DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN LOOP DOOR ZEIST EEN SUCCES GEEN VERRASSINGEN DE TWEEDE ZESDAAGSCHE IN NEDERLAND Verschillende verbeteringen UITSTEKENDE REGELING Geringe deelname KAMPIOENSCHAPPEN NED, POLITIE VAN EGMOND GESLAGEN DOOR MOESKOPS HUMORHOEKJE TENNIS Timmer en me}. Couquerque winnen elk drie nums mers Amsterdam, 3 Sept. Zeer veel toe schouwers hadden zich Zondagmiddag om het centre-court van Feetina verzameld, toen met de eindstrijden een aanvang werd gemaakt. Naar men weet werd gisteren roeds de finale gemengd dubbel spol gespeeld, welke gewonnen werd door mej. Rollin, Couquerque en Timmer. Vandaag voogden beiden nog twee kampioenschappen in de respectieve enkel» on dubbelspelen daar aan toe. Zoo levordo dit tournooi geen enkele verrassing op. Begonnen werd met het heerenenkelspel tusschen Timmer en Kareten. Karaten be gon goed, zijn service vooral scoorde eenige nuttige punten. Zijn back- en forehand had den vaart genoeg om tegen het spel van Timmer 6ucces te kunnen hebben en door tactisch plaatsen in de hoeken bracht Kar- sten het in den eersten eet tot 22 Doch toen werd het een spel zoo teleurstellend voor den toeschouwer, dat men geen oogen- blik waande getuige te zijn van een ont- moeting, die uiteindelijk ging om den hoog- sten nationalcn titel. Met zijn gekapte sla gen had Karston in hot goboel geen succes en zijn dropshots faalden. Zoo werd het snel 62. In don tweeden set hetzelfde spel als in het laatste gedeelte van den eereten set Goen moment spanning, geen oogenblik van brilliant spel, geen sprake van dat een zege van Timmer ook maar in gevaar was. Te gen dat vaste spel van zijn tegenstander kon Kareten onmogolijk op. En onwillekeu rig herinnerden wij ons den halven eind strijd tusschen Timmer en Koopman van don vorigen dag. Zekor een kla66e verschil wat spelgehalte betreft Met 60 in den tweeden set en 40 in den derden had Timmer 14 games achtereen gomaakt voor en aleer Kareten zich in zoo verre herstelde, dat hij twee games vlak achter elkaar kon maken. Met 4015 op 52 had Timmer tenslotte twee winning- strokes. De cereto ging vorloren door een footfault, do tweede gaf hem game, set en match. DamesenkelspeL In het damesenkelspel tusschen mej. Rol lin Couquerquo en mevr. DrosCanters spande het meer. De score ging vrijwel ge lijk op met mej. Rollin Couquerque steeds met gamevoorsprong. Voornamelijk door be ter plaatsen in de rallies haalde mej. Rol lin den eereten set met Gi. In den tweeden eet was mevr. Dros— Canters er aanvankelijk goed in. Zij had de goede lengte in haar 6lagcn gevonden, de rallies werden sneller, mej. Rollin Couquer que ging meer missen. Het werd 30 voor mevr. Dros, 13 en tonslotto 14. Toon ver slapte mevr. Dros echter, mej. Rollin Cou querque zag haar kans, haaldo haar ach terstand in tot 44 en won gemakkelijk den set met 6—4, daar mevr. Dros er totaal uit was. Mot 64, (34 won moj. Rollin Cou querque het kampioenschap. Heerendubbelspel. Iïet eerste gedeelto van den strijd van het heorendubbcl-finalo Tiramer-Koopman tegen Web er-K a re ten was uiterst belang wekkend, vooral door het goede spel van Weber. De laatste was verrassend good op dreef en daar Karston vrij zwak spoelde vooral mi6te hij herhaaldelijk gemakkelijke vollics nam hij zeer voel voor zijn reke ning met het gevolg, dat d<j 6coro steeds gelijk opging en Kareten en Weber tenslot te zelfs oen 43-vooreprong konden nemen. Daarna spoelden Timmer en Koopman zeer vlot, hun tegon6tandere gingen