P.v.d.BURG AANRIJDING MET DOODELIJKEN AFLOOP Ingezonden Sociëteit Amicitia. „Keitjes" STOOMWASSCHERiJ TULLEKENSMOLEN PROVINCIALE BE GROOTING AUTO OP MILITAIREN INGEREDEN Advertentiën Zes maanden geëischt HET GRONDBEDRIJF TE HILVERSUM AUFGEBOT. 3 maal plaatsen voor Fl. 1.— EXECUTORIALE VERKOOP diverse roerende goederen, BEEKBERGEN bij Apeldoorn Voor hen die prijs stellen op de goede behandeling HET AANGEWEZEN ADRES Vraagt Prijscourant 'ARR. RECHTBANK toch ook niet midden op den weg zitten! Spreker acht het drankmisbruik niet be wezen en verzoekt tenslotte met aandrang voor zijn cliënt clementie. Aan de algeraeene beschouwd ogen van de commissie van rapporteurs der afdeelingen Provinc. Staten, naar aanleiding van don brief van Gedeputeerde Staten, geleidende liet ontvverp-begrooting der provinciale in komsten en uitgaven voor 1934, ontleenen wil het volgende. Verhooging aalarlskortlng. Meerdere leden waren van oordeel, dat de door Gedeputeerde Staten voorgestelde verhooging van de bestaande salariskorting niet ver genoeg gaat. Dat de salariskorting, ook na hare verhooging, niet voel te betee- kenen heeft, blijkt wel, als men dc totalen der uitgetrokken jaarweddeposten voor 1934 vergelijkt mot die van vorige jaren. Andere leden merkten op, dat Gedepu teerde Staten zich in het juiste vaarwater bevonden, toen zij verleden jaar mot be trekking tot de kortingspercentages het Rijk volgden. Het College achtte zich toen blijkbaar veilig bij hetgeen het Rijk deed. Waarom hebben Gedeputeerde Staten ook thans dan niet de lijnen gevolgd, welke door het Rijk zfjn getrokken? Men meende, dat het voor het prestige van de Provincie beter zou zijn het Rijk vrijwillig te volgen, don aanstonds door het Rijk daartoe gedwon gen to worden. Achten, zoo werd dus ge vraagd, Gedeputeerde Staten dan tijd niet gekomen om de salarisregellngen te her zien en deze aan te passen bij die van het Rijk, ook al om to voorkomen, dat het Rijk zal ingrijpen? Sommige leden waren van oordeel, dot eene verhooging van do salariskorting niet noodzakelijk was. Nochtans wildon zij zich met het voorstel vereenlgon, omdat Gedepu teerde Staten in hel georganiseerd overleg tot overeenstemming waren gekomen. Men meende echter to weten, dat in de Commis sie van Overleg de wensch te kennen wos gegeven, dat do korting niet zou doorwer ken beneden een bepaald bedrag van het salaris. Vele leden zouden dit alsnog gaar ne in de voorliggende regeling verwerkt zien. Zij beriepen zich In dit verband op de regeling van do gemeente Utrecht, waar in een grens van 29 is gesteld, terwijl in die gemeente slechts op de salarissen wordt gekort en een gelijk verhaal van pen sioensbijdragen als bij de Provincie wordt toegepast. Bij de Provincie zijn de kortingen dus zwaarder, dan bij do gemeente Utrecht Vermindering subsidies. Verschillende leden wezen er op, dat het Rijk zijn subsidies voor 1934 ten behoeve van de t.b c. vereenigingon, de uitzending van kinderen in gezondheids en vacantie- kolonies en de drankbestrijding niet zal ver minderen. Deze leden betreurden daarom ten zeerste, dat bij de Provincie verschillen de subsidies betreffen J* de Volksgezond heid wól zullen worden aangetast. Zij be- hiolden zich voor van hun standpunt iri doze nader in do vergadering der Staten te doen blijken. Andere leden konden voor do door Gede puteerde Staten toegepaste uniforme ver mindering van de subsid es geen bewon dering koesteren Zij vonden eene differen tiatie, althans eene meerlere differentiatie, waarbij op het meer of minder belang der zaak wordt gelet, verklesclijktr. Enkele leden verklaarden zich meer In het bijzonder tegen eene vermindering van de subsidies aan inrichtingen voor handels onderwijs en van het subsidie aan de Pro vinciale Utrechtsche Vereoniging ter bevor dering van de hygiëne van Moeder en Kind. Enkele