HET TOEZICHT OP DE BEWAPENING SPOOR IN HET DRAMA DER LINDBERGHS? HEVIGE TAIFOEN TEISTERT JAPAN GEMEENTEZAKEN VAN HILVERSUM ram ma taM.RJ. OOSTERVEEN Lange straat 42 - Tel. 77 nNaiies met een zuiver geweten heb ben niets te vreezen van het bezoek eener internationale corporatie" De Times publiceert een brief van den jurist Morgan, die vroeger werkzaam was bij de intergeallieerde ontwapeningscom missie. In dezen brief zegt Morgan, dat de Engelsche voorstellen, welke slechts een onderzoek op verzoek mogelijk maken, geheel onpractisch zijn. Morgan verklaart, dat ji: Duitsche bcgrooting zoo goed als geen inlichting geeft betreffende de organi satie cn sterkte van het leger. Hij is van meening, dat een dictatuurstaat zooals Duitschland bij gebrek aan eenige opposi tie zijn bewapening gemakkelijk kan ca- moufleoren, gemakkelijker dan parlcmcn tair geregeerde staten. Voorts behandelt de Timc9 in een hoofd artikel de kwestie der bewapeningscontróle en verklaart het blad, refereerendo aan den brief van Morgan, dat dc door Frank rijk voorgestelde methodes van contróle zeer zeker het meest effectief zullen zijn. Feitelijk is het noodig, dat een contrólestel sel wordt ingesteld, dat zoo effectief rao gelijk en permanent is cn bovendien toe zicht oefent op de vervaardiging van en den handel in wapenen, binnen de gren zen van den staat. Naties met een zuiver geweten hebben niets te vreezen van een bezoek eener internationale corporatie, maar natuurlijk is, dat eenige staten, on wel in het bijzonder grooto industrielan den, zooals Engeland, zullen weigeren do zen corporaties volkomen vrijheid van be weging te geven. De plichten der controle commissie moeten dus nauwkeurig worden gestipuleerd en mogen zich niet uitstrek ken tot industrieele geheimen. Er zijn vol gen9 het blad slechts twee wegen open: óf voortzetting van den tegenwoordigen toe stand, waarbij de ontwapende naties met geweld in den toestand van afhankelijkheid worden gehouden óf een overeen te komen systeem der geregelde bewapeningen met het doel étappegewijs te nivelleeren. Het eersto beteekent, dat Europa tot nader or der niet tot rust zal komen, het tweede cischt directe offers, doch is het eenige, dat den duurzamen vrede mogelijk maakt. DE NIEUWE PRUISISCHE ADELAAR* Tegolijk met de opening van den Pruisi schen staatsraad heeft de rijkskanselier het land Pruisen een nieuw staatswapen opge dragen. Dit nieuwe wapen vertoont als altijd den Prulsischen adelaar, maar nu extra strijdbaar geteekend. In den rech tcrklauw heeft het dier een opgericht zwaard, in den linker klauw den bliksem Op de borst draagt het een groot haken kruis. In Gothische letters prijkt het op schrift „Gott mit uns." Drie Belgen aangehouden Uit Brussel wordt d.d. 21 Sept aan de Telegraaf bericht: Gisteron vervoegden zich bij een bank te Antwerpen drie personen, die den bankbe diende verzochten een biljet van 1000 pond sterling in Belgisch geld te wisselen. Daar de drie mannen den bediende verdacht voorkwamen, verzocht hij hun, na het num mer van het biljet to hebber genoteerd, den volgenden dag terug te komen. De bank seinde inmiddels naar de Bank van Engeland her nummer van 't biljet, en in hét antwoord werd mede gedeeld, dat het nummer van het biljet overeenkwam met dat op een van de biljetten van 1000 pond, welke indertijd door den vlieger Lindbergh waren ge stort als losgeld voor zijn ontvoerde kindje. Toen één van do drie mannen zich heden ochtend kwam molden bij hel loket van de Antwerpsche bank, werd hij door de politie gearresteerd, evenals de twee anderen, die in de gang wachtten. Alle drie werden naar hot