RINTEL KUCEDING NAAR MAAT «RTIFORT FAUTEUILS I la. M.RN. OOSTERVEEM „CRISIS"-OEFENSTELSEL VOOR HET VELDLEGER alleenverkoop Firma J. W. van ACHTERBERGH meubileering westsingel 10-13 DE „FRANJE" AFGEKNIPT DE CRISISMAATREGELEN VOOR DEN LANDBOUW TEGEN DE DREIGENDE SALARISKORTING YOUNG STRIBBLING I OVERLEDEN Langestraat 42 - Tel. 77 Radioprogramma Ter vervanging der legen manoeuvres Naar ons gemeld wordt heeft dc vorige weck in de Legerplaats bij Oldcbrock, on der leiding van den Commandant van het veldleger, een driedaagsche kader-verbin dingsoefening plaats gehad met de bijna volledige oorlogsstaven van twee divisie- groepen en de lichte brigade, samen een honderdtal officieren tellend. Deze oefening was te beschouwen als de sluitsteen van het door dezen Commandant van het Veld leger ingevoerde „crisis" oefen6telsel. Nu men namelijk op geldelijke gronden lijdelijk geen legcrmanoeuvrcs kan hou den, wordt op andere wijze in de oefening van staven en troep voorzien. Zoo worden de manschappen gedurende hun herhalings oefeningen onder bevel van hun oorlogsaan- voerders in kleiner verband verecnigd en waar mogelijk met artillerie en hulpdien sten, een tweetal dagen onafgebroken in het veld gebracht, alwaar onder meer gele gerd wordt in schuiltenten (de troep noemt ze hondenhokken) in toevallige legeromstan digheden met voeding uit do veldkeukens (keukenwagens). Deze oefeningen houden naburige garni zoenen tegen elkaar; zij brengen de lagere aanvoerders, bijna alleen reserve-officieren, in voortdurend wisselende, voor hun onbe kende oorlogsomstandigheden, met de volle verantwoordelijkheid voor hun troep. Dit 6telsel zoo vernamen wij heeft het voordeel van geen of weinig onkosten mee te brengen, hoewel inspannend, zeer in den 6maak bij den troep te vallen en den leiders door de grootere overzichtelijkheid do gelegenheid te geven de details beter te zien, terstond op gemaakte fouten te kun nen wijzen, en dc waakzaamheid en bevei liging des nachts door posten en patrouilles tegenover een actieve tegenpartij te oefenen Generaal Röell is hiervan een groot voor stander, zoodat hij zelfs aangespoord heeft, behalve gedurende de vervolg- en herha lingsoefeningen, ook al in dc eerste maan den der recruten-opleiding den troep nu en dan plotseling zulk een oefening buiten het garnizoen met toevallig nachtverblijf te doen houden. Zulks onderbreekt den sleur, houdt den troep mobiel en ontwikkelt ini tiatief bij de kaders. Zoo is er bij de jongste herhalingsoefenin gen gebruik gemaakt van plotseling ver voer van een volledig bataljon op automo bielen van den Haarlemschen Motordicnst. gedurende den nacht van het Gooi naar den Achterhoek, om aldaar in te grijpen in een gevecht om een rivierovergang over den Rijn met de pontonafdeelingen uit Dordt. Bovenal de mobiliteit en de bruikbaarheid als aanvoerder, onderofficier en soldaat to velde winnen zeer door dit oefenstelscl. Intusschen mankeert er de groote leger- manoeuvre aan met zijn massaal spoorweg vervoer van troepen en zijn wrijvingen te velde, voor aanvoering en verpleging aan groote troepenmanoeuvres onafscheidelijk verbonden. Een deel daarvan, namelijk de soepelheid en de inwendige en onderlinge samenwer king der hoogere staven kan beoefend wor den in kaderverbind:ngsoefeningen, zooals thans te üldebroek gehouden. Daar waren negen groote oorlogsstaven met hun uitge breid oorlogstelefoonnet, evenals te velde, aangelegd door de verbinding6troepen der genie, gedurende drie dagen, dag en nacht, in actie; de uitgebreide kampinstallatie biedt hiervoor de gelegenheid, met