andere leden namen dit standpunt in zoowel met betrekklng tot het subsidie aan dc- Provinciale Utrechtsche Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose, als ten aan zien van al de zoodanige, welke eveneens do „Volksgezondheid" behartigen, als daar zijn: Opleiding voor do Wijkverpleging, Hy giëne van Moeder en Kind, Zorg voor zwak zinnigen, Vacontiekolonies, Ooglyders enz. Weer een ander lid drong aan op voorzich tigheid bij eene vermindering van het sub sidie ten behoeve van de openbare leesza len. Een lid bepleitte eene verhooging van het subsidie ten behoeve van de voorlichting op het gebied der veevoedering tot 30"X). welk bedrag ook voor 1932 was toegestaan. Een aequivalen tdaarvoor meende dit lid te kunnen vinden, door op de toelugen aan de veeartsen te bezuinigen. Een lid verwachtte, dat de Provincie in de toekomst met de vermindering vin de subsidies nog veel verder zal moeten gaan en dat ook de subsidies terzake van de ver pleging van arm'astige krankzinnigen niet onaangetast zullen kunnen blijven. Verhooging belastingen. Verscheidene leden meenden, dat ais de Provincie twee jaren geleden de opcenten 'ets verhoogd had, de thans voorgestelde verhooging van de opcenten minder sterk had behoeven te zijn..Andere leden 9teldon als hunne meening daartegenover, dat eene belastingheffing niet verder mag gaan, dan 6trikt noodig is te achten. Eene lioogere heffing alleen met het doel om reserves te kweeken, is naar het oordeel van die leden niet te verdedigen. Enkele leden merkten op, dat de Provin cie niet tot belastingverhooging moest over gaan, omdat de meeste belastingbetalers reeds In inkomen achteruit zijn gogaan. Andere leden meenden, dat het beter is de opcenten op de hoofdsommen der in komsten- en vermogensbelasting tot 11 of 12 te verhoogen, dan op de subsidies en wegenuitgaven te bezuinigen. Ook in dat geval blijft de heffing nog een van de laag ste in den lande. Een lid vroeg, hoe Gedeputeerde Staten er toe gekomen zijn de hoofdsommen van de inkomsten- en vermogensbelasting voor 193H35 slechts b% lager te ramen, terwijl het Rijk voor dat boekingstijdvak een veel hoozer percentage voor teruggang van die hoofdsommen aanneemt Een ander lid vroeg nog.'hoeveel de hoogere heffing meer opbrengt voor de Provincie. Uitvoering van het provinciaal wegenplan. Verschillende leden betreurden het ten zeerste, dat op den kapltaaldicnst van de begrooting feitelijk slechts een bedrag van 400.000.— voor da uitvoering van het we genplan wordt uitgetrokken. Zij zouden gaarne een hooger bedrag zien toegestaan, omdat naar hun meening de uitvoering van het wegonp an een moo. object is voor werkverschaffing en werkverruiming. Door op de wegonuitgaven to bezuinigen, bevor dert men h.i. de werkloosheid, omdvt een niet onbelangrijk gedeene dier uitgaven wordt besteed aan arbeidsloonen. Enkele leden drongen er op aan, om voor tijdelijk personeel van den wegendienst zoovee' mogelijk werkloozen te nemen en geen gepenslonneerden. Ten slotte werd nog gevraag 1, waar de meevallers blijven, als de aanbestedingen lager uitvallen. Cumulatie van bezoldigde be trekkingen. Door verschillende leden werd gewezon op een persbericht, dat de Hoofdingenieur van den Provincialen Waterstaat 5000.— inkomen geniet uit eene nevenbetrekking. Gevraagd werd, of dit bericht Juist is, on, zoo ja, of dan de krachtens het Ambtena renreglement vereischte toestemming door Gedeputeerde Staten Is verleend. Dezelfde leden drongen voorts aan op eeno herziening van de verordening op het verlecnen van pensioen aan de leden van Gedeputeerde Staten. Waterstaatswerken. Gevraagd werd, hoe het staat met de plannon tot verbetering van de afwatering van de Geldersche Vallei en wat de geldo- lijke gevolgen voor de Provinclo zullen zijn, als die plannon tot uitvoering komen. Opgemerkt werd, dat de bescioeling van de Rem telkens afbrokkelt, waardoor ver zanding dreigt op te treden. In dit verband werd gevrtiogd, of hot wel raadzaam is don betrokken onderhoudsposf op de begrooting 4000.