paleis van Justitie overgebracht, waar men hun naar do herkomst van het biljet vroeg. Zij deelden mede, dat het biljet af komstig was van een Nederlander, maar meer wilden zij niet zeggen. Het drietal, al len Belgen, verzekert volkomen onschuldig te zijn en hpeft een protest ingediend tegen het bevel tot inhechtenisneming. De zaak lijkt bijzonder geheimzinnig te zijn en o.a. zal de vraag aan de orde komen of het in beslag genomen biljet wellicht valsch is. UJK 17 JAREN LANG IN GLETSCHER. Genève, 22 Sept. (V.D.) Eenige jagers hebben bij den voet van de Meisshorn-glet- scher het lijk ontdekt van een onbekenden toerist, dat, rekening houdende met de langdurige periode dat het in het ijs is geweest, betrekkelijk goed is gebloven. In een zak van het costuum van het slachtoffer werd een aanteekenboekje ge vonden uit het jaar 1915 en men neemt aan hier te doen te hebben met het lijk van oen Duitschen student, die te dien tijd" on weg naar de Bieshorn is verdwe ncn. Indien dit juist blijkt te zijn. moet he1 lijk ongeveer twee mijlen ziin ver plaatst door opschuiving van het ijs. GEBIEDEN DOOR MOERASKOORTS ONTVOLKT Buenos Aires, 21 Sept. (V.D.) Naar uit Cuzco wordt gemeld, ontvolkt een epi demie van moeraskoorts de dalen van Con- cepcion. Reeds zijn er 5000 slachtoffers go vallen. GROOTE OVERSTROOMINGEN IN MESOPOTAMIA. Londen, 21 Sept (V.D.) Volgens be richten uit Bagdad heeft in Mesopotamiö een reusachtige' overstrooming plaats ge vonden. Veertien dorpen staan onder wa ter. Het aantal doodon kan nog niet vast gesteld worden. De regeering heeft de noo- dlge maatregelen getroffen. Boven is de adelaar weergf geven, zooals die voorkomt op dienstviaggon, standaar den en documenten. Bene.hn: do adelaar op de voor de autoriteiten bestemde dienst- zegels. Beide ontwerpen zijn afkomstig van den graphicus Johannes Böhlaud. Tokio, 22 Sept (V. D.) Een hevige tai foen heeft de Zuidelijke eilanden van Japan geteisterd; 17 vis6chersdorpen zijn verwoest en 1200 menschen zijn dakloos. Tot nog toe zijn drie dooden gemeld. Een groot deel van het geteisterde gebied i6 van iedere verbin ding afgesneden DE BESPREKINGEN TE PARIJS. Een officieel communique. P a r ij s, 22 Sept (V.D.) Over de bespre kingen van de vertegenwoordigers van Frankrijk, Amerika cn Engeland, die heden te Parijs hebben plaats gehad, is oen offi cieel communiqué uitgegeven waarin wordt gezegd: „De besprekingen hebben een aantal vor deringen in de uitwerking der stellingen van de drie regceringen tot resultaat ge had. Deze stellingen waren in het laatste onderhoud reeds minder uitvoerig bespro ken. Het doel van dit werk is, het gemak keltjker maken van de ontwapeningsonder handelingen, die te Genève worden her vat Op dezen weg zijn belangrijke vorde ringen gemaakt" In politieke kringen verluidt, dat het mogelijk geweest is, de op\attingen der drie regecringen een belangrijk stuk nader tot elkaar te brengen. Dc Engelsche rege.ring zou haar toestemming tot een permanente controle nog steeds afhankelijk maken van het eerst aannemen van een ontwapenings plan, dat onmiddellijk na afloop van den proeftijd in werking zou treden. In do kwestie van de sanctie konden de tegen stellingen nog niet worden overbrugd. Simon zal heden naar Genève vertrek ken. DE BEGRAFENIS VAN ANNY BESANT. Duizenden bowljzen haar de laatste eer. Madras, 22 Sept. (V.D.) Reeds vroeg in den ochtend zijn duizenden personen aan czig geweest, om dc begrafenisplechtig heid cn verassching bij te wonen van het stoffelijk overschot van Anny Besant te Adav«-r. Leden van de regeering. van de wetgo enöe mrcht, en uit alle lagen der