weinig kosten, ook wat logie6 en verpleging be treft. Met lof hoorden wij gewagen van den uit nemenden geest en goodo verpleging bij de herhalingsoefeningen, zoomede van het ver schijnsel, dat het korps reserveofficieren dat bijna alle lagere aanvoerdersplaatsen bezet, zeer groote vorderingen gemaakt heeft, dank zij zijn belangstelling, zijn ver hoogd zelfvertrouwen en dc, er systematisch sinds de laatste jaren aan bestede, zorgen Naar ons bij informatie naar de juist beid van deze mededeelingen van bevoegde militaire zijde werd medegedeeld, stchnt bo venstaand bericht met de feiten overeen, VARKENSMA3KT 13-15 TEL. 582 10 JAAR GARANTIE De nieuwe regeling van den werkloozensteun De minister van sociale zaken heeft, ge lijk wij re<*ls kort hebben gemeld, aan de gerneentobesturen van de vier groote steden een mededeeling gezonden, waarin hij zegt, dat het met het oog op den zorgwekkenden toestand van de rijksfinanciën niet langer erantwoord is de uitzonderingspositie waarin die groote steden verkeerden, te la ten voortbestaan. Met ingang van 1 Oct. wordt aan dio bevoorrechting een einde ge maakt. Ten eerste moet in die groote steden, zoo als wo reeds hebben medegedeeld, het in stituut van de dubbel uitgetrokkenen wor den ingevoerd. Voorts moet worden ingetrokken de bepa ling omtrent een extra-bijslag voor werken de kinderen. Als dubbel-uitgetrokkcricn worden be schouwd, zoo zegt de omzendbrief Tan den minister verder, zij, die op 30 September den vollen termijn genoemd in het besluit an 15 Januari 1932 no. 800, steun hebben genóten. Dit zal gedurende een termijn van ongeveer 26 weken zijn. Een groot aantal geslcunden valt dus voortaan onder deze categorie. Ten vierde bepaalde de minister, dat het steunbedrag van de niet verzekerdon (de ongeorganiseerden dus) ten minste ƒ0 50 be neden het bedrag zal blijven, dat zo zou den ontvangen, als ze als dubbel-uitgetrok- kenen werden gesteund. M.a.w. de regeering geeft een bijslag van 0.50 ter betaling van de contributie (inclusief verzekeringspre mie) aan de organisaties. En tenslotte wordt ingetrokken de bepa ling van art. 7, 2e alinea van de steunrege ling van 15 Januari 1932, no. 800, ingevolge welke bepaling een gedeelte van de verdien ste van do vrouw van een gesteunde met kinderen bij de berekening van de aftrek wegens gezinsinkomston buiten beschou wing mag worden gelaten. In het vervolg wordt dus van alle verdiensten van de rouw van een gesteunde met kinderen op de uitkeering in mindering gebracht. Inkomsten van de vrouw, welke niet uit arbeid zijn verkregen dienen, evenals vroe ger ook het geval was, eveneens ten volle an het steunbedrag te worden afgetrok ken. Blijkens nader bericht heeft dc mi nister den datum uitgesteld tot 1 Novem ber. Overleg 'gevraagd met de Kamers van Koophandel De Kamer van Koophandel en l-'abrieken voor de Neder-Betuwe te Tiel heeft aan den minister van economische zaken een adres gezonden, naar aanleiding van dc voorbereiding en uitvoering van de crisis maatregelen ten behoeve van den landbouw. Met groote belangstelling heeft de Ka rncr steeds kennis genomen van dc vele crisismaatregelen, welke achtereenvolgens ten behoeve van den Nedcrlandschcn land bouw werden getroffen. Met is haar daarbij opgevallen, dat bij de voorbereiding en de uitvoering dezer maatregelen groote vloed is toegekend aan de landbóuworgani saties, terwijl in geen enkel geval is pro fijt getrokken van het bestaan van het Handelsregister cn van de Kamer van Koophandel. Betoogd wordt, dat het zeer goed moge lijk is deze instellingen en het Handelsre gister