een forc- handdrivos in bet net slaan, het werd 44, 5cn 64, niet dan na fraai vollystrijd tenslotte 64 voor Timmer c.6. De tweedo set gaf hetzelfde beeld. Weer ging de score gelijk op, weer waren er fraaio staaltjes tennis te aanschouwen, zoodat herhaaldelijk een klaterend applaus opging. Weor werd hot 43 voor Kareten en Weber, hot werd 4 all cn 54 voor Koopman cn Timmer en daarna had Karsten weer eeni ge zeer zwakke momenten, zoodat ook de twocde set aan Koopman cn Timmer ging met 6—4. In den derden sot had Weber snel een 20-vooreprong. maar onvoldoende door zijn partner gesteund, werd he* spoedig 2-—2. Koopman cn Timmer vormden overigens een beter geheel dan bun tegcn6tandere, waar men elkaar nog al eens niet begreep. Na 52 in den derden set en 3040 op de service van Weber slaat do laatste double fault, zoodat met 6—2 in den derden set Timmer cn Koopman nog een vrij gemak kelijke overwinning hebben behaald. DamesdubbelspeL Het slot van den tennismiddag werd ge vormd door den oindstrijd damesdubbelspel, waarin mej. Rollin Couquerque en mevr. DrosCanters tegen mej. Belzer en mej. Kerckhoff uitkwamon. In den eereten set bchoerechten mej. Rollin on mevr. Dros de rallies volkomen, zij maakten ook aan het net veol meer af, vooral mej. Kerckhoff was in dit onderdeel bepaald zwak. Met 62 ging de eerste set naar de dames Rollin en Dros. In den tweedon set stond het spel op een hooger peil De rallies werden Bneller, fore- en backhanddrives waren meermalen uit nemend verzorgd, alleen in wedstrijdtactiek 6choten de dames Kerkhoff en Belzer meer malen tekort. Na met 3- 2 in den tweeden set te hebben voorgestaan en een goede kans op 4—2 werd hot echter 33 cn 43 voor MEJ. COUQUERQUE. de dames Rollin en Dros. Niettemin wisten haar tegenstanders door goed plaatsen nog éénmaal do 6Core gelijk te maken en met 64 wonnon mej. Rollin en mevr. Dro6 ook den tweeden set en daarmode het kam pioenschap. Na afloop van deze partij wer den de dames gehuldigd mot een fraaien bloemenmand. Om ongeveer 6 uur waren de wedstrijden afgeloopen cn werden de prijzen voor het clubhuis van Festina aan de winnaressen cn winnaars uitgereikt. De resultaton der vier eindstrijden luid den: Hceroncnkelspol: Timmer slaat Karsten 6—2, 6—0, 6—2. Damesenkelspel: moj. Rollin Couquerque slaat mevr. Dros—Cantere 6—4, 6—1. Hecrcndubbelspel: Timmer cn Koopman 6laan Karsten cn Weber 6—4, 64, 62. Daraesdubbelspel: mej. Rollin Couquer quo en mevr. DrosCanters slaan mej. Bel zer cn mej. Kerckhoff 6—2, 64. Voetbal. OM DEN „ZILVEREN BAL". Rotterdam, 3 Sept. Heden werd het voetbal tournooi om den „Zilveren Bal" voortgezet. Do resultaten waren als volgt: Excelsior—Be Quick 1—3 V. O. C.—Willem III 1—2 Hermes D.V.S.—Fcyenoord 0—0. Fcyen- oord wint met strafschoppen. XerxesSparta 13 Bo Quick—Willem II 2—2. Willem II wint met strafschoppen. FoyenoordSparta 60 De eindwedstrijd Willem II—Feyenoord vindt Zondag 10 September plaats. Zal van 1016 November a.s. te Amsterdam gehouden worden Over enkele weken reeds weer zal een aanvang gemaakt worden met den bouw van de wielerbaan in het R.A.I. gebouw, waar van 10—16 November a.s. de Tweedo Amsterdamsche Zesdaagscho gehouden zal worden. De snelle piste van 166 2/3 meter, die verleden jaar „spectaculair" zooveel vol doening gaf, zal weer worden opgetrokken en daaromheen do tribunes, do terrasson het rennerskwartier, de keuken, de „ker^ mis", kortom de geheele santokraam, die nu eenmaal bij het woolige bedrijf van do Zcs- daagsche behoort Nog