maat- scna-pij waren aanwezig toen de plechtig heid om 8 uur begon. Het lijk in zijde gehuld, stond opgebaard en erd overgebracht naar do hoofdkwar- ticre,"» van de Theosofische Veroeniging, waaT het een tijd werd opgebaard. Duizen den personen defileerden langs de baar om de laa.ste eer te bewijzen. Hierna had de uitvaart plaats. WEDSTRIJDEN VOOR DE BIJZONDERE VRIJWILLIGE LANDSTORM Soest. Jaarlijks houdt de Bijzondere Vrijwillige Landstc^m afdeelir.g Soest wed strijden. Ook dit jaar weer en wel Woens dag en Donderdag a.s. 27 en 28 Sept op de mooie banen van Oranjehof aan de Spoor straat. Er zijn vier verschoonde schietwed strijden georganiseerd, waarvan drie voor ieder toegankelijk, d w z aan deze wedstrij den kan ieder, ook niet leden deelnemen Een wedstrijd is speciaal voor de leden. Er zijn prachtige prijzen uitgeloofd, die dezer dagen in do etalage van do auto centrale an den heer Alblas aan de Van Wecdestr. zullen worden tentoongesteld Het belooft een spannende strijd te worden. Samenwerking van gemeenten bij de regeling der arbeidsvoorwaarden van het personeel Hilversum, 22 Sept. B. en W. van Hilversum schrijven den Raad, dat de erva ring van het plaatselijk georganiseerd over leg de gemeentebesturen heeft doen zien, dat er bij do regeling der arbeidsvoorwaar den van het personeo! doelmatiger te werk zou kunnen worden gegaan wanneer er meer concentratie en samenwerking tus schen de gemeenten onderling zou zijn. Met het oog hiorop is bij enkele gemeentebe sturen hot denkbeeld ontstaan om naar een vorm voor zulk een samenwerking to zoo ken. Om practlsche redenen werd de over weging van deze samenwerking beperkt tot de gemeenten met moer dan 40,000 Inwo ners thans de gemeenten Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Delft. Dordrecht. Eindhoven. Emmen. En schede, 's Gravonhage, Groningen, Haarlem, Heerlen, '6 Hertogenbosch, Hilversum, Leeu warden, Leiden, Maastricht, Nijmegen, Rot terdam, Schiedam, Tilburg. Utrecht, Velsen on Zwolle. Een studiecommissie, door ver tegenwoordigers van deze gemeenten aan gewezen, heeft deze aangelegenheid In be handeling genomen on thans het voorstel gedaan om de bedoelde samenwerking te bewerkstelligen als een gemeenschappelijke regeling overeenkomstig de artt. 120 e. der Gemeentewet Volgens art. 2 beoogt dc regeling: a. bet loon verzamelen, bewerken en beschikbaar stellen van gegevens; b. het geven van ad viezen; c. het plegen van overleg met alce meene landelijke organisaties, welke ge- raecntcpereoneel ter behartiging van zijn belangen organiseeren. De behartiging van deze taak wordt in art. 7 opgedragen aan pen commissie van negen leden, centraal orgaan genaamd. De leden 3 en 4 van hot artikel rcgclon de samenstelling van deze commissie. Ingevolge art. 3 betalen rfp tic meonton die zich bij de gemeenschappelijke regeling aansluiten, een jaarlijksche bijdra ge van 1.50 per 1000 inwoner® Blijkens haar schrijven van 9 September j I. kan de gemeenschappelijke vergadering van do centrale commissies van overle. voor de ambtenaron en de werklieden zich er mede vcrcenigcn met het principe dat een gemeenschappelijke regeling als bn venbedoeld wordt getroffen. Zij verbindt hiervan evenwel het voorbehoud dat aan gelegenheden, welke tot de bevoegdheid van het centraal overleg zullen gaan be- hooren, eer6t van het plaatselijk overleg zullen worden uitgesloten wanneer de ver ordening op het georganiseerd overleg te dien aanzien is gewijzigd. In verband met dit voorbehoud merken B. cn W. van Hll- ersum op. dat zij zich den verderen gang an zaken niet aniers gedacht hadden Naar hun mcening bestaat er