in de crisismaatregelen in te scha kelen. Zoo verlesncn de Kamers van Koop bande, op ruime s--haal medewerking aan dc uitvoering van de maatregelen, welke zijn getroffen lot contingcnteering van den invoer van onderscheidene goederen. Voorts werd de fvenredige vrachtvcrdeeling in de binnenscheepvaart ontworpen cn ingc voerd in voortdurend overleg met de Ka mers. In schrille tegenstelling hiermede staat, dat de Kamers op geen enkele wijze werden gekend bij de voorbereiding en uitvoering van do steunmaatregelen op agrarisch gebied. De Kamer is van meening, dat het in het belang van den landbouw zelf gewenscht is, dat bij de voorbereiding van agrarische crisismaatregelen tevens overleg wordt ge plcegd met den handel, cn dat bij de uit voering van die maatregelen zooveel moge lijk de bestaande handelstoestanden wor den intact gelaten. De Kamer verzoekt den minister, het daarheen te leidon, dat in den vervolge bij Ue voorbereiding en do uitvoering van agrarische steunmaatregelen, alsook bij de reeds bestaande, met de hierboven gemaak te opmerkingen ernstig rekening zal wor den gehouden. Adres van het Nationaal Verbond van Gemeente Ambtenaren Het Hoofdbestuur van het Nationaal Ver bond van Gemeente-Ambtenaren, te Utrecht heeft zich rnct de volgende motie tot de Twecdo Kamer der Staten-Generaal ge wend: Het Hoofdbestuur van liet Nationaal Ver bond van Gemeente-Ambtenaren, in verga dering bijeen op 29 en 30 September 1933. m. ter bespreking van de door de Regee- ng aangekondigde salarisverlaging voor het Rijkspersoneel, ten bedrage van 15% millioen gulden; overwegend, dat door deze nieuwe ver- iaging de derde in enkele jaren tijde de grenzen van de bestaanemogelijk voor erschillende Rijksambtenaren worden over chreden, omdat vele 6alari6sen niet meer geacht kunnen worden te voldoen aan de meest bescheiden eischcn, die men met be trekking tot dc salarieering van de ambte naren kan stellen; overwegend., dat. indien het kortingsvoor tel werkelijkheid mocht worden, het offer, door de ambtenaren in kort tijdsverloop aan de schatkist gebracht, zal stijgen van ca 45 millioen tot ca. GO millioen( onder aftrek van enkele beperkte verbeteringen in de 6alarieering in 1925, 1927 cn 1923) waarbij er rekening mede moet worden gehouden dat de toenmalige minister van Financiën de heer De Geer, bij de behandeling van de Rijksbegrooting in 1932 in de 2e Kamer er kende, dat de salarissen niet op peil waren, zoodat hij een salari6ve'rbetering toezegde zoodra de financieele omstandigheden dit zouden toelaten, overwegend, dat de Regeering in de Mil liocnennota duidelijk blijk heeft gegeven van een streven, medewerking te willen ver* lecncn aan loondaling in het particuliere bedrijf, al kan zij geen rechtetrceksche in- loed daarop uitoefenen; overwegend, dat, naar het oordeel van voornoemd hoofdbestuur, liet niet tot de plicht van de Regeering kan belmoren, een voorbeeld te geven aan het particulier be drijfsleven om de loonen te verlagen, te meer niet, omdat zij nog nimmer het sein tot algemeene loonsverhooging heeft gege en, ook niet in de jaren van grooten wel stand; overwegend, dat er nog geenszins een een stemmig wetenschappelijk oordeel bestaat met betrekking tot de waarde van loonsver laging in de huidige crisis; constateert op deze gronden met diepe teleurstelling, dat. van het corps der Rijks ambtenaren, waarmede de Gemccnte-ambte naren, die in het Nationaal Verbond van Gemeente-ambtenaren zijn georganiseerd zich volkomen solidair gevoelen, thans weer een extra offer wordt gevraagd, na de vele. die zij zich reeds