herinneren wij ons van verleden jaar, hoe sceptisch de eerste berichten van een Zesdaagsche te Amsterdam ontvangen wer den. „Daar zou toch niets van komen" meende men. En wie nog in de zakelijko mogelijkheden geloofde, schudde, bedenke lijk het hoofd, als hij aan de sportiove zijdo er van dacht Zesdaagschen toch hebben oen slechten naam. Daar wordt geknoeid, daar vinden allerlei onregelmatigheden plaats, omdat zakelijke motieven do sportie ve opvatting overheerschen En hoe goed, hoe bevredigend naar beide kanten is de Eerste Amsterdamsche Zes daagsche niet verloopen? De jury hield don Hollandschen naam van degelijkheid en on omkoopbaarheid hoog, zij regelde den wed strijd cn niemand anders. En hoe snel werd er op de piste niet gestreden? Het was waarlijk geen wondor, dat, na een paar slappe eerste dagen, waarin het publiek zijn schuchterheid en vooroordeel overwinnen moest en nieuwsgierigheid de overhand kreeg, de laatste dagen hot R.A.I.- gebouw steeds uitverkocht was en dat nog duizenden teleurgesteld moesten worden. Zestigduizend toeschouwers woonden den eersten Amstordamschen Zesdaagscho bij cn van dit enorme aantal kwamen In totaal slechts zeven reclames binnen, van toe schouwers, die niet met hun plaats tevre den waren geweest. Van do renners kwam geen enkelo klacht. En ook do gemeentelijke autoriteiten, dio uiteraard bij deze eerste kennismaking met iets nieuws dubbel waak zaam waren, toonden zich tevreden over het Meyer van Volewyckers wint onbedreigd De Jaarlijkache loop door Zeist, georga niseerd door een Commissie uit den U.P. A.B., onder leiding van mevr. Stakman, heeft alle eer van haar werk gehad. Do groote concurrentie van do steeds talrijker wordendo „Loopon door" heeft natuurlijk ook op dezen wegwedstrijd haar invloed doen gelden, tengcvolgo waarvan slechts 21 deelnemers werden ingeschreven. Een en ander nam echter niet weg, dat mot grooten ijver do voorbereiding ter hand was genomen, zoodat alles uitstekend ge regeld was. Niet in het minst heeft daar toe medegeworkt de Zclstcr politie, welke onder leiding van inspecteur Goorhuis oen voortreffolijke regeling bij start en finish toepaste, terwijl ook onderweg de volle- digo medewerking werd ondervonden. In derdaad past daarvoor oen warm woord van waardcering, omdat immers zonder die medewerking zoo'n wedstrijd reeds bij voor baat falen zal. Er vorschancn 19 deelnemers aan den start, die precies klokc vijf op het start schot van den heer Walsmit den gang er in zetten onder toezicht van den heer H. Verbeek, die als wedstrijdleider fungeerde en onder controle van don heer G. A. Koe dam, die de functie van schoidsrochter be- kleeddo. Beide hoeren hebben het gemak kelijk gehad én omdat het parcours goed uitgezet was én omdat de loopers het el kaar eigenlijk niet moeilijk gemaakt heb ben. Het circa 4500 M. lange traject liep via prof. Lorentzlaan, Lindelaan. Berkenweg, Bergweg, Steinlaan, Huydocoperweg, Wou- denbersche str. weg, Cboisyweg, Hoogeweg Krullelaan, Woudenbergschestraatweg, Prof Lorentzlaan tot Boschlust, waar zich ook de start bevond. Een fraai parcours, dat vol op gelegenheid biedt om zijn beste krach ten te geven. Vrij lang bleef de groep bij een, totdat Meyer een pcleton los maakte, dat hem een tiental meters voor de an deren bleef volgen. De Amsterdammer ver scherpte zoo nü on dan eens het tempo om zijn tegenstanders te pellen, van wie nu Iloogeveen (Rotterdam), Kok (Wormorvecr) en v. d. Berg (Driebergen) met den leider den afstand steeds