reden te meer om do gemeenschappelijke regeling aan te gaan, nu blijkens het onder dagtee- kening van 14 Augustus j.l. ingediende ont werp van wet tot wijziging van de Ambte narenwet de regcering de mogelijkheid van Centraal ingrijpen in de rechtspositie van het gemoentepersoneel in het bizonder in de wedden wil regelen om tot meer eenheid te komen. Het behoeft geen nader betoog, dat het daarom in de toekomst van nog grooter belang kan zijn, dat er een or gaan aanwezig zal zijn, dat overleg tusschen de gemeenten onderling en met de hoofdbe- 6turen der organisaties ten doel heeft en bij het streven naar eenheid de inzichten en de belangen der gemecni.n en die van het gemeentepersoneel kan vertegenwoor digen Uit den brief van de studiecommissie van Juni j.l. blijkt verder, dat het niet in de bedoeling ligt de vereenigingen van politie personeel in het centraal overleg te betrek ken. Met de commissie van overleg met de mbtenaren van gemeentepolitie is het col lege van oordeel, dat zulks niet juist le. daar de arbeidö- en dienstvoorwaarden van het gemeentepersoneel, voorzoover die van algemeene betcekenis zijn, ook beïnvloe den de algemeene arbeids- cn dienstvoor- aarden van het politiepersoneel. B. en W. stellen tenslotte voor de bedoel de repeling aan te gaan en verder goed te keuren dat hunnerzijds pogingen worden aangewend dat ook voor do landelijke or ganisaties van politiepersoneel de gelegen heid zal worden geopend in het centraal overleg over de arbeids- en dienstvoorwaar den van het personeel der gemeentepolitie te worden betrokken. VERZET TEGEN DE POLITIE Barneveld, 21 September. Hedonmor gen maakte de landbouwer A. D., uit Ter- schuur, bij de eiermarkt alhier, naar het oordeel der politie, zich schuldig aan ver keersovertreding, waarop de chef der ge meentepolitie, de heer J. Pennekamp, ge noomden landbouwer attent maakte. Deze sloeg echter de waarschuwing in den wind, aarop de politieman den wetsovertreder ilde wegduwen. D., greep daarop don poli tiechef in den strot, waarna een formeele vechtpartij ontstond Tenslotte werd de landbouwer, met behulp van een tweedon gemeenteveldwachter, naar het politiebu reau overgebracht. Tegen den verzet-pleger is procos-verbaal opgemaakt. CONCOURS-HIPPIQUE TE BARNEVELD Barneveld. Het concours-hippique. dat op 29 September a.s. te Barneveld wordt gohouden, staat in het teeken van de lan delijke ruitersport. Eon record aantal inschrijvingen zijn reeds Ingekomen Niet minder dan 24 ver eenigingen zijn vertegenwoordigd met in totaal pl.m. 200 ruiters en paarden, 21 acht tallen komen uit. 30 patrouilles en 120 springruiters. De parade zal ongeveer do grootste zijn, die ooit werd gehouden. Maandag 25 September. Hilversum. 1875 M. A. V. R. O. Algemeen programma. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziok. 10.30 Voordracht door mr. Ph. C. la Cba- pclle: „Trein-, tram- en auto-idyllen", door Simon Mos, van Rossem en Burlach. 11.00 Orgelconcert door Frans Hasselaar, met medewerking van Joan Bottmheim. 12.00 Kovacs Lajos en zijn band. Inlor- mezzi: gramofoonmuziek. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.30 Vioolrecital door Jan Feldcrhof met begeleiding van Egbert Veen 3.00 Gramofoonmuziek 3.45 Zenderoversch^k sling. 4.00 Piano-recital door Cola de Jon- checre. 4.30 Max Tak houdt een lezing, geïllus treerd met gramofoonmuziek. 5.30 Het omroeporkest onder leiding van Nico Trecp. Paul Ostra draagt voor. 7.00 Boek jnhalfuur. Herman Robbers be spreekt „Karakter en Lit'eratuur". 