hebben moeten getroosten; richt zich hierbij tot de Regeering met het dringend verzoek, de voorstellen i.z. dc, sa lari6verlaging in nadere overweging te ne men; cn besluit deze motie tc zenden aan de Regeering, de Staten-Generaal, dc Gemeen tebesturen, dc Centrale Commissie van Ge organiseerd Overleg en de pers. 3e pr. Ticmstra, „Excelsior", Amersfoort. Personcelo wedstrijden, ringen, heeren: le pr. F. Gerritsen, „Ernos', Zeist 2e pr. B. Steenstra, „Sparta", Ede. 3c pr. S. Peet, „Sparta" Ermelo. Kcusoefeningon Adsp. Jongens. Gcrecd- schapoefcningen: le pr. „Bato", Zeist. Keusoefeningen Adsp. Meisjes Gereed 9chapocfcningen: le pr. „Sparta", Ede. 2e pr. „Soester Turn club". Soest. 3e pr „D.O.V.E.S alhier. Kcusocfeningcn Adsp. Meisjes. Rhyt- mischc oef.: le pr. ..Hygiëa", Zeist 2e pr. „Excelsior", Amersfoort Kcusoefcningen hoeren. Vrije oefeningen: le pr. „Bato", Zeist. 2e pr. „Sparta", Veencndaal 3c pr. „Sparta", Veencndaal. Kcusoefcningen Dames RhytmiscUe oef le pr. „Hygiëa", Zeist. 2e pr. „Bato", Zeist. 3e pr. „Sparta", Veencndaal. Keusoefeningen heeren Gereedschapsocfe- ningen: le pr. „Sparta", Ermelo. Keusoefeningen Dames Geredschapsoefe- ningen: le pr. „llygiëa", Zeist. 2e pr. „Excelsior", Amersfoort 3e pr. „Soester Turnclub", Soesterberg. WA T ETEN WIJ MORGEN? VOOR DE KOFFIETAFEL. Eierstruif. Bereiding: 1 eieren, 2 lepels, gebakken uisnippers cn 1 lepel geraspte cocosnoot Klop de eieren met wat zout, roer er do cocosnoot doorheen cn voeg er vervolgens de gebakken uien aan toe. Bak vervolgens zeer heete olie of boter een eierstruif. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Lamscoteletlen. Rocdo kool met appelen. Aardappelen. Griesmcclschotelljc met vruchten. Bereiding: 3 lepels griesmeel, V* L melk, wat vanille en wat suiker. 1 ei. gedroogde abrikozen en gedroogde appelschijfjes (ge weekt). Kook de griesmeel gaar roet veel vanille en veel suiker. Zet de pan van het vuur, klop er een eidooier door en vervolgens het stijfgeklopte eiwit. Leg in een beboterdea vuurvasten schotel een laagje griesmeel, daarop een laagje abrikozen, dan weer griesmeel en tenslotte een laagje appelschij ven, dio even opgekookt zijn. Klop nog een eiwit stijf en verdeel het op do laag appels. Zet de schotel ongeveer een half uur in den oven. BOKSEN SPORTDAG TE BARNEVELD. Ba me veld, 2 October. Hieronder la ten wij den volledigen uitslag van den Za terdag alhier gehouden Sportdag volgen: Driekamp: le pr. „S.G.A.V.S." Socatcrbcrg, dames. 2e pr. „Sparta',1 Vcenendaal, dames. 2e pr. „Sparta", Veencndaal, heeren. 2e pr. „Sparta". Ermelo, dames. 2e pr. le Luntersche Sport-Ver., Luntercn, dames. 2c pr. „I.K.B.", Apeldoorn, dames. 3e pr. „D.O.K.", Ede, dames. 3e pr. „D.O.K.", Ede, Heeren. 3e pr. „D.O.V.E.S.", alhier, dames. 3e pr. „D.O.V.E.S.", alhier, heeren. 3e pr. „Longa", Woudenberg, dames. 3e pr. „Luntersche Sport-Ver.", Lunteren, heeren. 3c pr. „Sparta", Ermelo, dames. 3e pr. „Sparta", Ermelo, heeren. 3c pr. „S.S.S", Apeldoorn, dames. 3e pr. „Lunt. Sport-Ver.", Luntercn, da mes. 3c pr. „Bato", Zeist, dames. 3c pr. „Sparta", Veencndaal, heeren. Marsch wedstrijd: le pr. „Sparta", Veencndaal. 2c pr. „D.O.V.E.S.", alhier. 3e pr. „Bato", Zeist 4o pr. „Lunt. Sport Ver.", Lunteren. Personeelc wedstrijden. Brug A le pr. P. Nicrkcs, .Jonge Kracht", Amers foort 2e pr. T. Veldhuizen, „D.O.V E.S.", alhier. Brug B: lc pr. K Mochel, „Excelsior", Amersfoort. 2e pr. G. v. d. Velden, „Excelsior", Amers foort. 3c pr. B. v. d. Werf, „Excelsior", Amers foort. Keusoefeningen adsp. Jongens. Vrije oefe ningen. lc pr. „Sparta", Veencndaal. 