gaza 19—8 Bagdad 228 20—8 Boeshir Djask 21—8 Karachi 21-8 Jodpoer Allahabad 22—8 Calcutta 19—8 Akyab 18—8 23—8 Rangoon 17—8 24—8 Bangkok Alor Star Singapore 16—8 Medan Batavia 16—8 24—8 23—8 23—8 Vertrek van h»t eerstvolger.de post vliegtuig van Amsterdam 31 Augustus. Zaterdag, 26 Augustus. Hilversum: 8.00 V.A.R.A. Graraofoonplaten. 10.00 V.P.R.O. Morgenwijding. 10.15 V.A.R.A. Uitz. voor Arb. i.d. Conti nubedrijven: „De Notenkrakers" o.l.v. D. Wins, V.A.R.A-Tooneel o.l.v. W. v. Cappel- len, en gramofoonplatcn. 12.00 V.A.R.A.-Kleinorkest o.l.v. H. de Groot, en gramofoonplaten. 2.00 Gramofoonplaten. 2.45 Causerie door J. Lem Jr. 3.00 „De Flierefluiters", o.l.v, Ray Forest. 4.30 Filmkwartiertje M. Sluyser. 4.50 Gramofoonplaten. 5 00 Orgelspol J. Jong. 5.30 Bètoewsch halfuurke. 5.45 A'damscho Orkestvereen. o.l.v, F. v. Diepenbeek. 6.15 Vervolg Bètoewsch halfuurka. 6.30 Vervolg orkestconcert. 7.00 V.A.R.A.-Mandoline-Ennscmble o. v. J. B. Kok. 7.15 Vervolg orkestconcert. 7.45 Vervolg mandolineorkest. 8.00 Vaz Dias cn V.A.R.A.-Varia. 8.15 Herh. S.O.S.-Bericbten. 8.17 V.A.RA.-Orkest o.l.v, H. de Groot, m.m.v. Marie Vos, sopraan. 8.45 Bob en Berty op twee vleugels. 9.00 Vervolg orkestconcert 9.30 Vervolg vleugelduetten. 9.45 Toespraak A. de Vries, 10.00 Vervolg orkestconcert. 10.30 Declamatie C. Rijken. 10 45 Vervolg orkestconcert. 11.15 Gramofoonplaten. Huizen: 8.00—9.15 en 10.00 K.R.O. Gramofoonpla ten. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.15 Sextetconcert cn Gramofoonplaten. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Kinderuurtje. 4.00 Gramofoonplatcn en lezing. 6.00 Scblagermuziek. 6.20 Causerie. 6.45 Schlagermuziek. 7.15 Gramofoonplaten. 7.45 Lezing. 7.45 Schlagermuziek. Ca. 8.30 Vaz Dias. 8.35 Declamatie. 8.50 Orkestconcert en lezing. 10.3012.00 Gramofoonmuziek. 23 Augustus opgegeven door v. d. Graaf Co. N.V. (Afd. Handelsinformaties). Uitgosproken: 16 Aug. H. J. van Oortmerssen, directeur en eenig eigenaar der Nederlandsche Zuivel- inrichting „Dclfia", Breda, wonende lii- burjrsche weg D. 92, Ginneken. R.c. Mr. F. C. A. M. Tilman. Cur. Mr. L. D. Pels Ryckea, Nieuwstraat 13, Breda. 22 Aug. Willem ten Klooster, pensionhou der, Nunspeet gem. Ermelo, villa „Klokken- berg." R.c. Mr A. J. M. van Heyst. Cur. Mr. A. W. E. Brandsma, Zwolle. 22 Aug. Hendrik Ham, handelaar in wild en gevogelte, Nijkerk. R.c. Mr. A. J. M. van Heyst. Cur. Mr. H. Landberg, Zwolle. 22 Aug. P. van do Leur, kapper, Zaandam, Papenpad 2. R.c. Mr. M. A. van Ryn van Alkemade. Cur. Mr. L. G. van Dam, Haar lem. 22 Aug. G. van den Haak, ijshandolaar, Haarlem, Zaanenlaan 67. R.c. Mr. M. A. van Ryn van Alkemade. Cur. Mr. J. A. P. C. ten Bokkel, Haarlem. 22 Aug. C. Huizinga, zandrijder, Haarlem, Amsterdam8chevaart 90r. R.c. Mr. M. A. van Ryn van Alkcmade. Cur. Mr. Silvain Groen, Haarlem. 22 Aug. D. Hofland, electrician, Wormer- veer, Celebesstraat 19. R.c. Mr. M. A. van Ryn van Alkembade. Cur. Mr. W. de Ryke, Haarlem. 22 Aug. M. Hoeben, winkelier in goud en zilverwerken, Haarlem, Gen. Cronjéstraat 106. R.c. Mr. M. A. van Ryn van Alkcmade. Cur. Mr. W. dc Ryke, Haarlem. Opgeheven wegens gebrek aan actief: 11 Aug. W. Wiabach, hotelhouder, Voor schoten. 21 Aug. W. G. Lecstcmaker, timmerman, Mcppel, Voorstraat 39. 21 Aug. K. v. d Laan. thans Smilde. 22 Aug. J Helmus, Hillegom. 22 Aug. P. J. M. Suyvcr v/h. C. A. H. Gecrtz, Zandvoort.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 7