— lager uit to trekken. Werkwijze van de Staten. Van meer dan een zijde werd de wensche- djkhcid uitgesproken, om het reglement van orde voor dc vergaderingen der Staten zoodanig te wijzigen, dat het in den vervol ge, evenals b.v. in de Statcn-Goneraal, mo gelijk zal zijn bepaalde, krachtens bun aard daarvoor In aanmerking komende, voorstei len van Gedeputeerde Staten zoowel in dc Afdeelingon alö in eone Commissie ad hoe te behandelen. Buiten verantwoordelijkheid redactie). POGING TOT ORDEVERSTORING. In da klem gesmoord, Geachte Redactia Dit was het opschrift vail een artikel In uw geacht blad. Ter toelichting berichten wij u, dat van ordeverstoring of pogingen daartoe op geen enkele wijze sprak is geweest. Wij accep- tccren een dergelijke laster ondor geen en kel voorwendsel. BB Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lij den, in het St. Eliza beth's Gast- or Zieken huis te Amersfoort, onze innig geliefde Dochter, Zuster, Be- ihuwdzuster en Tante ANNIE GROENEND AAL, op den leeftijd van 38 jaar. Amersfoort: P J. GR O BN END AA L. JO. KLASSER GROEN E.VDAiAL. A'. KLAS SE R en kinderen. Tandjong Poera S. O. K.: P. .T. GROENENDAAL Jir. A. C. A. GBOENENDAAL- VAN DER POST en kinderen. Amersfoort: COKK1E GROENENDAAL. Amerafoort, 4 December 1933. Barchman Wuytierslaan 22. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben Vrij dag 8 December on de Algemeene Begraaf plaats aan den Soester- weg te Amersfoort. Vertrek van Barch man Wuytienslaan 22 te 12 uur. Coulance en prima kwaliteit Accuratesse geeft Dat bier dc Bosch-dienst van x'n werk Steeds meer succes beleeftII DBBIBBBBBBDK KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS Dc Juiste toedracht Is deze. De N.S.B. heeft officieel toestemming ge had 1.1. Zaterdagavond in de stad te col- porteeren met Volk en Vaderland. Toen onze menschen begonnen met colporteeren waren overal in de stad groepen menschen vorspreid, die met andere bladen liepen te colporteeren. Dit colporteeren begon du6 niet, zooals u vermeldt, toen wij daarmee begonnen waren, maar was allang aan den gang. Of al die menschen evenals de N.S.B. officieel van de politie toestemming hauden om tc colporteeren, daarover kun nen wij u niet inlichten De uit Hilversum hierheen gekomen mannen waren met het colporteeren vol komen vertrouwd, zoodat tijdens de col portage zich geen enkele wrijving of moei lijkheid heeft voorgedaan. Bij het vertrek van onze mannen naar Hilversum drongen verscheidene commu nisten en andere op relletjes bclusten op en omsingelden do auto waarmode onze mannon moesten vertrekken. Dc politic is toen gedwongen geweest ter bescherming van onze menschen daad werkelijk en krachtig op te treden. Het- geen zij op lofwaardige wijzo hebben ge daan. Het spijt ons ten zeerste te moeten con- stateeron, dut uw blad, dat wij tot nu toe als waarhcidsliovend hebben beschouwd, thans ook mot lasterpraatjes tegen ons be gint. Wij verzoeken u dit artikel te plaatsen, opdat de abonné's van uw blad op de lioogto wordon gesteld van het onware be richt dat door u gelanceerd is geworden. Hoogachtend. Do kringleidor van Amersfoort namens den krlngraad der N.S.B VAN GOOR. Wij ontvingen ook van den lieer E. H. Jans alhier een stuk van ongeveer gelijke strekking, dat wij, in verband met do plaatsruimte cn den gelijken inhoud niet opnemen. Uit ons onschuldige berichtje „Poging tot ordeverstoring" in ons blacl van j.l. Maandag, tracht dc N.S.B. nog wat poli tieke munt te slaan. De onbelangrijke fei ten zullen er niet door aan beteckenis winnen, zelfs al komt men met grooto woorden als „laster" en „lasterpraat". Bij herhaald gebruik van grooto woorden schijnt