2o pr. „Olympia", Zeist. 3e pr. „Sparta", Veencndaal. Keusoefeningen Adsp. Jongens: le pr. „D.O.V.E.S.", alhier. 2e pr. „Sparta", Ede. Keusoefeningen. Adsp. Meisjes: le pr. „Sparta", Vcenendaal. 2e pr. „D O.V E.S.". alhier. Personeele wedstrijd heeren Rek: le pr. G Ermelot, „Sparta", Veencndaal 2e pr. G. v. d. Velden, „Excelsior", Amers foort. Tengevolge van de bekomen verwondingen bij het motorongeval Ncw-York, 3 October (V.D.) Uit Macon in den slaat Georgia wordt gemeld, dat de bekende Amerikaanschc bokser Young Stribbling, nadat hem, zooals reeds eerder werd gemeld, na een motorongeval de lin kervoet moest worden geamputeerd, aan de gevolgen van zijn verwondingen in het zie kenhuis te Macon i3 overleden. Zijn levensloop. I Stribbling heeft zijn leven voor een groot deel aan het boksen gegeven. Als zeventien jarige knaap onder de hoede van zijn vader I en moeder is hij er mee begonnen en hon derden gevechten heeft hij tegen allerlei soort tegenstanders geleverd, zóó, dat.hij I cenige jaren een der ernstigste candidaten voor het wereldkampioenschap was. Zoo ver echter heeft Young Stribbling, die 281 jaar oud is geworden, het niet kunnen brengen. Misschien had zijn stijl van boksen daaraan schuld. Hij was, wat je noemt, nice boy, cn hij hield er niet van het risico I van een klap te loopen, die zijn regelmatige trekken zou kunnen ontsieren, kortom, Stribbling was er niet een van „give and take"; hij was een puntenwerker cn alleen in bijzondere omstandigheden werd de figh ter in hem wakker. Dit maakte zijn wed strijden tegen gelijk geaarde boksers wel eens, vooral voor dc sensatiebelusten wat eentonig cn 't summum daarin schijnt I bereikt te zijn in dc match tegen Sharkey ook vóór alles een „clever fellow" in het voorjaar 1929 to Miami Beach. Nog zijn de Yankees slecht te spreken over de ver veling, dio zij daar hebben moeten door staan. Intusschen: een groot bokser was cn bleef Stribbling zeker. Hij beschikte over een prachtig, slank gespierd lichaam, soc pel en sterk, altijd in conditie, groote snel beid en zekerheid op ziin voeten, een prach tige linksche directe, die keihard als stop stoot, schitterend op tijd geplaatst, kon aan komen cn.een keurige haarscheiding, die hij niet gaarne in do war zag gebracht door minder klassiek technische boksers of ru were klanten. Van dien stopstoot heeft in 1929 ook de huidige wereldkampioen Primo Camera kunnen genieten, te Londen Parijs, waar Stribbling hem tweemaal ont moette. Camera kon toen nog maar gebrek kig boksen en wij herinneren ons een foto van het laatste gevecht, waarop duidelijk uitkomt met welk een juweel van een link- sclie Camera in bedwang werd gehouden door den 35 k.g. lichteren tegenstander Zijn k.o. overwinningen, het daarop vol gendc jaar op Otto von Porat en Phil Scott brachten hem nog meer roem. Maar ook Stribling zou zijn Waterloo vinden. Ditmaal uit de handen van Max Schmcling in 1931. Onze landgenootcn zijn in de gelegenheid geweest een vrij goede film van deze match tc zien. Stribling, die wat al tc afgetraind was en in een fel tem po begon, bleek niet den fabelachtigen Aus dauer van zijn tegenstander to hebben. De laatste ronden had hij het heel zwaar te verduren en alleen zijn techniek hield hem, volkomen geslagen overigens, op de been. In de laatste ronde staakte terecht dc scheidsrechter den strijd. Wij gclooven niet, dat daarna Stribling ooit weer zijn oude kracht als bokser heeft bereikt of zou kunnen herwinnen. Zoo gaat het dikwijls na een al te beslissende nederlaag ITet vorig? jaar won hij wel is waar van enkele tweederangs