7.30 Het Helmaan-Trio. 8.00 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.05 Orgelconcert uit bet Kurhaus te Scheveningen door Pierre Patla, m. m. v. Boris Lensky en Eddie Kareisen. A IO Utrechtscho Manninzangvereeniging Aurore. 9.30 Gramofoonmuziek 9.45 Het omroeporkest onder leiding van Nico Treep. 10.15 Gramofoonmuziek 10.30 Het omroeporkest onder loidinvan Nico Trecp. 11.00 Nieuwsberichten Vaz Dias. 11.10 Gramofoonmuziek. 12.00 Tijdsein cn sluiting. H u 1 z e n, 296 M. N. C. R. V. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert, (Gramofoonmuziok). 10.30 Tijdsein. 10.30 Morgendienst, te leiden door Ds. A. C. Diederiks, Ned Herv. Prïdlkant 11.00 Lezen van Chr. Lectuur. Voorgelezen wordt: „Aan den zoom van het Oerwoud", van Prof. Dr. Albert Schweitzer. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek 12.30 Orgelconcert uit do Luthersche kerk. Kloveniersburgwal te Amsterdam, door den heer Jan Zwert. 2.00 Uitzending voor scholen. Spreker de heer M. VV. Camping. Onderwerp: „Langoor de Haas". 2.35 Gramofoonmuziok. 2.45 Wenken voor de keuken, door mevr. M. Adrian—Merckens, te Utrecht, oud-leera- res bij het Nijverheidsonderwijs voor meis jes: „Inmaak in azijn' en „Zoetzuur". 3.15 Gramofoonmuziek. 3.30 Verzorging van den zender. 4.00 Bijbellezing door Ds. J. W Siertscma, Geref. predikant. Zang: J. H. Smit Duy zantkunst, bariton. Orgelbegeleiding II. Smit Duvzentkunst. 5.00 Concert Greta de Kncgt—ter Hoar, zang. Rle Beute, piano. Leo Oostdam, fluit 6.30 Vragenuurtje. 7.15 Persberichten Chr. Persbureau. 7.30 Vragenuurtje. 8.00 „Onze Zang- en Muziekverecnlgin sen" Concert, te geven door de Chr. Har monie- vereniging Sursura Corda te Krom menie. Directeur P. N. Joosen. 9.00 Spreker de heer A. Ingwersen. On derwerp. „Bouwen is Leven'. 9.30 Bespeling van het NCRV.-orgel door den heer Ferd. Kloek te Hilversum. 10.00 Persbureau Vaz Dias. 10.30 Graraofoonplatenconcert Zondag 24 September. Hilversum, 1875 M. V.A.R.A. 9.00 Postduivenbcrichten en voetbalmcdc- deelingen. 9.03 Tuinbouwhalfuurtje. S. S. Lantinga spreekt over: „Compost". 9 30 V.A.R.A.-Orkest, o.l.v. Hugo de Groot. 10.00 Nicuwo socialistische dichtkunst Martien Beversluis draagt voor. Tschechi- sche Socialistische Liederen. Voorafgegaan en gevolgd door gramofoonmuziek. 10.20 V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.00 Eugène Emeljanoff zingt Volksliede ren. Aan den vleugel: Johan Jong. 11.10 VARA-Orkost o.l.v. Hugo de Groot met medewerking van Eugène Emeljanoff. Russische muziek. A.V.R.O. 12.00 Gramofoonmuziek. 1.00 Lunchconcert door het Ensemble Rentmeester. 2.00 Boekenhalfuur. Dr P. H. Ritter Jr. spreekt over de Colijn-biographie, door Dr. J. C. Rulmann. 2.30 Klassiek concert door het Omroep orkest onder leiding van Albert van Raal- te. Solist: Emile de Vlieger, cello. 4.00 Gramofoonmuziek 4.45 Sportuitslagen Vaz Dias Gramofoon muziek. V.A.R.A. 5.00 Kinderuurtje „Op het boozc eiland" De vondst" V.P.R.O. 6.00 Halve uren met boeken. Erasmus: Lof der zotheid. Spreekster: Mcj. E. C. Knappert. Amsterdam 6 30 OrgG'recital door A. C. Provilj* op het orgel van de Hervormde Kerk te Purme- rend. 6.45 Kerkdienst uit do Ned. Hervormde Kerk te Purmerend. Spreker: Ds. C. C. do Kloet, Purmerend Organist: de heer A. C Provllv. A.V.R.O. 8.00 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.15 Concert door het Omroeporkest on der leiding van Nico Treep. Solist: Henk Viskil, tenor. 9.20 Radiotooneel. „De Vlucht" („Escape") spol in een proloog en negen episoden door WAT ETEN WIJ MORGEN? ZONDAG. VOOR DE KOFFIETAFEL. Gevulde olijven. Bereiding: 1 fleschje Spaansche olijven, ansjovisboter van 6 ansjovissen. 