vergrootten. Hot zal halvcrwcgo hot parcours goweest zijn, toen Meyer een boaliste poging deed ook deze loopers los te schudden, wat hem na eeni- gen strijd gelukte, zoodat hij mot oen vci- ligen voorsprong van vijftig meter on oen groote reserve den terugweg aanving, waar bij zijn volgelingen energie verspeelden om hem in te halen. Meyer liep nog iets moer uit en bij clen ondorlingen strijd den vluch teling te achterhalen bereikte Hoogowcg (Hellas) de vijfde plaats, terwijl do onder linge volgorde van het volgende peloton nu en dan iets vcrandorde. Volkomen onbe dreigd liep Meyer den Woudenbergsche straatweg af de Lorenzlaan in, om ten slotte als ocreto over den stroop to gaan ill 15 min. 55.8 sec. Met betrekkelijk klein verschil finishten daarna Hoogeveen, Kok en v. d. Berg. Hierna passeordo Hoogeweg als leider van ccn peloton met grooten voor sprong voor de rest, wclko goleid werd door Hoffland, als tiende aankomende. Achttien loopers kwamen binnen, terwijl één uitvaller de bagagedrager van oen fiets als een ietwat meer gemakkelijke wij ze van parcours afleggen had verkozen. Jammer, dat hij niet wat vroeger op dit ideo was gekomen! Onmiddellijk na afloop kon. dank zij de goede zorgen van den secretaris, den heer A. Koetsier, de prijsuitreiking plaats vin den door den heer J. W. Walsmit. die daar bij gelegenheid vond ccn ieder, die zich op eenigerlei wijze verdienstelijk had ge mankt tot het welslagen van den loop, dank te brengen. De uitslag luidt: 1. J, Moyor, Volewijckers, 15 m. 55.8 sec. 2. T. Iloogeveen, R.A.V. '31, 16 m. 3.9 sec. 3. K. Kok, W.F.C. 4. F. J. v. d. Berg, N.I.O. 5. .T. Hoogeweg, Hellas. 6. A. Mulder, A.V.A.C. 7. C. J. Urban, N.I.O. 8. D. Effrink, Victoria 9. J. Vcrkley, U.P.A B. 10. B. Z. Hoffland, U.P.A.B. 11. J. v. Asch, Victoria, 12. J. te Kulve, Victoria. 13. M. Veldhuizen, N.I.O. 14. R. Meouwson, Hellas. 15. J. Feenstra, T.O.V. 16. G. v. d. Klift, N.I.O. 17. G. Bauman, T.O.V. 18. B. Westbeek. N.I.O. Verceniglngsprtjs: N.I.O., Driebergen, 58 punten. regelmatig verloop. Zonder cenigc beden king werd dan ook aanstonds weer toestem ming gegeven voor dezen Tweeden Zesdaag sche. Slechts waren er van do zijde der brandweer ten aanzien der veiligheid enkele bemerkingen, die thans zijn weggenomon. Zoo zullen de staanplaatsen verbouwd wor den in zitplaatsen en zullen de toegangen tot do itribunes worden verbreed. Aan den wensch van het publiek, om, indien men zich in voorverkoop van plaatsbewijzen zou hebben voorzion, ook direct toegang tót do baan to hebben, is voorts bereids voorzien door het bonnenstelsel, waardoor men aan den ingang nog vaak lang op de plaatsbe wijzen moest wachten, af te schaffen en de plaatsbewijzen direct in voorverkoop te ge ven. Voor houders van kaarten zal bovendien een aparte ingang worden gemaakt. Organi satorisch zijn dus reeds tal van maatreg^lon genomen, die gevoegd bij de ervaring, welke men verleden jaar heeft opgedaan, een nog vlotter verloop én regeling waarborgt Thans is het wachten op de aanwijzing van het veld, waarvoor do heer Grolms, dé techni sche directeur zeer bijzondere plannon heeft ATHLETIEK Knol en Kooy ven A.G.P.S. en Beintema van U.P.S. blinken uit Hilversum, 2 Sept. De Nederlandscho politie-athlctiek-kampioenschappen, Zater dag j.l. op hot Gemeentelijk Sportpark te Hilversum gehouden, mochten zich in een flinke deelneming verheugen. De afwer king der wedstrijden liet nog al te won schen over, doordat vele athleten op to veel nummers hadden ingeschreven. Voor