er een afstomping voor de betecke nis te ontstaan, wij laten deze terminolo gie dan ook gaarne op rekening van do N.S.B. WIJ willen nog opmerken, dat voor col portage geen toestemming noodlg is, dus ook niet gegeven kan zijn, daar do WET, zooals deze thans is, iedero partij het recht geeft tot colportage. Zoodra de in do laatst gehouden raadsvergadering aan genomen wijziging dor politieverordening door Gedeputoerde Staten wordt goedge keurd, kén colporteeren in bepaalde stra ten alhier verboden worden. Als de heeren uit Hilversum waren woggeblovon, zou er niets gebeurd zijn; de oorzaak is dus hier niet moeilijk te ontdekken. Wij achten deze kwestie verder van tc ondergeschikt belang om nog meer plaatsruimte er voor beschikbaar te stellen, reden waarom wij dc discussie sluiten. REDACTIE A. D. Het ernstig ongeluk op den Utrecht schen straatweg bij Amers; foort op 15 Sept. j.l. Zooals men zich herinneren zal, heeft op den avond van 15 September j.l. op den Utrcchlachen straatweg onder Amersfoort een ernstig ongeluk plaats gevonden. Op den Utrechtschcn weg nabij het Rijks opvoedingsgesticht is n.l. een luxe auto van een heer uit Soesterberg op een groep mili tairen ingereden, die van een avondoefe ning terugkeerde. De troep was voorzien van de voorge schreven verlichting van twee roode lan taarns achteraan en stond links van den weg, terwijl een andere troep passeerde. De bestuurder, omtrent wiens nuchterheid ern stige twijfel bestond reed met groote snel heid op den troep in. Vijf militairen werden gewond, waarvan één ernstig. Deze laatste is dan ook den volgenden dag overleden. In verbind met het bovenstaande had zich hedenmorgen voor de Utrechtsche rechtbank te verantwoorden een 39-jarige bouwkundige uit Soesterberg. die dit onge luk heeft veroorzaakt. De verdachte begon met toe te geven, dat hy dien avond eerst in Utrecht was ge weest, daarna in Zeist en dat hij zich ver volgens met 'n dame in z'n wagen via Soes terberg naar Amersfoort had begeven. Plot seling, op 20 M. afstand, had hij do mili tairen, die hij van te voren niet gezien had. op zien duiken. De snelheid, waarmee hij op dat oogenbltk reed. bedroeg plm. 50 K.M. en hij had toen niet meor tijdig kun nen stoppen. De roode lichten zag hij pas op het allerlaatste oogenblik. De president, mr. Veen: „Die hebt u natuurlijk niet gezien, omdat u beneveld wa«. Maar bovendien: met do verlichting, die Uw wagen bezat, had u de militaire colonne reeds veel eerder moeten gewaar worden. De verdachte verdedigde zich door te zeggen, flat de weg zwart is, waardoor het nuttig" effect niet zoo groot is. Daarna' kwamen twaalf getuigen aan het woord. Een agent van politie uit Amersfoort, die spoedig ha het ongeluk ter plaatse was, verklaarde dat do verdachte sterk naar alcohol rook. Een kennis van den verdachte, die des avonds met hem in hotel 'Noord-Brabant had gezeten, heeft nog aangeboden om hem naar Amersfoort te rijden, omdat hij zijn vriend daartoe niet in staat achtte. De Officier van den aangereden troep zei- de. zich voor het vertrek ervan te hebben overtuigd, dat dc beide roode lantaarns brandden. Een andere kennis van den verdachte, die hom des avonds in hotel het Wapen van Zeist had ontmoet, had geweigerd om mee naar Amersfoort te rijden, omdat ook hij zijn vriend daartoe niet capabel achtte. De verdachte daarentegen beweerde, dat deze getuige op dien avond zelf in de olie was en toen een onjuiste verklaring had afgelegd. Vorschillonde militairen van den aan gereden troep gaven eveneens hun ziens wijze te kennen betreffende de manier, waarop het ongeluk gebeurd is. Een auto- en motorhandclaar uit Amers foort. als getuige-deskundige gehoord, deel de mede. dat de automobiel van den ver dachte bij een snelheid van 50 K.M. op 14 M. afstand kon stoppen, want alle rem men waren uitstekend in orde. Weer