50 gr. bo ter. wat cayennepeper. Maak de geweekte ansjovissen schoon, wrijf ze daarna in een kora met een houten roerbal tot een gelijke massa, zeef ze door een zeef van paardenhaar en vermeng ze met eon paar korreltjes Cayennepeper. Snijd de olijven spiraalvormig van de pit af, zoo dat er geen vruchtvleosch aan de pit blijft zitten en zorg er voor dat de spi raal niet breekt. Vervang vervolgens de pit door een kluitje ansjovisboter en breng do olijf weer In haar oorspronkelijkcn vorm terug. Zet de gevulde olijven rochtop naast elkaar op een schaaltje. VOOR DE MIDDAGTAFEL, Ossenstaartsoep. Kalfsoesters. Spinazie. Appelmoes. Aardappelen. Bavaroise au Café. MAANDAG. VOOR DE KOFFIETAFEL. Broodschotelje met kaas. Bereiding (6 pers.): 400 gr. brood, 78 d.L. melk, 6 eieren, 180 gr. geraspte kaas, wat zout. Snijd het brood in stukjes, week het in warme melk, draai het door den gehakt molen. roer er de eierdooiers en de kaas door cn vermeng het tenslotte met het stijfgeklopte eiwit Smeer een vuurvast schoteltje met boter in. vul het met do massa cn zet het een half uur in den oven tot het een bruin korstje heeft VOOR DE MIDDAGTAFEL. Runderlappen. Gestoofde zoete appelen. Aardappelen. Grutjes met stroop. Nieuwe raathoning Bloernenhoning Heidehoning Kiaverhoning Boekwelthoning Spelleiding: Kommer on 6e episode. Dorde John Galsworthy. Kleijn. II. 3e, 4e, episode 10.00 Kovacs Lajos en zijn orkest, 11.00 Gramofoonmuziek. 12.00 Tijdsein en sluiting. Huizen, 296 M. K.R.O. 8.30 Morgenwijding door Kapelaan J. Tbk Kraakman. N.C.R.V. 9.30 Gewijde muziek. (Gramofoonmuziek). 10.00 Orgelbespeling door den beer H. F. Bos. 10.30 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk (Domkerk) te Utrecht Voorganger: Prof. Dr. NL van Rhijn. Organist: Do heer H. F, Bo® K.R.O. 12.15 Lunchconcert door het K.R.O-Or- kost onder leiding van Marinus van '4 Woud. 1.00 De Najaarsheiligen (St. Michael. St Maarten cn Sinterklaas) door J. H. Nan» uings. 1.20 Vervolg concert. 2,10 Boeken en Schrijvers. „Het Groot* Demasqué" van Paul Keiler, besproken door Jaap Valk. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Plechtig afscheid der nieuwe Mis sionarissen van do Sociëteit der Afrlkaau- sche Missiën in de Kapel van het Missie huis te Cadier en Keer bij Maastricht. Z.H. Exc. Mgr. Dr. Lemmcns. bisschop van Roer mond. zal de Misslekrulsen zegenen cn aan do vertrekkende missionarissen uitreiken. Do plechtige afscheidspredikatie wordt ge houden door Pater H. de Grecve S.J. Na het plechtig Lof, afscheid der missionaris sen. Reportage van do plechtigheid door een ooggetuige. 4.30 Ziekenhalfuurtjo. N.C.R.V. 5.00 Gewijde muziek- (Graraofoonplaten). 5.15 Kerkdienst uit de Geref. Kerk (Dorps kerk) te Ermelo. Voorganger: Ds. J. van Herksen. Geref. Predikant Organist: de heer H. Leene Jz. Na beëindiging van don dienst tot 7.43 uur: Gewijde Muziek, te verzorgen door de Chr. Zangvereeniging „Tot Ons Genoegen", te 's-Hcercnloo-Ermelo. Directeur: H. Lcone -Tzn. K.R.O. 7.45 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 7.50 „Kamp van 4 maanden m de Hima laya", door Dr. W. G. N. v. d. SIccn. 8.15 Solistenconcert door het K.R.O.-Or- kest o.l.v. Johan Gerritsen, m.m.v. Samuel Brik cello. Plm. 8.50 Microfoonvertelsel door Wim Snitkcr „Do Geloofsbelijdenis van don .Gekke Notaris". Plm. 9 05 Nieuwsberichten Vaz Dias. 9.10 Cello-Soil door Samuel Bril. Aan den vleugel: Frod. Bosbart 9.20 Het K R.O.-Orkest. 9.50 Cello-Soli door Samuel Bril. Aan den vleugel: Fred. Boshart. 10 00 Het K.R O.-Orkest. Plm. 10.25 Nieuwsberichten Vaz Dias. 10.40 Epiloog door het Klein Koor oXv« Jos. H. Pickkers,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 10