de allround ontwikkeling moge dit een ver heugend tceken zijn, de opvoering der pres tatie en als gezegd de vlotte afwerking van het programma wordt er niet door bevor derd. Dat desondanks nog 6 Noderlandsche po- litierccords er aan moesten gelooven, be wijst dat do hedendaagsche politiemannen hun llcharaelljko gesteldheid als een tor sten cisch beschouwen. Het begon al met het eerste nummer, 400 M. hardloopen, waarin de Hagenaar J. A. Koreneef in de finale won met 54.5 sec., daarmede het oudo record van zijn club genoot Buurman van 65.3 sec. met 0.8 sec. verbotcrend. Daarna ging het 100 M. record er aan De Hellas-athleet H. P. Beintema. voor het eerst doelnomend aan de politiekampioen schappen, bracht het record op 11.5 sec. en ook hot 200 M. record werd door hom ver beterd en gebracht op 24.2 aec. Do Amsterdammer F. Kooy leverde oen prachtprestatio door hot polsstok-hoogsprin gen op 3.40 M. te brengen, en do bekende speerwerper J. Knol, verbeterde zijn eigen rocord van 54.17 M. met 2.10 M., dus op 5027 M. brengend. Tenslotte wist de H.P.S.V., don Haag, hot record voor de Zwocdsche estafetto to vor- betoren, cn op 2 min. 19.2 sec. te brongen. Het sprcokt vanzelf, dat hiorracdo do glansrijkste nummers van den dag geme moreerd zijn, of wc moesten de prijsuitdee- ling er in betrekken, die geschiedde door don Commissaris van politie te Hilversum on waarbij stollig ook een rocord gebroken werd, al zal dit don ook niot gehomolo geerd worden. De organisatio was voor de jubilceronde H.P.S.V. van Hilversum ongetwijfeld oen groote voldoening cn in hot bijzonder voor haar ijverigen voorzitter, inspecteur J. J. Niowold, tevons voorzitter van den Ncd. Politio-Sportbond. Hieronder volgon do volledige uitslagen: Kogclslooten: 1. J. Blankere. A.P.G.S., 10.93 M.; 2. L. v. d. Vin, S.V.P.T.. Haag, 10.74 M.; 3. L. Jagers, perslid Heerlen 10.64 Motor. 200 M. hardloopen: 1. H. P. Bointema, Utrecht, 24.2 sec., nieuw Ned. record; 2. J. Dijkstra, P.S.V., Haarlem; 3. B. J. Dissel, A.P.G.S. 400 M. hardloopen: 1. J. A. Koroneer, H. P.S.V., Hang, 54.5 sec., nieuw Ned. record; 2. A. J. Boek. H.P.S.V., Hilversum; 3. R. Reraeycr, Hermandad. Hoogspringen: 1. L. P. v. d. Hey, Her mandad 1.65 M.; 2. II. Jonker. A.P.G.S. 1.6 M.; 3. J. Dijkstra, P.S.V., Haarlem. 1.6 M. 100 M. hardloopen: 1. H. P. Beintema, U. P.S. Utrecht, nieuw Ned. record; 2. R. Brink S.V.P.T., den Haag 11.6 M., 3. J. G. Broek, HP.S.V., Haag 11.6 sec. Discuswerpen: 1. G. Postma, A.P.G.S., 36.55 M.; 2. T. Luppens, 4c div. K.M., 35.5 M.; 3. H. B. Loeneman, A.P.S.V., Apeldoorn 33.88 M. 5000 M. hardloopen: 1. P. A. v. d. Griend, Hermandad, 18 min. 56.8 sec.; 2. J. Vos, P. S.V., Wassenaar, 18 min. 58 sec.; 3. J. Mul ler S.V.P.T., Haag. 19 min. 4.8 sec. 4 x 100 M. ostafetto: 1. A.P.G.S., Amster dam 47.6 sec.; 2. H.P.S.V., Haag; 3. AP. G.S. II, Amstordam. Speerworpon: 1. J. Knol, A.P.G.S., 56.27 nieuw Ncd. record; 2. M. Gobuis, pers. lid Gouda, 50.74; A. B. Loenemann, A.P.S.V. 45.16 M. Polsstok Hoogspringon: 1. F. Kooy, AP. G.S., 3.40 M.; 2. A. Slot, H.P.S.V., Haag, 3 20 Meter, 3. T. J. van der Zwol, A.P.G.S., 3.05 M. Voetbal. FINLAND—NOORWEGEN 1-5. Helslngfors, 9 Sept. (V. D.) De lan denwedstrijd Finland—Noorwegen werd door de Noren gewonnen met 5—1. Met de rust hadden zy een voorsprong van 2—1. Maar hij wint van Pijnenburg Roermond, 3 September. Onder zeor groote belangstelling vonden op de Roer- mondsche wielerbaan heden wièlerwedstrij den plaats. Van Egmond \yerd door den di