een andere vriend van den ver dachte had in Noord-Bra])ant in Utrecht koffie met hem gedronken. Daarna had de verdachte hem in zijn wagen mee naar Zeist genomen, waar zij eveneens een kop koffie hadden gedronken. Deze tuige wist te vertellen, dat zijn vriend alleen koffie dronk, om een beetje „op te kalefateren De officier van justitie, zijn requisitoir nemende, begon met dc verschillende gc- tuigen-verklaringen nog eens na te Sa«*n> om dan te concludeeren, dat de verdachte onverantwoordelijk heeft gereden, nadat hij alcohol gebruikt had. De verlichting van dc auto was goed en wanneer de verdachte met een behoorlijke snelheid had gereden, zou hij op korten af stand hebben moeten kunnen stoppen en tevens do roode achterlichten van den troep hebben gezien. Dit roekelooze rijden moet zwaar gestratt worden en spr. eiechte derhalve de maxi mumstraf van 6 maanden gevangenis, be nevens voor den tijd van één jaar de ont zegging tot het besturen van motorrijwielen en vernietiging van de auto. De verdediger, mr. van Woelderen, con stateerde, dat deze zaak wordt beschouwd ale te zijn gebeurd onder de zwaarste om standigheden. Spreker was van oordeel, dat de roode lichten (gewone stallantaarns) niet op da juiste wijze vervoerd werden en dat de weg (dit in tegenstelling met het ver melde in de dagvaarding) niet goed ver licht was. De oorzaak ligt ongetwijfeld voor een deel in de groote snelheid, aldus mr. van Woel deren. Maar de Amersfoortsche straatweg is ingericht voor snelverkeer, zoo is de weg tegenwoordig verboden voor wielrijders, die er maar gevaar zouden loopen. Het is der halve ook onverantwoordelijk om een troep militairen te laten rpsten; aan den kant van den weg! Een vermoeide voetganger gaat Dezelfde verdachte had zich vervolgens opnieuw te vorantwoorden in hooger beroep n.l. wegens overtreding van de motor* en rljwielwet. Het betrof hier het feit, dat hij in Soesterberg onder den invloed van alco hol een motorrijtuig had bestuurd* De Amersfoortsche kantonrechter had hem voor dit delict oen voorwaardelijke hechte- nlsetraf opgelegd vun 8 dagon, met intrek king van het rijbewijs, gedurende 3 maan den, maar de officier van Justitie meende dat deze straf tc licht was en vroeg thans, na het hooren van onkele getuigen, eep hechtenisstraf van een maand. Als ver dediger trad in deze op Mr. van Woelderen. Uitspraak over 14 dagen, Onbevoegd uitoefenen der ge neeskunde. Een 55-jarig veehandelaar uit Zeist kwam bij de arr.-rechtbank alhier in beroep tegen een vonnis van den Amersfoortschen kan tonrechter, waarbij hij veroordeeld was tot 100 boete subs. 1 maand hechtenis we gens het onbevoegd uitoefenen der genees kunde. Verdachte had in April van dit jaar in Ronswoude een 49-jarlge juffrouw, die aan een hartkwaal en zenuwziekte leed, behan deld. HU had met de hand over de zieke plekken gestreken onder het uitspreken van een gebed. Daarna had hij de zieke nog bewreven met een z.g. Witte-Donderdag-ei, dat later volgens voorschrift door den echtgenoot van do vrouw begraven was. De juffrouw, als getuige gehoord, ver klaarde, dat zij den man bij zich ontboden had. Zij had uitdrukkelijk tegen hem ge zegd. dat zij niets van spiritisme of magne tisme hebben moest, waarop de man haar vertelde, dat hij door gebed genezing bracht. Do man was driemaal bij haar ge weest on telkens had zU hem 2.50 betaald, z.g. als vorgoeding voor het komen per auto. Een 43-jarige en een 36-jarige juffrouw, beide uit Utrecht, verklaarden als getuigen décharge, dat zij door den man volkomen genezen waren. De officier van justitie achtte geen termen aanwezig om vormindering van den straf maat te eischen, weshalve hij een overeen komstige veroordeeling vroeg als de kan tonrechter in Amersfoort. Uitspraak ovor 8 dagen Het uitnemen van terreinen Hilversum. B. en W. schrijven den Raad dat in verband