Bij een trambotsing op Charing Cross te Londen werd een der moter wagens deerlijk gehavend. De vernielde wagen De bijenmarkt, die Woensdag te Tilburg werd gehouden, was druk bezocht Hierboven een aardig snapshot van dit In de Imkerwereld belangrijk gebeuren Te Oftering bij Linz is de D-trein Oostenrijk Nederland ontspoord, doordat misdadige handen de rails over een afstand van 15 Meter verwijderd hadden. Twee slachtoffers zijn hierbij te betreuren Een voormalige kazerne te Mainz is tot .autostation" voor de Duitsche Spoor wegen gemetamorphoseerd. Hier worden de vrachtauto's, die het goederen vervoer naar niet aan de lijnen gelegen plaatsen verzorgen, ondergebracht Den tweeden Maandag en Dinsdag na Paschen gaan traditiegetrouw twee .tutti-men* door het Engelsche stadje Hungerford rond, gewapend met ver sierde stokken, en vragen ean iedere vrouw of meisje een kus bij in gebreke blijven waarvan een geldboete van één penny verschuldigd is Woensdagavond had te Amsterdam de generale plaats van .Tannhaüsser" voor de aanstaande jubileum-uitvoering dor Wagnervereeniging. Een der scenes Het dierenpark van het circus Sarrasani is Woensdag op de .Aldemarln" te Rotter dam ingescheept voor de reis naar Amerika. Het transport van de olifanten De heer André Hertzberger, bekende figuur M industrieel® kringen, wordt Zaterdag zestig jaar De ramp van Hakodate in Japan. Reddingbrigades doen haar droeven arbeid Vloedgolven, ontstaan door het omlaag storten van rotsmassa's in de Tafjord en Fjoeraa (Noorwegen), richtten groot» verwoestingen aan en eischtcn talrijke slachtoffers. Een boot werd aan land geslingerd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8