recteur gehuldigd, evonals P. Moeskops en G. Lceno voor hun prestaties te Parijs. Bloemen en kransen werden overhandigd. De resultaten waren: Sprintwedstrijden nieuwelingen: 1. Vleeschhouwerts te Ospel 13.8 sec. Laatste 200 Meter; 2. Vasscn te Echt; 3. Scheumer te Roermond. Achtervolgingswodstrijd over 10 rondén tusschen Adande Wolff en v. d. Baan Görtz. Adan—de Wolff wonnen met 80 Me ter voorsprong in den tijd van 2 min. 37 sec. Sprintwedstrijd voor professionals: le rit: 1. van Egmond; 2. Maidorn 12.6 sec 2e rit: 1. P. Moeskops 13.8 sec.; 2. Funda. 3e rit: 1. G. Leene 142 sec.; 2. Becker. 4o rit: 1. Cober 13.4 sec.; 2. Janssen. Eindwedstrijd: 1. Piet Moeskops 12.8 sec.; 2. van Egmond; 3. G. Leene; 4. Cober. Een wedstrijd over 30 ronden voor ama teurs werd door den Roermondenaar Schu mann gewonnen met 11 punten. Tenslotte vond nog een koppehvedstrljd plaats voor professionals over 50 K.M. met 5 klassementen: 1. Van Egmond—Görtz met 20 punten. 2. Funda—Maidorn 5 punten. y 3. Adan—de Wolff 2 punten. Op 1 ronde: 4. Hoeven8—Caber 12 punten. Piet Moeskops reed in dezen koppelwed strijd niet mee en werd vervangen door Hoevens. 's-II crtogcnbosch, 2 Sept Ten aan- schouwe van ruim 5000 toeschouwers von den heden op de Bossche wielerbaan groote wedstrijden plaats. Het feit van den dag was wel, dat van Egmond Pijnenburg in de sprint sloeg. Do uitslagen luidden: Sprint Amateurs: 1. v. d. Linde,Arasterdam; 2. Kromors, Tilburg; 3. Bakker, Tilburg. Sprint Prof.: Ie serie! 1. v. d. Heuvel, 2. v. Oörs een lengte, 200 M., 13.2 Béc. 2e serie; 1. Pijnenburg; 2. G. Leene, kwart wiel, 200 M. 12.9 sec. 3c serie: 1. van Ëgmond; 2. P. van Kem pen, IV» lengte, 12.6 sec. 4e serie: 1. Pijnenburg; 2. van Oers, Yk wiel, 200 M. 13.4 sec. 5o serie: 1. v. d. Heuvel; 2. P. van Kem pen 10 M., 200 M. 12.8 sec. 6c serie: 1. van Ëgmond; 2. Leene, Vi leng to, 200 M. 12.6 sec. 7e serie: 1. v. d. Heuvel; 2. Pijnenburg V» lengte, 200 M. 12.0 sec. 8e 6eric: 1. G. Leene; 2. van Kempen 1 lengte, 200 M. 12.8 sec. 9o serie: 1. van Egmond; 2. v. Oers, 1 lengte, 200 M. 13.6 sec. 10e serie: 1. Pijnenburg; 2. P. van Kempon 1 lengto, 200 M. 14 see, lie serie: 1. Leene; 2. v, Oers, Yk wiel, 200 M. 13.6 sec. 12e serie: 1. van Egmond; 2. v. d. Heu vel 25 c.M., 200 M. 12.8 sec. 13o 9erie: P. van Kempen; 2. v. Oers, Yk lengte, 200 M. 14.6 sec. 14e serie: 1. Leene, 2. v. d. Heuvel, 2 leng ten, 200 M. 13.2 sec. 15e serie: 1. Pijnenburg; 2. v. Egmond, vele lengten, 200 M. 12.6 sec. Nu hadden Pijnenburg en van Egmond iodor eert serie verloren, oon rit moest de beslissing brongon. Deze rit werd door v. Egmond gewonnen: 1. van Egmond; 2. Pij- nonburg, Yk wiel, 200 M. 13 sec. Om do 3o en 4e plaats moest ook een be- slissingsrit worden verroden, met gering vorschil won Lcono van v. d. Heuvel. Totaaluitslag: 1. v. Egmond. 2. Pijnen burg, 3. G. Leene, 4. v. d. Heuvel, 5. P. van Kempen, 6. v. Oors. 40 K.M. Koppel wedstrijd: 1. Pijnenburg—Brasponninx 8 punten, tijd 56 min. 29 soc. Op twee ronden: 2. v. Oors—Vöbel, 10 punten. 3. Royndersv. d. Reyt, 4. P. v. Kempen—Krijnen. 1 Voetbal OM DEN PHILIPS VOETBALBEKER. Eindhoven, 3 Sept. Heden zijn op het P. S. V. terrein te Eindhoven de Jaar- lijksche wedstrijden om den Philipsbokor gehouden. Do resultaten zijn: Eindhoven—Do Valk 6—0. P. S. V. Helmond 2—0. Eindhovon wint dus don beker. Zeg er ls, waarom schuif Je dat v«B« ster open? Wel eh om wat frissche lucht ta krijgen. (Passing Showjj

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 6