met het onlangs vast gestelde plan tot herziening van het plan van uitbreiding der gemeente de noodzuke lijkheid aanwezig ie than6 de gronden uit het gemeentelijk grondbedrijf te nemen welke op den duur niet voor bebouwing in aanmerking komen. Wat het ZuidelUk gedeelto der gemeente betreft (Hoogt van 't Kruis en omgeving) zijn deze terreinen de in het rapport van den directeur van P.W. van 1 November j.l. genoemde perceelen. De boekwaarde ervan bedraagt 336.587.30. Het spreekt vanzelf dat in verband hiermedo een financieele regeling getroffen moet worden. Een bedrag van 50.168.96 kan gevonden worden uit de daarvoor gevormde reserve bij den verkoop van de gronden in het we- genplan-Zuid. Deze gronden toch zijn ge baat met het behoud van wandelbosch ten zuiden van de Gouden Regenlaan. In het grondbedrijf zijn voor het toekom stige exploitatieplan tusschen de Diepen- daalschelaan, den Hilvertsweg en den Eik- bosscherweg aanwezig 118383 M2. De gron den hebben 1 Januari a.s. een boekwaarde van 148.361.50; volgens de taxatie, neerge legd in het rapport van de desbetreffende commissie, uitgebracht bij de vijfjaarlijk- sche taxatie in 1931 is de waarde van deze terreinen 236.766. Het verschil met de boekwaarde bedraagt alzoo 88.404.50. Het komt B. en W. voor dat met het oog op het behoud van de wandelbosschen in deze om geving laatstgenoemd bedrag op de boek waarde mag worden bijgeschreven. Het resteerendc bedrag van 198.013.84 kan gevoegelijk onttrokken worden aan de reserve van het bedrijf. Deze bedroeg op 1 Januari j.l. 717.16830 en wordt aldus verlaagd tot 519.154.46, een bedrag dat in 1927 bij de uitneming van het Spanders woud voldoende werd geacht; de restant reserve wordt bovendien op 1 Januari as verhoogd met het overschot van da winst op verkoopen in 1933 en de eigen rente- opbrengst van de reserve in dat jaar. In het noorden der gemeente liggen en kele terreinen (bedoeld wordt de gronden gelegen ten noorden van de Insulindelaan tusschen de spoorlijn HilversumAmster dam en het Dievcnpaadje), welke terreinen eveneens uit het grondbedrijf genomen zul len moeten worden, daar ook zij niet voor bebouwing in aanmerking komen. Hierom trent zal den Raad binnenkort een voorstel bereiken. Het is overigens gewcnecht om thans reeds te besluiten dat deze gronden niet langer zullen worden belast met ren tebijschrijving. De commissie van openbare werken kan zich met een en arider vereenigen. B. en W 6teHen- tenslotte voor overeenkomstig het hierboven genoemde te besluiten. Es wird zur allgemeinen Kenntnis gebracht, dasz: 1. der Zechantagesai<bel- t.?r AI-BERT JANSEN, wöhn- haft in Wanne-Eiokel, Wüslaustrassc 2 2. die beru f lose EMMA KANTO ROW 1TZ wol i n'.iaft in Wanne-Eiekel, Viniks- st rasse 25 vorher in Amers foort (Holland) die Ehe miteinander einge- hen wollen. Wanne-Eickel, am 2. Dezemiber 1933. Der Stand ssfbeam te. Na afloop der voor stelling „BRAND IN DE STAD" op Woensdag 6 Decem ber a.s. dansen voor leden, hunne dames cn Introducé's. De muziek zal verzorgd werden door een uitstekende band HET BESTUUR Tandheelkundige. HUURHUIZEN 29. Tel 970. Amersloort. Spreekuur 9—12 en 114 Zaterdags v. 3i uur. Woensdag en Vrijdag, 's avonds 7—0. to Amersfoort. Op Donderdag 7 Deo. 1933, des voorm. 10 uur, zullen ten huize en ton laste van A. G. W. GRIJZEN tc Amersfoort aan hot Üupontplein no. 1 bij opbod, zonder opgeld, oia contant geld aan den meest biedende, publiek worden verkocht, als: canapé, tafels, stoelen, kasten, thectafeds, ledikan ten. waschtafels, spiegels cn schilderijen, gordijnen, vloer zeil en tapijten, radiotoestel met luidspreker, naaimachi ne, glas en aardewerk, keu- kengerief enz. enz. BezicMiging één uur voor de verkjoping. De deurwaarder belast 'met de executie, D. SCIÏROOR, Vlasakkerweg 18.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 7