of al oude boksers, maar hij verloor van de thaps ook al noodlottig gestorven opkomende kracht Ernie Schaaf. Niettemin zal do naam van den „den jon gen perzik uit Georgia" (de Amerikanen zijn zeer pittoresk in het geven van bijna men en epitheta) als van een beau Brum- mel in de bokssport, die dien anderen beau garcon George Carpentier sloeg, blijven voortleven. Ook zal niet vergeten worden de fraaie techniek en de doeltreffende soe pelheid waarmee deze prachtige athletenfi- guur op altijd faire wijze zijn uiteenloopen- de tegenstanders bekampte. Nieuwe raathoning Bloemenhoning Heidehoning Klaverhoning Boekwcithoning Donderdag 5 October. Hilversum: 8.00 Tijdsein A V.R O.-klok. 8.01—10.00 (8.15 Prccisie-tijdsein) Gramo- foonmuziek. 10.00 Tijdsein A.V.R.O.-klok. 10.01—10.15 Morgenwijding. 10.15—10.30 Gramofoonmuzick. 10.30—11 00 Orgelconcert door Egbert A. Vos. Soliste: Annie Veenenbas, zang. 11.00—11.30 A J. Liepmann draagt voor uit den bundel „Distels" van Julia Frank. 11.30—12.00 Voortzetting orgelconcert. 12.00 Tijdsein A.V.R.O.-klok. 12.01—2,15 Lunchconcert door de Octopho- nikers. 2.15—2.30 Rustpoos voor het verzorgen van den zender. 2.30—4.00 (3.15 Precisie-tijdscin) Concert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. 4.00—4.30 Mevr. Antoinette van Dijk spreekt voor zieken en ouden-van-dagen. 4.30—1.45 Gramofoonmuzick 4.455.40 Voor grootere kinderen door Mevr. Antoinette van Dijk. I. Radiotooneel. ,Uit de jeugd van Franz Schubert", hoor spel voor jong en oud door Herbert Grüger. 5.306.30 Concert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep. 6.307.00 Sportpraatje door H. Hollander. 7.00—7.30 (7.15 Prccisie-tijdscin). Concert door do Octophonikers. 7.30—7.40 Praatje door mevr. Ida de Leeuw—van Rees over den a.s. knip- en naaicursus. 7.408.00 De Octophonikers. 8.00 Tijdsein A.V.R.O.-klok. 8.018.05 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8.058.15 Korte toespraak over de collecte van het Amslerdamsch Crisis-Comité op Za terdag 7 October a.s., door den voorzitter, den heer C. G. Vattier Kraane. 8.159.15 Aansluiting met het Concert gebouw tc Amsterdam. Eerste abonne mentsconcert door het Concertgebouw-or kest o l.v. Dr. Willem Mengelberg. Solist: José Iturbi, piano. 9.15±9.35 Gramofoonmuziek en Praatje door Fred Fry over de a.s. cursussen En- gclseh. 9.3510.30 Aansluiting met gebouw „Ti- voli" te Utrecht. Het Scala-koor van Milaan o.l.v. Maestro V. Vcncziani cn 't Utrechtsch Stedelijk Orkest o.l.v. Albert van Raalte. 10.30—11 00 Gramofoonmuziek. 11.0011.10 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.1012.00 (11.15 Precisic-tijdsein) Aan sluiting met Grand Hotel „Central" te Dei: Haag. Tom van der Slap en zijn orkest. 12.00 Tijdsein A.V.R.O.-klok. Sluiting. Huizen: 8 009.15 K.R.O. Gramofoonpl. 10.00 N.C.R.V. Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst o.l.v. Ds. P. v. Vliet. 10.45 K.R.O. Gramofoonplaten. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkestconcert en Gramofoonplaten. 2.00 N.C.R.V. Ilandwerkcursus. 3.003.10 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing door Ds. W. L. Milo m. m.v. zang en orgel. 5.00 Cursus Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Concert. M. Hagenbeek (sopraan) en F. Kloek (orgel). G.30 Causerie H. Amclink. 6.45 Gramofoonplaten. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Journ. Weekoverzicht door C. A* Crayé. 8.00 Vergadering van de Contact-commis sie der drie Geref. Jeugdbonden. 10.00 Vaz Dias. 10.1011.30 Gramofoonplaten.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 7